Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Berni! Én írtam a Dorián napot! 8)
Fokozatosság nálunk is van! Pontosan úgy, ahogy Csilla mondta. Egyszerre csak 2-3 új gyerek van és először csak 1-2 órára maradnak (2 óvónő van ilyenkor), aztán délelőttre maradnak, utána ott ebédelnek, majd végül ott is alszanak. mindenki más ütemben, ahogy látják az óvónők, hogy kinek hogy jó. De szigorúan anyuka nélkül az első perctől kezdve. Szerintem ez így elég korrekt.

Adri! Majd megszokja Ártemisz fokozatosan az új napirendet.
Sajnos akárhogy nézzük, télen nem tudunk annyit kint lenni, mint nyáron!

Kép
szly27
 
 


Berni! Akkor félreértettem a kérdést :) .
Nem lazaságnak, inkább "magabiztosságnak" mondanám, szóval, hogy nem hatnak az újdonság erejével a dolgok, pl. a sárgaságtól nem ijedtem meg úgy mint tavaly, vagy sokkal jobban "értem", hogy mikor miért sirhat stb.. De azt le kell szögeznem, és ezt csak most látom, hogy mennyire más a két baba, és nem csak külsőre, hanem természetre is. Óhatatlanul összehasonlitom őket, de semmi rossz nincs benne, csak megállapitom, hogy Ártemisz ebben-és ebben pl. nem ilyen volt.
Nem tudom melyikőtök irta még nekem anno, amikor aggódtam, hogy tudom-e majd őket ugyanúgy szeretni, hogy mindig azt a gyerekét "szereti jobban", akivel éppen van. Ez annyiszor eszembe jut, és tényleg igy érzem én is!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


szly!
ne haragudj,nagyon szégyellem magam!!!!!!! :oops:

képzeljétek ma Dorián uncsitesója leesett a teraszukról,ami kb 2m-t jelent :roll: ő is 1 é múlt,2 hónap van köztük kb.mentő-ügyelet-kórház,úgyh átvizsgálták alaposan,szerencsére nem találtak semmit,hazaengedték,de gondolhatjátok,mekkora ijedtség volt a családban.esküszöm mikor mesélte anyósom,szószerint rázott a hideg és felállt a szőr rajtam mindenhol :roll: szörnyű ilyeneket hallani,vagy csak én viselem rosszul,de rögtön az jut eszembe,mi történhetett volna :evil: de szerencsére jó őrangyaluk van a gyerekeknek :)

na nem kedvet akartam rontani,csak megosztottam veletek.

Dorián egyre többet(ha még lehet fokozni)"beszél",persze hablaty,de én imádom hallgatni.jön,magyaráz,ha nem értem meg,most már el is mutogatja :D zabálnivaló
annyira büszke vok rá soxor,olyan sok mindent csinál és ugyanakkor szembesülök vele,h mennyire rohan az idő :cry: lassan már csak az esti altatáskor bújik vissza a babybőrébe :lol:

Kép
berni1
 
 

 
 

Babybőr hát igen,lassan elmúllik...
Mondhatom neked Berni,hogy Fruzsi is csak este bújik oda hozzám!
Apujához még egy kicsit többet,de sokáig nem engedi a dajkálást!

De nemsokára nekem itt lesz egy kis csomagom újra,akit majd dajkálhatok!Már a 21.-dik hétben vagyok,múllik az idő!
Sokszor gondolok arra,hogy most van ez és többet nbem lesz,mert többet nem leszek terhes,kettő babát szertnénk!De ugye a második terhesség már nem olyan,mint az első! :wink: Ilyenkor nincs idő már annyit foglalkozni vele!

Még jó,hogy minden rendben van a kiskölyökkel,aki leesett!
:wink:

Fruzsi is beszél sok értelmeset is,de néha ugy be-be szól,mintha kinaiul beszélne!Ezeken jókat tudok mosolyogni!
:D :lol:

Igen,Adri átérzem,amit irsz,hogy minden baba annyira más!
Gondolom majd én is hasonlitgatni fogom őket,pedig ők ketten majd két külömböző személyiség lesznek!

Pl.Fruzsi ennyi hetesen már sokat mocorgott,ez a baba néha bejelez és annyi!Nyugodtabb már most! :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Berni! És még mennyi ilyen lesz később is... Itt az egyik barátnőm kisfia 6 éves, és most esett le a fáról, és eltörte a karját, kórház, műtét stb...Amióta anyák lettünk többé nincs olyan, hogy ne kellen aggódnunk... :)

Már Ártemisz is "szabadon közlekedik" a lakásban, olyan jó, már úgy vártam ezt!! Ő mostanában néha igényli az odabújást, de csak pár másodperc, és már szabadul is ki az ölelésből. Este pedig odabújik szorosan, de akkor is 1 perc múlva mutatja az ágyat, hogy tegyem be :)

Szintus! Niki a hasamban sokkal élénkebb volt mint anno Ártemisz, de amióta kibújt sokkal békésebb...Éppen azt fogod észrevenni, hogy milyen különbözőek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!
Ma még nem termeltetek lányok! :)

Adri!
Már értem ezt a varratszedést...inkább te,mintsem visszemenj a kórházba!Elképzelem milyen állapotok uralkodhatnak... :evil: Amúgy nálunk is így volt,Mira 10-szer annyit mocorgott bent,de sokkal-sokkal nyugodtam kint,mint Márk.És ez még most is így van,15 hónap után!

Berni!
Bár nem én voltam,de én is nagyon bodlog névnapot kívánok Doriánnak!!!Ilyenek ezek a "flancos" nevek,nincsenek benne minden naptárban..Mirát se köszöntötte fel senki még a családból se,pedig neki is 3 napja volt! :lol:

Ma nagyon sz@r napom volt!Reggel Márk annyira sírt,már úgy kelt fel,hogy ugye nem hagyom ott az oviban!Annyira sajnáltam szegényt,egész oviúton sírt,(meg én is-pedig sem ömlengős,sem sírós nem vagyok,és tudom ha ezt látja neki is sokkal rosszabb,de talán ő nem vette észre) aztán végül az apja vitte be,de neki is kapaszkodott a nyakába,sírt,meg kiabált,hogy menjen vissza.Ez borzaszttó!!!! :( :( :( Ma komolyan megfordult a fejemben,hogy kiveszem,és majd megpróbáljuk jövőre,de közben a védőnéninkkel beszélgettem,és meggyőzött,hogy ha ahgyom magam most,akkor később is...így marad. Végülis nappal már egész jól elvan,szépen játszik,főleg kint,meg eszik rendesen...csak hát ez az elválás nagyon fájdítja a szívem....
Aztán a délutáni program temetés volt. Drága Ili-mamánknak,meghalt a férje!!!
Szóval eddig semmi pozitívum ma,és még Mircsike is szurit kapott. De nem sírt,csak pár másodpercig,és én sem!
Ma már 80 cm,és 9530g :-)
Többiek merre?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Akkor Doriannak és Mirának is boldog Névnapot!
Pat! Szegény Márk! Drukkolok, hogy napról napra jobb legyen a helyzet. Okosat nem tudok mondani, ebben semmi tapasztalatom..
Sajnálom a halálesetet is...
Mi jövő szerdán megyünk a 15 hós oltásra, kiváncsi leszek, állitólag ettől be szoktak lázasodni...Mira egyelőre jól van, igaz? Milyen magas!
Kiváncsi vagyok én is már Ártemisz paramétereire :) Meg Nikiére is, a kórházban vesztett 300 grammot. De jól szopizik, szóval remélem visszahizza addigra, hogy ne kelljen vitáznom a doktornénivel aki állandóan tápszert akar adni... 8)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Jaj szegény Márk és szegény te Patri! Remélem hamar javulni fog a dolog. El tudom képzelni, milyen nehéz lehet otthagyni! Szegénykém! Én sem tatom jó ötletnek, hogy ne vidd oviba. Helyre fog rázódni, csak idő kell neki. Mira nagyon ügyi, hogy alig sírt. Hát Jázmin 1000%-hogy ordítani fog. Tegnap bent voltam a lakásban, a gyerekek az udvaron játszottak, Gyuri kint bóklászolt. Egyszer csak nagyon nagyon el kezdett sírni Jázmin. Azt hittem valami nagy baj van. Hát csak annyi baja volt, hgoy meglátta a gyerekdokinkat, ugyanis ott állt a kapuban. Erre járt és beugrott, hogy megbeszéljük a 15 hós szuri időpontját. Jázmin már legalább 3 hónapja nem látta az orvost, de úgy látom jól megjegyezte! 8) Szóval mi amint belépünk a rendelőbe, irdatlan ordítás, még akkor is, ha hozzá sem nyúlt az orvos.

Adri! Ne hagyd magad. Lehet már az orvos is másképp fog hozzád állni, mert látta, hogy Ártemisznél is kitartottál a szopi mellett.

Berni! Semmi gond!

Mirának is boldog névnapot!

Szintus! Kicsit én is irigyellek a pocak miatt. Máskor meg azt is érzem, hogy olyan jó lenne, ha már kicsit nagyobbak és önállóbbak lennének és mondjuk Jázmin is tudna már beszélni és nem nyávogna annyit stb.

Berni! Még jó, hogy nem lett komoly baja a kisfiúnak! Annyira elevenek, nagyon hirtelen megvan a baj.

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
adri!
már,írtam,h Dorkó is attól volt lázas,de semmi extra,a kedve ugyanolyan jó volt,tényleg csak annyiban külömbözött,h meleg volt :) a szomszéd kisfiúnak meg semmi baja nem volt tőle.hát,ilyenek ezek. :lol:

réka!
mi van veled?gyuri már téged is túszul ejtett? :lol:

Mirának boldog névnapot!és jól csináltad pat,így mindneki fel fogja köszönteni :wink: :lol: mármint itt.a családban nálunk is jópáran elfelejtették.engem bosszant,mert lesz nagyobb is és én nem akarok magyarázkodni,igeni stessék nem elfelejteni családon belül,nekem sem esik jól.de én ilyen vok,én is igyexem ezeket észben(naptárban)tartani. :)

szly!
Dorkó ugyanígy viselkedik a dokinál és szerintem ez már örökre így is marad.én voltam ilyen,ha csak kiejtették a doki nevét vagy,h megyünk hozzá,én már útközben bőgtem. :oops: :D szép jövő!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok! :D

Most fotódömping jön, beszámoló és visszaolvasás majd holnap. :oops: Remélem mindenki jól van. :)

A fotókat megnéztem, Adri, tündériek vagytok, és azért arcra hasonlítanak ám, csak a hajmennyiségben különböznek. :) És sokadjára is megjegyzem, hogy nagyon szép vagy, fel vagyok háborodva! :lol:

Naszóval...

Hotel
Kép Kép Kép

Kilátás a szobából
Kép Kép Kép

Knódelék nyaralnak :lol: - Szállodán kívül
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szállodán belül
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Csoportterápia :lol:
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Berni,ezt a névnapos dolgot jól csináltam,mi? 8) :lol: Mindenkinek köszönjük a köszöntést!!!!! :lol:

Adri!
Nekem azt mondta a doki,hogy mostanában ettől a szuritól (a környékünkön legalábbis) senki nem lázasodott be. Szerencsére a kis hosszúlábúm is jól van,szépen elaludt,nem volt semmi gond...reméljük 10 nap múlva sem lesz...

Sly!
Nem semi Jázmin!A doktornéni puszta megjelenés ezt váltotta ki belőle! :shock: Márk sem szerette az előző dokit,bár ő meg sem tett semmit annak érdekében,hogy ez ne így legyen. A mostanival viszont nagyon meg vagyunk elégedve! :)
Elfogadták a tantervedet???

Gabuska!
Valld be,hogy ingyenesen kaptak ezt a wellness-kikapcsolódást,ha cserébe a szálloda minden pontját nyilvánosan hirdeted,reklámozod! :lol: Ez 37 db képt vazzeg!!!! :shock: :shock: :shock: Persze nehogy felhagyj jó szokásoddal,nagyon szépen köszönjük a képeket!!!! Nagyon szupik,ebből ítélve nem bántátok meg,hogy ezt a helyet választottátok,ráadásul az időjárás meg csúcs! Ha még a kaja is szupi....

