Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bari!

21 nap? Miért olyan sok? Nem csak 14?
Mennek a drukkok ezerrel!

Az én bacim még nincs kikezelve, még csak most szedem az antibiotikumot:((( de a múltkor sem volt neki az, ami nekem
:oops: Ellenáll a bacijaimnak:))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír, amennyit csak tudok, pihizek :wink:

Bodzássüti, Dévisz 21 napra tesztel....h miért???Talán Ő abban hisz...
Örülök,h ellenállnak a bacidnak a katonák :lol:

Remélem mindenki jól van :wink: Én túl jól :roll: na nem baj, csak fura,h semmit nem érzek, azon kívül,h álommanó sűrűn látogat :lol: de ez lehet az éjszakai 4-5 wc látogatásom miatt is :lol:

Szép napot!

Pusza,
Bari
bari6
 
 


Bari, örülök, h jól vagy. Én sem éreztem semmit, pedig ketten is kapaszkodtak. Nem is szabad semmilyen tünetekkel törődni, mert mindenki mást érez.
DRUKK DRUKK DRUKK

Bodzássüti, nektek is drukkok, baciűzők!


REmélem, ez a jó idő mindenkinek jó kedvet csinál :-)
oroszagár
 
 

 
 

Sziasztok!

Barikám, mai napi babaragacsok +++++++++++++++++++ Drukk!!!!!
Egytértek Oroszagárral, én sem éreztem semmit és mindent, bármilyen tüntet képes vagyok magamnak bemagyarázni :) - úgyhogy nyugi. Sőőőt, a beülti előtt érzékeny volt a mellem, utána meg nem, el is keseredtem, hogy nem sikerült, aztán látod, mégis. Úgyhogy ezekkel most tényleg nem szabad foglalkozni szerintem sem.
SIKERÜLNI FOG!!!!

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Jaj, értem.... bocs, csak még mindíg nem vagyok elég gyakorlott.... :oops:

A tünetekről meg annyit, hogy én pedig mindent éreztem, aztán mire jutottam.... azt mondta Szakács doktor, hogy még csak nem is indult meg semmi. Magyarul, amit éreztem, az részben beképzelés részben pedig a gyógyszerek mellékhatása volt.

Mennek a drukkok ezerrel!
bodzássüti
 
 


Drágák vagytok :!: Még nagyon az elején vagyok :roll: majd kiderül.....igyekszem türelmes lenni :lol:

Szép estét, pusza,
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, mai napi babaragacsok mennek!!! DRUKK!!!!!!!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Barikám, mennek a ma reggeli drukkok, remélem, hogy jól vagytok!

Puszi és pocaksimik
zzafir75
 
 


Köszönöm Zafírom :lol: cukkancs vagy,h minden reggel küldöd :lol:
Képzeld, tegnap estig az ég világon semmit nem éreztem, erre tegnap este elkezdett fájni a pocim :? és fázom. Most pl. 2 pléddel és egy paplannal fekszem az ágyban :oops: viszont most nem érzem a pocim. Igérem, igyekszem nem figyelni magamra :wink:

Remélem mindenki jól van!

Szép napot ebben a borús időben :lol:

Pusza,
Bari
bari6
 
 


Barikám!

Ölelés és drukkok!

Otthon vagy végig? Szép álmokat:)))
bodzássüti
 
 


Cuki vagy :wink: igen, itthon vagyok. Sajna közel 3 óra lenne az utazásom minden nap és nem ajánlja Dévisz. Még autóba sem fogok ülni,mert állítólag a rázkódás sem tesz túl jót....
Mikorra várod pirit?

Ha valaki szedi a femibion800-at, találtam egy patikát ahol most sokkal olcsóbban adják:

http://www.pingvinpatika.hu/baba+mama/v ... letta.html
bari6
 
 


Húha! Pihizni nagyon jó, csak nem hogyan tudod megállni, hogy ne agyalj sokat?

Elvileg február 17-re várom a pirit. Persze ha nem jön, az sem gáz:)))

Basszus éppen ma vettem meg a femibiont.... most már mindegy....

Ölelés! és persze drukkok!
bodzássüti
 
 


Próbálom lekötni magam :wink: nagyokat sétálok, aludok, netezek, olvasok, dvdzek...még egész jól bírom :lol: egy hét múlva kérdezz majd meg újra :oops:

Majd szólj,ha kell pirihozó drukk :lol:
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, mai napi babaragacsok mennek, nyisd az ablakot :)!
Örülök, hogy jól vagy, csak pihizgess és gondolj pozitív dolgokra!

Nagyon nehéz megállni, hogy ne izguljunk ilyenkor, de én nagyon drukkolok!!!!

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Jó reggelt!

Zafír, az ablak mindig nyitva van :lol:
Amúgy hamarabb mint gondoltam, eljött a holtpont :? rossz érzés kerített hatalmába éjszaka erre persze rosszat is álmodtam....álmom szerint jelentkezett piri, amire felébredtem és a hasam is fájt :?
Remélem a napsütés elviszi a negatív gondolataimat, mert ez így nem jó :oops:

Szép hétvégét mindenkinek!

Kismamik hogy vagytok??? Ezer éve nem voltatok erre :?

Pusza,
Bari
bari6
 
 


DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK

Bari, minden nap igyekszem felnélzni, folyton drukkolok, de nme mindig van mit írni. Mi jól vagyunk, várom, h teljen az idő, egyre kevesebbet tudok sétálni, mert hamar bekeményedik a hasam. Mondjuk a jövő héten, ha ideér a rossz idő, amúgy se lesz semmi séta :-)
Nagyon hosszú időt kell kibírnod, nem is tudom, én hogyan bírtam volna. A kétség is természetes, ne ijedj meg tőle, de azért űzd el :-) Hajrá Baribabák!

Szép hétvégét mindenkinek, remélem, gyorsan elmegy ez a hideg és jön a tavasz.
oroszagár
 
 


Oroszagár, jaj a Baribabákon el :cry: magam :oops: Megpróbálom visszatéríteni az agyamat a pozitív irányba :wink:

Küldök egy keményedésmentes drukkot :arrow: vigyázz magadra nagyon :!:
bari6
 
 


Bari, ne, haragudj, nem elszomorítani akartalak, hanem felvidítani. Inkább csak drukkolok, jó?, abból nem lesz baj :D
DRUKK DRUKK DRUKK
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi különös újság azon kívül, hogy egyre nagyobbakat rúgnak belém a gyerkőcök:) de nem bánom azért jó érezni bár néha elég fájdalmas egy pillanatra.Jövő héten megyek dokihoz aztán már nemsoká itt a 30. hét nem tudom miért, de azt várom már...aztán már csak a vége van hátra..nagyon szeretném már látni őket a lányt Pankát még csak csak el tudom képzelni a 3 lány után, de hogy Bálint milyen lesz.....szóval fúrja az oldalam nagyon.
Most kocsinézegetésben vagyunk, mert nagyobb kellene mire megjönnek a mostani is 7 személyes, de sajnos csomagtartónk már nincs ha heten beülünk...hát készülünk készülünk.
Bari nagyon drukkolok ám mindig olvasgatlak csak annyi dolog van hogy nem mindig érek rá írni is....majd te sem fogsz ha meglesz a 3 pici:))) nagyon nagyon szurkolok ám!!

Drukkok, ölelés puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Barikám, szerintem teljesen normális, hogy bizonytalan vagy, és aggódsz, én is éreztem ezt! Próbálj meg lazítani és csak a pozitív dolgokra gondolni. Az idő Neked dolgozik és a baribabáknak! Csak nyugi! Mai adag babaragacsok mennek! ++++++++++++++

Kismamik, kitartás!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Oroszagár, neeem, ezek jó könnyek voltak :lol: meghatódtam a Baribabákon :P

Dóra, nem semmi,h kicsi a 7 személyes autó :lol: Remélem hamarosan nekünk is kocsit kell majd cserélnünk :lol:
Hány évesek a lányaitok?

Zafírom, köszönöm a mai adagot! Szerencsére visszazökkentem a pozitívságba :lol:

Bodzássüti, már csak pár nap és indulhattok :lol:

Etus, hogy vagy?

Évi???

Szép napot!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari: a nagyok(Luca és Sarolta)most voltak januárban 10 a "kicsi" Zsófika Júliusban lesz 9...igazából már olyan nagyok. Furcsa lesz megint a picikkel, de már nagyon várom.
Örülök, hogy jobb kedved van és nem a rossz dolgokra gondolsz...
Ha hármasával haladtok akkor bizony hamar itt lesz nektek is a kocsi csere ideje :wink: :wink:

Sziasztok hajrá a kezdőknek, puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


ÓÓÓÓ, akkor lesz segítséged :lol: Azért durva lenne egyszerre 3 baba :shock: a biológus 4%-ot mondott....szóval kicsi az esély :wink:

bari6
 
 


Barikám!

Nagyon tetszik a vonalzód!:)))) Mennek ám a drukkok változatlanul!

Igen, hamarosan tényleg kezdhetünk.... legalábbis a fogamzásgátlóval. Voltam a dietetikusnál, nem volt rossz, de sokkal okosabb nem lettem. Az mondjuk jó hír volt, hogy egyáltalán nem kell fogynom, sőt valójában többet is kellene ennem, mint amit szoktam.

Bejelentkeztem kineziológushoz is, hátha kapok segítséget onnan is.
Volt valaki ilyen kezelésen?

Holnap a pajzsmirigy ügyből kifolyólag megyek újabb vérvételre.

Drukkok és ölelések mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Dóri! Ti most aztán végképp nagycsaládosok lesztek:)))

Gratulálok! ez ténlyeg gyönyörű!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Dóri, gratula, ennyi gyerkőc :):)!
Barikám, mai napi drukkok mennek a Baribabáknak :):)

Bodzássüti, szuper hírek, hamarosan kezdhettek!

Puszi és szép napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Igen már annyira várom, hogy a kezembe foghassam őket. Az elején biztosan nehéz lesz, de reménykedem, hogy a nagylányok majd sokat fognak segíteni. amikor Lucáék születtek akkor nem nagyon volt segítségem és azért elsőre rögtön két pici baba...hát eléggé nehéz volt, de azóta eltelt 10 év....azt gondolom könnyebb lesz mint velük, de mindenképp megéri:)
Drukkok Bari+Baribabák
Hajrá kezdés

puszi mindenkinek: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti, sok jót hallottam a kineziológiáról, majd mesélj :lol:

Köszönöm a mai ragacsokat , drukkokat :lol: :lol: :lol:

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Köszi Bari!

Majd mesélek! Vasárnap megyek... kicsit izgulok:))

Ragacsok ezerrel!
bodzássüti
 
 


Bari, már a 11. napnál jársz!
DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK
Hajrá babák! Már biztos beléd kapaszkodtak!

Bodzássüti, nagyon várom a kezdéseteket.
Zafír, remélem, ti is csatlakoztok tavasszal.

Puszi!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Mára megint leeresztettem. Tudom nem jelent semmit,h nem fáj a cicim, viszont a hasam egyre jobban. Úgy érzem,h meg fog jönni ez már nagyon olyan fájdalom, de a crinone és az utro lehet,h nem engedi... Hozzáteszem,h azért még nagyon bízunk bennük :!:

Szép napot mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Na Bari akkor most ide is írok, hogy biztosan elolvasd: nem fog jönni semmi. Én is éreztem sőt azt is éreztem, hogy folyik belőlem vmi és rohantam a wc re 5 percenként és alig mertem megnézni...de nem volt semmi. Azért 3 baba az 3 baba biztosan nem egyszerű ott bennt, lehet ők meg azon aggódnak, hogy te miért izgulsz már ennyit fölöslegesen:)))

Ja és annyira izgulok érted, hogy már csak azért sem lehet semmi gond!!!DRUKKOK mennek nagyon nagyon!!

Ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 



Sziasztok!

Még nem tudom, hogy akarom-e a folytatást, lehet, hogy még nem................... :(

Barikám, DRUKK ezerrel, nem pánikolni, csak NYUGI!!!!!!!!!!!!!!!! Babaragacsok!!!!!!

Bodzássüti, hajrá!


Puszik, pocaksimik
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Barikám, nem lehet, hogy amúgy most kellene, hogy megjöjjön? mármint, ha nem lett volna stimu meg beültetés? mert akkor azt is érezheti a szervezeted, hogy hoppá... naptár szerint ott járunk, na akkor fájok egy kicsit....

A crinone-nak pedig egymillió mellékhatása van, utánaolvastam amerikai site-okon, és a használati utasításban olyanok sem szerepelnek nálunk, amik ott a nagyon gyakori kategóriába tartoznak. Úgyhogy no para!

Babaragacsok!

Zafír, megértem, ha ezt most ki akarod még heverni, neked kell érezned, hogy mikor állsz készen rá....

Ölelés!

Ölelés és pocaksimik mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír, megértelek, DE hidd el lesz kisbabátok :!: Nem szabad feladnunk :!: Anyukák leszünk itt mindannyian :wink:

Bodzássüti, ma kellett volna megjönnie pirinek :wink: nekem is megfordult a fejemben....

Puszika :lol:

bari6
 
 


Barikám! Örülök, hogy most már jobb a kedved egy kicsit!

Hajrá!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, biztos, hogy NEM FOG MEGJÖNNI, csak pozitívan és nyugi!!! Babaragacsok mennek!!!!

Bodzássüti, drukk!!!!!!!!!
Igen, úgy érzem, hogy még időre van szükségem, most nem tudnék teljes energiával kezdeni, de még nem is lehet. Majd idővel belevágunk újra.

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Bari, DRUKK DRUKK DRUKK!

Dóri, vmi nem stimmel a számlálóddal. Pedig nagyon megörültem, h már csak 72 nap van hátra, de gyanús volt, lecsekkoltam, és bizony még 92. Nekem a "közös" elméleti 40. hétre számítottig még pont 100 :-)))

Puszi!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agár: igen már nekem is feltűnt, hogy elég kevés én mondjuk inkább a hetek miatt nézegetem ezért nem is nagyon foglalkoztam vele....de ha 72 ig bírjuk akkor már örülök:)

Lányok képzeljétek nem bírtam ma magammal és elmentem uh-ra...és úgy örülök olyan jó volt látni őket már annyira babás a kis arcuk édes pisze orruk van nagyon nagyon odaáig vagyok..Panka 825g Bálint pedig 905g lassan lassan már elérik az 1 kg-ot. Szóval nagyon nagy élmény volt azt hiszem este mozizunk apával meg a tesókkal...hihetetlen ahogy gyűrik egymást odabent. Remélem nem baj, hogy leírtam de meg kellett osztanom veletek ezt az örömet!


Drukkok mennek ám Bari???hogy vagy?

puszi, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafír, megértelek és így már értem,h feladni nem adjátok, csak pihztek egy kicsit :wink:

Köszönöm csajok a drukkokat!!!

Dóri, mutatsz nekünk majd képeket a picikről?

Nekem egész jó napom volt. Amit megfigyeltem,h a hasam terhelésre fájdogál...nem csinálok semmi extrát, de mondjuk ha felállok, vagy többet állok, mosogatás...aztán mikor lefekszem vagy leülök jobb lesz sokkal. Ami most egy kicsit újabb dolog az az egy órája kezdődő fejfájás...cicimnek semmi tünete nincsen :roll: Amúgy minden OK! Ja sírok mindenen :lol:

Szép estét mindenkinek!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Dóri, olyan kíváncsi vagyok a képekre! Amúgy tényleg nem rossz a 72 nap sem, az már betöltött 36. hét :-)

Bari, nekem sem volt cicitünetem, legalábbis nem több, mint ami menzesz előtt amúgy is szokott (kicsit teltebbek, kicsit feszesebbek). Azt hozzá kell tennem, hogy csak félidő óta tartozom a nagymellűek táborához :D Kíváncsi vagyok megmarad-e majd :) Ha mindenen sírsz, az nagyon jó jel! Nekem ez volt a fő tünetem.
DRUKK DRUKK DRUKK

Zafír, teljesen megértelek, de nagyon sokat gondolok rátok, és nagyon várom, hogy újra szoríthassunk amint eljön az ideje !
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Mai adag babaragacsok mennek!!!

Kismamik, imádom a beszámolókat, jöhetnek bőven és persze fotókat is küldhetnétek!!!

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok-sok ragacsot, remélem nem okozok majd csalódást Nektek :P

Pusza mindenkinek és pocak és léleksimiket is küldök :arrow:

bari6
 
 


Sziasztok!

Én eddig bírtam...volt egy rossz megérzésem és csináltam tesztet...vagyis a rossz megérzés még kedden volt és negatív lett a teszt. Tudom korán volt még (az előzőnél már a 10. napon poz. volt) így megnyugodtunk és bíztunk tovább a pöttyökben. Jöttek is olyan tünetek amiből szinte biztosra vettem volna,h sikerült...de sajnos ma reggel ez az álmunk is szertefoszlott :cry:
Negatív lett a teszt és már piri jelenlétét is érzékelem.

Igyekszünk összeszedni magunkat és a jövőre gondolni..............

Szép napot!
Bari

bari6
 
 


Jaj Bari...mi az, hogy érzékeled a piri jelenlétét??pecsételget?vagy csak fáj a hasad? ez biztos?nem lehet, hogy 1 maradt és ezért nem pozitív még???Biztosan nincs már remény??Annyira de annyira sajnálom :cry: :cry:
Nemtudok mást mondani...előre kell nézni.

Ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia!

Aranyos vagy, én is ölellek :wink:
Neeem, még nem pecsételek, csak folyamatosan fáj a pocim ahogy mensi előtt szokott. Szerintem nincs már remény. Tudod nehezen hiszem el,h a 14. napi negatív teszt a 21. napon pozitív tud lenni, vagyis lombiknál nem nagyon hiszem...mert természetes úton tudjuk,h bármikor lehet peteérésünk...
Ennek ellenére nem hagyok abba semmit,mert kapnék Dévisztől :roll: majd jövő pénteken teszt, hacsak addig meg nem jön piri és irány Dévisz! Még abban bízok nagyon,h legalább egy pirinyó sárgatestet lát majd,mert az adna egy kis reményt...

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Bari! A 21. napi teszt biztos nem véletlen, lehet, vmikor tényleg csak addigra lesz pozitív. Még reménykedem...
DRUKK DRUKK DRUKK

Ölelés!
oroszagár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?