Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Elfelejtettem!

Gratulálok a hófordulós babáknak!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Ezt már 11-kor írtam ,még jó hogy elmentetem ,mert nem találom sehol.

Sziasztok

Most nem írok sokat, mert készül a süti :wink: A tornán már túl vagyok ,hogy holnap tudjak sokat enni és Colát inni. :lol: :lol:

Egyébként nagyon ritkán iszom Colát. De ha már piát nem ihatok, akkor Colával bűnőzök vendégségen. :lol:

Ildi
A light-ot nem igen szeretem, de ha nincs más talán az is lecsúszik.
Edit :wink:

Hát tényleg nem jól indult az évetek. :(
Milánnak sok jót kívánok, hogy minden rendbe jöjjön.

Anna
Várlak titeket. :D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Reditke:nagyon nagyon sajnálom a ami veletek történt!Még olvasni is rossz volt!Nagyon sok egészséget,jobbulást és kitartást nektek!!!!!!!!

Istenem de hihetetlen hogy már az egy éves szülinapi zsúrra is készültök!

Sok boldog hófordulót a babáknak!!!!!!!!

Annnna:a kérdésed jó hogy feltetted az autós üléssel kapcsolatban!

Nagyon irigy vagyok a tali miatt!Rám is rámférne már egy kis kimozdulás!

Jelenleg azzal vagyunk elfoglalva,hogy masszírozzuk a kutya két csecsét,mert begyulladt!!!(ha már nekem nem volt mellgyuszim,segítsek a kutyimon)Ma már tápot is kapnak a kiskutyák!

Mamacka:kitartás a diétához!!!!És mindenkinek aki elkezdi!!!!!
A plöttyedt has ellen lehet tenni amúgy?Mert én úgy gondolom most ahogy nézem,hogy ebből akárhány felülés után sem lesz has!!!!!

Vezetés:nekem is van jogsim,de csak abban az évben vezettem amikor levizsgáztam!Pedig az autónk is automata,csak fosok a forgalomba menni!Kisebb utakon tök jó minden,de a forgalomban beparázok!A motoron bezzeg semmi bajom nem volt!Meg nagy nekem a Merci!Egy kis női tutuka kéne a popóm alá! :lol: Tavasszal viszont megyek én is veszek egy pár órát,mert hát nem lesz itt mindig mellettem a párom amikor menni kell!Amúgy imádok vezetni!

Jó készülődést a talira!Egyetek igyatok helyettem is!Fényképezőt ne hagyjátok otthon!

Meli:tök jó érzés meglátni az első fogacskát igaz?Én teljesen meghatódtam már akkor is amikor megláttam hogy megrepedt a kis ínyecske! :lol: Aztán a rece!

Bocsi most csak ennyi voltam!
Vendég
 

 
 

Na a süti közben elkészült. :lol:

Bettinának és Lidinek
Boldog hófordulót!!!! :D

Angi
Jó torta receptet szívesen fogadnék én is. Ha találtál ,dobd majd fel . :wink:

Annna
Visszük a nagyszülőket :D .Én azért nem merném a hátamon vinni Levit. Nem vagyok olyan vagány. :? Nem szoktam esni, de így tuti az első percben nyalnék egyet. :lol:
De ha ilyen marad az időjárás nem kell menni. :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gaby: teljesen egyetértek a hozzászólásoddal!!!!

Mamacka, Anita: sok sikert a 90 naposhoz!!!
Légyszi hetente legalább tájékoztassatok, mert ha jól megy beszállok!! :)

Vali: az éjjeli alváshoz azt nem tettem hozzá, hogy Dorina viszont 11 körül alszik el és éjjel átjön közénk és annyit mozgolódik, hogy őrület.
Így már nem vagy olyan irigy remélem!! :? :lol:

Köszönjük a köszöntést!!!!! :P

Angi: Dorinának valamilyen kukoricatortát csináltam 1 éves szülinapjára, majd igyekszem emlékezni. :)

Évi: Bettina is a múltkor sokáig volt taknyos, én 2 hét után már csak akkor szívtam, ha láthatólag folyt neki.

Annna: a 36kg-ig jó üléseket szét lehet idővel szedni ülésmagasítónak. Tehát két részből állnak és általában a kocsi biztonsági övével használhatók. Ilyet nem javasolnak piciknek!!
Legalábbis én így tudom...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Na itt vagyok ismét. Lidi alszik. Már 2 napja önállóan megy ( na meg egy kis hátsimi is kell).

Mamacka,
drukk Neked a fogyihoz!
Eszti,
mit mondott a doki? Peti vizsgája? Az estéd nagyon jó lehetett! :)
Anita,
ez a cicitépés nagyon nem hangzik jól. :(
Évi,
remélem hamarosan meggyógyul a Pipid!
Annna,
szerintem nem lehet kihagyni a köztes ülést. Szóval kell a 18 kilóig való is.

Tud valaki valami jó padlizsános receptet? Lidinek szeretnék adni. Meg vettem tojásmentes tésztát is. Adtatok már ilyesmit?


Ildiéknél nagyon jó talit kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!
angi79
 
 


Ez a torta volt a Kismama újságban:
1168358568.11.pdf
angi79
 
 


Anita
Szerintem akkor kezd pénteken! Négy nap lesz köztünk az szinte semmi annyival én biztos, hogy kövérebb is vagyok! :)
Azt találtam ki, hogy minden gyümölcsnap után mérlegelek... sajnos 72-ről indulok.. :(

Köszönjük a drukkokat!
Ma szénhidrát nap volt... eddig számomra egyáltalán nem megerőltető sőt valahogy sokkal több energiám van.
Ma az ebéd kicsit kitolódott mert dolgozni kellett, már majdnem éhenhaltam és nem is ehettem azt amit terveztem... mert rohanni kellett no sebaj lesz még alkalmam a szénhidrátnaphoz.
A gyümölcsnap mindig nehezebb (az holnap jön) de mióta olvastam, hogy paradicsomot lehet enni azóta bátrabb vagyok! :)

Ildi
szerintem nem vészes a szénhidrátnap... ebédre paradicsomos (hús nélküli) makaróni vagy pizza...


Meli
Milyen magas vagy és hány kiló? ... a képeken olyan kis vékony vagy!

bosco
Hát én sem tudom elképzelni, hogy valaha lesz még olyan hasam, hogy kétrészes fürdőruhát vehessek fel... :( nemtudom a sztáranyucik hogy csinálják! :) bár igaz én sose voltam kockahas...


Angi
Úgy repülaz idő... már a szülinapi tortán gondolkodtok...
Mire nekünk kell tele lesz a fórum jobbnál-jobb ötletekkel! :)

Én valami banános dolgot olvastam valahol de már nem emlékszem... :(


Mi ma voltunk doktornéninél Hála Istennek semmi baja tökinek :)
Olyan kis türelmesen hagyja, hogy vizsgálják! :)
Fogacska még a habokban sincs én már feladtam, hogy valaha megpillanthatom! :)




Mindenkinek boldog hófordulót, gratulát a fogaghoz és egyéb szépet és jót! :)

mamac

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Boldog újévet mindenkinek! Hátha ezúttal jobban fog menni a fórumozás, mint eddig...

Minden betegecskének jobbulást kívánunk és gyógymanókat küldünk!!!

Vasildi! Köszönjük, hogy jöhetünk! Végül úgy néz ki, hogy én hozom az Esztert és Hannácskáját. :lol:
Bár 7 vizsgám lesz összesen ezt a partit még beszorítjuk. Nagyon nehéz rászánni magam a tanulásra. Nincs szívem másra hagyni a picit, ráadásul ő nem az a típus, aki este 8-tól alszik.

Bettiflame! Volt egy rémesen hasonló sztorim az Alföldön. :roll: A juhakolban mondták meg, hogy merre menjünk, hogy egyáltalán asztfaltot találjunk... :lol:

Cory, hajrá a jogsiért! Én tavaly nagy pocakkal vizsgáztam. Úgy indultam, hogy 1. kismama vagyok, 2. nőnapon vizsgázom, biztos nem húznak meg! :roll: Ezt nem respektálták, de második körben sikerült, azóta repesztünk Zazival mindenfelé. Kitartás!!! (Van szuper kresz-anyagom, ha kérsz ilyesmit. Teszt CD)

Esztipeszti! Hozol nekünk egy könyvet? Ha még nem késő...

