Új privát üzeneted érkezett!

Rita, Isten éltesse Bernátot sokáig!

Ildi, sajnálom a fogadat. :( A jövő kedden remélem hamar túl leszel! Kitartás!

Szirom, tényleg nagyon aranyos Ede ahogy Miksára néz.
Sajnos néha én is kiabálok és utána olyan lelkifurim van....

Milyen homeosbogyót ajánlotok immunerősítésre? Amit Ildi múltkor felrakott azokat még nem volt időm átolvasni.

Andris Kép
mira80
 
 


Sziasztok!

Bernátnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

pgaboka
 
 


kloii
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:05-kor.
vas
 
 

 
 

abba hagyta :wink:


Asszem Natasának is van oylan macija, mint Andrisnak(legalábbis hasonló) :D
Egyik nap még a suliba is vittük magunkkal.


Szirom, a garázsfeljáró előtti murvás részt kéne valahogy megcsinálni, de nincs rá ötletünk.
a viakolor nagyon drága.
Valami egyszerű, olcsóbb tetszetősebb megoldás kéen.
már gondolkodtunk telifás megoldáson, meg nagy kőlapok larakásán is.
Passz.
De még ráér.

Oké, köszi, szólok, ha kellenek majd cuccok.
mennyi idő altt van készen???
mennyi idővel előbb kell szólnom?????? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Rita, hogy sikerült a szülinap?
Azóta nem is voltál :wink:
kisvasutazni voltatok,?vagy hétvégén mentek??
forró teát vigyetek :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi, köszi amit küldtél, átolvasom őket. A homloküreggyuszi nem hiányzott a fogad mellé... :( Jobbulást!
Képkicsinyítésben, felrakásban nagyon béna vagyok... :oops: De majd igyekszem gyakrabban felrakni, hátha úgy belejövök.
Te hogy tudsz írni Natasa mellett? Elvan egyedül??

Most éppen nagy csempenézésben vagyunk. (nem mintha már ott tartanánk, talán februárban...) Tudtok vmi jó helyet? Dunakeszin a Bauhausban tök jók vannak, de azért még körülnéznénk máshol is.
Lépcsőburkolásban van tapasztalatotok? Fával vagy csempével érdemes burkolni? (beltéri) Én fával szeretném, de szerintem az drágább...

Ildi, most mi van a garázsfeljárótok előtt? A térkő nem tetszik? Olyan szépek vannak... :D
mira80
 
 


Sziasztok!

Ildi, köszi amit küldtél, átolvasom őket. A homloküreggyuszi nem hiányzott a fogad mellé... :( Jobbulást!
Képkicsinyítésben, felrakásban nagyon béna vagyok... :oops: De majd igyekszem gyakrabban felrakni, hátha úgy belejövök.
Te hogy tudsz írni Natasa mellett? Elvan egyedül??

Most éppen nagy csempenézésben vagyunk. (nem mintha már ott tartanánk, talán februárban...) Tudtok vmi jó helyet? Dunakeszin a Bauhausban tök jók vannak, de azért még körülnéznénk máshol is.
Lépcsőburkolásban van tapasztalatotok? Fával vagy csempével érdemes burkolni? (beltéri) Én fával szeretném, de szerintem az drágább...

Ildi, most mi van a garázsfeljárótok előtt? A térkő nem tetszik? Olyan szépek vannak... :D
mira80
 
 


Sziasztok!

Ildi, köszi amit küldtél, átolvasom őket. A homloküreggyuszi nem hiányzott a fogad mellé... :( Jobbulást!
Képkicsinyítésben, felrakásban nagyon béna vagyok... :oops: De majd igyekszem gyakrabban felrakni, hátha úgy belejövök.
Te hogy tudsz írni Natasa mellett? Elvan egyedül??

Most éppen nagy csempenézésben vagyunk. (nem mintha már ott tartanánk, talán februárban...) Tudtok vmi jó helyet? Dunakeszin a Bauhausban tök jók vannak, de azért még körülnéznénk máshol is.
Lépcsőburkolásban van tapasztalatotok? Fával vagy csempével érdemes burkolni? (beltéri) Én fával szeretném, de szerintem az drágább...

