Új privát üzeneted érkezett!

pasi smermák :D :D :D
oroszagár
 
 


Basszus, a laptető lett volna Bodzássüti helye, ha nem bénázok. Neki is adom gyorsan!
oroszagár
 
 


Hűha! 5 fiú, azért az már nem lenne semmi:)))

Jelentkezem holnap reggel!
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok!

Hááát, most nem tudom, mit higgyjek: a Cb egyértelműen negatív. A 20-as erősségű medilab pedig kb ugyanúgy néz ki, mint tegnap, vagyis nagyon-nagyon halvány, inkább csak érezni, mint látni lehet. Viszont az tény, hogy az előírt időn belül megjelent (vagy nem).

Majd holnap újra próbálkozom.... de olyan jó lenne, ha már holnap lenne.

ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ha van csík, akkor van csík, akármilyen halvány is :D Nekem is nagyon halvány volt, és 2 nap alatt nem volt nagy különbség. Az első két napon én is 20as teszteket csináltam, a cb 25-ös. Szerintem holnap már az is pozi lesz :D
oroszagár
 
 


De édes vagy Oroszagár!

Most sírva is fakadtam, de tényleg.... Annyira nehéz bízni.... Néha azt hiszem, hogy nincs is ott, csak azért látom, mert látni akarom... Nagyon-nagyon halvány. Talán nincs is ott. Csak odaszuggeráltam.... vagy egyszerűen ilyen a teszt, hogy látszik, hol kellene lennie a csíknak.

Nem tudom.... Majd mindjárt összeszedem magam...

Ölelés! Ténlyeg, nagy-nagy ölelés, nagyon hálás vagyok Neked!
bodzássüti
 
 


Nagyon drukkolok, és nekem sem volt egyértelmű csak a vérvétel előtt egy nappal. De a csík, az csík, amikor nem voltam terhes, semmiféle csík nem volt, akárhogy szugeráltam :D
:D :D :D
oroszagár
 
 


Köszönöm!:))) :)
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ez így van! Gondolom máskor is csináltál már tesztet és akkor is szeretted volna a második csíkot látni, de akkor nem láttad, mert nem volt ott, de most azért látod,mert ott van :!:
Bízz a picurkákban, ez nagyon fontos! Ott vannak és kapaszkodnak :!:
bari6
 
 


Barikám! Igyekszem bízni bennük, csak adnának már egy jelet.... vagy lehet, hogy adtak is, csak én nem akarok hinni nekik? :))))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Megmaradt gyógyszereket féláron odaadnám:
1 dob. Utrogestan 800 Ft/doboz - lejárat 2012
6 dob. Duphaston 500 Ft/doboz - lejárat 2015
1 dob. Adimet 500mg 120 db-os 700 Ft/doboz - lejárat 2011.11 hó
Ha szükséged van rá, írj a vreka1@yahoo.com címre

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Süti!!!mizujs????mai teszt???nagyon izgulok!

Drukk Dóri
ndora77
 
 


Bodzássüti, hol vagy? Várunk nagyon! +++++++++++++++++
bari6
 
 


Sziasztok!

Ugyan tegnap este elhatároztam, hogy nem tesztelek, mert nem idegesítem magam, de azért ma reggel csináltam összesen 3 tesztet. A Medilabok ugyanúgy néznek ki, a cb tök negatív, úgyhogy szerintem nincs baba, a medilab teszt meg egyszerűen ilyen.

Hát ennyi....

Ha nem csináltam volna tesztet, azt gondolnám, tuti összejött: este már 8kor lefeküdtem és 9kor már aludtam, ma pedig olyan furán érzem magam, kicsit szédelgek és mintha émelyegne a gyomrom, megint olyan mindjárt megjön-érzésem van, de görcsök és hasfájás nélkül. És ráadásul azt is érzem, mintha kicsit nehezebben forogna a nyelvem. De a tesztek miatt azt gondolom, hogy csak a hormonok játszanak velem:(((

Ölelés mindenkinek és köszönöm az érdeklődést!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti :evil: Még csak szerda van! Azzal kezdtem, hogy írtam, hogy a tesztelés csak arra jó, hogy lehet, előbb örülhetünk, de negatívum nincs, mert a vérvételig nem vszínű, hogy pozitív lesz a teszt. Igazából egy babát szerettetek volna, és ha egy lett, az szerintem nem is okoz csíkot a vérvételig tuti (vagy csak nagyon ritkán). Meg mindenkinél más ám a hormonszint is, én pl. a felső határ felett voltam a vérvételnél a hcg-s ikertáblázatok alapján (ami egyébként semmit nem jelent, mert egyénfüggő) és még így is halványak voltak a csíkok. És ez 2 baba erős "hcg-alkatú" mamával. Ne törődj semmivel, a tünetek szerintem inkább vannak a gyogyiktól, várandós vagy és kész! Két nap múlva majd megerősítést nyersz!
Drukk! Drukk!
oroszagár
 
 


Etuspocok, mi van veled, tudod már a babák nemét?
oroszagár
 
 


Köszönöm szépen Oroszagár!

Igen, én is gondoltam arra, hogy lehet, hogy csak egy baba van, Nálatok meg azért mutatta ki, mert két babát vártok.
Azért aggódom, mert Neked tudom, hogy Vass doktor azt mondta, azért ne tesztelj, mert nem biztos, hogy kimutatja, nekem viszont Szakács doktor azt mondta, azért ne, mert olyan kicsi szintet is kimutat, ami nem jelent terhességet. Most akkor melyik állításnak higgyjen az ember?

A pénteki paráztatást szerettem volna elkerülni, különösen annak tükrében, hogy mondtad, mi történt a barátaiddal. Tényleg, náluk mi lett az eredmény? És mikor tudták meg végül?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Hú, akartam is írni, hogy végül szépített a Ciris. Sajnos nem sikerült nekik, de végül este Vass doktor hívta őket, és elnézést kért, azt mondta, az ő hibája volt. Mindegy is kié, a lényeg, hogy végül jelentkeztek és elnézést kértek. Remélem, több ilyen nem lesz.
sajnos nem találom a tuti kis táblázatom a beta hcg szintekről, sajnos nem mentettem el, pedig egy jó kis orvosi oldalon találtam, és rengeteg sikeres egyes- és ikerterhesség adatait dolgozta fel. Így nem tudok pontos szinteket írni, de arra emlékszem, hogy óriási különbségek voltak . De találtam most egy másik táblát, ami szerint (szintén sikeres terhességek adataival dolgozik) a 14-15. napon a tüszőérlelő injekció beadása után az értékek 17-147 (18 terhességet vizsgált csak, de mindegyik szüléssel végződött, egyes terhességek). Hát a 17et nem mutatja a medilab! És ez csak 18 terhesség, lehet, még többől még nagyobb a szórás. Valakinek meg már fekete volt a csíkja 147-tel!
Szóval, amíg a vérteszt nem bizonyít mást, addig várandós vagy, és persze az sem fog!
Hajrá!
oroszagár
 
 


Köszönöm szépen:))) Akkor még tűrök és bízom:)))
bodzássüti
 
 


Annyira figyelmetlen vagyok ma.... most olvastam el többedszerre, amit írtál.... sajnálom, hogy nem sikerült a barátaidnak, nagyon átérzem a fájdalmukat:(((
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok mindennap bekukkantok, de sajnos csak most van egy kis időm hogy tudok írni. bodzássüti nagyon drukkolok neked szerintem meg van a babócád :wink: csak biz benne az nagyon fontos!!!! Nekem nincsenek jó híreim :( Elvileg decemberben kezdtük volna az inszeminációt,de sajnos időközben leromlott a páromnak a spermium szintje ,és most az Erdei doktornő kezeli.Vass doktor azt mondta hogy a jelenlegi állapotban csak lombikra alkalmas nem tudom mit tegyek inkább inszemináciora mennék bár ennek kisebb az esélye a sikerre. A lombik pedig olyan drága.Lányok van valaki közöttetek aki inszeminációval lett terhes? :roll:
rubint
Budapest IV. kerület
 
 


Köszi a drukkot Rubint!

Nincsenek tapasztalataim az inszemről, mi egyből lombikoztunk.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzáássüti, adj még időt magatoknak, mint ahogy Oroszagár is írta :wink: minden OK lesz :lol:

Rubint, nekem van ismerős akinek sikerült az inszem :lol: de talán a lombik biztosabb....Lehet,h várnotok kéne egy kicsit, hátha javul a párod eredménye :wink:

Zafír, Ti mikor mentek kontrollra?

Ephi???

Pusza,Bari
bari6
 
 


Köszi Bari!
Megpróbálok optimistább lenni, de most valahogy nem nagyon megy:(((

Mindegy, már csak két nap és minden kiderül...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Szia Rubint! Nem igazán tudok okosat mondani, az inszemnél ugye rengeteg múlik a spermákon. Szerintem is inkább várjatok, bár ez korfüggő is, hát, nehéz a döntés. Nekünk sem volt inszem, miattam kellett a lombik, és csak a lombik jöhetett szóba. Nekem van ismerősöm akinek sikerült, és sajnos olyan is akinek nem, az inszem, de megint csak azt tudom írni ez egyénfüggő, és főleg spermafüggő. A dokik biztos jó tanácsot adnak.
Etuspocok?
Ephi?
Zafír?
Hajrá Sütibabák!
oroszagár
 
 


Bodzássüti! Nem szeretek ilyen lelkizős dolgokról írni, de ez ha közhely is fontos, és meg is történt. Az unokanővéreméknél nagyon nehezen lett baba, úgy nézett ki, neki nem is lehet. Aztán találkozott egy buddhista szerzetessel, aki azt mondta neki, hogy először is helyet kell csinálnia a hasában a babának, amíg nincs hely, nem lehet baba. Belefogott, és hamar lett is csodababa (igazi csodababa). Most te se bizonytalakodj, inkább csinálj helyet a babáknak! Ők már megkezdték a helyfoglalást tuti :D
oroszagár
 
 


Jaj, annyira édes vagy! Az az igazság, hogy én sem szeretném itt telesírni az oldalt, mert szánalmasnak érzem a saját viselkedésem. Felnőtt, önálló nő vagyok, nem egy ilyen kis picsogós liba....

Valójában sokmindent jól tűrök, de a várakozást borzasztó rosszul. Egészen a beültetésig egészen optimista is voltam, utána valahogy elfogyott a pozitív gondolkodás. Az olyan dolgok bizonytalanítottak el, amiket mondtam (Szakács doktor azt mondta azért ne teszteljek, mert kimutat olyat is, ami nem számít terhességnek - nos ez annyira nem számít annak, hogy még csak nem is mutatta) meg még az is, hogy a beültetéskor megkérdeztem, hogy nagyon szépek-e az embriók, erre Szakács doktor azt mondta, szépek, az asszisztensnő pedig azt, hogy olyanok, amilyennek lenniük kell. Csakhogy azóta is azon agyalok - sajnos ilyen tipus vagyok - hogy nem voltak annyira jók, de mi mást lehetett mondani? No és, ha nem voltak annyira jók, és én sem vagyok már mai csirke, valamint egyszer februárban vagy márciusban volt már egy olyan vacak hormoneredményem, amire azt mondták, hogy eyg klimaxoló nőnek is becsületére vált volna.... nos ezeket összerakva és azt, hogy folyamatosan a beültetés óta mindig érzek valamit, kisakkoztam magamnak, hogy gyengék az esélyek...

Szóval addig agyaltam, míg ez a képlet ki nem jött. A várakozás pedig kikészít, pedig dolgozom... Úristen, mi lenne, ha otthon lennék....

Bocsi a hosszú lére eresztett mondókáért, igérem, nem nyavalygok itt tovább.

Ölelés, és tényleg nagyon hálás vagyok a támogatásért!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!
Ne foglalkozz az eredményekkel, nagyszerűen indultatok, sikerülnie kell. Én az elején igazi hidegvérű kismama voltam (mondjuk amúgy is javíthatatlan optimista vagyok), aztán a sok utánaolvasás, melyik héten milyennek kell lenniük az embrióknak, néha teljesen elbizonytalanított. Látod, a múlt héten még a negatív Down tesztemnek sem tudtam örülni, még jobbat akartam. Aztán az uh helyrerázott, most megint a régi vagyok, és többé igyekszem semmitől nem elbizonytalanodni, mert nem mindig olyan fontosak a számok, mindenki más, mindenkinél más lehet a jó, vagy a dolgok más kombinációja (a múlt héten mindkét babát először az életükben kisebbnek mérték pár nappal a koruknál, ezen a héten az egyik kicsit, a másik egy héttel nagyobb, mint a kora - tehát, mindenki máshogy mér, és minden baba más ütemben fejlődik, az enyémek egy hét pihit tartottak) És többé nem érdekel, hogy kisebbek vagy nagyobbak, úgy jók, ahogy vannak, és nekik az a legjobb, ha bízom bennük és nem idegeskedem.
Nyugodj meg, és bízz bennük nagyon, érzik ők azt és akkor még jobban harcolnak:-)
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Süti: én is csak biztatni tudlak sajnos ez a legnehezebb időszak a vérvételig. Mi Ildivel(Agárral) volt olyan, hogy nap mint nap beszéltünk hát nem mondom így utólag jó sok mindenen paráztunk össze- vissza, de ez teljesen természetes. Valószínű egy baba van és azért nem mutatja ki a teszt. Nekünk agárral pozitiv lett, mert ketten maradtak. Bár abban is igaza van Agárnak, hogy abszolút egyén függő.
Amikor én az ikrek után terhes lettem Zsófival a 10. hétig semmilyen teszt nem mutatta ki sőt még a nőgyógyászom is azt mondta mikor elmentem hozzá nem vagyok terhes várjak, mert nemsoká megjön....hát nem jött Zsófika jött helyette.
Az ikreket meg már alig egy két nappal a várható mensi előtt kimutatta.
Szóval én azt mondom nem csak egyéntől, hanem még a terhességtől is függ.
Nyugodj meg, sikerülnie kell annyira sokan szorítunk neked(nektek)

Azon meg ne törd a fejed, hogy mit mondtak az embriókról. Nekem nem nagyon lelkendeztek, hogy ilyenek meg olyanok. azt mondták rendben vannak és szerintem ennyi éppen elég is(mint ahogy az ábra mutatja)

Minden rendben lesz. Süti babák előre!!!


Nagyon drukkolok!!!

Mindenkinek ölelés Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok,
csak egy gyors bekukk, SÜTI! továbbra is szorítok Neked, kérlek ne keseredj el, igaza van a lányoknak, ez a tesztelés még nagyon korai, főleg 1 babánál.
A fiús kismamiknak is gratulálok, puszi :D
kisbaby
 
 


Bodzássüti:

Nem múlt szerdán volt a beültetés?

Azt írtad tegnap, hogy már csak két nap és minden kiderül.

Én nem értem, nekem az első lombikom a cirisben volt és a beültetés után két héttel kellett vérvételre mennem, függetlenül attól, hogy hány napos babákat kaptam vissza.

A következő kettőnél is 2 hét múlva volt kellett vérvételre menni, a dokim azt mondta ne is nagyon teszteljek, max 11-12. nap környékén.

Az ismerőseim között pozitív teszt előbb csak ikres mamáknál volt.


Lehet, hogy rosszul olvastam amit írtál, de biztos pénteken kell vérvételre menned? Vagy ennyire megváltoztak a protokollok? vagy pénteken csak újabb tesztet akarsz csinálni?

Egyébként nekem egyszer volt egy 300 körüli első vérvételem és két teszt is szinte negatív volt a vérvétel napján. Más kérdés sajnos, hogy utána ez az érték sajnos folyamatosan csökkent..


Ne keseredj el, hármas ikreket kellene várnod, ahhoz hogy most kimutasson valamit... Szerintem

üdv
pilotpub
 
 


Sziasztok!

Pilotpub: Nekem is hétfőn volt a beülti és következő héten pénteken vérvétel volt. Nekem már egy héttel a beülti után hétfőn pozitív volt halványan, kedden meg már egyértelműen, de nekem kettő baba lett..Úgy látszik csökkentették a két hetet.

Süti: Hajrá, Hajrá mindjárt péntek nagyon szorítok!!

puszi Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a törődést! Igen, tényleg holnap, azaz pénteken kell visszamenni. Én nem csodálkoztam ezen, mert úgy gondoltam, hogy a leszíváshoz képest kell két hét múlva menni. Később hallottam, hogy másutt a beültetés után két héttel kell menni tesztelni, úgyhogy ez itt tényleg korai.

Most már csak egy nap...
Ma nem teszteltem, de holnap reggel nyomok egyet, azután meglátjuk, hátha sikerül megnyugtatnom magam. A húgom éppen most mondta, hogy nála 10 nappal a menses elmaradása után lett pozitív a teszt.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Olvastalak benneteket csak nem volt kedvem írni.
Ma jött meg a kombinált tesztem eredménye és sajnos pozitív az eredmény.
Hétfőre kértem időpontot az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központba chorion-boholy vizsgálatra.

Teljesen el vagyok keseredve! :cry: :cry:

Ezt leszámítva tök jó lenne minden. Lencsike nagyon édesen pörög-forog minden egyes Uh vizsgálatnál.

Puszi nektek sok!!
etuspocok
 
 


ÓÓÓÓ Etus!
Nagyon sajnálom:((( Bízzunk benne, hogy az Istenhegyiben majd jobb híreket kapsz:))) Annak mennyi idő múlva lesz meg az eredménye?

Nagy ölelés!
bodzássüti
 
 


Etus, drukkolok,h minden rendben legyen :wink:

Kép

Puszi és kitartást!!!!
bari6
 
 


Állítólag ha hétfőn leveszik a mintát akkor legkésőbb péntekre meglesz az eredmény.

A Cirisben hétfőre csak időpontot kaptam volna egy konzultációra.
Minél hamarabb túl akarok lenni rajta.
Ha beteg a pici akkor most még műtét útján el tudják venni.

Szóval minél előbb tudok eredményt annál jobb!!

Azért a belső hang azt súgja, hogy ne izguljak minden rendben lesz. Mégis be vagyok ...-va!!! NAGYON!!!

Puszillak titeket!
etuspocok
 
 


Úgy lesz Etus, biztosan! Nem lehet, hogy másképp legyen! Megküzdöttél ezért a babáért, biztosan minden rendben van vele. Még az is lehet, hogy elcserélték az eredményedet (én már jártam így), vagy valamit rosszul csináltak.

Pocsék hét elé nézel, együttérzek Veled!

Drukkolok!
bodzássüti
 
 


Jaj Etus!!! Nem gondoltam, hogy ilyen rossz hírrel jössz ilyen sok idő után..sajnálom, de biztosan rendben lesz. Nekem Zsófival 2x is levették az AFP-t és mindkétszer rossz lett az eredményem. Ezért én is elmentem a hasfalon keresztül mintát vetetni(amúgy magától a beavatkozástól ne félj) bár gondolom az érdekel legkevésbé. Szóval ott meg mindent rendben találtak és nem is lett semmi baja a babának.Tudom, hogy ez nehéz mondani meg könnyű próbálj meg nyugodt maradni, mert nem jó a babának ha idegeskedsz.
Mindenesetre nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen és gyere az eredménnyel mindenképp!!

Süti: neked is drukkolok továbbra is!

ölelés:Dóri
ndora77
 
 


Jaj, Etus, annyit gondoltam rátok, hogy mi lehet veletek, ez nagyon rossz most. Nagyon drukkolok, nem lehet baja a babának! Nagyon sok az álpozitív eredmény, szorítok, hogy te is ezt a tábort erősítsd. Nincs semmi baja, mert nem lehet semmi baja! Szerintem higgy a belső hangnak, minden rendben lesz. Imádkozom értetek.

Bodzássüti, remélem, holnap hivatalosan is kismamává avatunk:-)
Hajrá Sütibabák!
oroszagár
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk:

Bodzássütim, Etusom, HATALMAS DRUKKOK! Minden rendben lesz!!!! Nagyon nagyon szorítunk Nektek!!!!!
++++++++++++++++++++
zzafir75
 
 


Köszönöm Lányok!

Nem is tudom, mi történt velem, de most valami angyali nyugalom szállt meg... már nem is vagyok ideges, és talán holnap sem tesztelek. Elmúltak a mindjárt-megjön érzések, most jól vagyok, csak a fejem fáj, de az nagyon, lehet, hogy attól, hogy reggeli óta nem ettem.

Ölelés!

Holnap jelentkezem!
bodzássüti
 
 


Etus, most olvaslak, és annyira sajnálom..Tudom h nehéz, de próbálj meg nem idegeskedni, lehet, hogy az Istenhegyi más eredményt mutat majd, annyi ilyet hallottunk már.


Süti, továbbra is szorítok!!!!!!

Puszi minmdenkinek
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a vérvételről. Ugyanaz az asszisztensnő vett vért, aki a beültetésnél is bent volt, azt mondta, hogy nagyon izgul Ő is, mert annyira szépek voltak azok az embriók, amiket beültettek. Azt mondta, neki nagyon tetszettek és még mondták is utána egymásnak, hogy remélik, hogy ezekből tényleg lesznek gyerkőcök.

Hát ennyi, most várok, 4-ig.

Ja, a ma reggeli 20-as teszt is negatív volt.
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon szorítok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++3+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++
bari6
 
 


Süti, gondolok rád, szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kisbaby
 
 


Süti!!!! Miujs????Biztosan meg van már az eredmény...nagyon szurkoltam egész nap érted(értetek)!!

ölelés Dóri
ndora77
 
 


Bodzássüti +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dóri, holnap küldök mailt, puszi!

Mindjárt indulunk a szüleimhez, remélem, addig megjön a jó hír is Bodzássütitől. Mindenkinek szép hétvégét!
oroszagár
 
 


Jaj, remélem jó hírekkel jössz Bodzássüti +++++++++++
bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?