Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi a zavarásért... gondolom hogy észrevettétek hogy egy őrült garázdálkodik az "apák a szülőszobában "topcban miért kell egy érdekesnek igérkező beszélgetést elronditaniKép Kép Kép ??????????? az RR-nél tapasztalt beszólásokkal...vgy miért kell cukkolni a hozzászólókat????KépKép
Kelemenné Vera
 


Kedves Vera!
Én csak most olvastam el a topikot, egyben az egészet. Lehet, hogy nem leszek népszerű, de a durva hangnemet nem Névtelen kezdte. Ha mindenki, a regisztráltak is tiszteletben tartják a másikat és a véleményét, akkor ebből a topikból nem lesz RR.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Apa, Gabi!

Harmadszorra kérlek titeket, hogy töröljétek az általam még kezdőként feleslegesen létrehozott topicot!
Életmód- Fütyigondok

Köszi: Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 

 
 

Sziasztok,

Szeretném felhívni a figyelmet Vezér papa több írására, konkrétan a Szülés, kórházak topik Szent Imre kórházban szólt hozzá az elmúlt napokban szerintem olyan stílusban, ami lassan kimeríti a becsületsértés fogalmát...
zzz
 


Sziasztok! Kedves Társalgó adminisztrátor!

Örülök, hogy fenti soraidat olvastam. Ezt magam is leírtam fenti topicban, de valahogy nem fogadják el a többiek. Őszinte leszek. Eleinte csak olvastam a babanetet, aztán vettem a bátorságot és regisztráltam, hogy magamat vállalva tudjak írni. Aztán elkeserítettek egyrészt a valóban kulturálatlan hsz-ok (aminek nem az a lényege szerintem, hogy névtelenül tették). De ami rosszabbul esik az az, hogy ha valaki vállalja a többségtől eltérő véleményét, azt vagy letámadják, vagy nem fogadják el, pedig ennek ellenkezőjét írja mindenki. Persze tudom, írjak olyan topicba, ahol egyformán gondolkodunk, ahol elfogadnak, stb. (Találtam ilyet is!Kép) Csak az a szomorú, hogy az adott témában az új, más véleménnyel rendelkezőknek elég nehéz dolguk van, mintha nem fogadnák be Őket.
Bocs, ha olyanba kotyogtam bele, ami nem az én dolgom, vagy ha nem ide tartozna a véleményem.

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Beatrix:
Ez egy viszonylag zárt szubkultúra, ahol gyakorlatilag vagy megszoksz, vagy megszöksz.
Van néhány hangadó, akikhez igazodik a (kissé ostobácska) többség. Ha "helyzet van" azonnal névtelenre váltanak és támadnak. Cikiznek, beszólogatnak, kioktatnak.
Ha azt akarod, hogy elfogadjanak, akkor eleinte kérdezz együgyü dolgokat, csodálkozz rá a válaszra, aztán másnap dicsérd meg az ősbabanetest a jó tanácsért. Néhány hét után nézd meg akedvenc topicjaid hangadóinak az albumját és dicsérd meg nagyon a gyerekeik szépségét, és küldj nekik magánban néhány rosszulsikerült előnytelen képet a sajátjaidról.
Ha jól csinálod, bevesznek és cserébe néha halkan, persze rögtön megkérdőjelezve, előhozakohatsz a formabontó ötleteiddel, de csak óvatosan!
Névtelen
 


Boá
csak én nickkel. és tömörebben.

bocs az offért
solya
 
 


Azt hiszem inkább megszököm. Azt hittem, hogy.. bár már látom naiv vagyok. 29 évesen. Azt hiszem megtaláltam azt a topicot is, ahol normális a hangnem, legfeljebb majd azt látogatom. Ott nem kell beállni a sorba, ott nem fog senki lehülyézni, senki nem fog megkövezni, ha VÁLLALOM a véleményem.
Névtelen! Azt hiszem sokat kellett volna még tapasztalnom, hogy így meg tudjam fogalmazni, de köszi Neked, inkább nem húzom fel magam a továbbiakban azon, ami amúgy sem az én dolgom.
beatrix28
 
 


A Babanet nagyon pozitív szerepet tölt be akkor, amikor segítette/segíti, hogy baráti közösségek, kapcsolatok jöjjenek létre. Ezt nagyon komolyan gondolom.

A társalgó viszont nyitott, akkor is, ha egyes topikokban viszonylag kevés ember beszélget. Topikot mindenki nyithat, de a topik nem a topiknyitóé. Lehet off-topik hozzászólás, de off-topik vélemény szerintem nem.
Igyekszem nem cenzorként viselkedni, és ha egy topikba már többen írtak, nem fogom törölni akkor sem, ha nem különösebben érdekfeszítő. Diko, ezt neked is válaszolom.(Legfeljebb a többeknek ígért nagytakarításkor, amit tényleg szeretnék megcsinálni, de sosincs rá idő)
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


"A Babanet nagyon pozitív szerepet tölt be akkor, amikor segítette/segíti, hogy baráti közösségek, kapcsolatok jöjjenek létre. Ezt nagyon komolyan gondolom."
Ezt nem kétlem. De ez a folyamat lejátszódott néhány évvel ezelőtt, kialakult a keménymag, és gyakorlatilag a nézeteikkel, stílusukkal véleményükkel együtt bebetonozódtak.

Ez a fórum elég nagy ahhoz, hogy elsodorja a kisebb csoport-véleményeket, de kicsi ahhoz, hogy komolyabb vérfrissítést okozva jelentősebb mennyiségű új belépő frissíthesse.

A téma jellegéből fakadóan nincsenek abszolút igazságok, viszont szinte minden új belépő kvázi kezdő, hiszen leggyakrabban már állapotos, de sokszor tájékozatlan nők, akik nagy része az internetes kommunikációban sem rutinos.

Kiváló példa a MÁV kórházas topic, ahol már több mint két éve többen írták, hogy gondok vannak, saját vagy ismerőseik negatív élményeiről számoltak be. Menetrendszerüen érkezett a válasz, miszerint egyedi elszigetelt esetekről lehet szó, egyéni túlérzékenységről, személyes indulatokról.
Ha valaki mégis erősködött, akkor a "kemény mag" nagyon durva, igen gyakran névtelen támadásokkal halgattatta el a babanetes állásponttól eltérő véleményt hangoztatót.
Aztán beütött a krach, igaznak bizonyultak a "vádak", de némelyik meghatározó babanetes véleményformáló még utána is duzzogva mondta a magáét, igaz, a botrányra érkezett "indexes" és egyéb "ellenséges" forumozók kellmesen átöblítették a témát.

Ez azonban nem várható minden témakörben, marad az arrogáns véleménymonopólium, a bratyizás a moderátorral ("majd szólok Gabinak vegye ki") és amíg nem mennek el dolgozni az ős-babanetesek, amíg nem nőnek föl a gyerekeik, addig nem várható komolyabb vérfrissítés.

Pedig bizonyos témákban nem ártana, mert bizony a akár a tudomány, akár az aktuális divat már messzejár a nagyöregek három-négy-öt évvel ezelőtti ismereteitől, de itt a babaneten megállt az idő néhány "Régi felhasználó" és "Haladó felhasználó" jóvoltából.

Szerkesztői eszközökkel megoldani ezt nem lehet, nem is érdemes.
A babanet hibáiból tanulva más fórumok lehetnek jobbak, nyitottabbak, igaz meg kell küzdeniük néhány babanetes expanziós hajlamával, mely jelentékeny megváltás tudattal fűszerezve más fórumok, siteok kritizálására, időnként csoportos támadására készteti a babanet törzsközönségét.

Viszont érdemes idejönni borzongani vagy röhögni, vagy ostoba anyukák kérdéseire várni a sete-suta tudomyányos magyarázatokat, figyelni, ahogy a véleményformálók lehengerlik a tétova kezdőt, és ahogy időnként - persze rögtön névtelenül - gágogva csapnak le a gyengébbre - pont mint a tyúkok, kacsák, pulykák és libák a baromfi udvar 5X10 méteres bekerített világában...
Névtelen
 


"De ez a folyamat lejátszódott néhány évvel ezelőtt, kialakult a keménymag, és gyakorlatilag a nézeteikkel, stílusukkal véleményükkel együtt bebetonozódtak."

erre spec. tudnék kapásból két ellenpéldát említeni. De ezek a társaságok nem hirdetik fennhangon, hogy helló, a babanetnek köszönhetően egymásra találtunk és milyen heppi minden!

"Ez a fórum elég nagy ahhoz, hogy elsodorja a kisebb csoport-véleményeket, de kicsi ahhoz, hogy komolyabb vérfrissítést okozva jelentősebb mennyiségű új belépő frissíthesse."

nem kell ahhoz egyszerre nagy mennyiségű új belépő, hogy véleményfrissítés jöjjön létre. Elég, ha vki intelligensen áll hozzá a témához. És a többiekhez.
Ha hozzád ismeretlen vendég jön és az rögtön letorkoll, hogyan reagálsz?

MÁV kórházzal kapcsolatban tökéletesen egyetértek, azonban nem vagyok benne biztos, hogy a névtelen elhallgattatók a babanet régen regisztrált tagjai lettek volna. Mint ahogy nagyon úgy tűnik, a többi topik provokatőrei is máshonnan jönnek. (Mondom én ezt úgy, hogy nem olvasok más fórumot, csak elhiszem azoknak, akiket már egy ideje ismerek innen.)

A bratyizás a moderátorral sem érthető, miért lett felróva? Tudjuk hogy hívják, minek alakoskodjunk? Írhatjuk, hogy majd szólunk a Társalgó Adminisztrátornak, de minek? Ez egy közvetlen fórum. Vagy legalábbis eddig az volt.

Ha valaki érintett a kül témák frissítésében. nincs kizárva, hogy alátámasztva véleményét, sikerüljön meggyőznie bárkit is, feltéve, hogy ez a szándéka. mert szerintem nem is kell mindenkinek a véleményét átformálni. Ha a figyelmet felhívtad az általad ismert új információra, már megtetted a lehető legtöbbet. Miért akarod, hogy mindenki kövesse a divatot?

Sosem vettem még részt csoportos támadásban, pedig egy ideje úgy érzem elég sokat olvasom ezt az oldalt. De még felbujtani sem bujtott fel soha senki.

Az utolsó bekezdést kikérem magamnak.

Tényés való, hogy sokaknak van kialakult véleményük. Kérdem én, felnőtt embereknél ez bűn? Vannak olyanok is, akik nem engednek a 48-ból. De nem csak az általad kemény magnak titulált felhasználók között. Sokszor a kezdő felhasználók érkeznek hihetetlenül nagy mellénnyel, ami minden hozzászólónak kinyithatja a bicskát a zsebében.
Nem függ feltétlenül attól, hogy vki haladó vagy régi, vagy kezdő felhasználó.


Mit jelent az, hogy meghatározó babanetes véleményformáló?
solya
 
 


22.26-os Névtelen!

Telejsen egyetértek Veled! 3 éve Babanetezek már, de egyszerűen nem fogadnak be. Vagy rossz topikokba írogatok. Képtelen vagyok úgy viselkedi ahogy leírtad pedig szerintem is akkor vennének emberszába. Ezért inkább csak olvasni szoktam.
Névtelen
 


Ha valahol elszabadulnak az indulatok, akár kicsit, akár durvábban, akkor a "kemény mag" valóban kilöki magából a más véleménnyel rendelkezőket. Igaz, ez a legegyszerűbb. Utáljuk ki és meg van oldva a probléma. Ha egy kezdő felhasználó mondja el a véleményét, int visszafogottabb stílus használatára, kér toleranciát, akkor elkülditek a francba. Bezzeg, ha a nagy "öregek" közül szól be valaki, hogy ejnye-bejnye lányok, nem így kellene, stb. akkor elgondolkodtok, kimagyarázzátok, hogy hát igen, telán igaza lehet annak, akire Istenként felnéztek. Volt erre példa, amikor az általatok szeretett, tisztelt (okkalKép) Kíváncsi tette ezt meg. De a "nagy mellénnyel érkező kezdők" mondhatnak, kérhetnek bármit, nekik nincs joguk beleszólni a dolgokba. Inkább nyittok nekik egy külön topicot, csak ne zavarják a köreiteket. Ez az általatok hangoztatott: "tartsuk tiszteletben egymást" megvalósítása. Gratulálok!
Névtelen
 


Csak azt nem értem miért ez a fene nagy általánosítás?
solya
 
 


Megnézném, ki a nagy öreg...
Az, hogy ki régi felhasználó, vagy épp kezdő felh., az a hsz-ai szzámán múlik. A valóban régiek közül vagyunk itt talán öten... Egyikünk sem dorongol... Bár azért pl már sokszor megkaptuk a magunkét, ha javasoltuk, hogy ne nyisson vki az adott témára topikot, emrt máér van oylan (esetleg több is).
Az öregek nevében kikérem magamnak az ilyen általánosításokat!
(Mellesleg én az indexen érzem uezt: nem, vagy nagyon nehezen "fogadnak be" újat a régiek egy-egy "törzs"topikba...
Zsóka (aki a babanet kezdete, 2000 májusa óta babanetes)

Zsóka
zsóka
 
 


Solya,
te még csak középh. felh. vagy, szerintem nincs is jogod kinyitni a szád KépKépKép
(Bocs, remélem, érted, h ez nem komoly KépKép
puszi
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


És még valami. Ha valahol elszabadulnak az indulatok, nem a más véleménye miatt löki ki magából a topik az újonnan érkezőt.

Vannak íratlan szabályok, amelyek mindenkire vonatkoznak.
Láttam példát arra, hogy kezdő felhasználó csitított és lehiggadtak a kedélyek. Ugyanakkor láttam az ellenkezőjére is, hiába volt a csitítás. Senki nem lett elküldve a francba abban a topikban.
nem nézek fel senkire istenként. Vannak emberek, akikkel szeretek beszélgetni és nem azért mert mindenben egyetértünk, hanem azért mert a velük való beszélgetés építő, nem pedig romboló.
A nagy mellénnyel érkező akárki, ha nagy mellénnyel érkezik, agresszívan, kiabálva, trágárul, ocsmány módon jellemzeve pl. a szülés szentségét, akkor nézzen magába. Ha bárki, aki elmondja a véleményét, anélkül, hogy bárki érzéseibe tiport volna, és ezért bántja valaki, akkor jogos, hogy nem érti és kikéri magának.

"De a "nagy mellénnyel érkező kezdők" mondhatnak, kérhetnek bármit, nekik nincs joguk beleszólni a dolgokba."

Igen, ne bántson engem senki, nem adtam rá alapot. Ha mégis megteszi, úgy vállalja fel, hogy közútálat tárgya lesz. Ha ő jól érzi magát, ha bánthat, akkor viselje el a következményeket. A társadalom is kiveti magából azt, aki nem tartja tiszteletben a szabályait.
solya
 
 


Zsóka,Kép
tavaly télen lett új a nickem, pont a névtelen gonoszkodók miatt. Az előzőt 2oo1. nov. 23-án regisztráltam. Előtte pedig csak olvasni jártam ide, tanácsért, 2ooo decembere óta olvasom ezt az oldalt. Kép De nem érzem magam nagy öregnek, keménymagnak, közkiutálónak...
solya
 
 


Igazad van Solya. Ha téged bántanak, akkor aki megteszi közútálat tárgya lesz. Ez az, hogy összefogtok, és kiutáljátok. Ha a kinti világban én megbántalak, max te utálsz meg és nem vet ki a társadalom.
Névtelen
 


Ha egy társaságban sértegetsz valakit, akkor az a minitársadalom ki fog lökni. Attól függ mennyire voltál sértő és hogyan viselkedtél.

A hangsúly nem azon volt, hogy a babaneten engem sértegetnek, hanem hogy ha bárkit, aki nem ad alapot rá. Már akkor tudtam, hogy bele fogsz kötniKép

De ha a nagybetűs társadalom esetleges hangadóját, ismert személyiségét (én nem vagyok és nem is akarok az lenni itt, mielőtt bárki is belekötneKép) sérted meg nyilvánosan, akkor ugyanúgy kérdőre vonnak és keresik az alapját a sértegetésnek, nem?


ja,
ha amúgy sértegetnél, nem utálnálak meg. Először megpróbálnálak megérteni. Aztán megbeszélni, aztán meglátjuk. Utálni nem szoktam. Kép
solya
 
 


Gabi!

Kösz a választ. Csak ketten írtunk bele, kb. 2 hétig, és azóta semmit. De értelek!
Ha létrejön a nagytakarítás, akkor légyszíves emlékezz rá, ha tudsz. Nem szeretném, ha feleslegesen foglalná a helyet, hiszen van egy ugyanilyen témról szóló régebbi, és nagyobb topic.
Előre is köszönöm!

Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok!

Annak örülök legjobban, hogy ez az egész a szerkesztő topikjában fut és kénytelen elolvasniKép.

Gondolkodtam rajta, hogy most kikérem magamnak a névtelen 9,42-es által irottakat, de azt is megtanultam közel 4 év alatt, hogy névtelen irásokra nem szabad reagálni, nincsenek!

Szerintem nem az öregségtől lesz valaki hangadó, sőt nem is a hozzászólások számától, hanem a stilusától, emberi jellemzőitől! Akiknek én adok a véleményére, függetlenül attól, hogy egyezik az enyémmel vagy sem, azok azok, akiket (értelemszerűen névvel) megismertem apránként a hozzászólásaik alapján, és olyan embernek ismertem meg, aki nem a levegőbe beszél, nem összevissza vagdalkozik, és mindig vállalja a véleményét. Van közöttük olyan, aki ős-babanetes, meg olyan is, aki néhány hónapja van csak itt.

Azért egy gondolat névtelennek is: tudod mit, szerintem nyugodtan maradjanak az indexen vagy az nlc-n vagy ahol akarnak azok, akik csak röhögni járnak ide, avagy úgy gondolják, ez egy bebetonozott banda. Érezzék ők ott jól magukat, mi meg itt nélkülük!

Ildi (2000 júniusából)

Ildi
pildi
 
 


Csak a személyes megszólíttatás végett: annyira nem vagyok bebetonozott ősbabanetes, hogy még egy éve sincs, hogy regisztráltam, előtte nem olvasgattam (aki ismer, annak csak annyit mondok: hűbelebalázs Kép), aztán kimaradt majdnem egy egész nyár, és gyakorlatilag csak tavaly szeptembertől írogatok. Elismerem, nem keveset. Kép De már fékezem magam!
Ha már itt vagyok, még annyit fűznék hozzá: 10.27-es névtelen, te minek fecséreled a drága idődet arra már három éve, hogy olyan társaságban hallasd a hangod, ahol azt nem akarják meghallani? Én bizony nem tenném, inkább keresnék magamnak való barátokat...csak vannak! Kép
kíváncsi
 
 


Kíváncsi,
Nem hallatom a hangom, általában olvasni szoktam. Viszont itt sokmindent tanultam, azért vagyok hűséges.Kép Problémáimra is megtalálom a választ.
Névtelen
 


Kedves névtelenek, nevezzétek már meg a öreg motoros hangadókat, mert szerintem már igen igen kevesen vannak, és már nem is nagyon írogatnak.
Hadd tudjuk már meg kik azok akik közutálat tárgya.

Három éve Babanetes olvasgató.
Aki névtelen még a nevét sem meri vállani az ne is csodálkozzon, hogy már három éve nem sikerül sehol sem gyökeret vernie. Kép

Nem értem a Gyed-en vagyok, Gyes-en vagyok, nem dolgozok, dolgozok jogviszonynak mi köze ahhoz, hogy hova járok fórumozni.
Nem láttam sehol, hogy csak az írogathat ide akinek iskolás kor alatti gyereke van és nem dolgozik.
Hogy is van ez kedves névtelen?

Szerintem jó hely a Babanet, bár most forr egy kicsit mint a világ, de az indexnél 100x jobb, ahol aztán tényleg meg vannak a klikkek, az nlc-nél meg 1000x jobb ami meg tele van sötétebbnél sötétebb emberkékkel. Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Névtelen,
asszem tudom, ki vagy! Kép Csak bólintsál, ha igazam van! Kép
kíváncsi
 
 


Asszem én is tudom, te ki vagy.
Névtelen
 


Kíváncsi,
ha rám gondolsz a 10.27-es névtelenre, nem tudok bólintani.Kép Nem volt még dolgunk egymással.Kép
Névtelen
 


Puff neki. Kép Na jó, ha nem, hát nem! Kép De mostmár volt! Kép
kíváncsi
 
 


KíváncsiKép
Névtelen
 


Sziasztok!
Én amint rátaláltam a babanetre, azonnal regisztráltattam magam. Az első időszakban kicsit furcsa volt, idegennek éreztem magam, egyes topicokban átnéztek rajtam.Oda nem írtam többet, ha érdekel a téma, benézek még. DE megtaláltam az olyan topicokat, ahol nagyon, de nagyon jól érzem magam, és nem érzem, hogy más felhasználó különb lenne mint én, csak mert régebb óta jár ide. Nem is éreztetik velem!
Bár megjegyzem, idegesít, hogy néhányan ismeretlenül írogatnak be, vagy más regiszrálatlan, de kultúráltan írogatók nevét felhasználva pocskondiáznak békésen társalgó anyukákat. De hát ez ellen sajnos nincs mit tenni...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kedves Solya!

Tudnád törölni a tegnap nyitott topikomat? Csak pedagógiai célzattal létesült, de elvétette a célját.

"Apátlanul szülöszobán"

Az igazi Vezér papa Kép
Vezer
 


Akárki vagy is... Jól szórakozol?
Névtelen
 


Kedves Vezér!

nem tudnám törölni. Nincs hozzá jogosítványom. nem vagyok moderátor.

Gabi (vagy inkább Társalgó adminisztrátorKép) légyszí csináljatok vmit, már nem ez az első eset, hogy magyarázkodnom kell. Kép
Mondjuk továbbra sem zavar. Kép
solya
 
 


Solya!

Milyen népszerű lettél!!! Kép
Már többedszer hiszik azt, hogy te vagy itt a babaneten a nagy radír. Kép
Amikor meg megszólítjuk Gabit, azt hiszik, hogy a kiscsibék hazaszaladnak a mamájuk védő szárnya alá. Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Névtelenül sem? Vagy esetleg Vezér mama néven? Kép
Vezer
 


bigacsiga,
mert véletlenül bekerültem oda fel, a moderátorok közéKép nem ám én érdemeltem ki! Kép

vezér,
ez most kinek szólt?
Ha nekem, akkor moderáld magad! Kép
solya
 
 


Nem neked, valami hülye irogat névtelenül és mások nevén esszéket.
Vezer
 


Egyébként ne utasítgass!
Vezer
 


Azt a fület nem szoktam nyitogatni, mível tudom fejból a tyúkanyó (Gabi bocs Kép) cimét, de ha már így alakult

Solya!

Kép Kép Kép Sok szerettel gtatulálok a kinevezésedhez!!! Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Vezér,
ha figyelnél, kérlek.

nem megsértődni kell. A Kép, azt jelenti vicc. jelen esetben egy - szerintem - egész jó szóvicc volt.

az alapján, amit írtál, én is beszólhattam volna, de nem tettem.


Bigacsiga, ne csináld már légyszí, mert még tényleg komolyan veszi valaki! Kép
solya
 
 


Sziasztok!
Látom jó a hangulat...Kép
apa
apa
 
 


Apa,
remélem, ezt nem komolyan írtad... Jó lenne benézni egyes topikokba, hogy mik folynak ott. Igencsak eldurvult az élet itt a bbneten az utóbbi időben KépKép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


nem lehetne archiválni a cirkuszos agymenést?
Névtelen
 


Ipi-apacs! Itt árulkodik az álszent bagázsKépKépKépKép
Névtelen
 


Talán a névtelenség ellen valamelyes megoldás lehetne, ha a "névtelen" nick mellett/alatt megjelenne az IP cím. Talán valamelyest visszafogná őket. Max. nem KépKépKép
DBarbi
 


Sziasztok!

Már megbocsáss, kedves egytől egyig Névtelen, de az életben úgy működik, hogy odaverődsz egy társasághoz, cseszel bemutatkozni, majd elkezded hülyézni a többieket és osztani az észt? És ettől befogadnak? Hát nem tudom, melyik Zulu törzs tagja lehetsz, de a civilizált társadalmakban ez nem így működik!

Nekem is gyűlt már meg bajom topicokkal, fogtam magam és eljöttem onnan. Nem kezdtem el mocskolódni névtelenül.
Azért az Indexeseket sem kéne az egekig magasztalni! Emlékszem a Szoptatás - kitől NE... topicra, ami miután megnyílt az Indexen is és megtudták ennek a Babanetes topicnak a létezését, tízesével jöttek át névtelenül mocskolódni. Mert itt lehet névtelenül, az Indexen meg nem. Ennyit a frissítésről.

És végül: komoly vélemény lehet az, amelynek a tulajdonosa még egy semleges néven sem képes regisztrálni. Mert miért ír valaki destruktív hozzászólást névtelenül? Mert szégyelli a véleményét...

Annamari
muter
 
 


Annamari, Te nem írtál még destruktív hozzászólást névtelenül?
Névtelen
 


Destruktívat? Névtelenül? Szerintem nem. De nem tudok majd' 2 évre visszamenőleg visszaemlékezni. Mindenesetre nem szokásom, ha erre gondolsz. De ha találsz egyet, idézd kérlek, ebben úgyis nagy vagy!
muter
 
 


Nem nézek semmi után, de nem hiszem. A stílusod már jópárszor "visszaköszönt"
Névtelen
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?