Ildi, most mi van a garázsfeljárótok előtt? A térkő nem tetszik? Olyan szépek vannak... :D
mira80
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓ! Miért ment el 3szor?????
BOCSI!!

Ildi, most látom, írtad, hogy murva van. :D
mira80
 
 


Mira, aha murva :wink:

bauhausban mi is most néztünk csempét hétvégén, ki is néztem én is egy gyönyörű rózsaszínt :wink:


Natasa mellett úgy tudok írni, hogy hol nyiszog, hol nem.
Ma éppen hisztizős kedve volt, de általában nem zavarja, ha írok.Vagy az ölemben ül(na, az engem zavar), vagy eljátszik valahol :wink:

Nekünk fa a beltéri lépcsőnk. :D
Ezt mi a praktikerben vettük laponként, 3 éve, nem tudom mennyi volt, szerintem egy százas simán betakarta.(és az uram rakta fel őket egyesével, valami brutál ragasztóval, előtte szépen lefestegette egyesével)
Beltérre szerintem nem olyan szép a járólap, vagy max. akkor szép, ha van egy úgynevezett "gólyaorr, vagy gólyacsőr" a végén, és olyan szép lekerekített.
de abból meg egy darab több ezer ft.
Kb annyi, mint maga egy négyzetméter csempe(vagy fele)
Mi is néztük azt, de horribilis ára lett volan.
Meg szerintem melegebb is a fa burkolatú lépcső bentre.


Térkő, vagy viacolor, vagy mittudom én mi, de az a lényeg, hogy 100 m2-re kéne, és az nem ócccsó ... :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Igen, én is azért szeretnék fát,mert a kő hideg... Akkor majd szétnézünk. :D
100m2 az tényleg sok.

Ildi, a bonduelle zöldségkeverék az hányas kód?? (amit nagyon pici olajon kell felengedni, van benne zöldbab, kukorica, brokkoli, borsó) Tudod??
mira80
 
 


Sziasztok, csak gyorsan, megígértem, hogy megyek Gazdálkodj okosan!-t játszani. (lenyomunk napi egyet, hátha ragad rám valami belőle :D)

Először is: NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK BERNÁT KÖSZÖNTÉSÉT, IRTÓ ARANYOSAK ÉS FIGYELMESEK VAGYTOK!! :)

Szerdán reggel felköszöntöttük itthon, megkapta a nagy vágyát, egy playmobil terepjárót mototrcsónakkal, a csónak megy is a vízben, negyon klassz!
Délutánra meg összetrombitáltam a családot, 19-en voltunk, szendvics, torta, ajándékok, B nagyon meg volt hatva, boldog volt, szép volt. :)

Ovis zsúr az ünnepelt engedélyével februárra halasztva. Még nem tudom, mi lesz.

Közben a hét elején többször is pánikba estem az iskola miatt, rengeteg, végül eldöntöttem, az egyik vizsgát nem csinálom meg, így talán... menni fog. De nagy mel, ráadásul a gyerekeknek is kezd elegük lenni belőle(m), Maja már mondta, hogy hagyjam abba. :shock: :( Tegnap (vagyis ma) 2-ig írtam egy dogát, ma bevittük Petivel, vagyis összesen 3 féle beadandót, voltunk a Damjanich utcában is meg az Ecseri úton is. Szóval lóg a belem, de szép az élet! :)

Építkezők: kicsit irigykedem, most kezdem kissé szűkösnek érezni a kis fészkünket, de tavasszal megint jobb lesz, lehet használni az erkélyt, a szárítók is kikerülnek, szóval csak csendben...

