Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit:


De szuper :) A kombinált teszt ajánlott, sokan az Istenhegyi Klinikára mentek a genetikai uh és vérvételre keress rá szerintem, hogy náluk mennyi (magán)
Hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag,
Köszi, igen láttam az Istenhegyinek is a honlapját nagyjából ugyanazon az áron dolgoznak mind a 2 klinika. Nekem korrektnek tűnik mind2 most megkerestem ezt a Czeizelest aztán meglátjuk. Igen ez a vérvétel plusz átfogó ultrahang kombinációja ez a kombinált genetikai vizsgálat.
Megvagyok, bár még mindig álomkóros. Egyes ételek megforgatják a gyomrom bizony, de még nem hánytam és remélem hogy nem is fogok :D
Neked mozgólódik már aktivan a kis trónörökös?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:

Én május 18.án megyek Pécsre genetikai uhra plusz tanácsadásra. Ezt a kettőt a tb támogatja a kombinált teszt meg 9000 ft. Hozzám Pécs van a legközelebb így ezért megyek oda. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 

 
 

Köszönöm, erre nem is gondoltam most hirtelen.
Kicsit fáj is a hasam.
Ez a folyamatos tehetnék még a gyomorsav a torkomban kicsit kakasztó. A mellem melltartóban vannak reggel ota, és nagyon kényelmetlen de csak most eddig mindig bírtam... most még a fejem is megfajdult lehet az éhség...
Kicsit nyávogós vagyok bocsi... :oops:

A progeszteronnak az ovuig viszonylag alacsonyan ovu után viszont magasabban kell lennie.
A ciklus elején és a végén is nézik az ösztrogent is ég a progeszteront is mert jó arányban is kell lenniük.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Köszönöm, erre nem is gondoltam most hirtelen.
Kicsit fáj is a hasam.
Ez a folyamatos ehetnék meg a gyomorsav a torkomban kicsit kikasztó. A melleim melltartóban vannak reggel óta, és nagyon kényelmetlen de csak most eddig mindig bírtam... most még a fejem is megfájdult lehet az éhség...
Kicsit nyávogós vagyok bocsi... :oops:

A progeszteronnak az ovuig viszonylag alacsonyan ovu után viszont magasabban kell lennie.
A ciklus elején és a végén is nézik az ösztrogent is és a progeszteront is mert jó arányban is kell lenniük.

A tabletom önállósítja magát és mindent átír... Elnézést.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:


amikor kedve tartja igen, főleg fagyi után :D Ne ilyedjetek meg rossz időben nem annyira aktívak mint máskor.


@ritus922:


Merre laktok?


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Bács-Kiskun megyében Baja alatt egy kis faluban Dávodon. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
3 éve voltunk ott 3 napra :D


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:
Jaj de jó! Biztos jó volt! Már nem is fontos hogy nem tudtatok menni!!!
Kombinált teszt: nem csináltattam meg mert ikreknél nem ad releváns eredményt! Helyette azt az összeget extra uh-ra költöttük, így uh követéssel ellenőrizzük öket! Minden uh eredmény jó! Anno a csajoknal még nem voltAk ilyen felkapottak ezek a tesztek, csak uh, úgyhogy én teljesen bízok benne! ami olyan azt úgy is felismerik rajta!
Istenhegyi klinikát javaslom én is! Nagyon jókat mondanak róla!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@scolo: csak egy tipp savra keksz? szerintem az idöjárástól fájdulhat meg a fejed ?! Melled meg arnika vagy mentolos krémmel tudod csillapitani vagy jégzselével kellemesen hüssiti.
Hasamra is arnikát szoktam fujni nagyon jó rá.
babamama29
Tirol
 
 


 


http://kneippmagyarorszag.hu/termek-kat ... ok/kneipp-árnika-masszázsolaj-100ml-detail

Dm vagy müllerben tudsz venni. 

De a lóbalzsam is nagyon jó. Amugy nem tudom miért az a neve nem kennik a lovakra. 

babamama29
Tirol
 
 


Babamama
Köszönöm.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@kiscsillag201:


Dávodon?:) És hogy tetszett? :) Én 16 évig laktam itt aztán beköltöztünk Bajára majd tavaly április közepén a párommal visszaköltöztünk a régi házunkba. :) Nagyon szeretek itt mert nyugis közel van minden (posta, bolt) plusz kb 200 méterre van egy játszótér is ami majd később nem lesz hátrány. :)

Ki hogy van? Akik mostanába nem várják valami tünet? Kismamák? :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Nekem furcsa volt a csend :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@ritus922:
En Bajan tanultam a foiskolan :lol:
Nekem is a korhazban csinaltak a
Little!kombinalt tesztet,e-mailben kaotam meg a vereredmenyt.
Mi most voltunk a genetikai uh-n az istenhegyi klinikan.Csak ajanlani tudom.Viszont szerintem mind a ket helyre be kell idoben jelentkezni.Nekem is 3 hettel elotte kellett jelentkeznem.En az istenhegyit nagyon ajanlom.Ha oda mennel,kerd magad a Hajdu Krisztinahoz vagy a Batorfi dokihoz.Csak jokat olvastam roluk,es a szemelyes tapasztalatom is az a Hajdu Krisztinaval.En a Czeizel kozpontrol miota ez lett a nevuk nem hallottam jokat.En a ket emlitett doki miatt valasztottam az Istenhegyit!
Babamama,ha 27-tol mersz ilyen magasabb hot,akkor ha ahhoz hozzaadunk 14-et az majus 10.Tehat en csak utana mennek orvoshoz ha nem jon meg.

mimkosz
Budapest
 
 


Én ma voltam az első ultrahangon. Minden rendben van, korának megfelelő, december 23-ra írt ki az orvos. 6 milliméteres a kicsike. Doki szerint hajszál híján ikrek lettek, mert a bal petefészkem is termelt egy szép nagy tüszőt. Most annak fel kellene szívódnia. Szívhangot is tudott mutatni. Viszont nagyon hányingeres vagyok, alig tudok valamennyit enni. Sajnos egész nap fennáll ez az állapot, nem csak reggel.



Próbálok képben lenni a fórummal, de a számítógép fénye is zavar, alig tudok fenn lenni. Hihetetlen, hogy milyen nagy változásokra készteti a testet egy ilyen kis pinduri lény. Két hét múlva megyek kontrollra, akkor kapok papírt a védőnőhöz is.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@mimkosz:
Én is a bajai főiskolára jártam óvodapedagógus szakra, 2014ben végeztem. :)

Én is sok jót olvastam az Istenhegyi klinikáról csak nekem nagyon messze van. :)

Kiscsillag igen itt nagy a csend az egyszer biztos. Furcsa is azoknak akik nagyvárosból jönnek ide nyaralni, de megszokható. :)

Molyocska gratulálok a babódhoz. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@molyocska:
Gratulálok :)
bunny88
 
 


@molyocska:
Gratulálok babóhoz, rosszulléthez kitartás :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


babamama29
Tirol
 
 


@ritus922:
En egy kicsit korabban :lol: 2007-ben es tanito szakon.
Molyocska gratulalok!

mimkosz
Budapest
 
 


Kismamák nagyon gratulálok nektek! Remélem hamarosan hozzánk is jön a gólya :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


scolo a tüneteid sztem jót jelentenek, főleg ha nem szoktak jelentkezni.
Nálunk ez a hét most nyugis,kedden lesz meg a vérvétel eredménye,akkor leszek a 12.cnon és elkezdek ovutesztelni. 5db tesztem van csak,remélem elég lesz.előző ciklusban nagyon sokat elhasználtam és nem lett pozitív.25 napra jött meg és alig volt vmi.az orvos szerint valószínű,hogy nem volt peteérésem.remélem most annál inkább lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Molyocska: hatalmas gratula!
Émelyges már. Csak ilyen, 17 hetig majd meg haltam tőle, most már csak reggelente van, de ez már meg se kottyan, hatalmas változás megy végbe a szervezetben!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok :) Tegnapra váram a mikit de eddig még semmi csak drutális savam van. MAjd nem behá..m a virágok közé ma reggel. 
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:


21.-e és 27.-e között mértél hőt reggel? Mert szerintem a között valamikor volt ovud... Amúgy a hányingeren kívül van még valamilyen tüneted? :)

Scolo mi újság? Hogy vagy ma?

Caroline:
Tetszik az új képed,remélem babát hoz! :)

9/6. dpo
kolibri25
 
 


@kolibri25:


Szia a nem mértem höt :( Mert csináltam Ovu  tesztett egyész honapban és arra hagyartkoztam. 
37 a höm gyomorsavam van meg fáj a fejem ennyi tünetem van meg néh szur a hasam.
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Szerintem is a ket idopont kozott volt.De ha irtad,hogy 21-en meg 36,5 volt,akkor legkorabban masnap reggel volt ovud es utana nap az elso dpo.Tehat ma akkor a 13.dpo-n vagy kb.a legkorabban.Tehat nem baj,ha a tesz meg negativ.Az egyre emelkedo ho biztato nagyon.Es a hanyinger is.

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:



Remélem igazad van és küldök nekem egy félméteres Milkát :)
babamama29
Tirol
 
 


@molyocska:


Gratulálok :D


@balisha:


Köszönöm :)
A torkomban nem volt gyomorsav sohasem, most viszont masszívan jelen van.


@kolibri25:


Egész jól vagyok köszönöm.
A melleim külön életet élnek fájnak, az erek változatlanul látszanak, a gyomorsav a torkomban van, délelőtt nem tudtam enni, mert kifordult az étel a számból.
Tegnap délután, este, és ma reggel töröltem egy picit barnás elszíneződésest, meg fájt a hasam, de azóta semmi ilyen.
A hőm a tegnapi 36,9 után felment 37,0-ra :)
Veled mi a helyzet? Hőd?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:


Hányadik napon jársz? :)
babamama29
Tirol
 
 


@scolo:


Juj, de jókis tünetek, nagyon biztatóak! :) Mikor tesztelsz?

Nekem a hőm a cover line fölöttvan, de még több, mint egy hétig így is kéne maradnia! :) Úgyhogy előveszem a türelem kártyát! :)

Csatolom!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 92800_.png

kolibri25
 
 


@babamama29:


21. cn, 10. dpo


@kolibri25:


Mást nem tehetsz, türelem, és kiderül mi a helyzet :) bizom benne pozi leszel, simán lehet szerintem a hőddel :)

Szerdán tesztelek, előbb nem akarok, addig meg nálam is nyugalom van... már amennyire sikerül.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:


elvileg én a 13 dpo-nál járok de a melleim el vannak  mell fályás mérvadó?
babamama29
Tirol
 
 


De izgi, nagyon szorítok nektek csajok :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


babamama29
Tirol
 
 


@balisha:
Üdv itt! Örülök h együtt haladunk. Nekem 17- èn lesz meg a 4. ciklusnapon levett vèr eredmènye. Nagyon várom, De persze megyek a 21. Napira is. Szoritok mindkettőnknek.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Sziasztok én is bejelentettem (pontosabban mi is)!
Tegnap voltam uh- on és fejlődünk szerencsére 20 mm- es a baba. Így 8 és fél hetesek vagyunk ( vonalzó ha gép előtt vagyok kijavítom). Majd csak 3 hét múlva kell vissza menni a dokihoz 11 hét körül hogy pontba belőjük hogy mikor leszünk 12. hetesek, mert itt úgy megy hogy a 12.heti uh mindenképp a kórházba kell lennie!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:


de jó, hogy így növöget a kis csöppség! Gratulálok! :) Mit szóltak? :)

Babamama:
A mellfájás nem mérvadó, nálam pl. azt vettem észre, hogy mensi előtt egy héttel már nagyon elkezd fájni. Ez mindenkinél más szerintem.

Scolo:
Szerintemisjódöntés csak a nemvárt napján tesztelni. Én is kivárom, ha addig nem jön meg. Nagyon szurkolok neked. Remélem a barnázás nálad a beágyazódás jele volt ésmárel ismúlt.
Hogy vagy?

Caroline, balisha:
Hőmérőztök is ebben a hónapban, vagy csak az lh tesztet fogjátok használni?

10./7. dpo
kolibri25
 
 


@kolibri25:
Húú hát mindenki nagyon örül doki tegnap mondta hogy nekünk nem kell gondolkodni hogy mit veszünk karácsonyra mert a baba a fa alatt lesz!! Úgy vagyok kiírva hogy 2016.12.12-re,de ha ilyen szépen haladunk lesz az mikulás is :-)!!!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@scolo:
Nagyon drukkolok érted, szerintem jók ezek a tünetek ( már mint jót jeleznek), mikor lesz az első tesztek napod???

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Jó reggelt mindenkinek :)
3napja késik a Miki de a tesztem még negativ. 


babamama29
Tirol
 
 


@gorzi:
Gratulálok! Csodaszép Karácsonyi ajándék lesz!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


babamama29
Tirol
 
 


@gorzi:
Gratulálok :) csodaszép kariajándékotok lesz :)
bunny88
 
 


én úgy ébredtem hogy hajnalban elkezdtem barnázni, szóval ez se a mi hónapunk volt.... :cry:
bunny88
 
 


@bunny88:
Sajnálom, de azért még barmi lehet! Amig nincs vérzés!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:
Köszi a bíztatást :) csak olyan elkeserítő, hogy a családban mindenkire csak ránéznek és azonnal terhes lesz, mi már fél éve próbálkozunk(tudom hogy még nem olyan sok) és sehol semmi... kicsit most letörtem....
bunny88
 
 


@bunny88:
Még ne keseredj el, amíg nincs meg biztosan addig van remény!! Mikorra nem várod?

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:
hivatalosan csütörtökre, de szerintem hamarabb volt ovu, és akkor hétfőre
bunny88
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?