Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok! Kép

Ennyi csodálatos hírt: Sünike gyönyörű Mikikéje, szépen fejlődő topicos pocaklakók, Gabszi izgalmas napja... Szuper örömök! Kép
MINDENKINEK NAGY-NAGY GRATULA!!! KépKépKép

Porecleán Baba is izgalmas napokat él ám: ma találkozott először az unokatesókkal! Kép
Mindenkinek nagyon tetszett! Jó kis nap volt! Kép

Teszek fel új képeket! Az egyik azt bizonyítja, hogy már nem is sírunk fürdés közben! Szuper tanácsot kaptam, hogy talán melegebb vízzel próbálkozzunk a szokásos babafürdető víznél... Hát: ez bevált! Úgy tűnik, jó meleg vízben szeret pancsizni a Kisasszony. Még rúgja is a vizet időnként, mint egy kis békalány:

Kép

Ezen a másik képen meg azt igyekeztem megörökíteni, hogyan társalog már a mi gyönyörű Porcelán Babánk. Néz nagy szemekkel, figyel és gőgicsélve, szuszogva, sóhajtozva válaszol.
Kár, hogy hang nincs mellé... Kép

Kép

Szép estét Mindenkinek! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Süni, nekem nem érkezett meg a kép, kaphatok én is egyet? Kép

Jiny, kitartás, fő, hogy ott szuszog nálatok a kis csöppségKép

Amneris, szépen nődögél ZitusKép

Marci_anyu! Figyelem ám a gyerekszájakatKép Így mindig tudom, kb. mit várhatok Bobitól pár hónap múlva.

A mi tegnapi gyerekszájunk: Kutat a táskámban és kérdezi: Kaja?
(Antónia túlélte a Süniszúrásokat, ám a tetanusz helye még néha fáj neki, de majd csak kiheveriKép

Mindenkinek szép napot!
szuperboszi
 
 


Boszi! Minden nap van valami, csak leírva nem mindegyik olyan jó. Kinyúlunk tőle, amikor halálos komolysággal mond olyanokat, amik felnőtt szájából természetesek, de nála... Még csak 2 éves! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 

 
 

Sziasztok!!

Bocsi,hogy nem nagyon jelentkeztem. Elég mozgalmas most az életünk. A férjem a hétvégén beteg volt, nekem begyulladtak a füleim.. Egymást ápolgattuk.

A gyerekek jól vannak. Egészségesek és gyönyörűek.

Ádámkának nagyon szép a kis arca. Hihetetlen mennyire letisztította ez a krém amit a bőrgyógyásznő írt. Tornázgatunk is. Mostmár nem sír közben hanem mosolyog. Képeljétek Niki ezt nem csinálta: Ádám kuncog:-) Olyan édes..

Nikikét jó időben elég nehéz bent tartani a házban. Épp szervezünk a kerben némi átalakítást és átrendezést ( + kerítés , nád lefedés stbst). Molesztálja a kutyákat. Nem vagyunk nyugodtak mert nincs veszélyérzete. A szomszéd kutyus örjöng de ő odamegy magyaráz neki és bottal piszkálja vagy a kis vödréből földdel akarja megetetni.

Marci anyu!!Mindig olyan jókat mosolygok a Marci féle mondásokon. NIkikének is vannak ám uj szavai: Pl hagyjál!!! vagy gyeje(gyere). Az Ádámot is kimondja már kristálytisztán.

Amneris! Nagyon édes a kis Porcelán Babátok!

Jiny! Nagyon szépen fejlődik Dóri. Mi is érezzük ezt a boldogságot és harmóniát itthon. Fáradtak vagyunk de esténként ha a gyerkőcök elalszanak olyan soxor beszéljük a férjemmel,hogy milyen más lett az életünk. Milyen boldogok vagyunk..

Süni! Köszönöm a képeket! Gratulálok! Csodaszép a kisfiatok!

Röviden ennyit tudok írni. Nikike már mocorog a kiságyában. Hallom.


pusz Tölti

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!

Öröm olvasni, hogy a gyerköcök milyen szépen fejlődnek!

GabsziKép

Itt vagyok, olvaslak benneteket és az anyák napi eseményeken potyognak a könnyeim!
Nagyon nehezen viselem a hátralévő időt és kezdek magam alatt lenni, hogy történjen már végre valami! Már nagyon várom, hogy megszülessen a babó, az orvos szerint bármikor jöhetKép, de nem csörög a telefonKép Remélem hamarosan megszólal és mehetünk a korházbaKép

Jó olvasni benneteket és erőt tudok meríteniKép

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Sziasztok!

Csak ámulok már megint!

Gabszi: Szorítunk nagyon! Kép Úgy néz ki, a gólyák nagyon keringenek a topic felett. Kép

Süni: Megkaptam a képeket. Annyira szép a kisfiatok! És milyen kis vidám törpike!Kép Sok boldogságot kívánok!

