Új privát üzeneted érkezett!

Amatőr!

Ment válasz!
Pusz
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika !

Kettős pont és a zárójel ami a 8as felett van. Zárójel eleje.
Kép eza szomorú
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr,
le a kalappal, nem volt egy egyszerű terhességed!A baba kárpótol.
Kika
kika
 
 

 
 

Megkaptam, köszi!
Amatőr
 


Sziasztok lányok,

hát én sem bírom ki hogy ne írjak nektek Kép Foleg mivel esz a fene hogy az én múltkori kérésem miatt gondoljátok, hogy odaát savanyú anyukák vannak Kép Pedig egyszeruen arról volt szó hogy vagyunk páran akik nem tudjuk követni a topikot. Én a hosszú hozzászólásokkal ugyanúgy nem tudtam felvenni a ritmust, mint a pörgosebbekkel Kép egyszeruen nem volt erre idom. Aztán amikor meg lett volna, akkor pont belefutottam egy olyan napba, amikor viccekkel, képekkel volt tele még az archiv is. Ezért szóltam , remélve hogy nem bántok meg senkit. Ha mégis így éreztétek, akkor elnézéseteket kérem. Bírom én a viccet amúgy, meg szeretem is Kép
Én ezentúl is benézek majd mind2 topikba és írok is ha idom engedi. Kell egy kis társaság itt a kulföldi nagy magányban néha (ugye Lujzika?) Kép

Remélem nincs harag!

Soraya Kriszta
soraya
 
 


Kika köszi az együttérzést, szerencsére vége. Hát ha a következő is ilyen lesz, nekem tuti csak két gyerekem lesz Kép

Ja, de van jó része is! Addig addig epediétáztam, hogy a szülés előtt dekára annyi voltam, mint mikor terhes lettem Kép
Így szülés után simán felvehettem azokat a gatyákat, amit 16 évesen hordtam Kép

Az élet apró örömei Kép
Amatőr
 


Szia Soraya!

Magány az itthon is van, humor meg mindig kell!

Nekem már lassan kelletek a reggeli tejeskávémhoz az ébredéshez Kép
Amatőr
 


Amatőr!

Hát a tied se volt egyszerű!! Kép De a lényeg, hogy mind a ketten rendben vagytok! KépKép
Még a végén kiderül, hogy szinte mind császárosak is vagyunk?? Kép

Kika!
Jelek: szomorú ugyanaz, mint a mosolygós, csak a 8-as (megemelve), a röhögős pedig kettőspont nagy o! Ennél jobban nem tudom leírni Kép De a szomorút inkább ne is használjuk !! Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kika menj rá a jelre az egérrel és akkor megmutatja hogy miből áll, csak az "orrát" nem kell beütni
Amatőr
 


Amatőr,
Ezt ismerem mármint a régi gatyók jó feelinget, úgyanis nekem terhességi cukorbetegségem lett ebben a terhességembe, így összesen 2 kg-ot híztam és a szülés után így hattal voltam könnyebb.
Kika

iu: a csokiról való tiltást nehezen álltam meg, az nagyon hiányzott.
kika
 
 


Amatőr!
A lényeg a végeredményKép Neked sem lehetett egyszerű, sajnos sok a hasonlóság, én is heteket töltöttem kórházban, naponta UH, 2-3 naponta flowmetria, a 36. héten császár... Amúgy Krisztának és Kikának tökéletesen igaza van, ezt csak így lehet felfogni, különben belehülyülsz!

Pusz, és gratulálok!

Bea
Vendég
 


Kika!
Veletek mi történt, ha nem titok? Bocs, de nem igazán vagyok képben...

Pusz

Bea
Vendég
 


Szia, Soraya Kriszta!!!

Egyetértek!! Gyere, ahogy tudsz!!

Amatőr, Kika!
Hogy nekem semmi ilyen bajom nem volt!! Kép Mégcsak hányingerem se volt! Én még csak álmodhatok a régi cuccaimról Kép 30 kg-ot híztam, és bár mérlegem nincs (infarktusveszély !! Kép), tuti, hogy még vagy 15 rajtam van! Nekem a sok fekvés tett be, meg hát hogy az étvágyam megmaradt!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lujzika!
Álmodjunk együttKép Én 9-et híztam terhesség alatt, de előtte(leszokunk a bagóról címszóval) 16-ot! Na, az még szinte hiánytalanul rajtam vanKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!

Hát többek között ezért szoktam vissza! Kép De ezt nehogy felszólításnak vedd keringőre, mert tényleg nem vagyok rá büszke!!!!! Amúgy nagy hatása eddig nem volt, szerintem rajtam az 5 hormonkezelés is nyomott rendesen!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Inkább néhány plussz kiló mint egy félgőzzel működő vese...

De azért apa már megjegyezte szombaton, hogy mi lenne, ha híznék valamit, mert szar a bordáimat simogatni Kép

Ezeknek a pasiknak semmi nem jó Kép
Amatőr
 


Amatőr!

Félre ne értsd, nem irígylem a vesédet!Kép Néhány kg-ot postázok, jó?? Kép Futárral küldöm, az gyorsabb!! Jövő szombaton már I. osztályon utazhat apa Kép
Amúgy én korábban veseköves voltam, de ez valamiért elmúlt (kop-kop-kop)!!

Na megyek, mert nemcsak a mosógép nem tereget, de a vasalóm se húzgálja magát önállóan Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Ne semmi topik lett ez lányok. A többségnek kijutott rendesen.
De azért HAjni előbújhatnál már!
Soraya!
Puszika és gyere ide is!


Amatőr!
Volt egy pár perces sírás, hogy keveseb a kaja,aztán szépen elmaradt.
Nálatok nincs front? Anna nyűgimanó nagyon most.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jaj, azt még leírom gyorsan, hogy jártam!

A Metroban nagyon szép törölközők voltak akciósan (most már tudom, hogy miért Kép), mondtam apának, hogy ebből venni kell. Tegnap kimosás után be is vetettük az újakat, de képzeljétek el, annyira szöszös volt a türcsi,
hogy apa egynapos borostáján megragadtak a szöszök, és úgy nézett ki, mintha korábban jött volna a Mikulás Kép! Először dühöngött, de aztán mikor elkezdtem röhögni, ő is megenyhült, de egyelőre le vagyok tiltva a törölközővásárlásról Kép

Na most már tényleg el, mert Pisimókusom is ébredezik már! Hogy lesz ebből vasalás???

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Nálatok se vasal magától a vasaló? Olyan dögök ezek a háztartási gépek! Kép

Pedig én nagyon-nagyon utálok vasalni Kép

Akciós törölköző Kép Ez tetszik! Nekem akciós konyharuhám van, ami vedlik. Kérdeztem anyósomat (neki is ilyen van) hogy ez ilyen marad? Azt mondta nem, csak utánna már nem szívja fel a vizet, mert nem marad rajta "boholy".

Andi front az nálunk is van! Meg rohadt nagy szél!

A kaját kipróbálom, hátha. Most csak 20 ml-vel kapott kevesebbet, hogy ne legyen nagyon drasztikus, de nem is tiltakozott. Lehet hogy csak azért eszik, mert az jó?

Kriszta várom a futárt! Kép
Amatőr
 


Bea!

Olvastam. Sírtam. Kép

Krisztáét még nem tudtam visszaolvasni,mert nem jön be.

Amatőr!

A tied sem volt egy fáklyás menet!

Kika!

Téged most kereslek!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Én ezzel a rohadt keresővel nem boldogulok. Adnál támpontot, hogy hol keresselek?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea,
Brekire klikkelj itt a neten és megismered a történetemt, csak valahogy a régi jelszómat elfelejtettem azért lettem Kika.
Mi van ma mindneki vasal?Én már túlvagyok 20 db férfi ingen és még vár rám vagy 10 db ( ez majd 2 hós adag), plussz Anna manó holmijai és a kis simák törülköző, és társai. Utálom.
Amatőr,
Az a dög porszívó sem dolgozik magától Kép

Lujzi,
Nem csak ssászárosok vagyunk de tápszeresek is, nem?
Kika
kika
 
 


Mucska,
2003 Szeptember 11 csütörtök - 16h 28: Elvesztettema kisbabámat topic.

Kika
kika
 
 


Kika!
Kereslek! Utálom az ingeketKép

Lujzika!
Most látom, hogy a Baross utcában szültél, szerintem kb. akkor voltam bent én is egy hetet. Lehet, hogy találkoztunk?

Pusz

Bea
Vendég
 


Kika!

Most nincs időm végig nézni, majd éjszaka. de amilyen topikokat találtam a neved alatt az nem sok jót sejtet. Kép
Egyébként te szegedi vagy? Csak az ismerősnek tűnés miatt. A Radnóti gimibe jártam Szegeden 1989-1994 között orosz atgozatra. Amúgy meg kajakoztam 15 évet versenyszerűen. Ezek segítenek?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


KIka!

Megtaláltam Kép Kép Már megint sírtam. Ehhez képest mi szerencsések vagyunk, pedig sokszotr nem úgy éreztema 7 év alatt!

Megyek etetni.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok még annyit, hogy így atörténeteket olvasva majdnem morbid a topikcím. Kép
Remélem most már mindenki teljes egészségben lesz családjával együtt.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Férfiingek... Kép Szerintetek miért nem gyűrhetetlen anyagból csináják őket? Kép Mikor hosszan kórházba voltam a páromnak kellett ugye mindent csinálni. Egyik nap jött be a tiszta ruhákkal, szende mosollyal, hogy "én megpróbáltam kivasalni, ez lett belőle". Szerintem gyűröttebb volt, mint vasalás előtt, de tisztára meghatódtam Kép

Azóta érdekes módon valahogy nem akar vasalni...

A porszívó is szenya. A mosógép is szenya. De tudjátok mi a legszenyább? A szemeteszsák! Mert ugye megteli megtud jó gyorsan, de hogy kimenne....

Kika: nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy hál istennek, hogy most itt vagy a babáddal együtt!
Amatőr
 


Andi!

Mail ment, csak hogy mára sírd ki magad rendesen, aztán utána méltóak leszünk a címhez! Kép

Aztán majd jövök ám, és írok a többieknek is, de ez a vasalás .... Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

De hova, mert nem jött!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!
MegtaláltamKép Nagyon sajnálomKép Az én kislányom a 34. héten halt meg( 3 napig élt) lepényleválás miatt.
Mucska!
Egy kicsit tényleg morbid, de itt a példa, hogy mindent ki lehet bírni és így is lehet hozzáállni dolgokhoz!

Lányok!
Új hobbim van, nem túl előkelő, de így jártam... Kimentem megejteni az utolsó fűnyírást, de előtte át kellett mennem kutyaszarszedő kisiparosbaKép A szomszéd kutyája rendszeresen a mi udvarunkon végzi a dolgát, ha nem akarom a fűnyírót suvickolni, akkor előtte aknát szedek...Nagyon jó volt, a heti adag 13!!! Ha meg szólok nekik, meg vannak sértődve!
Most mérges vagyok
Kép

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea ne dühöngj! Verd inkább a szomszédot Kép
Amatőr
 


Na végre hogy megvagytok!!!Kép

Hát nem semmi amin keresztül mentetek néhányan, ehhez képest a mi esetünk azért szerencsésebb volt.Kép

Kika/Breki
Majd én is megnézem, hogy veletek mi történt, mert emléxem, hogy sokat írogattunk egy topikba és nagyon örültem neked, amikor sikerült, aztán eltűntél és számomra csak nem olyan rég kerültél ismét elő.

Ja!! Én is császáros, 36. betöltött hét után és tápszeres. (Micsoda véletlenek)Kép

Na pusza!
Ha nem haragszotok én nem leszek ennyire aktív mint Ti, de jövök, mert hiányoztok!!!

Melinda
Bnm
 


Melinda!


Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

36. hét, tápszer. Ezt jól összehoztuk Kép

Itt is kösz, hogy írtál avédelmemben!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Az új címedre! Elküldtem még1x, remélem, megkapod!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Asszem reménytelen visszaolvasnomKép

Kriszta,
grat a hófordulóhoz!Kép

A.Hajni, Kika,
üdv ittKép

H.
nalika
 
 


A.Hajni,
találjunk ki neked egy nevet már, jó?Kép Annyira zavar, hogy nem írsz alá miattam! Lányok, ötlet???

H.
nalika
 
 


Hajni!

Na végre!!!!

Köszönjük mindenkinek a gratukat!!!

Elárulok egy titkot, egy cm-t nem vasaltam, de psssszt!!!

Viszont most a lánykámat muszáj megetetnem, úgyhogy most tényleg el, mert a vasalás várhat, de ő nem !!! Kép

Név: Auróra ??? KépKépKép Az is hajnalt jelent, nem?

Pusz mindenkinek

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bea,
ha van pénzed borsra, (jó kis őrölt fajtájú)akkor szórd be azt a részt ahol a kutya át szokott jönni! Eső után ismétlendőKép Sokaknak ajánlottam márKép

Szia, Melinda!!!Kép

Soraya/Kriszta,
mi szívesen látunk itt isKép És nagyon hiányoztál ott is!! Olyan édesek a kisfiúk, kérlek add át Ildinek isKép

Szóval lányok, a ti történetetekhez képest az enyém semmi! Bár azért el lehet képzelni, hogy milyen érzés egy gyereket egyedül nevelni. Felkelni mindennap negyed 5-kor, csak azért, hogy a délutánt csak vele tölthessem.. Aztán vki fenn úgy döntött, hogy összeismertet életem párjával, és azóta van még két csodálatos csemetém. Az a valaki azóta is velünk van, mert a kisebbik fiam csodával határos módon élte túl a születését, ugyanis kétszer volt a nyakán a köldökzsinór, ami sok esetben nem összeegyeztethető az élettel.

Ennyi, mostmár tényleg igazodjunk a topic címéhez, amit természetesen én választottam.Kép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Itt az egyik savanyú anyuka jelentkezik a "másik" topikból. Ismét Lujzikához jövök és attól tartok nem leszek vicces, sőt...
Kedves anyatársam,miért nem válaszolsz a kérdésemre? Végülis mindegy, szinte biztos, hogy te háborodtál fel egyszer azon, hogy nem lehet végigolvasni a hozzászólásokat. Most meg... Hát változnak az idők, igaz? Vitázni szeretek, persze csak ha nem meddő vitáról van szó. Mint talán jelen esetben is.
Amúgy nehogy azt hidd, hogy csak nektek volt nehéz "anyasors"-ra jutni. Azért mert nem olvastad vissza a topikot és mi nem emlegetjük fel folyamatosan, attól még biza többen vagyunk odaát, akik nagyon sokat vártak a babájukra sőt babákat vesztettek el!! És még többen akiknek nem sok segítsége van, vagy akiket család se támogat. És ez ugye nem túl humoros. Mellesleg szerintem nem bánatos a mi topikunk, én speciel nagyon sokat derültem rajta. Imádom a lányokat,engem ők nagyon fel tudnak tölteni. Igaz mi tényleg már elég régóta levelezünk egymással, volt már 3 nagy tali és több kisebb, tehát azt hiszem állíhatom, hogy baráti társasággá kovácsolódtunk össze. Emlékeim szerint viszont mindenkit szeretettel fogadtunk, aki később jött, de úgy tűnik nem mindenkinek jöttünk be. Van ilyen. Amúgy még a savanyú topikról annyit, hogy nem lehet folyamatosan fecsegni a semmiről és állandóan röhögcsélni mindenen, de hát nem is vagyunk humormanók, csak 2004-es nyári babások. Oké, azt hiszem ennyi, bizonyára már ez is több mint amennyit tolerálni fogtok, úgyhogy nem is rontom itt tovább a szuperlaza hangulatot.

Linda
bellana
 
 


Linda,
a savanyú megjegyzésem arra utalt, hogy kell a felnőtt társaság, nem szeretnék csak gyerekekkel beszélgetni.Kép Tényleg nem rólatok szólt!! Semmi rossz gondolat nem volt bennünk, amikor a topicot nyitottuk, csak annyi történt, hogy nem akartuk, hogy vmi fontosról lemaradjatok, ami esetleg elveszett a sok írás között.
Ahogy én olvastam szinte mindenkinek voltak problémái.Kép
Tényleg, most rendben van a gátad?
Ugye nem kell megint befeküdnöd vele?

Puszi nektek,
Hajni
nalika
 
 


Kedves Linda!

Akkor most én sem a humoros oldalát veszem elő, pedig tegnap este megpróbáltam, hátha sikerül.

Úgy látom, hogy a két gyerkőcöd mellett mégiscsak találsz időt a babanetre, hiszen az egész mai napot sikerült visszaolvasnod ebből a topikból is.

Tévedtél, amikor azt írtad, hogy én azt írtam, hogy mi a babáktól vesszük el az időt, mert én csak annyit írtam, hogy ÉN veszem el tőle. Az éppen nekem is egy nehéz időszakom volt Eszterkével, és hogy tudd, nekem sincs semmilyen segítségem, sőt nekem még a család is távol van:
Hogy tudd, nem szívesen emlegeti fel senki a szomorú sorsát, de ez is hozzánk tartozik. És hogy azt is tudd, én is babát veszítettem el. Elküldöm neked a történetemet (bár nem állt szándékomban, mert csak azok tudják a teljes igazságot, akik szeretnek), hogy teljesen megismerd, és ne ítélkezz úgy, hogy jóformán semmit nem tudsz rólam. Nem muszáj elolvasnod, de ha mégis, talán másképp nézel rám, és nem szúrom folyamatosan a szemed.

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Amatőr Hajni!

Látom humorodnál vagy! (12,37) Jókat röhögtem. VAn benne igazság!!!!!!!!! Kép


Krisz, megjött! (de nem a mensim)Kép

Melinda!

Nem baj ha nem olvasol vissza, mert az lehetetlenség. Csak gyere, ha van pár perced!

LÁnyok az én lányom egy huncut. Direkt összekeni magát és reklamál, ha nem megyünk kezet mosni. Tartja a kezét a csap alá, csak néha a lába is odakeveredik. VAn már ennyi esze egy majd 6 hónaposnak, vagy csak fényezem ? Kép De tényleg alig várja, hogy a csapból follyon a víz!


HAjni!

Készül a rizs! Főképp ha kimennék végre a konyhába. MAjd beszámolok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jó, várom a névötleteket Kép
Amatőr
 


Lujzika: én nem ítélkeztem felőled, én csak kérdeztem valamit. Persze, hogy jut időm a netre ha alszanak a kölkök, ami sajna ritkaság, de megesik. Igaz ilyenkor én is leszoktam dőlni, de most valahogy nem bírok. Nem kell elküldened a történeted én se küldöm el neked a tiédet, nem fogok versenyezni azon, hogy kinek volt rosszabb.

Nalika Hajni: felnőtt társaság? Az alatt mit kell itt érteni? És ha nem rólunk szólt a "gyerekekkel való levelezés akkor kiről?
A gátam köszöni jól van, nem kell műteni.

Linda
bellana
 
 


Linda!

Már elment a történet (bár már bánom, mert ez nem versenyzésről szól, igazán sajnálom, hogy te ezt így fogod fel! Kép). De ezek után már nincs mit mondanom neked.

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Ajajajaj!!!

Én már nem is fűzök hozzás semmit. Vagy most hogy van ez??? Most akkor már mindenki rossz, aki esetleg bekukkant ebbe a topikba és néhány szabad percében ír ide egy két sort???

LindaKép
Valóban a talik összekovácsoltak Benneteket és szerintem senki sem mondta, hogy nem láttok minket szívesen. Én nagyon szeretek oda is járni és olvasgatni Benneteket, "beszélgetni" Veletek.
De szerintem ezzel a topikkal az inditók éppen Nekünk akartak jót, akik esetleg kevesebbet tudunk jönni netközelbe és ez szerintem egyáltalán nem a másik topik leszólása, hanem a tisztelet felétek/felénk, hogy képben tudjunk lenni/maradni. Na és most a téma itt részemről tényleg lezárva!!!

Lujzika!Kép
Vasalás!Kép Hi-hi ez jó, kb. én is így állok. A vasalóálvány és a vasaló még nem mászott ki a szekrényből, de a vasalni való már hegyekben áll a kanapénKép Na jó, azért van egy kevéske.
A halálom, hogy mosmát olyan nehezen száradnak a ruhák, hogy megőrülök tőle!!! Viszont a gyereket muszály esetleg naponta többször átöltöztetni.
Főleg most, hogy nagyon rá van indulva a kezére és képes könyékig belemászni a szájába. Bokákol utána meg les, hogy ezt most ki csinálta, persze a ruha tocsog a nyáltol és néha-néha a visszajött kajától is.

NalikaKép
Te történeted: minden jó, ha jó a végeKép

A mienk csak(?) annyi, hogy két év sikertelenség után orvost váltottam, olyanra aki hajlandó volt azt csinálni, amit kértem (HSG). Abban a hónapban meg is fogant a leányzó!Kép Szóval Happy End!Kép

Azt mondta a dokim, hogy min. 2 évet várjunk a tesóval a császáros heg miatt. Mondott valakinek ilyet a doki, vagy mi a tapasztalat, mennyit kell tényleg várni?? Mondjuk "egészségesnek" tartom azt a két év korkülönbséget, de mi van, ha netán előbb szeretnénk.

Melinda
Bnm
 


MucskaKép
Huncut leányzó!Kép Szereti a vizet, az este és a fürcsi még messze van, így repetázik!!!Nem???


NalikaKép
Ez a bors dolog tényleg beválik??? Mert sajna a szomszéd kutyája is minket használ klotyónak!Kép

Kutyagumi+fűnyíró!
Elképzeltem a találkozásukat!Kép
Szegény férjem már járt így, az sajna még friss is volt és nem a kopogós fajtábólKépKépKép

Melinda
Bnm
 


Melinda nem akkor kell várni, ha "normál" szülést akarsz? Én úgy tudtam.

A veszekedésbe nem szívesen folynék bele, de szerintem mindenki oda ír, ahova akar, amikor akar, annyit amennyi jól esik. De csak azért írni, hogy vitatkozzunk.... Hát nem tudom.

Andi örülök hogy jókat derülsz, én is (nem csak rajtad) Kép

Az én gyerekemet megszállta a hisztimanó, ki küldte ide???
Most az erkélyen alszik, átvertem és csak tili-toliztam a kocsit séta helyett, de olyan szar idő van, nem volt kedvem csatangolni.
Én egy lusta dög vagyok Kép

Most megyek és befalok egy csomó resztelt májat még mielőtt túlelemezném magam
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: