Új privát üzeneted érkezett!

Többiek hol vagytok???

Kép
csucsu05
 
 


Na velem kezdődik a lap! A többi topicban ha valaki a laptetőn van az állitólag legközelebb babás lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Csucsu! ne ijesztgesss! én már többször voltam laptetön..

Bocsi lányok h igy eltüntem, remélem azért még emlékeztek rám!

Nincs mostanában jo kedvem igy nem szivesen jövök forumozni legalábbis azért nem h panaszkodjak mást meg most nem t udnék!

Remélem mki jol van, igyekszem visszaolvasni és sürübben jönni..

bocsi mégegyszer!

pusz

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


nem enged több képet feltennem, igy még ados vagyok Bonirol is képekkel!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: De jó , hogy jöttél :) Jók a képek amit felraktál. De bármi baj van elmondhatod nem csak a jót tudod megosztani velünk. Bizom azonban abban, hogy hamarosan csak sok sok jóról fogsz írni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu legyen igazad ,de csak akkor ha te vagy a lap tetején!!! :D


Csilla akkor várjuk Bonitáról a képeket!!És nyugottan írhatsz rosszakat bár én is azt kívánom hogy hamar megoldódjanak a gondjaid.Nagyon aranyos a Kisfiad!

Laurácska hogy van a Kisfiad?

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Látom, észrevettétek a vonalzó változást. Igen, megint fiunk lesz. A név apa szerint már végleges. Mondtam, ha mégegyszer változtatni mer rajta, nagyon mérges leszek.
Minden rendben a "nagyfiúval", már kb fél kg a súlya.

Puszi nektek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Gratulálok a nagyfiúhoz. Már tényleg jó nagy :) A Bence név pedig nagyon aranyos :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Köszönöm. Igen, már valóban nagy. Veletek minden rendben?



Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok jol vagyunk lassan szaradnak le a sebek kepzeljetek ma a Boki csomagot kapott a Matrai szeretet szolgalattol az egesz gyerek boldog volt hisz vannak szulok akik munka nelkul vannak es nem jut jatekra

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Laurácska: ha száradnak le a sebek akkor a fiad már lassan túl van rajta. Ez nagyon jó. Egy életre letudtátok a himlőt :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki jól van ez jó hír.Nálunk Krisz csütörtökre kötőhártya gyulát kapott de már neki sem látszott semmi amikor tegnap este apjával elindultak Franciaországba.Minden évben karácsony előtt visz Ferenc csomagot a tesójának és még az ott élő haverjainak.Összeírják hogy mi kell és küldenek rá pénzt.Mert ott sokminden nincs vagy ha van is nem olyan mint az itthoni.Pl túrórudi abszulult nincs abból mindíg rengeteget kell kivinni.Ezenkívül kolbászt ,szalonnát,savanyúságot,konzerveket, delikátot ,pirospaprikát,gulyáskrémet és még sorolhatnám.A lényeg az hogy nagyon hiányoznak, alíg tudtam aludni.3-4 nap mire megjönnek és borzasztó lassan telik az idő. :cry:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Hamar eltelik a 3-4 nap, meglátod. Vigyázzatok magatokra.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: Észre sem veszed és letelt az a ár nap utána meg már ott lesznek a fiúk veled. És biztos visznek neked is valami ajándékot.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok!! Nagyon Aranyosak vagytok!!

Unalmamban teszek fel egy-két képet.
Kép
Kép
Kép


Na ennyi megpróbálok aludni úgy gyorsabban telik az idő.

Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Szuper képeket tettél fel. Köszi!


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: Köszi a képeket. A nagyobb gyerköceid milyen aranyosak, hogy a kicsivel játszanak :)
Hány nap múlva jönnek haza a nagy utazóid?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mindkettőtöknek köszi a dicséretet.
Azért náluk is van hogy a hátuk közepére sem kívánják a kistesókat,de ez természetes.Szerencsére imádják egymást.

Elméletileg holnap reggelre legkésőbb és remélem a gyakorlatban sem lesz ez másként.A hiradóban sem mutattak semmi oltári nagy havat arrafelé hogy ne lehessen közlekedni.Olaszországban is csak hideg van.

Addig is meséljetek nekem szépet és hosszút hogy teljen az idő.Bár most itt mögém nézve lesz dolgom Zsebi kiszedte a szekrényből a párszáz rajzlapot és épp teríti be vele a szobát.

Britta a gyerkőcökről miért nem raksz föl vonalzót?Hisz olyan szép fiuk hogy büszkén mutogatni kell Őket. :D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: kakor ezt a kis időt már féllábbal is kibírod :)
Ami a rámolást illeti hát a SZabina is néha úgy szétpakol, hogy azt se tudom mivel kezdjem. Nem tudom mikor ér véget ez a rámolásos időszakuk? Kunkli te tapasztaltabb vagy hisz van már 4gyerköcöd. Néha a hajam égnek áll, hogy a szépen rendberakott és kitakarított lakást , hogy szétpakolja a gyerek. Véget nem érő rámolásban vagyok egész nap.
Most arra készülök , hogy ami régi játék és nem igazán neki való már azokat beteszemegy zsákba és jól elrakom, hogy ne is találja meg. De az a baj, hogy akkor is lesz amit pakoljon. Az Apja mindig azt mondja, hogy a tescoban fog árut pakolni a lánya annyira imád rámolni. Mondtam is neki azért nagyobb karriert gondoltam a gyereknek :)
Kunkli tényleg, hogy hogy a Kriszt vitte magával a párod? Szabi nagyobb nincs el jobban a kocsiban? Vagy?
És a többi gyerek nem akart menni? Mondjuk nem Zsebire gondoltam hanem a nagyokra. Az is igaz, ha a párod Zsebit vitte volna az uton nem unatkozott volna :) Mert Zsebinek a szeme sem áll jól olyan huncutnak néz ki. Huncut is vagy csak én látom annak?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

itt vagyok én is, és tudom még ados vagyok!

Kunkli! gondolj arra h már csak egyet kell aludni és már itthon is lesznek! Látod hamar elszállt az a 3-4 nap. Ugy tudom h karácsonyra se mondanak havazást, söt ugy olvastam h nem is lesz fehér karácsony idén (se).

Nálunk is elöfordul h Boni nem akar Gáborral játszani, de van amikor meg levakarhatatlan rola, és ugy cipeli mintha csecsemö lenne.

klasszak a képek!

Csucsu, á én nem akarok itt panaszkodni, helyzet változatlan..

Britta! gratula a nagyfiuhoz, én is gondolkodtam a Bencén második névként!


Laura! jo h tul vagytok a himlön! NEkem a lányom bárányhimlös volt épp akkor mikor a fiammal voltam terhes..Mindkettö miatt aggodtam!


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: De jók a képek amit felraktál.
Jó , hogy azért jöttél ide is a babanetre.
Sajnos nem lesz fehér karácsonyunk én is azt hallottam. Már nem is tudom mikor volt utoljára szép fehér karácsony.
Majd msn-n beszélünk :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

A lomolási időszak szerintem soha nem ér véget csak alább hagy.A nagyok is mindíg "elfelejtenek" valamit visszatenni a helyére amit előszednek.Pl kakó készítés után a kakót. :D

Szabinak eszében sem volt menni mert Ő a barátnője miatt nem hagy ki egy napot sem a suliból ,mert akkor nem találkozik vele.....
Cintia ment volna de az egyik ok amiért én nem engedtem hogy Ő akart kistesót ezért én nem tudtam menni apjával és itthon szenvedek.Nehogy már Ő meg nyugottan tekeregjen. :D A másik ok Apja nem vitte mert Kriszt és Őt egykocsiban ha én nem vagyok ott nem lehet hosszú utra vinni.Mert akkor kezdik egymás idegesítését amitől a végén Apjuk kap frászt.A legutóbbi ilyen út után aztmonta soha többé nem viszi így Őket.Ez pedig kb egy hete volt és még túl elevenen él Apjában az eset amitől megrendíthetetlen volt a véleménye. :lol: De nem viselte meg egyáltalán hogy nem mehetett az indokokon is csak röhög .
Zsebivel a baj hogy nem bír sokáig megülni egyhelyben.Még egy közeli faluig sem bírja.A nyáron is tragédia volt az út.Kivettem az ülésből és az autó padlóján játszott.........
Krisz még most is és kiskorában is nagyon jól bírta az autózást.Mire kiérünk a táblán kívül Ő már alszik is.És nagyon szeret tekeregni.Azért hogy Apjuk ne unatkozzon montam Krisznek vigye magával a furujáját. :D Amit a mult héten vettem neki mert a logopédus ajánlotta a fujkáláshoz.Engem 2-3 óra alatt az őrületbe kergetet vele.Amin persze az én Drágám igen jót derült.Na de lefagyott az arcáról a vigyor amikor csemeténk szált az autóba a hangszerrel.


Csilla nagyon jók a képek de nem lehetne Boniról is kérni egy olyat amin jól látszik az arcocskája :D

Köszi Britta hogy figyelembe vetted a mondandómat szupi lett a vonalzód!Édesek a gyerkőcök!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Szabi már csajozik :) A mostani gyerekek mindent korábban kezdenek. :)
Amúgy az okokat, hogy miért ne vigyen több gyereket megértem. Ilyen hosszú úton össze zárva a legjobb tesók is piszkálják a másikat ha másnem unalmukban. na de az, hogy a furulyát is vitte a Krisz nem semmi :) Mire hazaér a férjed azt hiszem idegileg kifog fáradni :)
De kitartás reggelre már otthon lesznek a fiúk.

Képzeljátek volt az RTL-en reggel a tv-műsorban a Csepregi Éva és ő mondott egy jó pogácsa receptet. Most sül a pogácsa kiváncsi vagyok milyen lesz.
Tök egyszerű: 25dkg liszt, 25dkg turó, 25dkg margarin és kicsi só. Ennyi az egész. Össze gyúrni és pogácsákat szaggatni.
Hát az illata már jó. Fura mert más nem kell bele és a tetejére sem kell tojás semmi. Na majd megírom milyen is volt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Most kaptam az smst még most indulnak ígyhát majd holnap délután fognak érkezni. :(
Majd a Drágámnak veszek salidont tudod a reklámban is jó volt a zenebonára :D
Szabinak komoly kapcsolata van 3 hónapja és már kézen fogva járnak. :)
A pogira nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen.Az én kedvencem a tepertős pogi.De ha finom lett én is kipróbálom.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: A lényeg, hogy ma már otthon lesznek a fiúk. Addig meg lekötöd magad.
Jó lett a pogácsa egy dolog kivételével. Azt mondták kevés só kell hát sótlan lett. De az ize finom. Legközelebb jóval több sót tezsek bele. Bár apáromnak igy is bejött. Lehet úgy is csinálni, hogy fele tehénturó és fele juhturó. Azt is kipróbálom majd. Nekem van turós pogi receptem meg is csináltam de az száraz lett. Ez viszont pont jó. Csaknem szabad túlsütni.
A Szabinak 3hónapja komoly kapcsolata van? na ez nem semmi:) És ismered már a menyjelöltedet?? :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Na majd a hétvégén kipróbálom amikor mindenki itthon van.

Már láttam.Nem csúnya kiscsaj.Egy évvel idősebb a fiamnál és Fruzsinak hívják.Ja és egy kicsivel magasabb is.
Egyszer jöttünk hazafelé Cintiával a suliból az utcán és Fruzsi a másik oldalba jött a baránőjével. A lányom mondta hogy Ő a Fruzsi és a férjem rögtön átcibált minket a másik oldalra hogy megnézük. :D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: A férjed kis kiváncsi volt akkor :)
Amúgy az egy év semmi na meg , hogy kicsit magasabb az se baj hisz a fiúk később nyúlnak. Tehát befogja hozni a fiad a Fruzsit.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Az én férjem nagyon kíváncsi tibus. :D
Engem nem zavar bár van egy két gyerek aki csúfolja Őket de én montam neki hogy szarja le őket csak irígyek.
De a másik van már mivel lekötnöm magam.Tegnap amikor kivettem a rámát a hűtőből feltünt hogy kicsit löttyet de nem tulajdonítottam neki jelentőséget.Na de nemrég amikor a fagyóból vettem ki a rétest hogy megsüssem mire megjönnek a fiuk hát az is löttyet és a húsok is.Bedöglött a hütőm.Kipakoltam belőle szatyorba és megpróbáltam valakit felhívni hogy berakjam hozzá a husit.Nem tudom miért van mindenkinek mobilja ha nem is használják .Az egyik kikapcsolva a másik nem veszi föl...............
Mire végeztem a drága kicsi fiam szétgórta a jeget a lakásba nem tudom hogy nem fázott a keze.Szóval azt is feltakarítottam.Most sül a rétes remélem nem lesz baja csak félig volt kiengedve.
Már kilenckor kaptam smst a Drágámtól hogy átjöttek a határon szerintem kétóra fele itthollesznek.Rántok nekik husit is.
Pont karácsony előtt tud bedögleni az a vacak irgum burgum de mérges vagyok!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Nyugi! Ne idegeskedj semmi miatt.

Nálunk pillanatnyilag minden ok. Talán így marad. Mármint a fiúk nem betegek, és igyekszem nyugodt lenni, nehogy baj legyen. Dani épp rajzolgat. Nekem pedig a gépen van egy-két dolgom.


A pogit én is kipróbálom. Lehet, még ma. Van itthon túróm is.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: örülök, hogy jól vagy :) na probáld csak ki a pogit de sót tegyél bele. És egy kicsikét több margarint is tehetsz bele, hogy ne száradjon ki. Bár a miénk jó lett a lányom most is azt eszi. Vigyázz nehogy túl süssd mert akkor kiszárad.


Kunkli: Remélem nem nagya baj a hűtővel. Az is lehet valami érintkezési hiba van. Remélem eltudtad tenni a ami benne volt valaki hűtőjébe.
Rétest sütsz? Milyet??
Akkor márcsak pár óra és együtt lesza család :)))) Mondtam, hogy kibírod :)

Kép
csucsu05
 
 


Britta de jó hogy nálatok minden rendben.én is kívánom hogy így maradjon .Kicsit irígyellek babát várni olyan csodááááás.És szépeket rajzol dani és miket? :D

Most kaptam volna egy nyomtatót mert nincs és olyan jó kifestőket meg ilyesmiket szerettem volna letölteni.Most költhetem a rávalót a hűtőre remélem meglehet javítani és nem kell újjat venni.Nem fér be senkihez a husim.pedig csak két szatyorral van.Vagy megfőzöm és megesszük :D vagy a szomszéd kutyák jól járnak.Ezen már nem is idegesítem magam.De Ferenc még nem tudja ne idegesítse magát az uton.
Sütök túrósat mert azt mindenki szereti.Megyes mákost azt csak Szabi és Krisz nem szereti.Szabi a mákot Krisz a megyet.És almásat mert azt a lányom és a férjem imádják mi többiek nem szeretjük.Zsebi mindenevő.

Csucsu köszi a biztatást !

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Szerintem is csuda jó dolog a babavárás. Nem akarsz még egyet? Dani még egyelőre csak magának rajzolgat. Néha megmondja, mit is csinál éppen, de ugyebár még nem profi. :D :D :D Remélem, a hűtőt meg tudják javítani. Sajna a miénket már nem lett volna értelme megcsináltatni. Amikor 7 éve vettük, akkor is használtan jutottunk hozzá, mert nem volt pénzünk. Így most vettünk egyet. De nem elégedtem meg egy kicsivel, mondtam, nekem nagy kell. Nincs benne fagyasztó rész, mert van külön fagyi láda, és nem lett volna értelem olyat venni. Ha jól tudom, 310 l a térfogata. Ez volt 74e ft. Muszáj volt. Látom, hamarosan otthon lesz az egész család. De jó!!!!!!!!!

Csucsu!

MIndenképpen kipróbálom a pogit. Remélem, jó lesz. Akkor gyorsan elfogy.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!Ha a szívemre hallgatnék nem is tudom hány gyerkőcünk lenne de sok.De az eszemre hallgatok és így nem lesz több.Jajjj pedig mégegy kislányért nagyon fáj a szívem.De annyi gond volt amikor Zsebit vártam hogy mégegyszer azt nem bírnánk ki.Na és persze hová tennénk ha már megvan és még ami jár egy gyerkőccel.Igyhát annyira komoly az elhatározásunk hogy a férjem sterilizáltatja magát.Tegnap lett volna a mütétje de az utazás miatt elmaradt ma kell beszélnije az orvossal az új időpontról.
Gondolom milyen sokatmondó rajzok lehetnek :D

A mi hűtönk 5-6 éves és újonnan vettük és egy Whirlpool na ennyit a márkáról.Ja és majdnem 90ezer volt.
Ezelőtt mindíg azt mondta a férjem hogy legközelebb olyat veszünk ami kiköpi a jégkockákat hahaha azt sem tudom miből fogunk venni egy ilyet mint a mostani ha venni kell.

Még nem érkeztek meg pedig már készen vagyok mindennel.

Várok.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Már biztos úszol a boldogságban, hogy otthonvan a családod többi tagja is.
Ne izgulj biztos meglehet javítani a hűtőt. Miért ne lehetne??? Csak pozítivan előre:)
Hát ha közelebb laknánk a mi hűtőnk üres betehetnéd a húsokat,legfeljebb jól megfőzném :)

Azért nem könnyű a dolgod mert mindenki mást szeret a családban. Leglábbis többféle kell mindenből.
Te nem durva a sterilizáltatás? Sose tudhatod mikor szeretnétek még egy babát. Valahogy utána nincs vissza út. Lehet azért mondom mert csak egy lányunk van.
4gyerek után ki tudja mit éreznék :)

Britta: Jó, hogy most sürübben jössz. :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Kunkli, szerintem ennél nagyobb bizonyság szerintem nem is kell mint amit a párod tanusit, kevés férfi vállalná azt h ö megmüteti magát. Ezt általában a nökre hagyják, én legalábbis csak ilyenekkel találkoztam az ismeretségi körömbe. Márcsak azért is mert a férfiak ezt ugy fogják fel mint a nök azt ha nem lehet gyerekük. (nem tudom mennyire voltam érthetö, remélem nem fogalmaztam rosszul..)Le a kalappal a te párod elött is.

AMugy én is vágyom még gyerekre, de nem tudhatom mit hoz a jövö. Sokan kinevetnek, vagy elszörnyednek ezen, föleg h tudják milyen helyzetben vagyok.

Feltennék én képet Bonirol ha hagyná magát fényképezkedni, akkor lehetne olyat ahol a pofija is látszodik. De régebbi képem van rola, majd azt felteszem.

Csucsu!

félbemaradt a beszélgetésünk, jo lenne folytatni. Pogit én is sütnék ha tudnék..de szivesen megkostolnám a te pogácsádat is. Mindig irigykedem ha vki tud sütni én miért nem vagyok képes rá?

Britta!

nekem is a mai napig Boni is imád rajzolni tegnap is kaptam töle egy szép angyalkás rajzot. Gáborom is imád rajzolni csak még sokszor a falat veszi célba.. :roll: lehet h festo lesz???????

bocsi,mennem kell még jelentkezem

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Persze folytatjuk a dumálást amint mindketten beleszünk lépve. Amúgy sose tudhatod mikor fogunk együtt pogizni :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszi Csucsu a husik nevében is! :D Valami vackot cseréltek benne 5000ftért és már működik is.
Négy gyerek után szerintem is néha elgondolkodnál a műtéten. :D De azért is választottuk ezt a megoldást mert a gyógyszernek sok a mellékhatása és a férjem nem engedi hogy szedjem.Spirált nem javasolt az doki mert minden fémre allergiás vagyok.Maradt a két műtét de a nőknél ott is nagyobb a kockázat és nagyobb a műtét is.A férfiaknál tizperces ambuláns kezelést igényel és két óra pihenő után jöhet haza.A másik dolog kb30e ft-ba kerül.A gyógyszer pedig három hónaponként 8 e lenne.
Szóval aki tuti bizti a dolgában ez a legjobb módszer.Szerintünk.
És nálunk bizti mert nem bírnánk anyagilag több gyereket még néha ez is sok.Rengetegbe kerül hogy mindegyiknek megadjuk a lehetőséget hogy legyen belőlük valami.És ez sok lemondással jár a mi részünkről.De nem panaszként mondom mert mi választottuk ezt.Ha pedig véletlenül becsuszna egy baba nem tudnám elvetetni vagy ha mégis sosem bocsátanám meg magamnak.Hát nem tudom sikerült e nagyjából válzolni a helyzetet.
Csilla tudom szerencsés vagyok hogy ilyen férjem van és hogy így szeret engem.És lehet hogy ez is egy ok hogy biztosan tudjuk hogy örökre együtt maradunk hogy tudjuk mind a ketten milyen szerencsések vagyunk hogy a másik van neki.
Te pedig jó hogy vágysz még egy gyerekre hiszen ha lesz vagy van egy párod aki szintén szeretne ne törődjetek senki mással csak azzal amit ti akartok.És a szobafestők jól keresnek! :D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Persze megértem én az álláspontotokat. Csak valahogy olyan félelmetesen hangzott. De valóban ez gazdaságos is és ha ambulánsan csinálják akkor valóban nem hangzik olyan félelmetesen. majd a férjed mondhatja neked ő teljesen steril :)
Megértem én négy gyerek mindenképpen dicséret és, hogy mindent megadtok neki persze, hogy lemondással jár de majd meglátod meghálálják. Sőt szerintem naponta meg is teszik.
és mikor lesz ez a beavatkozás?


nem irtad milyen volt, hogy megjöttek a fiúk? Hoztak ajándékokat?

Kép
csucsu05
 
 


Helloka!


Keddenként van doki délelőt.Háromnegyed kettőkor értek haza olyan félháromfele telefonált de a dokit senki nem tudta holvan pedig még bent kellett volna lennije.Jövőhét kedden szenteste de azért megpróbáljuk hátha sikerül elérni.Ha nem következő kedd pont elseje akkor bizti hogy nincs igyhát akkor a köetkező kedden telefonál.Most pont szarul jön ki az ünnep.


Hát megjöttek Krisz azóta is ölelget mert nem ment oviba.A Drágámmal az első tíz perc után úgy össze vesztünk hogy az csak na. :D Aztán este megvolt a kibékülés :wink: Ma nem ment dolgozni és most egy órája megint jól összevesztünk.Szóval jó hogy ittol van :lol: Most elvitte Cintiát a dokihoz mert megvan fázva és fáj az arca lehet arcüreg gyulája van.
Sütifélét hoztak citromosat mert az a kedvencem.
Na felöltöztetem Zsebit és elviszem sétálni.Ő alszik egyet én kiszellőztetem a fejemet.

kunkli
kunkli
 
 


Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek tegnap csörgötta párom teéfonja az anyja volt, hogy a Szabinát akarják felköszönteni . Mikor viszi át a kicsit? Férjem elutasító volt és letette a telefont. Én pedig mondtam akkor vigye át a kicsit mert a Szabina biztos boldog lesz. Persze az anyóék azt hiszik én tiltom a gyereket meg a férjemet tőllük. De ez nem igy van. Hisz engem nem kell szeretni de őket azért igen hisz vérrokonok. Na nagy nehezen meggyőztem a férjemet és átvitte. Mondanom sem kell, hogy én is fortyogtam mert kereken 3hónapja nem voltak a kislányra kiváncsiak. csak úgy a szülinapján ha nem köszöntik fel akkor nem tudnak engem mindenért szidni.
ÉS én olyan rossz vagyok, hoyg ezek után még én csititottam a férjem. Na mindegy nem is ez a lényeg. Párom átvitte és megjegyezte, hogy egy gyereket nem a szülinapja elött 1nappal kell szeretni hanem egész évben. Anyós csak pillázott állitólag.
Na vissz ament érte a férjem és mikor jöttek be az ajtón elöntött az ideg. Vettek neki egy karláncot és mint egy cigány gyerek ott logótt a kezén. Mondanom sem kell , hogy kifakadtam, hogy nem kell neki ilyet venni elég lett volna ha néha hoznak neki 1kg gyümölcsöt vagy néha megkérik a férjemet vigye át a kicsit mert megakarják puszilgatni.(úgye én nem vihetem mert ki vagyok tiltva és nem is mennék oda többet)
A férjem meg mondta úgyanezt csak nekik mikor meglátta. Mesélte, hogy mondta az anyujának talán szeretni kéne az unokátokat mint lelkiismeret furdalásból venni neki ilyeneket.
De szerintetek nincs igazunk? Vagy csak mi vagyunk érzékenyek?
Mert 3hónapja azt se tudják mi van a kicsivel ha az utcán találkozunk velük akkor nem köszönnek. Most meg, hoyg nehogy vlaki megtudja nem érdekli őket az unoka felköszöntik ilyen hülyeséggel. Mert ha vesznek egy mesekönyvet akkor én annak jobban örültem volna mint egy aranykarláncnak. És Halásztelek nem nagy település Apósékat ismerik sokan. Az ékszerész meg biztos ámult, hogy a kicsinek még a nevét is belegraviroztatták és beleírták amikor született. Most ők fasza nagyszülök.
Nálam szeretett máshogy szokott kijönni.
Bocsi, hogy hosszú voltam de valakinek el kellet mondanom.

Ma lesz egy kis zsúr szerény csak egy torta. Kikészitettem tegnap este ruháját a kicsinek. egy szép fehér blúzt vesz fel hozzá bordó bársony ruhával. A férjem mikor meglátta könyezett , azt mondta ő más előre sir. persze mi tavaly sírtunk valahogy mindig megkönnyezzük a szülinapot :)
Szülinap után pedig kezdünk akarácsonyra összpontosítani.
Még semmit nem vettünk meg ami a főzéshez sütéshez kell.
Ti mit főztük és mit süttök majd?

Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLINAPOT SZABINÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép



Szerintem tökéletesen igazatok van!Gondolom a gyerkőc sem tud mit kezdeni ennyi idős korban egy ílyen ajándékkal.Ráért volna majd ha ballag a suliból.De vígasztalás képen elmondom hogy franciába is minden kis pellusos gyereknek ott fityeg a karján az aranylánc.Igaz az jópár kilómeterre arréb van és itt tényleg csak a cigányoknál divat.De hogy nem köszönnek az utcán az azért durva.De ne is törődjetek velük!!!Bizti gyönyörű lesz a Kiscsaj.Kár hogy nem tudsz felrakni képet. :( Jó lenne ha megtanulnád!!! :D Az én férjem akkor sírt amikor Zsebi elkezdett járni.Szépek is ezek a dolgok még ha vannak is akik elakarják rontani.

Én sem vettem még semmit a kajához pedig ideje lenne.Menü:húsleves,töltött karaj, töltött burgonya ,köret:rizskrokett,párolt zöldség ,tartármártás.Süti:mákos bejgli a dióst senki nem szereti ezért az nem,kosárka,és pogi.Még valami krémes sütit kellene kitalálnom.
És te mivel kényezteted a családot?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: A lekicsinyités ment de a képformátumot sehogy sem tudjuk átállítani. Nem tudom azt , hogy kell. Annyit próbálkoztunk már és nem megy.

Én tyúkhúslevest csinálok rántott hallal és burgonya salátával. Aztán lesz fokhagymás tejbe áztatott pulykamell filé. Ezt a család imádja.
Töltött káposzta is lesz. Süti a bejglit mi nem szeretjük ezért mi csak disznek veszünk. Majd meg veszem készem úgyis a kutya eszi meg minden évben.
Mi csinálunk hólabdát, fantás-túros sütit, és pogácsát.
Minden évben méteres torta a menű és zserbó. idén a párom azt mondta inkább más legyen ezért lesznek ezek sütik. Na meg idén csak 3as-ban leszünk nem lesz nagy rokonság amit tudtok miért.

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm a köszöntést Kunkli :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok tegnap feldiszitettuk a karacsonyfat es most boldogak a gyerekek,Bokihoz holnap megy a telapo az oviba es holnaptol szunidojuk lesz en tegnap kaptam a ferjemtol uj mobil telefont ugyhogy en is boldog vagyok

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


A ti kajcsitok is jól hangzikbizti finom lesz!

Én sütöm a bejglit mert a boltit misem szeretjük.Sőt már a pizzát sem rendelünk mert a család jobban szereti amit én csinálok.Már mindent velem csináltatnak mert hogy az sokkal finomabb.Nagyon halkan megsugom mert titok hogy egy kis falatozót szeretnék majd nyitni.Csak nem mondjuk senkinek mert ha nem jön össze akkor kiröhögnek.

kunkli
kunkli
 
 


Szia laurácska!

Nálatok már karácsony van?!
Egészséggel használd a mobilt !!És milyet kaptál?

kunkli
kunkli
 
 


Ja elfelejtettem meggyógyult Bojan?

kunkli
kunkli
 
 


Laurácska: Nálatok ilyenkor már karácsony van? Milyen fura ez nekünk. Boldog Karácsonyt akkor neked és az egész családodnak :)
Gratula a mobilhoz :)

Kunkli: Én is tudok bejglit sütni de nem állok neki sütni mert úgyse eszük meg. Nem szeretjük. Most 2csik bejglit nem kezdek el sütni.
Mi igazából csak a hangulat miatt szoktunk kirakni az asztalra. Szóval ezért veszek inkább. Mert tavalyis neki álltam sütni elveszi az időmet és közben a kutya eszi meg. A kutyának meg jó a bolti is :)
Jó is az az ötlet kívánom,hogy sikerüljön. Én mindig egy éttermet szerettem volna nyitni. Ez még gyerekkori álmom :) Igazi kockás teritős asztalokat képzeltem el. :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát persze Csucsu fölösleges kinlódni vele ha nem eszitek meg.
Köszi.És miért nem valósítod meg az éttermet?Nekünk pénz híjja van.Pedig most találtunk egy nagyon jó helyen lévő házat üzlethelyiséggel.Nagyon fáj érte a szívünk. :cry: Mert a ház is hatalmas pont olyan az egész ahogy elképzeltük.

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: