Új privát üzeneted érkezett!

Ide várok mindenkit,akik fiatalon szültek!
Én 23-éves vagyok,van egy csodálatos 3-hónapos kisfiam! :D
Imádjuk őt! :)
Gyertek ismerkedjünk,barátkozzunk! :D
Vendég
 


Szia. Én 23 éves vagyok, van egy 25 hónapos kisfiam és egy 6 hetes pocaklakóm. :)
csbdiana
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

21 éves vagyok és van egy csodálatos kisfiam aki 14 hónapos lesz jövõhéten.
Szívesen ismerkednék korombeli anyukákkal, kismamákkal, akikkel közös programokat lehetne szervezni a gyerkõcökkel együtt természetesen. :)
Küldj PÜ-t, vagy aki nem regisztrált felhasználó, az írjon a deak.noemi@windowslive.com email címre!
anyuci89
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Jah, amúgy a XIII. kerületben lakunk.
anyuci89
Budapest XIII. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!Ide még ír valaki?

edina15
Csepreg
 
 


Sziasztok! 

Én 22 éves vagyok és van egy lassan 14 hetes pocaklakóm.

Jöhetek?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

Úgy látom újraindul ez a topik! :)

Én 28 hetes kismama vagyok és jövőhéten töltöm a 23-at! Az első babánkat várjuk, egy csodálatok kislányt! :) 
Lehet hülye kérdés és figyelmetlen vagyok...de Budapestiek vagytok? Én a XVII ker.-ben lakom.

Szép napot mindenkinek!:)

anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!


Én 21 vagyok, mire a baba megszületik addigra 22.


Jelenleg 13 hetes, 5 napos a pocaklakó. Én szombathelyi vagyok.


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sziasztok! 

Én erdélyi vagyok, de hétvégén voltunk Budapesten sajnos, magzati szívultrahangon Dr. Hajdú Júliánál.
A kislányunk programozott császárral fog születni ápr.6-án.

Anncsa, gratulálok a kislányhoz, van már nevetek?
Misa, épp egy héttel járok előtted a terhességgel. Hogy viseled?

Üdv, Timi

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

Kicsipotty- igen megvan már, Viktória Ágnes lesz, a Viki név már vagy 2 éve megvan, az Ágit meg anyu után kapja :) Ha fiú lett volna akkor Oliver Balázs, Oliver mert nagyon tetszik de kizárólag "e"-vel és nem "é"-vel a Balázst meg apukája után kapta volna, dehát lehet még fiam:) tervezünk még párat :)

Ma voltunk UH-n 920gramm már a nagylány, szépen fejlődik, sokat mocorog, főleg amikor fekszem! :) Sajnos a migrén és a reflux sokat gyötör, de Picilányért bármit:)

Ti hogy vagytok? Hogy viselitek ezt az időjárást?

Szép napot nektek! :)

anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
http://adatbazis.selfip.com/capitris/in ... &uid=TESZT





wakkancs
Budapest IX. kerület
 
 


Kicsipotty, megmondom őszintén nem viselem túl jól, persze nagyon örülök neki,


de eddig a hányás-hányinger viselt meg nagyon, most lassan egy hete ez kezd elmúlni, de mostmeg folyton elfáradok mindentől, a munkába vonatozás/buszozás sem egy leányálom, sehogy sem kényelmes, fáj a derekam, néha a fejem, zsibad a kezem, meg görcsölget 1-2 napja a hasam is. Sokszor kedvetlen vagyok, de eléggé túl vállaltam magam az utóbbi időben, munka, suli, lakásfelújítás, ilyesmi szóval ezt nem foghatom a babára.


A genetikai UH mondjuk nagyon jó élmény volt. Legszívesebben már berendezném a babaszobát, vásárolnék mindent, (habár nem teszem mert tudom, hogy még felesleges) meg persze amíg nincs kész a lakás addig nem is tudnánk hova tenni a dolgokat.


Már a karácsonyra is teljesen rákattantam, alig várom, hogy sütit süthessek, díszíthessek stb. Habár nemtudom, hogy fogom kivitelezni, mert tegnap panírozás közben is folyton le kellett ülnöm.


Bocsi a panaszáradatért, ma kicsit rosszabb kedvem van.


Ti hogy viselitek a dolgot?


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Kicsipotty, megmondom őszintén nem viselem túl jól, persze nagyon örülök neki,


de eddig a hányás-hányinger viselt meg nagyon, most lassan egy hete ez kezd elmúlni, de mostmeg folyton elfáradok mindentől, a munkába vonatozás/buszozás sem egy leányálom, sehogy sem kényelmes, fáj a derekam, néha a fejem, zsibad a kezem, meg görcsölget 1-2 napja a hasam is. Sokszor kedvetlen vagyok, de eléggé túl vállaltam magam az utóbbi időben, munka, suli, lakásfelújítás, ilyesmi szóval ezt nem foghatom a babára.


A genetikai UH mondjuk nagyon jó élmény volt. Legszívesebben már berendezném a babaszobát, vásárolnék mindent, (habár nem teszem mert tudom, hogy még felesleges) meg persze amíg nincs kész a lakás addig nem is tudnánk hova tenni a dolgokat.


Már a karácsonyra is teljesen rákattantam, alig várom, hogy sütit süthessek, díszíthessek stb. Habár nemtudom, hogy fogom kivitelezni, mert tegnap panírozás közben is folyton le kellett ülnöm.


Bocsi a panaszáradatért, ma kicsit rosszabb kedvem van.


Ti hogy viselitek a dolgot?


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


@Anonymous:


Sziasztok!


Huszka Barbara vagyok, a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar negyed éves szülésznő hallgatója. 
Az első gyermeket váró kismamák segítségét szeretném kérni, amennyiben van néhány szabad percetek, kérlek töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatom elkészítéséhez szükséges.



Válaszaitokat előre is köszönöm !  

https://docs.google.com/forms/d/1xTXpCG ... I/viewform


huszkabarbara
Kecskemét
 
 


Anncsa, nagyon szép nevet választottatok. A Viktória győzelmet jelent, nekem is nagyon tetszik a név.
Időközben kiderült, hogy nekünk is kislányunk lesz, Emma Rozina.

Misa, sajnálom hogy neked ilyen rossz ez az egész terhesség, az eleje nekem is eléggé rosszul indult.

Aztán kiderítették, hogy a méhlepényem elfedi a méhszájat, úgyhogy császár lesz a 36. héten, április 6-án.
Voltunk Bp-en is dr Hajdú Júliánál, magzati szívultrahangon mert félrevert a picikénk szíve, és azt mondta amint megszületik Emma műteni kell, szívfejlődési rendellenessége van. És ha mindez nem lenne elég, hétfőn este nagyon szerencsétlen guggolás következtében kifordult a térdem,a  térdkalácsom lecsúszott jobbra, mentő vitt el. Most 6 hét gipsz, de aztán műteni kell, elszakadt az ínszalag is. Nem épp kellemes így a 18. héten. 

Bocsi hogy így kipanaszkodtam magam, de tényleg eléggé rám járt a rúd mostanában. Ráadásul mi még együtt sem lakunk a párommal, most keressük a megfelelő otthont de egyelőre kevés sikerrel. :(

Hogy vagytok? Dolgoztok egyébként? Anncsa, gondolom nálatok már javában készül a babaszoba.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Kicsipotty látom rátok jár a rúd eléggé rendesen!! :S :( De kitartást!!
Amúgy a kicsi szivét teljesen rendbe lehet majd hozni? Nem lesz semmi probléma? 
A térded is.. tesómnak is volt ilyen, de még a babák elött, műtötték is, de sajna azóta sem az igazi, néha így is kimegy neki sajna. Most akkor csak fekvés meg pihi nem?!
Nekem a terhesség elején volt nagy aggódás, mert tavaj CMV beteg voltam, és nem tudták, hogy akkor most mi van. Korházban is voltam vele még tavaj nyáron, meg agyvizet is vettek, eléggé beteg voltam, és féltek, hogy nem ürült ki a szervezetemből teljesen, mert a vérképem azt mutatta, hogy reaktiválódott a dolog. És az a baj a CMV-vel, hogy a terhesség első trimeszterében a legeslegveszélyesebb.Nézték is, hogy van -e ciszta a pici agyában, meg, hogy minden jól feljlődik -e az agyában, testében. Szerencsére nem lett baj, csak a tavajit mutatták ki még, de mivel nem elsőre találkoztam a vírussal így immunis vagyok rá és a picit is védi. 17 hetesen voltam bent görcsök miatt is 5 napot, infuzio meg minden... :S de szerencsére nem volt baj. Azóta meg csak a migrén meg reflux, ami iszonyat....de amíg csak én szenvedek és a kicsi nem és nem is károsítja addig nyugodt vagyok és megéri! :)
A babaszoba kész van már szinte teljesen,  pár apróságot kell még vennem, sudocrem meg popsitörlő...ilyen kisebb dolgok. Inkább magamnak kell majd még a korházas csomagba, pl a nagymamabugyi... :D már van 3 de kell még, mert az itthonra is kell majd, talán még 2 hálóing, 1 plus köntös. Kaja meg üdcsi.
Amúgy kiderült, hogy a dokim nemigen tudta jól megmérni a súlyát, mert 11-én 920grammot mért és 15én a 4D-n meg 1513-at, emi szerintem is reálisabb, nemhiszem, hogy a 24hét és a 28+5 között csak 300 grammot hízott volna, meg érzem is. :) szóval szép nagyok vagyunk! :)

Nah azt hiszem sikerült 1 kisebb novellát írnom! :)

További szép napot és jó hétvégét nektek! Sok-sok pihenést és akinek kell gyógyulgatást is:)

Itt 1 foto a Hableánykámról! :)

Vikibaba :)


anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Anncsa, jaj de szép baba! Már én is alig várom, hogy menjünk 4D-re, hogy lássuk a kishercegnőt. De erre nem igen kerül sor sztem február előtt. 

Hát...Azt nem mondta a doki, hogy teljesen rendbe jön-e, de azt igen h ez az egyetlen esélye a túlélésre...és mivel ez az egyetlen, mindent meg fogunk tenni hogy teljes és normális élete legyen. Azt mondta nem az élettel összeegyeztethetetlen betegségről van szó, nem is javasolta az abortuszt, úgyhogy nem éreztem úgy hogy meg kellene szakítani...lehet hogy önzőnek gondolnak az emberek, de annyira várjuk és szeretjük, bízom benne hogy érzi és meg fog gyógyulni.

Nekem is volt már műtve a térdem, igaz az csak porcleválással de kész katasztrófa az is. Azóta is recseg-ropog. Nem tudom már mikor lélegezhetek fel, hogy csak Emmára és a körülötte levő dolgokra koncentráljak. Azt hittem a babavárás ilyen habos-babos 9 hónap de közel sem olyan. Legalábbis nem mindenkinek :(

Sajnálom hogy nektek is ennyit kellett aggódni, de jó hogy minden rendben és megnyugodhattatok. Mikorra vagy kiírva? Mutatsz pocifotót? Ne haragudj, lehet már kérdeztem de tök szita az agyam, hány éves vagy? És a párod?

Nekünk még semmi sincs megvéve a babának, egyedül a rucik vannak meg, de azok aztán tényleg mind megvannak, a kerilányom 2,5 éves és tőle kaptunk meg mindent. Pár bodyn és textilpeluson kívül nem kell vennem ruhát. De sem babakocsi, sem bútor, sem semmi.Igazából még nem is lakunk együtt, eléggé bonyolult. 300 km van köztünk, ő Kolozsváron él és dolgozik. úgy volt hogy én költözöm oda mert neki ott van a munkája, meg a lakás, de kiderült a betegség így úgy döntöttünk hogy ide költözik ebbe a városba, az ottani lakást eladja és veszünk helyette itt valamilyet, mert legalább itt vannak a szüleim és segítenek majd Emma körül. Lesz amit, még nagyon tudatlan vagyok. Szóval most Karácsonykor itthon lesz Gergő és akkor megnézi a házakat amiket kinéztünk, remélem sikerül megvenni is, hogy aztán lassan rendezkedjünk mert olyan közel van már az április. Észre se vesszük és itt lesz Emma. 


Huh, ne hari a regényért jól belemerültem. Kellemes estét kívánok neked . Ekkora már a pocakom:


Lilypie Pregnancy tickers
 


Nem vagy önző, egyáltalán nem! Nekem ha a CMV miatt ciszta lett volna az agyában akkor sajnos megkellett volna hoznoma legnehezebb döntést a világon, mert úgy biztos, hogy nem lett volna esélye a normális életre, de így szerencsére makk esészséges a törpe!!:) Én akármit elviselek, akármilyen vizsgálatot fájdalmat, csak neki ne kelljen. Remélem legalább annyi jó volt a migrénben, meg a vakbélben (amibe majdnem ott is maradtam, 1 hónapos gyulladást nem vett észre a háziorvosom, de kezelt minden szarra- bocsi a kifejezésért:D ), hogy a fájdalomküszöböm kicsit jobb az átlagnál, a migrén már 12 éve van... :S Mert epit nem akarok, nem engedem, hogy megint hozzáérjenek a gerincemhez.
Én 23 vagyok a párom 25. Sajnos egyenlőre csak albérletben lakunk, de bizakodunk, mindig van valahogy, spórolunk, és remélhetőleg a következő babánál már meglesz a saját lakás. Szerencsére rosszul nem élünk, nem mondom, hogy gazdagok lennénk, de megengedhettük magunknak az új tv-t a (nem új) kocsit. Modnjuk a kocsinál még nem voltam terhes és dolgoztam is. A terhességem miatt sajna kirugtak... :S De a pici  nem fog semmiben sem hiányt szenvedni, párom szakács én meg cukrász, szóval az élelmezése is felsőkategóriás lesz:D A sulit szerencsére befejeztük mind a 2-en, érettségi meg a szakma, szóval ezért sem kell már aggódni. Habár még van 1-2 szakma ami érdekel, de azok pénzesek, meg nem tudom, hogy lesz rá időm, de majd kialakul.
Pocakfotózásra jövőhéten megyek szombaton, azon rajta lesz a kis családunk :) majd felteszek olyat, mert sima pocakfotósat valahogy mindig elfelejtünk csinálni...sajna, pedig jó lett volna ilyen sorozatot csinálni. Majd a következőnél :)
Amúgy tényleg pik-pak eltelik az idő!!! most tudtam meg, hogy baba lesz és nézzenek oda...31 hetes a Vikim. Mondjuk nem érzem úgy mintha menne az idő, csak ha így visszanézek. Minden nap lassan megy el és olyan messzinek tűnik a vége, de biztos csak azért érzem így, mert minden hétköznap egyedül vagyok általában, nemigen vagyok már mászkálós. Tesómnak 2 picije van, anyumék sem itt laknak a szomszédban. Meg hát azért is érzem úgy, hogy nem haladunk az idővel, mert nagyon várom már, hogy a kezemben foghassam, gyanítom, hogy ha valami rossz dologra kéne várni akkor rögtön itt lenne az idő. Amúgy január 29 a kiírt időpont de 1 héttel nagyobbnak mérték legutóbb. Lehet korábban jön, az én tippem a 19-e, de nekem amúgy is ez a szerencseszámom! :D

Nah megint litánia lett:D Bocsi! :)

anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Ancsa!

Bocsi, hogy nem jöttem hamarabb de eléggé kikészít ez a fekvés, sokkal rosszabb mintha egésznap körbe mennék. :/

Neked sem volt akkor könnyű az élet, rád járt a rúd rendesen, de nagyon jó hogy makk egészséges a kiscsaj, örülök nektek. 

Ti is fiatalok vagytok akkor. Az én párom nemsokára tölti a 26-ot. És képzeld, úgy néz ki kaptunk házat, pénteken megyünk genetikára és utána meg is nézzük élőben, ha tetszik akkor az előleget ki tudjuk fizetni és indíthatjuk a papírokat. Olyan boldog vagyok, mert akkor lassan nekifoghatunk Emmának is vásárolni.