Mira, a zöldséget nem tudom, én enném nyugodtan, biztosan jobb, mint a tegnap este 11-kor kínomban bedobott Milka :oops: Igen, ma rettentőt mutatott a mérleg, bűnhödtem rendesen, de most megint összekapom magam. A múlt heti betegség olyan "jót" tett, ne múljon el nyom nélkül! :)
Andris milyen helyes kisfiú! Tényleg alig láttuk még! Téged is szeretnénk látni!! :)

Ildi, jajj, gyógyulj! A szájsebész miatt mélységes részvétem!!!!!!!!! És szerintem taxizz!!! Ennyi jár egy frissen műtöttnek!

Megyek. Puszi mindenkinek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


mel=meló
mototr=motor
bűnhődtem


satöbbi... BOCSÁNAT!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Ildi, nem volt netünk egy-két napig :wink: Hétvégén meg itthon van az uram, plusz vendégeink is voltak. Két turnus :D De mosmár elmentek.
Hogy mennyi idő alatt vannak kész a cuccok? Attól függ, mit akarsz nyomtatni. Van, ami azonnal, van, ami fél óra, van, ami pár nap. Majd ha mondod, mi az, akkor megkérdem az uram :wink:

Mira, mi Ürömön a Flinstone-éknál vettük a csempe egy részét. Azér jók, mer van nagy raktáruk, és sok mindenből azonnal tudnak adni. De akkor még nem volt ennyi barkácsáruház. http://www.flintstone.hu/hu/index.html Érdekes, most itt csak a köveket látom, de biztos vannak még burkolócuccaik is.

Rita, hát hallod, baromi sok lehet, amit csinálsz. De irtóra tisztellek érte, hogy így bírod!

(Építkezésen vagy bővítésen mi is agyalunk :wink:)

Csajok, tanács kéne nyaralásügyben. Az Őrségre gondoltunk az idén, olyan sokan ajánlották, de én egyelőre csak neten keresgélek, nekünk totál fehér folt. Ti többen is teli vagytok infóval, ugye? :wink: Szóval nekünk olyan hely kéne, ahol az uram horgászhat, mi fürdöhetünk a gyerekekkel, a falu vagy a ház olyan távolságra van a tótól, hogy gyalog megközelíthető legyen, én szeretnék szép régi parasztházban lakni, és ha kinézek, dombokat látni magam körül. Tudtok ilyet?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, tanulok, csak vártam, hogy a gyerekek elaludjanak, nem is vagyok itt..

AZ ŐRSÉG SZUPER!!!!!!!!!!! Mi is megyünk idén is, a tavalyi olyan jól sikerült. Van ott egy ismerős család, vagyis kissé távoli, de megpróbálom megkérdezni őket, van-e olyan nektek való hely, oké?? De csak ajánlani tudom, nagyon szép, tiszta, gyönyörű, klassz, szuper! :)
(Nekem most hirtelen csak olyan tó jut eszembe, ami inkább autós, de mondom, megkérdezem a helyieket. Az nagy gáz, ha kicsit kell autózni?)

((Ne tisztelj, hülye vagyok a családdal, nem fogyok csak zabálok, fáradt vagyok, minden nap elbizonytalanodom, hogy jól teszem-e... szóval nem bírom én...))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk, hogy el ne felejtsetek :)

Ildi,
jobbulást neked! HOgy van a homloküreggyuszid? Az nagyon fáj? Remélem, jobban vagy!
Holnap megint mész a dokihoz? És mikor lesz a műtét? Szerintem is taxizz, ez a minimum!!!
Drukkok mennek a gyógyulásért meg mindenért! :)

Szirom,
aztamindenit, már most szervezet a nyaralást? :)
Az Őrségről nem nagyon tudok infót mondani, mi nem jártunk arra még. Sőt, ha meggondolom, nagyon régen nem is voltunk nyaralni egyáltalán 8) Viszont idén már szeretnénk, mégpedig Olaszországba :):):)

Mira,
nagyon helyes Andris, tehetnél fel róla még képeket :)

Rita,
örülök, hogy jól telt Bernát szülinapja :)
Hát, nem könnyű ez a suli :( Mennyire lehet a vizsgákat tologatni? Tényleg jobb, ha kcisit lazítasz, már amennyire lehet, mert az sem jó, ha minden energiádat elveszi a suli :(

Én is dolgoztatom most kicsit az agysejtjeimet: Zsoltinak segítek a munkájában :) Együtt dolgozunk, és olyan jó, hogy nem csak a gyereknevelés terén érezhetem hasznosnak magamat :)

Csak az a rossz, hogy ilyenkor este már nehezen forognak azok a bizonyos fogaskerekek :( De csak most jut időm leülni a gép elé. Lacus napközben kb. félórát alszik egy ideje, ezen ki is vagyok akadva :shock: Annyi idő alatt semmit nem bírok megcsinálni.

Az építkezőkre / tervezőkre én is irigy vagyok! Bárcsak már mi is ott tartanánk, hogy felújítunk, fát ültetünk, térkövezünk, mittudomén... :D Egyenlőre semmi lehetőséget nem találtunk, igaz így télen elég vacak az ingatlanpiac. Már arra is gondoltunk, hogy építkezünk, de horribilis telekárak vannak Szentesen :(:(:( És hát olyan borzasztó nagy hitelt sem akarunk felvenni. Úgyhogy egyenlőre nincs megoldás, és emiatt szomorú is vagyok :(

De most már megyek, vár a munka! Ami egyébként tök jó :D

pgaboka
 
 


Sziasztok, na megint egyel kevesebb vizsga, hurrá! :)

Gabi, elhiszem, hogy jólesik a munka, nagyon fontos a hasznosság-érzés valóban!! Nekem ez bizony sokszor hiányzik, az itthoni tennivalók enyhén szólva nem látványosak sokszor. :roll: Bár ez hangulat kérdése, ha nem csapkodnak a hullámok a fejem felett, akkor egy klassz vasalás vagy felmosás is akkora sikerélmény tud lenni. :)
De te értesz a férjed melójához is??? Nem ugyanaz a végzettségetek, nem? Vagy hipphopp megtanultad? :) És mit csinálsz pontosan?? (Újabb báb?? :D jó lenne!!)

Képzeld, épp ma derült ki, hogy az egyik vizsgám, ami jövő pénteken lett volna (és nem is akartam letenni, nem fért volna bele), áttehető 31-re, ez plusz 6 nap, így lehet, hogy mindet meg tudom csinálni, de jó lenne! :) :) Ma nem tanulok, hurrá, megyek is legózni, beígértem a bandának.

(Kicsit bánt a lelkiismeret, a héten háromszor is bent maradnak az intézményeikben, hogy tanulhassak, cserébe egy-egy diafilmet választhatnak pénteken. :) - bár ebben is kicsit magam felé hajlik a kezem, mert az utóbbi időben ugyanazokat nézzük, kicsit unom, hátha így változatosabb lesz a repertoár. :))

Ház: figyeld meg, tavasszal megtaláljátok az igazit! Biztos időbe telik, míg megtaláljátok álmaitok otthonát, de meglesz az! Hamarosan szentesi lakosok lesztek, meglátod! :) (És én téged is irigyelni foglak...:) de biztos nekünk is megoldódik majd...:))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


lol
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:06-kor.
vas
 
 


Most nem nagyon van időm, csak ennyi:

Ildi, drukkolok neked, gondolni fogok rád!

(Névjegyet meg lehet várni, a szórólapnak kell néhány óra asszem. )

Ebéd után igyexem jönni, pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRIÁSI rádgondolás!!

Megértem, hogy reszketsz tőle, de estére túl leszel rajta!!

Mammutba invitálás nagyon jólesett, de ma gyerekek oviban-iskolában, tanulok, és kb akkor megyek értük. 31 után bármilyen taliban, bárhol, mindenkivel benne vagyok!:)

Mire kell a névjegy, dolgozni fogsz??:) Hmmmm???? :)

Péter illatozik, megyek

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


75rita írta:
Mire kell a névjegy, dolgozni fogsz??:) Hmmmm???? :)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:





Natus is bekakilt éppen :wink:
kicserélem, aztán lefektetem egy kicsit, aztán indulunk
(addig kivégezem bocit :wink: )
vas
 
 


na, ittvagyok a bocimmal, amire rá van írva, hogy kb. 3 szelet csoki kalóriatartalmának elégetéséhez 10 perc úszás kell, tehát akkor az egész táblányi mennyiség elégetéséhez kell egy óra úszás(asszem úszom én ma a verejtékemben... :lol: )
úgyhogy 577 kalória betöm :lol: :lol: :lol: :lol:


Szirom, majd szólok, ha kell a cucc, de ha ilyen hamar megvan, akkor teljesen ráérős a dolog :wink:
vas
 
 


Csak bőbeszédűen :D:D:

Ildi!

Gondol-gondol-gondol! :):):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ildi, én is úszom akkor, én tibiztem, de senki rosszra ne gondoljon, mielőtt még itt nekem...

jó a házasságos vonalzó!! idén nekünk is tíz, te jó ég! :D

beszti, kicsit még bővebben?:D

megyek petit altatni dolgozni, pusssz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


nem bírtam ki :D

Kép

na de mostmár tényleg elhúzok!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Nem akartam koppintani, de ha már Rita is tette! Akkor most őt másolom! :D:D

Kép

Ti mit terveztek akkorra?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ildi, én is gondolok rád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++
mira80
 
 


Hahó!

Ildi, ügyes leszel a szájsebész dokkernél, drukk! :D
Szóval dolgozni fogsz, valamiben töröd a fejed :lol: Valamit azér mondjál :wink:

Rita! és ti merre voltatok az Őrségben, megírod? Arra gondoltunk, lemegyünk húsvétkor és keresünk valamit a nyárra, találtam is egy nagyon különleges házat, de a DUPLÁJÁT kérik az előszezoni árnak húsvétra. Jóhogy kicsit többet kér, de ez nem kicsit van. Most meg az uram épp mondja, hogy nagyon korán van húsvét, menjünk később, nehogy nagyon hideg legyen a ház (mert mondjuk csak időnként használták a télen), amit kiveszünk.
Tó: hát igen, én szeretném, ha nem kéne autókázni. Az nekem nem nyaralás, hogy bekötni a gyerekeket, kikötni a gyerekeket, parkolót keresni a strandon, fölmelegedett azz autó a napon stb... úgy képzelem, hogy letoljuk a babakocsit a vízre, Miksa meg szépen sétál mellettünk. Az uramnak meg azért kéne közel lennie, mert szeret sörözni horgászás közben.
Orfű erre megfelelne végülis, de olyan akusztikája van a völgynek, hogy baromira zavaró szerintem. Ha beindítanak egy fűnyírót, akkor dörög a völgy. De lehet, hogy ez csak tavasszal volt föltűnő, amikor horgászni voltunk.

Gabi! Biztos vagyok benne, hogy találtok valamit Szentesen. Bármelyik nap befuthat egy új ház, tudod :wink: Milyet kerestek különben, mik a szempontok?

Beszti, Rita, tízéves, te jó ég :lol: Mondjuk mi meg gyerekkel kezdtük, nem házassággal :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hú, csajok, köszi, hogy gondoltatok rám.
K***a sz*r volt. :(
Nagyon fájt, hiába tolta belém folyamatosan az érzéstelenítőt.

holnap beszámolok bővebben

jóccakát(remélem nekem is jó lesz) :wink:
vas
 
 


Ildi de jó hogy írtál, reggel terveztem, hogy írok neked sms-t.

Várom a beszámolót, szegénykém...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, köszi, ari vagy :D , addig is pár szó(bocsi, de bemásolom , amit most írtam a tavaszikahoz :roll: :

[b][color=indigo]
Eszem a Cataflamot, meg már megint antibiotikumot is kaptam(ez dec. eleje óta a 3.adag, kicsit már talán sok lesz belőle, persze mellé tolom a Protexin Balance-ot is, nehogy tönkre vágja a gyomromat a bigyó)
Éjszaka nagyon jól telt, viszont mikor felébredtem megijedtem magamtól, fájni most nem fáj, csak brutálisan be van dagadva :shock:
Fullos szilikonos felső ajkam van :lol:
Kicsit furán néz ki, hogy az alsó meg nem dagadt. :lol:

na, elintézem a kölköket, aztán jövök részletes műtét leírással :lol: :lol:
[/color][/b]
vas
 
 


ja, és orrot fújni elég gáz :shock: :lol:
vas
 
 


Sziasztok!

Ildi, hogy vagy?

Szirom, az Őrség NAGYON SZÉP! Mi is nagyon szeretjük. Már háromszor voltunk, jókat lehet kirándulni, pancsolni a tavakban, biciklizni, jó a levegő... Olyan helyet amit írtál nem tudok, de biztos van csak utána kell nézni.
Miksa hogy van? Javult a féltékenység?

Rita, szerintem se hagyd abba a sulit! Nagyon ügyes vagy, hogy 4 gyerek mellett tudod csinálni!! Szerintem jó, hogy "mással" is foglalkozol. Feltöltődsz! :D
Mikor lesz a zsúr?
Hogy állsz a fogyival?

A hétvégénk nagyon jó volt, anyukám vigyázott Andrisra mi meg ellógtunk csempét nézni egy fél napra. Olyan jó volt kettesben lenni, meg gyorsabban is végeztünk. Budaörsön voltunk, végigjártuk az összeset ami az M3mas mellett van. Meg az Ikeába is benéztünk. Gyerekbútort nézegettünk. Szeretnék lassan másik ágyat Andrisnak, csak nagy dilemmám a szín meg, hogy hosszabítható ágyat vegyünk vagy ne. Szeretnék a házba
egységes gyerekszobabútort. :D
mira80
 
 


Sziasztok!

Ildi,
szegénykém, nem lehetett könnyű! Most hogy vagy? A lényeg, hogy megvolt a műtét! Pihenj sokat! A duzzanat is biztosan csökken hamarosan :)
De minek az antibiotikum???
Nagyon sokat gondoltam Rád!

Csak ennyire ugrottam be, mert várnak rám, szerettem volna írni Lacus alvásidejében, de 3x ébredt, szopival visszaaludt, negyedszerre már nem, épp csak megebédeltem 3 részletben, ennyire futotta :(

Ha tudok, este jövök és írok :)

Puszi!

pgaboka
 
 


köszike, jól vagyok, túléltem, nagyon fájt, baromi nagy gyulladás volt.
Szóval, nagyon rossz volt.

Nem részletezem , de szerintem el lehet képzelni.
:roll: :wink:

Antibiotikum a további elfertőződések, gyulladások elkerülése végett(meg azért mert baromi nagy volt a gyulladt rész) kell.

Beszti, nem is tudtam, hogy ti is 98-as házasok vagytok :wink:
akkor már hárman ünnepelünk tíz éves bulit az idén. :D
Én igazából Londonban szerettem volna menni, de sajnos most ez nem fog menni, de valahova szerintem azért kettesben elruccanunk :wink:

puszi. azért jöhetnétek sűrűbben is :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


hú, ez szép színű lett.... :roll:


ja,tegnap este letörött a bölcsességfogamból egy darab :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Tehát nem végeztem a kálváriámmal :roll: :roll: :roll: :roll:

De ezen már csak röhögök
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vas
 
 


Hahó!

Ildi, megáll az eszem :shock: :roll: :wink: Mi nem történik még veled, te csaj? :wink: A műtéted helye különben már jó?

Mira! Nekünk az ikeás antik pácos hosszabítható ágy van, és nagyon-nagyon bevált. Asszem Ritáéknak is az van, ő is ajánlotta. Tök stabil, pedig kicsit féltem, hogy nem lesz az. Miksa még a legkisebb változatban alszik, épp nézegettem, hogy még simán jó. Addig is nagyobb hely van a szobájában :wink: Edének is olyat akartunk, de változtattak rajta kicsit, ennek mondjuk nem örülök. Más a támlája (és már nem Ateles, hanem Leksvik a neve). Pedig tök jól nézett volna ki a két ágy egy szobában, namindegy...

Gabi, valahogy nem értél ide :lol:

Csajok, mind dicséritek az Őrséget, de írjatok már egy konkrét falunevet, olyat, ami meseszép, jó? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, bölcsességfogad :evil: A duzzanat mikorra megy le? Bírsz joghurton élni?

Szirom köszi, hogy írtál az ágyról. Miksa mióta alszikbenne? Lehet hozzá leesésgátlót kapni? Nekem nagyon teteszett ez az antik fenyő szín. A párom szerint túl sötét egy gyerekszobába. Mert akkor olyan szekrényt meg pelenkázót venneék, hogy egységes legyen a szoba.
Nekem még a fehér bútorok is tetszennek, mondjuk nem túl fiús, de kékkel, sárgával még az sem lenne rossz.... Csak ha később suli, akkor nem biztos hogy fehér íróasztalt vennék... (mondjuk az még odébb van.) Igazából fenyőpárti vagyok, de még nem találtam fenyő hosszabbítható ágyat.

Hétvégén mit csináltok?
mira80
 
 


Mira, tessék, fenyő hosszabbítható ágy :lol: :

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80032587

Miksánál antik pácolt van, sőt, Edénél is. Szerintem nem sötét, és sárga fallal főleg nem. Fotóztam neked. Elvileg a járóka majd lejön a fsz-re napi hazsnálatra, később a helyén lesz Ede ágya, ha addig nem oldjuk meg a külön szobát.
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, köszi szupi vagy!!!!!!!!! :D A sárga fallal tényleg nagyon jól néz ki!
mira80
 
 


halihó!

Remélem, azért rajtam kívül másvalaki is előfordul itt még ma :wink: :wink:
mi van csajok???? :shock:
Márti, Motiot eltűntek, mi még csak hébe-hóba írogatunk :roll:

Akkor majd írok én:
Igaz nincs sokmindenről írnom
Ma jó nagyot sétáltunk, tök imádom az ilyen időt,
Műtét helye remélem okés, szerdán kiveszik a varratokat, meg betömik alulról is(mert csak a gyökértömés van meg), bölcsességfogammal nem kívánok foglakozni :roll:

Natus végre alszik, én meg már a 4. adagot mosom
(nem voltunk itthon se szombat se vasárnap, így lett egy halom mosás.(még egy van) :roll:

Mira, sikerült csempét venni?
Na, és ágyat??

Szirom, én nem tudok meseszép falunevet mondani.
Rita a nagy Őrségbe járó :wink:

Rita, mizu a sulival?????
gyerekek nem betegek????

Beszti, ti nem kaptátok el az influenzát???

Gabi?
Ti hogy vagytok,???

na, csá :!: :!: :!: :!:

Aztán tessék előbújni már!!!
vas
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak senki nem jöt.... Olyan szép idő van, mi is megyünk sétálni délután. Délelött úszni voltunk.
A hétvégén a szüleimnél voltunk, vasárnap jó nagyot sétáltunk, élveztük, hogy végre süt a nap!! :D

Ildi, akkor még szerdára kitartás!! Fáj még a helye???

Ágyat még nézegetek, igazából akkor vesszük meg, ha már átköltöztünk. Remélem áprilisban már végre sikerül!!!

A csempét megrendeltük a Bauhausban a konyhába meg a fürdőbe, februárban megjön. :D

Szirom, mi Szalafőn voltunk, de ott egymást érik a faluk, pár km-re vannak egymástól. Azt hoiszem Őriszentpétertől 5km.re volt, ami a központ. Szalafőn nincstó, de nagyon szép kis falu, jó csöndes! Ha még eszembe jut falunév, akkor megírom.

Többiek?
mira80
 
 


Lányok, küldtem pü-t. Korábban szerettem vna. :oops: :oops:
Ugye nem baj????
mira80
 
 


Itt vagyok, csak bekukkantottam, Peti alszik, többiek játszanak, tanulok, csak táviratban:

Iskola megvan, köszöni, szerda, jövő szerda zúzós vizsgák, éjjel-nappal tanulok. De még mindig szeretem. :)

Ildi, örülök, hogy jobban vagy! Hol voltatok hétvégén?
Nem senki nem beteg, HÁLA ISTENNEK!!

Mi is sétáltunk délelőtt a húgommal meg a fiúkkal (fiainkkal :)), valójában fekete tüllt kellene vennem, de megszűnt a bolt a közelben. Meg vagyok lőve, péntekre kéne fekete tütüt varrnom, meg páncélszerkót, még anyagom sincs... (farsang, nem csak úgy kedvtelésből...:))

Szirom, ne haragudj, gondolkodtam egy csomót, de szerintem vagy tó, vagy falu, a kettő együtt nehéz! Azért szerintem más is sörözik horgászás közben és hazajutnak...:D Egy-két sörrel a szomszéd faluig... naaaa??? Mi Szattán voltunk, meg Felsőszölnökön, Szatta nagyon-nagyon szuper volt.
Itt nézd meg!
http://www.orsegitelehaz.hu/index.php

Mi is így csináltuk tavaly, kinéztünk 4-5 szimpi helyet, májusban Zs meg a gyerekek körbejárták (én már nem mentem Petivel sehová :)), és kiválasztották a legjobbat. Jó ötlet szerintem tőletek is!

Mira, hol voltatok úszni? Mi is mennénk a gyerekekkel, de keresem az ideális uszodát! :)
Az ágy tényleg nagyon jó!

Már akartam kérdezni: MOTIOT HOL VAGY??????????????????

Megyek, buta maradok, csók!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


megkaptam, köszi :wink: :wink: :wink:
Szerintem nem késő soha semmi :wink: :wink: :wink:

Már nem fáj a helye, egyre jobb, már csak a varratszedéstől félek egy kicsit(na, meg szerintem összevarrtak ott mindent, ahogy bekukucskáltam) :roll: :lol:

Hol voltatok úszni?
Egész család?
vas
 
 


Andrissal járok a Pólusba babaúszásra. Szeptemberben kezdtük, már egész ügyes. Igaz a búvárreflexe már nincs meg ezért nem is erőltetjük a merülést.
mira80
 
 


csak előkerül mindenki :wink:
Csak SZÓLNI kell!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Igen, Motiot nagyon eltűnt(pedig megnéztem az iwiw-en a képeket, és naygon aranyosak a fiúk) :wink: :wink:


Hú, de jó varrnivalóid vannak :D
páncélszerkó, meg fekete tüll :D :D :D

hajaj, Rita, egy-két söröcskéért már jogsit vesznek el(nem hallottad tegnaptól szigorítottak, mint állat)
én is ma már a 30-as táblánál 30-al, a 40-esnél 40 -el kellett, hogy menjek.
300 ezer pénzig büntetnek sebesség túllépésnél.
piálni meg abszolút nem lehet, egy kortyot sem :o
És tök JOGOS!!
aki iszik, maradjon otthon :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Ja, eszembe jutott egy falu Szirom, Bajánsenye, asszem ott horgásztó van, de nem tudom, fürödni lehet-e benne, de talán strand van a faluban... Nem vagyok biztos benne...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ok Ildi, nem vezetek, aszittem horgásztavak környékén engedékenyebbek :), de ok, tényleg jogos!!

Namost nem tudom mire gondolsz, sejtem, hogy rosszra, ezért tisztázzuk: :D

páncélszerkó: páncélos lovag számára, hatévesnek.
fekete tüll: hét és féléves balerinának köll a tütüjéhez. Lehet kapni is, majdnem 8000-ért. Hát inkább varrok. :)

Na. :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, Bajánsenyén a tóban lehet fürödni, mi nagyon jókat pancsoltunk. Abban a tóban lehet horgászni? Vagy mellette van még egy a domd mögött?

Mikor lesz a farsang?
mira80
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: