Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok, csak nem voltunk itthon! 1 hétig Szentesen nyaraltunk Kép Persze anyós-koszton, így a szokásos +1 kiló rajtam van Kép Most az a baj, hogy rámjött a csokiehetnék, képzeljétek, tegnap egy egész tábla csokit megettem! Nem is merek már mérlegre állni Kép

Átfutottam az írásaitokat Kép Úgy látom, mindannyian kűzdünk megint némi plusz kilókkal. Nekem már nem is ezzel van bajom, mert elégedett vagyok, viszont a hasam óriási!!! Egyszerűen formátlan vagyok ezzel a pocakkal. Legalább 4-5 hónapos terhesnek nézek ki... Kép Nincs ötletetek, hogyan tüntethetném el a hasamról a zsírpárnát? A callanetics torna nagyon jó, de erre nem elég Kép Leginkább a futásban bíznék, de azt egyenlőre nem tudom megoldani.

Mártus,
neked még gyorsan a mérlegről: már panaszkodtak a lányok, hogy ha nem egyenletes a talaj, amin a mérleg áll, akkor különböző értékeket mutat. Nálunk egyenes lehet, mert akárhová állítom, mindig ugyanazt mutatja... Kép

Majd jövök, de most megyünk aludni Zsoltikával! Jókor, mindjár éjfél Kép

Sziasztok,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok, Jó reggelt Mindenkinek!

Gyorsan nézze meg nekem Valaki, hogy 3 szem szílvásgombóc csak 1-es kódú, ugye? A 4 db már 2-es kódú lenne, az 5 db meg 3-as ugye? Tegnap du. kitalálta a férfi részleg (Anyósom indíttatására), hogy azt csináljak Nekik. Hát ember legyen a talpán aki az isteni finom, meleg gombócokból nem tud nem enni. Este persze volt torna. Tudom, hogy ezzel nem oldottam meg mindent, de azért kicsit megnyugtató volt.

Motiot!

Nem is meséltél mi lett a múltkori vacsora meghívással, hogy zajlott kaja ügyileg? Írhatnál valamit arról is, hogy miket eszel napközben 1 fajta ételből, nagyon érdekelne, hogyan variálod egész nap őket.

Ildikó!

A múltkor írtad, hogy tényleg elolvastam-e az egész eddigi beszélgetéseket? Hát tényleg minden nap olvasgattam valamennyit, talán szinte már az egészet. Volt azért amit csak áthajtottam, megtaláltam pl. a Te első bejelentkezésedet is, meg Dirthaet. Tök jó, ahogy a ducis képeid után látni, ahogy fogytál folyamatosan.

Gabi!

Mérleg ügyben ez már nekem is eszembe jutott, de most költöztünk a lakásba és a burkolóval az egész lakást felöntettük aljzat kiegyenlítővel, így szerintem ez nem lehet probléma, meg mindig ugyan oda rakom a mérleget. De talán most másik helyet fogok kipróbálni. Hatalmas logikai feladatot oldottam, meg azt hiszem.

Majd még jelentkezem, de Ti is, nagyon langyos most a topic. Pedig az idő is eléggé a lakásba záró.

Puszi Mindenkinek: Mártus
mártus
 
 


óóó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.25 11:21-kor.
vas
 
 

 
 

Jo reggelt mindenkinek!

Martus, majd benezek abba atopikban, hatha szerencsem van es meg a közelbe is költöznek. Nekünk ugyanis lekoptak a barataink az USA-ba 3 evre es azota csak harmasban tengetjük eletünket, olyan igazi barataink sajnos nincsenek, akikkel barmit lehet csinalni.
A multkori vacsorameghivas kajalassal vegzödött, de csak modjaval. Irtam, hogy a ficko olasz es meg szakacs is melle. Hat azok az elöetelek grillezett es friss zöldsegekböl.... nem tudtam megallni. De csak zöldsegek voltak, ez azert pozitivum. Aztan en hazamentem Abellel, mert mar almos volt, parom maradt a föfogasra is es hozott belöle kostolot. Tenyleg csak megkostoltam azt az isteni finom lasagne-t, mert mikor egy kis idöre letettem magam melle az agyra a parom lelökte a labaval a földre es pofaraesett. Csak röhögtünk rola, hogy ö milyen gondoskodo ferj, nem hagyja, hogy vetkezzek.
A kajakat egyebkent nem varialom sehogy. Egy repat vagy egy almat ugyanis szerintem nem nagyon lehet varialni. Na meg Abel mellett nincs is idöm ra. Ma zöldseg napom van, ezt lehetne grillezni, parolni, salatakent nyersen meg mindent. Ebböl ma parolt zöldseg lesz es este salata. Ennyi.
Egyebkent epp ma gondolkoztam rajta, hogy szinte alig eszem valamit, sanyargatom magam, nagyon nehez es a 2 het alatt alig 2 kilo ment le. Ha estenkent nem eszek, vagyis mondjuk du. 4 utan es betartom a Norbit emellett, akkor szerintem ugy is lement volna ennyi, ha nem több. Ugy döntöttem, ha a heten nem megyek 57 ala, akkor hagyoma fenebe az egeszet es csinalom a NOrbit szigoruan. Igy nincs ertelme, csak ehezek es megse fogyok. Pedig ezen a vacsoran kivül mindig betartom. Nagyon frusztralo a dolog. Szerintetek igazam van, vagy csinaljam tovabb?

Idö itt ti nagyon szar, allandoan szakad az esö esa környeken arviz is van. MOst nem is tudnank hazamenni autoval, csak repülövel, mert minden ut le van zarva arviz miatt Ausztria fele.

Na megyek, mert Abel mar itt all, hogy tegyem tisztaba es menjünk jatszani.

Puszika es kitartas
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Motiot,
eszembe jutott valami Kép Te nagyon sokat mozogtál, amióta csak írsz ide, tehát egészen biztosan sokat izmosodtál, karcsúsodtál - annak ellenére, hogy a kilóid alig csökkentek. Nem csak az számít, amit a mérleg mutat!!! Én a Callan Pinckney könyvében olvastam, hogy ő 150 cm magas, egy időben 36 kiló volt (!), de asszem 36-os ruhákat hordott. Aztán ugye elkezdett tornászni, 45-47 kiló a súlya, de annyival feszesebb lett a teste, hogy 32-es ruhákat hord!!! Pedig 10 kilóval nehezebb!

Tudom, tudom, engem is frusztrál a mérleg olykor. De magamon is érzem, hogy karcsúsodtam pl. márciushoz képest, pedig a mérleg már akkor is 56 kg-ot mutatott és ma is.

Az az igazság, hogy én a Te kúrádat tutira nem tudnám csinálni. Akkor már inkább ezerszer a Norbi!!!

