Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Kismama!

Tudjuk, hogy nehéz a döntés és együttérzünk Veled, de ha döntöttél és szeretnéd kisbabádat örökbe adni, mi nagy szeretettel, odaadással és türelemmel nevelnénk őt fel.
Diplomás, szerető család vagyunk, mindenünk megvan, csak egy kisbaba hiányzik a teljes boldogságunkhoz.
Érvényes, jogerős határozattal rendelkezünk.
Várjuk szeretettel megkeresésed!
olivian23@gmail.com
olivia35
Budaors
 
 


Kedves Kismama!
Vidéken,Pesthez közel, kertes családi házban élünk sajnos gyermek nélkül...Minden szükséges dokumentumunk megvan egy gyermek örökbefogadásához.Ha te olyan kismama vagy aki meghozta azt a nehéz döntést hogy örökbeadja születendő babáját és te szeretnéd eldönteni hogy kik neveljék fel mi szivesen megismernénk téged és mindenben segítenénk neked ami törvényileg megengedett..Ha gondolod írj a szivunkcsucske@gmail.com email címre és megbeszéljük.


Kedves Kismama!
Sajnos páromnak és nekem nem lehet vérszerinti gyermekünk renegetget próbálkoztunk lombik, lombik után és műtétek sora.Nem sikerült így meghoztunk egy nagy döntést örökbe szeretnénk fogadni egy babát és felnevelni szeretettel és rengeteg törődéssel.0-3 éves korik fogadhatunk örökbe jogerős határozattal rendelkezünk.
Ha elhatároztad magad biztossan kérlek csak ,akkor írj!
Mail:borsika2009@citromail.hu
borsika2009
Tököl
 
 

 
 

0-3 éves korig jogtiszta háttérrel gyermeket fogadnánk örökbe. Nagy és nehéz döntés, ezért kérem csak az írjon, akiben a döntés, saját és a gyermek körülményeit átgondolva, biztosan megérett. Köszönjük. 
E-mail: 2017gyerebaba@gmail.com
momo743
Budapest
 
 


Kedves Életet adó kismama!


Nehéz döntés előtt állsz, ha soraimat olvasod.

Férjemmel továbbra is családot szeretnék,miután várandóságom utolsó heteiben a gyermekünk meghalt. Természetes úton már nem tervezhetünk családot, így Téged kérünk, bízd ránk örökre gyermekedet, ha úgy érzed, számodra ez a lehetőség maradt. Tiszteljük és becsüljük benned, hogy megtartottad gyermekedet, mert ez azt jelenti, fontos a sorsa számodra. 

Ha szeretnél többet tudni rólunk, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot ezen az E-mail címen: Anzangel15@gmail.com

(rendelkezünk a fogadásához szükséges valamennyi hivatalos papírral)

Köszönjük és várjuk jelentkezésedet!


Szép napot!




Életvidám fiatalos Házaspár vagyunk. Eddig sajnos elkerült a gyermekáldás.




Keressük azt a kismamát aki úgy érzi, hogy nem tudja felnevelni születendő gyermekét.



Ha úgy érzed, hogy szimpatikusak vagyunk neked, akkor keress az erczi.zoltan@gmail.com címen.


Anita és Zoli
 
 


Kedves Örökbefogadó Szülők!

Szeretném decemberben születendő kisbabámat egy olyan családnak adni akik mar régóta várnak Rá, hogy Vele teljes Család lehessenek. Csak olyan személyek vegyék fel velem a kapcsolatot, akiknek valóban komolyak a szándékaik!

E-mail: janka.leu@gmail.com
 


@jankaleu:


Kedves Kismama!
Írtam neked e-mailt, légyszíves vedd fel velünk a kapcsolatot!
Komolyak a szándékaink, határozattal rendelkezünk az örökbefogadáshoz.

orokbefogadas@citromail.hu
 


Köszönöm szépen, hogy írtatok, de már nem aktuális!
 


[quote="jankaleu"]Kedves Örökbefogadó Szülők!

Szeretném decemberben születendő kisbabámat egy olyan családnak adni akik mar régóta várnak Rá, hogy Vele teljes Család lehessenek. Csak olyan személyek vegyék fel velem a kapcsolatot, akiknek valóban komolyak a szándékaik!
 


Kedves Kismama!!

Kisbabát szeretnénk örökbefogadni.Sajnos több éves próbálkozás után se jött össze.Tudom óriási döntés előtt állsz,ezért kérlek csak ,akkor írj ha igazán komolyan is gondolod.Bárhol is laksz a távolság nem akadály.Jogerős határozattal rendelkezünk.
aproeletke@citromail.hu
ancsika37
Tököl
 
 


Kedves Kismama!!
Ha az életed úgy alakult,hogy nem tudod vállalni a kisbabád felnevelését,kérlek keress meg minket.
Sok éve várunk egy pici babára,akit szeretetben és családban nevelhetnénk fel.
Ha úgy érzed szeretnél minket közelebbről megismerni nyitottak vagyunk bármire.
Egy icipic csodára várunk remélem te leszel,aki meghozza.
womman@citromail.hu
borsika2009
Tököl
 
 


Kedves Kismama!

Jogerős határozattal rendelkező pár vagyunk 0-3éves korig fogadhatunk örökbe gyermeket.
Ha te olyan kismama vagy,akinek az élet körülményei nem engedik,hogy egy pici babát felnevelj kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot.
Nehéz döntés előtt állsz,de mi megpróbálunk segítteni,amit csak lehet.
Országos váró listán is ott vagyunk tehát lehet vidék város bármi mindenhova eljutunk.
mindigvarokrad@freemail.hu
nyusza1980
Tököl
 
 


Kedves Kismama,


Kilenc éve boldog házasságban élő, de sajnos gyermektelen házaspár vagyunk. Legnagyobb vágyunk, hogy az élet egy gyermekkel ajándékozzon meg minket, de eddig minden próbálkozásunk sikertelen volt. Az örökbefogadás mellett döntöttünk, ezért kérünk, ha abban a helyzetben vagy, hogy gyermeked felnevelését nem tudod vállalni, de szeretnél számára kiegyensúlyozott, boldog jövőt biztosítani, keress meg minket a pimboli73@freemail.hu  címen.


Megkeresésed előre is köszönjük.


Andi és Tamás 


 
 


Kedves Kismama!
Jogerős határozattal rendelkező pár vagyunk.Szeretnénk örökbefogadni 0-3éves korig babát.
Sok év próbálkozás után sajnos nem sikerült,hogy vérszerinti gyermekünk legyen viszont nem mondtunk le,arról,hogy családunk legyen.Tiszta szívből szeretnénk és mindent megadnánk neki.Kedves Kismama ha esetleg nehéz körülmények között élsz és úgy érzed nem tudod ffelnevelni a babát kérlek keress meg minket.
tisztaszivecske@gmail.com
 
 



Bizonyára sok bemutatkozó levelet olvasol a nagy választás előtt.
Teszek én is egy próbát hátha feltudjuk venni a kapcsolatot!
Pest megyében elő házaspár vagyunk.Boldog házasságban élünk. Viszont a mi életünkben is eljött az a pillanat, amikor a szervezetem , és a lelkem sem bírja a sok kudarcokat a babával kapcsolatban. Így férjemmel hosszas beszélgetés után az örökbefogadás mellett döntöttünk. Meg van minden hivatalos papírunk, sőt, országos listán is fent vagyunk. Úgy gondoljuk, hogy a mi kis babánk, a szívünkben fogantatik, és bízunk benne, hogy valóra válik az álmunk, hogy szülőkké válhassunk. Hihetetlen kincs van a kezedben "pocakban", amit mi tovább szeretnénk ékesíteni. Ha olyan kismama vagy, aki már meghozta a döntését, csak még nem találta meg a megfelelő szülőpárost a babájának, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot.
Nyílt örökbefogadással magunkhoz tudnánk venni, és így teljes lenne a családunk, ahol szeretetben, boldogságban nőhetne fel a kisbaba.
szkarolina2017@freemail.hu email címen várom a jelentkezésedet!
Bizonyára sok bemutatkozó levelet olvasol a nagy választás előtt.
Teszek én is egy próbát hátha feltudjuk venni a kapcsolatot!
Pest megyében elő házaspár vagyunk.Boldog házasságban élünk. Viszont a mi életünkben is eljött az a pillanat, amikor a szervezetem , és a lelkem sem bírja a sok kudarcokat a babával kapcsolatban. Így férjemmel hosszas beszélgetés után az örökbefogadás mellett döntöttünk. Meg van minden hivatalos papírunk, sőt, országos listán is fent vagyunk. Úgy gondoljuk, hogy a mi kis babánk, a szívünkben fogantatik, és bízunk benne, hogy valóra válik az álmunk, hogy szülőkké válhassunk. Hihetetlen kincs van a kezedben "pocakban", amit mi tovább szeretnénk ékesíteni. Ha olyan kismama vagy, aki már meghozta a döntését, csak még nem találta meg a megfelelő szülőpárost a babájának, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot.
Nyílt örökbefogadással magunkhoz tudnánk venni, és így teljes lenne a családunk, ahol szeretetben, boldogságban nőhetne fel a kisbaba.
szkarolina2017@freemail.hu email címen várom a jelentkezésedet!


Kedves Kismama!!

Nehéz meghozni egy,ekkora döntést mely életről szól.
Sajnos nekünk nem lehet gyermekünk vérszerinti,de szeretnénk örökbefagdni egy pici babát,akit sajátunkként nevelhetnénk fel szeretetben családban és rengeteg sok törődéssel.
Jogerős határozattal rendelkezünk 0-3 éves korig.
Ha biztos vagy magadban és tényleg komolyan gondolod kérlek keress meg minket ,adj esélyt,hogy közelebbről megismerjük egymást.
tegedhozagolya@freemail.hu
 
 


Kedves Ismeretlen, de felelősségteljes Kismama! 10 éve várjuk szeretett férjemmel, hogy igazi családdá válhassunk...így biztos lehetsz abban, hogy a születendő picinke szerető, stabil, boldog és nyugodt otthont tudunk varázsolni. Hálásak lennénk, ha megkeresnél minket az alábbi e-mail címen (janek87ster@gmail.com), amennyiben úgy döntöttél, hogy születendő babádat örökbe szeretnéd adni! Kérlek, mi nagyon várjuk! :) Üdvözlettel: Janka és Gyuri

janka87
Budapest
 
 


Kedves Kismama!
Ha azt a döntést kellett meghoznod, hogy kisbabádat örökbe szeretnéd adni, akkor mi szívesen felneveljük becsülettel, szeretettel, odaadással. Már 7 éve várunk babára, aki teljessé tenné a kis családunkat. Fiatal házaspár vagyunk Pest megyei kertes családi házban élünk. Ha gyermeked jó helyen szeretnéd tudni, ahol boldog élete lehet, keress minket kérlek a torokbaba001@gmail.com e-mail címen.
 


Kedves Kismama!

Nagyon hálásak lennénk férjemmel együtt ha mi nevelhetnénk fel a kisbabádat.
Régóta várunk már egy kis csodára,de eddig még sajnos nem sikerült.Nagy és nehéz döntés előtt állsz,ezért kérlek csak,akkor írj ha biztos vagy magadban.
Budapesttől nem messze élünk mindketten vezető beosztásban dolgozunk.
Jogtiszta háttérrel rendelkezünk 0-3 éves korig fogadhatunk örökbe gyermeket.
aproeletke@citromail.hu
ancsika37
Tököl
 
 


Kedves Kismama!


Mi megtettünk mindent, hogy kisbabánk születhessen, de sajnos nem lehet. Ha nehéz helyzetbe kerültél és nem tudod vállalni a kisbabát, kérlek írj nekünk! Határozattal rendelkezünk az örökbefogadáshoz. Sajátunkként fogjuk szeretni a picit, meg tudunk neki adni mindent, amire szüksége van. E-mail címünk: orokbefogadas@citromail.hu


 

 


Kedves Kismama!
Ha nehéz helyzetben vagy és nem tudod felnevelni gyermekedet,de jó életet szeretnél neki és biztonságban tudni kérlek keress meg minket.
Pest megyében élő fiatal pár vagyunk,de sajnos nem lehet gyermekünk.
Próbálkoztunk nagyon sokat sajnos sikertelenül,ezért meghoztuk a döntésünket és szeretnénk örökbefogadni egy picurt.Jogerős határozattal rendelkezünk és az országos listán is rajta vagyunk.
Minden vágyunk,hogy a karunkban tarhassuk és szerethessük őt.Ha szeretnél minket megismerni Írj nekünk.

tegedhozagolya@freemail.hu
 
 


Kedves Kismama!

Ha a születendő gyermeked nem tudod megtartani, akkor kèrlek keress bizalommal, szerető családban nevelnènk.
06204951114
 


Kedves Kismama!

Ha születendő gyermeked bármilyen oknál fogva nem tudod felnevelni, kérlek keress minket bizalommal. Nagy szeretettel, odaadással, szerető környezetben nevelnénk. Köszönjük. 
e-mail: szamibabi@hotmail.com

momo743
Budapest
 
 


@jankaleu:


Szia ha még nem találtad volna meg azokat a szülöket akiknek a gyermekedet oda tudnád adni akkor mi is beálnánk a sorba. Én 37 éves vagyok férjem 39 éves van egy örökbefogadott 14 hónapos kislányunk és ő mellé szeretnénk egy kistestvér. Persze érvényes határozatunk van.Várom leveledet. bjkkisjombi@gmail.com Üdvözlettel: Kriszti
kisjombi
Gödöllő
 
 


Kedves Kismama!

Boldog házasságban élő pár vagyunk,de sajnos egy pici baba hiányzik az életünkből.
Ha nehéz helyzetbe kerültél és nem tudod felnevelni születendő gyermeked kérlek keress meg minket.
Családban szeretetben nevelnénk fel mindent megtennénk érte,hogy neki mindig jó legyen.
Jogerős határozattal rendelkezünk 0-3 éves korig.
Országos listán is rajta vagyunk a távolság nem lehet akadály.
borsika@citromail.hu
borsika2009
Tököl
 
 


Kedves Kismama!
Jogerős határozattal rendelkező pár vagyunk sok éve várunk egy kis csodára,de sajnos nem sikerült.
Ha nehéz helyzetben lévő kimama vagy és nincsenek meg a megfelelő körülményeid egy pici baba felneveléséhez kérlek írj nekünk vegyük fel a kapcsolatot.Mi szivessen örökbefogadnánk és szeretetben nevelnénk fel.

tisztaszivecske@gmail.com
 
 


Kedves Kismama!

Párommal 11 éve élünk boldog házasságban.Meghoztunk mi is egy nagy döntést szeretnénk örökbefogadni egy pici babát.
Ha nehéz helyzetbe kerültél én nem adottak a körülményeid egy kis élet felneveléséhez kérlek keress meg minket.
Nagyon régóta várunk már egy kis csodára.
Írj nekünk vegyük fel a kapcsolatot,hogy megismerjük egymást.
A távolság nem akadály.

womman@citromail.hu
borsika2009
Tököl
 
 


Kedves Kismama!


Férjemmel boldog házasságban élünk és egy dolog hiányzik csak a mégnagyobb boldogsághoz, ez pedig a gyermekáldás.


Tudom, hogy életed legnehezebb döntése előtt állsz,viszont szeretném, ha tudnád gyermeked jó helyre kerülne.


Nagyon sokat tanultam szüleimtől, akik anno engem is örökbefogadtak. Ennek a nehézségeit én mindkét oldalról ismerem és a csodát is, hogy jó helyre kerültem. :D Igazán szerencsésnek tartom magam emiatt.


Budapesten élünk, érvényes határozattal rendelkezünk 0-4 év közötti két gyermek (testvér/iker is) örökbefogadására. Távolság nem akadály.

Amennyiben kérdésed lenne ne habozz feltenni őket.


