Új privát üzeneted érkezett!

Azt hiszem kezd eldurvulni a helyzet! Miért kell ezt csinálni, lányok??? Most elsősorban Lindára gondolok. Kicsit durva volt amit írtál, nem gondolod? Én nem akartam senkit bántani, mert eddig nem volt miért. Megpróbáltam beilleszkedni hozzátok, nem ment, van ez így...A régiek közül páran tényleg kedvesen fogadtak, jól is esett, de egy ideje igenis két szálon futott a levelezés, amire kézenfekvő megoldás volt ez a másik topik. A múlt felemlegetésével kapcsolatban csak annyit, hogy te honnan tudsz a többiek problémáiról??? Gondolom onnan, hogy elmondták! Innentől kezdve viszont nincs minn vitatkozni... Lujzika történetét én sem ismerem (pedig szeretemKép ), tehát nem csak erről beszélünk, de ha így lenne, akkor mi van? Mindenki arról társalog, amiröl akar, mi itt, ti ott... Szerintem Lujzika sem ment "hozzátok" okoskodni, miért baj, hogy mi itt, és így érezzük jól magunkat???
Én egy nagyon toleráns ember vagyok, de ha valakit igazságtalanul bántanak, azt nehezen viselem!
Most nem voltam "szuperlaza", de valószinüleg 5 perc múlva az leszek, és akinek ez nem jön be az miért olvas bennünket???

Bea
Vendég
 


Andi: huncut manó Kép Szerintem tuti így van, a keresztfiam másfél évesen nálunk egy játékot ismert: "Keeszt anya pacsálunk!" Vagyis tegyem a mosogatóhoz, nyissam meg a vizet, ő meg fröcskölte ahogy csak tudta.
Jó játék Kép
Amatőr
 


Bea!

Köszi KépKépKép

Andi!

Mail ment!

Puszi mindenkinek

Kriszta

Kép
lujzika
 
 

 
 

Bea!

Totál igazad van! Hagyjuk már ezt a témát, mert a végén Humormanó helyett Hisztimanók leszünk Kép
Amatőr
 


Lujzika: nem jött meg a mailed, de ettől függetlenül tisztelem az erődet és a kitartásodat.
Minden jót neked:
Linda
bellana
 
 


Linda,
ne máááááár! Arról írtam vagy inkább próbáltam, én aki nagy ritkán kapott csak 2-nél jobbat fogalmazásra) hogy ugye én csak a 3 gyerekemmel tudok napközben beszélgetniKép Nem ti vagytok a gyerekek!!Apájuknak is most már egyre több a munkája, mert ugye jön a karácsony, csomaghegyek meg nőnekKép Nekem abból a szempontból van szerencsém, hogy a nagyobbik fiam szeret foglalkozni a kicsivel, most is a kezében vanKép
Gátadnak örülökKép Hú elég hülyén hangzik, ugye nem félreérthető??Kép

Borsot igenis tessék kipróbálni, és eső után ismételni!!!!

A.Hajni,
a vasalós sztori nagyon tetszett nekem isKép Mondjuk az én férjem majd mindent képes itthon megcsinálni, egyedül a vasalás az amit messzire kerülKép De ő ugye pólóban dolgozik, tehát nincs is nagy vasalni valónkKép

Melinda,
a császáros dologhoz nem tudok hozzászólniKép Lehet, hogy tényleg csak akkor van jelentősége a 2 évnek, ha simán szeretnél szülni. De azért az 1 évet várjátok kiKép

Hajni
nalika
 
 


Hajni: látod egész elhülyülök. Kép Kép
Örülsz a gátamnak? Kép Kép
Na, most el, bömbi van...
Linda
bellana
 
 


Melinda!

Nekem 14 hónap volt a két császár között, és nem volt semmi problémám. Talán csak annyi, hogy a második jobban fájt az első két napban. A dokim szerint ez normális, akármennyi idő telik is el, a második mindig fájdalmasabb.

Nalika!
Bors kiszórvaKép Most lesem a kutyát.

Amatőr!
KösziKép Már tényleg nagyon untam. Zavartunk bizonyos köröket, átjövünk ide, most meg az a baj???

Na, pusz

Bea
Vendég
 


Bnm,
Én egy évet tudok a csaszi után, de nekem a dokim azt mondta, hogy mindenképp csaszi lesz/lenne a következő, minimális kockázat miatt.

Bellana,
Mindenki cipeli a múltját ez tény, de miből gondolod, hogy másoknak könnyebb az élete még ha csak mondjuk egy élete van. Momentán szervezés kérdése is a dolog, nekem sem sokat segít senki, a férjem vezető beosztásban dolgozik (ez nem dicsekvés) és nagyon későn ér haza és ha itthon van is sokat dolgozik. Nincs bejárónőnk, sem kertész (bár nincs is kertünKép )szóval mindent én csinálok úgyhogy a gyerekre is van időm, sőt alkalom adtán dolgozom is itthon ha beesik egy két jogi meló. Mindezzel együtt nem szoktam panaszkodni, mert úgysem oldja meg helyettem a problémákat senki. Szerintem a nincs időm semmire siránkozás és a folyamatos önsajnálat - mert egyedül vagyok és nehéz a kölkökkel (bár én sajátoma soha nem nevezném így) - veszélyes és önpusztító.
Amúgy ma a lányom egy angyal és sokat alszik valszeg a front miatt, így gyakrabban tudok írni, de van amikor napok kimaradnak.

Amatőr,
Nekem tetszik az Auróra!Kép

Kika
kika
 
 


Bellana!

Nem dilulsz, csak érzékeny vagy ma.
Jobban, mint kéne. Mi SENKIT nem akarunk bántani amott és akartunk is írni oda is. Csak ez íg yegyre nehezebben fog menni! Ez teljesen más. Lehet, hogy nem szól senmmiről, de jó.
Nem akartam ezzel előhozakodni, csak azért teszem, mert annyira azt mondtad, hogy mert ti a 2004. nyári babák vagytok. Mi is azok vagyunk. És azt gondolom, hogy ha nem csalogatlak annyira vissza, akkor Te esetleg a többiektől a 2004. őszi topikban lennél aktív tag. És én szívből örültem, hogy visszajöttél.
Itt is szivesen látunk téged!!!!! De ez, mint mondtam csak fecsegés. És jó, mert sokszor
én pl. nem tudok más anyukákkal fecsegni, csak arról a rohadt vállalkozásról.

Szóval kapd össze magad és jöjjön ki belőled az a jópofa Bellana, akit én ismertem meg! Kérlek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr!

Az Auróra be jön nekem is!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


egy élet helyett egy gyereket akartam írni ebből is látszik a gyermekem az életem Kép
kika
 
 


Mucska,
Az ncl.hu is van egy 2004-es augusztusi babák topicja sőt nyári is Kép
Kika
kika
 
 


Kika,
miket nem írszKép

Andi,
hogy áll a rizs??

Linda,
mondom, hogy a fogalmazásaimban van a hibaKép Nem is én voltam a magyartanár kedvenceKép

Kriszta,
hol vagy??

Auróra,
nekem is tetszikKép

H.
nalika
 
 


Bellana,
Ja még egy apróság, én személy szerint kikérem magamnak a szuper laza jelzőt, nem láttál még tárgyalni. Kép
Kika
kika
 
 


Aki ismeri, annak bocs! A többieknek jó fejtörést!


A világ 2%-nyi legintelligensebb embere közé tartozol?

A feladványban nincs semmiféle trükk, egyszerű logikával megfejthető.
Sok szerencsét és ne add fel!

1-Van 5 ház, mindegyik más színű.
2-Minden házban egy más-más nemzetiségű személy lakik.
3-Minden háztulajdonos bizonyos italt részesít előnyben, bizonyos márkájú
cigarettát szív és bizonyos állatot tart.
4-Ezen személyek közül EGYIK SEM iszik UGYANOLYAN italt, nem szív ugyanolyan
cigarettát és nem tart ugyanolyan állatot, mint valamelyik szomszédja.

A kérdés: Kié a hal?

Tudod, hogy:

-A brit piros házban lakik.
-A svéd kutyát tart.
-A dán szívesen iszik teát.
-A német Rothmanns cigarettát szív.
-A norvég az első házban lakik.
-A zöld ház tulajdonosa kávét iszik.
-Aki Winfield cigarettát szív, szívesen iszik sört.
-A sárga ház tulajdonosa Dunhill cigarettát szív.
-Az a személy, aki Pall Mall-t szív, papagájt tart.
-A férfi, aki a középső házban lakik, tejet iszik.
-Aki Marlborot szív, az mellett lakik, aki macskát tart.
-A férfi, akinek lova van, az mellett lakik, aki Dunhillt szív.
-A norvég a kék ház mellett lakik.
-Aki Marlboro-t azív, annak a szomszédja vizet iszik.
-A zöld ház a fehér ház mellett balra van.

Einstein ezt a feladványt a múlt században találta ki. Azt állította róla,
hogy az emberek 98%-a képtelen megfejteni. Jó szórakozást!
zerko
 
 


Lányok!

Sajna de szerintema bors nem fog bejönni! Én annak idején amikor még nem volt kutyánk zacskó számra szórtam. Szóval hajrá kakiszedésés! Kép

Kika!
Jó csaj vagy!


Zsuzsa!

MAjd kaja után gondolkodok, mert éhesen nem megy! Kép

Megyek a rizshez!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, itt vagyok, csak most megpróbálom egy kicsit helyretenni a lelki békémet, és erre a vasalás most nekem nagyon megfelel.
Azért drukkoljatok, hogy akkor már ne bőgjek, mire apa hazaér, mert szerintem le fog tiltani a Babanetről Kép

Majd jövök.

Puszi mindenkinek, aki megérdemli Kép!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kika: hol állítottam én azt, hogy másnak könnyebb???? Látom te azért nagyon ügyin oldasz meg mindent. Bezzeg nekem ez a kertész, bejárónő és bébiszitter mellett sem megy. Kép Én nem hiszem, hogy folyamatosan önsajnálunk odaát.

Fifianyu: ne aggódj nem fogok tovább itt "okoskodni".

Mucska: szivesen láttok? Kép Ez jó. Kép
Talán csak te meg Nalika.

Na ennyi, további kellemes beszégetést.

Linda aki humorzsák helyett homokzsák lett. Kép


Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Kika! Tudtam, hogy előbb-utóbb ismételten megtalálsz magadnak, de nem is reméltem ilyen korai megtiszteltetést. Először is ne haragudj, hogy csak ilyen későn írok, de mondtam, hogy nem olvasom ezt a topikot, így csak most kaptam az infót, hogy írtál nekem.

Először is tisztázzuk, hogy te reggel, mint Nalika megbízott képviselője írtál személyemnek, vagy te lettél fogadatlan prókátor? Mert ha az első eset áll fenn, akkor jelzem, hogy mindaz amit most leírok az kizárólag neked szól és nem Nalikának, ha meg a második, akkor légy szíves legközelebb úgy tegyél rám megjegyzésket, hogy ne te ess a magad csapdájába.Én a hozzászólásomban ugyanis világosan és egyértelműen leírtam, hogy ENGEM bántott Nalika megjegyzése, s nekem mi a véleményem erről, s még azt is megjegyeztem, hogy nem szokásom mások nevében írogatni. Egyébként köszönöm, hogy szó szerint idéztél, mint klasszikust, de ennyire még jó a memóriám és tudom mit írok, másrészt meg máskor ezt úgy tedd meg, hogy ne ragadj ki csak bizonyos mondatot a szövegkörnyezetből, elferdítve ezzel az esetleges tartalmát. Hozzászólásom egyetlen és egyértelmű üzenete az volt, hogy ha valakivel gondotok van a topikból, beleértve engem is természetesen, azt írjátok meg az érintettnek, hogy tudjon rá válaszolni esetleg reagálni, de ne itt mert ez nem a babanetre való, ráadásul nem olvasom ezt a topikot így most is mástól kellett értesülnöm a dologról.Ennyit a nagy face to face, korrekt véleménynyilvánításodról. De úgy látszik te ezt nem értetted meg. Talán akkor majd most.Elveimmel ellentétben most csak azért itt válaszolok neked, mert te is itt próbáltál belémkötni.

Az új topikkal kapcsolatban egyértelműen leírtam, hogy örülök neki, hogy megcsinálták a lányok, mert tényleg így lehet a kétféle igényeket kielégíteni. Ezt sem tudom még egyszerűbben leírni, tehát nem értem, miért gondolod, hogy fel lennék háborodva a Humormanók miatt. Ez abszolút logikátlan és értelmetlen. Ráadásul nem tartozom a másik topikot megalapító maghoz sem, úgyhogy ha engem tartasz
öntudat gombóc, mások véleményét el nem fogadónak, akkor már megint tévesen fogalmaztál. Ráadásul ez a megállapításod is kissé fals és nevetséges, amikor az első alkalommal is te voltál aki nekem estél mert másképp mertem cselekedni, mint ahogy a te elveid diktálják. Ráadásul akkor is, bár elég agresszív módon támadtál nekem én nagyon udvariasan válaszoltam, mégis te voltál az, aki emiatt nem tisztelt meg jó ideig a jelenlétével. Mindezek után elmondom utoljára, senkivel, mint emberrel semmi bajom nincs és nem is volt -még te is sokkal inkább szórakoztatsz, mint sértesz, esetleg megbántottál volna- s a babaneten is szívesen vitázom bárkivel ide tartozó dolgokról, oly módon, hogy személyeskedés nélkül pusztán észérvekkel próbáljuk meggyőzni a másikat. Amennyiben meg a személyemmel vannak gondjaid állok rendelkezésedre bármi más módon -mail, telefon, személyesen vagy ahogy akarod- de ezt a témát,stílust mind ebben a topikban, mind a másikban befejeztem és nem reagálok rá.

További szép napot mindenkinek!

Swen

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Lujzikám!

Küldök neked boldogságmanót!Kép
Kép

Puszi

Bea
Vendég
 


Bellana,
Ja bébiszatyrom sincs Kép

Swenson,
Értelmetlen és meddő a "beszélgetésünk" Te személyeskedést látsz felfedezni a mondataiban én pedi nem annak szántam. Különbözőek vagyunk ez tény, ezzel nincs is semmi gond. A klasszikus idézése kissé erős, a többi no comment.
Nem miattad hagytam el anno a topicot hanem az ott akkor "uralkodó" légkör miatt, de visszatértem mint ahogy a hangulat is megváltozott. Amúgy most sem a hátad mogött írtam ide hiszen korábban reagáltál már másnak így vélelmeztem, hogy olvasod ezt a topicot is. A többihez már nem is reagálok mert kicsinyes és gyerekes lenne.

Kika
kika
 
 


Lujzika: továbbra sem jött meg a mailed, de lehet, hogy jobb is így. Legalább nem adod ki magad olyannak akit nem bírsz. Sajnálom, hogy így sikerült egymás mellett elbeszélnünk. Nem akartalak megríkatni. Én sem vagyok valami fényes lelkiállapotban, de engem nem lehet letiltani a babanetről, ráadásul a vasalás sincs rám nyugtató hatással, holott volna mit. Kép Vitatkozni jó, de veszekedni nem. Kép Pláne ilyen végkifejlettel.

Kika: na, gondolom, hogy nem szuperlazán tárgyalsz. Kép

Swen: bár én tudnék ilyen szépen fogalmazni és ilyen higgadtan. És bár megtudnám állni, hogy írjak ide...

Linda
bellana
 
 


Lujzika,
Nehogymárbőgjélnekem.
nuku helyesírás a kéasszikustólKép
Kika
kika
 
 


Zsuzsa,
már gondolkodom rajtaKép
Bár lehet, hogy a nagyfiamnak jobban menne, mint nekemKép


H.
nalika
 
 


Lányok,
Ma úgy látszik front van, szegény szülésznő barátném Kép
K
kika
 
 


Amatőr,
Ideküldted a hisztimanódat, posta vissza.
Kika
kika
 
 


Szépen elsunnyogtátok hogy ki küldte ránk a hisztimanót Kép

Tessék bevallani!

Eltűnésének ideje: ma reggel úgy 8-9 között. Különös ismertetőjele: a gyerek tiszta zizi, semmi nem jó, még az se ha ringatom.
Képem sajna nincs róla, de talán így is kiderül a származási helye. Express szeretném feladni, jelöljétek meg a célhelyet! A postaköltséget én fizetem!

LujziKriszta! Ne bőgjé' má'! De ha a vasalás megnyugtat, szívesen látlak nálunk is! Annyit vasalhatsz amennyit csak akarsz, becs szó! Kép
Amatőr
 


Kika a mienk még itt van!

Tápszeres mamik! (vagy mindenki)
Ti milyen cumit használtok?
Amatőr
 


A.Hajni,
nem a miénk a hisztimanó, mi még olyankor alszunkKép csak ennyit tudok védekezésül felhozniKép
Na de miért vettétek át? A postának van olyan szolgáltatása, hogy ha nem akarod átvenni, csak aláírod a megfelelő részt, és visszaküldik a feladónakKépKépKép

H.
nalika
 
 


Hajni és ezt csak most mondod? Lehet hogy Mazsi reggel kisurrant a postáshoz és ő vette át? A kis huncut.
Arra már rájöttem egyébként, hgoy az apjának dolgozik sutyiban, mert imádja nézni ahogy takarítok. Ezek a férfiak...
Amatőr
 


Sziasztok!

Kika: meglátásom szerint Swen nem írt gyerekeset, de biztos az én ovis szintemnek ez már magas. Hogy azért mentél el a másik topicból, mert nem tetszett a légkör az normális, evidens dolog. Mindenki megtalálja a saját helyét, ott ahol szívesen látják (tudom, most én se épp ott vagyok), ahol meg nem oda nem megy (mindjárt megyek én is innen el). Még az a szerencse, hogy most már felnyitottátok a szemünket, és már tudjuk, hogy mi mind legalább két háztartási alkalmazottal, bébisintérrel, állandóan otthon ülő férjjel vagyunk megáldva, akik élvezkednek az önsajnálatban, akik kedvenc elfoglaltsága a mártírkodás.


Fifianyu: kinőttük a Corás egyenruhát Kép

Szilvi
lino
 
 


Lino!
Mi is Kép

Lányok!
Muszáj veszekedni? Kár elrontani itt is és ott is a hangulatot! Szerintem.

Pusz

Bea
Vendég
 


Sziasztok lánykák!
Ne haragudjatok, hogy egy picit még rontom a hangulatot, de ez nagyon bennem ragadt:

Kedves Linda!

Bár azt mondtam, hogy nincs neked további mondanivalóm, de azért most mégis lenne: Ne örülj, nem miattad bőgtem. Ma megírtam Andinak a történetünket, mert a Kaáli-s topik nem jön be, és Ő!!! szerette volna megismerni. Míg írtam a levelem, "sikerült" átélnem az elmúlt rohadt 7 évünk minden fájdalmát (ami talán nem is volt baj, lehet, hogy rámfért már egy kis bőgés, főleg a tegnapi nap után). Megpróbáltam elküldeni neked is, hogy jobban megismerj (de valószínűleg nem jó a cím a profilodban, vagy nem tudom, miért nem ment el), de az, hogy te ezt "csak" versenyzésnek fogtad fel, tényleg felháborított.
Mégegyszer elmondom, hogy amikor anno a másik topikba azt írtam, hogy ÉN a gyerekemtől veszem el az időt, akkor tényleg úgy is éreztem, azóta sokat javult a helyzetünk, a kislánykámba egy jóságmanó költözött, azóta jobban megtanultam beosztani az időmet is. Na meg már akkor is felmerült, hogy túl sok a hozzászólás, és arra gondoltam, hogy így egy emberkének a hozzászólásával kevesebbet kell visszaolvasnotok.

És mégegyszer elmondom, hogy nekem sincs segítségem, a családom nagyon messze van, és nagyon-nagyon remélem, hogy talán Karácsonyra hazajutunk KépKépKép.
Azt meg nagyon-nagyon sajnálom, hogy nekem "csak" egy gyerekem van, lehetett volna másképp is, de nem így sikerült.

Azt meg, hogy te se vagy fényes passzban, nagyon sajnálom, de talán nem mások kedvét kéne a sajátodhoz igazítani.

Én már nem haragszom, de azt nem bánom, hogy ezt leírtam. Visszaolvastam, talán nem is volt annyira bántó Kép
Amúgy, ha érdekel még a történet, Mucskát felhatalmazom, hogy küldje el neked (ha még nála megvan), mert én mégegyszer már nem akarom leírni.

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Jól beszélsz.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nekem elküldöd? Még mindig nem jó a Kaális topicKép

H.
nalika
 
 


Lujzika!
Nem akarok tolakodó lenni, de ha megtisztelsz a bizalmaddal, én kiváncsi lennék a történetedre!

Pusz

Bea
Vendég
 


Lányok!

Jön egy barátnőm az inszemes időkből. Valószínűleg. Sajna még mindig nincs babájuk, de mindent megtesznek érte. Kérem, hogy fogadjátok nagy szeretettel!

Ica!

Remélem ide találsz!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni, Bea!

Mail ment!

Jövök ám, csak még kajcsizunk is!

Puszi

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta,
megkaptam. Rémlik is vmi, anno.... Hát tényleg nem lehetett egyszerű. De csak előre szabad tekinteni, ezért is jó ez a beszélgetés itt.Kép Sztem most megint elmegyünk a Tesco-ba, veszünk még síneket (v. sineket? majd vki kiokítKép) aztán este beszélgetünk mégKép

Icát szeretettel várjukKép

H.
nalika
 
 


Én sem tűntem el, csak nagyon makacs ez a hisztimanó, sehogy sem akar eltűnni. Pedig a Barbara Show-t is néztük, és Mazsi azon eddig mindig elaludt Kép

Most el sétázni, hátha nem fagyok meg. Aztán fürdés miegyéb (nálunk ez 1/27-7 között van) utánna kaja, és alvás. Na majd akkor jövök, okszi?

Icát meg üdv. köztünk ha ideér, de azért előre is Kép
Amatőr
 


Hűha, most látom hogy ma már 3 archívunk van Kép

Ja, és felhasználó lettem!Kép

"Aurora"
Amatőr
 


Drága Lujzika!!

Ha már mégis írtál nekem, akkor illenék is válaszolnom rá. Kép
Az email címem jó, lehet, hogy csak kereng a leveled valahol. Ha megjön jelezni fogom.
NEM örültem, hogy sírtál, ezt kikérem magamnak!
Nem írtam ilyesmit, sőt ha visszaolvasod az előző Hsz-om,(15:48) akkor még némi kanosszát is jártam. De látom feleslegesen. A kedvem itt romlott el, én a vitánk(?)miatt éreztem/érzem rosszul magam. NEM fogom fel versengésnek az életeinket,valszeg rosszul fogalmaztam de úgy éreztem mintha csak azért küldenéd el a mailt, hogy meggyőzzél milyen nehéz neked. Holott én enélkül is elhiszem, leírom újból, hogy ismeretlenül is tisztellek, hogy egyenes derékkal végigélted a végigélhetetlent. Amúgy nem hiszem hogy kérkedtem volna azzal, hogy két gyerekem van, és nem néztelek le, hogy neked egy van és nem írtam sehol, hogy neked "csak" 1 gyereked van.
Viszont tény ami tény két kicsi gyerekkel nehéz. A babák legalább nem tudnak kiszállni az ágyból (még) és tombolni. Kép
Mondd miért olyan fontos neked, hogy elolvassam a történeted? Legutóbb még azt írtad, megbántad, hogy elküldted. Ha mégis megkapom (Mucska)akkor köszönöm, elolvasom.
Egyebekben meg már tényleg nem akarok ide írni.
Mailben és a savanyúak között megtaláltok.

Linda
bellana
 
 


Lujzika, megjött a mail!!
Válasz megy szintén priviben.
Linda
bellana
 
 


Lino,
Nem tudom ez a hsz-ed mire jó de biztos jó valamire? Nekem személy szerint nagyon jól esett, hogy pont Te voltál az aki az "újakkal" együtt többek között hiányoltál Bennünket is, hiszen mi nem csatlakoztunk a legelején a 2004. es nyári babás topichoz, személy szerint én babonából. Hiszen egykor már egy másik topicban tag voltam és nagyon nehéz volt oda is megírni, hogy mi történt velünk.
Semmi bajom hidd el sem a topic alanyokkal, sem a témákkal, de azért mindnekivel nem lehet jóban az ember. Kép


Ica, üdv itt köztünkKép

Mucska,
Üzit kéne hagyni Icának valahol mert nem fog idetalálni, nekem sem ment könnyenKép

Kika
kika
 
 


Kika!

megírtam neki a cimet, mármint kimásoltam a fejlécből, csak rákkatint és reméelm idejön. Az abaj, hogy a cime a postafiókomba és nem tudok fellépni, meret vacakol a levelező. Holnap ne is leszek nagyon, mert karbantarás van.
Remélem a levelem elment neki. Ha sokáig nem jelentkezik felhívom.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr mint Auróra!

NA jól át lettél keresztelve! Kép
Jókat röhögtem, de a mi manónk itt van. Én ingyen átküldöm, ha kell valakinek. Diszcsomagolásban is!

Bellana!

Én is elküldtem, remélem elment, mert a levelezőbe nem tudok most fellépni, bekakáltKép

Icát hívtam, de üzirögzitő van bekapcsolva.
Ők is sokat kinlódtak, igaz nincs baba, de azt gondolom, hogy sokat tudnánk neki segíteni. Máshova próbálkozott ha jól tudom, de nem vették be.

Hajni: rizs: szupi!
Megyek, mert manó üldözésen van az egész család.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Ajajaj, mindjárt megjön apa, de már nem bőgök ám Kép

Linda!
Válasz ment, remélem, ezt megkapod Kép

Amatőr/Auróra!
Én csak poénnak szántam, de ha tetszik ... KépKép

Icát szívesen látjuk, hátha kap tőlünk némi +++++++++++++++ energiát Kép

Andi!
Köszi a segítséget! Amúgy a levelezőben valami nálam sem működik normálisan. Iszonyú lassú, és nem is megy el minden rendesen.
Manót üldözzétek, de nehogy repülőre ültessétek,
mert elég volt mára a sajátom is KépKép

Bea!
Köszi a boldogságmanót Kép

Kika!
nemsírokámmá!!!

Aztán nem ám eltűnni, mert visszajöttem KépKépKép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

Még jó hogy nem bőgsz!!!!!

Én ha eltűnök akkor nem léptem le, de nem tudom, hogy mikor van a karbantartás. Ha jól emlékszem akkor holnap délután.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Drága Mucska, hát hiába várom hogy írjál? Te meg egész nap itt lófrálsz? Kép Így nem is lesz levelem!

Sms-t megkaptam de már előtte reklamáltam hogy hova tűntél!

Nálunk álom manó van, kb. 1/4 órát volt fent a lány amíg megkajált. Most megint alszik.

Amatőr!

Láttam hogy írtál de a freemail már nem engedett válaszolni. Kép

A vitát kihagyom. De néha benézek majd Hozzátok ígérem.

chello
chello
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: