Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kizsó!

Oda:)

Nézd már meg az öribabás táblában, hogy jó-e a címed? Onnan másoltam ki...

Én elküldtem még hajnalban:)

Lehet hogy tele van a postafiókod? Létezik?

Puszi mindenkinek!
Bocsi, de tanulok... :roll: :lol:

KépKép
napsugaracska
 
 


Ildikó!

A június hónap így még szebb lesz, mint a május, ha megszületik a babátok! :)
tirza
 
 


Töltike: Nagy-nagy gratula Nikikének, igazán ügyes, hogy egyedül eszik már!!!
Az jó, hogy már Ádám is teljesen kiheverte az oltást. Az viszont kevésbé, hogy úgy tűnik, cukorbeteg vagy :( Milyen értéket mértetek?

tirza: Igazad van, már most tetszik ez a június :)

Lányok, egyszer írta itt valaki, hogy itt a Babaneten honnan szeditek ezeket a tök jó képeket, megírnátok még egyszer, mert nem találom sehol?! Köszönöm szépen előre is!
ildi_ko
 
 

 
 

Megvolt ma a gyámhivatalos környezettanulmány. Két férfi jött, rendesek voltak, bejárták a lakásunkat, de nem kukacoskodtak egyáltalán. Azt kérdezték, hogy van-e kiságyunk, babakocsink, stb... :shock: Azt mondták, hogy majd postán jön a határozatunk, de ha közben megszületik a baba, szóljunk nekik mindenképp. Szólni fogok :)
ildi_ko
 
 


Szisztok,

küldtem képeket. Remélem nem bánjátok, ha tele nyomom a postafiókotokat, :oops: de ide nem akarok feltenni képeket.
A fotótárba nem tudok belépni. Help!!!!! :cry:

Kispepe: ggabszi@freemail.hu. Várom!
Küldök képet neked is szívesen, írd meg hová!

Puszi:
Gabszi, akit elsodornak a" kétgyerekeslét" mindennapjai :lol:
ggabszi
 
 


Ildikó!
Társalgó-Erről-arról-Gifek és feltöltésük

Puszi
Kép Kép

Kép
rayo
 
 


Lányok!
Hazajövök a munkából kinyitom az emailjeimet és csodaszép gyerekek mosolyognak rám.
Kelimoni, Ggabszi köszönöm, máris mosolygósabb a napom.

Úgy tünik Pistinél rendeződnek a dolgok. Az igazgató bácsi elkapta a fiúkat és elég nagy retorziókat helyezett kilátásba, ha nem tartják be a megállapodásukat.
Bízom benne, hogy rendesen rájuk lett ilyesztve. Intézet is kilátásba került.
simineni
 
 


Siminéni, talán ez segít, máshogy nem lehet az ilyen ügyeket megoldani.

Töltike, milyen cukorértékeket mértek?
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam a mai napot, de csak röviden tudok reagálni, mert most értem haza, és még csomagolni is kell, mert hétvégén utazunk mindannyian vidékre apósomékhoz.

Még nem néztem meg az e-mailem, de köszönöm a képeket!

Ildikó! Kérdésedre válaszolva: nehezen tudok visszazökkenni ilyenkor, de nem azért mert elfelejtettem a dolgokat, :D hanem, mert egy hét alatt hatalmas mennyiségű anyag tud még jönni a meglévőhöz. Igy rendesen be vagyok havazva, és az a baj, h még az anyagok postázását is nekem kell csinálni, :( igy sokkal nehezebben haladok az ügyekkkel, mert elveszi az időt az érdemi munkától az adminisztráció.

Örülök, hogy minden rendben zajlott a hivatalban és a környezettanulmányon! :)

Töltike! Ügyes Nikike! Remélem cukorügyben is minden rendben lesz.

Napsugi! Jó tanulást! Csak annyit tanulj, amennyit nagyon kell, igyekezz pihenni is amennyit lehet!

Mindenkit puszilok!
Vendég
 


Sziasztok!
Siminéni megvagyunk, csak Biával korházaztunk egy kicsit. Mindenféle vizsgálatokat csináltak, mert már egy ideje nem akar elmúlni a köhögése. Minden negatív lett, így marad a mandula, mint a gondok forrása. Néhány nap múlva kiveszik neki, szegény nem tudja mi vár rá. Bár legjobban apa van bepánikolva, mivel egyedül marad a két fiúval, és ilyen ugye még nem volt a világtörténelemben. Képzeljétek, hogy ma vettek ( volna) vért Biától, de olyan vékonyka a karja, hogy a nővérke az istennek nem találta a vénáját. Már beígérte, hogy ha nem lesz meg Norbit fogja megcsapolni!! Bia az ölemben sírt, Norbi meg a folyosón és egymást hívták. Na gondolhatjátok nekem sem kellett sok hozzá....
steiff
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok, mi újság veletek?

Szomorúan olvasom, hogy Töltike lehet hogy cukros! :( Mikor derül ki pontosabban? Addig is nagyon drukkolok, hogy rendben legyél! :roll:

Sajnos mostanában nem tudok visszaolvasni, ami bevallom eléggé hiányzik is nekem, de kész, hogy hogy el vagyok havazva. Nem ragozom, inkább reménykedem, hogy lassan ritkulnak majd a napjaim és több időm lesz netezni is. :wink:

Jó hír, hogy holnap befejezzük a tanfolyamot! Ma felhívtam Gabikát, aki tündéri volt (nem is értem, mitől féltem :roll: ) és a hétvégén elmegyünk hozzá, és elvisszük a papírokat, így hamarosan hivatalosan is a listán leszünk!!!!!!!!!! :lol: :mrgreen: Nagyon kíváncsi vagyok, hányadik sorszámot kapjuk! Én olyan 250-re tippelek.

Most búcsúzom is, mindenkit puszilok és a kicsiket különösen! :wink: Sziasztok!

alexa
alexa78
 
 


Sziasztok Lányok!

Ez a borzasztó idő legalább arra jó, hogy néhány percet itt tölthessek a gép előtt.. :)
Képet is hoztam, hogy kellemes hétvégét kívánjak Nektek!

"Így néz ki egy hamvas leányka, miután leitta magát a sárga földig!" :D

Kép kép

Szebb időt a hétvégére! Pusza! - Amneris -
amneris
 
 


Ggabszi: Köszi a tesós képet, naggggyon édesek így együtt!!!!

Rayo: Köszönöm az oldalt, most már igyekszem megjegyezni, hol is van :)

Simineni: Örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgok a suliban. Remélem, így is marad!!! Pisti nem neheztel azért, hogy beszéltél az igazgatóval? (Tudom, hogy vannak gyerekek, akiknek "ciki" az ilyesmi.)

Matiba: Jó utat a hétvégére, érezzétek nagyon jól magatokat!! A fiúk biztos örülnek a mamázásnak :)

Steiff: Szegény Bia és szegény Te!!!! :( Drukkolok, hogy simán menjen a műtét, hogy ne viselje meg szegénykét nagyon és hogy a fiúk is boldoguljanak addig egymással!!!

Alexa: Tetszett a tanfolyam? Ha időd engedi, majd mesélj róla! Jó kis csapat jött össze? Rendesek voltak az előadók?

Amneris: Jaj, de édes ezen a képen Zituska!!! Igazi kis hercegnő! :)
ildi_ko
 
 


Sziasztok!

Most olvastam el a hét anyagát, mert a munkahelyen most hajtás volt, anyukám pedig még mindíg kórházban van, és esténként pedig őt mentünk látogatni.

Boszi!
Igazán nagyon szép a Zóra név, és nagyon örülök neki, hogy jól vagytok.

Madri!
Nálatok már jó babaillatú lehet a ház, nem cserélünk? :P

Simineni!
Szomorúan olvastam, hogy mi történt Pistivel, de örülök, hogy rendeződni látszik a dolog.

Di_ti!
Remélem Máténál nem fog gondot okozni ez a vesetégulat és hamarosan teljesen egészséges lesz.

Kispepe!
Nekem is el tudnád küldeni a sütis gyűjteményedet? vanoreni@gmail.com

Renóca!
Örülök, hogy szépen fejlődik Miklóska. Apucinak pedig szorítunk a nyelvvizsgához!!

lldikó!
suttogva: Nagyon ügyi kislány Vivien!! :P

Napsugi!
Sok erőt kívánok a tanuláshoz. Én még nem hevertem ki az államvizsga időszak emlékeit, ezért együtt érzek veled. Norisz mellett pedig nem lehet könnyű tanulni, biztosan szívesebben foglalkozol vele, mint a könyvekkel :wink:

Töltike!
Ügyesek voltatok a dupla oltásnál. Remélem a cukorbetegséged nem igazolódik be. Mikor derül ki?

Jiny!
Ne aggódj, biztosan sokat segít Dóri babának majd a torna. A hordozókendős képek nagyon aranyosak!!

Ggabszi!
Köszönöm szépen a képeket, bárcsak mindig ilyen képekkel telne meg a postafiókom!
Nagyon szépek a gerekek. Nekem a kedvencem az együttalvós kép :lol:

Steiff!

Szegény Bia, még felnőttnek is szörnyű ha nem találják a vénáját...
Szurkolok, hogy a műtétnél minden rendben legyen, és Bia jól viselje a kórházi tartózkodást.

Amneris!
Zitus még mindíg igazi kis tündér :)

Mi ma este indulunk nyaralni, ezért egy hétig nem tudom majd olvasni a topikot. Már most hiányoztok!!! :cry:

Addig is gyors babásodást és szép hetet kívánok mindekinek!

Rvan
rvan
 
 


9-én reggel 7 orakor megszolalt a telefonunk, hogy van egy BABA életadoja nem jott vissza érte a korházba.Ha még mindig örökbe szeretnénk fogadni egy babat nezuk meg.Még csak a fejebujat csomagoltak ki a takarobol de mi mar tudtuk ő a mi csodánk!!!!Mi mikor lombikoztunk sok páral ismerkedtunk meg .Ki telefonált nekunk ők is lombikoztak, de sajna nekik se jött össze,örökbe meg nemtudnak fogadni mert nincs lakasuk.stb.De az élet milyen ,más családnak meg tudtak segiteni!!!A lány anyukaja dolgozik a korházban és nem feledte el ,hogy mi örökbe szeretnénk fogadni igy egyböl ránk gondolt mikor az életado nem jött vissza a kicsiért.
800km és sok emberi önzetlenség álltal sikerult 2 nap allatt elintézni a papirokat.2 gyámhatoság 1/2 fogadason kivul fogatak es munka idon kivul mindenki azon volt hogy a mi kis Csodánk minnél hamarabb otthon lehesen.Életadoja is velunk utazot minden hpva,nagyon szimpatikus volt es feltem is hogy érzelmileg nem birom és attlépem azt a bizonyos vonalat .Korházban telefonon hivták az életadot, hogy ha van kedve beszéljen velunk ö egyböl mondta hogy igen és ha kewll minden hova el is jonn velunk.1 napott toltotunk egyutt .Jo volt mert legalabb sokmindenre kaptam választ de nehez is volt .Korházban a növérek !!!!!!CSODÁS EMBEREK!Mindenben segitettek és biztatak!!Doktornéni még munka időn kivul bent maradt, mert dugoba keveredtunk de hogy már aznap otthon lehesen az egész CSALÁD megvárt minket és a papirok alláirása utan HAZA mehetunk !!!!!Igy 4-én szuletett és 9-én ismerkedtunk meg 11 -én már egyutt voltunk otthon!
Hiszem hogy csodák még vanak!!!!!
Pl. A vagyon nyilatkozatért egy kicsi faluba kellet mennunk,ott már az ajtoban vártak kitöltött papiral még joformán az autoból se keellet kiszállni,kiderult hogy a gyámhatoságrol odaszoltak, hogy kevés az időnk és ha lehet legyen kész a papir mire oda érunk.
Na megyek mer kajcsi idő van és nagyon de nagyon jo baba de ha kajárol van szó!!!!
Puszi mindenkinek.Csabika anyukaja!Móncsi3
móncsi+3
 
 


Rvan jo pihizést!!!!
Steiff Bianak drukolok es a fiuknak is!Na de rád kigondol?
KISPEPE BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!!!!!!
TÖLTIKE hogy vagy? Milyen a cukor szinted?
Alexa78 Imádni valo!!!
Matiba de te is pihizél!!!!
Ggabszi nekem is nekem is!!!!!!
Mindenkinek sok sok puszi Móncsi3.
móncsi+3
 
 


Móncsi+3: Nagy-nagy gratula és rengeteg boldogság nektek, csoda lehet ez a baba, minden jót!Kérjük az élménybeszámolókat Csabikáról és rólatok! :wink:
Puszi
csöpke
 
 


Szia Moncsi! Úgy látom, titeket is kerülőutakon talált meg a babátok. A talin még mindketten 150 körüli sorszámúak voltunk...úgyhogy lányok, vigyázat : a 150 körüli ( pontosan 150 és 151 voltunk) sorszám megbabonázott!!! :lol: :lol: Nagyon örülök, hogy Csabika a Tiétek lett, legyetek boldogok!

Kispepe, a süti gyűjtemény igazi gyöngyszem! Egy nagy sütősnek az ilyen jól bevált klassz receptek kincsértékkel bírnak. Köszönöm!
Amikor jelentkeztünk a Gólyahírhez mi is 210.voltunk.

Ildikó, ugye milyen más pocakban levő babát várni? Csupa izgalom, várakozás, szorongás... sok erőt hozzá! Lehet, hogy ez a hidegfront meghozza a babátokat?

Kelimoni, igaz, ami igaz, én is mindig meghatódom a közös képen! A múltkor nagy csönd volt a gyerekszobában, odalopakodtam, mi is történik. Zsófi már majdnem elaludt, mert Balázs türelmesen és egyenletes , kitartó mozdulatokkal simogatta a fejét.
Na, azért már mondta, hogy vigyük visza Zsófit, mert nem tudunk tőle bicajozni!
...és ez így helyes! Megijedtem volna, ha a féltékenység és a méreg semmilyen jelét nem mutatja. Egyébként elég jól viseli. Megkönnyíti a helyzetet, hogy már mindketten más oldalamat igénylik, így Zsófi nem féltékeny, ha kártyázok Balázzsal :lol: , Balázs pedig tudja, Zsófit etetni és babusgatni kell! Így egy kicsit egyiké is vagyok, kicsit másiké is vagyik-mindkettő mást kap, csak a harmadik gyerek (azuram) nem kap most semmit, legalábbis keveset! Remélem túléli! :wink:

Mennem kell....
ggabszi
 
 


Sziasztok :)

Amneris
Zitus nagyon édes a fotón!!

Olyan jó olvasni az ilyen csodatörténeteket! Főleg az ilyen borús napon.

Ggabszi
Mi már elhagytuk a 150.-et, sajna velünk nem történt semmi :(

Kaphatok én is babás képeket?

Süni
Régen írtál, mi van veletek?
petyaanya
 
 


Sziasztok!
Megint csak egy gyors jelentkezés! De ezt nem hagyhatom ki!
Gabsziék voltak a 150, Moncsiék 151 és mi lettünk volna a 152.-ek. :) Ez egy jó sorozat!!! És mi is 210-ről indultunk. :D

Kép
jiny
 
 


Sziasztok!

Amneris! Olyan aranyosan, nyugodtan, teljesen megelégedve alszik Zitus! Tünemény! :D

Ggabszi! Én sem kaptam fényképet! Ha ráérsz küldesz? :)
Te is az mkingára küldted?

Süni, Gilice nekem is hiányoztok!

Kispepe! Ez a recept gyüjtemény tényleg nagyon tuti! Itt csorgattam a nyálam vagy fél órát! :lol:

Rvan! Nektek jó utat, remélem ahova mentek, ott jobb idő lesz! :lol:

Alexa! Anyu még senkit nem evett meg!!! :lol: :lol: :lol:

Napsi! :cry: Még mindig semmi! Megpróbálnád egy harmadik emil címre? rasputyi@fibermail.hu
Beüzemeljük megint a skype-ot? :?:

Kép
Ez a kép anyósoméknál készült!

kizsó
 
 


Sziazstok!

Puszi mindenkinek!
Kizsó, a férjem felvett a skype-on, csörgess meg és odamegyek, az én gépemen nincs fennt a skype...

Bocsi mindenkitől, holnap nehéz a vizsgám:( :cry:

Puszi!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Hildus pici Pancsija: Boldog Születésnapot!
( Mégha mostanában nem is tudsz írni. :( )
Kép

Már annyiszor átnéztem a sütis gyűjteményt. Csak az olvasástól híztam egy csomót. :lol:

Madri: a kisfiad keresztneve vagy vezetékneve a Dávid? Én abszolut úgy emlékeztem, hogy a keresztneve. Ha nem, ne haragudj, hogy Dávidnak neveztem. :)

Cirbiről tud valaki valamit? olyan régen kaptunk tőle fotót Borikáról. :(

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Csajok, az a helyzet én Keli címlistáját használom (lusta vagyok címlistát összeszedni), így léccci nála reklamáljatok! :lol: :lol: :lol:

Aki kimaradt annak nem tudom a címét, írjátok meg!

Kizsó, neked megy holnap!
ggabszi
 
 


Gabszi: Én pedig a tábli alapján állította össze a címlistámat. :)
Aki nincs benne....:( ( lemarad egy csomó mindenről. )

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Végre eljutottam idáig, hogy ne csak olvasni, hanem írni is tudjak.

MONY, SZUPERBOSZI!
Gratulálok az egészséges kislányokhoz és további gondtalan pocakosodást kívánok!

KISPEPE!
Így utólag is boldog szülinapot kívánok!Légyszi küldd el nekem is azt a szupi sütirecepteket! (marot.98@invitel.hu) Köszi!

NAPSZEMCSI!
Üdv itt a fórumon! Nekünk is még két lombikunk van hátra, de közben várakozunk öf-ra is, mert így sokkal gyorsabban telik a várakozási idő.

GABSZI!
Köszi a képet! Édesek az alvó testvérkék!

MÓNCSI!
Jó babázást! Annyira jó, hogy ilyen csodák tényleg megtörténnek!
Olyan jó lenne, ha gyakrabban vagyis még több várakozóval történne ilyen!

Képzeljétek! Ma születtek a macskánknak kiscicái! Ez már biztos kóros, de ma mikor láttam a cicánkat állandóan az jutott eszembe, hogy milyen jó neki, mert anyuka. És hogy már én is nagyon- nagyon szeretnék egy kis babókát!

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!
mirosz
 
 


Sziasztok!! :D

Nem bírok aludni, úgyhogy kihasználom az alkalmat és írok Nektek! :)

Gabszi!
Annnnyyyira édes Balázs és Zsófi!! :D Remélem, a jövő hét utánra tényleg sikerül összehoznunk valamit és találkozhatunk!

Moncsi!
Köszi, hogy leírtad a történeteteket, nagyon szuper lehet most nektek!

Kispepe!
Nagyon boldog szülinapot kívánok! :D (Bocsánat, hogy így megkésve...)

Matiba!
Remélem, most már teljesen meggyógyultál! Jó lesz dumcsizni a talin! :)

Simineni!
Szomorúan olvastam, mi történt Pistivel... Remélem, sikerül megoldani ezt a szörnyű helyzetet! Én már előre félve gondolok arra, hogy ilyen esetekben mit fogok majd csinálni, annyira nehéz megtalálni, hogy mi a legjobb megoldás. :(

Hildus Picikéje!
Nagyon boldog szülinapot! :D

Jiny!
Sikerült elintézni a hitelt? Sokat gondoltam Rátok, miután beszéltünk! A hordozókendős kép nagyon aranyos! Nekünk is volt, imádtuk!! :D

Napsugi!
Kéz- és lábtörést mára!! :D Szorítok!!

Amneris!
Csodahelyes Zituska!

Tölti!
Hogy vagy?

Nálunk jó mozgalmasan teltek az utóbbi napok... (olvasgatni azért többé-kevésbé próbáltam), de talán most a hétvége kicsit nyugisabb lesz, bár program minden napra van. Ma elmegyünk Marcinak venni egy cipőt, mert az utóbbi hetekben akkkkkorát nőtt a lába, hogy az előzőt kinőtte és a szandál mostanában nem nagyon játszik.. :( Egyébként a szandi is új és három hete még nagy volt rá, most pedig úgy látszik, abból is új kell...

Van új Marcimondta! :D
Egyik nap mentünk be Apa elé a munkahelyére. Állunk az ajtóban teljes menetfelszerelésben, kabát, sapka, hátizsák (ahogy azt így "télen" kell), mikor Marcim megszólal: Anya van kaka, tisztába teszel? Ránéztem (volt egy fejem) és kérdeztem: Ugye csak viccelsz, Kisfiam? Mire Ő: KOMOLYAN MONDOM, ANYA! :D :D :D
Egyébként nem annyira volt kaka... :)

Tegnap pedig azt mondja este vacsinál: Félrenyeltem! És elkezd krahácsolni... :) Egyébként így 2 évesen honnan tudja ezt a szót??

Legyen nagyon kellemes hétvégétek! Remélem tudok még jönni! :)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Szia Amneris!
Nagyon szép a kiscsaj!!!! :)
Ilyen tündérien csak ezek a kis maszatok tudnak aludni....
Egyébként hogy vagytok? Van időd pihenni? :D
apa
apa
 
 


Sziasztok!

Most olvastam vissza az elmúlt napok "termését"!

Ggabszi
köszi a képeket! Édesek a tesók együtt!

Simineni
örülök, hogy megoldodott Pisti iskola problémája. A fiad nem fél ennek ellenére iskolába menni? Jó hír, hogy hamarosan itt a nyári szünet! :D

Kelimoni
a fiam keresztneveit írtam le Ildi_kónak, mert tudod még nincs a nevünkön. Két nevet kapott, egyet anyától, egyet apától :D

Amneris
Csodálatos a porcelánbaba! Olyan édesek, amikor elalszanak a vállunkon! :D Olyan elégedettek! :D

Moncsi
ugye milyen a sors? Te se gondoltad volna, hogy ilyen hamar fogsz babázni. Saját tapasztalatból is mondhatom, hogy nem csak zord gyámügyisek vannak!

Napsugi
kéz- és lábtörést! (Utólag visszagondolva az államvizsga nem is volt olyan gáz, apa szerint azért, mert "teletömted az agyadat, minek izgultál?")

Hildus
Pannusnak Boldog Szülinapot kívánunk!

Bocsi, akit nem említek, de éhes a kis gézengúz, hív a kötelesség! :)
madri
 
 


Sziasztok!

Ildikó! A tanfolyan egyszerűen szuper volt, az előadók is nagyon kedvesek, felkészültek és kompetensek voltak! Nagyszerűen éreztük magunkat! Olyan sok okos dolgot hallottam, hogy csak tátottam a számat! :D

Ma voltunk Gabikánál is, szuper volt, sok mindent megtudtunk, amit eddig nem. A sorszámunk 216! :P :D

Zitus még mindig szépséges porcelánbaba! :D

Szép hétvégét!
alexa78
 
 


Sziasztok!

Alexa: Ezek szerint kb.pont előttetek lehetünk,mert mi hétfőn adtuk fel a papírjainkat Gabikának,de én még nem tudom a számunkat!Örülök,hogy tetszett a tanfolyam!
csöpke
 
 


Hahó!

Küldtem lányok képeket, remélem mindenki megkapta. Ma megtettük az első sétánkat a friss levegőn. Szerencsére az idő kegyes volt hozzánk. :P

Puszi mindenkinek:
Dávid baba mamája
madri
 
 


Csöpke! Igen, akkor valószínű valahol közvetlenül előttünk lehettek! Izgulhatunk majd együtt! :D

Madri! Nem tudom, nekem akartál-e képet küldeni (én örülnék neki), de én sajnos nem kaptam. :cry:

Móncsi! Én még nem is gratuláltam! Sok boldogságot és jó babázást! :D
alexa78
 
 


http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=50

Napsi!

Ezt Neked küldöm. Igaz, noname, de az ára elég barátságos. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Pénteken játékkiállításon voltunk, küldök egy-két képet. És még egyet csak úgy.. :-)
Játszóházban1
Kép
játszóházban2
Kép
Gyönyörű kisfiam: :-)
Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


steiff
 
 


No komment...

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Íme egy kis termés tegnapról. A gólyahíres fórumon téma volt a színválasztás a babaruháknál. Külön kiemelném Roli pink-fehér színösszeállítását, ami nem annyira fiús, de szerintem oly édes, hogy ez nem is nagyon baj.

Kép
Kép
Kép Kép
Ja és a végére egy gyöngyszem, ami nem annyira szép, viszont igen jellemző Biától. ( Itt ő most éppen egy farkas.Látszik, hogy milyen rendkívül lányos és szelíd gyermek.kac-kac):

Kép

((Így már talán érthető miért is szeretnénk még egy kislányt. Gyakran úgy érzem, mintha 3 fiam lenne.))
steiff
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Ildikó!
Még nem vagy nagycsaládos? Sokat gondolok rátok.Egyébként Pisti nem bánta, hogy szóltam, sőt megköszönte.
Töltike!
Mi van a cukorral? A gyerekek jól vannak?
Gabszi!
Édes ez az együttalvós kép. Remélem azért a két gyerektől néha pihizni is tudsz. Megcsodálnám már a tündérbogár kislányodat. Ugye egy hét múlva ott lesztek a talin?
Amneris!
Porcelánbabácska jól van? Megbeszélted már valakivel, hogy miként jutsz el a talira? Mi kettesben megyünk Szandival, de lehet, hogy apa csak 10 körül megy dolgozni és talán el tud vinni minket.
Akkor bemennénk értetek is. de ez még majd kialakul.
Steiff!
Jó volt veled dumcsizni. Remélem Bia hamar kiheveri a műtét izgalmait.
A linkhez csak annyi, hogy szerintem nincs az a gyámügyes aki ennek a krapeknak kihelyezne még egy gyereket.(a meglévő kettővel sem nagyon foglalkoznak)
Moncsi!
Örülök, hogy sikerült belépned. Gratula a kisfiadhoz.
Madri!
Ha lesz pár perced beszélhetnénk. Minden oké a hajasbabával?
Matiba!
Remélem már mindenki egészséges és rendben vagytok.
Jiny!
Dóri baba hogy van? Mikor jöttök a fülét megnézetni? Nagyon jó ez a kép a hordozókendővel. A Dévény módszerről én is csak jókat hallottam. Sok sikert!
Napsi!
Remélem, hogy jól sikerülnak a vizsgáid és Norisztól tudtál tanulni.
Én sajnos abbahagytam Pisti születése után a fősulit, mert nem sok időm maradt tanulni. Úgyhogy csak 2 évem van. De már nem kezdeném újra, mert nagyon sokat felejtettem. Főleg matekból, néha a hetedikes példákon is el kell gondolkodnom. Ez már az öregség jele?

Remélem ez a ramaty idő nem fog örökké tartani, mert olyan nyomott hangulatom van tőle.
simineni
 
 


Sziasztok!

Porcelán Babának fülbevalója van!! Olyan csini vele, hogy az valami csuda!
De nézzétek meg magatok:

Kép kép

Egyébként tartottam a dologtól, mert az ismerőseim mind már a kórházban kilyukaszttatták a picik fülét, így nem volt vele külön tortúra. Minket meg azzal riogattak, hogy mennél többet várunk, annál nehezebben viseli, meg piszkálja, meg ilyenek...

Hát, mi rászántuk magunkat - no meg Zitácska fülét.
Szinte észre sem vette! Lehet, hogy ez nem fáj? :?: - Azért nekem nézni is rossz volt: egy steril fülcsit egy belövő berendezésbe illesztettek, aztán ripsz-ropsz, már be is lőtték.
Ő meg annyit mondott minden belövésre, hogy"Mömmömmömm :cry: " És ezzel vége.

Itthon még alkohollal lekentük egyszer-kétszer, de akkor se mutatta, hogy bármi kellemetlent érezne.
Mára meg már el is felejtettük az egészet, csak a gyönyörű fülcsi maradt! :D


Szia Apaaaa!

Ugye, milyen gyönyörű Lánykám van? :D És nem csak gyönyörű, de szerencsére szuper nyugis kis Csajszi!!
Sokat mosolyog, nem hasfájós, és szeret aludni, mint az anyja!! (Asszem örökölte tőlem... :lol: )
Most mondjuk épp nem alszik, hanem nézeget a kiságyban. Teletettük a pociját, beszélgettünk, nézelődtünk, aztán kaja utáni szunya következett volna, de neki még ezer dolga van! Mosolyog a forgó macikáira, szemrevételezi a mókus loboncos farkát és gagyarász a frissen kapott kalapos kacsához... :P

Na jó: nálunk is vannak kihívások... - Porcelán Babaság ide, vagy oda, Zitus is igazi gyerkőc ám:
pl. éjfélkor még mindíg fel kell kelni enni egyet, mert reggelig csak így bírja ki a csepp kis gyomora.
No meg az inhalálás (ami a kezdeti betegsége miatt egyenlőre folyamatos) nagyon nagy szomorúság. :cry:
Mivel már fürdés közben sem sír, így mondhatjuk, hogy a nap legszomorúbb pillanatai az inhalálások (napi 2-szer kell - FÚÚÚÚJJ!!) :twisted:

Hát ez van velünk! És ami még nagyon fontos: KEDDEN MEGYÜNK A GYÁMHIVATALBA!
Lezárul az örökbefogadási procedúra, ami ilyen hosszúra nyúlt az első hónap kórházi kezelései miatt. Már csak kettőt alszunk, és a nevünk is végleges - és közös!! :P - lesz, csináltathatjuk az új iratokat, révbe ér a sorsunk!
GONDOLJATOK RÁNK!

Kép kép


Mindenkinek sok pusza! - Amneris -
amneris
 
 


Sziasztok!

Steiff: hát..........:( Nem az a probléma, hogy a pici Balázs Győziékhez kerül. Hanem az, hogy ott ki fog vele foglalkozni? A másik az, hogy nálam abszolut felmerül a kérdés: mibe került ez a dolog a naaaaagy rappernek. Nem, mintha sajnálnám, ha ki kell nyitnia a pénztárcáját, hanem .....:(

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Simineni!

Ha esetleg tényleg összejönne, hogy Apusotok fuvaroz Titeket a talira - és időtök is akadna aznap - mi tényleg szívesen csatlakoznánk hozzátok! :wink:
Vikiék asszem egyáltalán nem jönnek, mert nem írt arról, összeállhatnánk-e ez alkalomból. Magamra utalva meg nem tudok menni, mert félek még a tömegközlekedéstől Babussal a karomon...

Miattunk mindenesetre ne feszegesd Apukátok önfeláldozását - csak ha Titeket úgyis vinne...
Ja: meg nekünk az is számít, hogy haza is kéne jutnunk. Arra mi a tervetek? (Mert a mi Apusunk éjszaka jön csak meg egy vidéki előadásból, így rá tuti nem számíthatunk.)

Esőmentes szép napot!

- Amneris -
amneris
 
 


Amneris
Szoritunk kedden!!!!!4Nagyon szép a fulbevalotok!Kész hölgy!
Siminéni
Küldök egy kis jokedvet!!!!!(megérkezet már?)
Steiff
Lányodnak muszempillája van?Rolinak nagyon is jol állt a ruci!
Marcianyu
Jaj a fiadnak !Olyan csokos szája van!(meg eszem)(bocsi)
Alexa78
Koszonom!Mi is izgulunk ám értetek!!!!!!!!!!!Mindenkiért!!!!
Hildus
Boldog Szulinapot PANNUSNAK!!!!!!!!!!!!!
Madri
Ha evet Gézenguz azért irhatnál magatokrol is!
Napsugi
??????????????Kiváncsi fáncsi vagyok és szoritok!!
Kelimoni
Na igen Itt már mindent szabad!!!
Magunkrol ma vagyunk 1 HÓNAPOSAK!
Estenket 4 oranket eszunk .Reggel visszont éberek vagyunk es nem is alszunk 4 órátol 8 -ig.Na de utána!Napkozben 3 órás a bendönk!Fürdést azt imádjuk!!Csak öltözködni ne keljen!!Na éas a Rózsavíz!!!Ma még a falra is sikerult!!!!Anyát majdnem mindig sikerul megtréfálnom!Gyakorlás teszi a mestert, Anyukát!!!
Jól eszem de 2 napja sokat böfizek!Na és ma reggeóta szipogok!
Mára ennyit ,apukam sokat dolgozik de mikor itthon van leveszem a lábarol!Vagy ő engem?Anyukám nem sokmindent csinál mert ha alszom akkor is engem nézeget .Ma 2x is beleneztem mélyen a szemébe az az szemeztem vele el is ajult tölem!!!!
Puszi mindenkinek Csabimami!
móncsi+3
 
 


Moncsi!
Meg nem, hova küldted? Szeretném, mert olyan punnyadt vagyok, de nem is csodálom, mert tegnap egyedül voltam a melóhelyen reggel 8-este 9-ig és már álmomban is az unatkozó vásárlókat próbáltam 8 óra után hazatessékelni.Kérek már valami túlórapénzt, mert már álmomban is dolgozom.
simineni
 
 


Sziasztok!

Kincsünk alszik :D kb. még 1o percet :D .
Eddig csak hátrafelé haladt a kismotron, MA ELŐRE IS SIKERÜLT!
Maszírozzuk, tornáztatjuk a lábacskákat. Sokat eszünk, játszunk, alszunk-vagyis Ő :P alszik :D

Állandóan baj van ezzel a fránya géppel :? , ezért nem tudtam jönni.

Moncsi3
GRATULÁLUNK
Jó egészséget és sok boldogságot nektek!

Petyaanya
Nem oly rég írtam-124.oldal :D

Szuperboszi
Küldtem mail-t. Ha nem kaptad meg kérlek küldj sms-t, hogy fel tudjalak hívni, köszönöm. :D Megérdeklődtük a postát.

Alexa
Végre kismami lettél, kívánom, hogy ne túl sokáig :P

Kizsó
Miklóska a cicát nem így közelíti meg. szegény cicák mikor meghallják a hangját már menekülnek :wink:

Kispepe
Így utólag kívánnék én is nagyon boldog szülinapot! :D

Ildikó
Vivinek úgy örültem! :P
Veletek izgulunk! :P Jó várakozást, készülődést!

Ggabszi
A nagyfiúnak szép nyarat! :P

Napszemcsi
A legjobb helyre jöttél :lol:
Próbálj visszaolvasgatni, sok kérdésre választ találsz!

Jiny
Hát nagyon jó képek :lol:

Amneris
Öröm soraidat olvasni. :P
Egy éve még nem gondoltuk, hogy ugyanazon a napon fejeződik be kettőnk örökbefogadása :lol:

Simineni
Remélem most már valóban rendeződik a suliban minden.

Szebb időt mindenkinek, nálunk már megint esik! :(

Ölel mindenkit!
Süni
renóca
 
 


Szép Napot Mindenkinek!

Újpesten borzasztó az idő, folyamatosan borult, és lóg az eső lába, napok óta alig tudunk sétálni a kutyusokkal, ők is lógatják az orrukat. :(

Marcianyu! Olyan szép a fiad, mint a mese! Hihetetlen ártatlan és szép a szeme! :D

Amneris! Zitusnak nagyon jól áll a fülbevaló, bátor kislány, hogy nem is sírt! Én 16 voltam, mikor átszúrták a fülem, de bevallom, nekem teli lett könnyel a szemem. :D

Steiff! Nekem bejön a rózsaszín-fehér színösszeállítás! :wink:

Én nem nagyon értem a cikket, bevallom. :cry: Ilyen szerintem nincs. Ha örökbe akarják fogadni, akkor lemondhat a javukra az életet adó, na de előbb ugye papírok, tanfolyam meg gyámhivatali határozat. Az meg idő. Győzi alaposan meglepődne, amikor a tanfolyam ecsetelnék neki az alaposan átgondolt, jól megfontolt, életre szóló döntés fontosságát, és bevallom őszintén, azt hiszem, ilyen hűbelebalázs, pillanatnyi fellángolásra a hivatal nem is fog engedélyt adni. Ha pedig ide is elég a pénz, akkor nagyon szomorú leszek. :cry: Itt egy kisgyermek életéről van szó, nem egy kiskutya, akit odaadhatok másik gazdinak, ha már meguntam. Mondjuk az más tészta, hogy én a két csajszimat (2 havanesem van) sem adnám oda senkinek a világ minden kincséért sem. :?

További szép napot!

alexa
alexa78
 
 


Süni! Aranyos vagy, köszönöm szépen! Ebből a megközelítésből még nem is gondoltam bele! De milyen igazad van! :wink: :D :D
alexa78
 
 


Bocsi, ma velem van teli a fórum, de az előbb elfelejtettem elmesélni, hogy ma vendégségben voltunk a barátainknál, ahol a kislány 6 hónapos! Olyan édes, hogy csuda, és nyugodt, szép kisbaba, csak öltözködni nem szeret, meztelenkedni viszont nagyon! :wink:

Na hát, csak ezt akartam elmesélni! :wink:
alexa78
 
 


Sziasztok!

Amneris: Zitus egyszerűen tökéletes! :D

Képzeljétek, sok tipródás után úgy döntöttünk,hogy nem költözködünk,hanem megcsináljuk a lakást és a gyerekszobát a
nyáron! :lol: :lol: :lol:
Így most nagyon izgatott vagyok, a férjemnek van egy szgépes programja amivel tud "lakberendezni" és szuper háromdimenziós képeket csinált az átalakított lakásról, meg persze a babaszobáról :D
Még két hétig dolgozom, utána el is kezdjük a munkát és remélem a manócska is úton van már... :wink:

Alexa: Én is meglehetősen értetlenül állok a Győzike-ügy előtt, szomorú,ha ez így megy.
csöpke
 
 


Sziasztok Lányok!

Még egy képpel beugrottam! Ezt látnotok kell! :D Zitus nyári sapit kapott:

Kép kép

Na pusza! - Amneris -
amneris
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?