Észrevettétek,hogy Adri többet ír mióta 2 gyerekes anyuka?? :lol: Nagyon ügyesen csinálod!!!

Viszont többek eltúntek!!!

Úgy tűnik nagy titok övezi a legitóbbi talit! :lol:

Joli te merre csavarogsz???Intézkedsz Elemér hazaútjával kapcsolatban?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!

Bogi is lázas 2 napja az oltástól (8. napra) és a kedve sem valami fényes, folyton nyüszizik, éjszaka sem alszik jól, viszont nappal aludt 2 órát a félórák helyett.

Már nem emlékszem kristálytisztán, de Boginak is 15-én volt a névnapja..., ne fogjátok vissza magatokat :D .
Ja, boldog névnapot Mirának!

Toncsi is sírdogál pár napja, hogy nem akar oviba menni. Van ott egy kisfiú, aki folyton lökdösődik :evil: .
Meg azt mondja unalmas, tulajdonképpen el is hiszem. Nem csinálnak semmit. Reggel van játék kb. 30 perc, tízórai, udvar, ebéd, alvás. Ennyi :shock: .
ÉN azt fontolgatom, hogy lehet nem viszem minden nap :? . Még gondolkodom rajta.

Gabuska, jó lehetett a nyaralásotok!

Talis képek tesómnál maradtak, talán egyszer... 8) .

Bogica alszik. MOstanában mindenhová csak kengurúval tudunk menni, a derekam nem tudom, meddig bírja :x .

Tegnap Kázmér úgy elzárta a gázpalackot, hogy nem bírtam megnyitni, azt hittem felrobbanok. Így mirkóban sült virslit ettünk. Most már kinyittatam vele, ma már főzhetek :D .

Holnap 2 szülinapi buliba is hivatalosak vagyunk, nekem meg osztálytalálkozóm is lesz. Sűrű nap lesz.

Na pussz!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hahó!
Jelentés a balfenékről: az elmúlt napok elég sűrűek voltak ahhoz, hogy ne jussak hozzá a géphez.
Kedden kerekítő, játszótér aztán anyós és szekrényrámolás egy mutatóujj-leturmixolással kombinálva. Szerda: doki az előbbi okból, aztán vendég. családi ebéd délutánra zenekari próba, aztán végül ahelyett hogy hazatepertünk volna eltakarítani a romokat (mert mindenki úgy állt fel az asztaltól, mint amikor az eb otthagyja az anyagcsereterméket) traccsoltunk egyet a többi zenésszel (3 éve nem találkoztunk) Tegnap: reggel összekészítettem magunkat aztán eltepertünk a hordozóhét tegnapi bulijára. Mire hazatértünk Máté úgy döntött, összenő az etetőszervemmel, és mikor megpróbáltam mindenféle krumplipürével és marhahússal megetetni addig nem evett, amíg ő nem kanalazhatott. A nagy önállóság miatt pucoltam a szőnyeget, a ruháját, az etetőszéket, aztán bevágtam a gyereket a víz alá, aztán fürdés, cici, szunya.... Mellézombiztam. MOst itt ücsörgök, ahelyett, hogy takarítanék, vagy a holnapi koncertre gyakorolnék. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Névnaposoknak utólag is nagyon boldogot!

Adri, gyönyörűek a lányaid, te meg nagyon ügyesen szervezed az életedet, hogy még ránk is tudsz egy kicsit szánni belőle! Le a kalappal!

Berni, rég láttuk Dorkó akcióit! Mostanában nem fotózol, videózol? Tessék belendülni!

Pat, nem irigykedek rátok! Még a mai napig emlékszem, mennyire utáltam oviba menni.Nálunk kb fél évig, ha nem tovább ment a sírás minden reggel. (nem adtam fel könnyen) Sajnos anyukámnak már vissza kellett menni dolgozni, így esélyem nem volt vele otthon maradni. Jól gondoljátok meg hogy csináljátok, ilyenkor szerintem lehetetlen jó döntést hozni... :cry: Gondolunk rátok! Mira meg nagyon ügyes, ha ilyen jól viseli a dokit!

Szly, Jázmin nagyon retteghet a dokitól, ha ennyire keményen tiltakozik! Szegényke...

Gabi, gyönyörűek a csajok és nagyon klassz helyen voltatok! De hogy tudtátok azt a rettenetes kilátást elviselni.... nem tudom :lol:

Joli most délelőtt velünk fog tekeregni 8) Most beszéltünk telefonon, hogy kimegyünk. Nesze neked takarítás :oops: Na majd délután. :twisted:

Szintus, ugye milyen furi látni, hogy a babánk nem baba már? Máté sem az, pedig olyan kis tejfölösszájú. Úgy megy, kavar, szervezkedik, hogy nem is tudom elképzelni, hogy kicsiként még amiatt kaptam a banyáktól a megjegyzéseket (miután magától felült 3 hónaposan és így a karomon ücsörögve közlekedtünk pár helyen) hogy tönkreteszem a gyerek gerincét ha nem fektetem le azonnal. (Ha lefektettem, pillanatokon belül újra ült:lol: )

Évi, Mariann, Kriszti, Bébé, Csilla hol tekeregtek? (Jaj, úgy érzem, kihagytam valakit bocsi bocsi bocsi)

Megyek , pakol....

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Csilla, lázcsillapítós gyógypuszik postázva!

Boginak is boldogot!


Na, tényleg megyek...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


, nj nnnnnnn hnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnb b bbbb cf fccc c j t5zh bnbbbbbb n n n

Csókoltat Bogi :wink:

Ti mivel lázcsillapítotok?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Mirának és Boginak is boldogat így utólag!!!

Nálunk is elfelejtették a családban Máté névnapját. Majd ha idősebb lesz, majd jobban számon lesz tartva.

Gabi
Micsoda képek!!! Jó helyen jártatok. A sakkos a kedvencem. Csajok nagyon édik.
Várjuk a beszámolót is!

Patr
Szegény Márk!!! Én is gyűlöltem az ovit. Volt hogy az apám csak csellel tudott ott hagyni, amiért az óvónéni jól le is tolta. Azt mondta, hogy mindjárt visszajön értem, én meg vártam, vártam, de nem jött. Délben mindig el is hoztak, mert tovább nem bírtam.

Szép nagylány Mira!

Szly
Hú, Jázmin eléggé irtózik az orvostól.

Réka
Szegény mutatóujj. Nagyon leturmixoltad?
Jó csavargást!

Csilla
Jobbulást Boginak!
Jó bulizást!


Máténak kibújt alul két foga, tegnap vettem észre véletlenül, eddig fel sem tűnt.

Holnap lesz a házassági évfordulónk, 2.! Elvileg elmegyünk vacsizni oda, ahol a "lagzink" (két tanúval vacsi) volt.
kittina30
 
 


Csilla
Nekem Germicid kúpom van itthon lázcsillapításra, de még Máténak nem volt láza, úgyhogy nem kellett használnom. Múltkor hőemelkedése volt, akkor csak egy Viburcol kúpot adtam neki.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Névnaposoknak utólag boldog névnapot!

Adri,
gratula mégegyszer, gyönyörűek a lányaid. És hasonlítanak is nagyon szerintem!

Ovisoknak kitartást. Én szerettem oviba járni, csak állítólag a nagycsoportos ovónő utált engem, mert már tudtam olvasni, és sokszor meséltem a többieknek... :shock:

Kép
bébé01
 
 


Gabi,
szépek a képek, jó helyen jártatok! És látom, nem volt tömeg sem. Megmondom a frankót, én az ilyen nyaralásokat szeretem. Nincs tülekedés, nem eszik fel a kaját, ha később érsz le reggelizni.

Kittina,
fiamnak a hátsó fogai jönnek, egyszerre kettő. Szenvedtünk is vele pár napot, pedig ő nem egy nyafogós, de annyira fájhatott neki, hogy adtunk neki Panadol baby szirupot, rá tíz percre meg úgy aludt, mint akit kiütöttek.

Boldog 2. évfordulót!

Rajtam kívül mindenki házas, csak én élek vadházasságban??? :D

Kép
bébé01
 
 


Csilla,
nekünk is Germicid kúpunk van, meg ez a Panadol szirup az új szerzemény. De mindkettő használt, igaz hál' Istennek nem volt nagy baj.

Kép
bébé01
 
 


Egyébként fiam még mindig lusta járás ügyileg. Bútorok mentén végig járja az egész lakást, meg ha vezetjük, akkor is eljön a világ végére is, de magától... Na mindegy. (A napokban egy kedves ismerősöm kérdezte, hogy: És mikor fog járni a gyerek? Mondtam neki, hogy jövő hét szerdán! - Na, erre nézett hülyén... Mondtam, hogy hülye kérdésre, hülye választ lehet csak adni. :twisted: )

Viszont képes egész nap állni, és egyfolytában rázza a seggét. Minimax/Jetix nem kell, csak a Viva vagy az MTV. Imádom, ahogy rázza a pelenkás valagát.

Kép
bébé01
 
 


Rajtunk kívül volt 1-2 csoport, valami céges kirándulók, és kb. 3-4 család, de gyerekek csak velünk. Mondjuk suliszezon van, hétköznap, szóval valahol érthető.

Noshátakkkkkkkor.
Nagyon jól éreztük magunkat, a hely nem is annyira puccos élőben látva, mint amilyennek tűnt a netes fotók alapján. Kicsit aggódtam, hogy hogy fogunk majd kinézni melegítőben, maszatos gyerekekkel az antik 200 kilós csillárok és Sissy palotáját idéző bútorok között. :lol:
Két nagy bánatom volt, az egyik, hogy a szobában nem volt lehetőség kajálni, nem voltak hozzá eszközök, mi meg nem vittünk. Csak egy csomó kaját, amit aztán hoztunk is vissza...
A másik, hogy a kinti medencék mind hideg vizűek voltak, így csak bent lehetett pancsikolni a fedettben. Jó, ennél nagyobb bajom ne legyen az életben, csakhát hangulatosabb lett volna kint. Így azt csak néztük, hogy milyen szép. :lol:
Livi beleszeretett a szabadtéri sakkba (az egyik lófigurát el is csórta és hordozta magával mindenhova), Nóri meg az FP hintalóba.

A gyerekekkel kapcsolatos dolgok: volt összesen két etetőszék, amiből csak mi használtuk az egyiket, mindig ugyanazt, így le tudtam követni, hogy egyszer sem!!! takarították le kaja után. Én hülye mindig letöröltem valamennyire szalvétával, hogy ne hót dzsuvásan hagyjuk ott, de a sertéspörköltnek nem elég a szalvéta, elkelt volna egy kis mosogatószeres törlés neki. Ááááááááá, dehogy... Egyszer majdnem ott hagytam, kíváncsiságból, hogy letörlik-e, de nem volt képem hozzá.
Nóri szerencsére tudott bőven enni a felnőtt kajákból, de igazi babakaja nem volt, meg úgy kellett mindig külön tányért és evőeszközt kérni neki.
Babaágyat "csupaszon" tették a szobába, én meg a Kolpingból kiindulva nem vittem neki itthonról ágyneműt. Kértem, hoztak. Felnőtt méretűt. :shock:

Negatívumok véget értek. :lol:
Szép, tiszta hely, kedves személyzet, szép környék, de 3 nap pont elég volt, legalábbis nekünk felnőtteknek, a gyerekek lehet hogy több napig ellettek volna még. Mondjuk autóval el lehet volna menni a környékre várost nézni, körülnézni a Dunaparton behatóbban, mint mi gyalog.
Nameg mi nem használtuk ki a wellness dolgokat, ha fittnessezünk, masszíroztatunk, szaunázunk is, akkor egy hetet ki tudtunk volna húzni.



Csilla, mi Livinek nurofennel és ha szükséges hűtőfürdővel, Nórinak meg nurofennel vagy kúppal lázcsillapítunk, a kúp valami hosszú nevű, n-nel kezdődik és benne van az amidazophen.

Livi is sokat mondta tavaly, hogy unatkozik bent.
Talán idén már több foglalkozás lesz napközben. És heti 2 játékos tornára is beiratjuk októbertől.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

A nevnaposoknak sok boldogsagot es puszit kuldunk!

Gabuska! Tenyleg nagyon klassz helyen voltatok. Annyira szepek tenyleg a kepek. Biztos nagyon jo lehetett. Amugy hihetetlenul irigy vagyok, hogy meg othon milyen jo az ido. Bar itthon is sut a nap, de azert meleg az eppen nincs. :(

Reka! MINKET hagytal ki!!!!! :cry: De hopp, nem vagyok egy sertodos tipus. :lol:
Valoban jo sok programotok volt. Jol hangzik, kiveve az ujj-leturmixolas. :( Remelem nem faj mar es minden rendben.
Jo csavargast Jolival!
Amugy biztos mondtad mar, de szita agyam van. Min is jatszol?

Csillus. Puszi Bogonak a homlokara! Nekunk is Panadol van, de meg soha nem hasznaltam.
Toncsi szerette a jatszohazat, ugye? Lehet, hogy igaza van Gabuskanak, es akkor talan a kesobbiekben tobb foglalkozasuk lesz. Egyebkent meg tenyleg megteheted, hogy nem viszed minden nap. De majd meglatod!
Holnapra jo bulit! :D

Bea!
Szegeny Pupak! Nem lehet konnyu. A hatso fogak nalunk is razosak voltak. De ha mar kinn vannak, minden a regi lesz.

Velunk minden ok. Voltunk az ozes parkban delelott. Rebus osszeszedet par ozkakit, nagy orommel mutatta kincseit apanak, en meg rohantam vele kezetsurolni.

Amugy most Rebus is en is nathasak vagyunk. Ettol eltekintve minden ok. A huslevesem fini lett. Meglepo. :D

Na megyek.

Kép
atina12
 
 


Atina,
Livi már középsős, azért reménykedem benne, hogy már nem csak gyerekmegőrzés szinten fognak foglalkozni velük. Kiscsopiban még kötetlen progik vannak, ha a gyereknek nincs kedve, akkor nem csinálja.

Épp a nyaralás alatt volt a szülői, megkérdezem holnap a játszón a többi anyukát, mi volt :lol: .

Névnaposoknak boldogot!
(Engem egyáltalán nem foglalkoztat, hogy fel vagyunk-e köszöntve, persze tök jólesik, ha igen, de nem húzom a strigulákat, hogy ki igen és ki nem. :wink: Visszafelé meg épp ellenkezőleg, szeretek felköszönteni. De könnyű dolgom van, reggel az origón kezdek, ott meg ki van írva.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ancsa, ezer bocsi! :oops:
A húsleveshez gratulálok! Rebus szereti a belőle kijövő cuccokat? Máté a húsleveses krumpliból meglepő mennyiségeket be tud tolni, na nem Dorkós adagokat :D de önmagához képest sokat 8) Őzes parkért irigykedek rendesen! A termés összeszedéséért már kevésbé :lol:
Hangszeren már nem játszom (régen elég tűrhető zongorista voltam de beelegeltem és kamaszként abbahagytam én marha) és énekelek. A nyári tanfolyamon már 3 éve én oktatom hangképzésre a refornyátus kántortanoncokat :roll: (nem olyan bigott dolog, mint aminek kinéz, teljesen aranyos gyerekek akik szeretnek zenélni)
Takonykór monnyon le!

Gabi, klassz lehetett pihi, megjegyezzük a helyet. Majd viszünk törlőkendőt az etetőszékre ha mennénk :wink:

Kriszti, jó évfordulót! Ezek szerint van rajtunk kívül is olyan lökött, aki ősszel esküdött :twisted: (Mi szeptember 17-én voltunk 4 éves házasok)

Bébé, táncos Pupuról kérünk videót! A járásra ráértek még :wink: Ja és aki ismer minket, akkor az tudja, mi az igazi vadházasság :lol: :lol: :lol: Amúgy azt hiszem, mindenki házas a topikon rajtatok kívül :wink: És ha nem felejtünk el véletlenül, akkor majd fujjjjolunk :wink:

Puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!
a lázcsill.t nem réka kérdezte?mi detto gabi,nurofen és van olyan n betűs kúpunk. :)

csilla!
Dorkó is a 9.napon lett lázas,mondjuk őt nem ütötte ki.

kibújt a TIZENHARMADIK foga :roll: :roll: mondjuk már régóta úgy eszik mindnent,mint a felnőttek,már semmit nem turmixolok(réka!részvétem az ujadért),aprítok,szépen elrágja.lehet,h ezért bújt ki,érezte,h KELL! :lol:
fotókat pótlok,csak feltöltöm gépre,lustulok :)

Kép
berni1
 
 


Berni,
mi még csak 8 fognál tartunk, és épp a napokban szoktam le én is a turmixolásról. Viszont már profin szeletelek húst 3×3 milis darabokra. :lol: (Nekem a félrenyelés nagy mumusom sajnos.) :oops:

Nóri is már megeszik mindent, amit mi, és Livinél sokkal-sokkal többet kajál. :shock: Pedig most rá sem lehet panaszom. Tavasszal még 12,5 kiló volt, most meg már több mint 14, a nyáron valamitől szuper étvágya volt, nem győztük kapkodni a fejünket.

Kriszti, Réka, boldog évfordulót nektek, ha megkésve is. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Na Bogi mára kissé pöttyös is lett, a kanyaró pöttyös? Remélem, nem a panadoltól :shock: . nurofent az allergiája miatt nem adok, attól pöttyös lett. Bár most nincs láza, hátha...

Bogika még mindig kicsit nyüszi, Toncsi meg kissé rekedt, orrdugulós :? . De mekkora hisztiket le tud vágni, ha egy pulcsit szeretnék ráadni.

Na jó, nem bírok vele, pá

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla, asszem a skarlát a pöttyös. :roll:

Jobbulást!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Neten utánanéztem, hogy ilyenkor láz, kiütés lehet. Kipipálva :?

Most néztem meg, hogy Toncsi 15 hós korában miket beszélt: apa, papa, baba, anya, Toncsi, víz, autó, kocsi, busz, alma, hapci, kapu, kulcs, toll, tánci, néni, bácsi, köny(v), kock(a) ...
Ehhez képest Bogi apa és aja 8) .

De türelmes vagyok :roll: :wink: .

Nekem meg fáj a torkom és a fülem :evil: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Kissé megint lemaradtam.


Névnaposoknak és házassági évfordulósoknak jobbulást!

Réka! Leturmixolt ujj! Hűha! Varrni is kellett? Remélem már jobb!

Csilla! Nem egyformák a gyerekek. Jázmin is még az apát és a babát mondja csak tisztán érthetően és ennyi. Épp mostanában gondolkodtam azon, hogy a kiscsoportosok olyan sokmindenből kimaradnak, mert kicsik. Jó, mondjuk Roliéknak vannak foglalkozások, minden nap, de még nem kötelező. Szerencsére Roli szívesen vesz rajtuk részt. Már egyenesen szeret oviba járni!

Gabuska! Akkor azért a Kolping (vagy milyen) hotelt nem éri utol ez a mostani. Nagyon jók a képek.

Bébé! Ez a majd szerdán beszólás tetszett! :lol: :lol:

Kitti! Grat a fogakhoz! Jázminnak is kijött a négy örlő. Nagyon nem szenvedett, csak a fenekével nem bírtam, állandóan kicsípte a kaka.

Atina! Rebusnak az őzek olyanok lesznek, mint nekünk a macska. A mi gyerekeink meg csak állatkertben látnak őzet nagy ritkán.

Patri! Már egy tanmenetet visszadobtak, de szerencsére nem sok javítani való volt rajta és mindenkiét visszaadták. De majd egyenként kell menni megbeszélésre az ighelyetteshez, ahol majd értékelik a leadott tanmeneteinket. No Comment!

Kép
szly27
 
 


Bébé! Ne aggódj a járás miatt, mostmár én is nyugodt szivvel mondhatom, mert Ártemisz is jól megváratott vele, de teljesen magától egyik nap egyszercsak elindult. Ő ilyen későn érő tipus úgy látszik, megvárta, hogy betöltse a 15 hónapot.

Pat! Ez csak átmeneti ez a "jólét", hogy ennyi "szabadidőm van". Mert még itt van anyu, és Niki sokat alszik, hozzá kell tennem, hogy főleg napközben...Szóval ha anyu elmegy, és Niki is kicsit élénkebb lesz, lehet, hogy megint hiányozgatni fogok..

Gabus! Nagyon jó helynek tűnik a képek alapján, az meg, hogy nem minden 100 %os...Úgy látszik a magyar vendéglátásban a személyzet hozzáállásának még mindig van hova fejlődnie...

boldog névnapokat, meg házassági évfordulókat! Ha ti "lököttek" vagytok az őszi esküvővel, akkor mi mit szóljunk a Karácsonyival??? :)

Szóval az én éjszakám Nikivel pocsék volt...Valahogy rá kéne vennem, hogy nappal legyen ébren és éjszaka aludjon...most arra gondolok, hogy tlaán az volt a baj, hogy teganp fasirtot ebédeltem, és ettől fájhatott a hasa? Mert biztos a hasa fájt, más baja nem lehetett...
most megyek, mert azt hiszem ébred!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Utálok úgy írni, hogy nem vagyok naprakész, de muszáj,ha nem akarom, hogy azt higgyétek, eltűntem teljesen :) Bár lehet ha nem is hiányoztam :lol:
Na, szóval a vendégeskedős hét jól telezsúfolva programokkal lejárt, de már új terveket főztem ki, nehogy unatkozzak véletlenül. Szóval nem ígérem, hogy sűrűbben jövök, bár ki tudja :P
Sok jó képet láttam itt fent, talán egy fotóművész is készített belőlük párat?! :D Remélem mindenki jól van! lehet ha vissza is olvasok kicsit...

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
bogi hogy van?mi lett a vége?mert nekünk ezeket a tüneteket mind elmondta a doki.nektek nem szokta?legközelebb kérdezz nyugodtan :lol:

hoztam képeket,bár még nem sokat töltöttem át,majd szépen sorban :)

dorkó,a viking
Kép
játszón
Kép

Kép
berni1
 
 


Viking és műlovar Dorkó :lol: :lol: :lol: Mééééééééééééég!

Joli, nem terólad lenne szó, ha csak úgy lazán pihiznél is néha!

Adri, a karácsonyi esküvő is jó muri lehetett :wink: Azért időről időre jelentkezz és tessék beszerezni egy digitális gépet, mert elepedünk a fotókért! :wink:

Szly, a mutatóujjam egészen használható már, igazából csak azért mentem el a dokihoz, mert Gyuri nem hagyott békén... fertőtlenítettem, aztán mást úgysem lehet vele csinálni. Csak az volt vacak, hogy a körömbe is bele sikerült vágni. De ha már ilyen hülye valaki, hogy úgy turkál a turmixharangban, hogy nem húzza ki... darwin díj. :roll:

CSilla, Bogica jobban van?

Ancsa, taknyoskodtok még?

Manókámnak tegnap éjjel nagyon fájt a pocija... ma este meg úgy néz ki, folytatni fogja. Ma kétszer termelt, tartok tőle, valamit benyalhatott. :( Na, meglátjuk.
Gyuri tegnap esküvőt fotózott, én koncerteztem (jól sikerült) ma meg babaúszás után elmentünk a babahordozó hét zárására. Jó volt, csak hullák vagyunk. Gyurinak meg még estére is maradt melója.... szegény nem tudom, hogy fogja bírni a hetet. Ja és a tegnapi móka után teljesen lesántult. (Végigfotózni egy polgári, egy templomi szertartást, egy beállítóst, aztán egy rahedlit a lakodalomban... ez sok volt a nem teljesen gyógyult futóművének)

Megyek a fiamhoz, mielőtt ő szól 8)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hali!

Berni, a lázat mondta a doki, a pöttyöket is egyből ráfogtam az oltásra. Láza már ma nem volt, de egyre pöttyösebb :? . Vagyis olyan hepehupásabb a bőre :shock: . Meglátom, milyen lesz reggelre, ha nem szebb, akkor elviszem a dokihoz.

Toncsi picit dáthás még, őt is reggel levizitelem, hogy ovikész-e? Remélem :roll: :wink:

Nagyon édes a kis viking!

Jó volt a fősulis évfolyamtalálkozó és nem öregedett senki 8) .
A szülinapokat is túléltük, a 2-ban 37 db gyerek volt :shock:

Szly, milyen foglalkozások vannak az oviban Roliéknak? Toncsiék gyurmázni szoktak, meg rajzolgatni, mesélni. De pl. még nem énekeltek (3 hét alatt!) és még nem is mosnak fogat :evil: , majd ha már minden gyerek jár :shock: , de hogy miért kell megvárni mindenkit???

Máténak puszi a pocijára!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Berni! Nagyon aranyos a Viking Dorkó! Szép a szobája is!

Réka! Ti sem unatkoztok!

Csilla! Már nem emlékszem pontosan, de minden nap más nap. Van ilyen kézműveskedős nap, tornázós nap (ez a csütörtök, ami egyben gyümölcsnap is és minden csütörtökön pár gyümölcsöt kell vinni,a mit egyberaknak és megeszik a gyerekek), van környezet nap, meg valami képességfejlesztő nap. Még van valami, mert nincs meg az 5, de nem jut eszembe. Eddig festettek sünit, mert süni csoport. Hogy konkrétan mit csinálnak az egyes napokon, nem tudom. Minden nap van mese, amit két hétig mesélnek nekik. Roli már tudja a Török és a teheneket, meg az Iciripicirit. Kb ennyi. Lehet az 5. nap a zene nap. Vannak hangszereik is a csoportban.

Jázminnak nagyon csúnya a szeme. Begyulladt a portól. Most úgy néz ki, mint akinek behúztak.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szly, biztosan lemaradtam valamiről, milyen portól gyulladt be Jázmin szeme? Rolinak szuper óvodája van!

Csilla, remélem Bogi bőre már szép és Toncsi ovikész! Az oviban a többi szülő meg van elégedve? Vagy csak Toncsi túl fejlett a csoporthoz?

Réka még te beszélsz, amikor olyan sűrű programról szoktál beszámolni(most is) :D Gratula a koncerthez! Gyurinak, manónak, ujjadnak jobbulást!

Berni, még, még, még, ennyi nem elég!!! Dorkó hogy öleli a "lovat" :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csilla, és Te hogy vagy? Füled, torkod?

Viking Dorkó :lol:

Fogmosást a mi ovinkban középsőtől kezdik, azt mondták azért, mert kiscsopiban épp elég a beszokás, öltözés, tisztálkodás megtanulása, megtanítása az óvónőknek, 27-30 gyerek/csoport, meg is tudom érteni. Épp most szóltak, hogy októbertől kezdik, így mindenki vigyen a héten fogkefét, poharat. 8)
Kiscsoportban nekünk volt színezés, festés, gyurmázás, körjáték, mondóka, ének, környezetismeret (kint sétáltak és közben mutogatták nekik, hogy melyik milyen fa, madár stb.), mostantól hozzá jön a matekozás, persze 4-5 éves szinten, és a különórák, Livi pont ma kezdi az angolt, heti 2×fél órában, és ún. játékos tornára is megy heti egyszer. Majd beszámolok, hogy hogy tetszett ma neki az angol (30 perc odafigyelés, hmm...)

Tegnap voltunk a barátnőméknél, fotózdát nyitnak, rajtunk gyakoroltak. :lol: Az elkészült képeket még nem kaptuk meg, ezeket mi csináltuk menet közben.

Kép Kép Kép Kép Kép

Lívia kisasszonyról nem tudtam értékelhető fotót csinálni, de sztem a fotós sem... :oops: :twisted: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Máténak puszi a pocira, Jázminnak pedig a szemecskéjére. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, még az ovihoz, hogy idén kezdik azt, hogy minden nap lesz egy napos. Emlékeztek még erre? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert mire írni tudnék, addigra Máté felébredt, nem aludt túl sokat.

Bea
Ne aggódj a járás miatt, most már hamarosan Pupu is beindul. Egyébként Máté is még eléggé bizonytalanul járkál egyedül, és inkább úgy járkálunk, hogy fogja az egyik kezünket. Ráérnek még, járhatnak még eleget.

Szerintem nekünk is jönnek a hátsó fogaink, eléggé meg van duzzadva az ínye, meg sokszor nyügi, és időszakonként rájök, hogy nem akar enni, gondolom fájhat az ínye. Jó ez a Panadol szirup? Már gondolkodtam, hogy valamit tarhatnék itthon a Viburcol kúpon és a Dentinoxon kívül.

Vadházassság? Mi is abban éltünk 9 évig, és teljesen jó volt.

Joli
Örülök, hogy benéztél.

Berni
Dorkó képek szuperek, nagyon tetszik a szobája is!

Réka
Jobbulást a családnak!

Szerintem jó a szeptemberi esküvő, ha rendes esküvőm lett volna, akkor is szeptembert választom.

Gabus
Lányok nagyon édesek. Annyira bírom Nóri cicfarkjait!

Napos? Hát, egy-pár pillanatig el kellett gondokodnom, hogy az meg mi.

Szly
Milyen portól gyulladt be Jázmin szeme?

Csilla
Hogy vannak a pöttyök?
kittina30
 
 


Gabi, kíváncsi leszek azokra a képekre, mert néha eddig is olyanokat tettél fel, hogy csak ámultam! Lásd a szállodai képeknél Nóri tükröset és Nóri árnyékosat. Különórák? :o Szegény Livi! :P

Kitti, nekünk jó a Panadol is, negyedóra alatt levette Csanád lázát. Ne mondja senki, hogy a fogzás nem okoz lázat: Csanádnak 38,6 volt a láza egy alkalommal, szerencsére más baja nem igazolódott be.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
oviidőn belül lesznek a különórák, a kettőből az egyik olyan torna, ahol játszanak meg "dühöngenek", azt tuti imádni fogja, az angolt meg meglátjuk. A mai, első mindenesetre tetszett neki. Szóval nincs szó arról, hogy össze-vissza hurcibáljuk, ha akar menni, ha nem. :wink: Lesz, aki még karatéra meg zeneórára is megy esténként. Na azt már nem csinálnám egy 4 évessel.

A fotók nagyrészét a férjem csinálja/csinálta, ez az egyik kedvenc időtöltése. :)

Ezek vannak még Rkevéről, ha érdekel :wink:

(Ja, Pat, írtad, hogy 37 kép. Tudod mit melóztam, mire a majdnem 500 darabból kiszedegettem?) :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, köszönöm, köszönöm, köszönöm! :P Gratulálok Zolinál, nálam díjat nyert a fotópályázaton :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Újfent itt vagyok én is...
Egyik este az egyik vendégünk kérte el a sticket,másnap este a másik,tegnap bealudtam....le vagyok maradva,de most gyorsan visszaolvasok és reagálok!
Velünk amúgy minden ok,Mira már szuperül HANG NÉLKÜL alszik el a saját ágyában,és NEM ÉBRED fel egyáltalán az éjszaka folyamán!!!
Márk életem még mindig nem szereti az ovit,de ma már legalább nem sírt annyira. Péntek vagy csütörtök óta az apja viszi,így talán jobb...nekem legalábbis! :oops:
Szombaton egésznapos kiránduláson voltunk a baba-mama klubbal,hajókáztunk a Fertő-tavon,vonatoztunk,lovardában voltunk,kőfejtőben...rendesen kifáradtunk!
És szerintem azt sem írtam,hogy még múlt héten voltunk felnt Pesten,de a Balcsi felé mentünk. Füreden töltöttünk néhány órát,és olyan jó idő volt,meg olyan szép volt a sétány,meg a Balcsi,meg hattyúk meg minden... 8)
Na visszaolvasok...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Réka!Hogy van az ujjad?

Csilla!
Utólag boldog névnapot Boginak! :) Hogy van a kisasszony? És a te füled? Húú,Toncsi jó kis szószátyár volt ilyen idős korában!!! :shock: Mira sem viszi túlzásba a dumálást...sőt!

Vadházasság:
Nekünk ilyen szüveg volt az esküvői meghívónkon: Úgy döntöttünk,véget vetünk vadházasságunknak... és mi is Szeptemberben esküdvünk,10-én,30fokban! 8)

Sly!
Névnaposoknak és házassági évfordulósoknak jobbulást!

:?: :roll: :?: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vicces kedvedben vagy!!
Roli ovija tényleg szuper!Meg az is hogy ennyire szereti! Már ott is alszik? Jobban van már Jázmin szeme?

Márk mini csoportba jár,de már mosnak fogat. :lol: Náuk az óvónéni énekel,meg mondókázik egyenlőre,és beszállnak akik ismerik a dalt!Miniben november 1-től lesznek játékos foglalkozások,rajzolás,festés,ujj-festés,körjátékok,tornaóra.

Gabi,én emlékszem a napooságra,Márknak be is ígértem,hogy majd ő teríthet,meg ilyenek,erre majd (itt is ) csak középsőben lesz...Zoli képei csúcsszueperek!!!!! Jó érzéke van hozzá,tényleg beküldhetné valamilyen pályázatra!!! :)

Berni!
A képek természetesen nagyon jók,és várjuk a többit is!

Mariann!
Merre vagy????? Nagyon régen írtál hahó!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na Joli,visszaolvastál te is??? Beavatnál a további terveidbe,mit eszeltél ki erre a hétre???!!! Hiányzásra csak megfelelő kifogást fogadunk el!!! :lol: (pont én mondom,mi?)
Pár kép...

Kép

Ne higyjétek,hogy bármi bajom is lenne a névvel,de amikor ez a kendő van a csajomon,kiköpött olyan mint egy "Juliska"! :lol: Nem?
Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Pat, nagyon jól néz ki a Juliskád!Márkról meg messziről süt a kópéság! Nagyon szép sétányon jártatok! És Budapesten is ? :( Annyira találkoznék veled, hogy élőben is megismerjelek! Igen, olvasgattam vissza részletekben, de még az sem maradt meg az eszemben, amit nekem írtatok :oops: Lehet ha kerülget Alzheimer?? komolyan, mostanában van, hogy egyszerű tárgyak neve nem jut eszembe! Pl. a ventilátor! azt mondtam helyette, hogy ami forog és fújja a levegőt! :oops:
Szóval most az a nagy projekt, hogy pénteken elrepülök a páromhoz és csak hétfőn jövök haza. A három fiú meg itthon marad egyik a másikra. Csongi kardoskodik, hogy ő pedig elrendezi Csanádot egyedül, neki nem kell senki segítség. Azért az unokahúgom figyel rájuk, de dolgozik hétvégén is, csak délutánonként jön megnézni, hogy boldogulnak. Szerencsére hétfőn szabad és akkor ő marad Csanáddal, így nem kell őt iskolába vigyék :lol: Természetesen nagyon aggódom, de ha az első éjszaka nehezen boldogulnak, akkor még mindig ott a bátyám és a sógornőm, hogy beugorjanak bébiszitternek. Sajnos még csak a hegye van kibújva a 11. fognak, így elég nyűgös éjjelente a csemete.

KépKép
Kép
el..né
 
 


patricia83 írta:Velünk amúgy minden ok,Mira már szuperül HANG NÉLKÜL alszik el a saját ágyában,és NEM ÉBRED fel egyáltalán az éjszaka folyamán!!!


Na ezt azért nem vártam Tőled :evil: :D , és velünk mi lesz??? 8) , Bogival el kell beszélgetnem!

Lányok rendben, Bogi már alig pöttyös, fenistil csepp. Szóval szerintem a panadolra is allergiás :shock: . Pedig direkt megnéztem, hogy más összetevőkből áll mint a nurofen. pedig én utálom a kúpos lázcsillapítást, a hűtőfürdő és társai még rosszabb :( .

Na felért már ez a rosszcsont is, megyek

Az én vonalzóim is megléptek :shock:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: