Új privát üzeneted érkezett!

Minden nap van tanításKép Szóltam, hogy a szünetet kénytelenek hozzám igazítani, de azt mondták nem gondKép
Az ivást én mindig figyeltem, mert egyéb okai is lehetnek, ha valaki sokat iszik. De nálatok biztos nincs és nem is lesz gond miattaKép
Mire gondolsz???

H.
nalika
 
 


Csak úgy általában kérdeztem.
Nem hinném hogy gond volna vele, csak szereti a cumit. Ma inkább vizet kapott , hirtelen nem is kellett annyira az üveg.

Azért egy normális cégnek látszik,ha ennyire rugalmasak. Remélem, hogy gyorsan túl leszel rajta. Amúgy is egy talpraesett csaj vagy.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Na azt hiszem, hogy most ágyba bújok.
Mindenkinek nagyon szép álmokat kivánok!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Jó éjt mindenkinek!!!Kép

H.
nalika
 
 


Na mire vissza tudtam jönni mindenki lelépett, így én is csak egy jó éjtre jöttem.

K
kika
 
 


Akkor én is elköszönök, szép átaludt éjszakát mindenkinek!

Hugi
Amatőr
 


Jó éjt lányok! Mindenki kidőlt?

Noncsi 5 óra alvás után most megint alszik. KépIlyen sem volt még soha! Meg tudnám szokni!

Kika, megkaptam és köszi. Kép
Anyós: Kép
Éjszakai alváshoz megy a drukk ! Az én lányom is rodeózik a kiságyban. Ma délután fejjel lefele aludt el, lehet azért aludt ilyen jól? Csak kicsit furán nézett ki mert a fejénél meg van emelve a kiságy de így a lábai álltak égnek. Meg az én hajam. Kép De nem fordítottam meg mert tuti felébredt volna.

Hugi, Apahiányt tessék bepótolni. Kép

Hajni, Te is használod a termékeket? A budaörsi Auchan gyógynövényboltjában csinálta a vizsgálatot.


R.
chello
 
 


Sziasztok!
Nálunk a változatosság kedvéért megint áramszünet volt! Fürdetés közepénKép Azért készült pár képKép A barátnőm fürdet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát mindenkinek! Remélem reggel a 21.században ébredek! Ha igen, jövök!

Pusz
Vendég
 


Na Jó reggel!

Nálunk riadó volt.
2 hét alatt másodszor szakadt el az ékszij az egyik autón. Jelenleg a guta megüt!
Párom oda, én most értem haza.
Szóval ma is hisztis leszek! Kép


Bea!

a képek nem őskoriak, szóval van esélyed, hogy a 21. században ébredj!Kép
Nagyon édik vagytok!Kép

Chello!

Remélem,hogy csak reggel kel fel Noncsi!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.
Andi, autó Kép Azért remélem most alszol!

Kekec-kukac is felébredt egy kis kajáért, de úgy döntöttem hogy az este fél hetes etetés után ez átaludt éjszakának számít. Majd a fürdést hozzuk későbbre, legalább akkor apa is hazaér néha és nem egyedül kell fürdetnem. Nem is újságoltam hogy a nagy kádban fürdünk már! Kacsa-pajtival együtt, akinek a csőrét szopogatjuk Kép

Hisztimentes napot mindnekinek!

Hugi
Amatőr
 


SZia Hugi!

Aludtam egy keveset, de inkább nem tetem volna, most még rosszabb.

NAgy kád Kép, Anna is szereti, nálunk is kacsák úszkálnaka kádban Kép
NA megyek, összepaokolok a konyhában, mert éjszaka mindenki evett.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Andi!

Ez a "most még rosszabb" ismerős. Míg Mazsi sokszor kelt éjszaka, akár 5-kor is visszafeküdtem. Aztán rájöttem, hogy utánna olyan leszek mint akit kihánytak Kép Össze-vissza álmodtam minden hülyeséget, nem tudtam már pihenni. Azóta itt rontom a levegőt már hajnalban Kép


Hugi
Amatőr
 


Hát én is így jártam.Pedig tudom, hogy nem jó visszaaludni, már van tapasztalatom Kép
Anna most kezd ébredezni. Kajál és jövök.

Puszi: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szegény te Kép Nem irigyellek ezért a hajnali kelésért Kép
Kukac most alszik, mint a tök, de mindjárt megyek lázat mérni, nehogy gond legyen.

És holnap tudjátok mit csinálok? Vásárolni megyek Kép Apával Kép
Be kell szereznünk néhány új cumit, meg csőrt a teáscuclira, meg nézegetünk neki bútort is.

Ez a heti nagyprogram, már be vagyok sózva Kép Szánalmas, nem? Kép

És még arra is ígéretet kaptam, hogy megyünk hobbyboltba, hogy megvehessem a karácsoni ajándékokhoz szükséges festékeket, alkatrészeket.

Andi Annácska még mindig eszik??? Kép

Hugi
Amatőr
 


Jó reggelt!

Andi, Hugi, mi ez a korai kelés?

Akkor én meg sem szólalok mert Noncsi aludt fél 6-ig. Kép

Ramcsi
chello
 
 


Szia Ramcsi!

De jó hogy jöttél Kép Akkor Noncsi továbbra is kiskirálylány Kép

Ne panaszkodj nekem többet arra a gyerekre, mert rádszabadítom kekec-kukacot Kép

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Nem Annácska eszik, hanem Andika.
Rami küldött egy olyan receptet, hogy elolvastam és éhen haltam.

Programok: nálunk is max ez van. Tényleg szánalmas.Szegény apád neked is megigér mindent, hogy kárpótoljon.Kép

Rami!

Te csak ne szólj semmit, mert Noncsibaba egy áldott tündér!!!!!! Hiába, az én barátnőm.
Mit csinálsz ma?

Remélem Noncsi ma hagy egy kicsit gépezni is!Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Alig mennek el az üzik tőlem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi, nem panaszkodom. Kép Na jó csak egy kicsit mert most éppen nyűgimanó van nálunk. De a tegnapi nap után belefér.

Végre hogy Apa otthon lesz holnap. Kép

Na megyek elaltatom.

pusz
chello
 
 


Ramikám!

Ne is panaszkodj. Majd ha meglátod Annát, ahogy idegen helyen hozza a formáját, rájössz, hogy Noncsi milyen tündér Kép

Reméelm eltűnik a nyűgimanótok. Anna már alszik, reméelm nem jön rá, hogy nem látja az apját, mert akkor olyan hsiztis lesz. Apa meg csak este vagy éjszaka jön haza.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi, én is nehezen tudom elküldeni az üziket. Kép
Még nem tudom, max. séta ha utána alszik megint 5 órát. Kép

Most nem sikerült elaltatnom, jobban felébredt. De eljátszik egyedül a kiságyban. Sétáltam vele de még az ölemben is sírdogált. Letettem és most csöndben van. Ki érti ezt?

Ica barátnőd nem csatlakozott?


pusz,
R.
chello
 
 


Andi!

Anna hisztis ha nem látja az apját Te meg akkor vagy hisztis ha Apa otthon van? Kép

Annát már nagyon megnézném idegen helyen. Kép

pusz
chello
 
 


Tényleg Andi, hol van Ica???

Noncsi tényleg egy tündér, úgyhogy panaszt ne halljak rá!
Bezzeg az én kukacom Kép Ő abból az izgő mozgó fajtából való Kép
Tegnap már azon röhögtem, hgoy fel tudja idegesíteni magát, ha valami nem sikerül neki. A ti gyerekeitek is szoktak ideggubancok lenni??? Pl. a doboz nem fér a szájába, vagy valamit elejt, stb. Akkor elkezd velük kiabálni, de nem akárhogy Kép

Hugi
Amatőr
 


Jó reggeltKép Na mit gondoltok?????IGEN megint végig aludta az éjszakát, igaz a menetrend uaz, azaz úgy 2-3 között megkapja a cumit azzal visszaalszik és ma 6.10-kor kelt. Szóval igaz ez a felesleges kalória bevitel éjjel, tehát ha nagyon kajás éhes lenne akkor nem lenne eléga cumi. Amúgy mint a nyúl úgy alszom az első kis zörejre felkelek át a szobájába cimu be és alszik vissza, anya dettoKép
Most, hogy így úgy 8 órűt alszom bár megszakítással ez rosszabb, de komolyan. A szervezetm hozzászokott már a 3,5 hónap alatt a 4-5 óra alváshoz, így most a 8 óra után minta hulla olyan vagyok. Ez most hogy van?
Ja és a lényegKép Ma 16 hetesKépKép

Andi,
A kocsikért Te mentél ki?Nem irigyellek, sötétben, hidegben.brrrr. Még emlékszem a téli,hajnali szegedi reggelekre amikor az írásbeli vizsgákhoz helyeket mentünk foglalni, hát....ez úgy 4-5 között volt, hát gyakorlatilag rajtunk kívül az egész város szunyált.

Hugi,
kekec kukac, hogy van?????
VásárlásKép Szóval akkor reszkessenek a Tescoban, Auchanban és a CorábanKépKép
Úgy látszik nekünk már ez a kikapcs. vásárolni a hiper szuperekben. Se baj, megyünk mi még moziba is, nem?Kép Max Walt Disney-reKépKép

Pusz
kika
 
 


Hugi!

Tényleg tündér a lánykám, már alszik is szó nélkül. Kép Anya meg tud gépezni. Kép

Noncsinál még nem tapasztaltam ilyesmit. Ő csak akkor kajabál de nagyon ha hasra fektetem pedig néha muszáj de nem szereti. Kép

Gyertek hozzánk hátha ráragad az álommanó. Kép

R.
chello
 
 


Sziasztok!

Rami!

Ami késik nem múlik!

Igen, a törpe akkor hisztis, ha apa nincs itthon én meg ha igen.

Tudjátok az is unalmas, ha az ember férje állandóan itthon van. Mert csak kinlódik és az senkinek nem jó. Kép
De tudom, hogy titeket ez nem vigasztal Kép

Kika!

Apa vitt csere autót Vásárhelyre én meg a sajátot, hogy legyen mivel visszahúzni azt ami bedöglött.Még jó, hogy itt a nagypapi és hogy Anna éjszaka alszik.Vacak idő van itt, esik az eső.

Igen ez még rosszabb az elején. Én is akkor lettem hulla fáradt amikor Anna átaludta az éjszakát. Jó idő kellett, hogy belejöjjek. Ezt elfelejtettem mondani a múlt héten, amikor erre vágytál Kép
Gratula a 16 hetes Annácskának.Kép

Én a heteket nem tudom számolni. Mi lassan a féléveket fogjuk. Kép



Icát felhivom, szerintem nagyon el van foglalva. Azt hiszem a héten mennek a Czeizelhez. Jó lenne ha sikerülne nekik.

Pusz:Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Kika!

Éjszaka átalvása. Kép Nyugi, hozzá fogsz szokni a 8 órás alváshoz csak most még fáradt vagy. Mi direkt etettük Noncsit éjjel hogy hízzon de ha nem eszik akkor is alszik reggelig. Kép

Gratula a 16. héthez. Kép

Mi ma vagyunk 20. hetesek !

pusz
chello
 
 


Ramikám!

Egy szavad nem lehet!!!!!!!!

akkor verhetjük a gépet. Anna is alukál szerencsére. Ritka, hogy igy összefussunk! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Rami!

20. hetesek??????? ezt már tényleg nem tudom számolni. Hogy csináljátok áruljátok már el!!!
Gratula a nagylánynak!
Minden hétfordulósnak gratula!!!!! Kép
Mi holnap leszünk hétfordulósok, de nem tudom hanyadik. Kép MAjd kiszámolom. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mi 26 hetesek leszünk, ha minden igaz, de sose voltam jó matekból Kép
Holnap nagy nap lesz ugye Kika! Kép Utánam öregszel Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi! Kép

Az asztali naptárba mindig beírom különben én sem tudom követni. Kép

Asszem 7 hét van a lányaink között de nem biztos.

R.
chello
 
 


Hoppá! Csak 6?

R.
chello
 
 


Ramikám!

Csak 6 mert megnéztem Kép Most már számolgassál csak Te én meg hozzáteszek hatot Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Csak 6? Pedig Anna már lassan pörköltet eszik mi meg még az almát sem kostóltuk meg. Kép

Naptárba be van írva év végéig, utána már nem ígérek semmit. Asszem nekem is könnyebb lesz csak a hónapokat számolni. Így legalább Anyámnak is könnyebb lesz mert szegény mindig megőrült amikor mondtam,hgoy hány hetes terhes vagyok. Soha nem tudta követni, hogy az most hány hónap is valójában?

R.
chello
 
 


Köszi a gratulákatKép

Andi,
Most még győzzük a számolást, de egy idő után nekem sem fog menni és maradnak a hónapokKép
Amúgy matekból szintén zenész vagyok ámKépKép

Ramcsi,
Szóval csak az eleje nehéz az alvásnak????

Bocs lányokKép

SzosziKép

Gondoltam inkább ide írok mert tudom, hogy ezt is olvasod, hisze említettedKép

Nem fogom megmagyarázni, hogy amiket írtam miről is szólnak valójában hiszen ez csak egy újabb lavinát indítana el és azt gondolom ez már lerágott csont. A mondataim mögött nincsennek mögöttes gondolatok, így magyarázni sem akarom.
Azért abban gondolom nem kötsz Te sem bele, hogy mi azért nem voltunk szívesen látott "vendégek" odaát, ezt éreztettétek és éreztük. A lányok létrehozták ezt a topicot és mindneki megtalálta magának azt a fórumot ahova írhat, akár ilyen úgymond chatelős stílusban is. Hiszen van úgy hogy egy nap többször letud ülni vki a géphez van úgy hogy jó ha este be tudja kapcsolni a gépet.
Mi valójában azért írunk ide mert felismertük azt amit egyik másik hozzászólásban sugalltak nekünk.
Az, hogy a "szakadás" miatt odaát kevesebb a hozzászólás arról tényleg nem mi tehetünk, mégha ezt finoman ránk akarjátok testálni.
Azt gondolom, mindenkinek joga van odaírni ahova akar, azzal emilezni akivel akár és a magánügyeit, gyereknevelési gondozási-tanácsait azzal megosztani akivel akarja, és ez így van jól.
Ha abból a topicból eltűntek a régiek az nem azoknak a számlájára írható akik egy másik topicban leveleznek, nyilván megtalálta a hangot egymással jónéhány anyuka és már nem egy nyilvános fórumon fognak "beszélgetni" a közös gondokról, örömökről hanem privátban egymást felhívják telefonon, vagy emileket küldnek.

Személy szerint nekem senkivel nem voltak különösebb gondjaim, sajnálom, hogy így alakult de én ebben a topicban érzem magam jól, odaát tényleg kirekesztettnek éreztem magamat, holott többször leírtam azt, hogy csak babonából nem csatlakoztam korábban, noha olvastam a topicot, sőt anno Justitia néven én hoztam hírt Zerkoról.
Úgy gondolom, hogy a témában már annyi mindent pro és kontra leírtam, hogy a téma részemről történő további boncolgatása teljesen felesleges.
Ha gondolod írogass hozzánk, hidd el nem olyan rossz csapat ez, mint ahogy gondoljátokKép
Kika
kika
 
 


Rami!

Nem vagy lemaradva semmiről! Ugye tudod? Kép

Noémi az első, hogy ne legyen allergiás! Kép
És nem az hogy mások, hogy csiálják. Tartsál ki szépen a saját verziód melett, akkor rendben lesz minden.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Én most eltűnök mert Noncsi felébredt. Eszünk és ha marad a napsütés lemegyünk sétálni.

Szép napot Nektek!

Ramcsi
chello
 
 


Sziasztok!

A fiúk elmentek városnézésre, a lánykám alussza a délelőtti álmát, így most be tudtam nézni Kép

Visszaolvastam, de az agyam most egy kicsit nehézkes, mert Eszterkém fél 5-kor felébredt, megitattam, aztán vissza is aludt, de én nem nagyon tudtam.

Tegnap kimentünk a Metro-ba a tárcámért, egy hölgy találta meg, ott is hagyta címét, telefonszámát. Este felhívtam, olyan ari volt, mert azon ette magát addig, hogy tényleg csak 15 Euro volt-e benne. De érdekes módon bent találta meg a tárcát az áruházban az emeleten, én meg ott tutira nem hagyhattam el, mivel kifelé menet még abból vettem elő a kártyámat. Most már mindegy, az a lényeg, hogy minden de minden papírom megvan KépKépKép

Bocs, hogy most nem írok mindenkinek, csak Kika hozzászólásához szeretnék egy picit írni:

Mivel úgyis minden érdekelt olvassa, szeretném hozzáfűzni, hogy nagyon úgy néz ki, hogy nem csak nekünk van "rengeteg felesleges időnk", hiszen a többiek is el tudják olvasni ezt a topikot is, a másikat is, és utána priviben még ki is tudják tárgyalni az itt olvasottakat. Mi senki háta mögött nem írunk, mivel az itt leírtakat bárki elolvashatja, és ahogy az ábra mutatja, meg is teszi. Kép
Ennyi lett volna csak a hozzáfűznivalóm, Kika többi mondandójával pedig teljesen egyetértek, és ezt itt abszolút nyilvánosan vállalom is. Kép

Puszi mindenkinek!

Kriszta
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Na, most van az a pont, amikor ELEGEM VAN!!!
A tények: Van egy topik, a 2004 nyári babák, ahová mi páran próbáltunk bekapcsolódni, több-kevesebb sikerrel. Volt aki nagyon kedvesen fogadott, volt aki köszönésre sem méltatott az ott töltött három hónap alatt. Az előbbieknek köszönöm. Ez egy jól összeszokott csapat, nagyon nem is csodálkoztam rajta, hogy nem igazán sikerült beilleszkedni, de ezt meg lehetett volna mondani nyiltan is, nem a hátunk mögött mail-ekben kitárgyalni. Ennyit az egyenességről!!! Mint ahogy most én is megmondom, hogy ez is egy jó kis csapat lett, és jól érezzük magunkat egymás társaságában, és tényleg nincs szükségünk hírvivőkre. Ez így a tiszta! Aki beszélgetni akar, szeretettel várjuk, Orsi is jön néha, és szerintem jól érzi magát ittKép De semmi szükség nincs arra, hogy egymás hozzászólásaiban más tartalmat keressünk, mert nincs!!! Akinek nem inge, ne vegye magára, de ez kezd hasonlítani egy óvodai kiscsoporthoz, pont mintha a dedóban lennénk! Értelmes felnőtt emberek nem ilyenekkel szoktak foglalkozni, ha magamból indulok ki, ezt kb. 6 évesen nőttem ki, de most kénytelen voltam visszasüllyedni egyesek szinvonalára!
A lényeg: Mindenki írogasson oda, ahol úgy gondolja szivesen látják, és felejtsük el egymást! Én ezt fogom tenni, illetve ezt teszem már egy ideje.

Bea, aki most reméli, hogy nem kapja meg a "bunkó" jelzőt
Vendég
 


Hú de mérgesek vagyunk ma reggel Kép Többek között én is Kép Csatlakozom az előttem szólókhoz Kép
Én kicsit "lemaradtam" ennek a topicnak az indulásakor, és lám, senki nem mondta hogy ne jöjjek, sőt még válaszolnak is nekem Kép Akkor is ha egy nap 20x írom le hogy Kekec-kukac Kép

Kriszta! Nagyon örülök a pénztárcádnak Kép Mármint annak hogy megvan, főleg a papírok a fontosak, abból lett volna a sok "meló", utánnajárás Kép

Beus vígasztaljon a tudat, hogy ha te bunkó vagy, akkor én is, meg szeritnem mindenki itt, úgyhogy hagyd a fenébe Kép

Elaludt a gyerekem! Magától! Vannak még csodák Kép

Reggel az etetésnél 4x áltunk meg büfizni, tiltakozott is szegény, de utánna nem volt kekec-kukac. Lehet hogy ez a titok???
Vélemények?

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Nem tudom a titkodat, de Anna is aludt 2 órát, amit nem szokott. Szóval ne legyél bizti, hogy megoldottad a titkot, de ha sikerül, akkor örülünk neki.
Na megyek játszani.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi ne keseríts már el! úgy-de úgy örültem, hogy végre valami használt Kép
Ha felébred és kekec-kukac lesz küldöm fénypostán Kép

Hugi
Amatőr
 


Szisztok!

Én most szomorú vagyok.

Nem értem a cirkuszt, mert én személy szerint nem akartam bántani és főként megbántani senkit.
Egyszerűen szóltak, hogy nem tetszik amit csinálok, így csináltam valami mást. Nem tudom, hogy miért nem férünk meg egymás mellett, ennyi idő után is miért kellenek a cirkuszok. Azt senki nem akarja, hogy a másik topik megszünjön. Sőt, ezzel a lépéssel épp erősiteni akartuk, hogy akinek kevés az ideje is oda tudjon ülni és jól tudja érezni magát.

Azt hogy nekem mennyi időm van erre és hogy osztom a dolgaimat, az az én személyes ügyem. HA elmulasztok valamit,azzal majd nekem kell szembenéznem az életben.

Részemről a dolog ezzel lezárva, nem kivánok további felesleges vitákba belemenni.
Van elég gondom ezek a viták nélkül is. Én jól érezni jövök magam, beszélgetni és nem azért, hogy másokat szapuljak, mint sokan gondolják.

Én nem kapányoltam senkinél, hogy ide írjon. Az jött aki akart és eztán sem fogom hivogatni az embereket, hogy jöjjenek.
Engem egyáltalán nem zavart, ha valaki mind a két helyre írt, sőt örültem neki. Én is megpróbáltam de nem sok sikerrel.

Szebb napot!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Most tényleg azt érzem, hogy "kicsit" besokaltál, és eleged lett az egészből. Megértem.

Nem tudok mit írni, nem akarom ragozni. Szeretlek benneteket, jó itt, és hagyjuk a többit a fenébe.

Millió puszi mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Andikám!
Ne legyen rossz kedved!!!Kép Nekem sincs!!!Kép Nem ér az egész annyit!Kép

Többiek???

Pusz
Vendég
 


Na itt vagyok. A "bunkó" hisz ezt a jelzőt kaptam "diócskától". Nekem ebből totál elegem van.

Ha valaki veszi végre a fáradságot arra, hogy végigolvassa a történetet azt, hogy honnan indult is ez valójában akkor rá fog döbbeni, hogy mi a helyzet. Nem hiszem, hogy bármelyikünknél ott lenne a bölcsek köve, de azt gondolom Kisdiócska beszólása enyhén durva volt, soha de soha nyilvános fórumon nem illettem ilyen jelzővel senkit, leírtam a véleményemet valamiről és nagyon de nagyon figyeltem arra, hogy viszonylagosan diplomatikus legyek, de nyilván ezzel is bántottam valakit. Azt gobdolom az ilyen és hasonló formátumú hozzászólásokról és íróikról, hogy válaszra sem méltóak, magamban viszont eltöprengek, hogy a "gyermekszoba" hiánya mennyire meglátszik és arra a következtetésre jutok, hogy jó ez az internet mert igen jól elmossa a társadalmi, morális, erkölcsi és magatartásbeli eltérések különbségeit.
Kika
kika
 
 


Kika!
Nem vagy bunkó, és ezzel mi tökéletesen tisztában vagyunkKép Gondolom ez a lényeg!Kép
Ezt most mind neked küldöm: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Asszem feladom a visszaolvasástKép A lényeg az, hogy Kika Annájával egyidős az én lánykám is, kérem őt is felköszönteni!Kép
Noncsinak gratula a 20 héthez!Kép

Apának ma húzós napja lesz: Petinek előkészítő 5-fél 7-ig, nekem ugye 5-től tanfolyás... Hogy oldja meg nem tudom...

H.
nalika
 
 


Ezt most nem tudom követni! Mármint, hogy kinek milye van. Tehát gratula mindenkinek!Kép
Szegény apaKép Enyém is örült tegnap, hogy két óra alatt sikerült megjárnom az okmányirodátKép

Többiek??? Emésztetek???

Pusz
Vendég
 


Minden hófordulósnak és hétfordulós babának nagy nagy gratula!!!!!
Csinálunk táblázatot?Kép
Kika
kika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?