Új privát üzeneted érkezett!

Elfelejtettem bocsi:

Spáni és Nórika! Üdv közöttünk! :) Nagyon szép a kisleány!
Vendég
 


Amneris! Szerintem ne aggódj, nincs semmi baj! Lehet, hogy közhelynek hangzik, de minden gyerek más ütemben fejlődik, - általában egyébként a lányok hamarabb végeznek dolgokat, de ez nem törvényszerű -, Zitus ugyis annyit lépeget, áll amennyit a "szervezete", agyacskája gondol, diktál. Hisz minden cselekvésünknek az agy az irányitója, és érett már a fejlődés eme ütemére. Ha ő megy, akkor megy, ha járkál, járkál, gyorsan fejlődik. Visszafogni ezt a fejlődést szerintem teljesen felesleges. Ha gondolod, és megnyugtat beszélhetsz egy Dévényes szakemberrel is. Remélem segítettem, és érthetően írtam le, amit gondolok! Puszi!
Vendég
 


Megint elfelejtettem:

Amneris: nem vagyok szakember, de az, hogy kifelé görböl a lábuk, élettani sajátosság, mert az izmok, idegek, csontok még nem elég erősek, de az egyensúlyt is meg kell tartani.

Bízom benne, hogy más is ír Neked, én így tudom.

Máskor napokig, egy hétig nem írok, most meg túltengek itt, :) megyek is.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Amneris én ugyan nem vagyok tapasztalt anyuka, de a sógornőm kisfia pont ennyi idős mint a te Zituskád és Ő is áll már. Azt mondta neki a védőnő, hogy amit saját erejéből csinál az nem baj. Nórika is egyfolytában állni akar, akkor ezek szerint neki is görbe lesz a lába :D
Matiba a te fiaid is nagyon szépek. Ha nem gond elmondanád, hogy mennyi idős korban kezdted nekik mondani, hogy örökbefogadtátok? Hogyan reagáltak rá? Nagyon érdekelne ez a téma, persze csak ha nem fárasztalak vele.

Kép
spáni
 
 


Hahó Csajok!

Spáni: Tündéri leányzód van. :)
Én nem fedeztem fel rajta semmi "rendelleneset", pedig láttam elég olyan babát, akinél az anyuka a várandósság ideje alatt is fogyasztott alkoholt.


Amneris: A néni, aki kioktatott, bizti nem a 30-as éveit tapossa, igaz? Mert az olyan 50-60 év körüliek mondják azt, hogy görbe lesz a lába a babának, ha sokat áll.
Pontosan nem emlékszem, hogy Gergi mikor állt fe, de hidd el, akkor állnak, ha Ők akarnak és abban a korban, amit az agyacska diktál. Sok gyerek 8-9 hónaposan elindul, gondolom, nem lesz attól görbe a lába. Ne aggódj, a pár perc séta nem árthat semmiképpen. :)

Matiba: Írsz a Gólyahírnek nevet, címet és küldenek kódot. :)
A képeket addig átküldöm Neked, amin rajta vagytok, oké? :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Csak gyorsan, aztán majd részletesen és napirend is jön egyszer.

Amneris! Dominik és Antónia 10 hósan egyedül járt. 6 hósan felálltak és körbejártak a kiságyban (Antónia egy nap alatt ült fel állt fel, és kezdett el kapaszkodva körbejárni.) Ha akartam volna, se lehetett volna leállítani őket. Járkáltak minden mellett mindent fogva. (Nem görbe a lábuk.)

Persze én sem vagyok szakember, csak saját tapasztalatot közlök :)
szuperboszi
 
 


Asszem, kezdek kicsit megnyugodni! 8) Jól esik, hogy megbeszélhetem Veletek az aggodalmaimat!

Szuperboszi! A Nagyonokos Néni tényleg 50 fölött járhat - vagy inkább 60 körül...

A múltkori képet is felteszem újra, azon jobban látszik: átlagos kis babaláb, nem igaz?

Kép

KépKép
amneris
 
 


Oooooó!

Szóval Keli: tényleg idősebb nénike volt a Nagyokos. :oops:

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Amneris! A lányok 7 1/2 hónaposan álltak! Először megijedtem, hogy hova sietnek ennyire és tudtam, hogy a mászás nagyon fontos mozgásforma és jó ha sokat másznak.
Beszéltem egy ideggyógyász ismerősünkkel és megerősített abban, hogy a mászás milyen fontos. Minnél nagyobb területeket másszanak be, ne korlátozzuk a mozgásterüket és lehetőleg ne legyenek járókában. Hagyjam, hogy mindent a maguk erejéből csináljanak, legyen mibe kapaszkodni, tologatni és az esések is hozzátartoznak a tanulási folyamatokhoz.
Mi mindenkit leállítottunk arról, hogy a lányokkal kézenfogva lépegessenek, csinálják csak egyedűl! Hihetetlen leleményesek, az etetőszék remek járássegítőnek bizonyúlt, lehet bele kapaszkodni, tologatva járni és nem borul fel. Már kezdenek egy egy pillanatra kapaszkodás nélkül állni.
Szerintem sincs olyan, hogy túl korán áll fel. Azt csinálják meg amire az izomzatuk és az idegrendszerük képes!

Kép

KépKép
gilice
 
 


Sziasztok!

Ancsúr Boldog Szülinapot! Ugye még nem késtem nagyon el? :roll:

Vivienn és Melinda Boldog Névnapot!

Amneris nagyon szép formás lába van Zituskának! Ne aggodj! Anyukám elmondása szerint első önálló lépéseimet :!: 8 hónaposan tettem meg és NEM görbék a lábaim.

Gilice az ikrek kis hurkás lábai is zabálni valóak! Nagyon édesek a lánykáid!

Szerdán jön valaki az Ágacskás mikulás ünnepségre?

Szép estét mindenkinek!
Matiba szeretjük, amikor túlteng veled a topic! Írj sűrűbben, kérlek!

Spáni Nórika nagyon szép kislány, azok a hatalmas szemek!

Jiny Dóri babát lassan fodrászhoz viheted :wink:

Kép
madri
 
 


Amneris! Amikor először írtad hogy Zitus már áll, meg hogy sétál én megkérdeztem a Dévényes gyógytornászunkat, hogy ez így rendjén van e, esetleg nem azért áll e már fel mert esetleg túl feszes. Azt mondta hogy ha magától áll fel, mászásból, térdelésből kapaszkodik akkor semmi féle képp nem szabad ebben megakadályozni!! Egészen egyszerűen ő ilyen ütemben fejlődik. Na erre kétségbe estem hogy az én lányom miért nem??... Erre jött a válasz, hogy ne várjam tőle, eleve koraszülött, és másként fejlődnek. Szóval ne foglalkozz az ilyen rosszindulatú emberekkel. Te tudod hogy neki mi a legjobb!!!

(Mi ma végre nem hánytunk!!! :) Mondjuk csak tápszert kapott.. )

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a sok hasznos gondolatot totyogás-témában! :D

Közben én is tuti hiteles infókhoz jutottam ez ügyben, amit megosztanék Veletek!
Tehát:

Semmi sem ártalmas a gyerkőcnek, amit teljesen egyedül képes végrehajtani!

Ide tartozik a felállás (ha felállt, akkor képes rá, próbálgassa csak), a bútorok mentén való sétafika (ha már egyszer rájött, csinálja), az elesések (tanuljon belőle), a rengeteg mászás (későbbi motorikus fejlődését alapozza vele).
Viszont semmi sem tartozik hozzá, amit a segítségünkkel képes megcsinálni - mégha szívesen teszi is.
Vagyis: nem ér ülésbe segíteni (ha utána ügyesen ül is, nem tanul meg felülni), kézenfogva sétálni (nem lábgörbeség ürügyén, attól pont nem kell tartani - viszont egyfolytában mi egyensúlyozunk helyette).

Szóval Apát kicsit leállítjuk a szobai sétákról - mégha eleve néhány percig bírta is a dereka :lol:
Viszont azt hiszem, maradhat a görgős lábú puff, amire felkapaszkodva a Csajszi végigsasszézik a szobán. :P
Valahogy így:

Kép Jövööök!

KépKép
amneris
 
 


Kedves Lányok!

Van akinek nem újdonság amit írok, de van akinek igen.

Eltünésemnek oka, hogy megszületett a kisfiunk Péter Andor és tegnap óta itt szuszog a kiságyban. Olyan gyorsan történt minden, hogy még fel sem fogom, hogy megtörtént velünk a csoda, amire oly régen vártunk. Az első éjszakánk is teljes nyugalomban telt, apró nyöszörgésekkel jelezte, hogy jól jönne némi táplálék utánpótlás. Nagyon tüneményes kisfiú, a férjemmel nem tudunk betelni vele, csak állunk a kiságy mellet és nézzük.

Ne haragudjatok, hogy most nem tudok visszaolvasni.
A történetünket is megírom, ígérem, csak picit belerázódom az új helyzetbe.

Itt szeretném megköszönni azt a sok jókívánságot, együtt izgulást és drukkot, amit kaptam tőletek.
Várakozóknak sok türelmet, és mielőbbi szülővé vállást kívánok!

Tviky

Kép
tviky
 
 


Tviky szívből gratulálok és sok boldogságot az egész családodnak.

Kép
spáni
 
 


Matiba, köszi a köszöntést!
Én figyeltem a fiaidat, ahogy énekeltek a Mikulásnak, tündériek voltak :D

Amneris, olyan gyönyörű kislány Zituska és egyáltalán nem görbe a lába!!! Az én Melindámnak ennyi idősen elég görbe volt, a férjem kétségbe is volt esve miatta, hogy hogy fog kinézni, ha úgy marad :lol: . De persze nem maradt görbe.

Madri, mi megyünk az Ágacska Mikulás-buliba, legalábbis, ha nem lesznek betegek a lányok. Melinda ma sajnos elég nyűgös volt, és hőemelkedése is volt, de remélem szerdára nem lesz semmi baja.

Kép
Kép
emike
 
 


Drága Tviky!

:P LEGYETEK NAGYON-NAGYON BOLDOGOK! :P


Lányok!

Bár ma kicsit túltengek, tudom, azért egy édes történetet még leírok Nektek! :P

Korában már említettem, hogy ma bennt jártunk a színházban. Traviátát játszottak Árpimék, én meg - a délelőtti előadásra való tekintettel - kihasználtam az alkalmat, hogy színházillatot szippanthassak.
Zizivel a karomon le is csüccsentem a büfében, aztán sétáltam a folyosón, beköszöntem a kollégákhoz, Apunk meg közben dallott.
Aztán eluntam magam, és merészet gondoltam: beosontam a takarásba, hátha látjuk Aput a színpadon!
Persze közel maradtam az ajtóhoz (ha esetleg megmukkan a Picúr, már fordulok is ki), de igaziból nem féltem Zitus reakciójától: otthon állandóan megy a komolyzene, Apu és Anyu gyakorol, a videóból meg folyik a szülőknek betett operamuzsika… :oops:
Szóval besurrantunk, Zitus meg vigyázba vágta magát az ölemben, úgy nyújtotta a fülét a zene irányába! Nagyon aranyos volt!
Azért a cumit a szájába tettem, mert képes ám beleénekelni, ha a nagyok nótáznak! (Édes kis cérnahangon dalolászik, a szöveg meg mindig ugyan az: aaaaaa) :lol:

Aztán szünet lett, mi is kimentünk Apáékkal a folyosóra beszélgetni. Ott mesélték, hogy milyen kevesen vannak ma a nézőtéren, az egyik kolléga még azzal is viccelődött, hogy mi is kiülhetnénk, annyira nincs közönség.
És képzeljétek! A második felvonásra komolyan kiültem Zizivel! Persze csak oldalra, az újságíró páholyba - kell a menekülési útvonal, ha gáz van! :wink:
De nem volt: kikönyököltem a párkányra - kikönyökölt Ő is, aztán néztük az előadást!
Jöttek, mentek a jelenetek, és Ő édesen figyelt, néha vezényelt a kezével és szopta a hangfogó-cumit.
A közelünkben ülő nézők meg összesúgtak, meg vigyorogtak oda nekem, hogy milyen édes ez a gyerek, ahogy szabályosan és tökéletesen némán figyeli az előadást.
Büszke voltam ám nagyon, pedig csak arról van szó, hogy Ő hozzá van szokva az ilyen kiművelt hangokhoz.
Végül úgy 20-25 perc elteltével szép lassan lecsukódott a szeme, és a diszkrét félhomályban, egy teljes zenekar, énekkar, Violetta és társai muzsikáján elaludt. :P

Hát ez volt! Azért nekem is újdonság ám, hogy ilyen tökéletesen ráérzett, hogy viselkedjen a nézőtéren – vagy csak ráragadt az anyja hozzáállása! Látszott, hogy érdekli a dolog!

Az Isten is nekünk teremtette ezt a szelíd, csupa mosoly, mindenre nyitott Angyalkát! :P :P :P

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok! :lol:

Amneris! :lol:
HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT ez nem kérdés, de ha ránézünk Zitusra már akkor is ezt látjuk, az Isten is nektek teremtette, a ti Amnerisszemű kicsi Zitusangyalkátokat :!: :wink:
Imádlak olvasni!!!

Spáni! :)
Nóri igazán gyönyörű kislány :lol: :!:

Gilice! :)
Ezek a csajok mindig elvarázsolnak!!!! :)))))
Olyan jó, hogy sűrűbben jelentkezel!!!

Matiba! :)
Matinak nagyon boldog szülinapot!!! :lol:
Nagyon helyesek a fiúk!!!

Marcianyu! :)
Gratulálunk Lili határozatához!!!
Marcimondta.. ha már meglátom a szót, egyből olvasom is :D
Nagyon édes!!
:wink:

Ildikó! :)
Hamarosan megkereslek :)
Rég nem beszéltünk...

Jiny! :)
Kívánom, hogy nektek is olyan hamar múljon el a fránya hányás mint nekünk!!!! Most már semmi baja Norisznak, azt eszi amit mi... Kivéve azt a pár dolgot, amit még nem szabad...

Jó volt olvasni a soraitokat!!! Köszi Gabszi a kérdést...
Kíváncsi lennék a véleményetekre, a szokásaitokra...
Szóval ez a Télapó, Mikulás és Jézuska háromszög nem túl egyértelmű még nekem....
Vagyis nekem az, de férjemnek megint egy másik felállásban egyértelmű....
Kisfiúnknak pedig szeretnénk, ha ugyanazt mondanánk, nem összevissza...
A kérdések:
- Mikor is jön a Télapó? (vagy Mikulás jön?) dec. 5. este, vagy másnap reggel???
- Karácsonykor ki jön(Télapó, Mikulás, Jézuska)? Vagyis ki hozza a karácsonyfát, és ki az ajándékot? És hozza-e valaki a karácsonyfát egyáltalán, vagy mi díszítjük valakinek?

Férjemmel teljesen más HITben élünk, de természetesen most már ezt egybe szeretnénk gyúrni :))) A mi kis családunk szokásává...

És ha a gyermek felvilágosodik a karácsonyi ajándékok ügyében, akkor mit mondtok majd a tesónak? Vagy már az elején tisztázzátok a dolgokat?

Huúú ez nem egyszerű... ahány ház annyi szokás...
Nálatok mi a szokás, vagy mi lesz a szokás?

Köszönöm előre is a válaszokat :)
Sok puszi:
Napsi

KépKép
napsugaracska
 
 


Bocsi Lányok, ha bunkó vagyok, az okot sejtitek. Szeretném, ha a fórum hangulata megmaradna olyannak, amilyenné alakult.


Napsi: Szerintem ezekre a kérdéseidre a másik topikon is kapsz választ.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Keli, egyetértünk.
szuperboszi
 
 


Amneris, szerintem se izgulj! Főleg ilyen formás babalábakkal ne!!! Gratulálok az okos operabarát kislányodhoz!
Apa hogy viseli, hogy nyugdíjba megy majd? Örül, hogy sok sok időt tölthet Veletek?

Zsófi már mászik össze-vissza a lakásban, már elég gyorsan halad.
Nehezített terepen megy, mert nálunk nincs szőnyeg, csak Zsófinál van a puzzle-szőnyeg betéve játszani. Így csúszóson és keményen javítja a technikáját, van is a térdén egy-két kék foltocska. :cry: A kedvence az, ha párna kerül az útjába...az hegy, amit meg kell mászni. Ezzek félóráig is elvan és bizony néha borul is.Egyébként mindent megnéz, megvizsgál...és sajna megkóstol. Remélem megússzuk valamiféle fertőzés nélkül.
Szóval az állóbabát irigyelem, mert az sokkal jobb lenne. Kicsit messzebb kerülne a földtől. :lol: Tudom én is a mászás fontos dolog, ebből a szempontból jó lenne, ha még maradna.


Tviky, hát engem megleptél. Szeretettel gratulálok! Én is ilyen titkolódzós voltam-babonából.

Vivi, neked is szurkolok ezerrel!

Spáni , nagyon helyes a kislányod! Nekem a hóember a kedvencem.

Jiny, minden baba más forgatókönyvet követ. De mindegyik fog járni, enni, lekerül a pelus és megtanul beszélni. Most ezek fontosak, első babánál meg még izgulni is lehet rajta ( emlékszem Balázsnál tiszta para voltam), de 3-4 évesen már senki nem kérdezi meg többet, mikor mászott, indult el, kezdett beszélni.
A legfontosabb a türelem, szerintem.Tudom, ezeket Te is tudod, csakhogy ne izgulj....
Dórika pedig nagyon ügyes, és szerintem senki nem mondja meg róla, hogy koraszülött volt. Nekem pédául soha ne jut eszembe a kistündérről! :wink:

Matiba, jó hogy" túltengtél!" Máskor nem lehetne??

Napsi, nálunk december 5.-én este jön a Mikulás. Elméletileg, ugye, egész éjszaka sürög-forog, de mivel Balázs másnap iskolába megy, nincs ideje megnézni az ajándékokat, így hozzánk hamar ideér.
Karácsonykor nálunk az angyalok segítenek hozni a Jézuskának az ajándékot. Ennek praktikus okai vannak. Angyalka sok van, Jézuska csak egy...ez némi logisztikai problémát feltételez.

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Szerintem viszont nem kéne újra kezdeni!
Felhívom az érintett felek figyelmét az " íratlan " szabályok betartására mindkét részről! A magán vita ( mégoly gyomorforgató is részleteiben) nem hathat ki a topic életére., de legalábbis az én életemre semmiképpen nem. Uff, én beszéltem! :lol:

Sajnálom,bocs Keli, de ha ez az egész újra kezdődik, én nem írok többet!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Én is csatlakozom Kelimonihoz.

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!

Én nem értem miről is van szó...,de akikre vonatkozik ne vitázzatok! :(

Tviky!Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek,találjatok sok örömet a kisbabátokban! :D

Amneris!Tündéri lehetett a kis Zituska!

Lányok!Létezik valamiféle szabály arra vonatkozóan,hogy a két örökbefogadós topik közül melyiken miről illik írni,van különbség?
Biztosan van és én nem szeretném,ha szabályszegő lennék.

Aandika
aandika
 
 


Sziasztok!
Aandika én sem értem, hogy miről van szó, csak nem mertem írni.
Lehet, hogy én írtam valami rosszat?

Kép
spáni
 
 


Sziasztok lányok, nem nincs szabály és nem is sértettetek meg senkit és semmit, van azonban egy hölgy, fentebb hosszabb hozzászólását olvashatjátok, aki a másik topikot már tönkrezúzta egyszer, ezért éledt fel ez a topik, vita és veszekedés helyett inkább a kitérést választva.
Egy ideje már nem jelentkezett, megnyugodtak a kedélyek, és nagyon szeretném, ha ez a jó hangulat továbbrsa is megmaradna.

Nélküle.
szuperboszi
 
 


Sziasztok!
Lányok! Nagy kérésem lenne, ha írtok e-mailt a címlistában szereplő yahoo-s címemre tegyétek meg azt. A freemail-es iszonyú kicsi tárhellyel rendelkezik.Általában nem is kapom meg a tőletek freemailre érkező leveleket, mert nincs hely rajta.
Spáni, Aandika: Én öreg topiklakó vagyok és én sem tudtam, hogy mi van. Hiába kiesett 5 hónap az életemből babanet nélkül. Amikor visszatértem azt hittem azért vált ketté a társaság, mert az egyik helyen a már babások, a másikon a leendők vannak.
Spáni: Nórik nagyon szép kislány! Gratulálok Hozzá!
Tviky: Még egyszer, sok boldogságot Neketek!
Amneris: Zitustől el vagyok bűvölve!
Ancsúr és minden név- és szülinapos Isten éltessen Benneteket! (kissé megkésve, mint mindig mostanában)
Matiba: A fiúk nagyon komoly arcot vágnak a Mikulás mellett! Annyira tetszik!
Mára ennyit, sietek, mert mindjárt indulunk a 18 hós szurira, aztán meg 5-kor jön a munkahelyi Mikulás.
Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy nemsokára elköltözünk Békéscsabáról, de igyekszem majd jönni akkor is!
MOst el leszek kicsit havazva, de olvasni biztosan foglak benneteket!

Puszi
Kép

Kép
kajla
 
 


Simineni üzeni, hogy az Ikeában naagy árengedmények vannak gyerekjátékokból, óriási plüss állatkák 1700 Ft körüli áron kaphatók. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok Anyukák, Babák és Leendők!

Annyira szeretném megnézni a lányomat a Gólyahíres honlapon, de nem tudom a belépési kódomat, mert kitöröltem.
Gabika, ha olvasol, lécci küldjetek nekem 1 új jelszót!!!!
Köszönöm!
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szombati élményeket!
Lili nagyon nem volt meghatva a Mikitől, de azért rögtön vitt neki viszonzásul 1 labdát. Olyan jószívű! Még a cumikáját is odaadná bárkinek! (abban reménykedünk, hogy minket nem állítana ki cserével!) Szóval jó volt megint találkozni!

A parányi lábakról:
Igen formásak, és erősek, minden rendben van! Kisasszony magától tanulta meg és most szeretné gyakorolni. Lili is 9-10 hónaposan kezdte a felállást-járkálást és kicsit féltünk, de a Dévényis gyt. megnyugtatott, hogy a gyerök szépen 4kézlábazik, semmi ok az aggodalomra!
Erőltetni mégsem lehet?! Nem igaz!!!??

Nagyon édesek voltak a Lurkócskák, a legeslegjobb otthoni Mikit kívánom Nektek:
idusa
Kép

KépKép
idusamoja
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki... :-( Megint elég zizik a napjaink, de teszek fel gyorsan pár képet az apróságokról.. :-)

Kép Lilivel :-)

Képek a Gólyahíres Mikulás ünnepségről:

Ha valahova megérkezünk, na mi az első program...?? :-)

Kép Lili eszik (ugye milyen szép?? :-))

Kép Marci és a Mikulás bácsi :-)

Kép szerelmeim :-)

És egy otthoni..
Hozzánk vasárnap megérkezett a Mikulás bácsi, ez a kép akkor készült Marciról, amikor meglátta az ajándékait :-)

Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Jaj, és még kettő :-) Az előbb ezeket valamiért nem engedte.


Nagyon büszke vagyok Marcira, hogy a Mikulás ünnepségen az elsők között mondott verset, az Öreg néne őzikéjét! :-) Addig tudja: "Mintha volna édesanyja!" :-)(vszeg azért, mert én is eddig tudom) IMÁDOM!! Közben végig fogta a kezem, de olyan bátor volt!! :-)
Kép

És utána jóóóóóóóóóól megtapsolta magát! :-)

Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kép

Marci anyu!
Igazad van, a gyermekeid naaagyon szépek és naaaagyon aranyosak. Marci eleven és okos, pont ilyen gyermekről álmodozom! :P

Kajla! Gyertek Sopronba! :lol: :lol: :lol:

Amneris! A kis pucérdáknak szerintem tökéletes lábai vannak. :D

Kép
vivi1
 
 


Jó mikulásozást mindenkinek!!! :lol:


Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Emike: Vannak képeim a gyerkőcediről, ha írsz egy mélcímet....:)
Én hallottam, amikor Melinda mondta a Mikulásnak, hogy "Ő a tesóm" :lol: Írtó édes volt. :)

Elfelejtettem írni a Mikulásbuli kapcsán, hogy a fiamnak Idusa nagyon bejött... :lol:

Marci anyu: Szuperek a képek és a gyerkőceid tüneményesek. :) Tanítsd meg Marcival a verset végig, olyan édesen mondta el. :)

Kajla: Na, nem irigyellek, jó pakolászást!

Képzeljétek, ma a kezembe vehettem a határozatunkat a tesóról. 2007. decemberig vagyunk alkalmasak, úgyhogy reménykedem erősen. :lol:
Viszont egy picit mérges voltam, mert a határozatban az áll, hogy 0-3 éves korig szeretnénk kislányt. Mi ilyet sosem mondtunk. Ennyit a Tegyeszről. Bár nem számítunk egyáltalán rájuk, de mégis...

A kisfiam ma kimondta az első tudatos szót: BABA. :) És ha meglát egy gyerkőcöd, azonnal mondja, kicsit mély hangon. :) Olyan érdekes ezt a hangot hallani. :) És mikor mondja már azt, hogy anya????

Puszi

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Nálunk is járt a Mikulás vasárnap :D Volt nagy öröm :D

Kicsit előrébb hoztuk hisz holnap utazunk telelni a Balcsira :)

Ja igen és Ádikának kijött a felső 2 fogacskája :D

Holnapra Boszi Miklóskájának (vőlegény jelöltünknek) NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!

Kép Mikulás bicajt hozott:-)

Kép Ádikának kisautót:-)

Kép Az a fínom mikucsomag [img]

Kép

Az utolsó képen Nikike rárakta az ajándék macis sálat Ádi fejére :P

Kép

Kép
töltike
 
 


Hűha, nekem Boldikám van. Ő a vőlegényjelölt?
Szerintem Süni Miklóskájára gondolsz :):):)
Bár mi is elfogadjuk menynek a kiscsajt :) Főleg, ha ilyen szuper járgányt hoz hozományul.

Keli, biztos tudja Gergő, hogy beindult atesó projekt, és gyakorolgat.

Marcianyu, többiek :) Édesek a gyerkőcök. Mindig örömmel jövök nézelődni.

Írtam már a Bobimondtát?
Néni kérdezte az utcán Bobit, milyen a kistesó? Válasz: GYÖNYÖRŰ

(Ugyanennek a néninek a botjával szépen elszaladt, úgy kellett visszaszerezni tőle:)

Zóra ma 2 hónapos, 61 cm és 6350 gramm, igazi óriásbébi.


Ahogy látom, boldog szülinapokban és névnapokban is jócskán el vagyok maradva, szóval mindenkinek boldog szülinapot és névnapot, így utólag is :):):)
szuperboszi
 
 


Süni Miklóskájának sok boldog névnapot kívánunk!

Az összes többi csemetének, meg sok ajándékot a kiscsizmába!!!

Boszi! Nem mondom jó súlyban van a kisasszony, megnéztem Pisti babanaplóját és 6 hónaposan volt ennyi, de aki óriásbébi, az óriásbébi és ahogy Bobi mondta gyönyörű.

Tölti!
Gratula a fogacskához és jó telelést a Balcsin!

Mindekinek szép napot kívánok!
simineni
 
 


Süni Miklóskájának boldog névnapot! :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Süni Miklóskája:

Névnapod alkalmából nagyon sok puszit küldünk!! :-)

L.A.M.P.

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Süni Miklóskának Boldog Névnapot kívánunk!

Kép
madri
 
 


Sziasztok!

Nektek is küldöm a télapót sooook szeretettel! :P
Kép

Kép
vivi1
 
 


Kép


Drága Kelimoni!
Holnap nem leszek, ezért most szeretnék Neked naaagyon sok boldogságot és egészséget kívánni szülinapod alkalmából!
Sok-sok puszi és köszönöm, hogy vagy nekem!!! :cry: :P :oops:
Kép

Kép
vivi1
 
 


Miklóska! Isten éltessen névnapod alkalmából!Hildus és Pancsi
Vendég
 


Kelimoni, Isten éltessen sokáig, egészségben boldogságban!
Kép
Köszönöm, ha küldesz képet a lányokról a macskabolcso@gmail.com-ra :D

Süni, Miklóskának nagyon szép, vidám névnapot kívánok!
Kép

Minket tegnap elárasztottak a nagyszülők csokival. :roll:

Kép
Kép
emike
 
 


Móncsi3: Kicsit megkésve, ám annál nagyobb szeretettel: Boldog Születésnapot! :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT MIKLOSKA!

Kép
móncsi+3
 
 


kELIMONI Nagyon koszonom.
Vivi mar en jobban vagyok de pici fiam meg beteg.De ma fel állt!!!!!
Nagyon jok a kepek !
Puszi mindenkinek Móncsi.

Kép
móncsi+3
 
 


Minden szülinaposnak és névnaposnak nagyon sok boldogságot kívánunk!!

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok!

Süni! Miklóskának nagyon boldog névnapot!

Ma voltunk apa céges Mikulás ünnepségén! A lányok nagyon édesek voltak!
Megérkeztünk és Janka rögtön ismerkedett.
Kép
Sára nehezebben oldódott, belém kapaszkodott.
Kép
Aztán megérkezett a Mikulás! Janka rögtön megnézte mi is van a zsákjában! Az ajándék már a Sárát is izgalomba hozta!
Kép
Majd megnézték egymás ajándékát!
Kép
Közeli ismeretséget kötöttek a Mikulás bácsival!
Kép
Kép
Ilyen volt a mi első Mikulásunk!

KépKép
gilice
 
 


Sziasztok!

Drága KeliMóni! Születésnapod alkalmból nagyon sok boldogságot kívánok!
Kép

Sünike Miklóskája! Boldog névnapot Neked kicsi fiúcska!
Kép

Kedves Moncsi3! Bár utólag, de szeretettel kívánok neked is boldog születésnapot!
Kép

Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: