Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Gilice!

Meg szabad kérdezni, hogy a Lányok mennyi idős korukban álltak fel először?
Zitus ugyan még nem tart ott, de olyan édes dolgokat művel: ha le akarom ültetni, kifeszíti a lábacskáit, és szabályosan hanyatt dől, mint egy féltégla. :P
Mikor meg fel akarom ültetni, akkor is kifeszíti a lábacskákat - féltégla fel! :P

Az ölemben ugyan ez a helyzet: ülésből kinyomja magát állásba, és rugózik le-fel! Mint egy kis aerobic-növendék :lol:

Ezek a játékok vajjon mennyivel előzhetik meg az igazi felállást?
Mert önállóan még ülésben is meg kell ám támasztani a Kisasszonyt, különben hol jobbra, hol balra dűl a kis szentem... :oops:

Remélem a csajszik gyorsan meggyógyulnak! Ilyenkor hogy szoktad kúrálni Őket?


Kelimóni!

Aranyos vagy! :P
Köszi a bizalmat Zituska nevében is! A listás hely is valami, még ha Dórika is az első számú befutó Gergőnél... :lol:


Matiba!

Nagyon jók a képek, amiket felraktál!!! :P Milyen kis babuskák voltak még nemrég ezek a nagyfiúk!

KépKép
amneris
 
 


Jó reggelt! Szép hetet kívánok :)

Ancsur, számomra nem derült ki, hogy melyik talira jöttök :roll:

A Sződi talira jönnek/megyünk:

Marci-anyu
Kelimoni
Rkata
Gilice
Réce
Steiff
Töltike
Madri
Atan
Latimi
Matiba
Napsi
Amneris
Tirza
Simineni
Deva
Süni
Ancsúr
Moncsi+3
Tviky

Kép
tviky
 
 


Kajla, találtam Elli almapürét!!!! Köszi, hogy mondtad, különben fel sem figyelek rá! :shock:

Lányok, mi a sződi talira szinte biztos, hogy nem megyünk. Végre egy apás hétvége nyugiban....ne haragudjatok, de ez kincset ér!!!
A gólyahíresen viszont ott leszünk.

Amneris, Zsófi is azt csinálja, mint Zituska. Folyamatosan rugózik... :lol:
Egyébként tegnap és ma nagggggyon nyűgös a kisasszony! Na, látod Obea, van helye a türelemtablettának...+ két nap alatt 6 krémest ettem meg, hogy megőrizzem a nyugalmamat.
Ha ez így megy tovább.......

Kép
Kép
ggabszi
 
 

 
 

Sziasztok !

Gabszi: Én szomorúan vettem tudomásul, hogy nem lesztek ott Sződön. De abszolút megértelek. Apás hétvége az apás hétvége. :)
Kibírok még egy hetet valahogy. :)

Amneris: Tudod, sokszor elgondolkodom azon, hogy mi, anyukák nagyokat viccelődünk a gyermekein "szerelmein", ám nekem nem lenne ellenemre, ha majdan az én nagyfiam egy örinagylányt választana párjául. :)
De hol van az még! :)

Ma voltunk a fejlődésneurológián. Egy nagyon kedves doktornőhöz kértünk időpontot. A problémánk a lábújjon való állás. Megvizsgálta Gergőt tetőtől talpig és kiderítette, hogy a láb és kéz izmai feszesek.
Saját magunk kell kétféle tornagyakorlatot végezni és egy hónap múlva kontroll.

Olyan kedves volt a doktornő, teljesen meglepődtem. Nem nagyon tapasztaltam hasonlót. Amikor bementünk az ajtón, azonnal nyújtotta a kezét, bemutatkozott, megkérdezte, hogy ráírhatja e az ambuláns lapra, hogy örökbebaba a kismanóm.
Mindent elmagyarázott, hogy milyen cipő jó, hogyan történjen a lépegetések, felállás gyakorlása, stb.

Szóval szívesen ajánlom, ha valaki úgy ítéli meg, hogy elkelne egy körültekintő vizsgálat a mozgásfejlődéssel kapcsolatosan.


Boszit próbáltam hívni, sajna nem vette fel a telefont. :( Remélem, minden rendben van. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Kelimóni ezek a jó hírek! A feszes ízmokon könnyű segíteni :D Láthatad, hogy Dávid 1 hét alatt mennyit fejlődött :D ! Köszönöm a képeket, küldöm amit én készítettem!

Gilice jobbulást a lányoknak! Remélem szombatig meggyógyulnak!

Ggabszi úgy sajnálom, hogy nem jöttök Sződre :( Jó apás hétvégét!