Boszi: Reméljük, semmi baj sem lesz. Amit leírtatok Monyval együtt a vizsgálatról, hát....nekem rémisztő. Antóniának sok gyógypusza. Kép

Marcianyu: Ez a Marci hihetetlen, milyen okos fiúcska. Kép

Jiny: Dóri baba is jól beindult. Kép Ne izgasd magad a papírok miatt, jó kezekben vagy. Kép

Amneris: Nagyon szép a kislányod, én hiszem azt, hogy a szeretet még inkább fejleszti a babákat, hisz kiegyensúlyozott környezetben tapintható a boldogság. Kép

Rayo: Igazad van, ezek a babák tényleg szerelmet, szeretetet szülnek. Kép A mi kapcsolatunk a férjemmel sokat változott, még erősebb lett a kötelék. Kép

Madaran: Nálunk elég érdekes volt a Tegyesz ügyintézése. Igazán sosem voltak képben, a pszichológiai vizsgálat egy órás kedélyes beszélgetés volt, a környezettanulmány inkább beszélgetésből állt, mint a környezet tanulmányozásából. És bevallom, gyakran eltértünk a tárgytól. Kép

Ma reggel, hatkor, Gergő nagyon jókedvű volt. Anyának kissé be voltak még nőve a szemei, de próbált alkalmazkodni hősiesen. Kép
Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Madri: Nagyon szorítunk Nektek, ne légy idges, bár ezt nem is könnyű betartani. Kép Nemsokára boldog anyuci leszel. Kép

Napsi: Azt hittem, tudtál este jönni. Kép

Ildikó: Otthon vagytok már? Milyen volt a pihenés? Irigyellek ám benneteket. Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


SÜNI!
Légyszi küldjél nekem is fényképet a kis fiacskátokról! (marot.98@invitel.hu) Köszi!
Én is kíváncsian várom a történeteteket s...

RAYO!
Tüneményes ez a fürdőző boldog kiscsajszi!

GABSZI!
Kívánom, hogy a most még álomnak tűnő dolog a valóságban folytatódjon!

PETYAANYA!
Este hívlak, ha nethez jutok.

KELIMONI!
Már kora reggel ilyen mosolygós gyerek arc...
Így csak jól indulhat a nap...

Kép
mirosz
 
 


Süni! Nem kaptam képeket. Kép Majd ha időd engedi lehet? Kép

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok!
A történet kicsit várat magára. Miklóska este belázasodott és éjjel is visszaszökött neki.
Reggel már nem volt lázas. Most pótolja be az éjszaka kimaradt időt a mi kis hősünk. Csak nyöszörgés volt, pár könnycsepp. Igazi kis harcosKép. Apa rettenetesen aggódott, anya pedig nagyon-nagyon, de ügyesek voltunkKép.
Sajnos csak délután lesz orvos, remélem addig már nem megy fel a láza. Barátnőm azt mondta a fogától is lehet. Nagyon bújnak ki nekiKép. Már 8 teljesen kint van 4 pedig félig.
Ölel mindenkit: Süni
süni_renóca
 
 


Jiny! Kelimoni!
Szivesen!!! Ha valamire kellenek még képek, nyugadtan szóljatok!
Ez mindenkire érvényes! Nem mondom, hogy nagy mester vagyok, de igyekszem szépeket csinálni!!!KépKépKép

Babák gyönyörűek! Az enyém rátapadt az apjára, aki szabin van! Mikor bement a fürdőszobába, hogy fogat mosson, Regi leült az ajtó elé, aztán az alsó szellőzőnyíláson kukucskált hasalva! Hát, ezen azt hittem, besz..ok!! Annyira okos! De komolyan!!!KépKépKép

Puszi

Napsugi! Ildikó! Süni!...és mindenki, aki el van veszve! ÍRJATOK!!!!!!!


Kép

Kép
rayo
 
 


Ezt most találtam. Kép Hát, nem édes? Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Süni: ne aggódjatok, ha más gond nincs, lehet, hogy tényleg a fogzás gyötri meg a kisfiatokat. Jaj, úgy elképzeltem az aggódásotokat. Biztos, hogy nagyon jó szülők lesztek. Bocsánat vagytok. Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok, sziasztok!!!

Úúúúúgy hiányoztatok és úúúúgy örülök, hogy újra itt lehetek! Süni, Kizsó írta sms-ben nekem a jó hírt, aztán a részleteket megtudtam Ggabszitól és Marci_anyutól, szóval nagyon-nagyon örülök, hogy CSALÁD lettetek! Miklóskához (hogy becézitek?) sok boldogságot és örömet kívánok - és kérek szépen én is képet! Kép

Nagyon jól éreztük magunkat ez alatt a két hét alatt! Sok kedves, értékes emberrel ismerkedtünk meg, a balatonfüredi táborban barátságok szövődtek, a gyerekek nagyon éltek, vidámak és boldogok voltak. Egész nap játék, pancsizás, kirándulás, fagyizás, játszóterezések - kell ennél jobb? Kép Fogok ám részletesen is írni a nyaralásunkról, csakhogy még itt hever a rengeteg holmi, ami kicsomagolásra vár, délután meg megyünk úszni a gyerekekkel, szerencsére már Bálintot is vihetjük, hiszen nem beteg. És most már nem is fél a víztől! Eleinte ugyanis félt, az első alkalommal fél órát ordított, mire sikerült megbarátkoztatnunk a vízzel Kép most meg már önfeledten (na jó, azért erősen kapaszkodva belénk és az úszógumiba) pancsikol, lubickol a medencében Kép

Az újakat szeretettel köszöntöm én is, bár még nem tudtam visszaolvasni.

Puszika és jövök ám bővebben is!

Ja, és lenne egy kérdésem, kérésem. Tudna nekem segíteni valaki egy könyv megszerzésében? Pearl S. Buck írta, az angol, eredeti címe: The Child Who Never Grew
Nagyon régen magyarul megjelent "Az Anya" címmel, de eddig csak az Országos Széchenyi Könyvtárban tudom, hogy megvan.
Ha valaki tud nekem segíteni, nagyon szépen megköszönöm előre is!
ildi_ko
 
 


Ggabszi!
Csak szép csendben, de nagyon szorítok és sokat gondolok rád, rátok.
ildi_ko
 
 


Lányok!
Az Egyesület fórumán egy leendő örökbefogadó érdeklődik a Gólyamese iránt. Szeretné a filmet megnézni. Eddig sajnos elmulasztotta. Kép Valakinek nincs meg esetleg videokazin? Elküldhetnénk neki. Kép

Köszi Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ildi_ko!

Ezt találtam Neked, nem tudom, mennyire segítség, de előjegyezhető itt (sajna a találatok nem kapnak új linket, azt nem tudtam beszúrni, a gyorskeresőben keress rá):

http://www.antikvarium.hu/ant/start.php

Kata
rkata
 
 


Rkata, nagyon köszönöm az információt, elő is jegyeztem a könyvet!! Kép Sok puszi a segítségedért!!!
ildi_ko
 
 


Kelimoni!

Nekünk meg van a film videókazettán, jeleztem is a fórumon, hogy el tudom küldeniKép.

Kép
rvan
 
 


Süni!

Nagyon aranyos Miklóska, remélem a láz tényleg csak a foga miatt van. Ugye tudsz nekünk részletesebb történetet is írni?!Kép.

Ildikó!

Örülök, hogy jól sikerült a pihenésetek! Várunk ám képeket is, ha lehetKép.

Ggabszi!
Csatlakozom a csendben szurkolókhozKép.

Amneris!
Kislányotok napról napra szebb!! Már alig várom, hogy a talin élőben is láthassamKép.

Kép
rvan
 
 


Rvan: megadhatom a mél címedet az érdeklődőnek? Aztán majd együtt lerendezitek a dolgot. Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Amneris!
Ez a csajszi egyre nagyobb, mit csinálsz vele nyújtod?
Kelimóni!
Szerintem ilyen mosolyra kelni nagyon klassz lehet.
Madri, Gabszi!
Én nagyon nagyon szorítik nektek és kívánom, hogy ti is néhány napon belül babázhassatok.
Süni!
Remélem tényleg csak a fogától lázas a kisherceg, de azért feltétlenül mutasd meg orvosnak.A gyerekek érdekes dolgokat tudnak produkálni amitől minket a frász kerülget.
Ildikó!
Végre itthon.Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Majd élménybeszámolót kérünk. ha kipakoltál.
Marci-anyu!
Imádom olvasni Marci aranyköpéseit. Olyan édes. És amióta személyesen is megismerhettem őuraságát,róla áradozok a családnak.
Rayo!
Édes lehetett Regi amikor apát kukucskálta. Az én lányom is csinált ilyeneket. Most meg a bátyját leste meg tegnap a fürdőszobában és kommentálta nekem, hogy mit látott.
simineni
 
 


Sziasztok!

Ildikó, én is új vagyok, hallottam, hogy nyaraltatok, biztos ezért volt teli a postafiókod. Szeretnék én is kör e-mail kapni és bekerülni a listába, este átküldhetném neked az adataimat? Sajnos még nem sok van, de lányok segítettek, miket kell küldenem!

szia
alexa78
 
 


Kelimoni!

Az Egyesület fórumán megadtam az érdeklődőnek az e-mail címemet.

Kép
rvan
 
 


SÜNI!
Köszi a képeket! Nagyon helyes kisfiatok. Remélem ezek a láz-manók minél előbb kiköltöznek belőle és ismét olyan vidám lesz, mint a fotókon.

AMNERIS!
A kislányotok változatlanul gyönyörű, és a képeken tényleg nagyon nagynak tűnik.

MADRI!
Kívánom, hogy minél előbb legyen vége ennek az aggódós időszaknak!

ILDIKÓ!
Én is szeretnék benne lenni a táblázatban. Már elküldtem az adataimat. Megkaptad?

Kép
mirosz
 
 


Mirosz, nem kaptam meg Kép Elküldenéd még egyszer? Tudod, kildi1@enternet.hu

Alexa78: Várom a te adataidat is!

Jiny: Köszi a fényképeket és adatokat, módosítom a táblázatot! Kép Tündéri szép kislányotok van ám!!! Kép

Apával ma este mozizunk, úgyhogy a részletes beszámoló elnapolva... Ugye nem haragszotok? Kép
ildi_ko
 
 


SZiasztok!

Lányok nincs mobiltelefonom. Nem vagyok elérhető. Nikike ma teljesen szétrágta .. KO..:-))

Tölti

Kép

Kép
töltike
 
 


Tölti! Kép Kép Kép Kép Ez kész. Én ezen akkorát nevettem! Kép
rkata
 
 


Jiny, örülök, hogy Dóri baba ilyen szépen fejlődik, remélem hamarosan a papírok is rendeződnek. Szorítok nektek.Kép

Amneris olyan szép kislány Zitus. Nagyot nőtt, és látszik, hogy boldog baba.Kép

Töltike, örülök, hogy már jobban vagytok. Nikike, hasonló lehet mint az én Petim, egy percig nem tud egy helyben ülni, mindig résen kell lenni, ha anyósoméknál kimegy az udvarra figyelni kell mert egy perc alatt felmászik a kerítésre, kiabál a szomszédba, hogy vegyék át a kerítésen.Kép

Madri, szorítok nektek, hogy minél hamarabb boldog szülők lehessetek.Kép

Kelimoni, olyan szép kisfiú Gergő, és ez a mosoly. Lesz még gondod a lányokkal miatta.Kép

Ildi, örülök, hogy újra itt vagy, hiányoztál.
Várjuk a beszámolót.Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Szaiasztok!
Csak rövidke bekukk...
Egy frászban vagyunk Lili füle miatt, de úgy érzem nincs baj! Elvisszük még 1 orvoshoz a Heim P-ba, aztán ácsi! Különben bedilizek!
A filmünk megint oda kötött a fotelhoz, de etettem Kiscsipiszt, így apa nézte majdnem végig. Tényleg nehéz volt a vége felé, de olyan jó, hogy az utánunk jövőknek nem kell sötétben tapogatózniuk!
Még mindig bőgök rajta! Tiszta gáz!!!!
Drága Süni, igaz szívvel kíívánom, hogy legyetek most már végre együtt boldogok Miklós-babával!
Amneris imádom a kis Nődet! És Rayo Regi-cica milyen nagy és huncili már! Kelimoni fiacskád is nagy kópé lehet! Drágák mind-mind, örök hála a mi Gólyahíres Nagyikánknak és lelkes csapatának!
Néhány újabb képünk, ölelés:
Idusa, LiliKépKépKép
Ja, és az Ikrekről:Kép

KépKép
idusamoja
 
 


Sziasztok!!!!

Süni!!!!
SOK Boldogságot nektek!!!!!:D :D :D
(Ahogy néztem a képeket rendesen el is sírtam magam... Te is a régi motorosok közül való vagy... és ahogy láttam a kisfiadKép Teljesen Norisz alkatú Miklóska, és a mozdulatai egyből eszembe juttatták az édesen szuszogó kisfiam:P Hogy akkor most már ti is olyan boldogok vagytok, mint miKép)) Norisz tegnap volt 7300 gramm, 8 hónapos múlt 5 napja. Alkatilag nagyon egy húron pendülnekKép
Mégegyszer hatalmas GratulaKép))!!!!!!!!!!!
Az a sok szenvedés nálatok is értelmet nyertKép A találkozón még nem is gondoltátok, hogy nemsokára szülők lesztek, hogy már valahol rátok vár a kisfiatokKép
Téynleg, a Tegyesz segített nektek szülővé válni??

Nikinozsó!
Köszönjük az Anyák napi köszöntést!Kép
Sokat gondoltunk rád és az életet adóra is vasárnap... Nme lehet szavakba önteni a boldogságunk, és ezt nektek köszönhetjük!!!!!
Köszönjük!!!!!!

Készítettem a nagyiknak, dédiknek képeslapot a progival amit feltettetekKép
Had ne mondjam... Az összes ajándék közül ez volt a legmeghatóbb, ennek örültek a legjobban!
A dédimama rendesen sírt is...


Idusa, Kizsó, Kelimoni, Rayo, Jiny, Amneris!
A gyerekek gyönyörűek, sugároznak a boldogságtól!!!! Férjemnek mindig szólok, hogy szaladjon megnézni a képeketKép Õ meg mindig szívesen jönKép Olvasni nem nagyon szokott, mindig én mesélek mi történik ittKép

Gabszi!
Szorítok!!! Csuriban a kezem értetek!!!!!

Idusa! Valami komoly? Vagy csak paráztat valaki??? Szorítunk nektek!!

Ildikó!
nagyon irigyeltelek a 2 hét miatt, és még mozi isKép))) Kép
Jó hoyg újra itt vagy!!!
Persze csak Norisszal mennék én isKép

Amneris, JinyKép
Örülök a boldogságotoknak!!!Kép))
És már ők is nőnek rendesen!!Kép

Vicki!
Sikerült már azóta megnézned???

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkezem sűrűbben, de az idő annyira kevés mindenre és mindenkireKépKép Kép
Legszivesebben minden pillanatban írnék, hogy mi történik nálunk... és annyira lenne mit írnom nektek is...
Norisz már annyira közlekedik, hogy minden percem leköti, mindne pillanatban ott kell lenni vele...Kép /Járókát nem akartam/
Pár másodpercre sem lehet egyedül hagyni, mert mindent megtalál amit nem szabad! PL: vezetékek, kábelek, konnektorok, erkélyajtó, tv, vasaló, porszívó és miegyébKép)
Most már fel is áll, úgyhoy közlekedik kapaszkodva a sarok-ülőgarnitúra mellettKép Én nem siettettem a felállással, d emost már nagyon menni akar... Hihetetlen mikre képes, pedig még lenne ideje...
Az örömünk határtalanKép És nem bánom hogy smemi időm, mert nem cserélnék senkivel sem, legyen az dúsgazdag, vagy híres, vagy milliárdos...!!!!
Én vagyok a leggazdagabb most úgy érzem, és ez így is marad amíg élek, és amíg gyermekü(ei)nk lesznekKép))))
Tezsek fel új képeket, remélem hamarosan jövök, vizsgaidőszak van...
Ja igen, az utcsó képen az az állapot látható, mikor anyának sűrgős dolga van, és Norisz az etetőszékében ül a nappaliban, a tálcára vagy 50 játék felhalmozva, és mire az 50 játék ledobódik, addigra anya már ráérKép
Huúú de megfogalmaztam, bocsiKép
Szóval most a ledobomaddvissza korszak van, és hangosan rötyög mikor visszaadjukKép
A képek között most már sok a komolyabb kép, mert mindig gondolkozik, hogy mi lehet az, mit lehet vele tenni, és hogy hova mennék miért fotóz anya folytonKép

Kép

KépKép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Sok-sok puszi mindenkinek!!!!
Várakozóknak kitartás, és szorítok!!!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugi!
Annyira szép a lakásotok!
És persze Norisz!!!
Egyébként miből vizsgázol? És tulajdonképpen mi a foglalkozásod? Ha nem vagyok túl kíváncsi!Kép

Kép

Kép
rayo
 
 


Tegnap kapott kockákat! Nagyon ügyesen játszik vele!!!

Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Másik topicba szoktam írni, titeket csak olvasgatlak (majdnem rendszeresen), mert egészen lenyűgöz az a türelem és végtelen elfogadás, amivel a babáitokat várjátok! Rengeteget tanulhatok tőletek!
Sokszor általatok rakom helyre magam, itt töltődöm fel, a soraitokat olvasva.
Ismeretlenül is köszönöm!

Van egy kérdésem is: Nagyon szerettem volna megnézni vas. este a Gólyamesét, de nagy bánatomra lemaradtam róla... Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kikölcsönözni vagy megismétlik-e a Dunán?

Minden jót kívánok nektek, a várakozóknak és babáiknak mihamarabbi egymásratalálást!

Szeretettel:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Napsugi!
Nagyon szép lett a konyhátok!!
Örülök, hogy megint raktál fel friss képeket Noriszról, Gábornak nagy kedvence lett a dajkálás ótaKépKép!!

Töltike!

Nikike nem semmi, ezek után jó lesz a távirányítókat is elbújtaniKép.

Amneris!
Azt hiszem te írtad, hogy van egy nagyon jó babakelengye listád. Ha majd lesz egy kis időd a lánykádtól, el tudnád küldeni? Természetesen csak akkor, ha lesz időd, nekünk még sajnos nem sürgős.

Rita!
Köszönjük a jókívánságaidat. Nem tudom, hogy lehet-e kölcsönözni valahol, de nekünk megvan videókazettán, most küldtem el éppen egy leendő örökbefogadó anyukának megnézésre, ha visszakapom szívesen kölcsönadom megnézésre.

Nem tudom felétek milyen idő van, de én már eléggé nehezen viselem a hol süt a nap, hol esik az eső váltakozást. Most éppen egy hatalmas szélvihar van, fél órája pedig meg lehetet gyulladni. Kép

Kép
rvan
 
 


Kelimoni!

Köszi a recepteket, már nyomtatás alatt vannak!

Kép
rvan
 
 


Sziasztok,
Most Gilice magyar hangja leszek:
A Lányok kórházban vannak, vesegyulladással, de már túl a veszélyen, láz volt, magas, és genny a vizeletben. Az életet adótól kapták még magzati életben, sajna!
Ezért most rövidke ideig nem jönnek személyesen, majd én tudósítok.Egyébként jó a kedélyük, Anya vagy Apa velük van.
Gilice

KépKép
idusamoja
 
 


Gilice, jobbulást a lányoknak, remélem minden rendben lesz!!!
szuperboszi
 
 


Gilice!

Én is mielőbbi gyógyulást kívánok a lányoknak, remélem hamarosan újra otthon lehettek.

Kép
rvan
 
 


Gilice!

Mielőbbi gyógyulást a lányoknak! Drukkolok nektek!

Ildikó!

Elküldtem neked az e-mailt az adataimmal, remélem megkaptad.
alexa78
 
 


Ggabszi-ról nem tudtok semmit?! Már nagyon kíváncsi vagyokKép.

Kép
rvan
 
 


Sziasztok!

Gilice
jobbulást kívánok a lányoknak és mielőbbi hazatérést a családnak.

Napsugi
nagyon szép lett a konyhátok, édesek a képek NoriszrólKép

Idusa
Lillike nagyon szépen cseperedikKép Nemrég (legutoljára vasárnap) született és milyen nagyot nőtt!Kép

Rayo
Regike olyan édes, látszik a képen, hogy nagyon szeretikKép

Süni
mi újság nálatok, remélem nincs nagy baj? Ha van egy kis időd kérhetek képet Mikikéről?

Ma elkezdtem megint a topicot olvasni az elejétől fogva és erőt merítettem.Kép Főleg, hogy Norisz otthon van, Zsófika is hazaérkezett és Süni családja is révbe ért MikikévelKép Nagyon remélem, hogy hamarosan megérkezik a mi csemeténk is, mert már nagyon nem bírom cérnával. Nem hittem volna, hogy ilyen nehéz lesz a vége és hol van még a vége? Lehet, hogy ma este?

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Madri!
Szurkolok, hogy minél hamarabb csörögjön a telefon!!!Ezt már féllábon is kibirod!!!KépKépKép

Gilice!
Remélem, hamarosan újra itt leszel közöttünk! Puszi a lányoknak!

Rvan!
most nálunk tombol az idő!!Kép

Mindenkinek szép estét!
Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat.
Ugye nem haragszotok ha most nem válaszolok külön-külön.

Csodálatosak a képek.
Júni 5-én megyünk a végleges határozatért és az anyakönyvi kivonatértKép Utána már én is megmutatom országnak-világnak a mi szemünkfényét.

Gilice
Jobbulást nektek!

Ggabszi
Drukkolok!Kép


Már jobban vagyunk!Kép
Este újra nagy kacagások voltak. Nagyon kedves doktorbácsit kerestünk nagyfiunknak, aki azt mondta, hogy egy szép kis fertőzés. Smectat írt és szigorú diétát. Pedig mindent fertőtlenítettem, kifőztem, sterilizáló folyadékoztam. Idő kell még összeszoknak a bacijaink isKép A kis hős az orvosnál sem sírt csak nyöszörgött, pedig akkor is láza volt. 38,9.
Ma bemutatkoztunk a védőnéninek, aki holnap meglátogat minket.

Hol is kezdjem történetünketKép A levél felbontásától a hazaérkezésig naplót vezettem. Kb. 25 oldal lett.
Sajnos amióta hazaértünk nem tudtam írni, de holnap megpróbálom pótolni ha nem is olyan részletességgel.
Április 21-én,
pénteken (Gólyahíres tali előtti nap)levelet kaptunk a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei TEGYESZ-től, hogy van egy 13 hónapos kislegény, aki szülőkre vár. A megyében nem tudták örökbe adni, így az országos listán a mi nevünk merült fel elsőként. 5 napon belül jeleznünk kell, hogy szeretnénk-e többet tudni róla.
Április 24-én
Robi felhívta őket, ahol egy nagyon kedves hölggyel megbeszélte, hogy kedden ott leszünk.
Április 25.
Korán reggel indultunk, mert 9-re Nyíregyházán kellett lennünk. Egész úton alig beszélgettünk, visszafelé annál inkább. A TEGYESZ-nél elmondtak Miklóskáról mindent és megmutatták a képét. Nagyon kicsinek tűnt (utóbb kiderült, hogy a kép még novemberben készült). Gyönyörű arcocskája arra bíztatott minket, hogy látogassuk meg. Az ügyintéző hölggyel kb. 25km-t utaztunk egy községbe, ahol egy nagyon kedves, 3 gyermekes családban nevelték születése óta. Szerelem volt első látásra. Ahogy beléptünk az ajtón szinte szárnyalt a nevelőmama karjában, mintha csak azt mondta volna. Jó, hogy végre itt vagytok!Kép Mosolygott, kacagott nagyokat. A nevelőmami szerint olyan dolgokat is megmutatott, amit addig nem tudott. Amikor visszaértünk a kocsiban maradtunk Robival, hogy megbeszéljük a választ. Én csak zokogtam. Hihetetlennek tűnt, hogy mindez velünk történik. Igent mondtunk.
Megbeszéltük, hogy pénteken visszautazunk és kezdjük a barátkozást.
Még aznap átköltöztettük a számítógépet a mi szobánkba, aminek az lett az eredménye, hogy este már nem tudtam veletek beszélni. Repültek a napok. Csomagolás, takarítás, papírok beszerzése, közben anyák-napja az óviban.
Április 28.
Miklóska aznap volt 13 hónapos. Munka után indultunk. Sóstófürdőn a Blaha Panzióban szálltunk meg. (Ajánlom mindenkinek- nagyon kedves emberek a tulajok és az alkalmazottak is).
Április 29.
10-re mentünk a családhoz. Előtte még elmentünk vásárolni, vettünk egy "karika-tornyot" Miklóskának. Nagyon örült neki, azóta is szívesen játszik vele. Nagyon barátságos volt, de ha kiment a nevelőmami nyöszörgött és volt, hogy sírt utána. A nevelőmami és fia voltak csak otthon, a másik két gyerkőc a nagyinál hétvégézett, a férje dolgozott. Meghívott minket ebédre és megvárhattuk, amíg Miklóska felébred. Sokat játszottunk. Ahogy néztük egyre jobban beleszerettünk. Az ölemben jól eljátszott Robival. Néha megfordult, hogy megnézze ki is tartja, olyankor kicsit meglepődött.
Április 30.
Túrórudit vittunk kicsi fiúnknak. Nagyon szereti. Hangodan kiabál, hamm-hamm- nyamm-nyamm!Kép, ha nem adom elég gyorsan. Ezen a napon szinte természetesnek vette, hogy vele vagyunk. Ebédeltünk és utána együtt elmentünk Tokajba. Miklóska és a nevelőmami velünk jöttek, a férje és kisfia külön. Ki sem akart szállni a kezünkből csak amikor már nagyon elfáradt. Közben sokat beszélgettünk szokásairól, eddigi kis életéről.
Május 1.
A nevelőcsaláddal közösen elmentünk szalonnát sütni. Indulás előtt még szereztünk egy kis sérülést a fejünkre. Megcsúszott a keze és beütötte egy kisautóba, volt nagy sírás-rívás. A nevelőmami már nem jött velünk, hanem a kisfia ült mellettünk az autóban. Repültek az órák. Próbáltunk minden pillanatot bevésni. Visszafelé elaludt az autóban, kicsit meglepődött mikor felébredt, de nem sírt. A panzióban aznap elmondtuk, hogy miért is utaztunk oda. Nagyon kedvesen fogadták. Megtörtént az első peluscsereKép Sétáltunk a parkban, közben eleredt az eső. Az ernyőtől kicsit megriadt, talán akkor látott először. Sajnos a babakocsit nem vittük magunkkal, így egy hétig kézben vittük a nagylegényt. Cipőcskéje sem volt, és járni sem tudott még. Az Apa szót már mondta, persze a nevelőapukának. Az utolsó nap azonban már Robinak szóltKép
Május 2.
Reggel a gyámhivatalban kezdtünk. Leadtuk a papírokat. Kicsit másképp értelmezte a megyei és a városi (ahova Miklóska tartozik) gyámhivatal az előírásokat, de segítőkészek voltak. Délelőtt csak 2 órát lehettünk fiacskánkkal, mert délután a Nyíregyházától ellenkező irányba 25 km-re fekvő városba kellett mennünk jegyzőkönyvet felvenni. Megkérdezték mi lesz a neve. Mi először a Benedek vagy a Bence első néven gondolkodtunk. De mivel Miklósként ismertük meg, így zártuk a szívünkbe Miklós maradt. Nagyon elcsodálkoztak a hivatalban. Az ügyintéző azt mondta ő még nem találkozott olyan házaspárral aki meghagyta volna a gyerkőc nevét, mindenki tett legalább mellé még egyet. Délelőtt elvittük autózni. Öröm volt minden perc, mosoly, tapsolás, sikítás, kacagásKép Robi este hazautazott a környezettanulmány és munka miatt.
Május 3.
Délelőtt a nevelőmami elhozta hozzám a panzióba. Nagyon izgultam. Délutánig kettesben voltunk. Ez volt a "főpróba"Kép, nagyon izgultam. Sokat sétáltam vele, mindent nagyon megnézett. Szinte kattogott a kis agya, ahogy a sok újdonság, információ raktározódott. Hintáztunk, talán életében először. Olyan csodálatos dolog megmutatni neki a világot. Nagyon megörült Robinak délután. Az emeleti hosszú folyosón fáradhatatlanul másztunk és sikítoztunk ide-oda. Szerencsére a panzióban keddtől már csak mi voltunkKép Este hazavittük és vásároltunk pár ruhácskát, amiben hazahoztuk.
Május 4. csütörtök
Délelőtt megérkezett a környezettanulmányunk, délután pedig meghozták a hazabocsátó határozatot. Ha jól érzi magát velünk egész nap és éjszaka is, pénteken meghetünk. Hát így volt. Reggel vettünk neki cipőcskét. Elmentünk a Nyíregyházi vadasparkba. Mint egy kis szivacs, vagy inkább pórszívóKép. Tátott szájjal figyelte az állatok minden mozdulatát, sikítozott nekik. Az oroszlánketrecnél le akart menni a földre. Letettem és megtörténtek anya kezét fogva az első bizonytalan lépések. Ma már egyedül feláll és kapaszkodva menetel, közben pakol. Csupa boldogság ez a gyerek, a MI GYERMEKÜNK, még mindig hihetetlen. Olyan kedvesek voltak a panzióban, lesték minden óhajunk. Este (ők ajánlották fel), hogy a másik szobában a kádban (mert a miénkben csak zuhany volt) megfüröszthetjük Miklóskát. Imád fürödni, közben anyát és apát is benedvesítiKép. Mivel külön szobához szokott meg sem mertünk moccanni, mert nyikorgott az ágy. Én alig aludtam, néztem azt a csöppséget, aki már több mint egy éve várt ránk. Leköltöztem a kiságy mellé és figyeltem, hogy szuszizik.
Május 5. péntek
Reggel mosollyal ébredt. A gyámhivatalban átvettük a határozat másolatát, majd elbúcsúztunk a nevelőmamitól. A felnőttek sírtak, Miklóska pedig elégedetten ült az autósülésben, Az úton sokat aludt, de nagyon elfáradt. Itthon a papa-mama, sógornőm nagy örömmel várták.

Hát így lettünk mi 2 hét alatt APA és ANYA, igazi CSALÁD!

Nagyon jól eszik. Nagyon kevés dolgot nem szeret. Napról-napra ügyesebb. Ma már egész nap pápázott, persze csak Apának és nekem. Reggel kicsúszott a száján az ajtó "ató", a videóbanyulkálásKép során megtanulta a nemet és már sok halandzsaszava is van. Sok mindent be kell pótolnia, megmutatjuk neki a világot és nekiadjukKép

Egyébként ma 9 hónapos a határozatunk, így koraszülésKép voltKép.
Jó éjt mindenkinek!
Süni

Ui.: A taliról majd holnap megbeszélünk mindent. Köszönöm, hogy nem haragszotok a virsli miatt. Már nagyon várjuk mindhárman.Kép
süni_renóca
 
 


Gilice! Jobbulást kívánok a lányoknak, remélem, hamar meggyógyulnak!

Rayo! Regi nagyon tündéri, olyan szép a mosolya! Kép

Holnap megpróbálok hosszabban jönni, de most rettentő fáradt vagyok, elég mozgalmas napunk volt.. Kép

Mindenkinek szép álmokat, a lányoknak bajuszos angyalokat! Kép (ezt anyukám mondta mindig, amikor még kislány voltam Kép)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Te jó ég, Süni!!!Hát ez gyorsan ment! Õ a ti fiatok, ez biztos!!!KépKépKép
Nem mertem eddig írni, de a fénykép alapján hasonlít rád!
Én úgy örülök, olyan sok mindent írnék, de most inkább csak azt kívánom: LEGYETEK NAGYON BOLDOGOK!!!!!!!
Majd mutasd meg neki a mi kis csapatunkat, azokat, akik nem lesznek ott a talin, hogy tudja, mennyien szeretik őt így távolból, ismeretlenül is!Kép
És puszild meg helyettünk, nagy boldogság Õ!!!

Kép
rayo
 
 


Süni!
Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezeknek a csodálatos napoknak az emlékét! Legyetek nagyon boldogok!! Kép

Gabszi! SMS?? Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Süni!
Olyan jó volt olvasni soraidat. Legyetek nagyon boldogok ezzel a 13 hónapos "koraszülöttel".

Gilice!
Remélem a lányok minnél előbb meggyógyulnak, mert otthon várja őket a megszokott kis világuk.

Rayo!
Regi még mindíg nagyon édes, de jobb ha elteszed előle a müszaki cikkeket.

Ggabszi, Madri A drukk megy ezerrel. Valamiért a 12 szám jött be veled kapcsolatban. Lehet, hogy holnapután? Ha ez bejön nyitok egy jósdát.

Szép estét mindenkinek.
simineni
 
 


Süni! Szinte sírtam ahogy olvastam a soraidat, annyira meghatódtam és annyira átéreztem milyen boldogok vagytok most! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!
alexa78
 
 


Napsugi, fantasztikus szép kisfiú Norisz. Nagyon tetszenek a képek, már egy kicsit hiányzott, hogy nem láthattuk a kislegényt.Kép

Gilice, gyógypuszikat küldök a lányoknak, remélem minél hamarabb újra itt lesztek köztünk. Tessék gyorsan meggyógyulni, mert nem hiányozhattok a taliról.Kép

Süni, köszönöm, hogy megosztottad velünk az egymásra találásotok történetét. Olyan megható volt. Amikor olvastam majdnem elbőgtem magam.Kép

Gyerekszáj: Este vacsora közben Peti meghallotta, hogy egy motor megy el a házunk előtt, s így szólt: ha nagy leszek nekem is lesz ilyen motorom (motorimádó a fiú). Felülök rá és megyek.
Anya megkérdezi: hová fogsz menni a motorral, dolgozni? Peti: Nem anya, megnézem a lányokat. Apa: apja fia.Kép

Kép
Kép
atan
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?