Mamacka és diétázó lányok!Le a kalappal, szurkolok nektek! Aztán tessék beszámolni!
A lakással hogy álltok?


December 5. kérdéséről csak ennyit röviden: :cry:

Még valamit szerettem volna,, de elfelejtettem... :oops: nna majd ha eszembe jut jövök.

Pusszantás,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Angi!
Nekem van egy Túró rudi receptem, még anno egy főzőcskés topikról.

Túró Rudi
Hozzávalók:

1/2kg túró

2 csomag vaníliás cukor

2 evőkanál cukor

1 tasak étkezési zselatin

2 dl tejföl

1 csomag étkezési csoki (Katica)

extrák: lekvár vagy mazsola



Elkészítés: A túrot a tejföllel, a cukorral és a vaníliás cukorral kikeverem. Felfőzöm a zselatint, beleöntöm a túróba, majd jól elkeverem. Őzgerinc formába öntve irány a mélyhűtő. Kb3óra múlva megdemed, de vigyázat, nem szabad, hogy megfagyjon! Az őzgerincből kivéve egy tálra rakom, a csokit felolvasztom, és a végén jól nyakon öntöm vele.
Extra: Ha úgy rakod az őzgerincbe ezt a kész túros masszát hogy az őzgerincbe csak a felét rakod, utána rá egy réteg lekvár és utána rá a maradék túró, úgy a legfincsibb.


Nekem nincs őszgering formám :oops: ezért én egyszer egy gyümölcstorta formába öntöttem és tényleg olyan volt mint valami sütike.

És nem utolsó sorba fincsike :oops: :D :lol:



Mamacka!
Most 170cm magas és 70kg vagyok. Mikor terhes maradtam voltam 54-55kg :oops:

Boscó!
Annyira izgatott voltam egész nap, h kibújt az első kuszika, h mint annak idején mikor kiderült, h végre babás vagyok, körbetelefonáltam mindenki, h megvan az első fogacskánk.

És megkapta élete első fogkeféjét is.


Holnapra mindenkinek nagyon jó dumcsizást, kajálást, teqillázást és babázázt Kívánok!
Vendég
 


Egész nap nem tudtam jönni :( Most is csak gyorsan bekukkantottam, hogy van-e valami változás a holnapi talival kapcsolatosan, de örömmel látom, hogy minden a tervek szerint halad :D

Én kezdek teljesen kiakadni, a lányom egész nap üvölt, aludni szinte semmit nem alszik :( Ma a reggel 8 órai ébredése után délután 2-től aludt 20 percet, aztán még 6-kor a boltban a vállamon kb. 15-öt. Az a baj, hogy éjszaka is rengetegszer kel és üvölt. Tulajdonképpen mindenért üvölt: ha felveszem azért, ha leteszem azért, ha meglátja, hogy készítem a kajáját, akkor azért, hogy még nincs kész, de ha közelítek a szájához a kanállal, akkor azért, stb. :( Ma észrevettem, hogy készülődnek a következő alsó fogacskák. Remélem hamarosan kibújnak. Még jó, hogy apa itthonról dolgozik, egyedül nem tudom, hogy bírnám :( Szegény Vini is mire hazaér a suliból, és nekiállunk tanulni, tök türelmetlen vagyok már vele :(

Na nem nyavajgok tovább, holnap majd bedobom a csajt a közösbe, 'oszt majd lesz valami :wink: :lol: 8)

Apa épp most készíti elő a husit a salihoz. :wink: De meg kell mondjam, hogy én most Babetta sütijére vagyok nagyon ráizgulva, annyira guszta volt a képen :roll:

Megyek is csobbanni, aztán szunya, gondolom ma sem fogok egyhuzamban 2-3 óráknál többet aludni :(
Bocsi, hogy nem írtam senkinek külön :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jah ...

