Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Bodzássüti, remélem, hogy jobban vagy.... Ölelés!

Etus, Bari, igen, már kezdődött a folyamat, én csak a végső jó hírrel szeretnék jönni, tanulva az előzőből a 20-dik héten :):) - ilyenkor jobban érzem magam kicsit háttérbe vonulva. :)

Barikám, Te is kezdtél? Drukkok mindkettőtöknek!

Agár, remélem, hogy jól vagytok és húsvétra már otthon.
Dóri, drukkok!!!! Már visszaszámlálás?

PUSZI és pocaksimik
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Örülök, hogy jól vagy! :lol:
Ma reggel gondoltam, hogy úgy eltüntél.
Ne vacakolj már, hogy csak a jó hírrel akarsz jönni! :?
Az a baj, hogy nem ezen múlik! :(

Szerintem most minden jó lesz!!!!! :lol: :lol:

Nem írtátok meg, hogy valamelyikőtök kezdett-e fogigátlóval!!!!
Meddig kell szedni?

Puszi sok!!!

U.I. Dóri már úgy vagy, mint régen a katonaságnál! Vágod a centit!!! :lol: :lol:
etuspocok
 
 


Szia Etus,

nagyon bízok, bizakodok. A részeredményekkel nem szeretek jelentkezni, azokból úgysem lehet semmilyen következtetést levonni, és túl sem akarom agyalni a dolgokat. Már szurizok.
Ma adtam be magamnak az elsőt, persze, hogy három helye maradt, nem túl jól sikerált :) Fogigátlóról nem tudok nyilatkozni, nekem sosem kellett szedni, csak szurikat kaptam.

Szal majd jövök :):)

Azért lehet szorítani!!! :)
zzafir75
 
 

 
 

Sziasztok!

Etus én kezdtem fogigátlóval Lindynette-t szedtem Júl.27-től Aug. 16-ig.

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Dóri!

Tegnap már írtam neked, de eltünt.
Én is ezt kaptam. Ezek szerint be kell szedni az egy hónapos adagot és csak utána indul a szúrós dolog.
Dóri orvos mit mondott? Agárról tudsz valamit?

Mindenki nagyon eltünt!!! :lol:
Készültök a húsvétra?

Zafír drukk, drukk!! Közérzeted jó?

Bari? Bodzássüti?????

Puszi nektek sok!!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nagyon sokat gondolok Rád, remélem, hogy jobban vagy..... ÖLELÉS!!! Ne add fel!

Etus, köszi, igen, jól vagyok, valamiért pozitív megérzésekkel, de erre nem nagyon lehet hagyatkozni... :):) Biztonságban érzem magam az orvosunknál és maximálisan megbízok benne, ezért szerintem ez a nagy nyugalom. Ha ő mondja, hogy jó lesz ez, akkor biztosan így is lesz! Én mindent megteszek, ami rajtam múlik :):)

Bari, Nálatok kezdés?

Dóri, hogy vagy???

Agár, jöttök haza Húsvétra?

Natalie? Mi újság?

Pocaksimik, pusza
zzafir75
 
 


Etus,

Te hogy vagy? Milyen a közérzeted a kezdéssel kapcsolatban?

++++
zzafir75
 
 


SZIASZTOK Lányok!!

Egy kicsit szomorú voltam ebben a pár napban süti miatt!!
Olyan borzasztó hogy annyi mindent megteszünk és nem utolsó sorban olyan sok pénzt ki fizetünk hogy legyen kis babánk !!
És még így sem garantált a siker :cry:
de legalább megmagyaráznák hogy mért nem sikerült!!

Ne haragudjatok nem akarok senkit sem le hangolni csak kicsit nehéz.
de reméljük előbb utóbb mindnyájan kismamik leszünk!!

Sikerült elérnem a dr.nőt június 1 én lesz a férjem műtétje!

Szép napot nektek!!
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Etus dokihoz majd kedden megyek..nem beszéltem mostanában Agárral biztosan nagyon leköti a babák hízlalása, de tervezem, hogy felhívom vmikor..nem akarom nagyon zargatni..

Zzafir: kérdezted, hogy vagyok hát azt hiszem ez a tipikus szarul, de büszkén állapot egyrészt örülök, hogy még bírjuk együtt a babáimmal másrészt már azért kicsit sok a jóból. Kegyetlenül fáj minden tagom, és minden mozdulat az állás a fekvés, az ülés...meg ez a meleg sem tesz túl jót, de legfőképp már türelmetlen vagyok azt hiszem és szeretném már a karomban tartani őket és puszilgatni, meg pelenkázni stb..remélem kedden már végre megmondja az orvos a pontos dátumot...


ölelés, drukkok: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Natalie, sajnos nem tudják, hogy mi mikor és miért, vagy miért nem sikerül. Ha olvastál minket, láttad, hogy mi is min mentünk keresztül. Nálunk már a novemberi kezelés során sikerült végre a baba, sokadik-sokadik próbálkozásra, erre a 12-dik heti uhun kiderült, hogy beteg, nem tarthattuk meg :cry: :cry: . De nem szabad feladni, muszáj-muszáj küzdeni! Bodzássüti, én is sokat gondolok Rád, remélem, hogy napról napra picit jobban érzed magad.
Nat, szuper, hogy megvan a műtét időpontja!!! Drukk!!!

Agár, mennek a hízlaló drukkok!!!

Bari, Etus, hogy vagytok?

Dóri, pont néztem a vonalzódat, hogy már alig van hátra egy kis idő, nagyon drukkolok!!!! Kitartás!!! Kíváncsi vagyok, mit mond a dokid, de már nem lehet messze a nagy nap :):)

ÖLELÉS!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Jelentem itt van piri :lol: Holnap sztem megyek Déviszhez beállításra :wink:

Zafír, drukk Neked is a stimuhoz :lol:

Dóri, pfúúú mindjárt a karodban tarthatod a törpikéket :lol: Ha van híred Agárról gyere majd :wink: Vigyázzatok magatokra!

Natalie, húúú nagy drukk a műtéthez :lol: Ami a sikertelenséget illeti, igen talán ez az egyik legrosszabb,h nem lehet tudni,h miért nem sikerül. Ha tudnánk, akkor tudnánk változtatni a dolgokon....de sajnos annyit még nem fejlődött az orvostudomány,h a miértekre választ adjanak... :shock: Bíznunk kell a véksőkig és hinni benne,h egyszer mi is anyukáá és apukák leszünk :wink:

Bodzássüti, hiányzol...remélem már jobban vagy egy kicsit :roll: Ölellek!!!

Etus, hogy vagy? Mikor mész a proktológushoz?

Hepehupa, nem jártsz már erre sohasenem? Hogy vagytok? Tofukánk???

Pussz mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok! :lol:

Tegnap voltam a proktológusnál. Ha ezt tudom előre, hogy mi lesz akkor nem izgulom magam agyon!!!! Már el is kezdtük a kezelést! :lol: Májusban megyek ismét. Nagyon rendes volt a doki. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Zafír kérdezted, hogy vagyok; JÓL :lol:
Szedem a fogigátlót, holnap meg megyek UH-ra. Ez itt a könnyebb rész! :lol: Szúrkálás gondolom májusban indul. Na azt nem lehet szerintem megszokni. :cry:
Te hogy bírod a szurikat? Közérzeted milyen?

Dóri, sok-sok erőt kívánok neked a finishez!!! Próbálj pihenni hétvégén!! Majd írd meg mit mond az orvos kedden!

Bari drukk neked!!! Gyere holnap, hogy mi volt!

Süti mi van veled????? Jobban vagy egy picit? Gondolok rád sokat!

Natalie meg fogjátok látni, hogy olyan gyorsan túl lesztek a műtéten, hogy mire felocsúdnátok már a lombik közepén találjátok magatokat! :lol: Drukkolok nektek is!!!

Puszillak benneteket!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem Agárral a kislánnyal volt még egy kis gond nem is értem..meg szondázták szegényt, hogy majd úgy etetik(Agár sem értette miért)amikor olyan szépen evett üvegből meg ciciből is...csak éppen rossz helyre rakták a szondát és szegénynek a tüdejébe nyomták az anyatejet!Normálisak????én biztos az ő torkukba nyomtam volna le valamit!Szörnyű, hogy ilyen megtörténhet szóval vissza az intenzívre ahol leszívták neki amennyit tudtak a többire meg kapott antibiotikumot, hogy felszívódjon azt mondták előfordul...hát kiváncsi lennék ha az ő gyerekükkel fordulna elő mit mondanának...szóval ennyit a magyar egészségügyről...de hál'istennek már jól van és ami a legjobb hír: Holnap reggel hazamegy az egész család!!!!!!!!Nagyon örülök nekik lehet, hogy kedden a doki után meglátogatom őket egy gyors kukkantásra...hát ennyi a friss hírek. Aztán majd cserélünk agár majd tudósít rólunk ha nekem is eljön az idő(remélem már hamarosan)


Puszi: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Etus, köszi, jól vagyok, közérzetem változó, hol optimista, hol.... hagyjuk is :) Reméljük a legjobbakat!!! ÉRDEKES: első alkalom, a sokadik próbálkozások közül, hogy nem parázok a szuritól. Magamnak adom be, Bari és Bodzássüti tanácsait követve. Jelentem, megy! A nagyobb bíbelődést az összeszívogatás jelenti inkább, tűcsere, ilyenek - ezt a részt nem kedvelem. A szúrás már oké.
Te hogy érzed magad?
Egyébként vmiért az jár a fejemben egy ideje, hogy ez az utolsó próbálkozásunk, ha nem sikerül, kész-passz, én már nem folytatom. Sokadik. Elég volt, belefáradtunk. Úgyhogy piszok jó lenne, ha végre sikerülne.... :)

Dóri, hogy vagy? Kitartás a hátralévő hetekre! Már nem sok van hátra. Remélem, hogy az Agár-család jobban van, teljesen ledöbbentem a soraidon. Felháborító!!! De a lényeg, hogy már jól vannak és talán hamarosan végre otthon! Agár, puszilunk Benneteket!!!

Bari? Kezdés???

Natalie, már nektek sincs sok idő hátra.

BODZÁSSÜTI, remélem, hogy jobban vagy.... léleksimik és kitartás!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír a HŐŐŐŐS! NAGYON ÜGYI VAGY :!: Ugye,h jobban fáj ha más adja be? Amúgy ne is gondolkozz a következőn :wink: mert nem lesz és kész :!: :!: :!:

Dóri, köszi az infót Agárról és hát NO COMMENT....pfúúú olyat tudnék mondani...és a legszőrnyűbb,h ilyet már én is hallottam, de ott sajnos rosszul végződött a dolog.
Bébikéid mit szólnak ehhez a meleghez?

Nálunk: piri tegnap vicceskedett, de szerencsére már pontosan 28 napra megérkezett. Fél óra múlva indulok Déviszhez :lol: este majd jövök :lol: Ha minden jól megy jövő kedden megszúrhatom magam :lol: már annyira várom :oops:

Puszikálok mindenkit!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari: hát a babák jól elvannak rengeteget mozognak...én már inkább szenvedek a melegtől folyton az ájulás kerülget annyira nem kapok levegőt és nagyon fáj a szeméremcsontom, meg a derekam annyira nehezemre esik mozogni:((jó lenne már látni a végét....


drukkok, ölelés és Kellemes Húsvétot Mindenkinek!!

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nagyon sajnálom, annyit gondoltam rád!

Mi délben hazaérkeztünk, azóta volt védőnéni, doktornéni, most várjuk az első itthoni fürdetést :D Sok minden történt, a János Kórház koraszülött osztályát nem ajánlanám senkinek, ellenben a pic (koraszülött intenzív) nagyon szuper csapat. Na mindegy, a lényeg, h makkegészségesen és boldogan már itthon folytatjuk a hízást :D

Boldog Húsvétot, millió puszi, Agarak :D
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Dóri, kitartást :wink:

Agár, örülök,h már otthon vagytok! Annak még jobban örülök,h minden OK a babákkal. :lol:
Vigyázzatok magatokra nagyon és várjuk a képet a picikről :wink:

Nálunk ma megvolt a beállítás. Maradt minden, 1/2 Merional, 1 Gonal, Prednisolon és Kálium, ill. Femibion helyett Folsav.
Tegnaptól húsevés :lol:

Szép hétvégét és Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!


Olvastalak ám Benneteket! és nagyon örülök a jó híreknek!

Dóri! Kitartás, mindjárt itt a vége:)))

Agár! Ez rettenetes, ami történt, de az a szerencse, hogy Stefi nem hagyta magát:))) Milyen klassz, hogy már otthon vagytok!

Zafír! Örülök, hogy segített kicsit a szurkáláshoz, amit mondtunk. Nekem az összeszívás nem sikerült, úgyhogy inkább többször szúrtam meg magam.

Barikám! De jó, hogy már kezdhettek!

Etus! Örülök, hogy nem volt olyan gáz a proktológus... én is tutira beparáztam volna...

Natalie! A június 1. mindjárt itt van:))) nem szabad elcsüggedni!

Nálam csak annyi van, hogy most keresünk egy pszichológust, aki segít nekem a stresszkezelésben, mert az a két hét megőrjít... a kapcsolatunkat is eléggé megtépázta ez a dolog, főleg az én feszültségem, úgyhogy elmegyünk párterápiára is. Nincs különösebb gond, csak úgy érezzük, hogy bizonyos témákban már elmondtunk egymásnak mindent, csak önmagunkat ismételjük és hergeljük. Talán tudnak segíteni abban, hogyan tudjuk nem egymás idegeit rongálni:)))

Ami a sikertelenséget illeti: a talpmasszőr megint azt mondta, hogy tuti biztos volt benne, hogy megvoltak a babák, de szó szerint halálra stresszeltem magam és őket is. Ezen kívül volt még egy pont, amit meg kell kérdezzek Szakács dokitól: nevezetesen azt, hogy egy darabig, amig jól éreztem magam lelkileg, addig feszített a mellem és látványra is telt volt, de következő nap már semmi... én úgy érzem, hogy ott és akkor szakadt meg valami. Lehet, hogy több hormon kellett volna?

Persze valószínűleg sokkal okosabbak nem lehetünk, csak annyira, hogy próbálkozni kell újra.
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, drukkok és hajrá husi evés!!!

Agár, szuper, hogy végre otthon! Örülök, hogy minden rendben és én is várom a fotókat a picikékről!!!

Dóri, kitartás, meleget mondanak a hétvégére is, aminek én örülök, de gondolom, hogy Neked már milyen nehéz lehet! Kitartás!

Etus, Natalie, mizújs?

Bodzássüti - írtam privit.

PUSZI és kellemes húsvétolást!!!
zzafir75
 
 



Barikám! Nyomnék egy lájkot az új vonalzódra, ha lenne ilyen gomb:)))

Nagyon tetszik!

Boldog húsvétot!
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok,

megvolt a locsolkodás? :)

Remélem, hogy az Agár-család is otthon ünnepelt már!
Dóri, ma ugye meglesz a dátum :):) DRUKK!

Bari, Natalie mizújs?

Etus, jól vagy?

Bodzássüti, hogy telt a Húsvét?

Puszik
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Na voltam a dokinál...hát én már sosem szülök....holnap mennem kell laborra reggel aztán jövőhéten kedden megint megyek dokihoz azutáni kedden megint orvos aztán Ha minden jól megy 13-án műtét mondjuk az pont péntek..de nem vagyok babonás...csak már legyenek kint.Szóval még van 3 hét kb...már nagyon nem bírom..nem tudja véletlenül valamelyikőtök mennyibe kerül az alapítványi szoba az Istvánban?Elfelejtettem megkérdezni csak nem több egy 10-nél/éj nem??

Köszi Dóri

Ölelés

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok lányok,

Én még új vagyok itt a fórumon, eddig csak olvasgattalak Titeket. Gondoltam leírom a mi történetünket, hogy egy kis erőt adjak a most próbálkozóknak.
6 éves házasok leszünk, és az esküvő után eldöntöttük a párommal, hogy szeretnénk babát. Eltelt egy év és nem jött, így először elmentem én dokihoz, vérvétel stb, minden o.k.. Közben a férjem is elment andrológushoz, és az eredménye nem lett túl jó. Ekkor ajánlották dr. Erdei Editet nekünk, akihez elkezdtünk járni pestre, nem volt tökéletes az eredmény, de ő azt mondta, hogy ezzel sikerülnie kell, és nálam minden oksi. Szóval teltek az évek, közben kipróbáltuk a varga intézetet is és mindenféle alternatív dolgot mert bíztunk benne, hogy sikerülni fog. És 2009 év végére elértünk oda, hogy nincs tovább felkeresünk egy Meddőségi központot. A nőgyógyászom Dr. Vass Zoltánt ajánlotta és így jutottunk a Cirisbe. Elmentünk, gyakorlatilag, minden vizsgálatunk már rendelkezésre állt, így elkezdtünk az inszeminációval tavaly januárban, amiből aztán lett három sikertelen eredménnyel. És utána ismét leültünk Vass dokival és ő azt modndta, hogy lépjünk a lombik irányába, így nyáron volt egy lombikunk, ami ismét nem sikerült....nagyon elkeseredtünk. A sikertelenség okát két dologra korlátozták, éretlenek voltak a petesejtjeim, hiába volt nagyon sok, valamint, hogy nem ICSI-vel, hanem konvencionális lombik irányába kellene elmenni, tehát a kisfickókat kell turbózni....újabb vitaminok a férjemnek és novemberben belevágtunk az újabb lombikba, amikor is a férjem eredménye nagyon jó lett, nekem pedig egy iskolás osztálynyi petesejtem lett:) Sikerült is enyhén túlstimulálni, mert nagyon intenzíven reagáltam a hormonokra. Szóval egy kis csodálatos sejtecskét visszatettek ( így fogalmazott a doki) és karácsony utáni hétfőn jött a telefon, hogy sikerült. Most vagyok 22 hetes, teljesen minden rednben van a kis kukacossal, aki a pocakomban van:) Csodálatos a terhességem minden perce, én végig itthon voltam, és élvezem nagyon, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki megteheti. A pocakom növekedéséből és a ficánkolásból tudom, hogy kismama vagyok, amúgy gyakorlatilag észre se veszem....
A történetünket azért írtam le, hogy , nem szabad feladni, bízni kell egymásba a párotokkal és jön az a pillanat, amikor minden jóra fordul. Nekünk is voltak benne azért rendesen negatív pillanatok...
Vass doktor úr számunkra a tökéletes doki, ha tehetném, hozzá mennék szülni, csakhát nem lehet. Mindnekinek csak meleg szívvel tudom ajánla őt is és Erdei doktornőt és az egész cirist. Mi maximálisan meg voltunk velük elégedve.

Remélem, hogy tudtam segíteni :lol:
leninvaros
Tiszaújváros
 
 


Sziasztok,

ki hogy van ma?

Dóri, kitartás, már nem sok az a 3 hét, kibírjuk :)!!!

Leninváros, üdvözöllek közöttünk. Köszönöm a történetet, jó volt olvasni az újabb próbálkozás előtt. Terhesgondozásra a Cirisbe jársz?

Etus? Barikám - mizújs? Nem jössz egy ideje!

Natalie?

Bodzássüti, hogy vagytok?

PUSZI és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nem tűntem el, csak ezer a meló :oops:

Dóóóóri, akkor megy a babákmaradjanakapocakbanmégháromhétig drukk :lol: de gondolom a méhszáj és minden más is OK.

Agár, van segítséged a picikhez? Remélem veletek is minden rendben!

Bodzássüti, köszi a lájkot :lol: :lol: :lol: Találtál már pszichológust vagy párterápiás szakembert? Ha kell segítség, szólj és megkérdezem egy kolléganőmet akinek a barátai jártak szintén lombik kapcsán :wink:

Zafírom, köszi a hiányolást :P itt vagyok :lol: Ma ment be a második szurika ami sokkal jobb volt mint a tegnapi :roll: Mára már hozzászoktam :lol: Pénteken lesz az első UHU, remélem a tüszőcskék szépen növekednek! A husievés megy, de nem mondanám,h sokkal könnyebb mi több nehezebbnek érzem :shock: Holnap kénytelen leszek majd rántott husit enni,mert azt egyenesen IMÁDOM :lol: csak igyekszem az inzulin miatt kevesebbet enni belőle, de ha másképp nem megy le a hús akkor inkább megeszem úgy és más szénhidtrátot nem eszem egyáltalán.
Veled mizu? Mennek a szurik? Nagyon drukkolok!!!

Etus, te is eltűntél, merre vagy?

Leninváros, de jó,h jöttél, üdv itt közöttünk! Köszönjük a történetedet és csatlakozom hozzád Erdei doktornőt illetően. Vass doktort nem ismerem csak tudom,h Dévisztől ment át a Cirisbe és róla is sok jót hallottam.
Leírod,h a férjednek milyen vitaminokat adott a doktornő?
Én pár hete beszéltem vele telefonon és a Just Gojit javasolta,h annak nagyon magas az antioxidáns tartalma. Mire a punkcióhoz érünk akkor elsz kb. egy hónapja,h issza, de előtte meg szedte külön-külön a vitaminokat :lol:
További szép babavárást és gyere majd :lol: Képet is kapunk majd?

Natalie, veled mizu??? Hogy vagy? A férjed izgul nagyon?

Pusszantok mindenkit!

Szép napot!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!
Nagyon drukkolok ám, ha nem is jelentkezem! Hogy rohan az idő, Bari, mindjárt itt a punkció :-) Zafír, hol tartasz a szurikkal? Az ismerőseinknek is sikerült a lombik! Nagyon boldog vagyok, nektek is hajrá, és Sütinek is sikerülni fog nemsokára, mert sikerülnie kell!

Mi kezdünk összerázódni a gyerekekkel, egyelőre a férjem van itthon velem, kell is nagyon, mert egyedül nem tudnék pihenni mellettük, így sem sokat. Node erre vágytam már ezer éve :D ! Most épp együtt szundítanak, nagyon cukik, legszívesebben állandóan őket nézném.

Puszi és drukkok, Agár és a kölykök :D
oroszagár
 
 


Köszönöm :)

A férjem 1000 mg C vitamint, 400 mg E vitamint és ( lehet, hogy nem jól írom) bioquin Q10 szedett. Régebben Maca vibet is, az is segített.

Nem a cirisbe járok terhesgondozásra, csak az integrált szűrést csináltattuk ott. Mivel ott nem lehet szülni, így azért döntöttünk így.
leninvaros
Tiszaújváros
 
 


Lányok, küldtem privát üziket, remélem, átmentek!
Leninváros, gratulálok nektek :D
oroszagár
 
 


Agár, de jó, hogy jöttél, IMÁDOOOOOOM a fotókat, micsoda tüneményes babócák! Hatalmas GRATULA!
Biztos nem könnyű két pici babával... nagyon szépek!

Leninváros, igen, kár, hogy a szülés nem megy a Cirisben.

Barikám, hajrá husi és szurik.

Nálunk a héten punkció :):)!!

Drukkoljatok, főleg a randira, hogy minél több és szebb embrikét kapjunk vissza!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Agár én is megkaptam a mailt!!Tényleg nagyon tündériek!Annyira irigykedem most úgy érzem soha nem telik el az a 2,5-3 hét...Eddig olyan gyorsan ment az idő most meg..annyira szeretném már látni a mieinket..

puszi, ölelés Zzafír DRUKKKKKKKKKKK!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóri, kitartás! Megértelek, de azért én jobban örültem volna, ha még a hasamban vannak, minél tovább, annál jobb nekik. Most már mindhárt láthatod őket!

Zafír, nagyon drukkolok!

Bari, millió drukkok!
oroszagár
 
 


Sziasztok kismamik!

Dóri, az a pár hét már gyorsan eltelik, ne aggódj. A picik jobban érzik magukat a pociban, úgyhogy ez mi mi ahhoz képest, amin már túl vagytok?

Etus, Bari, hogy vagytok?

Bodzássüti, minden rendben?

Natalie, rég jelentkeztél.

Leninvaros, melyik kórházban fogsz szülni?

Holnap-holnaputánra kérem ám a durkkokat, hogy minden rendben legyen, reméljük a legjobbakat, és hogy hétfőn ET... :):) Aztán már csak jó hírekkel szeretnék jönni :)

Puszi Nektek, pocaksimik, Barikám - jó husievést!
zzafir75
 
 


Agárkám, bocsánat, lemaradt - ma reggel is megcsodáltam a fotókat.

Hogy telnek az éjszakák? Jól esznek a kicsik?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Húúú én is megcsodáltam ma a képeket. Este a férjemnek is megmutattam, hát mondanom sem kell, odáig volt.

Zafííír, huh felgyorsultak az események :lol: drukk+++++++++

Etus, hogy vagy??? Miért nem jössz? Sok a melód?

Bodzásüti, léleksimi :!:

Dóri, Leninváros pocaksimi!

Agár, Kisagársimi :lol:

Natalie, merre vagy?

Puszi mindenkinek és szép napot!

Bari

bari6
 
 


Először is köszönjük a sok bókot :D

Bari, Zafír, nagyon drukkolok, a babáknak is mondtam, h szorítani kell, h sok játszópajtás legyen!

Talán ma már mondhatom azt, h kialakult egy ritmus, ami szerint élünk. Éjjel van egy hosszabb pihenőm, napközben meg 3 óránként eszünk. Jól esznek, bár nem haspókok, de azért szépen növögetünk. Édesek, mert elkezdték felfedezni egymást. Van, amikor ez nem túl jó, szoptatáskor például (egyszerre szoptatom őket) közéjük kell raknom valami takarót, mert annyira azt nézik, h a másik mit csinál, h elfelejtenek enni :D Apukájuk sokat segít, nélküle nem is menne :) Persze mindketten rettentően élvezzük a szülőséget!

Próbálok jönni, írni lehet, nem mindig tudok, de minden nap nagyon drukkol az egész agárcsalád, és biztos ugrálni fogok örömömben, amikor beszámoltok a sikerről!

Ölelés és millió drukk!
oroszagár
 
 


Sziasztok lányok !!

Üdv az ujjaknak
leninváros csodálatos a történeted az ilyen történetektől tényleg mindig ujj erőre kap az ember!! :)

Agár gratulálok a kis családhoz! Jó egészséget a piciknek és persze neked!

Zafir,Bari drukkolok nagyon :wink:

Mi egyenlőre várakozó állásponton vagyunk tudom hogy 1 hónap nem sok idő csak férjem stresszel és ettől én is ideges leszek!
pedig meg mondta Erdei doktornő hogy egy 20 perces rutin műtét lesz és a ő semmit nem fog ebből érezni párnap múlva már mehet is dolgozni.
De férfiak azok csak férfiak bolhából is elefántot csinálnak .Mit szólnának ha annyi mindent kellene ki bírniuk mint p.l mi nők egy lombik program alatt :roll:
Na de lassacskán túl leszünk rajta!!

Szép estét mindenkinek!!!
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Zafír, remélem minden oké a punkción, és bármikor is gyere a hírekkel, azok nagyon jók lesznek!
DRUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKK!

Bari, tüszőérlelő drukkok mennek!

Nathalie, hiába, a férfiak máshogy vannak beprogramozva mint mi, de biztos nemsokára nektek is szurkolhatunk!

Dóri, kitartás!

Süti, sokszor gondolok rád, remélem, "gyógyulgatsz", és nem adjátok fel!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agár: bennem már csak az tartja a lelket, hogy ha minden igaz két hét múlva ilyenkor már meglesznek a csöppek...folyamatosan csak aludnék annyira fáradt vagyok és annyira fáj minden mozdulat. Nagyon várom már a végét..
Remélem minden ok lesz. Közben kiderítettem 10.000/éj a különszoba és állítólag nagyon megéri, mert elég sok ...hm...másfajta ember van a kórházban..

puszi mindenkinek: Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafír, nagyon drukkolok már! Remélem szép számocskát hallotok majd a férjeddel :lol: A szerelmesek egybekeléséhez meg megy a még nagyobb drukk :lol:

Nálam a eggeli helyzet: bal oldal: 10,11,14 ezek a nagyobbak és több 7,8,9 a jobb oldalon nincsen nagyon kiugró ott 5,7,8,9 -esek vannak jó sokan...a méhnyálkám sztem elég karcsú volt 6mm, de azt mondták,h nyugodjak meg jó lesz ez!!!
Dévisz elégedett volt mindennel, minden megy u.így tovább. A Clostilbegytből holnap este kell az uccsót bevennem és vasárnap estétől jön a Cetrotide és hétfőn UHU és vérvétel is

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Bari,ez nagyon jó! Szerintem se aggódj a méhnyálka miatt, van még ideje, és az sem jó, ha túl vastag. Minden rendben lesz, Baribabák majd megoldják, h jó helyük legyen, ne aggódj! DDDDDDRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKK!

Zafír, nektek meg termékenyülést segítő DDDDRRRRUUUUUUUUUUKKKKK!

Dóri, az egy drága kórház akkor, nekem 9000 volt a szoba/nap :D Már én is nagyon várom a babákat! Hihetetlen ügyes vagy, mindenkinek veled büszkélkedem :D
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Hűha! így megy az idő? Zafír, máris punkció!? mennek a drukkok ezerrel....

Barikám! Neked küldöm a tüszőnövesztőt és a méhnyálkahártya-vastagítót! Igen, találtunk pszichológust, szerdán megyünk. Előtte még kedden megyek vissza Szakács doktorhoz, azután meglátjuk, hogyan tovább....

Dóri! Kitartás, már nincs sok hátra és a kezedben tarthatod a babákat!

Ölelés mindenkinek
bodzássüti
 
 


Köszi csajok :lol: :lol: :lol:

Zafír, remélem minden OK volt tegnap! Sokat gondoltam rád! Már biztos hívtak benneteket,h hányan szerettek egymásba :lol:
Naaaaagy drukk!!!

bari6
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a drukkokat!!!
A punkció rendben lement, de elég izgi lett a helyzet, mert a megszokottnál kevesebb sejtem lett, és ugye nálunk a katona-problémák miatt, minél több sejtecske, annál nagyobb esély.

Még nem tudjuk hányan költöznek a pociba, de hétfőn ET.
És ez a lényeg, reméljük, hogy minél többen :):)

Köszi a drukkokat, most pihenőbe helyezem magam tesztelésig, drukkoljatok, hogy babócáink velünk maradjanak és most EGÉSZSÉGESEK legyenek :):):)

Barikám, drukkok, hamarosan Nálatok is célegyenes!

Dóri, kitartás, már nem sok van hátra!!! Én is a privi szobát választanám, jobb ilyenkor kicsit intimebb légkörben a babákkal, nem?

Agár, örülök, hogy jól vagytok, mindig azt a képet vizualizálom magam elé, amin a két babával fekszel a kórházi ágyban, remélem, hogy hamarosan követlek!!!

Bodzássütim, drukk keddre!
Etus, helyzet?
Natalie, ismerős a helyzet, a férfiak nehezebben viselkik a lombikos megpróbáltatásokat, de hát nem gond, mert mi kitartunk, igaz???

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Zafír, nagyon szurkolok! Sikerül, és minden rendben lesz! Követtek mind és jövőre összejövünk egy játszótéren :-) Mondjuk jövő ősszel, mert addigra mindenki babázni fog :-)

Bari, DRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKK!
oroszagár
 
 


Zafír, nagyon nagy drukk holnapra és ha nem is jössz délután-este fele küldöm a ragacsokat :lol: Holnap már kismami leszel :lol:

Agár, hogy vagytok? Bébikék éjszaka rosszalkodnak?

Dóri, nem viselt meg az időjárás változás?

Bodzássüti, várunk majd Szakács doktor után :wink:

Natalie, Leninváros pusza nektek is :lol:

Holnap majd jövök,h mi volt UHUn :wink:

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Zafír! Mennek a mai drukkok is!
Engem azzal bíztatott Szakács doktor is a természetgyógyász is, hogy a kevesebb petesejt jobb, mint a sok, mert jobb minőségűek. És végülis nem nyolcasikrekre vágyunk:)))

Ölelés és drukkok!

Bari! Majd gyere uh után!

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai UHU: a méhnyálkám 8mm a bal oldalamon 11-17-ig minden méretből van. A jobb oldalon 10-16-ig és itt 10 alatt is volt azt hiszem kettő.
Dévisz szerint minden OK, mennek tovább a szurik, most nem csökkentett adagot.
Úgy néz ki,h pénteken lesz a punkcióóóó!

Zafír, naaaaaaagy drukk mára kismami :lol: és délután küldöm a küldenivalót :lol:

Majd még jövök, pusza mindenkineki!

Bari

bari6
 
 


Barikám! ez nagyon bíztató....

Ölelés és drukkok!
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?