Üdvözlettel:


Manóka85

manoka85
Budapest XVI. kerület
 
 


@manoka85: "Kedves Kismama!Férjemmel boldog házasságban élünk és egy dolog hiányzik csak a mégnagyobb boldogsághoz, ez pedig a gyermekáldás.Tudom, hogy életed legnehezebb döntése előtt állsz,viszont szeretném, ha tudnád gyermeked jó helyre kerülne.Nagyon sokat tanultam szüleimtől, akik anno engem is örökbefogadtak. Ennek a nehézségeit én mindkét oldalról ismerem és a csodát is, hogy jó helyre kerültem. Igazán szerencsésnek tartom magam emiatt.Budapesten élünk, érvényes határozattal rendelkezünk 0-4 év közötti két gyermek (testvér/iker is) örökbefogadására. Távolság nem akadály.Amennyiben kérdésed lenne ne habozz feltenni őket.Üdvözlettel:Manóka85"


gyermekrevarva@gmail.com címen várom leveled.
manoka85
Budapest XVI. kerület
 
 


@manoka85: "@manoka85: "Kedves Kismama!Férjemmel boldog házasságban élünk és egy dolog hiányzik csak a mégnagyobb boldogsághoz, ez pedig a gyermekáldás.Tudom, hogy életed legnehezebb döntése előtt állsz,viszont szeretném, ha tudnád gyermeked jó helyre kerülne.Nagyon sokat tanultam szüleimtől, akik anno engem is örökbefogadtak. Ennek a nehézségeit én mindkét oldalról ismerem és a csodát is, hogy jó helyre kerültem. Igazán szerencsésnek tartom magam emiatt.Budapesten élünk, érvényes határozattal rendelkezünk 0-4 év közötti két gyermek (testvér/iker is) örökbefogadására. Távolság nem akadály.Amennyiben kérdésed lenne ne habozz feltenni őket.


gyermekrevarva@gmail.com címen várom leveled.


Üdvözlettel:Manóka85

manoka85
Budapest XVI. kerület
 
 


Kedves Kismama!

Pest megyében élő pár vagyunk.Régóta szeretnénk már babát,de sajnos nem sikerült a rengeteg próbálozásunk ellenére sem,ezért az örökbefogadás mellet döntöttünk.
Kismama ha esetleg olyan helyzetben vagy,hogy nem tudod vállalni gyermeked felnevelését és inkább örökbe adnád,azzal a tudattal,hogy tudod jó élete lesz és mindene biztosított egy életre mi nagyon szívessen vállalnánk és örökbefogadnánk a picit.
Kérlek keress meg minket,hogy találkozzunk és többet tudjunk meg egymásról.
Ha elhatároztad magad csak,akkor írj kérlek.

borsika2009@citromail.hu
borsika2009
Tököl
 
 


Budapesten élő diplomás házaspár vagyunk, örökbefogadásra kész alkalmassági határozattal. Szeretnénk örökbefogadni néhány hónapos csecsemőt, nyílt örökbefogadásra is nyitottak vagyunk. Amennyiben családi, szociális háttered nem engedi, hogy te magad neveld fel a babát és szeretnél meggyőződni róla, hogy szerető környezetbe, gondoskodó családba kerül, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot. 
szamibabi@hotmail.com
Köszönöm.
momo743
Budapest
 
 


Kedves Kismama!

Férjemmel 13 éve alkotunk egy párt boldog házasságban élünk,de a boldogságunkhoz nagyon hiányzik egy kicsi baba.Rendezett stabil háttérrel fogadnánk örökbe egy kis picurt,hogy szeretetben családban nevelhessük fel.
Jogerős határozattal rendelkezünk nyílt örökbefogadásra.
Ha nehéz helyzetbe kerültél vagy titkolt a terhesség,kérlek keress meg minket ismerkedjünk meg.
tisztaszivecske@gmail.com
 
 


Kedves Kismama!

Férjemmel 13 éve alkotunk egy párt boldog házasságban élünk,de a boldogságunkhoz nagyon hiányzik egy kicsi baba.Rendezett stabil háttérrel fogadnánk örökbe egy kis picurt,hogy szeretetben családban nevelhessük fel.
Jogerős határozattal rendelkezünk nyílt örökbefogadásra.
Ha nehéz helyzetbe kerültél vagy titkolt a terhesség,kérlek keress meg minket ismerkedjünk meg.
tisztaszivecske@gmail.com
 
 


Kedves Kismama!
Ha azt a döntést kellett meghoznod, hogy kisbabádat örökbe szeretnéd adni, akkor mi szívesen felneveljük becsülettel, szeretettel, odaadással. Már 7 éve várunk babára, aki teljessé tenné a kis családunkat. Fiatal házaspár vagyunk Pest megyei családi házban élünk. Ha gyermeked jó helyen szeretnéd tudni, ahol boldog élete lehet, keress minket kérlek a torokbaba001@gmail.com e-mail címen.
 


Kedves kismama.

Férjemmel 11 éve vagyunk együtt én 37 éves vagyok férjem 39 éves. Sajnos vér szerinti gyermekünk nem lehetséges.Pest megyében élünk kertes családi házban az örökbe fogadandó gyermekünknek minden dolgot megtudunk adni , érvényes határozatunk van egészséges vagy egészségügyi problémával küzdő, 0-1 éves kor közötti gyermeket tudunk örökbe fogadni .
Kismama ha úgy gondolod hogy szimpatikusok vagyunk így keres föl minket és a többit személyesen megbeszéljük.
bjkkisjombi@gmail.com

kisjombi
Gödöllő
 
 


Kedves Kismama!
Vidéken élő, 36 éves házaspár vagyunk. 7 éve szeretnénk kisbabát, de sajnos nem lehet vér szerinti gyermekünk. Érvényes határozattal rendelkezünk (nyílt örökbefogadásra is) egy gyermekre vagy testvérpárra 0-3 éves korig. Úgy gondoljuk, hogy mind érzelmileg, mind anyagilag meg tudnánk adni mindent egy gyermeknek. Kérünk, ha nem találtad meg a leendő szülőket, akkor keress minket és egy kicsit bővebben is bemutatkoznánk.
gyaaaa@indamail.hu

 
 


Kedves Örökbefogadni Szándékozók!

Sajnos olyan élethelyzetbe kerültünk, hogy nem tudunk gondoskodni két és fél éves gyermekünkről. A kicsinek mentális problémái vannak és az ehhez szükséges körülményeket nem tudjuk biztosítani.
Egy elfogadó szerető családot keresünk.

remenykedve15@gmail.com



Kedves Kismama!



Mi megtettünk mindent, hogy kisbabánk születhessen, de sajnos nem lehet. Ha nehéz helyzetbe kerültél és nem tudod vállalni a kisbabát, kérlek írj nekünk! Határozattal rendelkezünk az örökbefogadáshoz. Sajátunkként fogjuk szeretni a picit, meg tudunk neki adni mindent, amire szüksége van. E-mail címünk: orokbefogadas@citromail.hu
 


"Hosszú, hosszú évek óta várunk Rád, s most talán, bár még mindig félek kicsit elhinni,úton vagy felénk.

Vajon milyen alakban csöppensz majd közénk?

Harcos kis krapek leszel, aki széles mosollyal, felemelt fejjel és határtalan lendülettel vág neki egy lehetőségekkel teli világnak?

Netán loknis angyalka leszel akinek az útja sokkal nehezebb de csodálatos, és női mágiákkal teli varázslatos utazás lesz?

Nem tudom még s nekem , bevallom teljesen mindegy is. Közhely, de vállalom: légy egészséges! Legyen minden porcikád a helyén, láss, hallj, dobogjon a szíved, s a többit én, mint hű szolgád egész életedben , megadom neked, ahogy csak tőlem telik.

Egyet azonban már most megígérhetek Neked, drága babám. Te sosem maradsz magadra, Sosem leszel egyedül, Bárhogy alakul a sorsod, bárhogy döntesz: mindig lesz egy segítő kar, egy óvó ölelés, egy biztató mosoly számodra amíg én élek!"

Kedves Kismama!

Ha a nagyon nehéz döntést meghoztad a babáddal kapcsolatban és egyetlen út maradt, az örökbeadás akkor kérlek írj nekem a szulolenni@freemail.hu email címre.

Köszönöm szépen!
 


Sziasztok!

Létrehoztam egy oldalt a facebookon, ahol fel tudjátok tölteni a bemutatkozásotokat és nyomon tudjátok követni az esetlegesen örökbe adni szándékozó kismamák írásaiat!

Kérlek, terjesszétek, hogy minél többen legyünk!
Nagyon köszönöm!

A neve: Örökbeadás, örökbefogadás

https://www.facebook.com/%C3%96r%C3%B6k ... 0272409255
janka87
Budapest
 
 


SZIASZTOK! AZ ELŐBBI BEJEGYZÉSNEK A LINKJE NEM MEGFELELŐ, MERT NEM CSOPORTOT, HANEM OLDALT HOZTAM LÉTRE, ÍGY AZ A LINK NEM FOG ÉLNI, DE EZ IGEN:

https://www.facebook.com/groups/149757175646136/

ITT TI IS TUDTOK FELTÖLTENI MAGATOKRÓL BEMUTATKOZÁST :)
janka87
Budapest
 
 


Kedves Kismama!


 


Mi megtettünk mindent, hogy kisbabánk születhessen, de sajnos nem lehet. Ha nehéz helyzetbe kerültél és nem tudod vállalni a kisbabát, kérlek írj nekünk! Határozattal rendelkezünk az örökbefogadáshoz. Sajátunkként fogjuk szeretni a picit, meg tudunk neki adni mindent, amire szüksége van. E-mail címünk: orokbefogadas@citromail.hu


 


 

 


Sziasztok. Érvényes határozattal rendelkezünk 0-6 hó közötti gyermekre illetve testvérekre. 7 éve várjuk a csodát, túl vagyunk sok inszeminacion és lombikon, 5 angyalkank is van már, ezért döntöttünk az örökbefogadás mellett. Berendezett szobával várjuk a mi kis babankat akit mindennel jobban várunk es fogunk szeretni. Ha nem tudod vállalni valamilyen okból születendő babadat, várjuk a leveled a bebitszeretnenk@gmail.com címre.
 


Rendezett körülmények között élő Pest megyei házaspár vagyunk.Szeretnék örökbefogadni 0-1 év közötti gyermeket.Ha olyan kismama vagy,aki nem tudja vállalni megszületett vagy meg nem született gyermekét ,kérlek keress meg minket.Mi nem ítélkezünk,mert biztos a legjobbat akarod a babádnak.
ninuska112@freemail.hu
momoka112
Aszód
 
 


Kedves Kismama! Ha azt a döntést kellett meghoznod, hogy kisbabádat örökbe szeretnéd adni, akkor mi szívesen felneveljük becsülettel, szeretettel, odaadással. Már 7 éve várunk babára, aki teljessé tenné a kis családunkat. Fiatal házaspár vagyunk Pest megyei kertes családi házban élünk. Ha gyermeked jó helyen szeretnéd tudni, ahol boldog élete lehet, keress minket kérlek a torokbaba001@gmail.com e-mail címen. Érvényes határozattal rendelkezünk.
 


7eve elunk szeretettben. Boldogsagunkbol egy kisbaba hianyzik. Sajnos nekunk nem adatott meg.
Kesdves Kismama ha On hibadon kivul nem tudod felnevelni mi orokbe fogadjuk es sajatunkent szeretnenk szeretettben nevelnenk.
Kerlek keress meg: baloghrenata28@gmail.com


Szegeden èlő hàzaspàr vagyunk. Hat ève próbàlkozunk babàval, eddig sajnos sikertelenül. December óta van hatàrozatunk 0-1 èves babàra, akit szerető csalàdunkba vàrunk,nagymamàkkal, nagypapàkkal, nagybàcsikkal-nènikkel és unokatesókkal körbevève. Ha szeretnèl bennünket megismerni, kèrlek írj a derica27@gmail.com címre.
derica
Szeged
 
 


Kedves Kismama!
14 éve alkotunk egy párt a férjemmel. 0-1 éves korig örökbe fogadnánk gyermeket. Minden lehetőség érdekel minket. Sajnos nekünk nem lehet vér szerinti gyermekünk, pedig mindent megpróbáltunk, hogy teljes legyen a családunk. Már csak egy baba hiányzik az életünkből. Ha jó helyre szeretnéd nyíltan örökbe adni, kérlek keress meg,hogy megismerkedhessünk! Minden megoldás érdekel, de csak is törvényesen!
nagyonvarunk@gmail.com

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: