Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mindannyian!
Elnézést kérek a hosszú hallgatásért, de rengeteg a dolog mostanában. Azért olvaslak Benneteket! Reagálni sem tudok mindenkire, mert akkor bizony jó pár 100 sorból állna ez a h.sz.
Éppen ezért most csak annyit írok, hogy Amnerisékkel együtt örülök és üdvözlöm az újakat!
Hosszú ideig nem tudok most írni, talán leghamarabb nyár végén lesz netünk. Szombaton költözünk (ideiglenesen), aztán ha minden jól megy június végén-július elején (véglegesen). A hitel is megvan!
És egy rövid beszámoló Hancúrról: 1 hét múlva viszem a gasztrora, de szerintem rendbejött, nagyon jó étvággyal eszik, ma épp 3 dl spárgát falt be délben és 4-kor már iszonyú éhes volt. Továbbra is rohangál a bútorok mentén, egyre bátrabban. Olyan kis okos: nagyon náthás vagyok és egész nap fújom az orrom. Amikor fújom, akkor rám néz és azt mondja: hapci. Fogalmam sincs honnan tudja, hogy az orrfújás és a hapci között igen szoros kapcsolat van.
Drága édesanyucikák, várandósok, babók (a háttérben olvasgató apukák)! Nagyon szép nyarat kívánok a babáknak és szüleiknek, a várandósoknak pedig, hogy mihamarabb telefonáljon a gólya!
Mindenkit ölelünk: Hancúr Pancsa,és az ő anyukája.
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Kép

Hát én még mindíg itt bénázok ezzel a fránya fénykép-feltöltéssel...
Hogy lehetek ilyen béna!!! Kép Én büszkélkedni szeretnék, meg minden, aztán mégis itt szerencsétlenkedem!

Kelimoni! Tényleg segítenél? Átküldöm a képet mailben, aztán hátha sikerül akkorára kicsinyíteni, hogy feltöltse ez a fránya rendszer. Jó?

Imádom a sok képet, amit felraktok!! Én is szeretnék beletanulni - annyi erőt merítettem mindíg belőlük!
Most viszonozhatnánk végre mi is - már ha végre rájönnék a nyitjára...!

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Amneris, hurrááááááááááááá! Végre otthon, sokat gondoltam rátok. Nagyon várom a képeket, és hogy mesélj.KépKépKépKép

Kelimoni, nehogy megvond tőlünk Gergő képeit, mert irgum-burgum. Olyan gyönyörű és édes kisfiú.Kép

Csöpke, igaz én nem újszülött babát fogadtam örökbe, de hasonló lehet a történet.
Titkosnál szerintem csak akkor szólnak, ha jogilag tiszta, tehát lemondott róla és örökbefogadható a státusza. Nekünk telefon szóltak, hogy megbeszéljük mikor tudunk bemenni, újszülött esetén főleg nem leveleznek mert nincs idő rá. A gyámhivatal kiad egy kihelyező határozatot és azzal lehet hazavinni. Remélem tudtam segíteni.Kép

Kép
Kép
atan
 
 

 
 

Amneris!
Nekem is küldhetsz!
Ha van képnézegetőd, lennie kell egy "resize"=átméretez ikonnak, ott beírod a méretet,pl.450;600megapixel, lekicsinyíti és ez már feltölthető! Küldd át, ha még itt vagy!!!

Kép
rayo
 
 


Kelimoni!
Hát, csúcs ez a két kép! Milyen illendően eltakarta a koronaékszert Gergő!
És nagyon cuki!!!!!


Hildus!
Örülök, hogy minden rendben, de nagyon fogsz hiányozni!!! MI is sokkal jobban vagyunk!!!!

Mindenkinek puszi és jó éjt!

Kép

Kép
rayo
 
 


Csöpke ugyan Atan már nagyjából leírta, de annyi még hogy a telefonban elmondják a gyerek paramétereit és hogy mikor mehetsz be megnézni.
Csak olyan baba esetében szólnak akiről már lemondtak. Ezért ezek a gyerekek általában már 2-3 hetesek amikor láthatod. Egy nagy rizikó van. A titkos örökbefogadásnál a szülőanya a gyerek 3 hónapos koráig megváltoztathatja döntését és csak ezek után indul el a tényleges örökbefogadás.
Hildus!
Hiányozni fogsz! Sok sikert az új lakáshoz. Örülök, hogy kicsi lányodnak megjött az étvágya.

Nagyon várom már azokat a képeket.
simineni
 
 


Szia Rayo!

Hát igen: még itt vagyok, és nem találom azt a "resize"-t...
Végül tényleg átküldtem Neked is. Nem baj?
Több bizalmam van bennetek, mint a saját számítógépes tudásomban, az tuti! Kép

(Mintha elszoktam volna a technikától az elmúlt három hétben: se rádió, se tévé. Számítógép meg aztán nyomokba se! Kép)

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Csöpke! Nahát, a fiú és a lány nevünk is egyezik! Jó, nem? ;o)))

RKata! Nekem a Csenge is nagyon tetszik, de a férjem valamiért nincs oda tőle. Neki meg a Vivien a mindene és nekem nem anyirra tetszik. Muszáj lesz megegyeznünk! :-))) Megnyugtattál köszönöm, hogy nem ezen fog múlni a dolog! Azért féltem tőle, hogy mi van ha mégis...

Gilice! Hadd kérdezzem meg, neked nem volt sikeres a GnRh kúra? Gondolom volt laparod is. Milyen tapasztalataid vannak? Ez a betegség volt az oka hogy örökbefogadtatok végül? Engem ma nagyon bíztatott a dokim, de én már ennyi csalódás után nem hiszek se neki, se egy orvosnak se.

sziasztok és szép, csendes éjszakát kívánok!

alexa
alexa78
 
 


Titkos örökbeadás esetén a GYEREK 6 HETES KORÁIG vonhatja vissza a szülő a lemondását!!!
Különben nem pl. egy 8 hónaposnál.
Nyílt örökbeadásnál, ahogy aláírták a jegyzőkönyvet VISSZAVONHATATLAN!!!
nikinozso
 
 


Amneris!
Itt várok a gép előtt!

Kép
rayo
 
 


Köszi Rayo!

Íme az én gyönyörü kislányom:

Kép

KépKép
amneris
 
 


Nikinozso! Ha megvan a tanfolyamunk, beadhatjuk a papírjainkat a Gólyahírhez? Személyesen vagy postázzuk? (jobb lenne egy személyes találkozás)
alexa78
 
 


Amneris! Csodaszép a kislánykád! Mennyi idős most?
alexa78
 
 


Amneris!
Szuper jó lehet most nektek! Annyira örülök!! Várjuk a képeket!!

Kelimoni!
Nem teheted!! Kép

Most megpróbálok feltenni én is pár képet a szerelmemről.. Kép Remélem, sikerül!

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Amneris!
Szuper jó lehet most nektek! Annyira örülök!! Várjuk a képeket!!

Kelimoni!
Nem teheted!! Kép

Most megpróbálok feltenni én is pár képet a szerelmemről.. Kép Remélem, sikerül!

KépKépKép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Szóval még egyszer nagyon köszönöm a segítséget, Drága Rayo! KépKépKép

Közben sikerült feltöltenem néhányat a digitális gépünkről is. A hazaérkezésünk pillanatai vannak rajta - mondjuk ezeken látszhatna jobban is a Picúr, de azért megosztom veletek:

Kép

Kép

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, mert majd leragad a szemem! Kép

Amneris! Kép Végre, végre! Kép Nagyon sok örömöt és boldogságot kívánok nektek Dórihoz otthonra is!!! Kép Apuka azért néha leteszi babócáját? Kép Kép Kép

Hildus! Kép Jó költözködést, és meglátod nemsokára megint irogatni fogsz ide, olyan hamar elmegy az idő! Kép

Bocsi csajok, hogy a többieknek nem írok, de tényleg nagyon fáradt vagyok! Jó éjt! Kép

kizsó
 
 


És a kérdésre még egy gyors válasz: Zituska ma 4 hetes!! KépKépKép

KépKép
amneris
 
 


Amneris!
Mostmár nyugodtan alszom!!!!!!!

Kép
rayo
 
 


Bocs, ezt elbénáztam.. Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Köszi, Drága Rayo! Olyan jó, hogy segítettél!
Jó éjt, Kedvesem! Kép

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, tegnap éjjel megérkeztünk Berlinből. Köszönöm a képeket, e-maileket! Igyekszem hamar jönni, irni majd, de holnap biztos nem, mert már megyek vissza dolgozni, utána meg alig várom, hogy lássam a gyerekeinket!

Amneris! Gratula az otthonléthez! Kép Nagyon szép Zitus! Kép

Zitussal együtt pedig a többi topikgyermek tündéri! Kép

Sziasztok, jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Amneris! Ez a kicsi lány gyönyörűűű!! Először azt hittem, egy játékbaba képét tetted be Kép, olyan finom kis pofikája van. És nagyon jól áll neki ez a rugi, csodaszép! Legyen egymásban nagyon-nagyon sok örömötök!!!
rkata
 
 


Amneris, szívből gratulálok a csöppséghez, legyetek nagyon boldogok!Kép
Mindannyian nagyon vártuk ezt a pillanatot!KépKépKép
mera
 
 


Matiba, mi volt Berlinben? Remélem, jó hírekkkel jöttél!
mera
 
 


A névválasztás nálunk sem volt egyszerű, ugyanis nekem nagyon tetszenek a ritka, külföldies hangzású nevek, a férjemnek viszont nagyon nem jönnek be. Lánynevünk van (volt, mondhatni le van már régóta zsirozva ), de ugye kisfiú lakott a pocakomban. Na hát férjecskémnek voltak a pici nevére vonatkozóan elvárásai, melyek alapján viszont ember nem tudott volna nevet találni. Úgyhogy a hetedik hónap végén még nagyon nem volt fiúnevünk. Ja az elvárások, hogy ti is szörnyűlködjetek egy kicsit: magyar név legyen, de ne túl gyakori. A naptárban főnévként szerepeljen ( igaz ugyan, hogy én is felnőttem úgy, hogy csak melléknév voltam , de ez nem igen hatotta meg). Ne legyen két szótagnál több, mert az már hosszú ( az igaz, hogy a vezetéknevünk nem rövid). Ne legyen benne r betű (???) Ne legyen közel a névnapja a szülinapjához, mert az olyan gáz az ajándékok miatt. Azt hiszem volt még más is, de itt én már kibuktam. Na ember legyen a talpán ,aki tud ilyen nevet. Aztán persze (!!!) nem lett belőle semmi, mert megtaláltam a Roland nevet, ami meglepő módon rögtön megtetszett neki is. ( Nem utolsó sorban azért , mert a Roli becenevet Bia igen hamar megtanulta.) A baj csak az, hogy a Roli és a Norbi nagyon hasonlítanak, így sokszor összekeverednek. Gondoltam, hogy Rolinak kellene valami más becenév, de semmi jót nem találtunk még.
Sikerült egy pár képet csinálnom a játszótéren, meg otthon,remélem nektek is tetszenek majd. Kép
Kép
Ez egy ritka alkalom, mert a nagyok idáig szinte egyáltalán nem tévéztek:
Kép
Na és lássátok, hogy már milyen ügyi vagyok én is:
Kép
Kép
Kép
Kép
steiff
 
 


Amneris gratula, én is itt ültem és vártam a képeket. ( bár Apa egy kis időre ideköltözött, de visszafoglaltam a várat) Nagyon szépséges a kislányod, sok boldogságot nektek.Kép

Matiba, ha van egy kis időd majd mesélj mi volt.Kép

Marci_anyu, nagyon csini a kislegény, lesz még gondod a lányokkal.Kép

Hildus, hiányozni fogsz, remélem hamarosan újra irogathatsz. Örülök, hogy jobban van a kicsi lány.Kép

jó éjt
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Amneris! Gratula ehhez a gyönyörű kislányhoz!
steiff
 
 


Amneris!
Gratula Zitushoz! Ez alatt a röpke 4 hét alatt rengeteget kerekedett a kisasszony és még mindíg nagyon szép.Remélem Az első itthon töltött éjszakátok zökkenőmentes volt! De légyszives mesélj is a lányodról.
Steiff!
Nyújtod ezeket a gyerekeket? Pár hónapja láttam őket és szerintem jó nagyot nőttek. Vagy csak a képeken tünik úgy?
Nikinozsó!
Ez jó hír, hogy már csak 6 hét. nálunk még 3 hónap volt.
Marci-anyu!
Gyönyörködtem a kisfiadban ismét. Nagyon ott van a fiú a toppon.
Süni, Gabszi hol vagytok?
simineni
 
 


Amneris!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Zituskának!
Kép
Rayo+család

Kép
rayo
 
 


Na lanyok ennyi szep gyereket!!!!!!
Puszilom Zitust olyan jo, hogy mar haza engetek!
Szia Matiba.Jo hogy megjottel.
Steiff majd a teve kerdest en is szeretnem igy meg oldani.Nekunk 8 honapig nem volt tevenk mikor epitkeztunk es las csodat megtanultunk beszelgetni a paromal.Na es nem kestunk el sehonan, zenehalgatas olvaasas stb mindenre volt idonk.
Sziasztok Móncsi3.
móncsi3
 
 


Sziasztok!

Amneris
Zitukának Boldog Névnapot!!! Az első névnapját otthon tölti, de jóóóó! A képeken nagyon édesKép!

Matiba
mi volt Berlinben? Ha van egy kis időd mesélj, sokkat gondoltam rád és remélem jó hírekkel szolgálszKép

Kelimoni
Gergő nagyon szép baba és ezen a forumon nagyon szeretjük őt!Kép Szeretnénk sok-sok-sok-sok képet róla!

Steiff
gyönyörűek a gyerekeid!

Jiny
mi újság?

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Jó reggelt!

Amneris! Gyönyörű a kislányotok, egyszerűen meseszép! A Zita az egyik kedvenc nevem, de sajnos a vezetéknevünk mellé nem jó. Kép
A neveken mi is jókat vitatkozunk, lánynevünk van rengeteg, de fiú igazából csak egy. A párom kikötése, olyan fiúnév nem lehet, ami már van a családban, mivel a rokonok már mind megelőztek a babavállalással és nagyon sok fiú van a családban, természetesen a jó neveket már mind lefoglalták. Végül a Barnabásra bólintott rá, és amikor kimondta az igent, akkor félve megjegyeztem, hogy az utcánkban van egy kisbaba, akit szintén Barnabásnak hívnak, de szerencsére ez már nem zavarta. Kép
A lánynevünk sokáig Anna volt, de mindkét tesóm Annát akart adni majd a lányának, ezért mondtam, hogy akkor Panna lesz az enyém, aztán amikor kiskutyát választottunk, előtte olvastam az Emma meg én című könyvet, ami egy labradorról szól, és akkor az Emma név nagyon megtetszett, mondtam, hogy akkor a mi labinkat is Emmának fogják hívni, de annyit mondogattam, hogy a páromnak is megtetszett, így majd a kislányunkat fogják Emmának hívni, és így a kiskutyám egy sokkal találóbb nevet kapott. Kép

Kelimoni! Jöhet még jó sok Gergő-kép, tudod a páromat meg kell győzni! Kép

Steiff! Az a rengeteg maci az mind a tiétek?? Macimániás vagyok!!!

Marci anyu! Pont ilyen tapétacsíkot néztem tegnap a Bricoban, mindenképpen macisat szeretnék.

Tirza

Kép
tirza
 
 


Jaj, ennyi gyönyörű baba! Itt a topicban az ember egyik ámulatból a másikba esik!

Zituskának boldog névnapot, gyorsan eljött az első közös ünnep!

Az Emma nekem is nagyon tetszik, de a párom hevesen tiltakozik ellene mert gyermek korában így hívták a tehenüket! :-)))) Hiába mondom neki, hogy attól még gyönyörű név!
alexa78
 
 


Zituska!
Boldog Névnapot!

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Zitának első itthon töltött napján, boldog névnapot kívánok!Kép
simineni
 
 


Sziasztok!

Amneris!
Bocsi, hogy csak most reggel küldtem a képet, de tegnap nagyon hamar ágyba kerültünk, aztán ma reggel azonnal néztem a leveleket, le is kicsinyítettem a képet, s mire benéztem a társalgóba, láttam, hogy a képek már fenn vannak. Kép Hála Rayonak. Kép

Atan: köszi az infót Kép

Petyaanya, Simineni: Gergő nagyon barátságos baba, senkitől sem fél, úgyhogy alkalomadtán lehet szó a dögönyözésről. Kép

Simineni: Szandi sebei begyógyultak már?

Alexa: nem hiszem, hogy az életet adó bármikor a név alapján választana. Az életet adó és az örökbefogadók egymásra találása a Gólyahír körültekintésének köszönhető. Más szempontok alapján. Kép

Hildus: Nagyon fogsz hiányozni, úgyhogy rendszeresíts lécci valami netkafét Kép

Matiba: Minden jól alakult Berlinben?

Steiff: Micsoda vagány kismanóid vannak. Kép Rakhatnál róluk fel képet kicsit gyakrabban. Kép Olyan édes kispofák. Kép

Marcianyu: Marci cica olyan kis komoly pasi. Kép A puszilózós kép után a napszemcsis lett a kedvencem Kép

Nagyon rossz éjszakám volt. Tegnap egy "okos" emberrel beszéltem, aki azt mondta, hogy az életet adót mindig értesíteni kell az új lakcímünkről, mert a nyílt örökbefogadásnál ez feltétel. Mondtam, hogy ez baromság, ilyen a mesében sincs, de nem nagyon sikerült meggyőznöm.

Ez annyira élénken élt bennem, hogy azt álmodtam, hogy jött az életet adónk és elvitte Gergőt, azért, mert mi csak flancolunk és nem jól neveljük Õt. Vele volt két nő, akik mindenféle prospektusokat hoztak, ami abban segít, hogy a veszteséget feldolgopzzam és bizonygatták, hogy az életet adónak joga van elvinni a gyermeket, ha úyg látja, nem kap megfelelő nevelést. Kép

Esküszöm, nem is vacsoráztam. Viszont olyan rossz hangulatban ébredtem reggel, hogy az hihetetlen. Aztán rohantam a kiságyhoz és nyugtáztam, hogy ott szunyókál az én édes kis bogaram. Kép

Köszi, hogy még nem unjátok a manócskámat. Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziaszok!

Kelimoni! Gyönyörű kis emberke Gergő!! Nagyon örülök minden egyes képnek amit felteszel a fórumra..
Nyugi ez csak egy rossz álom volt !! Nem fogja az életetadó elvenni tőled Gergőt!! De tudom milyen egy ilyen álom után felébredni. Rányomja hangulatát az egész napodra.
A lakcímváltozás bejelentéséről nem tudok semmit.Szerintem nem kell!!

Marci-anyu!!! Tündéri Marci!!! Köszi a Marci mondásokat. Nagyon jót nevettem rajtuk..

Amneris!! Nagyon örülök,hogy a kislányod végre otthon! Nagyon sok boldogságot kívánok!!!
Zitusnak boldog névnapot!

Lányok !!Ma olyan kellemetlen szituba kerültem a piacon!! Van egy jó babaruha üzlet. Két kedves nőci árul tök jó minőségű cuccokat!
Ma elnéztem oda Ádámkénak
sapiért.Meglepődtek,hogy már két babám van !! Hozzátették nem is látták rajtam most,hogy terhes vagyok igaz nagyon régen nem jártam már arra. Megszólal az egyik ,hogy ő emléxik amikor Nikikével nagy pocakom volt akkor jártam először náluk. Mosolyogtam és rájuk hagytam:-)

Kép

Kép
töltike
 
 


Kedves Simineni! Itt vagyok, csak tenger a dolgom....
Szandra bicajozási technikája már javulóban?
Jó neked, hogy nem válogatós a csajszi! Balázs néha megőrít.... de az anyukája is ( magammagam agyára megyek a kaja kérdéssel!) így, az alma nem esik messze...Kép

Marcianyu! Szuperek a mondások, köszönöm, megint megnevettettél. Nagyon örülök, hogy újra írsz ...
KépNálam is a napszemcsis Marci a menő.

Amneris! Zitusnak boldog névnapot! Nekem újszülöttnek, mégcseppebb babának is nagyon tetszett. Most meg már egészen gyönyörű a kisasszony! Azért írj néha, hogy telnek a napok anyuci!

Steiff, nagyon helyesek a gyerkők! Én a gyerekek tévézési szokásaiból írtam a diploma munkámat. Nagyon helyes a kevés és jól megválogatott tévézés!!! Kép

Réce, küldöm. Van még egy kicsi türelmed???? Kép

Tölti, még egy kis idő és Ádámmal is megpocakosodsz!!

Naninga:KépKép...pedig nincs is minden képen nálam a sütis tál!!! Kép

Madri, hívj bátran, ha van még kérdésed! A szemüveges kisgyerek nem a világ vége ám...Kép
Bizonyításképpen a rég ígért képek Balázsról.

A kedvenc lovacskán
Kép
Ezt a kutyust a parkban találtuk... be kellett fogadni!
Kép
Pizsamásan otthon
Kép
Vendégségben ( bocs, nem hagyta jobban lekicsinyíteni...)
Kép

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Amneris, Zitusnak nagyon boldog névnapot.KépKép

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok!
Zitusnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!

Kelimoni, nagyon sok "okos" ember van, akik szeretnének okosnak látszani ebben a nem mindennapi helyzetben, és észt osztani, fölérendeltnek lenni.
Aztán legtöbbször kiderül, mi tudunk többet, hiszen mi foglalkozunk többet az örökbefogadással, hallunk többet, látunk többet, tájékozódunk többet.
Egy tény: Attól a pillanattól kezdve, hogy ti örökbefogadtátok a babát jogerősen, azaz a jogerős határozat a kezetekben van, ti vagytok a vér szerinti szülők, ez benne is van Gergő születésijében. Ettől kezdve minden a gyerekkel kapcsolatos jog titeket illet, és természetesen minden kötelesség titeket terhel. Senkinek semmi jelentési joga nincs, nem is lehet. A gyámhivatalnak nincs utánkövetési joga, még csak nem is érdeklődhet hivatalosan, mi van veletek. Mi nénink be se mert jönni látogatogatóba.
Ergo ti gyereketek, és akinek ez nem tetszik, mutasson jogszabályt, ha nem tud, borul a fejére az asztal....
Na erről ennyit, tudom, mennyire meg tudja zavarni az embert mindenféle hülye beszólás - tudod, nálunk azért balhézott a néni, hogy mi az, hogy nincs lakcímkártyája, és nem akartak további papírokat rendezni, aztán jött egy-két érdekes kérdésem, és ment minden simán...

Ja és ha lakcímet jelentetek át, és TAJ kártyát irattok át, lehet új TAJ-számot is kérni, hogy ott se lehessen minden adat nyomonkövethető.

Töltike, jó a sztori, tegnap nekem is volt ilyen: Diabetológia, terhes cukros hölgy kérdi, előző gyerekeknél is cukros voltam-e, erre én a lányomnál igen, mire, és a kisfiúnál nem?
(Háhá, erre nem gondoltam, ugye ha egyszer van cukor, akkor valószínüleg utána is) Így aztán jött az örökbefogadtuk sztori. A kis hölgy gondolkodott 10 percig, majd megkérdezte, a nevükre is vették vagy csak úgy elhozták? Válasz: Nevünkre vettük, szőrőstűl-bőrőstűl a miénkKép

Ja, és előttem egy egész pereputtynyi aranyláncos, bőrcipős jól szituált roma család ment be a dokihoz (vagy hatan), nézegették a gyerekemet, nagyokat vigyorogtak, majd cigányul beszálgettek, nevetgéltek nagyokat. Arra a pár percre úgy szerettem volna érteni a nyelvüket....

Steiff, nagyot nőttek, a gyerekek, különösen Rolinál szembetűnő.

Kelimoni, küldj sok Gergő képet, és majd mi is rakunk fel sokat, így kompenzáljukKépKépKép

Na szép napot mindenkinek!
Boszi
szuperboszi
 
 


Amneris!
Nagyon örülök, hogy már otthon lehettek, gyönyörű kislányotok van, akinek ezúton boldog névnapot kívánunk!
Remélem néha tudsz nekünk élménybeszáolókat írni és sok fényképet küldeniKép.

A névválasztás nálunk sem egyszerű. A fiú névnek beírtuk a Gábort, mivel a férjem mindenképpen ragaszkodik hozzá, hogy a fiát úgy hívják, mint őt. A lánynév van még függőben, de nekünk még tényleg van időnk gondolkozni, sajnos.

Ggabszi!
Köszi a képeket Balázsról, igazán helyes kisfiú!!

Töltike, Szuperboszi!
Jók ezek a sztorik, biztosan mi is fogunk ilyen "pocakhiánylós" észrevételekkel találkozni.

Kép
rvan
 
 


Sziasztok!

Éppen főzök, csak bekukkantottam, és lám, már megint mennyit írtatok! Kép

Amneris! Bocsi, de én tényleg fáradt voltam tegnap, és persze, hogy Zitára gondoltam, de véletlenül Dórit írtam! BOCSI!!!!! Kép
Én is nagyon sok boldog névnapot kívánok neki! Milyen volt az otthoni első éjszakátok? Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!

Csak egy rövid vizitre jöttem.

Amneris! Én is BOLDOG VAGYOK, hogy otthon vagytok, Zitusnak boldog névnapot kívánok!!

Matiba! Mesélj, mi lesz a szemeddel?

Alexa! TEGYESZ-e válogatja, mi a Pest Megyeinél voltunk tanfolyamon, nagyon meg voltunk elégedve, nagyon sok kérdésre választ kaptunk. A tanfolyam kimenetele, függ a trénertől, meg a résztvevőktől egyaránt.

Puszi mindenkinek.

U.I. Gergő, Zitus, a Steiff "ikrek" és mindenki csodaszép!!!

Kép
tviky
 
 


Sziasztok megint!

Amneris drágám, annyira örülök a boldogságotoknak, és ez már mindig így lesz....!
Zituska is egy igazi szerelem-gyerek, és ez is alátámasztja a teóriámat, hogy ezért olyan szépséges és erős mindegyikük!
Nem mellesleg, de boldog névnapot a Kishercegnőnek!
A képeken kis szerelemgyerekeink olyan édesek egytől-egyig, ne hagyjátok abba a "csalik" feltevését! Napsugi-Noriszról már régen láttam képet, bár tudom, most elfoglaltak vagytok!

Lili hétfőn megúszta a fülillesztéket az audiológián, de mi azért frászban vagyunk, ha a gyerök nem figyel a halk hangokra. Megint ez a régi történet, de a barátaink is azt mondják, hogy ez csak szelektív nagyothallás. Remélem Kiscsipisz is így gondolja! Megint 1 hónap haladék..... Közben csütörtökön megint 1 új doktornéninek mutatjuk meg Gilice jóvoltából:-)KÖSZI!

Lili felállt és valahányszor megismétli a produkciót, mindig nagyon örülünk és már rögtön fel is néz ránk, hogy : "Láttátok megint milyen ügyes vagyok?"
Látom a képeken, hogy ez a polifoam szivacs mindenkinél bejött! Én azt vettem észre, hogy meztelen lábbal annyira gyorsan kifejlődik rajta a mászás-, állás- és ülés-tudományuk! Nekünk nagyon jót tett! Ha el is esik a nagy hancúr alatt, nem üti be magát annyira!

A ruháink mind kölcsönben vannak és olyan jó, mert a 3-4 különböző helyről érkezett babaholmikat igen jól lehet egymással kombinálni! Azért mi is veszünk, de szerencsénk, hogy a barátaink fiatalabbak, de már túl vannak a babázós korszakon (és a 2. gyereken is :-( ).Így dől a használtruha, persze én is szívesen turkálok, kedvencem a Nagymező utcai Ruhagaléria, nem olcsó, de néha meglepem Lilit.
Imádjuk a tavaszt(nyarat)és eliszkolunk a zöldbe, ha csak tehetjük! Végre!
Mindenkinek jó kis ünnepet, pihenjetek és sok boldogságot!
Idusa, Lili

KépKép
idusamoja
 
 


TViky! Nagyon várjuk már a tanfolyamot, remélem sok hasznos infót megtudunk! Köszi az infót! Továbbra is tátott szájjal bámulom a szépséget "kölköket".

szép napot
alexa
alexa78
 
 


Sziasztok!

Amneris!!!!
Éljen, éljen, éljen!!!!!!!!!!Kép
Micsoda Gyönyörűséges, szépséges kislányotok vanKép)))
Nagyon SOK BOLDOGSÁGOT kívánunk nektek!!!
Remélem jól telt az éjszaka, bár ha nem , szerintme az se bajKép
Sok-sok puszi!!!
És természetesen BOldog Névnapot Zitusnak!!!

Jiny!
Hogy vagytok??? Hasfájásra gyanakszom én is... Esetleg ha a napirendjén változtatnátok valamelyest, ne jönne be???
Csak azért kérdezem, mert Norisznál nagyon sokat jelent a fürdés ideje...
Mi az elejétől fogva fél10 és 10 óra között fürdetjük, aztán most már áttérnénk a 9 órásra...
DE most már kb. 8-szorra próbálva, nem jön be... Vagyis felkel akkor hajnalban és ma éjfélkor is felkelt... Viszont ha 10 órához közeledve fürdetjük, akkor 8ig alszik... De ha előtte fél órával kezdünk fürödni, akkor mint ma is, éjfélkor és hajnal 3kor is felkel... (és keservesen sír, éhes.. És nem nyugtatja meg a tea sem...)
Ki érti ezt, az a fél óra nagyon nagyon fontos a számáraKép
Vannak már új képek????

MarcianyuKép
Nagyon helyes a kiskrapekodKép
Gyönyörű arca és szeme vanKép) Utólag is, de Boldog Szülinapot!!!!!

GabsziKép
Tényleg nagyon helyes a szemüveg a fiadonKép Balázs is nagyon szépkisfiúKép

SteiffKép
Csak ismételni tudom magamKép
Vagány gyerkeid vannakKép CsudiaranyosakKép
Gondolom őket a maci nem is érdkeli annyira... vagy igen?? Nme szokták még meg?

Kelimoni!
Vettetek fényképezőt? Tényleg ott volt nálatok a talin is... Sokára esett leKép
Látom te is élvezed a fotózást, mi is élvezzük itt mindannyian Gergő képeit, hidd elKép

Idusa!
Mekkora már LIli!
És milyen csudiszépKép))
Megmutattam ám a fiamnakKép Kép Kép
Azt mondta: "heee" mindezt hangosanKép
Nála ez a tetszést jelentiKép

Rayo!
Nincs mit, nagyon szívesen!Kép
Csak azt hittem ráér...

Nagyon el vagyok havazva!
JELENTEM:
Norisz tegnaptól magától felül(ugye a felállás már volt előtte is, úgyhogy az ágyat lentebb kell tennünk napokon belül, bár nem hagyom sírni benne..)!!!

és tegnaptól MÁSZIK is, előre és hátra egyaránt...

ma pedig 4KÉZLÁBRA állt, egy hajszál válazstja el a felállástól, de még ráér arra...
Így is a nyomában kell lennem, mert megy mindenfeléKép Főleg arra természetesen ahoová nme szabadKép Kép Kép

Teszek fel pár képet én is.
Viszem állandóan a sétákra a fényképezőt, így most ilyenekből szemezgettemKép
Nálunk már csak fényképezősbabakocsitológatóskismamaként emlegethetnekKép

Most többre nincs időm...
Sok-sok puszi mindenkinek! Majd még remélem jövök...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Nem értem... Szuperboszival egyidejűleg válaszoltam, mégsem látom a hozzászólásomat, ha Ti mégis, akkor bocsi, hogy mégegyszer. Kép

Szóval: Kelimoni, nincs ilyen feltétel!! (Ha lenne, tudnál róla. Kép ) Dehogy kell értesítened az új lakcíme(i)tekről az életet adót, miért is kéne?? Gergő a vér szerinti gyermek jogi státuszba került a végleges kihelyező kihatározattal, minden olyan jog (és kötelezettség) megilleti őt, mint a természetes úton családba született gyerekeket.
Emiatt ne legyenek rossz álmaid. Kép
rkata
 
 


Napsugaracska! Nagyon szép a kislányod, gratulálok! Főleg a szeme és a mosolya ragadott meg! Már annyit lelkendeztem itt nektek, biztos unjátok....

szép napot

alexa
alexa78
 
 


Drága AlexaKép
Tényleg nagyon szépKép KösziKép
De kisfiúKép
Igaz eléggé meleg színűek a cuccai, meg a kalap is kislányos, bár piros rövidgatya tartozik hozzá, igazi kisfiúsKép
És a szép arca miatt nézték már többször kislánynakKép

De kösziKép És nem unjuk egyáltalán!!!

KépKép
napsugaracska
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?