Atan kint voltatok a játcin? Mi jó korán kint voltunk és már 2 óra körül bementünk, mert a pici lány bekakilt és nem vittünk pelust :roll: . (igaz, nem is volt olyan jó idő, hogy a szabadban tisztába tegyük :oops: )

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Madri, mi is kint voltunk, de mi jóval később. Peti 3-kor ébredt fel és fél 4-kor értünk oda. Na de majd szombaton bepótoljuk. :lol:

Kép
Kép
atan
 
 


Ggabszi! Itt találod a 14 napos diétát!
http://www.vital.hu/themes/health/fogyi_13nap1.htm

Kép
vivi1
 
 


Bocsi, 13 napos :lol: , de nehéz 13 napos! :roll: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!

Kelimoni!!! Ádámkának is feszes volt a jobb combja. Tornáztattam esténként. Meg voltam ijedve Te is tudod,hogy a kis Húsgombóckám később kezd mászni stbstb mint Nikike.
Csütörtökön az ortopédián kontrollon a doki megnyugtatott. Elmúlt a comb feszessége és megkért ne aggódjak.
Azóta Húsgombócka már " kutyázik".

Örülök,hogy a doktornő ilyen kedves-rendes volt. A feszes izmokon tornával tényleg könnyen lehet segíteni.

Gondoltam ám rátok vasárnap!! Sapkavásárlás volt a csemetéknek. Ádinak olyan nehezen találtam sapit :-) A legutóbbit símán letépte a fejéről..méghozzá darabokban.

vivi! Örömmel láttam a diétát amit felraktál a fórumra. Tegnaptól én is ujra hajrában vagyok. Remélem most nem adom fel... :oops: :roll: Szorítsatok!!!

Ggabszi! Sajnálom,hogy nem jöttök Sződre. Mi még személyesen nem is ismerjük egymást.


Lányok kis segítséget kérnék!! Ádámkának novemberben lesz a keresztelője. Milyen ruhát szoktak kisfiúkra adni ilyenkor??? Kis együttest vagy ilyesmit?? Komolyan szerintem fiúkra sokkal kisebb a ruhaválaszték. NiKikére olyan könnyen tudtam-tudok vásárolni a rucik 70 %-a kislány.

Kép

Kép
töltike
 
 


Gilice!

Remélem a lányok jobban vannak. :)

Tölti: Itt a közeli kis bababoltban láttam egy olyan picurra való szerelést, ami szuper lehetne keresztelőre. Gergőnek néztem, de neki kicsi volt. Világos barna kord gatyó, kis fehér inggel, pici csokornyakkendővel, mellénykével vagy pamut kardigánszerű felsővel.
Nekem nagyon tetszett, nem volt olyan koravén szerelés, szívesen megvettem volna. :) Ha gondolod, csinálok róla képet. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Gilice, remélem nem aludtál ülve ma is!Jobban vannak a lányok?

Vivi, hát ez a diéta....mondjuk a kávé az rendben alapjáraton így csinálom, cukor nélkül. A saláta minden nélkül rendben, a család szerint a zacskós előrecsomagolt sali az én chipsem...valóban azt rágcsálom napközben. De ez a sok marhahús...ezt nem lehet helyettesíteni csirkével, vagy pulykával vajon?
Ha kihagyom a krémest, akkor elég baráti. :lol: Mondjuk, így olvasgatva.... könnyű dumálni.
Köszönöm, hogy feltetted, alszom rá egyet.
( Talán nem kéne libatöpörtyűt vacsoráznom...az hatásosabb lenne! :lol: )

Keli, örülök, hogy Gergő problémája megoldódik. Ez tényleg könnyen orvosolható!Az pedig, hogy végre olyannal találkoztatok, aki ért a munkájához és némi empátia is szorult belé-hát ez igazi kincs!

Madri, ismerős kisfiúnak most volt a keresztelője. Fehér ruha az kötelező volt, ugye. Így aztán egy hófehér talpas rugiban volt! Más nem volt az egész városban, ami fiúra való és fehér. Ha nem ragaszkodtok a fehérhez, akkor vannak azért aranyos ruhák. Nézd meg a H&M-ben az Árkádban. Nekem nagy szerelmem az a bolt!!
A kislány ruhák olyan helyesek, hogy csak kapkodok ehhez, ahhoz mindig amikor bemegyek.
Vagy Keli ötlete is kíváló !

Marcianyu, éjszaka jobb volt?

Ildikó, Viviennel mi a helyzet?

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Ggabszi! Én a marha helyett csirkét szoktam enni, de akkor csak csirkét, pulykát nem. :)

Kép
vivi1
 
 


Boszi:
Mi van veletek??? Várjuk a híreket!

Gabszi:
Őszintén, mi a fenének akarsz Te fogyókúrázni??? Nekem bezzeg kellene, de ma pizzát fogok ebédelni és már nagggyyon várom!! :-) Köszi, a "lelkitámasztelefont", kár, hogy olyan hamar le kellett tennünk! Hiába a kisasszonykák.. :-)

Madri:
Mi Marcinak a C&A-ban vettünk "keresztelőruhát" egy sötétkék naci, egy kis mellény és csokornyakkendő. Nem voltam különösebben elájulva tőle (mármint a ruhától), kislányoknak tényleg sokkal tündéribbek vannak! :-)

Keli:
Jó hallani, hogy végre jó kezekben voltatok! Ma "beszélhetnénk"! :-)

Gilice:

Jobban vannak a lányok? Sokat gondoltam Rátok tegnap, mikor alig bírtam a saját kettőmmel, mi lenne ha egyidős picikéim lennének akkor, hogy oldanám meg...

Ma volt itt a doktornénink és megnézte Lilit. Azt mondta, olyan szép minden e körül a kislány körül, minden rendben van vele és, hogy mennyire kifejezőek, érdeklődőek a kis szemei. :-) A sárgaság szerencsére már elmúlt és a kh-ból hazahozott szájpenésztől is lassan búcsút vehetünk!
Elpanaszkodtam neki is a tegnapi napot, hogy szegénykém egész nap ordított... :-( Remélem, ma jobb lesz a helyzet!

Tölti jutott eszembe, mikor leírta egy éjszakáját, hááát, nekem a tegnapi nap volt ilyesmi. Lili egész nap ordított, Marci ennek köszönhetően nem aludt ebéd után. A délelőtti segítőkész kisangyalból egy veszett ördög lett délutánra, amikor Lili persze még mindig ordított... Alig vártam, hogy hazajöjjön az apjuk, el is rohantam gyorsan vásárolni és a gyógyszertárba. :oops:

Ma jönnek a Gyermekjólétitől megnézni, hogy megy-e Lili a tapéta színéhez. :lol: Remélem addigra a lakásban is el tudom tüntetni a tegnapi hadiállapot nyomait.. :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok! Marci-anyu! Nekünk is hasonló éjszakánk volt:-)

Hajnalban Niki felébredt. Játszhatnékja volt.. Fogtuk bevittük magunk közé az ágyba :roll: :oops:
Abban a pillanatban Ádi csatakiáltással ébredt a szobájában.
Én gyorsan hozzá, Apa szinte begyógyult szemmel Nikikét csitítgatta.

Ádika összepisilve. Gyorsan uj pizsi, ágynemű. Átüvöltötte az egész procedúrát majd lenyomott egy üveg tápszert és bealudt.
Megyek át a szobánkba látom Nikit hozza ki a férjem mert a kis punis azzal szórakozott,hogy a férjem orrát csavargatta és nagyokat kacagott..
Ugyhogy Őt vissza a kiságyába ..KB 3-4 perc mulva el is aludt..

Reggel a férjemmel jókat szoktunk mosolyogni rajta, akkor amikor ez történik éjszaka nem annyira:-)

Kép

Kép
töltike
 
 


Mi lehetett tegnap a levegőben? Na, meg az éjjel? :D

Gergő tegnap egész nap dühödten sikítozott mindenért, ha valami nem tetszett neki. És ez elég gyakran előfordul mostanában, ha nem kapja meg azt, amit szeretne. Lásd: virágcserép+föld, üvegpoharak, szemét, stb.

Éjjel szintén a dühödt sikítozás+ sírás=apa átköltözött a másik szobába, mondván, reggel mennie kell dolgozni.

Nem találjátok ki, tegnap hol voltunk! :)
A tegyesznél.
Jól legorombítottak minket, hogy mert hivatalosan nem jelentettük be Gergőt nekik. Eldicsekedtek, hogy milyen jól dolgoznak, mert tavaly10 csecsemő került örökbeadásra.
Aztán kerestek nekünk időpontot pszichológushoz.
Így vágtunk bele a tesóprojectbe. :)

Rákérdeztem, hogy hanyadikok lehetünk a sorban, mivel nem tudták, hogy van bébikénk. És nem tudták most sem megmondani. :(

Marcianyu: Tényleg jó lenne beszélni vmikor, ha ráérsz. :)
És írd mejd le lécci, a gyjsz mit mondott, ment e Lili a tapéta színéhez. :D

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Bosziék otthon vannak!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Lányok, most mit mondjak...irigykedek az átnemaludt éjszakák miatt. Tudom, majd felhánytorgatjátok, ha panaszkodni merek :lol:

Boszi
Nagyon örülök, hogy otthon a család :!:

Kelimoni
Te mindent tudsz. Hol lehet kapni, olyan öntapis csillag+hold, vagy bármi más, ami nappal nem látszik, éjszaka meg világít a szoba falán.
Előre is köszi.

Én már úgy várom a szombatot, olyan kiváncsi vagyok mindenkire :oops:

Reméljük ugyan ilyen szép időnk lesz.

Kép
tviky
 
 


Tviky! Én a nagy tescoban vettem csillagokat. Kb. 15 van egy csomagban és kb. 250 ft volt. Ez 1 éve volt, de szerintem folyamatosan van náluk.

Kép
vivi1
 
 


Keli, hát, ez érdekes. Mármint a hivatalos bejelentés és legorombítás.
Nekünk ugyanis kb. 2 hónappal ezelőtt jött egy levél tőlük, hogy megkapták az értesítést a kerületi GYH-tól, hogy örökbefogadtuk Zsófi nevű kislányunkat, és fenntartjuk-e a szándékunkat, miszerint kettő gyerek örökbefogadására jelentkeztünk. ( Nem kettőre, csak ikrekre is...innen a félreértés)
Majd miután felhívtam az ügyintézőt, aki szerintem jófej, elbeszélgettem vele Zsófiról.
Szerintetetk csak kiváncsi volt, hogy sikerült ilyen hamar örökbefogadni? Nem hiszem... De akkor nálatok, miért nem küldtek hivatalos értesítést?
Na , mindegy!
TEGYESZ babát szeretnétek? Miért?.....ha megkérdezhetem...
Egyébként gratulálok az első lépésekhez a második ügyében! :lol:

Zsófi nappal mostanában nyügős, mert nem alussza ki magát.( 3*25 perc alvás) De valamit valamiért: éjszaka este 7,30 tól reggel 6,20-ig alszik...ahogy egy rendes gyerekhez illik.
Na, jó tudom, ezek az éjszakák hamar múlnak...

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok lányok, csak egy gyors bejelentkezés:)

Tegnap délután hazaérkeztünk, és a 24 órás rooming in "csodája" utáni hatalmas alvás után jelentem: megvagyunk:)

Minden rendben ment a szülés alatt és utána is, lánykánk egyelőre kis angyalka, de már beirattuk a bosziképzőbe. Eszik, alszik...., és még szokjuk egymást.

Majd jelentkezem és vissza is fogok olvasni, addig is mindenkinek köszönöm az aggódást, érdeklődést és gratulációkat!

Boszi
szuperboszi
 
 


Boszi: de jó, hogy jelentkeztél! :) Tudom, nem ez a legfontosabb az életedben, de ha lehetne képet.... :oops:
Mélben esetleg..... :)

Tviky: Guliver játékkereskedés: éppen tegnap voltunk, hát ott aztán lehet vásárolni. :) Sok pénzzel érdemes oda menni. :)
Tesco, Auchan, sőt 100 Ft-os boltokban is láttam már csillagokat. :)

Gabszi: Nem szeretnénk Tegyeszes babát, csak érdekelt volna, hogy egy év alatt hol állunk. Ha hivatalosan nem tudtak rólunk, akkor haladnunk kellett volna előre.
Emellett már egy éve lennénk alkalmasak, egy felülvizsgálat, érdeklődő levél, netán újjabb környezettanulmány...
Persze az ügyintézőt ( a miénk a pasi) érdekelte, hogy sikerült ilyen gyorsan szülővé válnunk.. És nem is ajánlotta magukat.

Gólyahíres tesót szeretnénk, félromát, kislányt, rózsazsín fodros cuccokban......:)
A vérszerinti is benne van a pakliban. :)

Úgyhogy már magunknak is a varázsbaba :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Jelentem már sokkal jobban vagyunk! Vasárnap éjszaka apa beköltözött a gyerekszobába, hogy anya tudjon aludni és dolgozni hétfőn. Nagyon jól esett és így kipihenhettem magam!
Éjszaka már nem kellett a lányokhoz kelni! Még taknyosak, de már sokat javultak. A doktornénink azért ma meglátogatta őket biztos ami biztos! A gyógymód: orrszívás, 3x orrcsepp és friss levegő. Éjszaka is résnyire nyitva van az ablak. Nurofent kapnak éjszakára, mert 3-3 foguk is jön egyszerre. A fülüket szokták bizergálni mikor már fáradtak, a doktornénink mondta, hogy azért mert ahogy jön a foguk feszűl az ínyük és ez kisugárzik a fülük felé, na ezt én sem tudtam. Mindíg tanul az ember valami újat!
Ja és azt is mondta, hogy vegyünk cipőcskét, mert szerinte 1 hónap múlva járni fognak!
Már várjuk a szombatot nagyon!
Kép

KépKép
gilice
 
 


Boszi, ehelyt is gratula :D Nagyon ügyesek vagytok!

Dilice, ezek a lányok hihetelen gyorsan fejlődnek... !
mera
 
 


Kelimomi!
Örülök a döntéseteknek, tudom, hogy kicsit hezitéltál elötte, de nagyon jó döntés volt. Gergőnek meg legalább folyamatos társasága lesz.

Gilice!
Jó, hogy jobban vagy te is és a csajok is. Úgy repül az idő! A tavaszi sződi talin meg nagyon picurkák voltak, most meg két bűbályos nőci.

Mera!
Te nem tudsz aludni? Légyszives TE is írj a lánykádról, olyan rég hallottunk felőle.

Ggaszi!
sajnálom, hogy nem jöttök, úgy szerettem volna már eredetiben is látni a lánykád és természetesen Balázst is. Hogy telt az első hónap a suliban? Még mindíg lelkes a fiatalúr. Bár akinek ilyen anyukája van aki otthon van elsőben a kistesóval az egy kincs.
Nálunk nagycsoportba jött a tesó és annyira jó volt, hogy később elsős fiamat otthon végig tudtam asszisztálni, mert nem kellett a gyűlölt napközibe mennie.
Viszont voltak az 1 éves hugicának hátrányai is. Egy óvatlan pillanatban Pisti előlhagyott írásfuzetébe nagyon szép karikákat rajzolt, természetesen filctollal. én meg mint jó anyuka aláírtam, hogy elnézést, de a kislányom dolgozott a füzetbe, erre vicces tanárnéninktől kapott a lányom egy mosolygós 5-öst.
Pisti meg felháborodva- Nem igazság én sokkal szebbet tudok!

Jiny!
Kérek helyzetjelentést a lányodról! Remélem minden rendben van vele. Álommanók, kajcsitündér?

Madri!
Dávidról rég láttam képet, de majd szombaton élőben. Kár, hogy nem maradhatok sokáig, mert kettőre dolgoznom kell menni.

Marcianyu!
Kitartás!
Jó esetben egy -két hónap és vége az éjszakázásnak, a rosszabb idejét nem írom le.

Boszi!
De jó, hogy otthon vagytok. Bobi, hogy fogadta a hugit?

Szép napot mindenkinek!
simineni
 
 


Sziasztok :oops:

Nem tüntem el, csak minden nap van valami program.
Hol jönnek hozzánk, hol mi megyünk valahova.
Igyekszem visszaolvasni és jönni, de lehet, hogy csak pénteken sikerül.
Már nagyon várjuk a szombatot!!!!!!!!! És Titeket!!!!

Üdv Süni Kép
renóca
 
 


Drága Boszi és Kavicska!!!!
Szívből gratulálunk!!!!!
Hosszú, boldog, vidám életet kívánunk az egész családnak!!! Kép
renóca
 
 


Kelimoni!
Arról nem beszélt véletlenül, hogy a babák lába hogy változik, mármint az alakja! Ugyanis Reginek még elég karika-lába van, de azt mondják, hogy először O lábuk van, aztán X és csak ezután lesz az igazi formája. Ez elég furán hangzik? Szerinted igaz lenne?

A sapikat majd megmutatod? Regi is megtűri, de a zokniért már közelharcot kell vívni vele! Most kapott egy mamuszt, de addig könyörög, míg le nem vesszük a lábáról!
Jön oda, mutogatja a lábát, és mondja: mamu, mamu! Annyira zaba!

Gergő mond már valamit?

Mi is nemrég voltunk a Tegyesznél az új határozat miatt, nagyon kedvesek voltak. Önismereti tesztet töltöttünk ki, ilyen kérdésekkel: csalt már valaha társasjátékban? Naná, ki nem?!
meg: elégedett a magasságával? a súlyával? Miért, ha nem akkor rossz anya vagyok?
Nektek volt ilyen?

Marci_anyu!
Úgy látom, nem egyszerű kétgyermekes anyukának lenni!
Minden kezdet nehéz...

Gilice!
Nagyon jó a kutyás kép!
Regi is mindig húzogatja a fülét, ha jön egy foga! Vettem neki Gabi fogkrémet, ugye azt használhatjuk?

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Bocsika, csak sok a loholni való, így majd hétvégén olvasok és írok. :wink:

Tviky: Nem a sződire, hanem a pestire megyünk, a Gólyahíresre, lehet, hogy össze-vissza beszéltem? :shock: :? Elképzelhető. :roll: :P Néha zizike vagyok. :P

A gyerekek csodállatosak, úgyhogy rakjátok csak a képeket, had gyönyörködhessek bennük. :lol: :lol:

KépKép
ancsúr
 
 


Boszi: :lol: :P :lol: Sok boldogságot kívánok nektek is! :P

KépKép
ancsúr
 
 


21-n a Gólyahíres találkozóra jönnek/megyünk:

Amneris
Jiny
Ggabszi
Ildikó
Rkata
Tvera
Latimi
Marcianyu
Kelimoni
A.noanko
Csöpke
Deva
Petyaanya
Tölti
Vivi
Kizsó
Ancsúr
Emike
Tviky

Kép
tviky
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Mi ez a csönd? Kiélvezitek még egy picit a jó időt és kint vagytok a szabadban?
Ezt jól is teszitek!
Lányok új email címem van.simineni@citromail.hu.
Légyszives erre írjatok.
Már nagyon várom a szombati talit, igaz, hogy csak villámlátogatást teszek, mert délután dolgozom, de akkor is jó lesz látni benneteket egy picit.
Tviki!
Este hívlak, hogy mitben egyeztünk meg.(sajnos tegnap nem tudtam beszélni a párommal, amilor beértem értekezleten volt, mire hazaértem meg aludt)

Tegnap megint volt egy tündéri szőke kékszemű kisfiam egy fél órára, úgy látszik az elhagyott, elkóborló gyerekek mindíg engem találnak meg. Olyan aranyosan eljátszottunk, nem is akaródzott nagyon visszamenni a mamájához.
Szép napot mindenkinek!
simineni
 
 


Mégegyszer az email: simineni@citromail.hu
simineni
 
 


Simineni!
Szerintem a következő elkóborolt gyerkőcöt már igazán megtarthatnád!! :lol: :lol:
steiff
 
 


Kedves Lánykák!
Nem kell aggódni, most beszéltem Gabikával, és úgy mint tavasszal, most is lesz lehetőségük a babanetesknek külön találkozniuk.

Elnézést, hogy most nem írogatok sűrűn, de nincs semmi extra, tanulok, rendezgetem a szobát, (a bútor késik még egy hetet), vásárolgatok, a ruhákat kivéve szinte minden megvan. Babakocsit két helyról is kapunk, még válogathatok is. Még a függönyt kell megvarrnom a szobába, meg a dekorációkat kitalálni. Nem kaptam csillagokat a Tesoban, de keresek tovább. Ma bejött egy kolléganőm, és közölte, hogy éjszaka álmában látta a kislányunkat, hosszú barna haja volt. Nekem tetszik.

Amikor lefixaltuk a Sződi időpontot, először kicsit zavart, hogy két szombat egymás után lesznek a találkozók. Ma már naygon örülök, mert van aki az egyikre megy, van aki a másikra, én meg végre mindenkit megismerhetek személyesen. Nagyon jó lesz.

Siminéni
Várom a hívásod!

Puszi.
Tviky

Kép
tviky
 
 


Sziasztok! :)

Mi ez a csönd? Mindenki elfoglalt? :)

Kajla: Rákérdezek az orvosnál, ha megyünk kontrollra erre a "lábproblémára". :) Én is így hallottam, ahogyan te írtad. Valamelyik cipős topikban is olvastam. :)

A zokni levarázslás most kezdődik nálunk, ezért igyekszem nem túl "izgalmas " mintájú zoknikat venni, azt nem veszi le. És általában itthon szandi van Gergő lábán, így nincs egyszerű dolga. :D

Milyen mamusz vettetek? :)

Sapis képet szeretnék feltenni, de nem engedi a nem is tudom mi. :(
Azt írja ki, hogy a dokumentum nem tartalmaz adatot. :(

Gergő még nem beszél, most egyenlőre egyre többet áll úgy, hogy nem kapaszkodik, ha fogjuk a kezét, lépked.
Van nem tudatos mama, baba, állandan mondom, hogy anya és apa, de csak vigyorog, ám nem mondja a büdös bogár. :D

Megmutatja, hogy hol a baba szeme, a lámpa, tudja a játékok nagy részét, ha mondom, hogy hozzon könyvet, könyvet hoz.

Nálatok, hogy áll a beszédfejlődés?
Én már nagyon várom, hogy Gergő megszólaljon és kevesebbet sikítozzon. :D :D :D

Gilice: Édes a kutyás fotó. :) Hogy bírja az eb a dupla szeretetet?
Úgy várom már a szombati talit, biztosan jó sokat nőttek a leányzók. :)

Ma voltunk a Tegyesznél. Nagyon barátságos volt a pszichológus, mint korábban is. Gergő volt a téma folyamatosan, az ismételt motiváció, a család hozzáállása Gergőhöz, stb.
Gergő közben szétszedte az irodát, eltologatta a forgószéket és istenien érezte magát az íróasztal alatt. :D
Így mindenen túl vagyunk, a vélemények megszületése után a Gyámhivatalba kerül az anyagunk, aztán várakozunk.

Már olyan másképp gondolkodom a tesó kérdésről, mint amikor még hezitáltunk. Elkezdtem gyűjteni a rózsaszínű babarucikat. Hisz, sok fog kelleni, nem ? :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Megérhetlek Titeket, hogy próbáljatok képet feltenni? Háha én vagyok a béna és nem a rendszer. :oops:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Tviki!

Apa jön szombaton, úgyhogy nagyon szépen köszönöm a szives invitálást, de megoldódott a fuvar, de ott találkozunk és végre megismerhetlek.
simineni
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak kicsit lefoglal a család... :lol:


Keli! Akkor most próbálok képet hozni!

Kép Szia Keli!

KépKép
amneris
 
 


Kelimoni!
Köszi előre is!
Nagyon régóta csak néhány szót mond: baba, mama, mamu(sz), várjál, néha gá-gá, jajj-jajj. Ennyi!

Csinos cuccban:
Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Gratulálok!

Kajla!
Regina nagyon édes ebben a rózsaszín szerkóban!

Kelimoni!
Nem gondoltam volna, hogy a gyerekek főleg azért húzkodják le a zoknijukat, mert azon érdekes minták vannak! :D Gergő olyan nagyfiús már ezen a vonalzós képen! Nagyon sokat változott!

Gilice!
Édes ez a hármas! A kutyátok mit csinál a lányokkal, úgy értem, hogy fel tudja mérni az erőviszonyokat? Mennyi idős Füge? (remélem jól emlékszem a nevére!)
Csak azért kiváncsiskodok, mert a labink ma egy másik kutyával szemben nem tudta mérlegelni az erőviszonyokat, annyira megörült a kutyám, hogy találkozott egy másik kutyával, hogy szó szerint az én 50 kilós kiskutyám örömében a spániel nyakába ugrott . Eredmény a spániel kiterült az úttesten, azt hittem eltörik a nyaka, de szerencsére gyorsan felpattant és eliszkolt (igencsak megijedt a jóhúsban levő kutyahölgyikétől :lol: ) csak az én kutyám sérült meg, a pofija felszántotta az aszfaltot.
Szóval nagyon kiváncsi leszek, hogy fog majd viselkedni a babánkkal. Remélem addig neki is benő a feje lágya! :lol:

Kép
tirza
 
 


Sziasztok!

Tviky, mi is megyünk a Gólyahíres talira!

Kajla, Regi nagyon csinos! Micsoda nő lett! Mindíg az a mosolygós kép van előttem róla, amit szivecskés keretbe tettél.

Kelimoni, éjszakák rendben? A lányokat is foglalkoztatja a mintás zokni, pláne a másiké, de még nem szerelik le!

Tirza, Füge mindjárt 1 1/2 éves. Nagyon szigorú kontroll alatt van, mikor a lányokhoz engedjük. Ha beindul elég nehéz leállítani még nagyon idétlen, ráadásúl körbe nyalná őket, ha engedném.

Amneris, nagyon tetszett a generációs képed, most én is teszek fel egyet. A lányok, anya, nagyi és a dédi:
Kép

KépKép
gilice
 
 


Kajla! Ez a ruci tényleg nagyon cuki :!: :P

Csajszik!
Veletek is szeretnék megosztani egy szuper jó hírt :!:
Meséltem korábban, hogy immunbeteg vagyok. Tegnap voltam a dokimnál és azzal fogadott, hogy a vérképem csodaszép, évekig nincs szükség semmi extra kezelésre és csak 3 havonta kell mennem a szakrendelésre. Végre minden ok nálam, márcsak a babára kell türelmesen várnunk. :P
Kép
Mindenkit puszilok!!!!!!

Kép
vivi1
 
 


Vivi!
látod csak hatottak azok a pozitív energiák!
Örülök, hogy mindenrendben és most már tessék egészségesnek tekinteni magad és teljes erőbedobással várni a kis jövevényt!

Kajla!
Regi nagyon édes ebben a ruciban, de ő is az a tipus, hogyha a krumpliszsákot veszi fel az is jól áll neki.

Gilice!
Nagyon jó ez a generációs kép. Olyan jó amikor még így együtt tud lenni a család. Nekem már nagyim, meg dédikém nincs. Remélem a gyerekeimnek legalább az én szüleim sokáig lesznek a nagyszülei és talán megvárják a dédunokákat is.
Sződre nem jöttök?

Madri!
Rég írtál! Mi van veletek! Holnap Dávid nem ússza meg a dögönyözést!

Amneris!
Porcelánbabácska jól van?

Szép napot nektek, nemsokára megyek a dolgozóba. Szorítsatok, hogy ma ne legyen szabadnap a diliházba, mert én egy végtelenül türelmes ember vagyok, de már szerdán azt mondtam, hogy jó lesz az a csütörtöki szabadnap, mert nem biztos, hogy higgadt tudok maradni, ha a következő ember is engem tipor a földbe ha nem kap valamit, most és azonnal.
Bocs a panaszáradatért, csak nincsenek túl nyugis napjaim.
simineni
 
 


Sziasztok! :lol:

Kajla: Annyira édes a mosolygós szemeivel a nőcikéd. :lol: :P Nagyon jól áll neki ez a szín. :lol:

Gilice: De jó nézni ezeket a képeket, olyan szép kis nő csapat jött ott össze. :lol:

Siminemi: Persze szorítunk hogy elkerüljön minden rossz. :lol:

Vivi: Ez szuper! :lol: :P :lol:

Tirza:
A spáni milyen volt? Fiú vagy Lány? Már hogy mitől csábúlt el így a kutyusod? :P

Kelimoni: :P :lol: Rózsaszín rutyikák? Fodros szoknyák? :lol: De jó! :P Hallod-e? Gergő csozé kis kópé lehet. Alig várom a 21.-ét, hogy megnézzem miket csinál, ja, és hogy az orromat megmenekítsem. :P

Amneris: Már olyan régen tettél fel képet a tündérkédről, légyszi, légyszi. :lol:

Jiny: Kitartás a tanuláshoz!!!! Drukkolok nagyon, de nagyon! :P

Puszika mindenkinek! Megyek a bolháimhoz! :lol: Így hívom az ovisokat, mert ha 5-en vannak 10 fele tudnak ugrani, hogy hogy az t nem tudom. :roll: :P :lol: Úgyhogy ezennel kalapot emelek minden óvonéni előtt, minden tiszteletem az övéké. Eddig is tiszteltem a munkájukat és eddig is így képzeltem el, de most a bőrömön más volt megtapasztalni. Mondjuk, azt is amikor odaszaladnak, és a lábamba kapaszkodnak és mondják, hogy Anikó szeretünk! :P :lol: Olyan édes kis bogyók. :lol: :P

KépKép
ancsúr
 
 


Lehet, hogy picit fátasztó, vagyok, de most megint hozzá írtam, frissítettem.

Steiff
A Sződi tali 10-kor kezdődik.

A Sződi talira jönnek/megyünk:

Marci-anyu
Kelimoni
Rkata
Gilice
Réce
Steiff
Töltike
Madri
Atan
Latimi
Matiba
Napsi
Amneris
Tirza
Simineni
Deva
Süni
Moncsi+3
Tviky

21-n a Gólyahíres találkozóra jönnek/megyünk:

Amneris
Jiny
Ggabszi
Ildikó
Rkata
Tvera
Latimi
Marcianyu
Kelimoni
A.noanko
Csöpke
Deva
Petyaanya
Tölti
Vivi
Kizsó
Ancsúr
Emike
Gilice
Nagyzsu
Tirza
Tviky

Kép
tviky
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát akkor néhány új kép Porcelánbabácskáról! :P

Kép Sza Anyuci!

Kép Én már ilyet is tudooook!

Kép Na meg ilyet is! - De ezeket itt hogy kell megenni...?

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Lányok kicsit szétszórt vagyok bocsássatok meg :roll: :shock:

Hánykor találkozunk szombaton??

Kép

Kép
töltike
 
 


Tviky! Hupsz látom már megírtad. Köszi:-)

Kép

Kép
töltike
 
 


Simineni

Örülök, hogy jön Apa is. Akkor én vizsont lehet, hogy nem leszek ott 10-re, csak később. Háló vendégeim lesznek pénteken, és akkor nem paterolom ki őket korán. Reggeli, miegymás, de 11-re legkésőbb ott leszek.

Puszi.

Kép
tviky
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak mire gép elé kerülök, fiatalúr elszólít! Holnap élőben találkozunk! Most megyünk vásárolni hétvégére!

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?