Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
akkor elárulom a mi koncertmániánkatKép Mi spec. Ramones mánián voltunk. Ha valaki ismeri, ők eredeti felállásban punkzenét játszottakKép Ez egy kicsit durvább, mert magyarok játsszák, és gyorsítottak rajta. Szóval nem kimondott Halász Jutka (akit én mellesleg nem nagyon szeretek)De a gyerek nagyon élvezteKép

H.
nalika
 
 


Andi nekem néha úgy tűnik, hogy mióta megszületett ez a gyerek egyfolytába front van Kép
Amatőr
 


Időnként muszáj felállnom a tesztkönyv mellől, mert kezdek bezsonganiKép Tüncsi meg közben mellettem fekszik a nagyágyon, és emelgeti a dadootKép

H.
nalika
 
 

 
 

Hát jelentem, nálunk apa hiány volt. HAzaért apuka és a lány vigyorog, kacag és bohóckodik!


Hajni

Tüncsinek is most lesz jogsija?

Hugi!

Jó a szöveg! Kép

Kika!

Márciusban. Addig sétáltok?
Persze, hogy jöttök csápolni. Megy a topik, ilyen még úgysem volt! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Mazsi még az erkélyen van?????? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem, már behoztam, de nem fagyott meg Kép

Már evett is, de még cuppog a kezén őrültmód Kép
Amatőr
 


Lányok !

A gyerek lelkibeteg. A dolgok előtte vannak, ő meg csak tolatni tud! Kép Én meg görény módon nézem, hogy kinlódik.
Szegénykém!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
tedd akkor mögé ha tolat úgy csak elériKép
k
kika
 
 


Hugi,
te jrtál arról az aventes cumis üvegről? Anna mostanában ficereg össze vissza kaja közben majd a büfik után folytatja. Úgyan nuk légszelepes a cumink, de ez az aventes tud valami extrát???írj róla ha tudsz!
K
kika
 
 


Anyu azt mondta, hogy Bóna Márta szerint nov végétől nagyon kemény hideg lesz! Egész decemberben! Kép

Kika: passz! De utálom a frontokat!

Ja, és nálunk a hisztimanó most ZSófit kapta el Kép

Zs.
zerko
 
 


Hahó!

Na, elaludt végre Mókuskám, úgyhogy jöttem közétek egy kicsit én is, igaz sajnos nem tudom tartani a tempótokat.Kép Én nem tudom Ti hogy csináljátok, de nagyon jól ellehetnek a gyerkőceitek nélkületek, mert én nem tudok ennyit ideülni Gergő mellett.Kép Igaz, Ő most pont abban a korban van, hogy még nem játszik a játékaival, de már egyedül unatkozik, a forgója is sokkal kevesebb ideig köti már le, mint eddig. A Dadoo-val is így van, inkább a mi társaságunkat igényli, ami ugye most rám szűkült le. Szegény párom meg elkülönítette magát az egyik szobában, ott köhög, tüsszög, stb.Kép Remélem holnapra már kicsit jobban lesz, most nagyon ramatyul van.Kép

Oltás megvolt, jelentem tündér gyerekem van, mert igaz, hogy sírt, amikor beadta a doktor néni, de gyorsan felkaptam és fél perc alatt megnyugodott, onnantól egy hangja nem volt, pontosabban nézelődött és dumált egy kicsit.Kép El voltak tőle ájulva, főleg a méreteitől!Kép
7450 gramm, 66 cm, fejkörfogat 41,5 cm.Kép A dokinéni szerint mint egy féléves baba.Kép Hát sokat eszik a szentem, az biztos.Kép

Utána még sétáltunk egy kicsit, de nagyon lógott az eső lába, inkább hazajöttem Vele. Szopizott rendesen, mértem a lázát semmi, combja nem dagad, vagy keményedik, úgyhogy egyelőre reménykeltő! Hátha megússzuk, mint a múltkor!Kép

Gyorsan ennyi, elküldöm, mert ki fogtok utálni, hogy nem 2 sort írtam, mint Ti.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Kika!

Én nem tudom, hogy mit tud az Aventes üveg, de én nagyon szeretem. Nekünk nincs közben büfi és kezdetekben sem volt hasfásjós. Szóval én nagyon szeretem.

Köszi a tanácsot , kipróbálom! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!
Az egyáltalán nem baj, ha többet írsz!!!!!!!!!!!!!
Szépek az adatok Gergőről. Remélem nem lesz baj estére a szuri után!!!!!
Apának meg jobbulást!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa
Bóna Márta szokott tévedni? Most reménykedjünk, mert utálom a nagyon hideget!Kép
Figyu, a Nívea popsitörlő meddig akciós az Auchanban? Mert azt sokkal jobban szeretem, mint a Pamperst, de az mindig akciós, így azt veszem.

Orsi

avocado
 
 


Mucska
Köszi!Kép

Orsi

avocado
 
 


Most megint eltűnök, mert eszembe jutott, hogy még ki kell teregetnem!Kép

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


Kika én is Avent cumisüveget használnok, de kövezzetek meg nyugodtan, én semmi extrát nem látok benne. Az én fiam így is hisztis meg úgyis Kép

Előtte nekünk is szelepes cumink volt, de én utáltam, sokkal nehezebb volt takarítani.

A büfizésben, hasfájásban semmi különbséget nem látok.

Egy nagyon-nagyon hülye szőke kérdés: honnan tudják hogy a gyerekeknek a hasuk fáj????


Hugi
Amatőr
 


Orsi: nem akciós!% CSak volt Budaörsön. De meddig??? PAssz!
zerko
 
 


Hugi,
biztosan nem tudják, csak akkor ha a gyerek húzogatja fel a lábait, és ha segítesz neki tornázni akkor láthatóan megkönnyebbül.. A többi esetben inkább csak belemagyarázzák, mert ugye a babák nem tudják elmondani. Egyszerűbb azt mondani rá, hogy biztos hasfájósKép
Mondjuk nekem a fiúk sem voltak hasfájósak, a lány meg persze, hogy nem az..

H.
nalika
 
 


Nalika: ötlet???
zerko
 
 


semmiKép abszolút tanácstalanság uralkodikKép

H.
nalika
 
 


Krisz,

A,E,Á,P,Á,Ú,Ú,?

H.
nalika
 
 


Krisz, NAlika: Nekem is passz! Esetleg valami szóból betűk???

NAlika: ha a holnapira nincs megfejtésed, akkor mi lesz? Mert nekem csak tétet ír, bár nem tudom miért (65 pont). HA nem írok semmit mi lesz? ÉS ha rosszat?

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa,
írj be valamit, és tedd egyszeres tétre, különben levonja a 65 pontot. Ha csak egyszeres a téted, akkor nem von le pontot, akkor sem ha rossz a megoldás.

H.
nalika
 
 


Azért írja be 5-szörösnek, mert a következő feladatot annyira jelölted be.

H.
nalika
 
 


Nalika: de akkor lehet módosítani, ugye???


ZS.
zerko
 
 


Persze, hogy lehetKép

H.
nalika
 
 


Nalika: már 126. vagyok Kép AMúgy Edina folyamatosan forog Kép

ZS.
zerko
 
 


Az enyémet ma nem írta jóvá, azt írta, hogy nem küldtem be megfejtéstKép Pedig igen, de mindegy.
Edina nagyon ügyes lehetKép
Mi meg ma egyfolytában szopizunk, nagyon aktuális, hogy megjöjjönKép

Többiek????

H.
nalika
 
 


Zsuzsa!!!!!!!!!

jAnuár, fEbruár, mÁrcius, áPrilis, ...

H.
nalika
 
 


NAlika: ZSeni vagy!!! Akkor U????
zerko
 
 


Én még élek, de felöltözünk, hogy meg ne fázzunk és megyünk a Tiszába ugrani Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa,
UKép

Andi,
még mindig tart a hiszti??? Biztos a hideget érzik, ahogy megjön, majd elmegy a hisztiKép Az én lányom meg egész délután cicizne. Mondjuk ti ezt nem tudjátok megoldani..
Kitartás!!!!Kép

H.
nalika
 
 


Megjöttünk bevásárlásból, sétából, anyóslátogatásból.

Bevásárlás jó volt, 11e-t otthagytam, ajándékba választhattam egy cipőtKép Mik nincsenek!
Kövezzetek meg, de ez egy kínai bolt volt, mostanában itt veszem a bodykat, amik tovább bírják, mint a Tesco-s, Auchan-os...stb. bodyk és olcsóbbak jóval. Mire eltekeredik, vagy kinyúlik kinövi a gyerek úgyis.
Séta szintén szuper volt, mert az idő is az volt, Tündérkém aludt is mint a bunda.
Aztán mentünk anyósomékhoz, na fél óráig bírta szegénykém, jött az üvöltés (agyon lett megint nyúzva, húzták vonták). Pont kajaidő is volt, hát nem akart enni, nyűgi volt, úgyhogy gyorsan el is húztunk haza, aludt egy fél órát, evett és most be nem áll a szájaKép Hát lehet, hogy genyó vagyok, pedig nem tudatos a dolog, de csak anyától és apától tűri el a "fogdosást"Kép
Ja anyósom kiakasztott!!! A gyerek kezébe nyomott egy kiflicsücsköt és nyomta volna a szájába, de ekkor kicsúszott a számon egy k.rva ingerült "nem kellene" és gyorsan viszakozott.
Na az ilyenre mondják azt, hogy több füle van, mint esze!!!KépKépKép

BeaKép
Áramszünet meddig tartott???

KikaKép
Megoldódott Hugival kapcsolatos gondod???

Puszi:
Meli
Bnm
 


NalikaKép
Hogy te miket meg nem tudsz fejteniKép
Állandó cicizés:Kép

Ja, nem nekem lett végül cipő, hanem apának, én egy szexi fehérneműt vettem magamnakKép Ha majd egyszer elmúlnak a pirosbetüs ünnepek, be is vetemKépKépKép

Most el teregetni, mert ezt az adag ruhát már másodszorra mostamKép Nincs időm ilyenekre, na!KépKépKép

Ahogy hallom kakimanó is itt van, úgyhogy őt is el kell zavarnomKép

Meli
Bnm
 


Meli!

Ügyi vagy! Cipőt választani? Hogy mik vannak!
KiflicsücsökKép anyósom meg virslit akart neki adni. De én mondtam neki, hogy nem szereti csak a marhapörköltet.

Bea!

Küldheted a sógornőt! Az én szintem Kép
Apa vett a lánynak rostos Hippes üdítőt. Hát én beleraktam a cumisüvegbe. De direkt kislukú, hogy lassabban egyen. Szegény szivta, szivta. Amikor abbahagyta vigyorgott és el vettem tőle, rá sem néztem az üvegre. Később ad neki a párom is. Ismét szivja és vigyorog. Akkor nézi a párom, hogy annyi van benne, mint amikor elkezdte.Szóval engem sem az eszemért vettek el Kép

Hajni!

Én nem tudom, de ugrunk a Tiszába az tuti. Már alig várom, hogy fürcsi legyen és alvás.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép

Mi is azt isszuk, bár érdekes módon majdnem mindet mi ittuk meg a párommal, kivéve az őszibarack-ananászosat, az csúszik a leányzónak!Kép
Nálunk is szokott ilyenkor hiszti lenni, sokáig nem tudtunk mit kezdeni vele, míg rá nem jöttünk, hogy egy kicsit szundizni akar (most is azt tesziKép) Azóta csak nagy ritkán fordul elő a hisztimanó, álommanó elűziKép

Többiek hova lettek?

BeaKép
Csak nem elintézted, hogy mindenkinél áramszünet legyen???
Mi kifogtunk rajtad az Andival, mi???KépKépKép

Meli
Bnm
 


Andi,
az vigasztaljon, hogy nemsokára vége van. Nem lehet mindig, mindenki jókedvűKép
CumisüvegKép Hát igen, egyszer meg kell tanulniKép

Meli,
anyósodKép Ez ilyen terhelt család?? Lányod nem örökölte, az tuti!! FehérneműKépKépKép Tényleg most mennyire vészes a piros???? Hat a gyógyszer??

H.
nalika
 
 


NalikaKép
Ja, ez egy ilyen család, szerencsére az egyetlen normális egyedet sikerült belőle kifognom (férjem)Kép A párom 3. gyerek, az előző kettővel csak kisérleteztek, a harmadik gyereknél sikerült tökéletesíteni a dolgot, ezért lett ő ilyen normális a többi meg lököttKépKépKép Lökött párnak pedig lökött a párjaKépKépKép Na jó apósom kivétel, de ő meg megérdemli, mert töketlen és nem mer egy kukkot sem szólni. Na ezt örökölte a férjem is, de itt vagyok én hangadónak!! Mondjuk ezt már megkaptam az anyósomtól, hogy azóta lett ekkora szája a férjemnek, amióta velem vanKép Hiába na jó tanuló a drágámKép

Helyzetjelentés piros ügyben: hát reggel, meg délelőtt már örültem, hogy hurrá, abbahagyhatom az egyik gyogyót (doki mondta), aztán mentünk vásárolni és ketten(!!!) vittük a hordozót a párommal, na akkor megint kezdődött.Kép
Hát egyelőre nem érzem, hogy hatna bármelyik is, bár fájni eddig sem fájt semmi, max. most a gyomrom az alkalmankénti 5 gyogyótól (reggel,este). Reggeliznem és vacsoráznom nem is kell, mert jóllakok tőteKép

Meli
Bnm
 


Apa altatja a gyereket hál istennek, nálunk hisztimanó négyzet járt délután. Tényleg mindig front van Kép

Meli
anyósod nem akar anyámmal valami nagymama továbbképzőn résztvenni??? Kép Ő is ugyanilyen. Egy hónapja azzal idegesít, hogy a húslevesből adjam Mazsinak a zöldséget, levessel felhígítva. Hát mert persze az pont olyan mint a sima vízben főtt, nem zsíros, fűszeres egy cseppet sem Kép

Andi ne ugrojá' má' A tűzoltók fognak kihalászni Kép

Hajni te olyan okos vagy Kép

Hugi
Amatőr
 


Csajok én most el fürdeni, aztán a gyereket fürdetni, etetni, aztán tv-t nézni, egy kicsit apával is törődnöm kell, mert már mellőzöttnek érzi magátKép
Olyat lehet, hogy fél kézzel vezetni???KépKépKép

Holnap holnapután nem vagyok (sírok is előre), visszaolvasni nem is fogok, mert lehetetlen lesz, ha valami fontos dolog van, az elérhetőségemet tudjátok!!!

Puszi mindenkinek és jóéjszakátKép
Meli
Bnm
 


Meli fél kézzel simán lehet vezetni, csak gyakorolni kell! Kép

Jó éjszakát neked

Hugi
Amatőr
 


HugiKép
Lehet, hogy az Andi így akarja a jónépet hozzájuk terelniKép
A tűzoltó kimenti, a jogász megvédi, többiek ti mivel is foglalkoztok???
Mivel hideg a Tisza és Andi megfázik én majd kiszámolom neki, hogy mennyi táppénzre lesz jogosultKépKépKép

Meli
Bnm
 


KépKépKép
Hiányoltam, hogy apa nem reklamál, hogy kapcsoljam már ki, állandóan a kábel elvágásával fenyegetőzik!! Hát elaludt a Drágám a tv előttKép

Hát én ma már nem szakadok innen el???Kép Idekéretem a kádat!Kép

Meli
Bnm
 


Meli,
maradj csak nyugodtan, úgyis olyan ritkán vagyKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Nem ugrottunk a Tiszába, ne örüljetek!
De azért jó,. hogy van tűzoltó, jogász, bérszámfejtő acsapatban. De ha nem haragszotok inkább az úszó tudásomban bizok, mert mire Tűzoltó ide ér menteni, addigra és már a Tiszán lejutok a Dunába és a Fekete tengernél kötök ki. Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!

Maradj csak, hagyd apát aludni.Kép
Nekem is hajat kéne mosni, mert holnap megyünk puncsolni a doki néninek. Erzsébet.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Apa vacsorázik: vajas kenyér lila hagymával, virslivel, amit mustáros majonézba mártogat, a kenyérre néha ken egy kis paprikás vajkrémet és alkoholmentes sört iszik hozzá. Tiszta horror Kép

Meli apa Kép

Tök jó, hogy mindenfélék vagyunk, de rám inkább ne legyen ilyen téren szükség Kép
Amatőr
 


Én mint kiskorú most elmegyek TV-ni, meg apát pátyolgatni, hátha kibírom elalvás nélkül a szülőszobáig. Ha már nem jövök akkor nem bírtam ki.

Puszi mindenkinek!

Hugi
Amatőr
 


Szia Hugi!

Apának nem semmi ízlése van! A lilahagyma lecsúszna nekem is.

A lányom keresztbe az ágyban és játszik. Esze ágában sincs aludni, pedig délután nem aludt semmit.
NA én is elhúzok hajat mosni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?