Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Mi van Hugival???
Én haza érkeztem, most elpakolom a reggeli csatateret, Annázom, kajcsi aztán jövök ha tudok.
Most a kiscaj a szoba közepén egy nagy pléden nézegeti a szobáját más szögekből, eddig csönd vanKép Én pedig itt ülök mellette.

Remélem mindenki jól van, most el és majd visszaolvasás után gyüvök
K
kika
 
 


Kika, Eve, sziasztok! Kép

Andi, nekem megvan Hugi száma, már reggel küldtem sms-t de még nem jött válasz. Kép

Délután felhívom ha nem jelentkezik.

R.
chello
 
 


Szia!

Rami!

KÖszike, hogy érdeklődsz utána. Remélem, hogy nincs velük gond!!!!

A lányhoz beköltözött a hiszti, igy csak kicsit később jövök, csak elüldözöm.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Sziasztok!

Andi!

Az ovonéninek torokgyuszia van.Kép Sokat hány és sokat alszik.Kép Enni nem akar,de inni se pedig álltalában egy kiskacsa.Kép
Most három napig napi 3-szor kell csepegtetni a szemébe(atropin cseppet),mert csütörtökön viszem a szemészetre, kancsalságot néznek nála. Kb. 2 hónapja észrevettük, hogy bandzsítva nézi a tv.-t.Kép Ez a csepp kitágítja a pupilláit, lelassítja a szem reflexeket. Ettől nem lát most jól közelre, úgyhogy még pluszba rossz a közérzete.Kép
Szóval teljesen magam alatt vagyok, jó lenne ha valaki szolgálna valami jó hirrel!KépKép

Kika!

Ha összeszedtem magam, írok mailt, nem felejtettem el!

Puszi mindenkinek.
(A kis hercegnőtől függ, hogy hogy tudok majd jönni.)
Mindenkinek szép napot!(Ne olyat amilyen az enyém lett!)KépKép
E.
eve
 
 


Drága Eve!
Nem valami jó hirekkel kerültél elő!Kép

Sok sok gyógy puszi Orsikának!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Eve,
gyógyuljatok meg hamar!!Kép Próbáld azért óvónénit kortyonként itatni, nehogy kiszáradjon..

Andi,
nem aludtamKép Ma volt a nyíltnap az iskolában (a portás persze nem tudta) így ott ültem már 8-kor. Aztán ugye szopiszünet, majd visszaKép

Bea,
biztosítóKép

Ramcsi,
hogy van Noncsi??? Olyan rég láttam róla képet...

H.
nalika
 
 


HAjni!

Tudom, ám, hogy nem alvás miatt nem jelentkezel délelőtt. A gyerkőcök az elsők! Kép
Portás Kép
Igy is csodállak, hogy mindere jut időd!
Millió pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
hisztimanó. Kép Remélem sikerül hamar elzavarni.

Eve,
jobbulást a lányodnak.

Hajni,
köszönjük jól vagyunk. Most éppen alszik így én is tudtam pihenni. Kép Holnap viszont kapjuk az oltást. Kép

Tegnap készültek képek, kicsinyítek és rakok fel, jó?

R.
chello
 
 


SziasztokKép

EveKép
OrsikaKép Jobbulást a kis drágának, sok-sok anyai gyógyító puszikákat adjál nekiKép

Megvagyok, csak mozgalmas volt a hétvége, de tegnap már nagyon-nagyon lelkifurim volt, hogy egy betüt nem küldtem felétek.

A távollétem oka, hogy pénteken vettünk egy kenyérsütőt, azt kapom karira és felavattuk, szóval péntek óta mást se csinálok, csak sütök és sütök és.......
A fél családot már elláttuk kenyérrel, de mondtam nekik, hogy nem hozzászokni, még a végén ide jönnek a bolt helyettKépKépKép
Én nagyon imádom a magvas kenyereket, de a boltban a legolcsóbb az kb. 250Ft-nál kezdődik és csak fél kilós. Na most annyit zabálhatok amennyit csak akarokKép

Most éppen "sütikét" sütök benne. A recept szerint kenyérféleség (karibi teakenyér), de édes. Isteni az illata, remélem az íze is.

Muffin: receptet kérek, most annyira be vagyok indulva, hogy talán még a sütőt is megtalálom és hajlandó leszek sütniKépKépKép

Képzeljétek milyen jó megérzéseim vannak. Tegnap sétáltunk és kérdezte a párom, hogy nem megyünk-e be az anyjáékhoz. Mivel a héten voltunk már (nekem a heti egy alkalom bőven elég), mondtam, hogy nincs kedvem. Erre ma hív anyósom, hogy legyen oly szíves a férjem és vigye el a sógornőmet a gyerekkel orvoshoz, mert lázas és annyira fáj a gyerek torka, hogy szerencsétlen még inni sem tudKép Még jó, hogy a hét elején voltunk csak nálunk, így szerencsére nem kaptuk el a betegséget, mert hát ugye az a kismanómon már előbb kijött volna.

Ja és a legfontosabb!!!! Szombaton voltunk 4 hónaposakKépKépKép
Úgyhogy a hét vége felé vagy jövő hét elején kapjuk az újabb szurinkat.

Na most eldugulok, megnézem mit produkáltam sütiileg, aztán majd jövök!!!

Ja, AndiKép
Emlegettelek ám péntek óta, nem csuklottál???
Vettem mályvateátKépKépKép Arra a rohadt filterre nem volt ráírva, hol kell beprogramozni, hogy csak reggel 8h után ébresszen és ne már 6h-kor!! Szégyeld magad, hogy nem figyelmeztettélKépKépKép
Rá van írva, hogy kellemes ízű, hát mit ne mondjak, eléggé el vannak varázsolva eme megfogalmazássalKép De a cél érdekében mindentKépKép
Az első adag után mást se csináltam mint rötyire jártam, ezek szerint tiszta méreg voltamKépKépKép

Hugi előkerült???

Na puszi mindenkinek!!
Meli
Bnm
 


Ramcsi,
nagyon várom a képeketKép Mi is holnap kapunk oltástKép

Hugi nem veszi fel a telefontKép

H.
nalika
 
 


Kép


Kép


Kedvenc képem:

Kép





R.
chello
 
 


Hajni,
pont most akartam hívni Hugit amíg alszik Noncsi. Mi lehet vele?

R.
chello
 
 


Meli,
tudom, te másképp számolod a hónapokatKép Én inkább holnapra gratulálok a 4 hóhoz, jó????Kép
MályvateaKép

H.
nalika
 
 


Ramcsi,
nagyon jók a képekKép Látom ő is nyújtogatja a nyelvétKép És a haja, az tüneményKép Lassan csatot is tehetsz bele...
Nem tudom, mi lehet HugivalKép A vezetékes számát meg nem adta meg..

H.
nalika
 
 


NalikaKép
Hát igazából sose tudtam, hogy kell számolni, na mindegy a lényegen nem változtat, hogy növünk, gyarapodunk és be nem áll a szánkKépKépKép

Felébredt a tündérke, úgyhogy majd később jövök!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli,
ha így folytatod Andi bevesz a vállalkozásba. Kép Bizti finom kenyér illat lehet nálatok.

Tea. Kép De ha hatásos akkor: Kép


Hajni,
akkor ti is a dupla oltást kapjátok holnap? Tán összebeszéltek a doktornénik? Kép


R.
chello
 
 


Hajni,
köszi. Kép Van ám csatos képünk is már! És már muszáj volt vágnom a hajából mert belelógott a szemébe.

R.
chello
 
 


és a csatos képek:

Kép


Kép


R.
chello
 
 


Sziasztok!
MegjöttemKép Nem volt egyszerű, de sikerült! A lényeg: nagy az Isten állatkertje!!! Apácákhoz csak holnap tudok lemenni, mert most gyorsan főznöm kell valamit.
Ramcsi!
GyönyörűűűűűKépKépKép Egyszer talán nekünk is lesz hajunkKép
Most olvasok! Remélem sokat kell!!!Kép

Pusz
Vendég
 


Rami!

Gyönyörűek vagytok!
Azért azt üzenem LAcinak, hogy azon a képen ami a Te kedvenced, ott meg éppen apja lánya a Noémi. Kép

Hát nem tudom, hogy mi lehet Hugiékkal. AZért igy nem szokott eltűnni. Kép

Meli! Te kis méregzsák! Kép

mályva teaKép igen áldásos a hatása Kép Kép Kép
De hogy már kenyeret is sütsz! Igy mi lassan csődbe jutunk, mert nem lesz hova vinni a kenyeret. Azt nem mondták, hogy a kenyér hizlal?? Kép Kép Kép
Meg sütikék! NAgyon belelendültél. Kép

Nem csalni! Holnap van a hóforduló! direkt megnéztem a táblicskumban!!!!!!!!!! Kép Már öregitenéd Rékát!


HAjni!

Pusz neked is bár Te lassan indulsz okosodni. GYerkőcök jól vannak?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Jó hogy sikerült. Kép Gondolom egy állatcsordával találkoztál. Kép

Főzz és gyere!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea,

köszi. Kép

Andi,

apának átadom, ezt még úgysem mondta neki senki! Nagyon boldog lesz. Kép

R.
chello
 
 


RamiKép
Egyszerűen gyönyörűűűűűűűKépKépKép
Nekünk mikor lesz ekkora hajunk??? A mienk nem nő, hanem kopik és ritkulKépKépKép

AndiKép
Nem venném a szívemre, ha éhen halnátok, úgyhogy visszafogom magamat kenyérsütésilegKépKépKép

BeaKép
Most jössz rá, hogy mekkora??? És még nem láttad az összes állatfajt!!!!Kép

Pénteken kapjuk az oltást+az agyhártyagyuszi ellenit isKép (2500Ft/db).

Pusza:
Meli
Bnm
 


Meli,

köszi neked is. Kép

Nyugi, eljön az az idő amikor csak fodrászra fogtok költeni. Kép

Úgy látom a héten jól beoltják a babákat. Kép

R.
chello
 
 


Rami!

Pusz Lacának!

Itt látványosan kinlódó manó van az egész családon. csak a Ginót kimélte meg Kép
Ahogy tudok jelentkezek.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm az aggódást, nincs nagy baj. Egész hétvégén döglődtem, örültem hogy a gyereket el tudom látni. Apa persze dolgozott végig. pénteken már nagyon szarul voltam, ügyelet, injekció, de persze nem sokat segített. Most már jól vagyok, csak a sok szartól kicsit kába. A telefonom meg elromlott. Puff neki, még fél éves sincs!!! Kép

Na, ennyit a rosszból, most már egész jól vagyok, jövök is, amennyit tudok, itthon is van néhány napi lemaradásom.

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Jobbulj gyorsan, mert nagyon aggódtunk!!!!!
A

Andi
Kép
mucska
 
 


Na tessék, én megjöttem, erre mindenki eltűnt Kép
Hát ez nem volt szép!!!

Noncsi királylány milyen szép Kép

Melcsi meg elveszi Andiék "kenyerét" Kép

Én meg nem csináltam semmit.

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk!

Hugi!
Örülök, hogy nincs nagyobb baj Kép Bár azért ennyi is elég Kép!

Rami!
Noncsi nagyon gyönyörű! És hát persze, hogy én is haját "irigylem" a legjobban. Nem tudom, hogy a mi őszibarack-buksinkra mikor nő ekkora hajkorona Kép

Eve!
Jobbulást a kis hercegnőnek KépKépKép Ezek a gyógypuszik voltak!

Meli!
Tényleg ilyen jó a kenyérsütő?? Már én is gondolkodtam rajta!

Bea!
Állatkert Kép De még mekkora !! Kép

Hajni!
Drukk a holnapi oltáshoz KépKép

Andi!
Manót elűzni !!!

Orsi, Kika!
Nektek is puszi!

K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi,

jó hogy jöttél. Kemény lehetett így a hétvégéd.Kép

Muszáj szépnek lennünk ha Mazsitól akarunk valamit! Kép

Sajan én is megyek mert kajaidő van.

R.
chello
 
 


Chello!

Mazsit nektek kell felszedni, mert ez a férj vadászok topikja ám! Kép Mazsi nem fog érte tenni semmit, igy tessék beruházni újabb csatokra.Kép

Meli!

Te csődbe juttatsz bennünket Kép

Krisz!

Péntek után nincs felmentés!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta! Kép Az a helyzet, hogy lassan és is irigylem a lányom haját. Kép

Andi, akkor beruházok, nincs más választásom. Nehogy má ezen múljon.Kép

R.
chello
 
 


Sziasztok!

Mindenki!

Köszönjük a gyógypuszikat és minden jó kívánságot!Kép

Rami!

Gyönyörűek vagytok!Kép
Jobb kedvem lett amikor megláttam a képeketKép,köszi!

Meli!

CSAK ANDI + NE LÁSSA amit írok. A karibi kenyér fenséges, mi is imádjuk. Nekem január óta van kenyérsütőm, tudod mi a szar benne?KépKépKép
Annyira finomakat lehet sütni, hogy aki utálja a kenyeret még az se tud neki ellenálni.KépKépKép
Mi a fokhagymást, a krumplist, a sajtos, és a magvast imádjuk. Feltétlen írj majd a tapasztalataidról!KépKép

Bocsánat, de már nem tudtam követni, hogy melyik babák kapnak oltást( de majd vissza olvasok), minden kis hősnek, és mamájának szorítok! (Engem mindíg nagyon megviselt ha Orsit bökték.)

Orsi tündér nagyon rosszul van, de próbál mosolyogni amikor fent van. Ma még csak egyetlen mondatot hallottam töle,de azt vagy 15-ször " Anya hánynom kell!"Kép
Nem elszomorítani akartalak benneteket, és nem sajnáltatni magunkat, csak leírni, hogy ő is egy pici "hős hercegnő"KépKép

Puszi

E.
eve
 
 


SziasztokKép

Csak 2 percem van, mert megyünk fürödni.Kép

Eve
Orsikát nagyon sajnálom, jobbulást Neki!!!

Chello
Fotók szuperek! Mekkora haja van a lánykádnak!!! Nekünk is egyre csak fogy, mint Meliéknek.Kép

Majd még próbálok jönni, de nem biztos, mert ma Apa este van.Kép Film, stb.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Eve,

köszi. Kép

Szegény kis Orsi, remélem nagyon hamar meggyógyul!


R.
chello
 
 


Orsi. Kép

Én a filmet hagynám, a stb-vel foglalkoznék. Kép


R.
chello
 
 


Eve!

Máááááá TE iiiiiiiiiiiiiissssssss!!!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép

Én is szeretem a jót, de baromi ciki lenne, ha sütnöm kéne a kenyeret, mikor a teherautók tele vannak. Mondjuk én jó helyzetbe vagyok, mert ha bemegyek, akkor a szalagról vehetek le forrót. És ugye az más milyen, mint mikor egész nap aszalódik a boltban.

Puszit küldünk kis hős Orsikánknak. Nagyon sajnálom, hogy ezt kellett neki ismételni. Kép Gyors jobbulást neki!!!!Kép


Rami!

A férjvadászat drága mulatság Kép És nem lehet korán elkezdeni, Te meg már találkoztál is a nászokkal, szóval ha megéri Kép Ahogy emlékszem a leirásból Noncsi birta Mazsikát! Kép

Remélem, hogy mindenki előkerül lassan! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Mi kerülgetjük egymást állandóan. Akkor irsz mikor én és mire elküldöm, már nem is vagy! Kép Most bújócskázunk? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SzaisztokKép

Ramcsi,
Gyönyörrrrrrűűűűű a lányod, és a haj mennyiségeKép
Mi szerintem kb. úgy 2 évesen fogunk itt tartani, Anna úi. most hullatja a születési haját. Lehet, hogy be kéne szereznem abból a csoda samponból amit Andi is használKép

Meli,
ismerős ez a kenyér sütő téma, tavaly a férj uram úgy gondolta ez tök ideális szülinapi ajándék. Utálja a szottyadt kenyeretKép és én már nagyon régen szerettem volna ilyen masinát. Megkaptam és a köv. hónapban terhes lettem és na minek az illatától öklendeztem 9 hónapon keresztül??????igen a friss kenyérnek attól a jellegzetes élesztős szagától, így kenyér projekt csak suttyomban ment akkor amikor én nem tartozkodtam itthonKép

Majd megszületett Anna manó és azóta újból van friss kenyér. Amúhy én a pizza tészta elkészítésére kaptam mostanság rá, úis azt is tud ez a kis okos házytartáso ketyere.

Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot,Kép soha nem iszol a meleg kenyérre tejet mert az a mályva teád hatásával egyenértékűKép

Andi,
Majd keresek Neked valami jó kis nehéz muffin receptet:o Amúgy vannak nagyobb muffin formák is:o abból szerintem elég lesz a párodnakKép

Eve,
Jobbulást Orsinak!Kép Gyógy pusszancsokKép

Hugi,
Na végre, de remélem most már jobban vagy????

Lujzika,
Legyen már péntek.Kép

Bea,
Erről a zárdáról eszembe jutott, hogy Apáca show lesz????KépKép

Nali,
Merre?

Kika
kika
 
 


Andi,
majd jól beárullak a péknekKép ha lopod a kenyerétKép
K
kika
 
 


Kika!

Nem lopomKép, mert nekünk drágábban adják, mint a boltnak Kép


Meleg kenyérre tej? Annál nincs jobb! Neked ez tisztitószer? Milyen gyenge gyomrod van? Kép Bár nekem a szilvalekvár + tej sem csinál semmit! Kép Csak a jó kis másnapos mályva! Az az igazi Kép

Puszi Annának! Kép

Noncsi haja igazán irigyésre méltó. Kép
Rami haja áttelepült a lányáéra.
Ramikám! Ne sajnáld, Te már elkeltél, de ilyen szép hajjal Mazsi csak titeket választhat.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Kika!


Neked is köszi a dícséreteket. Kép Mindenki a hajunkat irigyli? Sampon. Kép

Lányok, nem nézitek a Vágót? Ő is már a haját tépi olyan ideges! Kép

R.
chello
 
 


Andi, jó hogy már elkeltem de meg is kéne tartanom apát ez pedig kopaszon elég nehéz lenne! Kép

Fürcsi már megvolt nálatok? Mit csinál a kis barátnénk?

Nálunk még csak most kezdődik a fél órás ébresztgetés.

R.
chello
 
 


Rami!

Tornázik! Kép

Apa marad, mert nem tudja ott hagyni a lányát. Szóval kopaszodj csak! Kép De ne izgulj a sampon segit visszanyerni a hajkoronát!Nem kell még nekünk paróka. Bár néha úgy érzem én is Kép

Lemaradtam a Vágóról, de az újságban olvastam, hogy már 50000 ft-t is ajánlott, hogy elhúzzon a pasi, meg káromkodott is. Kép Kár, hogy nem láttam, de engem idegesit a műsorvezetése. Jakupcseket jobban birom.

Többiek?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát ha mindenki bújkál, akkor szép álmokat mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


El nem menj!!
nalika
 
 


Andi,
Jakupcsekkel meg a Vágóval kapcsolatos véleményünk is egyezikKép

A többit elfelejtettemKép Idáig olvastam...

A próbatesztet 10 perc alatt megírtam, 2 hibávalKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Nagyon ügyi vagy!
akkor vagyok, mesélj mi volt ma!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tetszik a a tanfolyás?????? Már nem bánod ugye? KépNyugtass meg!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
attól függKép

H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?