Kinéztem egy babakocsit, Silver Cross Sleepover Elegance, de majd gutát kaptam amikor megláttam az árát, több mint 300 ezer ft  Ezt tuti nem fogjuk tudni megvenni, pedig szerelem volt első látásra. Én azért még reménykedem, hogy valahol találunk olcsóbban, használtan. Hanem majd be kell érjük valami olcsóbbal.. Sajnos minden babadolog olyan drága, nem is értem hogy lehet kevés fizuból gyerekre készülni. Nekünk kicsit annyiban jobb, hogy a szülők megkérdezték mit szeretnénk, és elmondtuk nekik hogy majd ha lesz lakás, akkor vehetnek valamiket. Nagyon ragaszkodnak a vásárláshoz, de így legalább hasznos lesz amiket vesznek, olyan ami kell.

De jó szakmátok van. Az anyukám is cukrász, öcsém meg most tanul szakácsnak, szóval hasonló a helyzet itt is, főleg most hogy ágyban fekszek, kényeztetnek mindenféle földi jóval.

Ha meglesznek a pocakfotók, mutass párat légyszi, ha nem baj, kíváncsi vagyok :)

Nektek már hamarosan itt a nagy nap... Aztaaa  Úgy lennék a helyedben. No, de remélem hamar eltelik nekünk is, és itt lesz április 6a. Ha küldesz egy emailcímet, akkor küldök meghívot a blogomra.

Mi amúgy ma vagyunk 18 hetesek, nekünk ez számít félidőnek, mert ugye 36. hétre fog születni Emma. Fáj a szivem nem kicsit, hogy nekünk nem adatik meg a természetes szülés, de ennél nagyobb bajunk sose legyen.

Ne haragudj, nekem is kicsit hosszú lett. Esetleg ha van facebookod, akkor írd le a neved és megkereslek, hogy ott beszéljünk, talán kicsit könnyebb.

Vigyázzatok magatokra, puszillak

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia Ancsa, minden rendben veletek? Rég írtál.

Misa, nálatok?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia!
 Igen minden rendben, habár már eléggé a végét járjuk, nem is bánnám, h ha már végre kintlenne a kis Ficánkám! :)
Neharagudj h nem írtam ilyen sokáig, csak valahogy mindig lemaradt, eléggé sokat vagyok fáradt, csak fekszem és próbálok aludni, habár a savam miatt nemigen megy, meg a folyton pisiléstől. Aztán itt voltak az ünnepek is. 
Facebookon is megtalálsz persze, Bebők Anna vagyok, a profilképemen 1 piros felső van rajtam, és barna a hajam, 1 pocakfotós kép! :)
Ez a kép lesz kint, de ide is felteszem :) 


ezen a képen 33 hetesek voltunk.

Hosszabban majd írok akkor facen, jelölj majd be és írj üzit, h te vagy az :) 
Veletek minden rendben amúgy? 
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Anncsa! Hogy vagytok? Megszületett már Viki baba? Írtam facen levelet, sztem az egyebekben nézd majd meg. Barátnak sajnos nem tudlak jelölni, úgyhogy ha tudsz, tedd meg te. Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia Kicsipotty!

Örömmel tudatom, hogy 2015 január 12-én 17:20-kor 51 centivel és 2600 grammal megszületett az én kis gyönyörű Hercegnőm! Sajnos sürgösségi császár volt, hipertomia, toxémia, placenta elöregedett.. de a pici jól van, nagyon szépen fejlődik és iszonyat gyorsan hízik! :) Tejcsi van bőven szerencsére! :) Így röviden ennyi történt velünk. Facbookon majd megnézem, de valami miatt azt írja, hogy nem tölthető be az oldal, amint tudom majd megnézem! :) Te hogy vagy? Növekszik rendesen a pocaklakó? :)
Majd teszek fel fényképeket is a Manóról! :)


További szép napot! :)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

17 hetesek leszünk pénteken én 25 éves vagyok. Ha minden igaz kisfiú lesz :)
Már nagyon varom hogy újra láthassam!
Mindenkinek kellemes Babavárást! Vigyázzatok a bacikkal ;)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


ÚJ! Spórolási lehetőségek kismamáknak, kispapáknak!

https://docs.google.com/forms/d/1AQNhu7 ... rm?c=0&w=1
marko95
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok :) szokott még ide irni valaki? :) szivesen beszélgetnék ismerkednék anyukákkal :) nekem van egy 4 hónapos gyönyörű kisfiam
eni0528
Gégény
 
 


Szia eni0528!
En is jo reg neztem mar be ide!
Nekem 16 honapos lesz 12en a kislanykam, en novemberben toltom a 25ot es Budapesten lakom!
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én a 19. kerületben lakom, 8 hónapos a kisfiam, 26 évesen szültem. Ha van itt környékbeli, szívesen ismerkednék. Ringatóra és babaúszásra járunk egyelőre. :)

Kép
 
 


sziasztok, én a 13. kerületben lakom. 25 éves vagyok, 2 hónapos a kifiam. szívesen ismerkednék (környékbeli) anyukákkal, kismamákkal, személyesen is!
shoot1ngstar
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! 25 éves, lassan 21 hetes kismama vagyok. Budapesten a XI kerületben lakunk. Minden nagyon új nekem a babavárással kapcsolatban - főleg az ügyintézés része (orvos választás,stb.) - és a környezetemben nincsenek kismamák. Ha úgy adódna, hogy alakulna bármilyen - akár már babás-anyukás játszóteres találkozó, vagy más, szívesen csatlakozok, beszélgetek. Vidékiek vagyunk, 5 éve dolgozok itt a városban, nagyjából csak velem egykorúakkal, így tényleg nehéz kismamás témákról beszélgetni a mindennapjaimban :) Ráadásul első gyermek, így mindent most "tanulunk". Előre is köszönöm a visszajelzéseket, Eszter Egy boldog babaváró
eszter25
Budapest
 
 


Sziasztok! 25 éves, lassan 21 hetes kismama vagyok. Budapesten a XI kerületben lakunk. Minden nagyon új nekem a babavárással kapcsolatban - főleg az ügyintézés része (orvos választás,stb.) - és a környezetemben nincsenek kismamák. Ha úgy adódna, hogy alakulna bármilyen - akár már babás-anyukás játszóteres találkozó, vagy más, szívesen csatlakozok, beszélgetek. Vidékiek vagyunk, 5 éve dolgozok itt a városban, nagyjából csak velem egykorúakkal, így tényleg nehéz kismamás témákról beszélgetni a mindennapjaimban :) Ráadásul első gyermek, így mindent most "tanulunk".
Előre is köszönöm a visszajelzéseket, Eszter Egy boldog babaváró
eszter25
Budapest
 
 


szia eszter en szivesen segitek! 3 honapos kisfiam van. :) ird meg az email cimed priviben! koszonom :)
shoot1ngstar
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! 29 éves solymári kismama vagyok, jelenleg 15 hetes, nekünk is ő az első baba. Nagyon szeretek sütni-főzni, kempingezni, biliárdozni, korizni, kirándulni, társasozni és beszélgetni :) Szeretnék ismerkedni és beszélgetni akár baba-témákról, akár bármi másról. 

wiki9
Solymár
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Nézi még valaki ezt az oldalt?
eszter25
Budapest
 
 


VigyorKedves Anyukák!
Babysitterkedést vállalok 6 hónapos kortól, Csecsemő és Kisgyermeknevelői végzettséggel, 4 éves bölcsődei szakmai tapasztalattal, ahol jelenleg is dolgozom.
Én nem csupán felügyelek, "szitterkedek"! Kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, beszéd- és mozgásfejlesztő eszközökkel készülök személyre szabottan! Iskolás korú gyerekekkel szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Sajátos nevelési Igényű Gyermekekkel is szívesen foglalkozok, mivel integrált csoportban dolgozom van tapasztalatom.
Célom a gyerekeknek a családdal együttműködve kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!
Ha felkeltettem érdeklődését várom hívását, vagy e-mailjét!
06305572020
babysitterkitti@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron