Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!
Nagyon izgalmas :) Remélem, minél hamarabb kapunk valami hírt! De jó lehet most neki ...
Te hogy vagy? Mikor mész dokihoz? A haskeményedésed elmúlt?

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Én kicsit kikészültem így a hétvégére. Eltűnt a cicánk, napok óta járjuk a környéket hátha... Ilyen állapotban mentem terheléses cukorvizsgálatra, ami nagyon rossz lett - ettől persze csak jobban kiborultam.
A hasam keményedik, de emeltem a magnézium adagon. Diétázok, szerencsére a család támogat teljesen. Sütöttem tegnap teljes kiőrlésű zsemléket, annyira ízlett mindenki, hogy a férjem nemrég begyúrt egy újabb adagot. :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Szegény cica :( Bízzunk benne, hogy hazatalál!
Hogy-hogy most voltál terheléses cukron? Mennyi lett az erdmény? Nórinál is magas volt?

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Remélem én is, hogy hazajön! Nem hétköznapi cica, a két kutyánk a legjobb barátai, most ők is és Nóri is keresik... :(

Kontrollon voltam, mert a 26. heti határeset volt. De még nem kellett diétáznom. Most 8,4 lett... :(
Nórinál és korábban sem volt soha rossz cukorértékem, nem is értem most mi a gond...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Én még itthon. Tegnap uh eredménye, hogy cirka 3450 grammos és a pocija 359 mm. És még elvileg két hét a finishig.

Jaj nem bírom magamban tartani! Muszáj elárulnom :D
Sunflowernek pénteken délután megszületett a kisfia, Koppány.
Tegnap uh után bementem meglátogatni őket. Nagyon cuki a srác!!!! <3

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Gratulálok Sunflowernek! :)

Mi ma voltunk uh-n. A kisasszony 1900 g és kb. 40 cm. Ja és olyan ügyes volt, hogy befordult! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Grat Sunflowernek! Nyuszikarol tudtok valamit?

Mi ma voltunk nst-n, minden ok, csak nem tetszettek a kiscsajnak a tappancsok, megprobalta lelokni. Persze ott egy darab kemenyedesem nem volt. :)
Viszont a vasam kicsit alacsony, igy meg most elkezdenek venasan vasat adni, hogy kicsit feltornasszak a szulesig.
Nem tulzottan orulok neki, kicsit ki is borultam, de most mar jol vagyok. A lenyeg vegulis, hogy a vas bekeruljon normal tartomanyba, hogy ne legyen gond szulesnel.

Andi! Ne aggodj a cukor miatt, a dieta nem veszes dolog, nalam alap az inzulinrezisztencia miatt a 220 CH koruli dieta, gyorsan meg lehet szokni, sot az elso par hetben meg izgalmas is az etrend kialakitasa. :)

Szoval a vas szuri miatt meg 10 napot bent kellene hogy maradjon a lany.

Szep estet Nektek!
Verus (36+6)
verus81
 
 


Gratulálok Sunflowernek!
Remélem, Nyuszikáék is jól vannak és mielőbb kapunk híreket!
Látod, Andi, ügyes kislányod van :D És ahogy számolgatok, nem is túl pici :)
Verus, mennyire alacsony a vasad, hogy vénásan kell adagolni? :shock:
Minden nap vagy hogy?

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Az igen, Andi! Kis vasgyúró csaj :D
A szülést hogy befolyásolja, ha nem megfelelő a vasszint?

Tegnap felmentem pestre apehot intézni, aztán nst. Olyan fáradt voltam mire haza értem. Fájt mindenem. Menni is alig bírtam, mert lassú sétánál is minden egyes lépésnél olyan érzésem volt, mintha ki akarna jönni a gyerek.. Meg szerintem most ékelheti be a fejét mégjobban, mert olyan tágulós érzésem volt a csontomban a cuninál a belső combomban.

Nekünk is már a 31.héten be volt fordulva a srác. :) Azóta is úgy van :)

Tegnap átvettem a mozijegyeket, úgyhogy szombaton Alkonyat :P Alig várom :wink:

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Nagyon örülök neki, hogy ilyen szófogadó volt. Remélem már így is marad. :) Azt már előre megmondták, hogy nagyobb lesz, mint Nóci, pedig ő is nagy volt 3630 g és 53 cm.
Ma éjszaka mondjuk nagyon viccesek voltak a lányok. Nóci átjött éjjel és közöttünk aludt, annyit fészkelődött, hogy borzasztó. Flóra meg szerintem spárgázott és úgy rugdosta mindkét oldalam egyszerre... Szegény férjem meg 1/4 6-kor kelt, és én is vele. Utána nem tudtam visszaaludni vagy 1/2 7-ig. Persze Nóci 7-kor kell és azonnal Peppa malacot követel...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Sima szülés után szükség van haskötőre?

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Sziasztok!

Itthonról... Szülés után :)
Mese, mese:
Nálunk vasárnap reggel bevonulás, 9 felé beöntés, 10:20-kor burokrepesztés, de addigra megindultak magától a fájások is. Éljen a beöntés :) A dokim oda meg vissza volt, mert beöntés előtt már 3 ujjnyira ki voltam tágulva. Mondta, hogy nem tudja, hogy csinálom fájások nélkül, de örültünk. Aztán jött a költözés a szülőszobára, ahol a fájások jöttek mentek, de nem volt túl nagy rendszer benne és nem is tágultam tovább. Dokim kérdezte az elején, kérek-e EDA-t, de szerinte is felesleges volt. Na, persze szívás, mert nem tágultam tovább, jött is a fincsi oxitocin EDA nélkül.... Most tapasztaltam meg mi a magyarok Istene............. Téptem a hajam, a férjem, hangosan nyögtem...... Végül eljött a tolófájás ideje, amikor is a 3. fájásra meglett a Kincsem.... Az bezzeg mint a villám.... Igen, nem lett kicsi baba, mi lett volna, ha bent marad a végéig.... 54 centi, 3680 gramm. Mindezt 38+2 napon.

Hála ég nem vágtak, így saját lábon már ki is jöttem a kórtermembe :) És semmi bajom..... Nagyon jól érzem magam...... Ez jóóó!

A tej mindig is nehéz volt. A kórház meg maximálisan szopibarát, így első este bár elvitték, de utána hiába akartam leadni, mert hulla voltam, "fenyegettek", hogy nem mehetünk haza, ha nem lesz tej............ Basszus................... Dórinál 1 hét kellett.... Most megjött a tej 2 nappal később, de Macika meg lusta......... Ha cicit adok, elalszik, holott van benne tej........ Így próbálkozok ezerrel, de muszáj fejni... Viszont két gyerek mellett, nem tudom, hogyan fogom ezt így kivitelezni.... Rendszer nincs az életünkben, amit nem értek, kap enni, átlag 50 körül eszik, kinyúlik, viszont másfél óra és fent van.... Több kaja meg jön vissza.... NAGYON fáradt vagyok már most, aludni nem tudok, mert bár a férjem sokat segít, a nagyobbat szórakoztatja, de a kicsi nem alszik rendesen, így kész vagyok.............. Pedig még csak most született... Igazából szombat este lefeküdtem, de érdemben azóta sem aludtam...... Most is ordít az egyik, lassan a másik is........
Hormonok dolgoznak, így konkrétan zokogok sokat, félek, nem fogom bírni energiával............ :(

Szóval ez a történet és Sunflowerrel én is találkoztam, mivel szomszéd kórteremben voltunk :) Édes Koppány, tényleg :)

A kórház amúgy szép, a nem fizetős kórtermek tiszták, rendezettek. Kaja szokásos kórházi koszt.

Végül elengedtek, fogyott a lelkem, de majd kialakul valami, mert ez ami van most, az káosz.... Néha úgy érzem egyszerűbb lenne tápozni....

Csajok, a szülés megint szuper élmény volt, nagyon jó volt újra átélni, ugyanabban a sárga szobában :) Gyopi édes, mint mindig, Babi szülésznő szintén, nincsen panasz :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika! Grat Nektek is! Kitartas, hamar jobb lesz!

Zizien!
106 a szint, 120-160 kozott a normalis. Viszont, hianycikk a szuri, igy nincs mit beadni, marad a szajon at torteno alkalmazas, kaptam Humet-R-t, meg azt mondtak, igyak este fel - 1 dl vorosbort. Doki szerint annyira nem veszes ez a szint, es ha meg marad egy hetet bent a csajszi, akkor szerintem feljebb is tornazodik ez a hemoglobin szint. Masnak vas szedessel ennyi, nekem meg minden vas es vitamin nelkul lett ennyi. Szoval mar nem aggodom, minden rendben lesz. :) Meg C vitamint akarok hozza nyomatni, az is verkepzo.

Kvinna, csak nyugalom! :)
Nyuszika tok ugyes vagy, hogy 3 nyomasra meglett a bebi. :)

Szep estet Nektek!
Verus (37 hetes)
verus81
 
 


Nyuszika, feszülten vártam a beszámolódat! :D
Nagyon-nagyon nagy gratula, ügyesek voltatok! Örülök, hogy másodszorra is minden szép és jó volt. Végül is hány óra alatt szültél meg? Melyik szobában voltál?
Biztos nem könnyű most, ettől a részétől én már most félek ... De ki fog alakulni egy rendszer, és tudod, majd visszasírod még ezeket a napokat :) Erre gondolj!

És most, hogy érzed? Benned van most is, hogy "megint akarom!!"?
Érzed a pocak hiányát? Bocs, hogy hülye kérdésekkel bombázlak már most, de én ezekben a napokban bele voltam betegedve, hogy "elvesztettem a terhességemet", és csak remélni tudom, hogy második babánál nem így fogom megélni :oops:

Próbálj pihenni, amikor csak tudsz, bár magamból kiindulva ... ez a lehető leghülyébb tanács. Ha pedig tápot kell adni, azon se rágódj, a lényeg a kiegyensúlyozottság, boldog baba, család!
Jó egészséget kívánok Nektek! Ha tudsz, esetleg mutass egy fotót a babuciról, Dóriról is jöhet ...

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Verus, köszi! Ez király, mert nekem meg szülés után 100 volt a szint, és igazából a kutya nem törődött vele ... És az a baj, hogy valószínűleg most sem jobb a helyzet, mert állati fáradt, gyenge, sápkóros vagyok, estére alig állok a lábamon (meg reggelre is :( )
Kb. egy hete alkoholizálok én is esténként fél dl vörösbor formájában, meg nyomatom a vitaminokat, ettől várom, hogy egy kicsit erőre kapok.

Kvinna, nekem nem volt haskötőm, mindenki mást mond ezen a téren (is).
Ha nagyon kinyúlna a pocakod, szerintem egy próbát megér, de kérdezd majd meg a dokit, akinél szülsz!

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Nyuszika, gratulálok! Ügyesek vagytok! :) Örülök, hogy jól ment minden. A napirend nemsokára kialakul! Dóri, hogy fogadta a tesót?

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Én is gratulálok nektek Nyuszika! :)

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Pocak téma: megszületett Macika, éjjel pihenek, alszok, majd jött egy bélmozgás.... Arra ébredtem, hogy "mozog a gyerek"....... Majd rájöttem, már nincsen bent. Persze hiányzik a hordó, de Dórinál talán jobban fájt a szívem érte. Most megszállt a "kerek család" érzés, és nem a hasam lett az első, hanem, hogy 4-en jöttünk haza :)

Amúgy pontosan 4:22 perc alatt született meg a Kicsi. Gyors volt szerintem :)

1-es kórteremben voltam, nem fizettem, lett volna pedig hely, mert azon kívül, hogy egy fokkal tágasabb a fizetős, semmiben nem szenvedtem hiányt a nem fizetősben :)

Dóri szuperul fogadta Öcsit. Jött lelkesen, ült az ölemben és néztük a "babát". Azóta is, semmi dühroham, sőt, naponta menni kell megnézni a "babát" az emeleten. Mert éppen ott alszik. Aranyos, remélem ez így is marad. :)

Most mentem, megjött Anyósom, mint gyerekorvos

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika! Nagyon jó hírek! :) Remélem nálunk is ilyen simán megy majd minden! Jó babázást nektek!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ki tudnátok tölteni barátnőm vizsgájához ezt a babahordozókkal kapcsolatos kérdőívet?

http://online-kerdoiv.com/index/view/ha ... 289a057c3f

Köszi! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Örülök annak, amit írtál, Nyuszika :) Én is ebben bízom, hogy így lesz ... Amúgy Ti terveztetek/terveztek 3. bébit?
Éjjel hogy alszik Macika? Sokszor van ébren?
A 4 óra 22 perc szuper, szerintem bárki kiegyezne ennyiben :D

Andi, előkerült a cica?
A kérdőívet kitöltöm!

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Zizien, köszi! Sajnos nem került elő. Nagyon megvisel a dolog mindannyiunkat. :( Amikor Nórit vártam, akkor a kutyusom halt meg 14 évesen ugyan, de váratlanul. :(

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Lányok, mi újság? Van még valaki, aki már babázik?

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Nincs :(
Legalább is mi még egyben vagyunk. Ma picit fájdogált, de semmi extra...

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Kvinna! Elsö babák sokszor maradnak bent tovább, van még idötök, de tudom ilyenkor a legnehezebb várni

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Ó, Kvinna!
Inkább élvezd ki ezeket a heteket, napokat, amikor olyan intenzíven tudsz a Babára és Magadra is figyelni! Hidd el, soha nem lesz már ennyi időd magadra, mint most!
Mindjárt babázol, és onnantól kezdve csakis a babáról fog szólni minden!
Ami persze gyönyörű és csodálatos, de néha nagyon fárasztó is tud lenni :)
Drukkolok Neked, minden jót!

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Kvinna, így van, nyugalom, napok kérdése és Anya lesz a Kismamából!!!! Nem marad bent örökre, de tényleg az első babák bent szoktak maradni.. Mondjuk sokszor a többedik is :)
Gondolj arra, eddig azon küzdöttünk, maradjanak bent a babák a 37. hétig. Erre meg?!?!?!?! Most mindenki kifelé könyörgi :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Tudom és biztos igazatok van, de nagyon kíváncsi vagyok rá!
Ma majd nem egész nap fájdogált alhasnál. Aztán kb. du.4-től meg néha szúrogat a jobb ágyékom környékén. Ezek csak a tágulás,jóslófájás jelei vagy jelent vm mást is?!


Szép álmokat

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Egész éjszaka (még álmomban is) éreztem azt a szúrogató, benyilalló érzést, volt hogy fájt is -csak már azt nem tudom, hogy a fájás inkább az alhasamnál volt vagy ágyék környékén-.
A hasam most is fáj :(

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Sziasztok!

Mi is meg 2 in 1, de most jottem ra, hogy nem banom, ezek meg az utolso napok a kiscsajjal kettesben. Sokat jatszunk, setalni sajnos mar sok erom nincs vele, persze azert delelott meg kiviszem, de a delutani seta apae.

Nekem is faj, jo sok a kemenyedes, neha mensi szeru gorcsok, de leallnak. Nagyon kivancsi vagyok, mikor jon ki. :)
Holnap nst.

Kvinna, ha beindul, akkor minden rendszeresse valik, nem fogod elteveszteni. :) De tudom, eleg nehez ez, hogy igazabol nem tudod, a kovetkezo percben mi is var rad. :)

Szep estet.
Verus 37+5
verus81
 
 


Én is holnap megyek nst-re :)
Most is a semmitől állandóan bekeményedik a pocim. :D Elég kellemetlen. :)


Jó éjt :)

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


:D Sziasztok!!!
Végre ide is felkukucskálhatok sajna csak a facebook-ra van némi időm, kis Koppányom leköti a napjaim...
Igen megszülettünk november 9-én 17:24 perckor 3440 gr 56 cm császármetszéssel mivel a méhlepényem teljesen befedte a méhszájam.
Nem volt egyszerű a bent töltött időm szinte 1-2 órákat aludtam, kezdetben a félelemtől, majd a fájdalmaktól...
6 napot voltunk odabent és telt ház volt a szülészeten, a kórházban sok baba novemberre időzítette magát:)
Mikor hazaértünk benyeltem egy megfázásos vírusos valamit is ami 40 fokos lázzal gyötört meg ,úgy kellett visszamennem varat szedésre ami egyáltalán nem fájt :)
Sajna ez a ciceztetés dolog nem ment simán . Most kezdünk belejönni a rendszerbe...bedurrant a jobb cickóm még most is vannak benne csómók de legalább már nem vörös és nem ég.... csütörtökön voltam bent a csecsemősöknél a kórházba, hogy fejjenek le mert sajna egyedül béna voltam, ott megnyugtattak, hogy ez a cici anya egyáltalán nem gáz és ne ilyedjek meg rendbejön csak fogat összeszorít masszíroz fej, masszíroz fej...borogat és így tovább...és majd megindul a tejcsi....így is lett most masszom fejem masszom fejem borogatom...:)
Hát lányok nem könnyű anyának lenni, de senkivel nem cserélnék:))))))
Mikor megpillantottam a kis szerelmünk gyümölcsét aki kiköpött apukája mai napig könnyekbe fut a szemem és azt mondom minden fájdalmam elfelejtettem:)
Próbálok képet is feltölteni:)))

Kvinnanak köszönöm a látogatást nagyon jó volt talizni vele szép a pocakja és ne légy türelmetlen már nem sok van hátra kitartás:)))

Nyuszika 85 nagyon szép a babád:) és elnézést de ugy elrobogtunk délben a kórházból, hogy el is felejtettem nektek beköszönni:) Most jobban vagyok már de a megfázás szerintem most sokkal jobban legyötört mint az a kis kalandom a korházba:)))

Röviden ennyi történt míg nem jelentkeztem:)))
Lányok kitartás !!! Jó babázást aki meg még szülés elött mindent bele:)))
PUSZI
sunflower77
Pest Megye
 
 


Sziasztok Lányok! "Üdvözletünket" küldjük a gyerekklinikáról..... :( Macika sajnos beteg, nagyon.... :( Ugye, a szülést megindították, mivel vesevezeték tágulatot láttak nála... A kórházban, szülés után nem vizsgálták, mert a mért tágulat nem vészes, kiadták, hogy szülés után 10 nappal menjünk el egy UH-ra. Na, ennek örömére Lacika 8. napos korában, reggel 38,1 fokos lázzal kelt, azaz ébresztettem, mert rettenetesen aluszékony volt... Anyósom, mint gyerekorvos, megvizsgálta, érdemben semmit nem látott, konzultált egy kollégájával, aki a klinikára történő bevonulást javasolta. Bejöttünk, vért vettek Tőle, vizeletet gyűjtöttünk és megvolt a hasi UH is.... Kiderült, hogy a vesevezetéke és a vesemedencéje is már meg van fertőződve, azonnali antibiotikumos kúra kell neki. Eszerint 5-7 napig, naponta kell infúzióra járni vele, majd onnantól 6-8 héten át szirupos formában eszi a gyógyszert. Ha teljesen steril lesz, akkor jön egy katéteres UH-s vizsgálat, amiből megállapítják pontosan mi a baja (jelenleg veserefluxra gyanakodnak). Egy éjszakát bent töltöttünk egy anya-baba szobában. De másnap reggel jött az újabb pofon, hogy sajnos a fertőzés már a vérére is átterjedt, el van fertőződve az is, így arra is kell antibiotikum... Napok alatt derül csak ki, hogy ez a fertőzés a vérében pontosan mi is, így bent kell addig maradni.... Éjjel nappal csorog az infúzió, szoptatni próbálom, még csak csak szaporodik a tej is, de nem az igazi. Fél óránként sírok, mert rettenetesen sajnálom ezt a pici embert, nem így kéne kezdenie az életét... Közben nagyon hiányzik Dóri, a szívem szakad meg, hogy nincs velem............ Nagyon rossz és nagyon fájdalmas mindez.......... Pihenni nem tudok érdemben, mert ha Lacika szopik, azt is min. 45 percen át, de most már az után is éhes marad. Ha meg nem, akkor a hasa fáj. Szét vagyok csúszva, nem tudom mi lesz így, de nem bírom a bent létet, őrülten hiányzik a férjem is, hatalmas logisztika, mire be tud jönni Ő is egy fél órára............ Szóval megint átértékeltem a dolgokat, bárcsak amiatt sírnék, hogy fáradt vagyok, de nem....................... :((((((((

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Na mai vizsgálatok eredménye. Minden OK és már 3111 -nél járunk. :)
Ezzel az értékkel még simán el lehet lenni 1,5-2 hetet!?

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Nyuszika! De sajnálom! Remélem minden rendben lesz a lurkóval! Drukkolok nektek!

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Nyuszika, ez borzasztó! De biztosan hamarosan rendbe jön szegény, pici babuci! A lényeg, hogy ott vagy vele és ha még anyatejet is kap, akkor az sokat segít rajta. Az pedig óriási szerencse, hogy ilyen hamar reagáltatok és már kezelik is a kis drágát!
Ha időd engedi írj majd, hogy mi a helyzet. Nagyon szorítok Nektek, hogy minél előbb hazamehessetek!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Köszönjük.... Ma megint megvolt a mézesmadzag, hogy mehetünk, de nagyban függ a mai vérvétel eredménytől is. Meglátjuk, nem élem bele magam. De jó, hogy az étvágya nőtt, persze erre kevés a tejem, de sebaj, kap tápot, csak nyugodt legyen, hízott, és már éjjel Ő kelt, hogy éhes. Apró örömök :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Mehetünk haza....... :) Annyi, hogy minden nap jövünk majd infúzióra, egy héten át, onnantól, ha semmi rendellenes nincs, akkor otthon kapja a gyógyszert. Egy hónap múlva meg katéteres vizsgálat. Amúgy annyi, hogy bár fontos a szopi, de most a cél a sok sok folyadék, így nem a tejserkentésre kell most koncentrálni, hanem a sok folyadékra! Így szopi + táp, ami belefér, közte, ha fent van, cukros víz, hogy legyen energiája. Úgy örülök.....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


De jó :)

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Nyuszika, nagyon sajnálom, ami veletek történt, viszont nagyon jó hír, hogy végre otthon lehettek :) Kívánom, hogy mihamarabb rendeződjenek a dolgok a kicsivel :) Hidd el, hamar összeszedi magát a kis drága :) Kitartás!

Kép
edit82
Budapest
 
 


Sunflower, örülök, hogy rólad is hallok, gratulálok a kicsihez, remélem, jól vagytok! Urbancsekkel minden rendben volt? Szülésznőt fogadtál? Sebed hogy gyógyul? Én azt hittem, hogy nem élem túl az első hetet, borzalmasan fájt minden mozdulat... Most már jó, csak néhol még érzéketlen a hasam. Sok-sok boldog pillanatot kívánok nektek!

Kép
edit82
Budapest
 
 


Nyuszika, természetesen nektek is hatalmas gratula :) Nagyon gyors szülés volt, irigyellek :) Ügyesek voltatok!

Kép
edit82
Budapest
 
 


Andi, hogy vagytok? A cicus előkerült már?Nekünk is volt egy cicánk a párommal, igazi családtag volt, együtt szültünk vele, annyira megbízott bennünk :) Majd megőrültem a fájdalomtól, amikor elveszítettük :( 3 napi sírtam egyfolytában...
Pocaklakó hogy van?

Kép
edit82
Budapest
 
 


Zizien, Kvinna, Verus hogy vagytok? Remélem, mindenkivel minden rendben! Megyek, mert éhes a Drágám :) Még annyi, hogy 2 napja nem volt reflux!!! :) Mennyivel nyugisabb így minden...

Kép
edit82
Budapest
 
 


Edit, szuper a reflux mentes két nap. Tudom milyen ez, mi Dóri 7 hónapos koráig küzdöttünk ezzel, a szilárd kaja és az ülés oldotta meg.....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Unatkozoommm
Eddig az elmúlt pár nap és éjszaka majd' egyfolytában fájt a hasam, ma meg szó szerint 1-2 aprót kivéve semmi!

Ti hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


sziasztok!

Nyuszika, nagyon drukkoltam Nektek, hogy hamar rendbe jojjon a baboca! Azert szerintem felelotlenseg volt a bajcsy reszerol, hogy nem kuldott titeket tovabb vizsgalatra...de a lenyeg, hogy most mar jobban vagytok.

Nekunk azt mondta anno a gyerekorvos, amikor eloszor kijott, hogy ha ilyen pici babanak laza van, akkor azonnal korhaz!

Kvinna, megertelek, en ugye pont egy hettel vagyok mogotted, ma 38+1, es nezem az idojaras elorejelzest, de semmi front nem varhato. Nem mintha a multkor frontra indultunk volna, de azert egy jo kis hidegfront most jol jonne. Sebaj, majd jovo heten a telihold. :)
Egyebkent nekem is csak alhasi fajasok, de nem erosodnek, vagy rendszerezodnek.

Tegnap este azert meg megjartuk a korhazat, guggoltam, es hatraestem, a szuleszno meg azt mondta, hogy inkabb nezzuk meg, minden ok-e. Na az ugyeletes doki csinalt uh-t, nem volt tul kedves, idezem a szavait: esestol a legritkabb esetben lesz magzati karosodas, vagy lepeny levalas (nem tettem hozza, hogy a legritkabb esetbe tartozot ez a mondat nem vigasztalja). Illetve egyszer csak kozolte, ha lesz is valamilyen karosodasa a babanak, nem ettol lesz... Meg jo, hogy nem vagyok paras, es bizom a sajat dokimban, aki kiszurte volna, ha lenne valami. Kb ket percet uh-zott, miutan fel orat vartunk ra.
Nem tudom miert haragszanak arra, akinek van fogadott dokija, oket is fogadjak, csak masok.

Kvinna, menj moziba, setalj nagyokat, lazits, csinald azt, amit nagyon szeretsz, jo darabig nem lesz ra idod. :)

Mindenkinek tovabbi szep hetet.
Verus
verus81
 
 


Sziasztok!

Edit, sajnos nem került elő még, ráadásul a hétvégén az egyik mini nyuszink is elpusztult teljesen váratlanul... :( Szóval ránk jár a rúd..
Flóra szerencsére jól van, amennyire meg tudom ítélni. Próbálok sokat pihenni, hogy a nyíló méhszájamból ne legyen gond.
Örülök, hogy megoldódni látszik a reflux! :)

Sunflower, neked még egyszer gratulálok! :)

Nyuszika, nagyon jó, hogy hazamehettetek! :) Csak így tovább, gyógyuljon meg gyorsan a pici!

Kvinna, nemsokára nem fogsz unatkozni, hidd el! :)

Verus, sajnálom, hogy bunkó volt a doki. Én egyszer voltam ügyeleten a Bajcsyban szülés után, de akkor egy nagyon rendes dokit fogtam ki. A párom akart neki pénzt is adni, de visszautasította.

Azért irigyellek titeket, hogy már a célegyenesben vagytok. Én alig várom, hogy elérjük legalább a 37. hetet... De az majd karácsony után lesz csak...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Azt hittem csak a front hatására indulhat be. Ezek szerint a telihold is befolyásolja?! Nekem pont kerek 1 hetem van. Kivi vagyok.
Na mindjárt meg is nézem ezt a holdas dolgot. :)
Tegnap utánna olvasgattam a szülési előtti utolsó napoknak a neten, hátha találok magamnak valami jósló dolgot. Azt olvastam több helyen is, hogy x,y kismamának mondták, hogy fel van puffadva-el van torzulva az arca és biztos, hogy kb.2-3 napon belül meg fog szülni. És így is történt!
Ma reggel be kellett szaladnom a munkahelyre egy -remélem- utolsó papírt aláírni és ott ketten is mondták, hogy fel van puffadva az arcom! Mindjárt mondtam is, hogy "Ez az! Jeee" :D Most kíváncsi vagyok, hogy igazuk lesz-e!? :D

Kellemes estét nektek!

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 


Á már látom. 28.-a telihold.
Viszont a frontról nem igazán találtam semmi előrejelzést. Annyit sikerült kiszűrnöm, hogy a héten nem lesz. Vagyis annyit már találtam, hogy hétfőn enyhe meleg front lesz. A meleg front is hatással lehet vagy csak a hideg?

Na most találtam egy egész jó oldalt. Iitt be tudom írni a várost és annak az előrejelzését mutatja. Nekem hétfőtől péntekig melegfrontom lesz. http://www.idojaras.hu/elorejelzes


Csajok, eszembe jutott még 2 kérdés.
Látogatás a kórházban: Hogyan működik? Csak a folyosón lehet társalogni a látogatókkal? Vagy be mehetnek a kórterembe?
Az alapítványi szoba elvileg ott hátul van valahol a vajúdók környékén (nem tudtuk megnézni amikor ott jártunk). Ha alapítványiba kérem az elhelyezést, akkor arra milyen látogatási szabályok vonatkoznak?

Másik: Mivel nincs fogadott dokim, nem tudom, hogy hogyan működnek a dolgok a Bajcsyban. Vasárnap kezdem a 40.hetet. Kedden megyek még egy utolsó NST-re helyben. De utánna a kórházban hogyan működik? Naponta be kell menni? A ceglédi kórházban pl. ha a kiírt napra nem születik meg, akkor általában be kell feküdni.

Előre is köszi

Lilypie First Birthday tickers
kvinna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: