Új privát üzeneted érkezett!

JO reggelt,
egyben vagyok a tegnapi futas utan, irto jol esett, a vegere azert mar egy kicsit kivoltam, hiszen a terhesseg ota nagyon nem mozogtam ilyen intenziven. Na jo, tornazgattam meg neha elmentem futni egyedül, de az egy masik dimenzio. Tegnap 12 km-t gyürtünk le az öreglanyokkal. En a hatperces csoportban kezdtem, gondoltam az is eleg lesz kezdesnek, hat eleg is volt. Viszont gyönyörü helyeken futottunk es igy sokkal jobban esik, mint egyedül. Nem beszelve arrol, hogy egyedül az erdö melyere nem is mernek menni.
Szoval a hatperces azt jelenti, hogy 1km-t hat perc alatt futottunk. Kellemes volt, de hat azert az egy ora megiscsak egy ora! Szoval este jol kivoltam, ma is fajnak a labaim. Marmint nem izomlaz, hanem ugy altalaban. Asszem rendszeresiteni fogom ezeket a szerdakat es egy idö utan megyek velük többször is, mert ök együtt futnak majd minden nap.
Apa közben elvitte Abelt a jetszoterre, mig en futottam es lass csodat mi törtenik, ha egyszer ö megy, megismerkedett egy magyar parral, akik szinten itt laknak es ket gyerköcük van, a kicsi eppen 8 hetes. Szoval azt mondta, hogy szimpik voltak, majd talalkozunk velük. Szoval ez tök jo, mert miota a legjobb barataink kimentek az USA-ba 3 evre, azota nincs itt ugymond senkink. Ez egy kicsit szar. NIncs kivel elmenni setalni vagy hetvegen közös programot csinalni, nagyon rossz igy. De ha tenyleg szimpik vagyunk egymasnak, akkor talan megoldodik a helyzet.

Egyebkent hol vagytok ma reggel, lanyok? Tegnap ilyenkor mar pörgött a topik es alig gyöztem visszaolvasni! Tessek jönni, irgumburgum!

puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Puszi Mindenkinek!

Nagyon rohanok, csak másik irodába kell költöznem azonnal, és gyorsan. Ha lesz megint netem jelentkezem.

Puszika: Márti
mártus
 
 


őpoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:53-kor.
vas
 
 

 
 

Még valami gyorsan:
Gabi, Te majdnem bedőltél az első képnek???
Soha nem voltam olyan girnyóKép
De még lehetek(3 gyerek után hi-hi-hi )KépKép

A hajam meg unom is egy kicsit, meg macerás is, de a rövidet meg utálomKép
Így nagy dilemmába vagyok.
vas
 
 


Irgum-burgumozok én is ám. Hol a csipet csapat? mindenki a hasát sütteti az első szeptemberi napocskával?

Képzeljétek, reggel közli velem a főnöknőm, hogy most és azonnal pakoljak át egy másik irodába. Azt hittem hátast dobok. De azért elég gördülékenyen ment a dolog, most már a másik helyemről írok.

Gabi!

Irtam a Férjem nevében a hasizom gyakorlatokról. Megtaláltad?

Ildikó!

Kiváncsi leszek én arra a nagycsaládi összejövetelre. Milyen sztorikkal jössz majd haza hétfőn. Hogy, basszus ez is meg az is kiszúrta.
De majd meglátjuk. Csini legyél ám. Ja , de Neked nem lesz nehéz mert alapból csinos az..(semmi lecseszés kérem szépen).

Motioit!

Én is marhán mennék futni, de annyira erős most az allergiám, hogy képtelen vagyok kimenni a szabadba, a betonon nem túl kellemes a bokámnak. Nekem most marad otthon a torna.

Puszi Mindenkinek: Mártus
mártus
 
 


Csak beneztem egy percre, mar megyek is, mert Abel almos es a szamitogep a haloban van, tehat ha ö alszik, akkor nem tudok netezni. Ez van este is sajnos, mikor vegre elaludt es lenne egy kis idöm. Asszem at kene csoportositani itt mindent. Na mindegy.
Örülök, hogy legalabb egy paran elökerültetek.

Megyek, majd meg jövök
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


őpoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:56-kor.
vas
 
 


Márti, legalább jobb az új iroda?
Nagyobb, tágasabb, egyedül vagy, koktélbár, heverő, dívány, napsütés.....stbKép
vas
 
 



Sziasztok!
Én az éjjeli pillangó egy kicsit korán érkeztem.
Szia Cicó ! Amikor elküldtem a hsz, akkor láttam, hogy már idetaláltál. Na de mindegy.
Motiot! Én csak csodállak, hogy futsz. Bár ahogy írtad ez neked nem probléma hiszen régen is csináltad. Komolyan. A nyáron a Dórim csalt, hogy fussunk. Hát egy alkalommal sikerült is. Kidöglöttem, de a zuhany után szinte jóléreztem magam. A következQ napokban viszont már mindenféle kifogást találtam . Nekem az otthoni tornázás sem megy. Ezt is hajlandó vagyok elbliccelni. Nekem el kell mennem az én jól bevált helyemre, ahova 12 éve járok. De a rendszeres futás az pótolhatatlan. Na ezért vagyok egy kicsit írigy rád.

Tényleg! Hogy telt a mai napotok 90 napozók?
Én ma rendes voltam, bár ha kritikus akarok lenni magammal, akkor talán túl sokat ettel az 1-esekböl. Ildi ugye az sem szerencsés ?

Ildi! És Azt sem jegyezte meg az anyós ,amikor híztál? Mert nem csodálkoznék rajta , ha ezt viszont megjegyezte volna.
A 6. hónapban derült ki , hogy cukros vagyok. Dietetikus adott egy "bibliát" (hasonló, mint a Norbi kézikönyv) amibe le volt írva, hogy mibe mennyi a szénhidrát. Semmi mást nem kellett figyelnem csak a szénhidrátot. Az volt csak megszabva, hogy az egyes étkezéseken mennyi szénhidrátot eszek. Az elején egy csomót számolgattam, levél mérlegen méricskéltem. Aztán már tudtam . Egy hónap alatt 2 kilót fogytam. És onnantól semmit sem híztam már a végéig. A Kata pedig szép dundus maradt.Ja és minden héten terheléses cukorvizsgálatra kellett mennem, hogy így jó- e a cukrom.Ha azt vesszük ez így nagyon hasonlít a Norbi rendszeréhez.

Mártus! Igazán rendes az apjukod, hogy lelkén viseli a mi hasizmunk sorsát.Szerintem kinevezhetnénk házi trénerünknek is. Máris van felé egy kérdésem. Persze ha nem veszi tolakodásnak.Van egy kedves ismerQsöm, aki minden nap 4x 100 felülést csinál.Mi a tornán pedig inkább hasprést. Általában kb 400-at. Az lenne a kérdésem, hogy a hasprés és a teljes felülés ugyanazokat az izmokat mozgatja meg? Vagy , ha igen akkor az egyik gyengébb a másik erösebb? Vagy ugyanazt a hatást érhetjük el bármelyiket csináljuk?
Eldugultam.
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!

Márti,
igen, megtaláltam, köszönöm szépen! Kép Egy kérdésem lenne: milyen ismétlésszámmal tanácsos végezni ezt a hasizomgyakorlatot?
Amúgy nem értem ezt a babanetet, mert ma láttam meg a hozzászólást, pedig már tegnap is kellett volna, de esküszöm, akkor nem volt ott!

Motiot,
nem semmi ez a 12 kilométer, gratulálok, csak íg tovább! Én nagyon szívesen mennék futni, csak hát mikor? Ilyenkor nagyon jó lenne egy kis segítség, illetve hát az lenne, csak Zsoltika nagyon-nagyon anyás, egyszerűen nem bírom másra bízni, max a férjemre, de ő látástól mikulásig dolgozik...

Ildikó,
ne is legyél girnyó! Szerintem az sem jó már! A Siótól én light ice teát ittam, ami talán 1 kalóriát tartalmaz decinként, hát mit mondjak, nem volt olyan nagy szám! Kép

Töredelmesen megvallom, hogy ma pizzát vacsoráztunk Kép Viszont isteni finom volt Kép Hát ez van, ezért nem ballag az én súlyom lefelé.

Ma nagyon korán elaludt Zsoltika (10-kor) Kép Úgyhogy én is lefekszem, mert holnap tuti korán ébreszt majd Kép

Sziasztok,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Tegnap én is adtam egyet a norbizásnak: vacsi sültkrumpli és töltött hús rántva sajtmártással.
Ez azért csak egy kivételes eset, tegnap volt a fiam évnyitója, megy első osztályba, és vacsiztunk étteremben (én meg most valami jót akartam enni).
Ehhez képest kész csoda, hogy a mérleg ma reggel csak 66,1-et mutatott, már felkészültem valami rosszabbra.

Torna:
Én bizony nem vagyok egyszerű eset, mert futni nem szeretek, az itthoni kazettás torna sem jön be. Viszont a konditermeset meg elég nehéz megoldanom.

Ildi!

Nekem nem nagyon jöttek be a Sió levek, meg amúgy sem szeretnék sok édesítőt inni.
Viszont rendes vagyok, mert másmilyet sem iszom, pedig szeretem a többi gyümölcslevet is.

Cicó!

Üdv!Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Jó reggelt fiatalok!

Szóval kezdem.
Az új iroda tök u.a. a méret csak, annyival előnyösebb, hogy itt 2 nagy ablak van és így világosabb. De ezért cserébe kaptam egy kolléganőt. Szóval most már nem vagyok egyedül. Jó annyiban, hogy van azért napközben kihez szólnom, rosszabb, hogy nézik egész nap az ember minden mozdulatát.
Jó hapsi után nem is érdeklődtél, Ildikó? Ennyi luxus után mint amit felsoroltál az lehetett volna a következő, nem? Sajnos, egyébként egyik sincsen. ( hapsiból egyébként elég Nekem az a két kukacos otthon Akik vannak).

Hasizom témában intézkedem, de csak sajnos hétfőre lesz válasz. De, addig sem lazsálunk ám. Én el voltam ájulva a múltkori 80 hasizom gyakorlatomtól, most Sussi 400 hasizmos kérdésétől vagyok elájulva. Te ennyit bírsz csinálni?

Motiot!

Mi, van az előző fogyi pr.-al? Doki nénihez nem kell vissza menned? Ne hogy hagyd Magadat rábeszélni, hogy azt folytasd!!!!!!!!!!! Végre kilábaltál abból enyhe depressziós állapotból, öröm olvasni minden sorodat, olyan lelkes vagy.

Cicó!

Üdv Nálunk. Gyönyörű a kisfiad. Írjál Magadról, légyszi. Azt hiszem Ildikó már ismer, Mi még nem nagyon.

Ildikó!

Szóval, akkor mi is lesz a hajaddal? Csak, nehogy úgy járjon a férjed, mint az enyém (szegénykém) az esküvő után. A hátközépig érő hajamat bejelentés nélkül levágattam olyan rövidre, hát, mint majdnem az Övé és még be is festettem. Azt hittem mentőt kell hívnom Neki. De, ez tényleg nem vicc. Rám jött valami bolondéria és mire oda értem a fodrász barátnőmhöz megálmodtam az egészet, hogy hogyan szeretnék kinézni. Hát ezt még egyszer nem merem megcsinálni Vele, meg ugye már korosabb is azóta, nehogy még érje valami. Most ha hajat vágatok részletesen elmagyarázok Neki mindent.
Hogy érzitek egymást a picinnyel? Hányinger és társai? Én ennyi idős terhesen akár a vasszeget is meg tudtam volna enni, olyan étvágyat csinált a kislegény.

Ti is írjatok. Lehetőségeimhez mérten figyellek Benneteket.

Puszika: Márti
mártus
 
 


JO reggelt,
Marti, azert probalj meg irogatni a kolleganö mellett is, csak nem olyan kedves es nem köp be erte!
Dokihovö szerdan vagy csütörtökön megyek es bevallok neki mindent töredelmesen na meg ezt a 90 naposat is.

Ildi,
enyem anyos is hasonlo kis kedveske. Mikor meg terhesseg elött lefohytam 10 kilot, nem szolt ra egy rohadt kukkot sem. Hat ez tenyleg csak irigyseg. Aztan teherbe estem es az esküvö utan, mikor meg egy hetig otthon voltunk, akkor voltam az 5. honap elejen, kb + 3 kiloval, megjegyezte egyik este, ahogy ültünk a kertben, hogy de a karodon azert mar letszik, hogy megint mennyit hiztal, csak nehogy elszaladjon veled a lo! Na erröl ennyit. Ja, mielött lefogytam azt a 10-est, voltan nalunk latogatoban es hat tenyleg volt rajtam mit fogni, de azert elajulni szerintem nem kellett tölem, nem voltam olyan köver. Szoval megjöttek es köszönes helyett az volt az elsö szava, hogy "Ur Isten". Na ezt ram ertette.
Most miota megszültem, ha otthon vagyunk akkor kapok töle mindig egy par cuccot, de mind 42-es vagy nagyobb azzala szöveggel, hogy ez biztos jo lesz ram. A multkjor kaptam egy nagyon szep, de 42-es bugyit! Könyörgöm mikor hordtam en ekkorat? Soha! Ha pedig telefonalunk, akkor allandoan azt kerdezi, hogy na, ravetted mar magad a fogyokurara? Fogytal mar? stb. Szoval ebböl nekem is total kijutott. Nagyon kedves tud lenni!
Na erröl ennyit, jol kibeszeltem szegenyket.

Gabi,
hat igen, nem volt olyan sok ez a 12 km, de azert nagyon megereztem a vegere, mert mar tenyleg regen futottam ennyit es ha egyedül megyek, akkor azert lassabban is futok. De nagyon jol esett. Szerencsere nalunk apa vigyaz ilyenkor Abelre. Megbeszeltük, hogy a sport es fogyas erdekeben maximalisan tamogat es akkor vigyaz Abelre, amikor csak kell. Ez tök jo.

Szirom,
lenne egy kerdesem. Neked, mikor elkezdten anno vagy akar most a 90 naposat, azonnal megindultak a kilok lefele, vagy csak egy idö utan? Maetr kezdek megint beparazni, hogy mar majd egy hete csinalom, es nem nagyon akar mozdulni a merleg.
Megirnad a tapasztalatodat legyszi?

Na megyek en is jatszani, majd meg jövök!

Puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


őpoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:57-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Olyan nehezen jutok ide, hogy az nem igaz.

Motiot! Persze, hogy nem indult el azonnal nekem se soha. Egy hét kb. asszem. TürelemKép Vagy méreckedjél gyüminap után, az biztatóbb eredményt hozKép Én mindig a húsnap után vagyok a legtöbbKép Ja, és gyorsabban indul meg, ha csökkented az adagokat, az tuti. Meg én a szelet kenyeret kihagyom, bár elvileg nem szabadna.

Futás: én ebbe beledöglöttem volnaKép

Ildi! Asszem én akkor kezdtem el hízni, amikor a hányingeremre csak az evés használtKép És a jéghideg gyömbér üdítő volt jó, meg a fagyi. Talán nyugtatják a gyomrot azt hiszem.

Szia Cicó! Gyönyörű a fiad, fantasztikus!

Susi! És ha most csinálnád a cukros diétát, az káros lenne? Az nem lenne jó sima fogyókúrának? Én ezen már annyit gondolkodtamKép!

Gabi! A pizza az jó, nyamiKép Nekem nagyon jó receptem van ám, valamelyik nap is csináltam. Majd a legközelebbit lefotózom nektekKép

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Tuttira Saját ez a gyermek? Vagy valamelyik babás újság elejéről csented a fotót? Hihetetlen, olyan szép. Valami elemlámpa darabolásban van éppen? Abban nálunk is menő a legény.

Cicó!

Még egyszer megnéztem a Tiédet is, hát órákig lehetne nézegetni olyan kis bájos, formás arcocskája van.

Motiot!

A kolléganő téma O.K.

Én már csak hétfőn jelentkezem. Ja, és lehet, hogy most összejön a hétvégi kirándulás. Majd mesélek.

Puszi Mindenkinek: Mártus
mártus
 
 


Sziasztok.

Még egy gyors bejelentkezés:
Szirom ,a gyömbért én is nagyon csíptemKép, és volt, hogy többször is megkívántam.
Tényleg nyugtatják a gyomrot??
Vagy csak engem nyugtatsz ezzel, meg magadat????Kép
Miksa irtó cuki, és baromi nagy, és tök koszosKép(az újpesti kép is jó)
Én is ferakok egy mocskos képet, de az én gyerekem sokkal koszosabb!!!!Kép Sőt, ő egy disznó volt ottKépKép

Ja, ilyen futásól, én is meghótam vónaKép
De én már kb.500méter utánKép

Juj, Szirom, pizzákat akarsz fényképezgetni???
Nyami-NyamiKép
Én is sütöttem múltkor kettőt is, tök fincsi volt.

Jön Olivér, mentem a menthetőt, gyorsan elküldöm, mert múltkor is kitörölte egy gombnyomássalKép
átmentem egykezesbe, muszáj lefognon.

Jó kirándulást Márti,
sziasztok

ildikó
(elment a veszélylesőKép )
vas
 
 


őpoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:58-kor.
vas
 
 


Itt vagyok en is egy kicsit, de ha a hetvegere igy behal a topik, akkor lehet, hogy en sem jövök mar csak hetfön.

Szirom,
a kenyeret en is elhagyom, nem azert, hogy meg többet fogyjak, hanem mert nem kivanom. Ha pedig Neked is kellett egy kis idö, mire megindult a fogyas, akkor nem parazok. Az adagokat pedig maris csökkentem.
Ma egyebkent kemenyitö napm van, most ettem zöldesges rizzsel töltött padlizsant es egy kis salatat melle. Nagyon finom volt, annyit csinaltam, hogy meg maradt estere is. Persze kevesebbet fogok enni ezutan.
Miksa tenyleg nagyon szep kisfiu! Es mlyen kismaszat!

Ildiko,
Oliver is tünderi a kepen, hat nem semmi az a kosz! Dagonyaztatok, vagy mi?
A sütit pedig nem kellett volna feltenni....

Cico,
üdv itt közöttünk, majd elfelejtettelek! Megneztem a fiadat, tenyleg gyönyörü!

Na mennem kell, mert ma delutan fenykepeszhhez megyünk csaladi fotozasra es meg rendbe kell hoznom magam na meg Abelt is.
Puszika
MOtiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok! Köszi mindenkinek, elég jól sikerült a gyerekKép Csak tudnám, kire üthetett, mert sem én sem az apja nem vagyunk nagy számKép Mire vagytok kíváncsiak velem kapcsolatban? Azért Ildikóval sem "találkoztunk" olyan régenKép De lehet, hogy hétfőn személyesen is megismerem. Én is most próbálok ismerkedni a nevekkel, meg a gyerkőcökkel - nagyon édesekKép
Már 3 nap után szenvedek az update-es fogyival, valszeg kicsit drasztikus ez a szinte teljes szénhidrát megvonás, az előzmények után - és napi 3 szopi mellett. Miután ma elugrottam vásárolni a fiammal, és majdnem ott estem össze a Plusban, úgy döntöttem, h. kicsit lazítok a szigoron, mert ez így nem fog menni. Pl. minden nap elég keményen kéne tornázni - itt csökkentettem legalább az elején az ismétlésszámokat, hogy ne essek összeKép És reggelire fogok enni időnként 2-es kódot is. Ráadásul nem vagyok egy nagy húsevő, disznóhúst egyáltalán nem eszem már vagy 10 éve, és amikor ott van, hogy reggelire virsli mustárral, vacsira tarja sonkaszelettel...brrrrrrKép Szóval kicsit testreszabom a dolgokat, de azért igyekszem betartani a fő elveket. Ildikó, írok ám neked mailt, csak nekem meg a kábelt húzta ki a gépből Balázs, úh. többszöri újraindításra sikerült csak életet lehelnem a rendszerbeKép Jövök majd még! Sziasztok!

cicó
 
 


Cicó!

Fontos:
Egyél 2-es kajákat is, főleg reggel fontos.A színtiszta 1-es az tényleg szénhidrát megvonás, ami nem jó.
A 3-as, ami szinte teljesen elhagyható, és felseleges isKép(de finomKép )
2-es-be vannak nagyon fontos tápanyagok.
Ha csak egyest eszel, tényleg rosszul leszel.
Délelőtt nyugodtan egyél, aztán délutántól jöhet a szigorításKép

ildikó
vas
 
 


Susi, te is jössz hétfőn, vagy Kata még túl picuri ehhez?
Mert akkor kölcsönadnám a könyveket Cicónak isKép
De, ha csak oda tudsz vele ugrani, akkor az is jó.KöszikeKép
Gondolom, Te már kívűlről fújod a tartalmát mind a kettőnekKép
vas
 
 


Cicó!

Szerintem nagyon kicsi mennyiségben és persze délig egyél 3-ast is, azzal az ember megnyugtatja a kívánósságát is, és ráadásul nem lesz esetleg pont este evéskényszere. 2-est meg mindenképpen.
Csupas 1-essel nekem nagyon kínzás lenne, és nem is lett volna akaraterőm hozzá.
Az elején pont azzal sikerül átlépnem a nehezén, hogy tudtam, ha este nem ehetek tortát, akkor másnap reggel egy kis szelet bele fog férni.
A szopi egyébként egyrészt többletenergiát igényel, másrészt fontos a kiegyensúlyozott táplálkozás, amibe bizony a 2-esek is beletartoznak.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!
Mártus!
Na ne legyél elájulva, sajnos nincs kockás hasam.De én nem felülök, hanem csak hasprés. Szóval ez egy kicsit más. Na ezért is kérdeztem
A múltkor ugyanis a 100 felülés is megeröltető volt (amit otthon csináltam)és kíváncsiságból megszámoltam a tornán a haspréseket. Na én is meglepődtem.Úgyhogy kíváncsi vagyok a párod válaszára.
Vasalnom kell, majd még jövök...
Susi
ssusi
 
 


Na itt vagyok.
Holnapra kellett a Dóri lányom népviseletét kivasalni, mert fellépnek az OMÉK-on. Õ a Gödöllői Táncegyüttesben táncikál. És én vasalok. Magyar anyák szüljetek!
Motiot!
Tényleg vannak ilyen rosszmájú emberek. Nem is rosszmájú, hanem neveletlen. Én soha nem lennék képes ilyenre. Ha látom, hogy egy kicsit meghízott az , akivel beszélgetek, akkor én biztos hogy nem teszek rá megjegyzést. Ha viszont fogyott ,akkor biztos ,hogy megjegyzem neki a dolgot. És egy ilyen megjegyzésre persze mit lehet válaszolni? Főleg egy anyósnak! Igaz , hogy ez nem fogyis téma, de a volt sógornőm ( én elváltam. Az előző házasságomból született a 2 nagy gyerkőc (Dóri, Tomi)és az újból pedig a Kata. Amikor a sógornőmmel összefutottam a boltban , látta , hogy pocim van (azaz akkor már a Kata ott lakott bent), csak ezt mondta: Na te nem vagy normális!!!! Én csak magamban gondoltam ugyanezt róla!
Szirom! Lehet , hogy jó lenne az is diétának. Biztos. Még szülés előtt elhatároztam, hogy nem hagyom abba a szülés után sem. De átgondoltam a dolgot, főleg , mert Ildikó kölcsönadta a Norbi könyveit. A Norbinál azért , ha éhes az ember akkor be tud kapni egy-egy falatot és elverheti az éhét pl. 1-essel. De ott napi 6 evés és közte semmi . Félek, hogy a fogyó után újból visszajönnek majd a kilók, és úgy járok , mint most. Ott édességet csak éppen hogy lehetett enni, de azt már bele kellett számolni a pl. reggelire 30 g szénhidrátot lehet enni.. Ha megettem egy light gyümijoghurtot az kb 15 g szénhidrátot jelent, akkor már alig ehettem valami tényleg reggelit és éhes maradtam. Ez a diéta kimondottan a cukorbetegeknek van előírva, csak sokan nem tartják be és szépen elhíznak, mert nekik 5-6szor viszont muszáj enni az inzulinjük miatt. bla-bla-bla. Bocs! Egy kicsit bő lére eresztettem
Na ilyenkor irigylem, hogy nem a 90 naposat csinálom. Pizza!!! Ma lízingeltem Tomi két kis barátját éjszakára és pizzát csináltam , de csak nézegettem.
Ja , de nagyon édes a kisfiad. Én már látom a jövőt! Jóképű kiscsávó lesz belőle.
Jesszus, Ildikó! Szépen belemerült Oli a pacsálásba! Milyen boldog és elégedett!!!
Szeretnék menni a bölcsibe. És viszem a könyveket is mindenképp. Majd meglátjuk, hogy meddig maradunk. És örülök , hogy megismerhetem Cicót is.
Na mostmár tényleg megyek mert holnap 8 kor torna.
Mindenkinek szép hétvégét és erőt a kísértések ellen.
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok! Lehet, hogy előbb találkozunk Susi, Ildikó, mint hogy ez olvassátokKép Tudom, hogy van a Norbi update felépítve, de ez egy kifejezetten csak 1es kódra felépülő 33 napos fogyókúra, tornával, receptekkel - teljes menü a majdnem 5 hétre... és az a lényege, hogy ezt variálhatod ahogy jólesik, de semmi mást nem ehetsz, mert akkor nem garantálják a fogyást. Csak az nincs bekalkulálva, hogy valaki szoptatós kismama, és nem kifejezetten fogyókúrázni akar, "csak" ledolgozni a szülés utáni megmaradt kilókból egészségesebb táplálkozással. Az első könyvbe beleolvasgattam, itt van most nálam, mert anyósnak megvettük amikor megjelent;o) ő meg jól kölcsönadtaKép Félreértés ne essék én egész jól megvagyok anyóssal - na nem volt ez mindig ígyKép Most megyek vacsizni és megnézzük Madagaszkárt, holnap meg jövünk. Sziasztok!

cicó
 
 


Szia Cicó!
Szerintem neked nem biztos , hogy ilyen drasztikusan kellene kezdeni. Ahogy Ildi is mondta, 1, és 2 est is enned kellene. Főleg mert még szoptatsz. Lehet, hogy ez a 33 napos kúra nem kifejezetten szoptatós anyukáknak íródott. Mi a véleményed? Egyébként én szívesen megnézném , márcsak a receptek miatt is. Holnap készülök a zenebölcsibe a találkozásunkra.
A Madagasztkár nagyon bugi kis film. "Riszálok úgyis , úgyis!" Ez a nóta a kedvencem a filmből.
Löpá!
ssusi
 
 


Jó reggelt!!!

Annyira fáradt vagyok, hogy csak bejelentkezem, hogy megjöttem.Aztán mindjárt megyünk zenebölcsibe, aztán v.szeg aludni fogunk, így majd később jövök az élménybeszámolóval.A lényeg, hogy még engem is értek meglepetések, de senki sem vett észre semmitKép

Puszi
Ildikó
vas
 
 


Jo reggelt, jo reggelt,
latom Ildiko is megjött, ugye mondtam en, hogy nem fognak eszrevenni semmit, mert nem tudjak, hogy mit kene eszrevenni?
De jo nektek Lanyok, hogy talakoztok!! En itt tök egyedül vagyok, sajnos nincsenek olyan igazi barataink, miota a barataink elmentek az usa-ba.
Sajnos meg setalni sincs kivel elmennem. Igy meg olyan uncsi. Szerencsere jövö hetfön kezdödik a babacsoport, hetfön es penteken legalabb lesz egy kis program.

Szirom, hogy allsz? Ma gyüminapod van, nem ? Nekem tegnap volt. Egesz jol birtam. Ma pedig csinalok egy kis paprikascsirket meg sütöben egy kis malachusit baconnal es sajttal, esetleg egy kis gombaszoszt melle. Nyami nyami.
Ja, mar ketszer megcsinaltam a callaneticset, nagyon jol esett, tök jo szerintem. Regen is csinaltam, de mar nem emlekeztem a gyakorlatokra. De most ujra van könyvem, ugyhogy jo. Szoval sport plusz fogyi.
Itt ma tök szep idö van, megyünk setalni delutan es bejelentkezek a penteki babacsoportba is. Este meg jatszoter apaval, Abel imad hintazni.
Na mennem kell, mert kiabal, meg ebedet is kell meg föznöm.
Majd jövök.
Puszi
Moitot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Cicó!

Én is szoptatok, Hanna 10 hónapos koráig nem is fogadott el mást az anyatejen kívül. Most már remek étvágya van.Kép
És én is Norbizok, de én eszem 3-ast is, és így a 9 kg-tól már megszabadultam. A szopi szerintem még segít is, mert kell többletkalória.
Én egyébként pont a szopi miatt nem is vállalnám be csak 1-essel. Így, hogy mindent eszem a tejmennyiség is megmaradt, ami egy drasztikus fogyókúránál bizony veszélybe kerülhetne.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ja, a jó hírt nem is írtam: hétvégén mértem 65,5 kg-t is, ami már a kalkulátorok szerint a normál súlytartományomba esik!!!KépKépKép (Jó, persze a felső határ, és az ideális még 10 kg-mal kevesebb lenne, de már nem túlsúly!)

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Motiot! Megvagyok, megvagyok, csak reggel átmentünk a boltba Miksával gyümölcsért, erre kiderült, hogy a hétvégén kifosztották gyümölcsileg a népek, és 2 grapfruittal kellett hazajönnöm. Volt még dinnye, de azt nem tudom elhozni a kisbabakocsival, meg ugye ma van Lőrinc is, illetve almát vehettem volna, de azt egyáltalán nem kívánom. Tegnap azt hiszem kicsit túllőttem a célon, mert az ember nem kért pizzát, tésztát nem szereti, hanem a lángosra csillant föl a szeme. Sütöttem hát lángostKép Jó hogy szénhidrát, csak az az olaj ne lenne...Kép No mindegy, nem vettem annyira a szívemre a minibűnömetKép De mérlegre azért nem álltam.

A te kajád az nagyon jól hangzik, tényleg nyamiKép Holnap este mondjuk grillpartira vagyunk hivatalosak a szomszédba, úgyhogy nem viszem túlzásba ma az irigykedést, nekem se lesz semmi holnapKép Már akartam mondani, hogy én fehérjenapon elég sokszor majonézt is eszem, te is szoktál?

Beszti! Az a 65,5 kg nagyon jól hangzik. Hány centi is vagy?

Ildi! Olivér azért nem semmi ezen a fotón! Ez különben hogy született? És várjuk a hétvégi beszámolót kíváncsian!

Mártus! Ez az én kölkem, az tutiKép És köszi szépen a dicséretet!

A többieknek is! Néha nem bírom ki, hogy ne mutogassamKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok csajszikák!

Figyellek benneteket azért már reggel óta, csak még egy betűt sem sikerült írnom.

Na, szóval! A hétvégén megejtettük azt a bizonyos régóta tervezett kirándulást. Nagyvázsonnyal indítottunk, hát készvolt a gyerek mikor meglátta a várat. Hatalmas torony, patak, halacskák, várfal, vizes árok, minden volt ami egy 2,5 éves várügyileg értékelni tud. Utána átmentünk Tapolcára. Hát, a barlangi csónakázás már nem annyira nyerte el a tetszését. Kicsit félt bent, olyan nyomasztólag hathatott rá az egész, majd majdnem bele is borultunk, mert Apuci nem középen ült és elég váratlanul kibillent a csónak az egyensúlyából. A végére el is sírta Magát. Aztán a tó malom vigasztalta egy kicsit, mert nálunk a malom is kedvenc nézegető tevékenységünk közé tartozik. Láttunk színes halacskákat, kacsát, és egy szuper jó játszótér is az utunkba keveredett. Utána következett Sümeg. Hát ott azt hittem sokkot kap a látványtól. Csak 2,5 órát voltunk bent. Az a sok ajtó, a várfal, az ágyú, a zászlók, a lovak, a torony, a lőrés. Mindent meg kellett nézni közelről. Nem tudom mi lesz ebből a nagy vár őrületből Nála? Már tegnap az Apjával egyezkedett, hogy mikor megyünk vissza Sümegre?

Magamról, annyit, hogy mostanában nem nagyon álltam rá a mérlegre, mert nem is nagyon érdekel, úgy sem tudom mit higgyek el neki. Inkább a centiket fogom lemérni, és arról számolok be Nektek holnap (meg azért a mérlegre is ráállok). A hétvégén sajnos ettem egy kis kenyeret (félbarnát). Tök furcsa volt 1 hónap után, már egyáltalán nem is hiányzik az étkezésemből.

Zenebölcsiről kérnék majd egy kis élménybeszámolót.

Ildikótól is, fotókkal fűszerezve természetesen, ahogyan ezt már Tőle megszoktuk.

Motiot!

Azt írtad a múltkor, hogy találkozott a párod valaki magyar családdal, Õk már tárgytalan? És akit én ajánlottam, Õvele mi van?

Tessék írni Mindenkinek.

Puszi: Mártus
mártus
 
 


Sziasztok,

Szirom,
szegenyke, azert valahogy csak megoldod a mai gyüminapot, nem? Szolj az uradnak, hogy hozzon Neked a munkabol hazafele valamit.
Megettem a husikamat jo kis salataval, nagyon fincsi volt. Mindjart iszok egy tejeskavet is ra. Egyebkent nem iszom, csak a feherjenapon.
Majonezt en nem nagyon szoktam enni, nem vagyok oda erte, inkabb naturjoghurtot, amit izles szerint füszerezhetek.
Egyebkent mennek mar a kiloid? Nekem talan lassan megindulni latszanak, de meg nem akarom elkiabalni.

Ildi,
varjuk a termeszetesen kepes beszamolot a hetvegeröl!

Martus,
igen, irtam a magyarokrol, de a parom termeszetesen olyan lüke, hogy tök jol elbeszelgetett velük, aztan elidult haza Abellel a "majd meg biztosan összefutunk" cimü elköszönessel, semmi nev, semmi cim vagy telefonszam nincs. Most az a lehetöseg meg fennall, hogy ugyanott esetleg megint összefutunk. Ma este is kimegyünk hintazni Abellel erre a jatszora. Szoval ilyenek a ferfiak!
Akit pedig Te irtal, vele tartom a kapcsolatot, de csak oktoberben jönnek ki es kb 170 km-re launk majd egymastol, tehat ugye ez sem a mindennapos baratsag lesz, esetleg hetvegeken.

Beszti,
tenyleg ügyi vagy, az a 65,5 kg nagyon jol hangzik! Na meg a 9 kg összesen meg jobban!!

Cico,
en ugyan nem norbizok, de en is ugy gondolom, hogy szoptatos anyakent tessek enni 3-as kajakat is. Persze nem tulzassal es csakis delelött! 2-eseket pedig szerintem rendszeresen egyel az idösavokon belül, mert biztosan kell a tejcihez!

Na megyek, mert le kell tennem Abelt aludni.

Pussz
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


őpoi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 11:02-kor.
vas
 
 


Ja, képet nem hiszem ,hogy rakok fel, semmi jó nem lett.
Max. a LeventérőlKép teszek fel , de nem most.
puszi
vas
 
 


Jo reggelt,
Ildi,
örülök, hogy irtal par sort az esemenyekröl. Hat az anyoseknak ezek utan en sem mondanam el a dolgot, majd eszreveszik, hogy többen vagytok, ha megszületett, nem igaz?
Futas köszöni szepen jol van, holnap megyek megint egy ilyen 12 km-es körre, aztan ha ez is jol ment, akkor emelem az adagot es heti ketszer megyek el velük. A többi napon pedig itthon torna, callanetics meg hasonlok, na meg Abel utan rohangalas babakocsitolas, takaritas stb. ami nem az utolso torna.

Többiek hol vagytok?
Szirom, Gabi, Marti?
Es Dirtha hova tünt mostanaba`? Talan nyaral?
Na megyek, mert Abelnek ma különösen jo napja van, egyfolytaban bög. KIcsit szörcsög az orra, szerintem ez lehet a baj.
Majd meg megprobalok jönni
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


HAHÓ!!

Itt vagyok ám, csak nem volt időm írni.

Ildikó!

Elég nagy durranás lehetett tényleg Anyósékkal, én még ebből a sztoriból azt hiszem kimaradtam. Ha, jól sikerül megfejtenem ezt az esküvős dolgot akkor most a Párod felőli családból házasodott valaki, és Anyukádéknál aludtatok, akik szintén abban a városban laknak? Vagy fordítva?
Egyébként ennek az éjszakai kilengéseknek ez az ára, hogy a gyerek semmit nem érzékel abból, hogy Anyáék az éjjel semmit nem alszanak ilyenkor. Emlékszem, mikor még csak nekünk volt gyerekünk a baráti társaságban, nem értették, hogy miért nem akarunk elmenni Velük éjszakázni. Hiszen a gyerek éjjel alszik, valamelyik Nagyszülő vigyáz rá, és mi a gond? Persze, csak a gyerek ugyan úgy kel fel mint minden reggel, csak éppen az Anyuka van darabjaira hullva. Most már kettő párnak is van, úgy, hogy ez a téma már mások által is átérezhető gond, és nem mi vagyunk az állandó különcök.
Azért valamit még írhatnál a buliról. Hányan voltatok? Kaja? Tánc? Gyerekek meddig, hogyan bírták?

Motiot!

Dirtha, ha jól emlékszem most költözködik. Így, nem is tudni mikor kerül újra gép elé.

Ssusi!

Apuci válaszát most még csak röviden, tömören tudom megválaszolni: Felülés. Ehhez azért még kicsikarok belőle egy tartalmasabb, szakmai választ.

Cicó!

Hát, eléggé ijedten olvastam a soraidat, amit az 1-es meg néha 2-es kódú kajálásról olvastam Nálad.
Könyörgöm, Te most tulajdonképpen szoptatni szeretnéd a gyemekedet vagy az alakodat helyezed az első sorba a fontossági ranglétrán?
A megfelelő mennyiségű és minőségű tej termelődéséhez bizony lényegesen több energia bevitelre van szüksége a nő szervezetnek mint azt a Norbi szerint összeállított táblázat leírja. Szüksége van mindenféle táplálékforrásra. Azt természetesen már Te választhatod meg, hogy milyen minőségben, mennyiségben és napszaki elosztásban veszed Magadhoz. Nehogy elkezdjél olyan fogyókúrát a szoptatás alatt (légy szíves) amit semmilyen szakemberrel (pl. védőnővel) nem egyeztetsz le.
Azért mert a Norbi kedvenc felesége az egész terhessége és állítólagos szoptatása idején csinált azért nem kell fejjel menni mindeniknek a falnak. Légy türelmes Magadhoz, és most inkább a gyermek megfelelő tej ellátására koncentrálj.
Visszaolvasva a leírtakat, lehet, hogy nem fogsz vele egyet érteni, de ez az én véleményem. Ne haragudj meg rám, de nagyon kikívánkozott Belőlem.

Motiot!

Azon gondolkozom, hogy lehet én is újra kezdek futni. Most egy kicsit abba hagytam, mert annyira kínoz a pollen allergiám, hogy nem nagyon mertem menni a szabadba. De, most meg arra gondolok, hogy tulajdonképpen tök mindegy, hogy tüsszögöm halálra Magamat.

Puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Mártus! Nem kell megijedni, a fiam 11. hónapban jár, napi 3x szopizik, és van elég tej egyelőre. Ha érezném, hogy kevesebb kezd lenni, abbahagynám a dolgot. Amúgy már szeretném elhagyni lassan a déli szopit, több okból is, de ezt most sajnos nincs időm részletezni, mert nemsokára ébred. Valószínű, hogy nem is olyan sokára próbálkoznánk kistesóval, és nem akarok túlsúllyal nekiindulni az újabb babásságnak - nem csak a saját "szépségem" (ahogy te gondolod), hanem a baba érdekében sem. És akkor aztán pláne nem jöhet szóba semmilyen fogyókúra. A szülés óta egy gramm nem ment le rólam (hiába szoptattam 2 óránként, ami állítólag leolvasztja a zsírpárnákat, hiába ettem egészségesen, nem nassoltam stb...és tettem meg minden egyebet), úgy gondoltam, adok magamnak, és ennek a módszernek 1 hónapot (ennyiről van ugyanis szó), hátha sikerül. Harmadszor: természetes, hogy a fiam az első, és legfontosabb, és mindenben magam elé helyezem. DE! Nem értek egyet azokkal a szép számban lévő kismamákkal, akik elhanyagolják magukat, akik nem akarnak többé a férjüknek tetszeni, slamposak, igénytelenek - és igen, kövérek, és mindezt a gyerekre, meg az ő igényeire fogják! Nem "Norbi kedvenc feleségét" követem (mi sem áll távolabb tőlem mint az ő stílusa!), hanem én magam szeretnék kicsit egészségesebb, és ha lehet, csinosabb lenni, mert így tényleg nem érzem magam jól. És a kisfiam sem lesz attól boldogabb, ha lesz egy nem túl boldog, beteges anyukája. Szerintem még jó darabig fogom őt szoptatni (ha ő is úgy akarja).Éppen ezért nem jöhetett szóba más fogyókúra. Megint szedem átmenetileg a mamavitamint, meg vasat, úgyhogy ezeket az anyagokat sem nélkülözi a babám egy percre sem. De egyébként az 1es kód mögött sok hús, zöldség, tejtermék, gyümi van, ezért nem hiszem, hogy a mesterséges táplálék-kiegészítők nélkül is nélkülözne akár. Türelmes voltam csaknem egy évig, most jutottam el oda, hogy aktívan tegyek valamit. Remélem elég kielégítő a válaszKép Nem haragszom meg - pontosan ezért vagyunk itt, nem?Kép

cicó
 
 


Visszanézve a múltkori hozzászólásom: éppen arról írtam, hogy módosítottam a menüt magamtól is, mert rájöttem, hogy ez így nem fog menni. (Pl. reggelire teljes kiőrlésű péksüti, vagy cukormentes, gyümölcsös müzli. Nem ész nélkül csinálom!Kép

cicó
 
 


Cicó!

Csak rövid leszek idő hiányában, mert én nem otthonról netezek.
Ezt jól meg aszontad.
Hát, kb. ezt a választ vártam ám. Csak tudod egy kicsit megijesztett, amikor azt írtad, hogy majdnem rosszul lettél v.melyik boltban. Még, ha egy kicsit túlzás is ahogyan leírtad akkor sem szabad ilyet csinálni, főleg nem egy szoptatós anyukának.
Egyébként én is 2 óránként szoptattam majdnem 6 hónapig folyamatosan a Legénykémet és 1 deka sem jött le rólam attól. Összesen 20 hónapig kapott tejcit de Nálam sem volt a szoptatás és a magától fogyókúra összhangban. Irigyeltem is azokat akiknek ez ilyen simán ment. Most szült egy barátnőm, 25 kg plussz súllyal jött haza kórházból. 2 hónap alatt úgy olvadt le róla 20 kg, hogy észre sem vette. Azt hittem rosszul látok mikor múltkor találkoztunk. És van a másik véglet, akik tényleg próbálnak megtenni mindent lehetőségeikhez mérten a szép külalakért és még sem megy.

Összefoglalva!
Nem akartam belegyalogolni a lelkivilágodba, elnézést ha meg bántottalak. Nem vagyok egy piszkálódós, majd én meg mondom csaj. (ezt talán a többiek is tapasztalták). Nagyon örülök, hogy azt írtad amit írtál. Tényleg jobb lenne ha több anyuka is így gondolná, mert néha amilyeneket lát az ember…
De sajnos még mindig nem tudom pl. mennyit is kéne fogynod, milyen magas vagy? Pedig kértem már, hogy írjál Magadról.

Ildikó!
Tényleg katasztrófa a babanet ebéd után.

Énmár csak holnap jelentkezem


Puszi Mindenkinek: Márti

u.i. Cicó, szent a béke?
mártus
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, csak úúúúúúgy elkenődtem Kép Sehogy sem bírom betartani a Norbi kódokat. Én este sem bírom ki valami finomság nélkül, bár nem nassolok mértéktelenül, de általában vacsizok a férjemmel. Pedig reggel mindig megbeszélem magammal, hogy kitartok, de ahogy közeledik a délután, és arra gondolok, hgoy nem ehetek meg egy szelet kenyeret vagy spagettit, már elkezd fájni a fejem Kép Kép Kép

Szóval ez valami lelki dolog, mert végülis sokáig norbiztam, most azt mondja a szervezetem, hogy NEM. Vagy lehet, hogy az agyam mondja ezt? Kép De ami jó, hogy rendesen tornázok. Összeállítottam magamnak egy klassz ezdéstervet, a callanetics gyakorlatait bővítettem hasizom, farizom és combizom gyakorlatokkal. Először olyan izomlázam volt, hogy na, de jólesett Kép Ma is torna, úgyhogy szaladok, míg alszik Zsoltika.

Ne haragudjatok, most csak ennyit írok, tényleg magam alatt is vagyok egy kicsit Kép Annyira utálom, hogy ennyire nem vagyok kitartó Kép Pedig már csak néhány kilócskát kéne leadni, és már hónapok óta nem moccan a nyamvadt mérleg... Kép

Nehogy átvegyétek tőlem a depit! Kép

Sziasztok,
Gabi

pgaboka
 
 


Na mi van lanyok, megint besültünk egy kicsit?
Olyan nagy a tenges, mindenki ilyen böszen tornazik es fogyizik, hogy nincs idö masra?
Hol vagytok?

MOtiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Én már itthon vagyok a grillpartiról, az ember még vidámkodik a szomszédban, hááát, majd meglátjuk, mi lesz a végeKép.

Gabi! Szerintem az ember belefárad. Én is így vagyok vele, végülis már lassan másfél éve diétázunk. Baromira sok.

Motiot! És simán kávézok minden nap, tejjel. Az már túl nagy bünti lenne, ha nemKép

Húú, csajok, baromira fáradt vagyok, majd holnap írok még, mert lefordulok innenKép Jóccakát!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 11:05-kor.
vas
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 11:05-kor.
vas
 
 


JO reggelt,
hat igen, ezek a bünözgetesek. En ugyan nem fogyizok meg ilyen regota, de azert nalam is neha befigyel egy-egy bünös dolog. Ugyan ki az, aki tenyleg mindig konzekvens tud maradni?

Szirom,
egy kerdesem azert van meg. Egy kis jofajta borocskat lehet-e inni neha es ha igen, akkor mikor? Nem tudod?

Na ma este megint megyek futni. Kivancsi vagyok, hogy fogom birni. Remelem megint kb ugy, mint a multkor. Mert akkor bövitek egy pentekivel is. Hatha hamarabb ugralnak majd lefele a kilok.
Dokihoz pedig holnap megyek. Majd meglatjuk mi sül ki belöle. Remelem azert nem esz meg, mert nem tartottam a hülye dietajat. De hat az ember egeszsege elöbbre van, nem?

Kavezni en is szoktam, egy kis tejjel meg edesitövel, de miota belemdumaltak, hogy a kave fogyasztasa cellulitiszt okozhat, azota megprobalok nem inni. Na nem mintha az en kis reggeli kavem miatt lennek narancsos, de hat az ember mindent megtesz, ha legalabb meg ez az egy dolog hianyzik rolam, akkor azert ne is jöjjön.

Ma szenhidratozok, de tök nem vagyok ehes. Persze, meg csak reggel van, de ilyenkor altalaban delben sem vagyok az, szerintem kesöbb fogok csak enni, ugy harom fele es akkor az passzol az esti futashoz is, nem lesz mar tele a gyomrom es ha hazajöttem akkor meg lecsuszik egy kis csokika...

Gabi,
neked pedig fel a fejjel, hiszen tök jol nezel ki! Nem is tudom miert kinzod meg magad!! Inkabb tenyleg allj ra rendesen, teljes gözzel az izomerösitesre es meglatod mennyivel többet teszel magadert, mint ezzel az örökös fogyokuraval! Neked mar tenyleg nincs szükseged ra! Ugyhogy tessek mosolyogni! Irgumburgum! Na.

Na mentem, irjatok csajok, mert nincs mit olvasni es mire valaszolni!

Pusszancs
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!!!

Gabi, tényleg ne legyél depisKép!!!
Nem éri meg!!
Nézd meg Motiot-ot, pár hete ő is milyen leveleket írt, most meg kicsattan a jókedvtől!!KépKép
Ugye,Motiot???

Mi most reggeliztünk Olival, teljes k.kenyérből melegszendvics, még az a szerencse, hogy ő is szeretiKép
Aztán egy túró rudi őneki, 2 piskótatallér nekemKép
Ebédre viszont fogalmam sincs, mit főzzek.

Na, most lehet, lecseszetk:
tegnap teljes mértékben átrendeztem a nappalit, ami abból állt, hogy egy tök nehéz ülőgarnitúrát odébb toltam, a tv-t is, sőt, még az emeletről lecipeltem egy 2 m magas könyvespolcot.Mielőtt nagyon kikapnék, nem emelgettem semmit, még a szekrényt is úgy csúsztattam le pokrócokon a lépcsőn.
Az uram el is ámult, hogy ezt ki hozta le?
nem tudom ,nekem ez mániám,Olivérrel a hasamban 8 hónaposan is átrendezetem az előző hálószobánkat.Meg Leventével is , de akkor is a nappalit.Nem tudom ,lehet, hogy a lekberendezői hajlamaimat váltják ki belőlem a hormonokKép
Bár kicsit veszélyes hobbi kölkökkel a pocibanKép
De, nyugi, tényleg okosan csináltamKép

Megint itt a nyávogógép.Felvette azt a hülye szokást, hogy állandóan nyivákol, ha valami nem tetszik neki.MegőrítKép

Motiot, a kávétól tényleg lehet cellulitis?Ezt honnan vetted?Ennek most utána járok, ha lesz egy kis időm.
Viszont azt tudom, hogy a cellulitis elleni krémekbe szoktak rakni coffeint(coffea-t, a kávécserje valamije).

Na, pá
ildikó
vas
 
 


Motiot,találtam egy olyat:
http://www.narancsbor.lap.hu/
Itt tök sok minden le van írva róla.Kép
Most nincs sok kedvem végigolvasgatni, de ha neked van, biztos találsz jó dolgokat.
Viszont most jut eszembe, még mielőtt terhes lettem(vagy már az is voltam) vettem egy narancsbőr elleni zselét, azt most szerintetek lehet kenni?
Mert én nem merem.
Majd jövő héten megyek dokihoz megkérdezem, nincs-e valami káros mellékhatása a picire.Kép

Pusz
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?