Ha valakinek kell Pampers vonalkód, akkor holnap elviszem. (Ha el nem felejtem kivágni :oops: )

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mi 11-nél előbb nem érünk a talira, de megyünk! :D

Nálunk élményfürdőznek a kádban a csajok apával :)

Mindenkinek Jó Éjt!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Gyorsan még bekukkantok én is :wink:

Akkor minden marad a régiben.
Útvonalat mindenki tudja??
Nem kell senki elé menni valameddig ??????

Vali, nekem is kész a guszta sütim :wink: :D

Jó éjszakát, aztán gyertek, aki korábban indulna, nyugodtam jöhettek akár 9 fele is(úgysem alszunk már akkor :roll: :wink: )

pusz
vas
 
 


most találtam! első szülinapos torták, de még nem néztem át én sem őket! hátha... :)

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=60317

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


na, látom, csak egy van... babapiskótás... abban meg tojás van :?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


SZoktam a téli babásakat is olvasni és titeket is..
Az írás nehezen megy..

Ezeket a recepteket tőlük csórtam:

Tojás és tej nélkül süthető piskóta (sárga)

5 dl 100%-os almalé
25 dkg cukor
1 citrom héja és leve
2 cs. van. Cukor
Ezeket belezuttyintom a turmixgépbe és jó habosra turmixolom. Ezután hozzáadom :
50 dkg liszt,
2 cs. sütőpor,
1 csipet só,
2 mokkáskanál szódabikarbóna keverékét,
majd végül 12 ek. Olajat.
Jó habosra keverem, és közepes hőmérsékleten kb. 15-20 perc alatt megsütöm. Ez egy gáztepsi mennyiség.
Bármivel variálható, tölthető (gyümölcs, lekvár, csokimáz stb)


A baba feketterdő totája

Előző nap készítendő!

Kimagozunk 30 dkg meggyet,levét felfogjuk.10-12 szemet félreteszünk, a többit egy tálba.
40 dkg margarint felolvasztunk folyékonyra,és a meggyhez öntjük.
Hozzáteszünk 50 dkgösszetört háztartási kekszet, és 20 dkg kókuszreszeléket.
Addig kevergetjük, míg masszát nem kapunk.Ha szükséges, adhatunk még hozzá folyadékot.
egy kb 20 cmes műanyag tálat, vagy csatos tortaformát kikenünk margarinnal, és a masszát szépen belesimítjuk.Egy éjszakára hűtőben pihentetjük.
Tálalás előtt, a formából kivesszük.
Tetejére 2 dl tejszínből( növényi), és 2 kávéskanál porcukorból habot verünk, ezzel, és a maradék meggyel díszítjük a tortát.


Tejmentes palacsintatorta
Hozzávalók huszonnégy darab palacsintához:
40 dkg liszt, 2 tojás, 7 dl szénsavas ásványvíz (szódavíz), két kávéskanál cukor, egy késhegynyi só, olaj a sütéshez és a töltelékfélék.
A tojást a cukorral és a csipet sóval habosra keverjük. Hozzáadjuk a lisztet és annyi ásványvizet, hogy sűrű masszaként simára keverhessük. Fokozatosan, kevergetés közben adjuk hozzá a többi folyadékot. Palacsintasütőben kis olajon vagy teflonedényben olaj nélkül egyenként kisütjük a palacsintákat. Egyet alulra fektetünk egy kerek tálra, ezt megkenjük a töltelékkel, ráfektetjük a következő palacsintát és így tornyozzuk tovább, amíg el nem fogy. . Tölteléknek a túrón és pudingon kívül bármi alkalmas, például reszelt alma, fahéj, lekvár, kakaópor, gesztenyepüré.



(A változatosság kedvéért ma Timi ismét csupa takony lett :cry: :cry: )

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Meli
Én 54-55 kilós szerintem nem is tudnék lenni...
Az esküvőmön is 58 voltam... 60 kilóval már roppant boldog lennék... most 72 vagyok sajnos :( és ehhez csak 165 cm...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vanillka:ha esetleg rajtad maradna a vonalkód én szívesen elfogadnám!!!!!! :lol: Remélem hamar kibújik az a fogacska!

Jó szórakozást holnapra mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma visszamentünk a Dévény Alapítványhoz ellenőrzésre, mert Keve még nem mászik, de hasonfekvésből föláll :shock: , de azt mondták, hogy be fog az indulni! :D

Gaby!
Én a december 5-ei népszavazással kapcsolatban rengeteget is dolgoztam, és nagyon bizakodó voltam. Én is teljesen kész lettem az eredménytől. :x Csak azt nem értettem soha, hogy erről miért kell szavazni? Arról, hogy a magyarok magyarok-e? Ráadásul nem azokról volt itt szó, akik önként mentek el, hanem akikkel egyszer csak közölték, hogy ők innentől kezdve nem magyarok! Szerintem már az az ország szégyene, hogy ez egyáltalán kérdésként merült fel!!!

Reditke!
Milánnak, és nektek is nagyon szorítunk, sok-sok erőt kívánunk nektek! Írok neked privit is mindjárt.

Vas!
Én is ismerek olyan családot, ahol minden női feladat volt, mert apuka kereste a pénzt. Hát, a kicsi már 3 évesen azt mondta, hogy ő nem szereti az apját, mert sosem játszik vele. Erre az apuka azt mondta, hogy milyen hálátlan a gyerek, mikor ő azért dolgozik, hogy neki megteremtsen mindent!!! :twisted: :twisted: :twisted: Azóta már a feleségének is minden lehetséges alkalommal a képébe vágja, hogy itt minden az ENYÉM, itt mindent ÉN teremtettem!!! :twisted: Úgyhogy engem is kiakaszt az ilyesmi!

Babetta!
Hogy vetted rá a férjedet, hogy nagyszülőkkel menjetek sielni? Én a nyaralásunkra már most puhítgatom az enyémet, hogy menjünk Anyuékkal (akiket egyébként imád), külön apartmanba, csak egy helyre, de nem igazán vevő rá.

Tünde!
Jó, hogy írtad, hogy Dorina veletek alszik. Kevét mi is odaszoktattuk magunk mellé mikor nem ébredt az éhségre és ez bekavart a szopinál, és azóta sem tudtuk kitenni. Mondjuk nem is nagyon próbáljuk. :roll: Keve viszont kitett engem! Én már a lábuknál alszom keresztben. :oops: Ő meg az én helyemen alszik középen, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Szoktam is mondani, hogy Apuci és az új felesége. :lol:

Mamacka!
Az exemnek 4 éves korában bújt ki az első foga! Persze nem ijesztgetni akarlak, csak eszembe jutott... :lol: Anyukája már vitte orvostól orvosig, de mind azt mondta, hogy gyerek még nem maradt fog nélkül. :lol: :lol: :lol:

Meli!
Én is mindenkit végigtelefonáltam az első fognál, mondtam a férjemnek, hogy ő is hívja fel apóst, ne maradjon ki, végül is a gyerek nagyapja. Föl is hívta. Ezek után após karácsonykor megkérdezte, hogy van-e már foga a gyereknek. Nagyon érdekelhette... :roll:

Cory!
Sok szerencsét a jogsihoz! Vezetni jó dolog! Egyfajta szabadság szerintem. Csak ha azt mondják, hogy adj pénzt, és akkor átmész, ne menj bele! Ha csak azért mész át, akkor nem tudsz annyira vezetni, hogy a forgalomban megálld a helyed, ha viszont saját erőből sikerül, akkor az tényleg azért van, mert alkalmasnak ítélnek arra, hogy a önállóan megálld a helyed! Nagy boldogság ám!!! :P

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok :)
Vali :)
Jó lenne, ha ekkora széf kellene az ékszereimnek, de nincs rá szükség, mert mind rajtam van :D
Sajnálom, hogy ilyen rossz napja volt a lánykádnak :(

Lidike, Bettina boldog 11. hófordulót :) Te jó ég már itt tartotok :shock:

Eszti :)
Petinek hogy sikerültek a viszgái?

Ildi :)
De jó dolgod van, hogy az urad reggel friss zsemivel lep meg :D
Norbi-Réka hááát érdekes :lol:
Remélem odatalálunk, de ha nem majd Edit navigál :lol:

Gaby :)
A Babafaláson nekem sem sikerül képet berakni, eddig nem jöttem rá, hogy miért nem :?

Meli :)
Gratulálok a fogacskához :)

Annnna :)
Sajnálom a pocsék éjszakátokat :(
Ülésből szerintem csak a 18 kilóig érdemes venni. A 36 kilósat most hasznája a lányom, kb 4-5 éves kora óta.

Mamacka :)
Le a kalappal a siétázásod előtt. Nekem tuti nem lenne hozzá kitartásom :?
Én még pocakosan sem voltam 60 kiló :lol:

Boscó :)
Nem feledkeztem el rólad. A hét második felében küldöm az infókat :) Remélem nem késő, de ha sürgősebb, akkor összekapom magam :)

Petri :)
Köszi a recepteket :) Timinek jobbulást :)

Edit :)
Reggel hívlak :)

Délelőtt tali :D Már nagyon várom :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Megkezdődött az iskola, úgyhogy ritkán jövök, de mindent végigolvastam...

A tesóm felköltözött hozzánk két hétre, hát nehéz megszokni...

Gratulálok az új fogacskákhoz, álldogáláshoz, a betegeskedőknek pedig jobbulást!

Remélem a tali jó lesz. Én meg elfelejtettem beutalót kérni a gasztróra, úgyhogy holnap még ugrunk oda is egy kört.

A Naplós műsort nem láttam, (nem nézek ilyesmiket, mert utálom a ezt a fajta szenzációhajhászást), de a dec ötödikei szavazásról van egy elméletem.

Fogyi: én elkezdtem pár hónapja a 90 naposat, de sokszor kellett vendégségbe menni és ugye ott illik enni mindenből (jó kifogás). Ti az ilyet hogy oldjátok meg? Ráadásul a gyümölcsnapot nem bírtam. Nekem a sok gyümi marja a gyomrom. De lehet, hogy a következő első napon becsatlakozok. Meg én egyébként se szoktam gyümölcsöt enni. Szóval nehéz. Jelenleg 77 kilócska vagyok, de én most is rengeteg édességet eszek, és nem növekszik a súlyom. Igaz nem is csökken. Én első körben 70 szeretnék lenni. Akkor már beleférek a zöld kosztümömbe. Aztán jöhet a 60. Akkor már látványra tök vékony vagyok!

Egyébként Tündi nem nagyon bírja az iskolát, úgyhogy legközelebb itthon hagyom a tesómmal, és csak öt órát leszek távol. Annyit meg kibír nélkülem.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Jaj vezetés!

Cory!
Csak bátran! Nekem hosszas küzdelmek után lett jogsim. A KRESZ nem nehéz. Nekem akkor sikerült, amikor végig olvastam először a tesztkönyvet. Ennyi. Bár most már azt hiszem számítógépes teszt van. Szóval nagyon jó, ha az ember vezethet. A férjemnek kifejezetten pihenés, ha vezet, őt megnyugtatja.
Én egyébként nem vezetek. Vigyázok a nehezen megszerzett jogsimra, nehogy elvegyék! :D Elméletben mindent tudok a vezetésről (egy balesetnél pillanatok alatt átlátom a helyzetet), csak élesben elbámészkodok, és egyszerűen nem veszek tudomást a környezetemről. :oops:

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Jaj! A legfontosabbat elfelejtettem!

Holnapra nagyon jó szórakozást nektek!!! :D :P :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kövecske!

Másold ezt be a vonalzód helyére és akkor látszani fog

Kép




Mamacka!
Akkor nem is mondom, h 47kg mentem férjhez
Vendég
 


Kövecske!

Szóval ezt másold be

[img]http://babafalva.hu/tickers/5sq.png[/img*

csak a végén a csillag helyett tegyél egy ] zárójelet.
Vendég
 


Jó reggelt!

Én már indulnék, ha fent lenne Levi és itt lenne már Anna. :lol: :lol:
Mivel tele vagyok idővel, ezért még sütök valamit.. :lol: Vali ez is finom lesz. :lol: :wink:

Kövecske
Hát nem volt nehéz rávenni, mert különben nem tudunk együtt síelni. :wink: De visszük a keresztlányomat is ,így ki unokázzák magukat. :D Ja! Ők is síelnek. De még lesz egy pár és az 1éves Lili baba.
De egyre jobban félek ,hogy nem lesz hó. :cry:

Meli
Én 16 évesen voltam 47 kiló. :shock:

Hajrá csajok!
Aztán mindenki számoljon be ,hogy áll a kilókkal. :D

Cory
Ne izgulj simán megcsinálod. :D
Bár én simán elsőre megcsináltam, de én is a fostik táborába tartozom. Én nem a kocsitól félek, hanem ha valamit véletlenül elnéznék. Nem nagyon volt még ilyen de a tudat megőrjít. :x
Bár most már elég sokat vezetek és kezd múlni. :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, én 14 évesen 39,5 kiló voltam :lol: :lol: :lol: :lol:


Most meg:
Kép




Mi már fennt vagyunk!!!! :D :D

Izzik a parázs a faszénen :lol: , kondérban rotyog a pöri................


(nem ám) :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Talisoknak jó szórakozást mára! :) Ha lesz jogsim, engem sem úsztok meg, mert én jó bátor leszek, és a városon is simán átvágok majd ;)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Van néhány új képem:
Kép
Kép
Kép
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ildi
Kurva jó!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cory
Ez a beszéd :lol:
Hú micsoda kígyóbűvölő a csaj! :shock: :D
Jó a családi kép. :D
Már annyiszor akartam kérdezni, hogy milyen származású a párod?
Remélem nem sértő, hogy megkérdezem. :?

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Babetta: nem sértő, nem te vagy az első, aki megkérdezi :) Amíg tudja, itt éltek Magyarországon, és nem is tud egyéb "beütésről", de szerintem tuti, hogy valami déli vér is megfordult a családban valamikor régen. Akár arab, akár fekete belefér a képbe :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,

Készülődünk, készülődünk mi is, de 10-re tuti nem érünk oda :? :oops:
Pedig Aliz már 7 óta fent van, és egy gyerekkel kevesebbet kell összekészítenem, viszont egy apával többet :roll:

Cory: Megint nagyon tetszenek a képek, Liza nagyon kis ínyenc, a gyerekkupac apán pedig cuki :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


SOS !!!!

Ildi: Vigyünk pirítósnak kenyeret vagy van neked otthon???

:?: :?: :?: :?: :?:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vas
 
 


Jó mulatást Csajok! :)
Képeket kérünk ám sokat! :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Jah, kerestem tortákat a könyvemben: KATT

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Talizósoknak jó mulatást kívánok én is!

Köszönöm a tanácsokat ülés ügyben!Meggyőztetek,hogy a kisebbet kell venni,úgyhogy most már csak meg kell találni a megfelelőt!

Tegnap a hátihordozóban vittem Emmát a bátyámékhoz!Eddig mindig szenvedtem amikor mentünk,mert a másodikon laknak és nincsen lift.A hátamon lényegesen könnyebb volt felcipelni a kisasszonyt mint babakocsival!

Mi is bajban vagyunk a szopival sajnos!Iszonyú sokat kell várnia amíg beindul a tejcsi ,és ezért már nagyon sokszor feladja.Ezenkívül pedig csak akkor tudom rávenni a szopizásra ha teljes nyugi van körülötte,mert ha nem ,akkor minden más jobban érdekli.Még ha nagyon éhes akkor is!Most délelőtt alvás előtt már nem is tudtam rávenni a dologra,és ma már meg is harapott.Nem tudom milesz így.Nagyon szeretném vagy szerettem volna sokáig szoptatni!
Én mindig rögtön szopi után adtam neki enni,úgyhogy fogalmam sincs mivel lehet a probléma!
Na jó ennyit a sajnálkozásból!

Babcikáról tud valaki valamit?Már annyira régen nem írt egy árva sort sem!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Szióka mindenkinek

Hát már bizti nagyban megy a buli, de azért jó szórakozást

Cory: Nagyon szép a családod, Liza se semmiazzal a kígyóval :)

Vali: Bár most te se vagy gép közelbe, de bizti visszaolvasol délután. Remélem az elmúlt éjszakátok és a mai napotok jobb lesz, mint amit leírtál. Fel a fejjel, nálunk is vannak ilyen napok és éjszakák.

Na megyek mert bömbi van

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jöttem képeket nézni, de látom még mindig tart(hat) a tali.

Majd később visszanézek :wink:
Vendég
 


Én már itthon vagyok, de sajnos nincs képem. :wink: Mindenki kezében volt gép, így én nem erőlködtem. :?

Nagyon jó volt a tali. Volt sok finomság. Gyerekek tündéri jók voltak. :D

Ildi
Köszi mindent még egyszer. :D

Most lépek ,mert Levinek jön a hami.

Várjuk a képeket.
:lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Mi is már itthon vagyunk, később jövök bővebben is, de most csak annyit, hogy:

Ildi: Köszi a lehetőséget, mi nagyon jól éreztük magunkat :D A gyerkők tündériek voltak, ahogy elmolyoltak :) Szinte nem is volt sírás :) Kivéve Alizkámat :(Furi, hoyg a múltkor még szinte mindegyik csak feküdt, most meg egyfolytában csavarogtak :D
A kaják is nagyon finik lettek, Babetta sütijéből asszem 4 szeletet toltam be (ha nem 5-öt :oops: :oops: ), de a többit is mind leteszteltem :roll:

Képeket majd teszek fel, csak nem tudom, mikor lesz időm lekicsinyíteni :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Igazán nincs mit köszönnötök, nagyon szívesen máskor is:Én csak örülök, ha jön valaki. :D
Eszti, kösz az sms-t is. :D

Olivér alszik, elaludt az autóban a suliba menet. Betoltam babakocsiba :lol: , Natkát meg vittem a hasamon :lol:

Én már felraktam a képeket, le is kicsinyítettem, így rakom fel őket sorban.Pusz
vas
 
 


Natka, és Petike
Kép
Hanna
Kép Kép
Kép
Alízka
Kép Kép
Natka és Dorina
Kép
Natika
Kép Kép
vas
 
 


Valinak ízlik a süti(+ gyerekek)
Kép
Tibi apu fotóz(engem) :lol:
Kép
Marci, Dorina
Kép Kép
Hanna vezet, és utazni készül :D
Kép Kép
Alíz rágja a kanapét(apája újat akar nekünk venni :wink: :lol: )
Kép Kép
vas
 
 


Az új szerelmespár :lol:
Kép
Kép
Kép
Nyf és Zaránd, Betti
Kép Kép
Anna, Edit+Levi
Kép Kép
Dorina hasal
Kép
Natika alszik
Kép
Zaránd
Kép Kép


vas
 
 


KAJA :lol: :lol:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Bettina ott lett felejtve :lol:
Kép
Vali és Alíz+ apájuk
Kép Kép
Eszti+Peti, Eszter+Hanna
Kép Kép
vas
 
 


Olivér, Eszti+ Bence
Kép Kép
Alíz és az ufó :shock:
Kép Kép
Alíz, Hanna
Kép Kép
Zaránd
Kép Kép
Alíz bömbizik+ Levi
Kép Kép
Kép Kép
Bence, Bettus
Kép Kép
Peti apu ismerkedik Bobbal :D (és úgy látszik tetszik neki) :wink:
Kép
Kép
vas
 
 


sziasztok!

Eszméletlenül GYÖNYÖRŰEK A BABÁK! Mind egytől egyig. várom én is a talis képeket, és kicsikét irigyecske is vagyok.... :oops: :oops:

Kövecske, pü-ben várom a részleteket, ha gondolod... :D

Livi, a te elméletedre is kiváncsi vagyok priviben.... :D

Vali, nagyon köszönjük a hófordulós jókivánságokat!

majd jövök még...

KépKép
gaby70
 
 


Nekem ennyi volt(vagyis párat kitöröltem :wink: )

Puszika mindnekinek!!!! :D :D :D
vas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?