Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Panni hercegnő + a barátnője

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Kép

Gézu meg a csokitorta pici falatja

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Kép

Iyen linzereket sütöttünk a gyerkőcökkel!
Puszi, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 

 
 

HALIII
Mindnekitől elnézést, de megint nyafogok!

Most jöttem meg a fodrásztól, újra barnás vagyok! :lol:
Az előző kísérletemnél nagyon szöszi, majdnem ősz lettem!
És ez most apának is tetszik, sőt azt mondta jól nézek ki! :oops:

NA mindegy!

Valahogy az az érzésem,hogy a kultúrált válás felé haladunk, de ne legyen igazam.
Imádja Katát, mondhatni szerelmes belé, de én, azt hiszem, nem kellek neki.
Vagy tényleg hagyjak neki időt?
S csak várjak?

Úgy unom már hogy csak nyafogok!

Szóval most elmegyek kitakarítom az agyam, csak olyan jó lenne tudni, hogy hova haldunk!
Én tudom,hogy sokkal jobb most,mint januárban, és akkor sem gondoltam volna,hogy vissza lehet ezt fordítani.

Muszu
Nagyon ügyi vagy!!!!!!!!!!
Finik a sütik!

Timi??????????????????

Na jó éccakát!

Dina

Kép
anid
 
 


Sziasztok

Prücs
Igen Alex amerikaifocizik! :lol:

Lilla
Vigyázz magadra!Dokival beszéltél?

Muzsu
Jók a képek!
Szépek a gyerekek és jól néz ki a süti! :lol:

Jó éjt
Vendég
 


Sziasztok!

Hű, fél napig nem nézek be és mik történnek (szóhoz juttok? :oops: )

Gabek, gratulálok!!!! Ez aztán a jó hír! Mesélj még! Berregő mit szól hozzá, tudja már? És tuti fiú és egyáltalán...

Lilla, vigyázz magadra. Ez már csak utólagos megnyugtatás lehet, de ezek a helyi érzéstelenítések nem ártanak a babónak.

Dina, szerintem lehet, hogy tényleg érdemes kicsit kivárni és közben eldönteni, hogy te mit szeretnél. Különben is, tudsz most mást csinálni? (És gyere nyafogj nekünk :) Szerintem nincs ember, aki ne ezen törné egyfolytában a fejét a helyedben...)

Muzsu, az egy dolog, hogy helyesek a gyerkek, de felhördültem a jelmezek láttán (éppen a sajátommal küzdök, kész börleszk a fakezemmel), a sütit meg ne is említsük, kérlek, ne hergelj ilyenekkel. Én rémesen édesszájú vagyok (nem is töprengek sokat azon, hogy kitől örökölte Brúnó azt, hogy feneketlen kúttá válik, ha sütire kerül a sor), és ha ilyeneket dugnak az orrom alá, akkor muszáj előkapni egy tábla csokit :)

Alziza, az amerikai foci nem vadítja be nagyon Alexet?

Móni, mi volt az uh-n?

Sziasztok!

Tücsi
20150827140659
 
 


Hogy honnan vettem, hogy Gabeknek megint kisfia lesz? :shock:
tiszta hülye vagyok...

Panzej, gratulálok a bilisikerekhez :)
olyan jó, amikor szeretgetik egymást, imádom nézni én is és még mindig meghökkent, ahogy Mira csodálja a bátyját és búg neki :)

Szilvi, de jó, hogy írtál! Körülnéztetek már bölcsi ügyben?

Boga, nem tudom, nálunk Brúnó sokszor ébredt éjszaka, Mira nem ilyen, de Brúnónál is lassan nyugodalmasabbá váltak az éjszakák, anélkül, hogy bármit tettem volna. Azt hiszem, vannak ilyen gyerekek. De azt tudd, hogy a gyerekek alvási periódusai (felszínes alvás, mély alvás) rövidebbek, gyakrabban "jönnek feljebb", könnyebben ébrednek. De ötéves korukra kisimul az alvásuk általában :)

Prücsök - nincs ibolyátok? Az korlátlan lehetőségeket nyitna lányodnak (mire kibogarássza a fűből :) ). A tavasz már nagyon ránk fér, ma végre kijutottunk megint (én ugyan füldugóval).

Tündi, gyere azért, meséj, mi van veled. Sajnálom az elválasztást, de hát így is jó sokáig jutott tejcsi Iminek :) Jobban van már a fogad legalább? Lehet, hogy Dina ötlete nem rossz... A bölcsikről úgy tudom, hogy adnak egy-két hónap haladékot, pont az álláskeresés miatt (legalábbis felénk így van). Ha meg nem, akkor beszélj a gyerekorvossal, szerintem ő tud segíteni.

Brik - vagy bárki, aki habtapit keres, Praktiker katalógusban láttam most nagyméretű, puzzle közepű (tök jó járművek vannak rajta, jaj, Brú megfertőzött ezzel :) ), valami 1800 forint körüli áron, ha jól emlékszem.

Ja és persze köszi mindenkinek a drukkokat! Remélem, most már nem maradt ki senki :oops:

T.
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Látom hiányzom! :wink: Olvaslak ám titeket,de még mindig világvége hangulatom van.Kezdek magamba fordulni.Olyan rossz.Nem érdekel semmi,kicsit égő,de itthon sem csinálok semmit,csak a legszükségesebbet. :oops: Össze kell szednem magam,mert ez így nem mehet tovább!!!!

A munkáról sincs semmi hír,legalább hívnának fel,hogy nem kellek,azt kész.
Az albérletben is csak gondok vannak,öreg a ház és egyre több hiba jön elő.Szétégnek a vezetékek,eldugult a csatorna,de valahol kint,nem a házban,és a tulaj b@szik rá! :evil:
Már arra gondoltam,hogy nem adom oda az egész bérleti díjat,hisz vödrözöm az udvarra a vizet,csak úgy tudok mosni,fürödni.
A wc-t is úgy kell leöntenem,mert a tartály is folyik ezerrel,így elzártam,de az se tud rendesen lefolyni!Szóval ááááááááááá :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!
Úgy elköltöznék,de honnan szedjek megint 2 havi kauciót egy másik albérletre?? :?:

Nem panaszkodom tovább,hisz mindenkinek meg van a maga baja!

Gabi,
nagy gratula!!!!Ez aztán a jó hír!!!!Amikor néztem a vonalzódat pont az jutott nekem is az eszembe,hogy megint egy időben szültök Lillával(2 hét ide vagy oda :wink: )

Lilla,
te meg pihenj!Biztos többet mászkáltál a megengedettnél!!!!Örülök,hogy Bínek bejön a bölcsi,és gratulálok,hogy ilyen okos fiacskád van!Büszke is lehetsz rá!!!

Móni,
sajnálom,hogy így jártál a klinikán.A múltkor amikor Lillával voltunk,le is írtuk a véleményünket az uhról!Ami ott megy az röhej!
Pedig nekünk nem is kellett olyan doki aki csinálhat genetikát mégis ott voltunk több,mint 2 órát!
A 18 hetes genetikát nem végezheti el mindegyik orvos,ahhoz külön uh vizsga kell,csak azt nem értem,ha időpontra odahívják a kismamákat akkor miért nem tudnak orvos biztosítani legalább erre,hisz,mint írtam az a vizsgálat orvos függő!
De szerintem az egész uh-s rendszer úgy sz@r a klinikán ahogy van!
Az afp miatt ne aggódj,szerintem már rég el kellett volna törölni!Nekem Ákival és Hannával is alacsony volt,de a 18 hetes uh semmit sem mutatott,és szerencsére nem is lettek betegek!

Dina,
szerintem türelem.Tudom könnyű mondani,de a remény hal meg utoljára.Biztos több idő kell neki,hogy visszataláljon hozzátok!
Én nagyon bízom bennetek,és remélem visszatalál apa!Drukkolok,hogy így legyen!!!!

Muzsu,
tündériek a gyerkőcök!Remélem már kilábaltatok a betegségekből.A dokival meg ne foglalkozz,mert nem minden esetben van tünete a középfül gyulladásnak.80%-ban jelentkezik a láz és a nyomási fájdalom,de Hannánál is volt olyan a műtéte előtt,hogy láz és fájdalom nélkül olyan sok genny volt benn,hogy a főorvos tőlem is kérdezte,hogy most nem volt lázas?Aztán volt olyan is,hogy az AB mellett és a leszívás után visszalázasodott!Nálunk a legkisebb nátha is ráhúzódott a fülére,hiába porszívóztam és orrcseppeztem!

Tücsi,
sajnálom az elválasztást,de talán így nagyobb esélyed lesz a tesóprojektre! :wink: Szépen visszaáll a prolaktin szinted és hipp hopp összejön a baba!
De esetleg tényleg megfontolandó a doki váltás,ha ennyire nem foglalkozik a problémáddal!

Bocsi,akit kihagytam,nem direkt,de már nem tudom még mit akartam írni.visszalapozok,és átolvasom még egyszer,és van van épkézláb mondandóm akkor megosztom még azt is veletek! :wink:

Szép napot mindenkinek!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Bocs nem Tücsit akartam írni,hanem Tündit :oops:
timiban
 
 


Sziasztok,

nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a gratulációkat :)

Amióta átment rajtam a f*sás azóta minden rendben, semmi gondom, de az előző terhességemnél sem viselt meg szerencsére. Egyetlen gondom az, hogy nagyon fáradt vagyok és újabban bevezettem, hogy ha Gergő alszik délelőtt (mint most) akkor alszom vele én is, így egész jól bírom a napokat.
Szerencsére ő nagyon jó alvó, így én is tudok sokat pihenni mellette.

Kép

Kép
gabek
 
 


folytatás:

Én is voltam az Istenhegyin a 12 hetes UH-on, kedden és csütörtökön (tegnap) mentem az én dokimhoz, ezért hogy meglegyen a vérem eredménye is, ezért mondtam, hogy inkább bemegyek érte, minthogy megvárjam a postán az eredményt. bementem, azt gondoltam, hogy a recepciós lány majd odaadja a papírt és kész mehetek, de azt mondta, hogy megvan az eredmény, menjek fel az emeletre és majd a laborvezető elmondaja az eredményt. Hú ezen kicsit beparáztam, hogy miért akar velem beszélni a laborvezető :shock: adják ide a papírom és had siessek. Felmentem, volt 5 kismama, na gondoltam még várni is kell egy csomót. De aztán hamar sorra kerültem elmondták, hogy mi mit jelent, és hogy minden rendben van. Nagy kő esett le a szívemről és tök boldogan mentem a dokimhoz.

Muzsu
Kérlek ilyen sütikről NE tegyél fel képet, mert máris csorog a nyálam és azon gondolkodom milyen sütit ehetnék :roll:
A jelmezek szuperek lettek.

Lilla
Hogy ezek a pasik milyen pletykások :shock:
Ha nagyon fájna a hasad még most kérdezd meg, mert a jövő héten elutazik a dokink.
Mondtam neki, hogy most még elengedem, de szeptember-októberben nem mehet sehová :wink:

Timi
Hát igen ez nekünk már egyszer bevált, hogy Lillát követtem a táblázatban (tényleg most nincs is ilsen) ezért gondolom most is jó lesz :)

Dina
Sok okosat nem tudok tanácsolni, mint hogy türelem, kitartás, ne add fel stb. Ennyi év után pontosan tudod, hogy mit szeret benned azt kell erősíteni, amit nem szeret azt meg most visszafogni.

Tücsi
Berregő még nem tudja, majd ha nagyobb lesz a hasam beszélünk neki róla. Azt még nem tudjuk, hogy milyen nemű :(

Az egyik UH-os csaj, valami Andi volt, ő szült az tuti,mert az én orvosomnál szült és múltkor pont valamit mesélt róla.

Tündi
Ne keseregj, lesznek még jobb idők :wink: Jó, hogy eddig szoptattad Imit és milyen tápláló volt a tejed!

Azt hiszem már sok lesz belőlem, ebéd kész, így még egy kicsit alszom is.

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Muzsu!

Stodalt szedek (iszok), az első nap csak rosszabbodtak a tünetek, de mára már javulóban vagyok. Igaz, hogy éjszaka megint kellett inhalálni, de ez most sajnos nem segitett, igy hajnalig fent tutultam, mint egy kutya. Érdekes, hogy SENKI sem ébred fel a köhögésemre! Még a kicsi sem, mikor hajlanban áthozom hozzánk.

Timi! KITARTÁS!!!!!!!!!! Ebbe a sok próbatételbe én is besokallnék, de szerintem Te nagyon erős vagy!!!!!

Boga! Próbáltál már Lujzinak vizet adni? Vagy egy kicsit édeskés teát? Bálint is felkel 2x-3x, de csak 1x adok neki cicit. (Ha szerencsém van, na meg persze türelmem, mig éjszaka a karomban abbahagyja a sirást). Van, hogy semmi sem jó! :(

Sajnos Bálint is elkezdett köhögni, ezért reggel csináltam megint kamillafőzetet, bevittem a sátrunkba (olyan kis iglu), amit előzőleg letakartam pokróccal és odabent üldögéltünk és képes könyvet nézegettünk. Jó volt mindkettőnknek!

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Tücsi!
Küldjem a linzer receptet, nem macerás egyébként, ha nem ilyen faxnis a teteje. És nagyon finom, eláll. Én is BORZASZTÓ édesszájú vagyok, azt kibirom tök könnyen, hogy ne egyek kenyeret, rizst, krumplit. De sütit!!!!! Azt nem!!!

Lilla!
Jobban vagy?

Amúgy nálunk kezdenek helyreállni a dolgok. Délelőttönként levegőzök Gézuval, vagy az udvaron játszunk, vagy valamelyik szomszédnál összejövünk többen. Gézu szerencsére senkit nem vert meg, úgy tűnik, hogy a verekedése csak az unokatesójának szólt Békéscsabán. Most jön a következő rágófoga, újból taknyos. A többi gyereknek minden egyszerre jött, Gézunak meg egymás után. De nem vészes. És NÁLUNK SÜT A NAP!!!!!

Gabek!
Én magamtól Andira tippeltem az uh-ról, mert neki nem volt még gyerkőce.

Puszi nektek!!!!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


sziasztok!

1 kezzel (ballal, hju!)

Gabek, hurraaaaaaaaaa!! :D :D :D
abban biztam, hogy a tgyas, gyed, stb. info nem a baratnodnek kell, hanem neked, haha! :wink:
en szinte vegig sziesztaztam, mikor Pirot vartam (hjaj!), mostanaban kimarad neha, de szules utan is ez volt, ami eletben tartott, jo szokas!

kismamik, meseljetek magatokrol, hadd nosztalgiazzunk!

en mar most erzem, h lesz harmadik! :P

Lilla, pihenes!

Tundi, nagyon sajnalom, h nem szep rozsaszin most az eleted. probald a dolgok jo oldalat latni! (tudom, konnyu mondani). Imi nagyon sokaig szopizott, makk egeszseges, lehet, h igy rendbe jon a progi szinted is.
Kisteso remelem hamarosan osszejon! nagyon fiatal vagy meg, az jo!
remelem sikerul majd munkat is talalnod!

Muzsu, edesek a gyerkocok, jelmezek :D (sutirol inkabb nem irok semmit :lol:)
Atok, remelm megunja es megy tovabb!!
Ez meg semmi. A hugommal evek ota csak sz.rsagok tortennek, annyira sajnalom szegenyt, semmi nem akar osszejonni az eleteben es mindig belekerul hihetetlen bonyadalmakban, most is ki akarja csinalja a no, aki az uzlethelyseget berli, le akarja tole nyulni, hugom kozben a csod szelen all, aaaaaa! :twisted:

Timi, kuldok sok +++++!

nalunk is szalad a lakas.... reggel porszivozni akartam (poratkak miatt naponta szoktam), de a porzsak teljesen tele volt (Zoli kivitte az uj hazba, gondolhatjatok mit hozott a porzsakban :x), fogom, h kivigyem az erkelyre, de lyukas volt, nem vettem eszre es SZANASZET szorodott a dzsuva a lakasban, azt hittem hulyet kapok mikor meglattam mit muveltem.... Por, tormelekek mindenhol! Porzsak persze pont elfogyott, sepruvel es vizes ruhaval szedtem ossze , igen elvezetes volt.. :evil:

Vince tegnap elott ejszaka megint hanyt egy csomot, most ejszaka hasmenese volt :cry: Doktornenink azt mondta, h sajnos etelallergia lehet (de mi?!?!), akar liszterzekenyseg is. :twisted:
Hetfon jon amugy is hozzank, ha nem mulik el mehetunk gasztroenteorologiara.
Lanyok, ha a tej+tojasallergia, poratka allergia es az asztma mellet liszterzekenyseget is allapitanak, en felkotom magam!!!
A kedve amugy jobb, mint a mult heten, de azert faradt szegeny kiscsibem. Most csak kenyeret (!!) es voroslencset hajlando enni.

Moni, Sanyika kap Sinlacot? A calcium miatt kerdezem.
Leirod legyszi a receptes konyved cimet (tudom, mar leirtad :oops: de cetlire irtam fel es persze nem talalom..)
UH botranyos!!

Bocs, most mennem kell, Piro felebredt.

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


bonyadalmakba, bocsi :oops:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Ki volt mostanaban gaasztroenteorologian?? Szilvi? Tucsi, Ti is??
Hova NEM szabad elmenni?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Csak gyors leszek most én is!

Sára: a II. Klinika nem jó a Tűzoltóban, az I.-en nekem a Bodánszky doktornő nem jött be, de ott rendel a kismamából ismert Veres doki, lehet, hogy Ő jó. De a II-n semmit nem csinálnak, egy nagy kalap izé az egész.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi! Az a baj, hogy igazából Áki bukásaira sem találtak megoldást, még mindig nem szünt meg! De valahogy nem is érdekelte őket a gyerek, meg sem vizsgálták. Szóval ha jó gasztrost tudsz majd, szívesen veszem az elérhetőségét én is!

Drukkolok, hogy ne allergia legyen!

Puszi: Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok,


szerintem egyszerűen hülye vagyok és feszegetem a saját határaimat, sokkal jobb volt, amíg szigorú ágyban fekvésre voltam ítélve, mert addig nem csináltam tényleg semmit, de most hogy már kis szabadságot engedélyeztek egyre többet vagyok fent, és biztos ezért fáj a hasam. De ennek ezennel vége, mert nem akarok ismét a terhes pathológia lakója lenni.
Szóval itt most Nektek ünnepélyes fogadalmat teszek, hogy visszaveszek magamból, és többet pihizek.
De olyan nehéz... főleg, hogy utoljára kb. 2 hónapja volt rendesen kitakarítva, még a kórház előtt. És gyűlölöm a mocskot magam körül. De most keresek valami takeszolónőt, és kitakaríttatok. Evvan.

Szilvi: Klassz az új vonalzód!

sára: Sajnálom, hogy nem javul Vince :( annyira rossz ezt olvasni. Hát nagyon remélem, hogy nem lisztérzékeny, az nagy kicseszés lenne vele (már bocsánat a kifejezésért), főleg így a tejallergia mellé. Jaj ti szegények! Kívánom, hogy jöjjetek rendbe mihamarabb.

Zsu: Édesek a gyerkőcök, és nagyon klasszak a jelmezek! Ügyes vagy! Gézu, ahogy tömi a tortát magába... haláli.

Vanda: Jobbulást Neked is és Bálintnak is! Milyen jó ötlet ez a sátras gőzölés, nagyon kreatív vagy! Hu, ezt jól ellopom, mármint az ötletet - bár remélem mostmár jön a jó idő és nem lesz ilyen megfázásos balhénk egy darabig.

Gabek: De jó, hogy írtad az Andit, már pont akartam rákérdezni a dokitól, hogy mi lett vele. Mert őt tök bírtam, és sokkal jobban működött az uh, míg ott volt. Ő a Szaller Andi, ugye?
Ja, és a pletykásságról annyit, hogy mint kiderült az urad pont aznap mondta el az enyémnek, mikor Te nekem, szóval ne szidd meg! :lol:

Timi: De jó, hogy jelentkeztél. Mostanában msn-en se nagyon vagy (vagy én nem vagyok?). Sajnálom, hogy ilyen rossz passzban vagy, ha szeretnél dumcsizni kicsit bármikor felhívhatsz, tudod.
Sajnálom a lakást :( sajnos vannak ilyen tulajok, akik nem fektetnek semmit az albérletbe, csak a pénzt várják el a bérlőtől. Bár lenne munkád mihamarabb, és talán tudnátok lépni.
A Telkiből nem szóltak vissza?

Dina: Nyavalyogj (ezt ly-nal kell írni vajon?) csak nyugodtan! Van miért! Ezek a pasik... Én azon agyaltam, hogy mi lenne, ha féltékennyé tennéd? Lehet akkor azonnal kiderülne, hogy akar-e Téged is valójában... Vagy ez car ötlet?

Tücsi: Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy Gabeknek fia lesz :) szerintem lánya :) fiam nekem lesz. Ez megérzés.
És minél erőteljesebben próbálja mindenki belém beszélni a lányt, annál erősebben érzem, hogy a pocimban kisfiú éldegél.
Amúgy Móninál is lányt érzek.

Alziza: És nem félted Alexet? Az nem durva sport nagyon?

Még annyit, hogy van egy csajszi, akivel együtt feküdtem a pathológián, és közben már ő anyuka lett, mondtam neki, hogy nézzen be ide a fórumra nyugodtan, ha kérdése van, mert itt annyi tapasztalt anyuka van :) remélem nem bánjátok.

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ennyire eltűntem, de sajnos apától elkapta Sanyika a betegséget és 3 napja én is!Borzasztó! Ma egész nap feküdtem, ennyi erőm volt összesen, délelőtt még elmentem a gyógyszertárba + bevásárolni, de félidőben le kellett ülnöm, mert annyira szarul voltam. Nátha, köhögés, torokfájás, fejfájás...
Stodalon és Homeovox-on kívül van valakinek jó tippje rá? Még jó, hogy itt van anyósom, különben már teljesen kikészültem volna. Sanyika így is állandóan rajtam csüng, de legalább mással nem kell törődnöm.

Köszi, hogy gondoltatok rám az uh miatt, jelentem az Istenhegyin teljesen normálisak voltak és a lényeg: minden rendben van! :D
És kisfiú lesz!!!
Ennyit az összes lányos megérzésről! Mindenki azt mondta, hogy tuti lány lesz, erre a doki közölte, hogy ott a szép nagy kukija! :)
Én nem láttam, de elhiszem neki:)

Gabek! Be kell valljam, tegnap láttalak az Istenhegyin! Gondoltam én, hogy ezért jártál ott...
Nagy-nagy gratula neked! Hogy vagy? Rosszullét, hányinger?

Lilla! Pihenj, pihenj, pihenj!

Most mennem kell, ennyire futotta az erőmből.

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok,

Huncut
Bocs, hogy én nem ismertelek meg, csak késésben voltam, tökre siettem és igazából körül sem néztem, hogy kik vannak ott :oops:

Lilla
Igen, Szaller Andi volt, és azt is tudom róla, hogy csütörtöki nap szült, mert ugyebár akkor van a rendelés :roll:
Nekem tetszene az a leosztás, hogy Bálint tesó fiú, Gergő tesó lány :wink:
Nemére nem merek mondani semmit, múltkor sem jött be az én megérzésem, ezért majd ha biztosat tudunk akkor gondolkozunk neveken is.
Pihenj te is délelőtt, amíg Bálint bölcsiben van, hiszen gondolom már nem sokáig lesz így, mert nyáron úgyis bezár, nem?

Saara
Akkor még a barátnőm miatt kérdeztem, ő már hamarosan szül, no de nem jött rosszul nekem sem az infó.

Aki betegeskedik, rosszkedvű, rossz passzban van, az gondoljon arra, hogy a rossz idő elviszi minden búját-baját, mert már hamarosan itt a tavasz és a napsütés, a jó levegő és a séták mindent megoldanak.

Jó éjt - így köszön el a Bergő is az ágyból :)

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Áááá, egy hosszú elszállt.

Szóval, újra, tömörebben.

Sara, szerintem kérjetek először egy széklettenyésztést, ha még nem volt, nálunk ezt a fajta makacs hányás-hasmenés dolgot egy rejtélyes szalmonella okozta (fogalmunk nincs azóta sem, honnan jött).

De jobbulást Vincusnak!

Tűzoltó gasztróra tényleg ne menjetek.

Hová költöztök? (Lehet, hogy mondtad már, csak nem figyeltem, bocs.)

Vanda, szerintem beszélj dokiddal, csomó gyógyszert lehet szedni szoptatás mellett (emiatt elég spéci esetekben kell abbahagyni): paracetamol mehet, Sinupret drazsé hurutos köhögésre (ha jól értettem az van).

Hurutoldásra a sópipa nagyon jó, csak nem szabad este használni, mert egész éjszaka köhögés lesz :(

Hurutoldásra valamelyikőtök javasolta ezt, nálunk bevált:
"A másik, szintén a doki mondta, nép gyógymód: 1 evőkanál szódabikarbóna, 1 evőkanál só plusz 3-5 liter víz. Ebben megáztatni törölközőt, és azt az ágya mellett kiteríteni (nem a fűtőtestre, csak úgy valahol az ágy mellett). Ez segít, hogy reggelre felszakadjon a köhögés."

Itt megtalálod a szoptatás mellett szedhető hatóanyagok listáját: http://whqlibdoc.who.int/hq/2002/55732.pdf
ha nem vagy angolos és a fordításban esetleg segítség kell, szólj

Muzsu, a recept jöhet. A linzerrel állandó gondban vagyunk, mindig csak macskadobálásra alkalmas állagot sikerül elérnünk.

Még jó, hogy a többiek tudták, hogy melyik uh-s lányról beszéltem, mert én nem is ismertem őket :)

Timi, kitartás! Ami tapasztalatom van albérlet ügyben, az úgy szól, hogy a tulajnak kell javíttatni. Még ha praktikusan te is szervezed le a dolgot (nem feltétlenül rosszabb, mint több körben egyeztetni tulajjal, aki egyeztet szerelővel), de neki kell állnia, pl. úgy, hogy a javítást levonod a lakbérből. Szerintem cseppet sem normális teljes lakbért fizetni ilyen körülmények között.

De jön a jó idő és talán a munkadolgok is rendeződnek, ne keseredj el. Én sem látlak msn-ben, de velem is lehet dumcsizni telefonon is.

Móni! Éljen, éljen, hogy minden rendben és jobbulást nektek!

Lilla, vigyázz magatokra. Barátaim között van, aki szokott takarítani, megkérdezzem? Ha igen, írj privit vagy mailt (mondjuk tudniuk kell a lakás méretét, a pontos tennivalókat, gyakoriság, ilyesmi...)

Sziasztok!

Tücsi
20150827140659
 
 


Ja, Lilla, Nórát hívtad? :)

Én is szólnék egy lánynak, akivel a pathológián feküdtem, nagyon helyes volt, azt hiszem, némi társalgás, tapasztalatcsere neki sem jönne rosszul. Csak mail-címét ismerem, nem is beszéltem vele azóta. Mit gondoltok?

T.
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást és a drukkokat!Remélem én is,hogy rendeződik ez a ház helyzet is.na meg a meló...tegnap írtam egy mailt a vezető szülésznőnek kiváncsi leszek mit ír majd.

Lilla,Tücsi
majd a szavatokon foglak titeket,csak győzzétek felvenni a telefont :lol: :roll: :wink:

Móni,
örülök,hogy minden rendeben volt az uh-n,és gratula a kisfiúhoz!

Sára,
sajnálom Vincust,reméljük nem lisztérzékenység,egy széklet tenyésztést megérne a dolog.a szalmonella is lehet ilyen,mert szakaszosan ürül a szervezetből.De nem emlékszem volt neki most tenyésztést,hogy beteg volt?


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Tenyesztest csinaltak a korhazban, felhivtam es azt mondtak, hogy negativ. Lehet ujra felhivom oket, hatha hulyeseget mondtak (de miert mondtak volna??).
Ma reggel is fosi volt, pedig smectat is kap :(

Haaat meglatjuk.. A tuzolto utcat akkor keruljuk, Bodanszki dokit is, koszi az infokat! Ha oda tartozunk mi van?? Vagy ez hogy mukodik? Lehet orvost, helyszint valasztani?
Felhivtam Veres Gabor maganrendelojet, gondoltam hatha nem olyan huzos. Elso alkalom 14 000 :shock:, utana diagnozistol fugg :lol:. Koszi, mondtam. :lol:

Timi, ha nem rendezodik a dolog, ha a tulaj keresre sem csinal semmit, szolj neki, h hivsz szerelot es levonod a melo arat a lakberbol. Sztem ez igy korrekt, ha nem tetszik neki akkor k.... be, mar bocsanat :oops: . Nagyon tudok haragudni azokra, akik ennyire tojnak masokra, foleg, ha gyerek is van, gusztustalan viselkedes.
Kirakni nem tud, ha fizettek ugyhogy hajra! :wink:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Saara! Mi a Bókayba járunk Mezei Györgyihez (allergológus és pulmonológus), ha nincs tuti befutód, akkor próbáld meg őt. A telefonszámát leírom priviben ha kell.
A könyv, amit ígértem: Halász Katalin: Tej nélkül is egészségesen. Elég sok tojásos recept van benne, ezért ajánlom, hogy lapozd végig mielőtt megveszed. Én a Libriben vettem, 2500 Ft.

Gabek! Nem láthattál, mert a földszinten a belső váróteremben voltam, csak én láttalak téged :)

Móni, akinek még mindig nincs hangja...

Kép
Kép
huncut
 
 


Moni, koszi!

Mi van ma????? Piro egyfolytaban alszik.... :shock:

Tucsi, Godre koltozunk.
saara
 
 


tegnap melegfront volt

esetleg még egy tenyésztést megér a dolog, még ha az negatív is volt, mert szokott ilyen lenni a szalmonellánál (nem homogén a baktérium eloszlása a kakiban)...

T.
20150827140659
 
 


Tucsi, ok, koszi! holnap jon hozzank a doki, meglatjuk mit mond. egyebkent o is a szalmonellat emlitette....
mar megneztem milyen dokik vannak az I. gy. klinikan, burnyanszki (?) kilove,van egy pasi es van, akihez jartunk regen allergologus, pulmonologus es gasztroenteorologus is. sztem jo orvos, de nem szimpi (az a legkevesebb) es elvarja a boritekot, amit utaaaaalok. :oops:
azert mentunk at masik (nagyon jo) pulmo/allergo dokihoz. szerintetek ciki elobukkanni a reginel? (kozben elkuldtek a II. gy.klinikarol, egy ideig nem volt rendeloje, talan erre hivatkozhatok, ha erdeklodik, hm :?:)

vagy probalkozzuk a pasinal??

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


hát, Veres is ott rendel, én első körben ott tennék próbát, ha elhajt, akkor a réginél, a hivatkozásod nem rossz a réginél, nem hinném,hogy érdeklődne...

én mondjuk nem szoktam boldogulni a nem szimpi dokikkal, bármenníyire is tudom, hogy nem az számít

éljen a félkézzel gépelés :)
20150827140659
 
 


eljen bizony! :D

en is a verest kerestem elsosorban, de nem lattam itt: http://www.gyer1.sote.hu/ambulans_rendelesek.php (pedig regen tuti ott volt). lehet, h mar csak maganrendeloje van??

nem szimpi dokik: hm, hat nalam is ez van. ez a no legutobb par olyan megjegyzest tett, h erosen vissza kellett fognom magam, h ne szoljak be en is... :oops: :lol:
saara
 
 


Tucsi, nalatok mennyi ideig tartott ez a szalmonellas ugy?
Timi, nalatok is volt?

mostmar 3 hete tart :(
saara
 
 


Szia Sára!

Ezek a rendelések nem tudom, hogy mennyire frissek, mert amikor mi voltunk, akkor nem is így volt a rendelési idő a gasztrón, és nem is ezek a dokik voltak ott kiírva. Helyben ott van Veres neve is a táblán. Lehet, hogy egyszerűen hozzá kéne időpontot kérned, mert az kell sajna.. És akkor majd kiderül, hogy melyik nap rendel!

Puszi:Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sanyikának utólag boldog születésnapot és névnapot!

Zalán! Isten éltessen a névnapodon!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Tündi! Köszi :)!

Zalánnak mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Saara! Szerintem sem túl friss a táblázat, mert mi a Mezei Györgyihez járunk és az ő rendelése h-p 10-14 óra, de időpontot kell kérni.

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Zalánnak boldog névnapot!

Sara, 4-5 hét, nem emlékszem pontosan...

T.
20150827140659
 
 


Sziasztok

köszönjük a köszöntéseket! :lol:

Sára
Nálunk is volt egy időszak amikor Zalánnak hasmenése volt!
hetekig!
Akkor én is pont azon gondolkodtam,h Vereshez viszem!
De aztán elmúlt!

Nem tudom emlékeztek e régebben aAz nagyon jó!
A barátnőm kisfiának ott állapították meg,h a marhahúsra allergiás!
A kislányának meg azt,h a paradicsomra!


Amerikaifoci:nem vadabb,mint pl a jégkorong,vagy más hasónló sport!
Sokan a rugbyt keverik vele!
De itt azért komoly védőfelszerelés van!
Alex futó így ő nem igazán vadul,neki menekülni kell a lasztival! :roll:
félteni azért féltem,de ő imádja!
Előtte már mást is kipróbált de ezt ezereti a legjobban!
Hát..ha sakkozna biztos nyugodtabb lennék,de ez van! :lol:

Sziasztok
Vendég
 


[quote]N írta:em tudom emlékeztek e régebben aAz nagyon jó!


Kicsit bénáztam!!! :oops:
Tehát ez a mondat így szól:
nem tudom emlékeztek e ,de réggebben ajánlottam,talán Móninak,egy allergia vizsgálatot,ami nagyon jó!

Bocsi!
Vendég
 


Szia Tücsi!

Köszönöm a tanácsot a gyógyszerekről! Az angol szerencsére megy, de nagyon köszönöm!

Sára, remélem, hogy hamarosan kiderül, hogy mi baja van a Vincének!

Zalánnak mi is boldog névnapot kivánunk!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Szisztok!

Sára vigyázzatok magatokra!! Jobbulást nektek! Remélem hamar rendbe jöttök.

Móni örülök, hogy minden rendben volt:-)

Lilló tessék pihenni!! A második terhességnél nekem is fájt a pocim súrűn.

Mtm hogy vagytok?

Dina örülök, hogy kezd minden rendeződni.

Timi legyen egy kicsit jobb kedved!!! Süt a napocska és hidd el egyszer a rossz dolgoknak is vége lesz. Tudom könnyű mondani. Én se hittem el, de így van. Remélem munka is hamar összejön neked! Szorítok!!!

Gabek egy hatalmas gratula nektek! Nagyon örülök!!!!:-) Puszi nektek! Vigyázz magatokra!


Megyek sok puszi mindenkinek!

Brik
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Alziza! Igen, nekem ajánlottad, fel is hívtam őket, de azt mondták, hogy úgy megy ez a vizsgálat, hogy a gyerkőcnek bizonyos ideig (arra már nem emlékszem pontosan meddig, talán 10 perc vagy több) mozdulatlanul kell ülni, ami nagyon fontos! Hát ezt az én fiam még nem bírja ki, pláne ha rákötnek egy-két zsinórt! Egyébként ők sem ajánlják még ilyen kicsi korban, pont ezért. Egyébként nagyon jól hangzott.

Ha még kitart az allergiánk egy pár évig, akkor biztos elviszem oda őt.

Saara! Hogy vagytok?

Napsütéses szép napot mindenkinek!
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Saara
jobbulast kivanok Vincenek!!! remelem, hamar kideritik az okot!

Zalannak Boldog Nevnapot!!!! :D

Timi
Ma olyan gyonyoru az ido! Ulj ki egy kicsit a napra, ha teheted, hatha jobb kedvre derit :)

Muzsu
legyurted mar a rossz szeriat?

Brik
Nagyon cuki Almos mosolya:) Lili szep lanyka :wink:

Kép
boga
 
 


Sziasztok!
Brik, gyönyörűek a gyerekek :) és milyen jó duda hasa van Álmosnak - egyszerűen irigylek minden hurkát minden gyereknél :)

Én lassan meggyógyulok, úgyhogy lassan esedékes lehet egy összefutás, ha erre jártok és mindenki egészséges.

Hogy van Vince? És Piró?

Dina, nektek hogy telt a hétvége?

Vanda, jobban vagy már?

Boga, mi van veletek, mesélj is :)

Mi ma voltunk a kardiológián, a lyuk úgy tűnik nagyobb lett, illetve most nagyobbat mértek, de a doktornő nem győzött vigasztalni, hogy az azon múlik, hogy milyen metszetét nézi, mert nem szabályos kör.

Inkább a következményeivel kell foglalkozni a dolognak - azok meg azok, hogy jelentős mennyiségű vér áramlik át rajta, elég jelentősen meg van nagyobbodva a bal szívfél, úgyhogy visszaállt a kezdeti vízhajtó mennyiség (minden másnap).

Meg azt mondta, hogy a gyerek összességében jobb állapotúnak tűnik szemre, mint a leletek alapján és továbbra is bízzunk abban, hogy nem kell majd műtét. Hááát, nem volt annyira derűlátó most, mint múltkor. De ennek ellenére azt mondta végül, hogy a helyzet jobb, mint legutóbb (?), nem értek én már semmit, sebaj, holnap doki néninkkel konzultálok, hogy most akkor mi van.

Az egyértelműen jó hír, hogy a tűszúrásnyi lyukat a pitvaron nem találta.

Mindazonáltal, ha végre nem mikroszkópikus méretű lesz a sejhaja, kiverem ezért, de úgy :)
Egyébként eszik, bár két napja annyira nem jól, mint szeretném, de eszik, a gasztróra nem küldtek vissza (éljen-éljen-éljen!), hihetetlen mozgékony, az EKG-s nővért annyira meghökkentette, hogy majdnem felült (sosem járt ilyen közel a dologhoz), hogy majdnem leesett az asztalról (más irányú szökésre számított). Fürdetni, pelenkázni, öltöztetni elképesztő nehéz, tényleg olyan, mintha egy kölyökmacskával próbálnád mindezeket megcsinálni :)

Brú meg szenved, elege van az ovi megvonásból, a Mira abajgatásból, remélem, legalább végre játszóterezhetünk!

Szép napot nektek!

T.
20150827140659
 
 


Lányok!

Egy kis drukkért jöttem.

Egy órája csináltam egy halvány pozitív teszte. Ne kérdezzétek, hogy hogyan mert magam sem értem. Mivel megjött, igaz csak két napra. De a mellem eléggé feszül. Így biztos ami biztos csináltam egy tesztet.

Délután megyek dokihoz. Kérek mindenkit hogy szorítson nekem.

Egy órája nem tudok aludni pedig még 5 sincs.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Manó drukkolok!!!!!:-)))

Tündi köszi!!!! A kardiológián ultrahangozták Mirát? Nekünk is majd kell menni. Hol voltatok? Mi amikor születtünk a 35.héten akkor utána elvitték a kardiológiára ahol a két pitvar között van egy pici lyuk, azt mondták ez nem lesz ott összeforr. Hát remélem így is lesz.
Nektek is ez miatt kellett kardiológiára menni. Ne hari de nem nagyon emlékszem, mert sajnos nem mindent tudtam anno visszaolvasni.
Remélem nemsokára talizunk!!!!

Boga köszi:-) Hogy vagytok?

Zalánnak mi is Nagyon sok Boldog Névnapot Kívánunk!!!

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


drukk drukk drukk
a pozitív az pozitív, mindegy milyen halvány :D

T
20150827140659
 
 


Sziasztok

Tücsi
Tudom milyen érzés!
Mindíg úgy megyek én is,h na talán most azt mondja minden OK!
Aztán mindíg máshogy alakul!
De ez a doktornő jó,a prof is jó véleménnyel van róla!
Zalánnak is nőtt a lyuk ahogy nőtt a gyerek!
de az utolsó vizsgálatnál azt mondta,talán kisebb!De nagyon nehezen tudta megnézni,mert sírt végig,nem akart lefeküdni!
Pedig már mindenki neki bohóckodott!

Most meg még nagyobb,egyébként sem barátkozós fajta,ott meg egy csomó idegen,a dokikat amúgy is kiszúrja rögtön,ott meg még félhomály is van!
:roll: Nem tom mi lesz? :shock:
Pedig nemsoká menni kell!

Tündi
Kép Kép Kép

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi: nagyon nagyon drukkolunk Neked!!! Várjuk a híreket, szóval ahogy hazaérsz a dokitól, tessék írni azonnal!!! És persze +++++++, hogy minden a legjobban alakuljon!!!!

Brik: mekkora fiú lett Álmos, nem semmi. Szépek a gyerekeid!!

Tücsi: annyira rossz lehet a dokikhoz mászkálni, és bízom benne, hogy a lyukacska mégiscsak kisebb lesz, nem kell majd műteni! Nagyon drukkolok ezért nektek!

Sára: hogy vagytok? Vincus remélem már sokkal de sokkal jobban van, sőt már nem is beteg, mert nagyon sok erőt küldtem Nektek, és persze gyógymanókat! Tényleg, mikor fogtok már itt lakni a közelünkben?:-)

Lilla: minden rendben nálatok? Találtál takarítót?

Timi: hogy vagy? Remélem már jobb a hangulatod, az előző napok gyönyörű napsütése biztos felvidított. Válaszolt a vezető a Telkiből az emiledre? Én nagyon drukkolok, hogy mihamarabb találj valami állást! Gyerekek?

Bocsánat, most mennem kell! Ne haragudjatok, hogy nem tudtam mindenkinek írni, de mindenkire gondolok sokat, és akinek szüksége van, annak küldöm az erőt:-)))

Puszi: Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Lilla mondta, hogy nézzek be nyugodtan hozzátok, ha nem gond. együtt vendégeskedtünk a pathológián egy ideig :)

Most így elsőre hirtelen sok az infó, de hosszú távon igyekszem belejönni, (majd jegyzetelek)....

Én három hete szültem a fiacskámat, Eriket...
Még az összeszokás időszakában vagyunk, de azért remélem idővel itt is meglesz a napi rutin :) (remélem minél elöbb)
fnora82
 
 


Sziasztok!

Jelentem megjöttem. (visszatértem, tudom nem voltam távol sokáig)
Doki szerint két dologtól lehet most halvány a tesztem:
1: 5-6 hetes terhes vagyok (de akkor miért halvány????) -szerintem sajnos nem így van.
2: elvetéltem, és még maradt a szervezemben hormon és azt mutatta ki a teszt.

Így most várakozó állásponton vagyunk. Csütörtökön ismét teszt, ha neg. akkor kérdés megoldva, ha pedig pozitív, akkor jön a talány, hogy miért volt halvány.
De én azért holnap reggel is csinálok egy tesztet, biztos ami biztos.

Lilló!
Hogy vagytok? Rég írtál.

Timi!
Remélem Neked is segít ez a jó idő, hogy jobb kedved legyen!
Nekem bevált.

Nóra!
Üdvözlet közöttünk!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Tündi: nagyon nagyon drukkolok, hogy az első verzió álljon fent! Nálam is így volt Ákinál, és nem is tulajdonítottam neki jelentőséget először, de a második teszt rá egy hétre már azonnal poz. lett. Nagyon nagyon szurkolok!!!!!

Nóra: üdv itt köztünk!

Jó estét Mindenkinek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?