Ja, és ha izmos vagy, akkor nem is szabad fogyni, legalábbis izomból nem kéne... Érted? Max. szálkásító tornagyakorlatokat végezni. ÉN legalábbis így gondolom Kép

Ildikó,
nagyon fincsi volt a csoki Kép

No most megyek, alszom Zsoltikával, tegnap (vagy inkább ma hajnalban) fél 1-kor aludt el... Kép

Puszi mindenkinek!
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi,
köszi a biztato szavakat, en tenyleg sokat sportolok, sportoltam mindig is. De akkor is zavar, hogy nem olyan a testem, mint volt, mint ahogy megszoktam. Sajnos nem csak izmos vagyok, hanem van rajtam egy jo adag zsir is.Ezen viszont csak a fogyas segit.
Egyebkent asszem Norbizni fogok, mert ezt nem birom. Ma zöldseg napom van es mar megint 59,6 kilot mutat a merleg. Hiaba nekem tele pocak meg belek, akkor is 59,6 es kesz.
Meg a terhesseg elött jartam a weightwatchers-hez,
velük ledobtam kicsit több, mint tiz kilot. Akkor sem voltam egyik nap 60 a masik nap meg 57 aztan megint 60, attol függetlenül, hogy tele volt a pocakom vagy nem, mindig fogytam valamennyit, vagy allt a sulyom, de nem volt ilyen. Most kerdezhetnetek, miert nem megyek megint hozzajuk. Hat azert, mert heti egy alkalommal kell menni, es ez heti 10 euroba kerül plusz a brosurak meg miegyeb es mivel itthon vagyok es nem keresek sz*rt sem, csak apa, ezert sajna nincs havi 40-60 euro fölösleges penzem, mert azon mast kell vennünk vagy kifizetnünk. Szoval mennek en, de nincs ra keret. Persze ennyit az ember kiad egy honapban mas hülyesegrr is, majd megbeszelem apaval, hatha talalunk ra megoldast. MIndenesetre ez igy nem mehet tovabb, mert nem latom ertelmet. Na meg szep lassan megundorodom minden eteltöl.
Na most jol kiirtam magambol a depimet, de jol is esett. Jo, hogy meg lehet irni valakinek es van aki megert engem!
Egyszer talan majd csak sikerül.

Na megyek en is asszem alszom egyet Abellel, mert az ejszaka eleg zürös volt nalunk is. Ötpercenkent kellett hozza felkelnem. Lehet, hogy megint nö? na de hova?

Puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!!

Látom, mindenki sziesztázikKép
Én is most ébredtem fel, jól is esett, ha nem számítjuk bele, hogy egyszer szólt a telefon, egyszer meg Levente zaklatott, hogy társasjátékozzak veleKép

Motiot, tök igaza van Gabinak,a mozgástól a zsírból izom épül, és az izomsejtek kb.kétszer-háromszor nehezebbek, mint a zsírsejtek. Én pl. semmit se mozogtam, tehát a zsírjaimból nem lett izom ,ezért fogytam aránylag gyorsan.Viszont olyyyan löttyedt vagyokKép
Nincs egy egész alakos képed a mostani súlyodról?
Majd mi megítéljük, milyen jól nézel ki.
Hány cm is vagy?
Úgy emlékszem 160-170 között, ugye?
Én is most 60kg vagyok, de 171 cm, ezért is nem hozok ki belőle már sokat(pedig kéne még)
Na, puszi, kitartás, megyek ,mert Oli éhes az alvás utánKép

Ja, jut eszembe, olyan nagyüzemi konyhát vezetek a héten, ha ez így maradna, biztos hetente híznék egy kilót.
Az uram itt helyettesít a héten a cégüknél Gödöllőn, és minden délbe hazajár enni.Ma is krumpli leves volt+ palacsinta.Ráadásul múlt héten meg szabin volt, mindig főzhettem nekiKép


Ildikó
vas
 
 


Ja,még valami.
Bár ez is már sokszor volt téma:
az aktuális súlyunk kb. 5%-át veszítjük el norm. esetben egy hónap alatt.
Motiot, ez a 60 kilódnál havi 3 kiló.
Ez lebontva nincs is egy kiló hetente.
Úgyhogy nem rossz az eddigi teljesítmény.
Na, fel a fejjelKépKép
Ildikó
vas
 
 


Szijjjjasztok csajjjjjszikák!

Hát, marha klassz, míg más dolgozó ember du. bevásárol, főz, mos, takarít egyesek szunyókálnak. Na, jó, ok, igaz engem nem ver ki a gyerkőc (már) éjszaka az ágyból annyiszor mint esetleg Benneteket a kisebbek. Szerintem nekem is vissza kéne mennem GYES-re vagy mire.

Ildikó!

Te aztán szemfüles vagy. Igen, a munkahelyemen szoktam netezni (egy kicsikét) de csak reggel elolvaslak Benneteket gyorsan. Meg du. megint, ha van még időm. Jól emlékszel, a kórházban dolgozom, de irodában, nem beteg osztályon.

Motiot!

Nagyon rossz volt olvasni a leveledet, sajnállak. Én is azt javasolnám, hogy hagyd abba. Biztosan jó lehet rendszer, amit kitaláltak, de ha Neked nem okoz semmi siker élményt, akkor az egész napod oda van. Szerintem lehet, hogy kicsit a vércukrod is le lehet esve, azért vagy ilyen fáradékony, meg kedvetlen. Emlékszem, mikor még az Ildikó írta, hogy betegre ette Magát a lightos fagyikkal meg a nem tudom én milyen édességeivel és egyáltalán nem egy fogyókúrától levert, panaszkodó hölgyike leveleit lehetett olvasni. Válts te is Norbira minél előbb.

Magamról, csak annyit, hogy sajnos nem nagyon akar a mérleg megmozdulni. Nem tagadom, hogy néha azért nem csúszik be egy kis édesség, de valószínű én még nem veszem olyan komolyan ezt a fogyókúra témát, mint Ti. Pedig ez nagy hiba. Minden nap sikerül elérnem, hogy legalább 30-40 percet tornázzak, nem kazettáról, csak a magam feje után összeállított gyakorlat sorokból. Eleget jártam én már eleget tornákra, emlékszem éppen elég gyakorlatra közülük. Futást meg legalább heti két alkalommal igyekszem beiktatni. Még sincsen semmi eredmény, de érzem, ahogy a fenekemet összeszorítom, feszesebb, a combomat, meg ha megfeszítem keményebb. Elég volt 2 hét edzés és az izmok megint kezdenek életre kelni. De nem adom fel, ma megint veszek finom jérce salátát a büfében. Isteni.

Lányok!

Lenne egy kérdésem, de ez nem fogyókúra témába vág.
Nem tudom, Ti szoktatok-e venni a gyerkőcöknek Danoninót? Nektek nem tűnt fel, hogy ezen a hipper-szupper egészsége joghurton nincs egy árva betű sem arról, hogy miből készül, kalóriatartalom, cukortartalom? Mert cukor az van benne rendesen, szerintem? Meg mennyi az a megnövelt kalcium mennyiség, amitől erősek lesznek a gyerekek csontjai? Már régóta gondolkodom, hogy írok a Danone cégnek. Úgy is nagyon a bögyömben vannak, ahogy tönkre vágták a győri kekszgyárat. Most is minden terméket azzal a felirattal adnak el, hogy győri édes. Aztán a keksznek annyi köze van Győrhöz mint bölömbikának a bikához. Na most én is jól kimorogtam Magamat. Ja, de csak azért jutott ez az eszembe, mert a kislegénynek, ha a kádba este víz helyett is ezt tennék az is kevés lenne belőle.

Majd még jövök.

Puszi mindenkinek: Mártus
mártus
 
 


Sziasztok!

Mártus,
a Danonino nem is joghurt Kép Egyszer olvastam róla itt a Babaneten, sokan egyáltalán nem adnak a gyerkőcöknek, mert extra nem egészséges. Lehet, hogy a kalcium benne van, sőt biztos! De ugye a cukor, meg minden... Azt hiszem valami tejszíntermék ez is.
Zsoltika nem kap Danoninot. Egy időben ette, de nagyon rövid ideig, aztán leálltam vele és kész. Ha már joghurt, akkor inkább normál joghurtot kap a miénkből, igaz ő abból is csak néhány kanálkával eszik. De mivel még szopizik, ezért nálunk nem is gond, hogy nem eszik elég tejterméket.

A mozgás nagyon jó, ahogy Ildikó is írta, a zsírból izom lesz Kép Biztos írtad korábban a magasságod és a súlyos. Sokat kell leadnod? Biztos elindul a mérleg lefelé, kitartás!!!

Ildikó,
nehogy tovább fogyj!!! Kép Naggggyon jól nézel ki, a súlyod a magasságodhoz meg egyenesen szuper!

Megelőzöm Motiot-ot, ha jól emléxem ő 155 cm, ezért sokallja a kilóit.

Motiot,
hát igen, a WW lenne talán a legjobb. Nem lehetne valahogy mégis kigazdálkodni? Vagy pedig Norbi de keményen Kép Mondom én, aki mindig bűnözök Kép Amúgy én is megnéznélek egy fotón, persze ha nem akarod, ne tedd fel ide, de esetleg küldd el e-mailben. Tudod, én is sokszor látom magam kövérnek, aztán a férjem rám szól, hogy hagyjam abba, mert csini vagyok és vékony, csak már szinte rögeszmémmé vált az alakom, a súlyom... Egy külső szemlélő objektívebben meg tudja ítélni, hogy is festünk Kép Persze a zsírpárnák pláne zavaróak, tudom én, kűzdök is vele a hasamon rendesen...

Na megyek, illetve mászok, tegnap becsípődött egy ideg valahol a fenekemben Kép alig bírok járni. Na mindegy Kép

Sziasztok,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok, jo reggelt,
itt vagyok megint en is.
Köszi a biztato szavakat, de en akkor is szarul erzem magam, ma reggel 58,7 kilo voltam, a tegnapi zöldsegnap utan... Asszem tenyleg leallok es jo sok zöldseg-gyümölcs mellett elkezdek norbizni. Lehet, hogy jövö heten elmegyek a weightwatchershez. Ez igy nem mehet tovabb. Igen, tudom, hogy havi 5%-nak kell lemennie, az jo, de engem akkor is frusztral, hogy mar ket es fel hete csinalom es meg csak majd 2 kilonal tartok, ha egylatalan tartok ott. Hiszen elötte, ha csak 2 napig figyeltem, hogy kb. mit eszek, ez az eredmeny akkor is megvolt! Ertitek, mire gondolok? Szoval, hogy ezt ennelkül is el tudtam volna erni minden sanyargetas nelkül. Es mivel mar utaltam del körül mindig, amit ennemm kellett, ezert onnantol mar csak keveset ettem. A szervezetem leallt veszüzemmodra es most ha elekezdek enni normalisan, akkor minden visszajön. De hat tudjatok, hogy müködik. Ezert kene olyasmit csinalnom, mint minden mas normalis fogyizonak, ami mellett enni KELL, hogy a szervezet anyagcsereje ne lassuljon le annyira, hogy alapjaraton müxik. Na ez az en bajom.

Ildiko,
sajnos rosszul tudtad, en csak 154 cm vagyok es ehhez 60 kilo. Te pedig a 170 cm-hez! Nem mindegy am! Ok. talan nem nez ki ennyinek, mert nagyon izmos is vagyok meg korabbrol, hiszen versenyszerüen sportoltam es persze tudom, hogy az izom nehezebb, mint a zsir, de akkor is zavar az a fenek-comb-poci kombinacio, ami a terhesseg es szoptatas alatt felhalmozodott. Majd megkerem apat, hogy csinaljon rolam egy kepet es felteszem, mar ha sikerül, mert nem akarja elfogadni a kepmeretet a babanet. Majd letöltök vmilyen kicsinyitö progit hozza es megprobalom, döntsetek el Ti, hogy hogy nezek ki.

Na megyek, mert Abel höbörög!

Puszi mindenkinek, majd meg jövök

Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Marti,
elfelejtettem irni,
hogy szerintem ezek a gyerekjoghurtok meg mindenfele hokuszpokusz egy nagy atveres! Rengeteg cukor van bennük, ennyi erövel adhatnal kockacukrot is a gyereknek es a kalciumot is jobban tudja hasznositani valamilyen zöldsegböl vagy gyümölcsböl, mint abbol a vacakbol. Ha joghurtot szereti, akkor csinalj neki Te, natur joghurtbol es mixelt gyümölcsböl. Csinalhatsz, amilyet csak akarsz, össze is keverheted a gyümiket, sokkal finomabb es egeszsegesebb, nincs benne semmi tartosito meg szin meg aroma. Ha akarod, tehetsz bele gyümölcscukrot edesitönek, ha nem tul edes.

Na mentem.
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Na megint itt vagyok, csinaltattam apaval egy par kepet magamrol, de szerintem ezek nem adjak vissza ugy az alakomat, ahogy kene. Megprobalok feltenni egyet, es vegre Abelröl is, ha sikerül.

Döntsetek el Ti,hogyan lattok engem.
Puszi

Motiot
Kép
Kép

KépKép
KépKép
motiot
 
 


oiu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:42-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás.

Motiot!

Hasonló volt a meglátásom mint Ildikónak, pedig Õt csak utánad olvastam. A felső testrész tényleg arányos. Azért lett volna jobb szerintem pl. egy rövid gatyós kép mert az ilyen dunnyus melegítők sokszor vastagítanak. Szerintem a comb, meg a poci azért megérne egy misét még. Egyébként én sokkal rosszabbra gondoltam veled kapcsolatban. Ha Te is hajlandó vagy egy kis mozgásra a poci simán eltüntethető lenne. Szerintem én is hasonló kategóriába tartozom mint Te, csak én 165 cm vagyok és a mérleg kedve szerint 62-64 kg között mozog.

Ildikó!

Legközelebb bújhatnál esetleg Apuci mögé is, akkor biztosan semmit sem látnánk az alakodból. Na, de viccet félre, tök jól nézel ki most. A fürdőruhás lenne igazán perdöntő a témában, de tényleg nehogy fogyjál már. Azért íjesztegethenél minket egy régebbi husikás fotóddal, csak az elrettentés véget, hogy ilyenek is lehettek pl. ha sok vaníliás karikát esztek. (nem megsértődni)

Tényleg, majd és is próbálok csinálni magamról valami képet aztán lehet szörnyülködni. A baj csak az, hogy nem tudom hogyan kell lekicsinyíteni a képeket.

3-ra megyek kozmetikushoz, kinyomkodtatom, a mitesszereimet meg gyantáztatok. Szerintem már este nem is kell tornáznom mert már ettől fél kg-al kevesebb leszek.

Nálunk már süt a nap.

Puszi Mindenkinek. Mártus
mártus
 
 


Hahó Mindenki!

Motiot,
én első ránézésre a pocakod szúrtam ki, ott szerintem van még mit ledolgozni. A combod is vastagabbnak tűnik, ahogy a többiek is írták, de szerintem az izmos is nálad. Az én combim is vastag, képtelen vagyok vékonyabbra tornászni Kép Naszóval a helyzet nem reménytelen, kicsit vedd lazábbra a figurát, és tényleg egyél, mert az anyagcserének működnie kell! Határozd el magad, és hajrá!

Mártus,
írod hogy "a poci simán eltüntethető lenne". Milyen ötleted van? Én már rengeteget tornáztattam a pocakom, a felső hasizmaim már látszanak is (épp ma reggel mutattam a férjemnek, nézett is rendesen) Kép De a köldökömnél még frankó zsírpárna van, és SEHOGY nem akar lemenni Kép
Képet szívesen néznék rólad is, akkor már lesz arc is a nevedhez Kép

Ildikó,
jó a kép, azért látszol Levente mögött Kép Fürdőruhás??? Kép A régi fotódat tedd már fel légy szíves, én is megnézném újra!

Én meg ma csak fájdalocsillapítóval tudtam beindulni reggel Kép A fejem is fáj Kép És megjött Kép Szóval szép nap ez a mai Kép Megyek is alukálni Zsoltikával.

Sziasztok,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok,
köszi a velemenyeket,
szerintem a hasammal van a legkevesebb gond, nalam az mindig nagyon hamar formalodik szerencsere. Egy kis torna es hipsz-hopsz elötünnek a kockak. Az oldalamon viszon nehez lesz lefaragni azt az uszogumit es a fenekem is necces a combom felsö reszevel együtt. Egyebkent tenyleg alapbol nagyon izmos a combom, olyan rövidtavfuto-alkatu, nemhiaba voltam valaha sprinter. Van egy nagyon regi kepem, azon 43 kilo vagyok es egy verseny elött egy kis felsöben meg egy fürdöbugyihoz hasonlo szerkezetben allok a rajtnal es epp a combomat lazitom. Hat azon aztan tenyleg latszik, hogy milyen izmos es ezert hozzam kepest vastag. Szoval ha a zsir le is megy rola, vekony sajnos soha nem lesz. De azert megis mas lenne egy izmos combot, mint egy zsirosat mutogatni.
Egyebkent teyleg igazatok van, matol lealltam ezzel a hülyeseggel, torna es sport, legfökeppen has -comb-fenekformalo gyakorlatok , meg egy kis Norbi-fele dieta es szerintem majdcsak beindul a dolog. Dokinenihez legközelebb ket het mulva kell mennem, remelem azzal a hirrel, hogy vegre fogyok! Szerintem egyebkent akkor is le kene fogynom 10 kilot, akarmit mondtok is.
Majd megprobalok feltenni egy rövidgatyos kepet is, hatha azon jobban latszanak a problemak.
Ildi,
egyebkent en is szivesen megneznem azt a regi kepet Rolad! Nem lattalak köveren, lecci tedd mar föl!
Ja, es osztom Marti velemenyet, meg jobban elbujhattal volna Levente möge!! Egyebkent nagyon csini vagy, le a kalappal!!
Marti,
Te is tehetnel fel kepet vegre magadrol. En is ma szedtem le a netröl egy kicsinyitö szoftvert, a google-n egyszerüen beirtam, hogy "resize" es kidobott egy csomo oldalt. Ezek közül egyet letöltöttem es ezzel kicsinyitettem le a kepeket. Sok sikert.
Na megyek, mert Abel becsinalt es tök büdi!

Puszi
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Szevasztok csajok!

Motiot, szerintem semmi baj nincs az alakoddal, ahogy írtad, izmos vagy (jó, persze, néhány kilóval több, mint az "ideális" testsúly), de -akárcsak én- nádszálvékony nem leszel szerintem, pontosan az izmok miatt. Ez nálam is így van, szélesek a vállaim, izmos a lábam, a karom most nem igazán, de készültem én testépítőnek is... Kép Komolyan, lányok..
Szóval megjegyezték 50 kg-os koromban nekem is, hogy olyan széles ahátam, mint egy boncasztal... Kép Akkor nem tűnt túl viccesnek KépKép De most röhögök rajta.
A többiekkel ellentétben én azt mondom, hogy szerintem azért kellene néhány kilót fogynod, és csak utána erősíteni (zsírégető torna mehet!).

Gabi, Zsoltika még mindig szopizik? Ez igen!

Ildi, haláli egy nő vagy, mindig mosolygok a megszólalásaidon, bírlak, nagyon (most éppen egyet sem tudok felidézni, de ha Téged olvaslak, eleve mosolygok, jókedvű vagy, még akkor is, ha fogyiról van szó, és a jókedv manapság még itt is nagyon kell)

Mártus, most nézem, miket írtál (rólam: lélegzetelállítóan szép stb), hát ez nagyon jólesett, nagyon kedves vagy, de 100 %-ra biztos vagyok benne, hogy az esküvői fotóitokon Te is lélegzetelállítóan szép vagy!!! Tudom, hol laktok! Amúgy meg nem sok mindent tudtam meg rólad a profilból, a gyerkőcről pl. semmit. A bölcsődéről szívesen venném a véleményedet: e.dirak@axelero.hu

Most ittam egy pohár sört. Marha jó volt. Kép

Szirom, merre kószálsz????!!!! Lehet, hogy írtad, hogy vhová elmentek, nem emlékszem, de gyere gyorsan bíztatni diéta-ügyben!

Előbb fogtunk egy tücsköt a szobában, Szabolcs megfogta, és betette egy dunsztos üvegbe. Holnap lesz meglepetés Benjaminnak.

Én inkább nem raknék fel képet magamról Kép

pusszancs mindenkinek!!!!!!!!4

*Dirtha
dirtha
 
 


Jó reggelt, ki az ágyból!

Én már 6 óra óta fent vagyok. Még nem is írtam, hogy mióta el voltunk nyaralni és a kislegény egy szobában aludt velünk, azóta nem hajlandó a szobájában elaludni. Állandóan a hálóban szeretne álomba szenderülni a karomban. Sőt most már ott tartunk, hogy az egész éjszakát nálunk tölti. Most már kezd aggasztani a dolog. Õ születése óta külön szobája van. Látjátok, elég volt 1 hét és teljesen felborult a rendszer. Azt hiszem este megpróbálok határozottan fellépni. Idáig azért, ha elaludt szépen vissza lehetett vinni az ágyába, de most 2 éjszaka is úgy felébredt mikor kézbe vettük mint a pinty. Ja, és képzeljétek az ágynemű tartóba már nem fért be 2 nyári paplanom, azok ott vannak most a földön a fej résznél, és azon alszik. Ha valaki idegen látná, azt gondolná, hogy a földön altatom a gyereket mint egy kutyát, de tényleg úgy is néz ki. (már elnézést a hasonlatért). Valamit próbálok csinálni a hétvégén? Ti mennyire csináltok problémát az együtt alvásból. Nem 1-2 alkalomra gondolok, hanem a rendszeresre.

Motiot!

Tudod mi jutott eszembe? Nézd meg légy szíves a profilodban lévő fotót és a tegnap felrakottat. Te is érzed a különbséget a két kép között? Az elsőről, egy sugárzó, vidám, mosolygós Anyuka néz vissza. Bizsereg a kép a boldogságtól. A tegnapi meg egy fáradt, mosolyt még a könyvespolcról sem tudtam lehalászni kép. Látszik az arcodon az aggódás, a kedvetlenség. Légy szíves, gondolkozzál el a helyzeteden, mert tényleg nem lehet ezt ilyen görcsösen csinálni. Könyőrgöm meghívtak a Vouge címlapfotózására csak Nekünk még meglepinek tartogatod, vagy mi? Én sem vagyok egy modell alkat és nem is voltam, ha nem is olyan versenyszerűen mint Te nem sportoltam, de mindig csináltam valamit. Beszélgessél a férjeddel is erről a dologról, hogy Õ milyennek lát és milyennek szeretne látni. Az enyém például nem is érti miért miért szeretnék fogyni, szerinte úgy vagyok jó ahogy vagyok. Pedig látott már 55 kg-an is. Azt mondta van mit fogni rajtam, egy kis hasika egy kis csípő, számára ez most így tökéletes. Persze már megmutatta mi az a határ amit már nem élnék túl.

Gabi!

Pontosan (utólag már) én sem tudom mire gondoltam, de apucit aki nagy testépítő volt megkérdezem, hogy az alsó hasra melyik fajta gyakorlatok a leghatásosabbak. OK?
El is felejtettem, hogy írtad milyen fájdalmad van a csípődben? Van Bioptron lámpátok? Azt is próbáld kim meg masszírozgasd sokat, tegyél rá meleget ami oldja a görcsöket, de a legjobb gyógyszer a pihentetés. Ez gondolom a legnehezebb a gyerkőc mellett de akkor mikor Õ pihen Te is pihenjél?

Ildikó!

Még mindig nem tudom, hogy milyen a 10 percig grillezett gomba íze? Nem túl nyers? Jó, tudom, próbáljam ki és ne az ujjaimat koptassam hülye kérdésekkel.

Dirtha!

Megy a levél, csak össze kell szedni a gondolataimat. Írjál, azért erről a riportról valamit, hogyan jött létre, stb? Te sem tudod feltenni a netre valahogyan? Ha olvasni nem is lehetne, csak a látvány kedvéért?

Búcsúzom, írjon Mindenki, gyakran sokat. Ja, Ildikó a ducis és a fürdőrucis képeket is kérné a csapat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mártus
mártus
 
 


Na,na,na!!!!!!
Mi van,mindenki röhögni akar rajtam?????KépKép
Én leszek a felüdülés ezen az esős napon???
Na, jó, keresgélek valamit.
Csak az az igazság, hála isten nagyon kevés kép készült rólam akkoriban.
Csá.
Majd mindjárt feldobok valamit.
De nem röhögni!!!!!!!KépKép

KépKép
vas
 
 


úőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 10:43-kor.
vas
 
 


Jo reggelt Csajocak,
itt vagyok am en is, ma reggel Abel engem is kivert az agybol jo koran. Ma sokkal jobb kedvem van am, mint tegnap. Szerintem a kaja megtette a hatasat, tegnap elegedett voltam es viszonylag jo kedvü, mert ehettem, nem kellett sanyargatnom magam. Delelött csak gyümölcsöt ettem es fogok is, mert imadom, aztan meg Norbi szerint tovabb. Ma reggel 58-at mutatott a merleg, tehat a nem kajalos tegnapi reggelhez merve kevesebbet!!! Na ezt mondtam. Hogy igy is mennie kell a dolognak, hiszen az anyagcserenek egnie kell!!!

Dirtha, igazad van, par kilonak le kell mennie es aztan radolgozok az izmokra, hogy szepek legyenek.

Marti,
Neked is igazad van, mostanaban tenyleg ilyen voltam, apa meg is jegyezte, hogy hagyjam a fenebe ezt a hülyeseget, mert nem lehet velem mit kezdeni. Egyebkent ö azt mondja, hogy ö nem vesz eszre különbseget, amiota ismerjük egymast szepnek lat, az, hogy neha van egy kis poci vagy combi vagy fenek, nem zavarja, söt eszre sem venne, ha nem hivnam fel ra a figyelmet, mert ö igy szeret es en igy vagyok jo. Aparol ennyit.
Viszont ha elhatarozom magam valamilyen fogyokurara, akkor maximalisan olyan, mint egy rabszolgahajcsar, nem hagyja, hogy vetkezzek, hanem teljesen be kell tartanom. Most is el kellett neki magyaraznom, hogy ugyan miert eszek vele tegnap este egy jo kis salatat csirkemellel, mert nem ertette, hogy hogyan fer ez bele a dietamba, amikor soha semmit nem ettem. De megertette es jonak latja ö is igy.
Szoval ujult erövel es kedvvel es bizakodassal elöre fel!!

Ildi,
tenyleg tegyel mar fel egy par kepet magadrol! Keresd meg azt a parat es hadd lassuk a különbseget, hogy mennyit is fogytal. Na meg motivacionak sem lesz utolso! Nem fogunk röhögni, megigerjük, csak kicsit...

Megyek reggelizni Abellel!
Puszi majd jövök

Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Latom közbrn felkerültek a kepek. Hat nem semmi! Az utolso tenyleg naggyon jo! Hat le a kalappal es csak azt tudom mondani, hogy Te vagy a ket labon jaro követendö pelda!!
Nekem hala Istennek szeinte egy kepem sincs mostanaban magamrol. Ugyhogy nem tudok feltenni...
Csak ha csinalok he-he-he.

na pussz
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Szóval:
remélem, mindenki elégedettKép
És Levente mögé meg azért bújtam el, nem is tudomKép
De más új képet nem tudtam felrakni, mert mindig én fényképezek, és alig van rólam,
volt egy másik is, de túl nagy volt, és nem tudtam felrakni.Nem értem ezt a gépet néha.

Dirtha, örülök, hogy örülsz nekemKépén ilyen vagyok, kicsit bolond.Lényegében mindig jókedvű, de azért el tudok kenődni én is,de azt nem adom át másoknakKép

Mártus, ha 10perc alatt nyers lett a gomba, hát süsd továbbKép

Szirom egyébként nyaral,azt hiszem most jönnek haza hétvégénKép
Mártus, nálunk is volt ágyban alvós, meg ágy végébe alvós időszak is.De túléltük, és most semmi gond nélkül alszik egyedül.
Bár múltkor áthozta az ágyából a matracot, és ott aludt a földön.
Azért nálunk is van kutyás alvásKép
Volt egy időszak, amikor az ágyunk végébe volt egy kis ócska ágy, csak ott fért el, és akkor azon aludt.
Az tényleg tök kutyás volt,a lábunk alattKép

na, jók legyetek
Ildikó
(megyek reggelizniKép )
vas
 
 


Kösz Motiot!!!
Puszi
(pont egyszerre írtunkKép )
vas
 
 


Na megint itt vagyok,
epp most ebedeltem tele magam krumplistesztaval es egy nagy adag salataval. nyam-nyam.. Abel is kapott belöle, mar egyre többet eszik a mi kajankbol, bar meg sokxor fintorog az uj izekre vagy a nagyobb darabokat kiköpi, de azert probalkozik.
Erre nalunk ma egesz szep idö van, a kedvem is jobb, bar egesz tegnapig teljesen öszi hangulatunk volt, mondhatni majd befagyott a sejhajom, olyan hideg volt. Ma valamivel jobb es a hetvegere es jövö hetre pedig nyarat mondanak, hurra! Mondjuk van ket oldala a dolognak, eddig el tudtam rejteni a zsirparnakat, most majd ha nem akarok megsülni, akkor sajna elö kell öket pakolnom. De hatha addig meg egy par dekaval kevesebbet nyomok majd. Nem lehet tudni. Bar szerintem olyan igazi meleg mar ugysem lesz hiszen jövö heten mar szeptember. Istenem, hogy megy az idö. Meg egy honap es Abel 1 eves lesz! Pedig most szültem!
Többiek, hol vagytok? Mindenki dolgozik? Akkor en is megyek. Kicsit jatszunk aztan megprobalom elaltatni, ami mostanaban nem megy igazan jol, mert nem akar mar delutan aludni. De akkor meg egesz nap tiszta kuka, hiszen neki kene meg aludnia.

Na megyek, legyetek jok, majd meg benezek.
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Motiot, örülök, hogy sokkal jobb a kedvedKép
csak nem az utólsó képem hozta meg??Kép
Megyek,kicsit szunyizok, aztán du. meg megyünk be Pestre, Levente az összes őszi gatyáját meg cipőjét kinőtte.

Mi túrós tésztát ettünk(az se 1-es kódKép ), szalonnával a tetején.

Pá, este még benézek én is.
Ildikó
vas
 
 


Hello Aki itt van!

Motiot!

Istenem, végre, még a kedvem is jobb lett, hogy elolvastalak. Egészségedre, a krumplistésztához. Este egy kis mozgás, aztán el is lehet felejteni az egészet. Úgy, mint én a múltkor a szilvás gombócot (pedig az este volt).
A melegnek meg csak örüljél, mert az idei év még köszönő viszonyban sincs a nyár kifejezéssel. Lesza…od a husikákat (már elnézést) és tessék menni játszóterezni, meg sétáltatni Ábelt. Én mostanában este egy kis pohár joghurtot eszem egy kevés műzlivel. Nagyon jól eltelít és elég kevés kalóriás. Nagyon jól csinálod, hogy Ábelt megkínálod a kajáitokkal. Nem baj ha nem minden ízlik Neki, de ismerkedjen az ízekkel a kaják sűrűségével. Én is így csináltam, ha elfogadta akkor azt kapott amit mi, ha nem, bontottam Neki egy kis bébikaját, vagy csináltam Neki gyorsan valamit.

Ildikó!

Te világ nem tudom hányadik csodája. Rájöttem már, hogy miért csodálkozom ennyire rajtad. Én még csak mindenféle újságokban láttam képeken emberkéket, akik állítólag ennyit meg annyit lefogytak. Amit, persze hisz is az ember meg nem is, mikor a két képhez elég nagy fantázia szükséges, hogy elhidd, hogy az egy és ugyanazon ember. És lám csodát tényleg van Valaki aki végig csinálta, és még túl is élte a nagy megpróbáltatást. Figyusz, nem lehetne olyat csinálni, hogy felteszel egy fűrdőrucis képet, megnéznénk, és utána valahogy letörölnéd?

Dirtha!

e-mail ment a bölcsi témában. Ugye most próbálod, valahogy láthatóvá a világhálón az újság cikkedet? Akkor, igazolt a távolléted.


Puszi Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Jajj de jó, hogy lehetett sokat olvasgatni, jobban pörög most a topic, mint a sajátunk az izgin, úgyhogy jövök én is. Mi amúgy a 7végén elutazunk anyósékhoz Szentesre, szóval akkor nem leszek Kép Ilyenkor mindig elhatározom, hogy visszafogom magam, és nem eszek az isteni finom sütikből semmit, mert megint +1 kilóval jövök haza... Remélem sikerül betartanom Kép

Márti,
nagyon köszönöm, hogy megkérdezed a férjed a hasizomról!!!
A becsípődésem ott van, ahol a medencéhez csatlakozik a combcsont Kép Remélem jól írtam, szóval valahol a fenekemben. Azóta van ez, amióta terhes lettem, gondolom a súlytól elmozdul valami csont, mindenesetre néha előjön ez a fájdalom. Általában másnapra el is múlik, tegnap viszont nem múlt el, be kellett vennem egy fájdalomcsillapítót. Azóta kutya bajom, szóval csak elmúlt valahogy Kép
Bioptron lámpám van kölcsön, és a férjem is sokszor masszíroz, ez is biztosan segített Kép Pihenés, hát ha alszik Zsoltika, bár akkor volna más dolgom is...

Dirtha,
igen-igen, még szopizik Zsolti! De éppen most igyekszem kicsit visszavenni a tempót, mert már félóránként letámadott... És ugye hamarosan 2éves lesz. Én úgy gondoltam, hogy 2 éves koráig szopizzon, utána már én is szeretnék kicsit pihenni, de 15 nap alatt nem fogom tudni leszoktatni Kép Most az a célom, hogy csak alváshoz kelljen a cici, viszonylag jól elfogadja Zsoltika, bár pici pityergés volt az elmúlt napokban délutánonként, amikor kérte és nem kapott. Ha ezt így megszokja, akkor majd meglátjuk, talán Karácsonyra sikerül az alvós ciciről is végleg leszoktatnom. Remélem Kép

Motiot,
nagyon igaza van Mártusnak! Amúgy szerintem nyugodtan vehetsz fel bármilyen laza nyári szerkót, jól fogsz kinézni, mert ha megfigyeled az utcán a nőket, rengetegnek van sokkal több hurkája mint neked és még is felveszik a haskivillantós topot meg a jópár számmal kisebb farmert Kép Legalábbis itthon ez nagyon jellemző.

Nincs kedved kipróbálni a callanetics-et? Már 10 alkalom után tényleg centikben mérhető karcsúsodást eredményez. Igaz, ez nem kardio mozgás, de talán egy próbát megér Kép 2-3 hét alatt végig lehetne csinálni a 10-12 alkalmat, és minden testrész (derék, has, fenék, comb) karcsúbb lesz. Nálam nagyon bevált! Még ma is csinálom, nagyon jól "karbantart" Kép

Ildikó,
köszi a képeket! Főleg az utolsó az, amire azt mondtuk, emlékszel, hogy legalább 100 kilósnak látszol?

Kutyás alvás: nálunk most is az van Kép Van ám Zsoltikának szuper kiságya, már a rácsot is levettük róla. De mivel cicin alszik el, és éjszaka is gyakran ébred (főleg hajnalban), az tűnt a legegyszerűbb megoldásnak, ha a földre terített paplanokon alszik. Ez már jópár hónapja van így, amióta mi sem tudjuk visszatenni a kiságyába elalvás után, mert felébred. Viszont nagyon szereti, én meg simán mellé tudok feküdni, ha szükséges.

Az a baj, hgoy ha velünk alszik (volt ilyen néhány hétig), akkor igazából senki sem pihen jól, mert annyira azért nem széles az ágyunk. Vagy Apára mászik, vagy rám Kép Most így legalább mindenkinek jó Kép

Lányok, én is teszek fel egy ilyen volt- ilyen lett képet Kép Sokszor el sem hiszem, hogy tavaly nyáron még milyen kövér voltam...

Kép

Kép

Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek:
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi!

Nem a kis húgod képét raktad fel véletlenül? Hihetelen a változás. Gratulálok.

Puszi: Márti
mártus
 
 


Gabi,
hat tenyleg le a kalappal! Nagyon csini vagy Te is! Mennyit is fogytal? Te is Norbival?
A Callanetics szerintem is jo, en is csinaltam meg nagyon nagyon regen, de csak kölcsönkaptam a könyvet es a gyakorlatokra sajnos mar nem emlexem. MOst nezetm epp egy könyvesboltban, de nem volt meg nekik.
Epp most vacsoraztam, apa megkivanta a kinai kajat, en sem mondtam neme, de en nem ettem rizst, csak csirkemellet kokuszos currys martasban sok sok friss zöldseggel hirtelen sütve. Nagyon fini volt, jol is laktam. Lecsuszott melle egy pohar finom apukam-fajta vörösbor is.
Szoval igy allunk. Majd reggel a merleg megmutatja, hogy mennyire volt ez ballepes. De szerintem nem volt az.
Na mennem kell, mert Abel megy fürdeni aztan alvas. Nekünk meg egy kis pihi vegre.

Puszika es jo ejszakat mindenkinek.
Motiot
Hetvegen jövök majd.

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk lányok, rövid leszek: hétfőtől indul a 90 naposKép Gáz vanKép

Most több időm nincs, még olvasni se, de majd bepótolom. Azért mindenképpen be akartam köszönni. Élménybeszámoló és képek az újpesti topikban, akit érdekelKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt!!!

Szirom, üdv. újra itthonKép
Jók a képek, biztos jól éreztétek magatokatKép
Nekem is úgy hiányzott a nyáron egy ilyen nyaralás.Na, mindegy, ami késik, nem múlikKép

Motiot, mi a helyzet??
Mész ma a dokihoz??

Gabi, milyen volt a szentesi hétvége?
És anyós sütijei?
Mi is voltunk tegnap cukiba, hoztunk is haza 6 db sütit, abból eddig 3 az én javamra írható(még van egy, majd reggeli után bedobomKép )Vagy helyette??
Tényleg , annyira jó a Te idei képed is.
De ilyen voltál májusban is, mikor taliztinkKép

Mártus, hagyjál már a világ csodái közé való besorlássalKép
Nem vagyok az, csak utáltam a zsírbörtönbe élni(Norbi szavaivalKép )
És igyekeztem minél előbb megszabadulni tőle.
Csak ennyi, ez nem csodaKép

Tényleg, Gabi hány kilót is fogytál összesen?

Hú, mától ismét visszatérünk a normális kerékvágásba itthon, Levente ismét oviba ment ma, párom se jár haza már ebédelni.Nyugiba vagyunk itthon kettesbenKép
Szombaton meg megyünk esküvőre Szombathelyre, megint foghatom vissza magam a héten, hogy kirúghassak a hámbólKép

Mártus, ha annyira vonz a fürdőrucis képem, írj egy mail címed, és elküldömKép.
Bár csalódni fogszKép( a ruha sokat takar)
Viszont megígéred, hogy rögtön kitörlödKép

Na, puszkó mindenkinek
Ildikó
vas
 
 


Szirom ,mi az ,hogy "gáz van" ?
Csak nem sokat ettél H.o.-ban?
Pegig ott olyan fincsi kis rákocskák, halak, grillezett izék vannakKép
vas
 
 


Ildi!

Már eddig sem haladtam jó irányba, de a nyáron még sokat söröztem is az emberrel, elég jókat is főztünk, most meg minden reggel rendesen reggeliztem, mert benne volt a szállásban és baromi jókat tett ki a néni az asztalra, meg általában úgyis csak estefelé ettünk újra. Szóval híztam is szerintem nem keveset (még nem méreckedtem), meg állandóan lelkifurim is van a teli pocak miatt. Szóval mától 90 napos van.

szirom

Ui: a horvát konyha azért nem valami kifinomult, bár nem akarám megsérteni őket véletlenül se. Jó, egy-egy cevap meg pleskavica finom, de a többi nem különösebben fantáziadús. Ettem grillezett halat, háát... A lényeg a lényeg: átjöttünk a határon és megálltunk egy tök jó étteremben, akkora étlapja volt, mint az összes rabi étteremnek együtt és olyan, de olyan kaják... Ettem is egy kacsacombotKép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!
EGÉSZSÉGDRE!!!!(sör+kacsacomb)

KépKép
vas
 
 


Jólesett, nem mondom, de rajtam basszus minden kilengés meglátszik... az ember se mondta, hogy ne fogyózzak, szóval ideje... Most mindjárt megyünk valami kajcsiért a boltba Miksával. Előszedem az emlékeimet a 90 naposrólKép Bár a húsnap az jó végülis.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, vissza állt az alvás a rendes menetébe. Még különösebben, nem is kellett keménykednem. Péntek este fürdés, pizsama, mondtam Neki, hogy mesélek bölcsis mesét, és már ment is az ágyikójába. U.a. volt szo.-va. is. Tegnap gyümölcs levest csináltam 1/3 cukor, 2/3 canderellel. Nem volt olyan túl édes de így is ízlett a családnak. Ja, meg a sütiben a liszt fele-fele fehér-tk. liszt volt. Az is jól sikerült, csak kicsit nehezebb lett a tésztája de az is csúszott Nekik. Hát, ez a Canderell nem egy pénztálca kímélő cucc, nem tudtok valami olcsóbb terméket? Valamikor írtátok, hogy a gyógyszertárban is lehet kapni valami fruktóz nevű édesítőt. Mit tudtok arról?

Motiot!

Öröm olvasni a soraidat. Torna-torna-torna. Norbi-Norbi-Norbi. Jókedv-Jókedv-Jókedv. Normális kaja-Kaja-Kaja.

Gabi!

A hasizom gyakorlatot elfelejtettem megkérdezni, holnapra meg lesz.
Én 20 hónapos koráig szoptattam Andrást. Az utolsó hónapokban, már tényleg csak az alváshoz kellett. Aztán egyik este mondtam a férjemnek, hogy megpróbálom altatás nélkül, úgy nézett rám mint egy gyerek gyilkosra. Tiszt ideg voltam már estére, hogy milyen lesz. Fürdetés után karomba raktam, elkezdtem Vele sétálni a szobában, dudolásztam Neki, és láss csodát 10-15 perc alatt már aludt is a vállamon. Tényleg csak elhatározás kérdése volt. Utána egyébként olyan üresnek éreztem magamat bellülről, olyan érzés volt, hogy valaminek vége szakadt a gyermekem és köztem. Lelkileg engem egy kicsit megviselt. Kíváncsi leszek majd Nálad, hogyan fog lezajlani.

Ildikó!

Döntöttem. Lemondok a fürdőrucis képedről, de cserébe kérnék valami mást. Elküldenéd a méreteidet? Has-csípő stb. kíváncsi vagyok, hogy a magasságodhoz és a súlyodhoz milyen méreteid vannak? Ezt már írtad egy régebbi leveledben is.

Csajok a fogyásomról kilókban nem tudok beszámolni. Szombaton a nagyszobában 64,5 kg, előszobában 64,3 kg, a konyhában 62,6 kg voltam. Ma reggel 66,4 kg voltam. Ez fizikai képtelenség. Ezért én inkább centikben fogom mérni a változásomat, meg ruha méretben. Mit a szart csináljak a mérleggel? Arra gondoltam kérek apósomtól egy vízmértéket és megnézem hol mennyire egyenes a lakás (elvileg annak kell lennie) és oda fogom mindig rakni.

Szirom!

Az újpesti topic a lakhely alattiban értendő? Mert ott nem tudlak talállak?

Majd még jövök.

Pusszantó Mindenkinek: Márti
mártus
 
 


Jo reggelt csajok,

Szirom,
fel a fejjel, egy kis önkinzas es ismet a regi leszel... egyebkent ha gondolod Veled tartok ugy sincs semmi különösebb celom a következö par honapra es legalabb akkor a 90 naposat is kiprobalom...

Ildi,
ma nem megyek dokihoz, asszem jövö csütörtökön kell mennem, de addig meglatjuk mi jön össze. Ugy döntöttem, hogy nem nyavogok itt többet Nektek, hogy igy meg ugy nem sikerül, hanem egyszerüen csinalom es kesz. Nem fogok csakis erre koncentralni es mindenaron fogyni akarni, hanem csak csinalom es kesz. Gondolom Nektek is eleg volt a sok siras-rivas. Majd csak az "ilyen volt, ilyen lett" kepeket rakom fel megint he-he-he.
Egyebkent az a fürdörucis kep engem is nagyon erdekelne, lecci küldd mar at nekem is! A profilomban van emilcim. Köszike! Igerem azonnal ki is törlöm!

Marti,
eddig mar mindenkit kiveseztünk es nagyjabol tudjuk, ki kicsoda, de Rolad meg nem lattunk kepet! Tegyel mar fel Te is valamit, jo?

Na megyek, mert mara nagytakaritast terveztem be Abellel együtt, meg nem tudom, hogyan fogom csinalni, ha ebren van, mert ö mindent szetszed, amit en elramoltam, megcsinaltam. De sebaj, legalabb egetek egy kis kaloriat. Most eppen a szamitogep iroasztalanak also polcan ücsörög es pakol.

Na mentem, majd benezek!
Pusszantas
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Mi van, pornóképet nem akartok????
KépKépKép
vas
 
 


NEM!!!!!
mártus
 
 


Márti! A szülészeteknél.

Motiot! Gyere, csináld, legalább nem leszek egyedül!

De most már tényleg megyek a francbaKép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kösz, MártiKép

Motiot, átküldtem.

Márti, megkeresem az utólsó mért adataimat(kb. júniusi),csak most nincs centim, mert az Ikeából szoktam hozni, de a kölkök szétszabták,úgyhogy csak azzal tudok szolgálniKép
vas
 
 


Motiot!

Rajta vagyok a témán. Próbáltam a Google-ból leszedni vmilyen. Prg.-ot de nem akarnak elindulni. Lehet, hogy valamilyen korlátozás van a gépemen. Nekünk, sajnos dig. fényképezőnk még nincsen (aért még írhatok Nektek)így kicsit lassabb lesz a dolog, de intézkedem.
mártus
 
 


Figyu, Mártus, melléírom a kezdő 84 kilós adatokat is, oké????
2004.06.28
comb: 65
térd: 48
csípő:113
derék:103
kg: 84kg

2005.06.hó
comb:53
térd:39
csípő:96
derék:82
kg:59-60

Jó lesz???

Megettem a sütitKép

Ildikó
vas
 
 


Sziasztok!
Már régen jártam felétek. De itt töretlen az optimizmus!
Amióta visszajöttünk Szarvasról, nem találok vissza a régi napirendembe. Meg is állt a fogyásom. Nem mozdul. Már alig várom , hogy elkezdődjön a suli és ne kelljen a gyerekeknek főzni, mert így könnyen elcsábulok. Ennyi akaraterőm volt? Hát ez nem valami nagy szám! Be vagyok magamra rágva!
Ildikó! Tényleg nagyon látványos a fogyásod! Egyszer sem csábultál ez alatt az idő alatt?
Nem tudom mi van velem, talán mert beteg vagyok és hisztis is. Jobb ha alszom egyet.
Remélem nem haragszotok, hogy ennyit nyafogtam! Nyafi-nyafi!! Hüpp!
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok,
Ildi,
ha meg egyszer valamit is mersz sirankozni, hogy milyen löttyedt a hasad vagy akarmi, akkor majd en helyreraklak! Irto jol nezel ki! Senki nem mondana meg, hogy ez a fürdörucis kep es a "hab atortan" kep egy es ugyanazon szemelyröl keszült! Elö peldakepem vagy!

Szirom,
hat akkor vagjunk bele, de szaporan, mar alig varom! Matol, ugye?

Susi,
ne keseredj el, majd ujra belejössz! Meglatod hamar megindulnak a kilok lefele, ha betartod a szabalyokat. Ha jol emlexem, Te norbiztal, nem?

Na megyek zuhanyozni, mert teljesen kivagyok! Ma kitakaritottam az egesz lakast es most setalni voltam Abellel kb 5 km-t. Eleg volt mara.

Pussz
Motiot

KépKép
KépKép
motiot
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Szentesről Kép Nagyon jó volt, csak rövid, egyik nap oda, másik nap vissza jöttünk.

Motiot,
ez aztán a szép séta! Igen, Norbiztam, és összvissz 12 kilótól szabadultam meg, amikor a legkevesebbet mértem, a mai mérés szerint 11 kilótól Kép De hát ugye Szentesi út után vagyunk... Pár nap és megint lejjebb megy a súlyom.
A callanetics könyvet itthon sem lehet kapni, én kölcsönkaptam Ildikótól. Esetleg a netről nem tudod megrendelni?

Susi,
van ilyen, hogy megáll a fogyás! Norbi írta is, hgoy akár hetekig nem mozdul a mérleg - na ilyenkor a legnehezebb kitartani Kép


Ildikó,
most már én is nagyon kiváncsi vagyok a fürdőruhás képre!!! Már csak azért is, mert én is úgy tartom, hogy löttyedt a hasam, meg nagy is, legalább összehasonlítom Kép Elküldenéd nekem is?
Hú, a combod miatt nagyon irigyellek, az enyém 55 cm, és sehogy sem megy lejjebb... Vagyis jó vastag, a magasságomhoz képest.

Mártus,
köszönöm, várom a tippet! Kilók Kép Egy kicsit már sokalltam, hogy Zsoltika naponta 10-szer, sőt 15-ször is letámadott... Volt olyan nap, amikor csak délig 8x szopizott... Szóval sok volt már, most az működik, hogy alváshoz és ébredéskor kap cicit Kép Ez is épp elég, hiszen 2x alszik, 2x ébred, és hajnalban is van hogy még kétszer megébred, amikor szintén szopizik. De már ez is valami!!!

Szirom,
üdv újra itthon Kép Hajrá 90 napos diéta!!! Megnéztem én is a képeket, elolvastam a történetet, a nehézségek ellenére nagyon jó lehetett a nyaralás Kép

Én ma egy kicsit kilengtem, mert ettem a hétvégéről maradt habcsókból Kép De cserébe nem vacsoráztam Kép Hát remélem, ez segített. A jövő héten találkozom a volt kollégáimmal, kíváncsi vagyok, mit szólnak Kép Remélem, észreveszik, hogy fogytam Kép

Mennem kell, Zsoltika még most kér hamikát Kép Ezzel terel, mert már aludni kéne. Mindenkinek jó fogyózást,
Gabi

pgaboka
 
 


Jó reggelt!

Csajszikák, küldtem képeket Motiotnak, Gabinak, és Ildikónak. ha valaki nem kapta meg jelezzen, mert 1 hiba üzenetet kaptam vissza.

Puszi, majd még írok ha lesz időm: Márti

u.i. jó híreim vannak nadrág ügyben
mártus
 
 


Én nem kaptam semmit!!!!!!
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?