Új privát üzeneted érkezett!

Móncsi3! Gratulaaaaaaaaaaaaa!!!! Nagyon megindultunk kérem szépen! :o))))
alexa78
 
 


Lányok! Ezt a babaesőt!!!!! Most nagyhirtelen nem is tudom ki mindenkinek kellene gratulálnom a babócájához: így hát nagy gratula mindenkinek!!!!

Off leszek: képzeljétek már 8 kg mínusznál tartok (január óta). Ma válogattam a régi ruháim között és egy csomó ismét jó rám.Olyan jó érzés, hogy újra kezdem magam jól érezni a bőrömben.

Ja és képzeljétek sikeresen túl vagyunk a színházlátogatáson. Álmomban nem gondoltam volna, de az "ikreim" (akik nem arról híresek, hogy elülnek a hátsójukon) végigülték az előadást, ami szünettel együtt 2 és fél óra volt. A történetből biztos nem sokat értettek, de rengeteg dal volt, ami nagyon tetszett nekik. Azóta állandóan azzal nyúznak, hogy mikor megyünk újra .
steiff
 
 


Lányok!

Mi történt? Csapatostól jönnek a gólyák Kép Kép Kép

Szívből gratulálunk minden új családnak!!!

Kizsó, épp gondolkodtam rajta, hogy vinnék kőrözöttet, úgyhogy ha hozol kenyeret, akkor azt nem viszek hozzá.

Egyébként egyedül megyek a két gyerekkel, mert apának dolga van aznap. De nekünk is vissza kell majd érnünk egy esküvőre délután.

GyeZsu
gyezsu
 
 

 
 

Hair!

Én csupa jót feltételeztem rólad...
Ugye nem gondolod komolyan, hogy új topicot nyitsz IDUSAMOJA KISLÁNYA címmel...????????????????????????????????
Kérlek töröltesd Apával...
Nme gondolod, hogy egy ártatlan kislányt akarsz bántani????????????

Bízom benne, hogy a rendesek közé tartozol!!!!!
És abban is, hogy a gondolataidat az életet adóról megpróbálod magadba és a saját környzetedben megvitatni.
Tudod a történet nem róla szól, Liliről, aki egy gyönyörű kislány, aki most fedezi fel a világot éppen!!!!Kép
Segítsünk neki, hogy minél szebbnek lássa!!!!Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!

Kedves Gabszi, Kedves Moncsi! Szeretettel gratulálok Nektek, sok boldogságot kivánok Zsófi és Csabi érkezése alkalmából! Kép

Madri! Drukk, drukk, drukk ezerrel, hogy csörögjön a telefon, és minden sikerüljön!
Vendég
 


Moncsi3! Sok boldogságot kívánunk a kis Csabikához!!!!!

Megjött a tavasz, a kéményeken fészkelnek a gólyák, és mennyi mennyi babát hoznak...

Madri, innen is megy a drukk!!! Jön a borongós idő, sok baba szokott születni ilyenkor...

(Steiff, gratula, én aztán tudom, mekkora dolog a -8 kgKép (Bár most én is -4 nél tartok, jó ez a 160g CH diétaKép
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Gratula Moncsi a kicsi Csabihoz és sok boldogságot kívánunk. Kép

No comment az eszetlenhez, de már írtam Apának. Remélem....

Lányok! Remélem, nem fogtok rám megharagudni, de úgy döntöttem, hogy nem fogok képet feltenni a kisfiamról. Pont az ilyenek miatt. Sajnálom, de valahogy most rossz érzésem van. Úgy érzem, kicsit kiszolgáltatottá válhatunk.
De mélben küldök szívesen. Kép

Lehet, hogy nem gondolom jól és később mások lesznek az érzéseim, de most....

Ugye, megértitek. Kép

Nikinozsó: Mikor kapunk kódot a Gólyás fórumhoz?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Tiszta szívből gratulálok Moncsi3 és Ggabszi! Kép
Ennyi boldogságot hozó gólyát mostanában! Kép

Madri! Mindjárt eljön a ti időtök is! Kép Minden készen áll a babóca kis birodalmában? Kép

Szuperboszi! Mi ez a CH diéta? Ez valami új? Kép Mennyi idő alatt érted el ezt az eredményt? Kép

Most tényleg vigyek kenyeret??????? Kép

kizsó
 
 


Moncsi3!
Gratulálok Csabikához!
Az ember elalszik este és reggel babaeső fogadja.

Kelimóni!
Megint dolgozom hétvégén. Szép idő lesz. Esetleg egy séta a dolgozóm felé? Majd megbeszéljük a félelmeidet is.

Steiff!
Irígylem a kitartásodat. Én most nem voltam túl következetes és húsvétkor meginogtam, igy borult az egész diéta. Rá kéne szánnom magam, hogy újra kezdem. Egy azért jó benne, amit lefogytam nem jött vissza.(-7), de még legalább ennyit le kéne adnom.

Várjuk a beszámolókat.
Madri!
Nagyon szorítok neked! Nyugi, mindjárt itt lesz a kisfiad!
simineni
 
 


Hair!
Az én fiam életadója egy Rákóczi téren dolgozó hölgy volt, de tisztelem érte, hogy nem valamelyik kukába tette a fiamat, hanem nekem adta. Boldog vagyok, hogy Õ van nekem.
simineni
 
 


Moncsi3!
Óriási gratula!!! Hihetetlen, mennyi munkája van mostanában a gólyának! Ugye írsz majd nekünk bővebben is?! Kép

Gabszi! Nagyon későn értetek haza? Azért én nagyon várom a beszámolót pici Zsófiról!! Kép

Steiff! Ügyes vagy!! Melyik típusúval gyötröd magad? Én most -4,5 kg-nál tartok, de tegnap este elcsábultam egy palacsintára..nem is egyre.. Kép

Madri! Veled vagyunk!! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kizsó! Lánykámnál a terhesség alatt diabetes alakult ki. Mivel ez most is várható volt (illetve magasabb is a cukrom), így rögtön 160 gramm szénhidrátos diétát írtak elő nekem. (Egy zsemle 30 gramm CH-t tartalmaz.)
A kaja így néz ki:
1/2 7 egy Abonett vajjal
1/2 10 egy kefír és zöldség vagy 1 Abonett
1/2 1 főzelék és husi (vagy zöldség), néha egy diabetikus fagyi
1/2 4 egy alma vagy más gyümölcs korlátozott mennyiségben
1/2 7 3-4 Abonett felvágottal, zöldséggel
1/2 10 Abonett vajjal

Persze húst bármennyit ehet az ember, és olyan felvágottat, amiben nincs szénhidrát, tojást is lehet enni, meg virslit, és rengeteg zöldséget, salátát.

Az Abonett cserélhető lenne zsemlére, bakonyi barna kenyérre, de valahogy ez jobban bejönKép

3 kg az első hónapban ment le, azóta 1, de közben azért nő a pocaklakó is rendesen, így a súly nem teljesen mérvadó. Állítólag a terhes cukros nők ezzel a diétával 0 kg-ot híznak a terhesség alatt. Szóval a végén kevesebb leszek, mint az elejénKép
szuperboszi
 
 


Moncsi, ezt a gólyahíres talin nem gondoltuk volna, igaz???? Gratulálok!!!

Napsugi, ne írj, ne válaszolj...kérlek! Tudom milyen harcias-küzdős vagy, de felesleges. A levegő taktika jobban beválik!!!

Ne haragudjatok, nem tudok részletesen írni, nagyon szeretnék, de nem megy. Meg kell várnom egy nyugalmas napszakot, órát, de azt sem tudom, hol áll a fejem! Mindenkinek szüksége van rám, mindenkinek másképp, még jó, hogy fel vannak töltve az elemeim, és jó, hogy nőből vagyok! Így jut a babának nyugodt szeretgetés, kisfiamnak nyugtató beszélgetés, apának megértő simogatás... Tőletek viszont egy kis türelmet kérek, mert a történetünk nem egyszerű.

Puszillak Titeket, nagyon jó, hogy vagytok!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy mostanában főként olvasó üzemmódban vagyok de sajnos tele vagyok munkával!!!!

Mindenkinek nagyon köszi a képeket!!!

Napsugi csodaszép lakásotok van és tündéri kisfiatok!!!

Hildus de jó, hogy írtál!!! Kitartást, hamarosan beköltözhettek a saját otthonotokba!!!

Sünike gyönyörű a kisfiatok!!! Szerintem is rád hasonlít!!! Köszönjük a beszámolót nagyon megható volt én is sírtam közben.

Micsoda jó híreket olvashatok!!!!!

Ggabszi és Móncsi nagyon sok szeretettel gratulálok a gyermekeitek érkezéséhez!!!

Természetesen megértjük, hogy rengeteg feladat vár rátok de amint lehet nagyon várjuk a beszámolót és a képeket Zsófiról és Csabiról!!!

Madri nagyon szorítok nektek, szerintem hamarosan megcsörren az a bizonyos telefon!!!!
Teljesen megértelek biztosan ezek a napok tünnek a leghosszabnak.

Lányok a talira akkor mit vigyünk??? Üdítő, süti, rágcsa és mindenki amit akar enni???

Puszi mindenkinek és szép hétvégét!!!

Jövőhéten találkozunk!!!

Vicki
vicki
 
 


Lányok, úgy látszik most ilyen súlyledobós időszak van, nekem is 7 kg ment le január óta! :-)))
alexa78
 
 


Gabszi! Azért jó, hogy legalább egy picit írtál! Kép Veled / veletek vagyunk! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


LÁnyok!
Olyan jó, hogy mindig van minek örülni!Kép

Gabszi!!!
Nagyon vártam már a híreidet!! Gratula!

Moncsi!
Neked is annyira örülök! Sok boldogságot a kis babácskádhoz!!!

Napsugi!
Tök jó, hogy így küzdessz! Én már nem pazarlom a betűket Szokesz óta a "kívülállók" meggyőzésére! Nem vagyunk egyformák! Még szerencse!KépKépKép

Sajna teljesen bedagadt az arcom a tegnapi bölcsifog kihúzása utánKép De legalább túl vagyok rajta! Anyukám itt volt, ő vigyázott Regire, de most már hazament és jönnek a vendégek! Most nem hiányzik annyira...

Kelimoni!
Én sem teszek fel képet most egy ideig a csajsziról, mert nem akarom kitenni magam a sértegetéseknek! Majd ha Ildikó megcsinálja a fotótárat, küldök neki egy csomót, hogy lássátok a kis Mazsolát!!

Fogyózóknak sok kitartást!!!
Mindenkinek puszi
Kép

Kép
rayo
 
 


Marci_anyu!

Az a helyzet, hogy én semmivel sem gyötröm magam, egyszerűen csak elindultak a kilók lefele. Szerintem ( többek között) erre is jó a három gyerek. Pl: csak kétszer eszem egy nap, akkor is úgy, hogy megetetem Rolit, közben a többiek ugye egyedül esznek, és ha Õ végzett én is bekapok egy pár falatot. + Elkezdtük a kertünk rendbetételét ( azt hiszem erről már írtam) , ami igen nagy feladat és igen sok mozgást igényel. Azt hiszem a kettő együtt megtette a hatását.

Egy kérdésem lenne: ha kaptok kódot a gólyahíres fórumhoz, akkor ezzel mi lesz? Úgy értem, hogy itt majdnem mindenki gólyás, de a régiek között is van tegyeszes , aki nem tud majd oda írni.Két helyre párhuzamosan nyilván nem fogtok irogatni.
steiff
 
 


Sok-sok boldogságot minden csöppséghez kedves Lányok!
Gilicéék szerintem már otthon vannak mert 7 napos kúra volt az egész, majd megkérdem!
Most először és -ígérem- utoljára válaszolok a Hair-féléknek:
Véleményem szerint az ember 20 fölött tisztában van a döntései súlyával, legalábbis az, aki neveltetéséből és szellemi képességéből eredendően erre képes. Van olyan is aki nem.
Természetesen, nekem is van véleményem evvel kapcsolatban, de mindenképpen tiszteletben tartom az életet adónk döntését, hiszen életünk legnagyobb boldogságát köszönhetjük Neki!
Ha Õ nincs ma is csak "gyermek után sóvárgó házaspár" vagyunk.
Láthatnád pozitívabban is ezt a történetet, a fentiek miatt, de ha Te így látod, én azt is tiszteletben tartom, hiszen Te személyesen is ismered az Õ környezetét!
A filmben elhangzottakkal kapcsolatban Lili lelkét amúgy majd nekem kell helyre tennem, de én még emiatt sem érzek haragot vagy netán gyűlöletet Tímea iránt. Az Õ döntéseiért Neki kell vállalni a felelősséget, ismétlem mi csak hatalmas hálát érzünk iránta, semmi mást!
Nos, talán ezt nehéz megértenie olyan embernek, aki a szíve alatt hordott gyermeket nem kellett más emberek gondjaira bíznia. Én ezt is elfogadom.
Én azt tanultam (még 20 éves korom előtt): "nil nocere!" vagyis " ne árts!"
Ha használni nem tudok, legalább nem ártok senkinek (még a kimondott, leírt szavaimmal) sem!
Próbáld meg elfogadni a mi döntéseinket, mert ezek következményeit mi is felvállaljuk!
Jó hétvégét és "nyarat" mindenkinek!
Idusa

KépKép
idusamoja
 
 


Sziasztok!

Idusa: az a sok szeretet, amit a lányod Tőletek kap, feledtet majd minden kimondott mondatot, gondolatot. Kép
Sajnálom, hogy ilyen emberek léteznek, akik nem mérik fel azt, minek tesznek ki egy ártatlan gyermeket. Mert a topic neve, amit választott, egy kívülállónak teljesen másról szól.

Remélem, hogy mihamarabb törlik és azt is, hogy ez a senki nem fog ide és máshova sem írogatni többé.

Ha ezt is el kell fogadnunk, mint Szokeszt, én biztos, hogy semmilyen infót nem fogok itt megosztani és képet sem tszek fel többé.
Sem magamat, sem a gyermekemet nem fogom kiteni személyeskedésnek. Mert lehet, hogy egy rosszindulatú igazságosztó egyszer a mi életet adónkat találja meg.

Steiff: Ha kapunk kódot, akkor is fogunk ide írni, ne félj!KépAki eddig is aktív tag volt, ezután is az lesz, főleg, hogy személyes ismeretségek születnek, esetleges barátságok kötődnek.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Ennyi örömhírKép!!!
Moncsi, Ggabszi!
Tiszta szívemből gratulálok!!!!!
Kép

A mi kis "Toldi MiklósunkKép" most alszik. Lassan átáll az új napirendre és így este sem nyűgös.
Napról napra ügyesebben megy, persze még kapaszkodik, de már sokszor csak az egyik kezével. Kezd kigömbölyödni a pofikájaKép
Mindenki úgy látja, hogy hasonlít rám. Főleg mikor csibészesen összenézünk, majd meglátjátokKép

Tegnap beszéltem az igazgatónénivel. Minden rendben a talival kapcsolatban.


A tali 10 órától 16-ig lesz. Aki nem tudja hol, vagy még új és szeretne jönni küldjön mail-t és válaszolok.

Jönnek:
Amneris 2+1
Hildus 2+1
Réce 2
Mirosz 2
Vicki 2
Sünireni 2+1
Kizsó 2+2
Csöpke 2
Simineni 2+2
Gabszi 1+1
Boszi 3+2
Atan 2+1
Steiff 2+3
Rkata 2+1
Kelimoni 2+1
Madri 2
Rvan 2
Marci-anyu 2+1
Jinyék
Matibáék

Gyezsuék is jönnek úgy tudom.
GilicéékKép, GgabsziékKép így nem biztos.
A lombikos topikról is lehet, hogy jön egy házaspárKépha nem baj.

Mosolygós
Gyönyörű lett a konyhátokKép Használjátok egészséggel és főzz sok-sok finomat a családnakKép

Tirza várom a mail-tKép

Szép napot mindenkinek!
Süni
süni_renóca
 
 


idusa neked irok:igérem többet nem irok a topikra,kiszállok.utoljára még annnyit:félreértés ne essék minden tiszteletem a tied és a férjedé.ha nekem nem lehetett volna gyerekem biztos én is ezt az utat választom!egy barátnőm révén találtalak igy meg,és nem birtam ki szó nélkül hogy az egyik üzenetben mennyire dicsérték timeát.kivánom legyetek boldogok hárman! kelimoni neked csak annyit:nincs jogod senkinek nevezni,mert nem ismersz!van egy 12 éves fiam aki a timea miatt pszihologushoz jár,a 21 éves fiam pedig nem beszél az apjával mert nem engedte hogy mi mondjuk el a gyerekeinknek a helyzetet hanem felhivta a fiam és azt mondta neki hogy ő az uj anyu!ugyhogy ne sértegess,a timea egyik kezével adott a másikkal rombolt!sziasztok!
hair
 
 


Én mindenki keserűségét megértem és elhiszem, hogy jó kiönteni a szívünket és elmondani a vélt vagy valós sérelmeinket, de EZ NEM AZ A HELY!

Hadd legyen ez az örökbebabások intim szférája! Akinek nem tetszik ez, írjon privit! Köszi

Kép
rayo
 
 


Sziasztok Lányok!


Képzeljétek, ma felutazott hozzánk Anyukám! Ma ismerhette meg személyesen legújabb kisunokáját, és oda meg vissza volt!

"Milyen gyönyörű! Milyen jó baba!" És hogy: "Esküszöm, hasonlít Árpira!" (Õ a férjem... Kép)

Ráadásul a Kisasszony új tudományt csillogtatott ma, és elsőként Anyukámnak:
Ha tetszik neki a hang, aki hozzá szól, elvigyorodik!
Látszik az a kis fogatlan ínye, úgy mosolyog! Csak mire lefotóznám, mindíg abbahagyja... Kép Azért felteszem egy képet - a címe: "Mosoly után egy másodperccel!"Kép

Kép

Hát én eléggé csudára boldog vagyok mostanában!! Elhiszitek? Kép


Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


ElhisszükKép Nagyon édesKépKépKép
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Moncsi
olyan örömmel hallottam, hogy hozátok is megérkezett a gólya! Legyeten nagyon boldogok!

Itt vagyok, olvaslak benneteket és örömmel tölt el soraitok (kivéve egyes témákat). Köszi lányok!Kép

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Amneris! Nagyon édes a kis mókus, szinte magam előtt látom ahogy mosolyog! :-)))
alexa78
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagy-nagy gratula a boldog babás házaspároknak! Kész babaeső van itt! Kép Még jó hogy benéztem. KépKép

Tudom, most idétlen vagyok, mert nem írok, de légyszi nézzétek el nekem, szerencsére kaptam munkát, olyat amiben soha életemben nem dolgoztam, pénzügyi terület, és ráadásul a nyakamba szakadt a sok tanulás, ezért még csak a gép közelébe se jövök, mert tudom akkor itt ragadok, általában apa szokott gépezni, de ő meg nem olvassa ezt az oldalt.

Szóval bocsi mindenkitől, jó talit és megígérem leszek még aktív tag, ha levizsgáztam. Kép Egyenlőre a munkába is bele kell rázódnom, és ott is sokat kell tanulnom, aztán ha már menni fog onnan is tudok majd olvasni. Kép Még most meg se próbáltam. Kép

Sok puszika!

És mégegyszer nagy-nagy gratula! Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok!
Hát ez szuper! Olyan jó, hogy ennyi helyre megérkezett a gólya... GABSZI, MÓNCSI gratulálok a kis babókhoz és kívánom legyetek nagyon boldogok velük! Én is kíváncsian várom a történetüket...
Ennyi küzdés,kudarc és várakozás után olyan hihetetlen számomra, hogy ez, ami most veletek meg Süniékkel is megtörtént majd egyszer velünk is megtörténik...
Sajna nekünk erre még sokat kell várnunk, mert kb. 205.-ek vagyunk a sorban, de ha ilyen jó híreket hall az ember sokkal gyorsabban telik az idő...

Kép
mirosz
 
 


Hair! Nem fogok tőled elnézést kérni, elég szomorú, hogy a személyes sértetségedre itt keresel gyógyírt. Az persze nem jutott eszedbe, hogy esetleg belegázolsz egy boldog család és egy édes kis manóka életébe. Az örökbefogadás a felek között a Gyámhivatali eljárással lezárul. És senkit sem érdekel attól kezdve, hogy az Életet Adó mit csinál.

Ne haragudjatok Lányok, de ilyen esetben zero toleranciával rendelkezem.

Most pár napra elköszönök, szólít a kötelesség, de majd jövhéten mesélek.

Puszi Mindenkinek! Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Amneris!
Még mindig gyönyörű babóca!!!!Kép

Ancsúr!
Hajrá! Munkában és tanulásban is!!!Kép

Kelimoni!
Nekem sem könnyű megállnom, hogy ne írjak egy-két furcsát, de nincs értelme!
Remélem, Ildikó mihamarabb meg tudja csinálni a fotótárat és akkor gyönyörködhetünk a gyerkőcökben!!!

Ildikó! KépKépKép

Mirosz!
Ez a jó hozzáállás!!Kép Nem sokára megszületik majd nektek is a csoda!!!Kép

Szép napot mindenkinek!
Arcom még mindig fel van dagadva, de már kevésbé fáj!Kép

Puszi Rayo+
KépKépKépKép

Kép
rayo
 
 


Gyorsan írok nektek valami vidámat is, erre a rossz hangulatra:

Új, a nyárra való tekintettel nagyon fontos szót tanultunk: FAGYIKépKépKép

És Bobó elkezdett ragozni is: Kérdeztem tőle: Kaptál? És azt válaszolta: KaptAM. (Ez régebben kaptál lett volna.)
Szóval iszonyú büszke vagyok ámKép

És majd a talin egy szót sem fog szólni, csak csücsül az ölemben, és senki nem hiszi el, hogy nem vetítés, amit itt a kis beszélő ördögfiacskámról írokKép

(Kelimoni, no paraKép - Idusáék helyzete kicsit más, mint a miénk, ott mindkét fél arcát adta a filmhez, ezért könnyebben visszakereshetők, beazonosíthatók, már csak azért is, mert a filmben szó esett a fórumról. Azért mi ennyire nem vagyunk beazonosíthatók. Remélem.)

Rayo jobbulást! (Bár félek a szüléstől, de inkább egy szülés, mint egy fogorvosi kezelésKép (Bocsi GiliceKép
szuperboszi
 
 


Lányok, meglepi a postaládátokban! Aki nem kapott, annak csak szerda után tudok küldeni, és bocs!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Gabszi, Moncsi!
Nagyon sok boldogságot kívánok! Olyan jó ilyen híreket olvasni!

Süni! Írtam mail-t.

Jiny! Nekünk labradorunk van, és nagyon kiváncsi leszek, hogy fogja majd viselni, ha már nem ő lesz a középpontban, bár a gyerekeket imádja. Mivel nagytestű mindig vigyáznom kell, mert a szomszéd gyerekeket a farka csóválásának szelével is feldönti. Kép

Megvettük a babakocsit! Olyan jó! Ha egy kicsit rossz a kedvem, elkezdem tologatni, egyből megnyugszom. Kép Lehet, hogy már megbolondultam?! Kép Már elkezdtük kipakolni a gyerekszobát, eddig raktárnak használtuk, én fogom kifesteni délutánonként, még sosem csináltam ilyet. Remélem nem lesz foltos.Kép

Tirza

Kép
tirza
 
 


Nikinozso!
Akkor tárgytalan?
steiff
 
 


Gabszi!
Köszi a mailt! Tündéri a kiscsaj!!!Kép

Itt ömlik az eső! Hihetetlen, szerintem teljesen megbolondult az időjárás! Néha az jut eszembe, hogy talán nem humbukk a világvégét jósló szavak!

Kép

Regitől ma egy csomó puszit kaptam. Na jó, csak összenyálazza az arcom, de olyan jól esik! És az ágyról mindig tolatva mászik le, pedig nem mutattuk neki, ez számomra sem tiszta, hogy honnan tudja! Bár a felmászást sem tanítottuk neki soha, autodidakta a kisasszony!!!Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Ggabszi megkaptam és nagyon köszönöm a képeket!!!
Tündéri a kicsi Zsófi!!
Szorítunk, hogy minden rendben legyen az aláíráshoz és minnél előbb hazakerüljön a kiságyába!!!
Balázs mit szól a tesókához???

Gilice remélem meggyógyultak a lányok, írj ha van egy kis időd!

Szép álmokat mindenkinek!!!

Vicki
vicki
 
 


Sziasztok!!

Ggabszi!! Köszi a képeket. Gyönyörű kislány. Nagyon szorítok!!!

Tölti

Kép

Kép
töltike
 
 


RAYO!
Irigylem azokat a nyálas gyermeki puszikákat! Nagyon ügyi a kis puszi-osztogató leányzó, hogy így közlekedik az ágyról lefelé.

TIRzA!
Szerintem ez nem a megbolondulás jele, csak így könnyebb elviselni az ember lányának ezt a hosszú várakozát!
Mi nyáron fogjuk kifesteni meg leparkettázni a gyerekszobát, Ha ez kész lesz szépen lassan elkezdjük megvenni a bababútorokat meg a babakocsit, amiket már számtalanszor kinéztünk. Már nagyon várom...
ILDIKÓ!
Köszönöm szépen a táblázatot.Képet azért nem küldtem, mert sajna nincs még digitális gépünk.
PETYAANYA!
Állítólag most szombaton volt Tbányán a találkozó. Tudtad? Jöttök szombaton a talira?

Kép
mirosz
 
 


Ggabszi gratulalok !!!!!!!
Bocsanat mindenkitol de ez most hirtelen jott es nincs egy csep idom se ,nagyon jol irta Ggabszi most tobb fele kell erosnek es megertonek lenunk.De BOLDOGOK vagyunk es most ez a lenyeg!Igerem hamarosan jovok es irok.Koszonom a biztato szep szavakat .Imadom az egesz vilagot!Puszi nektek Móncsi3 és a 2 Csabikam!(férjecskem is Csabika).
móncsi3
 
 


Ggabszi, köszi a képeket, nagyon édes a kis Zsófi, nagyon szorítok nektek.KépKépKép

Kép
Kép
atan
 
 


Gabszi!
Tünemény ez a kiscsaj!! Kép Köszönöm a képeket, szerdán pedig nagyon fogunk szorítani!!

Moncsi!
Tőled is nagyon várjuk a beszámolót! Olyan jó látni, hogy boldogok vagytok!! Kép

Tirza!
Teljesen értelek! KépNe aggódj, nem vagy egyedül!

Viki!
Amint tudok, írok!

Ildi!
Köszi, hogy hívtál, szuper volt dumcsizni! Kép A táblázatban nincs benne egyikünk otthoni száma sem.. Kép Küldök sms-t.

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Gabszi
köszi a képeket, csodálatos a kislány!KépKép Nagyon szorítunk, hogy minden rendben legyen!

Moncsi3
mi megértőek vagyunk! Várjuk a beszámolót!

Simineni
köszi a mailt, sokat mosolyogtam a képekenKép

Nálunk még semmi újság nincs. Nem esett az eső, egész délutánt a dunaparton töltöttük és egy kicsit kikapcsolódtunk. Jól meg is égtünkKép A telefon egyenlőre hallgat. Holnap megyünk orvoshoz, kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani!

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Gabszi!
Agyönyörű szép Zsófinak nagyon boldog névnapot kívánok. Szerdán csuriban lesz a z újjam.

Madri! És a többi várkozó.
Itt az a jó, hogy mindenkinek lesz babája. Mint látjátok a gólya csak röpköd és sorba hozza a babákat. Türelem.
Rayo!
Biztos nagyon finomak voltak azok a puszik.
Ildikó!
Várom a beszámolód!
simineni
 
 


Moncsi! Nagyon várom a beszámolót, hogy hogy telnek napjaitok! :-)))

Ildikó! Én is megkaptam a levelet, este küldök majd képeket (neked küldjem őket?)!

Szép napot! Gyönyörű idő van végre és jövő héten nekem uccsó szuri! (Bocsi hogy ezen itt ujjongok, de ez olyan nagy dolog nekem, december óta ezt a napot várom)

pussssssssssssz
alexa78
 
 


Sziasztok!

Csak kapkodom a fejem, hogy hány helyre érkezett a napokban baba!!! Már nem is tudom követni! Kép Gabszi, Moncsi, nagy-nagy gratula a kis családtaghoz, legyetek nagyon boldogok.

Biztos vagyok benne, hogy ezek a történések minden aktív és passzív várakozó topiklátogatónak sok erőt és reményt adnak. Kép

Idusa: csodálom a türelmedet, ahogy válaszoltál...

Kata
rkata
 
 


Sziasztok!

Most tudtam csak visszaolvasni.
Ennyi örömhírt!!!! KépKépKép
Gabszi, Moncsi3! Gratulálok!!! Sok-sok boldogságot kívánok a családotoknak!

Puszi mindenkinek!
Réce

KépKép
réce
 
 


Sziasztok!


Most olvasom micsoda babaeső van a fórumon.

Gabszi és Moncsi3!
Sok boldogságot kívánunk nektek és nagyon sok örömet a kis babócákban!
Én is nagyon várom a történeteketKép.

Szombaton voltunk a férjem húgának a lagzijában, minden nagyon jó volt, gyönyörű volt a menyasszony, de most tudnék legalább egy napot aludniKép

Már nagyon várjuk a szombatot!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
rvan
 
 


Kicsit nem figyelek oda és mindenkinek lesz babájaKép
Moncsi3, Ggabszi nagyon örülök és gratulálokKép

Ggabszi, köszönöm a képeket - szép, de nagyon KépKépKép

Futok dolgozni.

Mindenkinek nagyon szép hetet kívánok!

Kép
tviky
 
 


Ggabszi! Kép
Én nem kaptam képet! Én is légyszi, légyszi had gyönyörködjek! Kép

kizsó
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?