Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Süti: Nekem hétfőn volt a beülti és utána szinte egész héten csak pihentem, nem így terveztem, de vhogy nehezemre esett bármit csinálni. Persze amit muszáj volt azt muszáj volt főztem, hoztam-vittem a gyerkőcöket. A köztes időben viszont elég sokat pihentem. szerda, csütörtök felé bizsergett kicsit a hasam alja, de ez valószinűleg egyéni nekem eddig mindegyik terhességnél így volt. Pénteken teszteltem előszőr az még negatív volt aztán hétfőn már halványan pozitiv, keddre meg már elég erős volt a pozi. Egyébként más tünetem nem volt a vérvételig a beülti utáni 2. héten lett túlstimum az ikrek miatt és kaptam 2x infúziót. Nagyjából ennyi.

Drukkok.

Most megyek idegesíteni magam a belgyógyászatra.
Csapó 2. hátha végre sikerül egy nyamvadt EKG-t csináltatni...

sziasztok:Dóri
ndora77
 
 


Bodzássüti, nekem is szerdán volt a beülti, én először hétfőn teszteltem nagyon halvány pozitívat, aztán ez napról napra tkp erősödött, a végső bizonyosság nekem a digitális teszt volt. Azt azért tudd, hogy Vass doki szerint nem kell a vérvételig kimutatnia a tesztnek a babát, én ezért is mertem tesztelni, mert ha pozitív, örülünk, de ha nem, akkor sem kell elkeseredni.
Egyébként én sem pihentem felhőtlenül, azért be kellett rohangálnom a munkahelyemre, mert intéznivaló az volt, le kellett zárni egy csomó dolgot mielőtt hosszú táppénzre vonultam. Kicsit aggódtam is, hogy kirázom a gyerekeket az utazással. Ja, és hoztam a formám, a beülti után én az ágy helyett a mosdóba mentem először a Cirisben, majd' bepisiltem :oops: Emiatt sokáig aggódtam is.
Nagyon drukkolok!

Dóri, én is ma terveztem az ekg-t, de inkább holnap megyek, mert holnap reggel rendel a házidokim (ma délután), akkor szinte üres a rendelő, bár én szerencsés vagyok, általában nem kell rá várni, és csinál ekg-t. Remélem, hamar végzel te is a fiúkkal :D
oroszagár
 
 


sziasztok!

laptetőm volt felajánlom sütinek azt hiszem most neki van rá legnagyobb szüksége!
Túl vagyok az EKg-n másfél óra várakozás után sikerült.
Megvan az összes pecsét a könyvecskémben...lassan indulok a csajokért.

Szép napot mindenkinek, ha már nem írnék ma akkor sok-sok drukk a holnapi naphoz süti!

Ildi, jó neked, hogy a házidoki megcsinálja ezt a sok apróságot és nem kell szaladgálni miatta.

sziasztokDóri
ndora77
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Lányok az infokat. Tehát olyan 5-7 nap elteltével már meg lehet próbálkozni egy teszttel. Mondjuk Ti mindketten ikreket vártok, gondolom az is számít...

Most már kezdek egy kicsit izgulni....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, én aludni sem tudtam a beülti előtt, olyan izgatott voltam:-)
Ügyes leszel, és annyian szorítunk neked, hogy sikerülni fog! Nagyon drukkolok! És üdvözlöm a babákat :D
oroszagár
 
 


Édes vagy! Nagyon köszönöm!
Még azt sem döntöttük el, hogy hány babát kérünk vissza. Holnap szeretnék meghallgatni a javaslatokat, a pro-kat és kontrákat, és akkor ott döntünk a nyílt színen...

Azt hiszem iszom egy pohár vörösbort, és akkor jól fogok aludni:))
Majd jelentkezem holnap!

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Most olvasok vissza, elég sok a tennivalóm mostanság.
Süti! :D
Drukkolok, gondolok rád holnap reggel! Ügyesek legyetek a babákkal!
Az 5 napos babák sokkal biztosabban tapadnak meg, de ezt Te is tudod :D

Dóri, Gratulálok az uh-hoz, meg a jó genetikai vizsgálathoz, no meg a fiúcskákhoz is :D Jobban vagy már?

Ildi, Te is mész genetikára mostanában, vagy lemaradtam?

Velünk semmi, döntöttünk, most nem indulunk még, túl sok volt bennem a bizonytalanság. A következő ciklusban viszont indulnánk, ha nem esne nekem a leszívás-beültetés pont Karácsonyra. Szerintem akinek pont így jön ki a dolog, azt nem kezdik el stimulálni, de ezt még megkérdezem tőlük.
puszi
kisbaby
 
 



Sziasztok,

Sütikém DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK

Bari, dolgozóban vagyok, most leköti a munka a figyelmem. Te jól vagy?

Dóri, nagyon szuper lehetett a 4D, mit szólsz a fiúkhoz? Meglepett, hogy Cirisben nem voltak kedvesek... de hát ilyen is előfordulhat.

Oroszagár, nálatok vannak fejlemények?

Baby, jó lesz egy kis pihenés, hidd el, jövőre pedig újult erővel. Jól vagytok?

Puszi mindenkinek :)
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Süti: Mi újság??már nagyon várjuk a híreket!! Ketten vagy hárman tértetek haza?? Remélem minden ok.

Zafir: Tényleg nagyon szuper volt a 4D majd még 1x el szeretnénk menni együtt a lányokkal olyan 25. hét körül amikor már látszik a kis arcocskájuk is. Most is gyönyörűek mondjuk, de azért még elég fura kis fazonjuk van...persze nagyon boldog vagyok, hogy fiúk lesznek bár még azért nem akarom beleélni magam, mert még nem 100%. Mondták, hogy azért ebben a korban még elég nagy a tévedés lehetősége bár ők nagyon úgy néznek ki mint akik fiúk:)

puszi mindenkinek Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok:)) Két baba-kezdeményt ültettek vissza, fagyi nem lett. Most punnyadok a kanapén. Szakács doktor szerint teendő nincs, csak kicsit kímélnem kell magam. Nem vagyok letiltva semmiről, sem kávéről, sem vörösborról:)))

Jövő hét pénteken kell visszamennem tesztelni. Addig hogy fogom kibírni?

Köszönöm a drukkokat!

Ölelés
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, szorítok, hogy jól megkapaszkodjanak a babák! Milyen érzés hárman lenni? :D Nekem egyébként az az idő elég gyorsan eltelt, a következő hetek voltak húzósak, akkor már aggódtam mindenen, mindig le kellett magamat állítani, el kellett beszélgetnem magammal. Majd meglátod :!:
Zafír, Kisbaby, köszi az érdeklődést, mi is voltunk kombinált teszten, de én a magándokimnál, a vérem pedig Angliában analizálják, úgyhogy kb. egy hetet még várnom kell az eredményre. Az uh-n minden oké, aszerint teljesen egészségesek (és nagyon cukik), de a nemüket nem tudtam meg. Jövő héten elmegyek én is 4D-re, hátha okosabb leszek :D Jó lenne már néven nevezni őket, most többnyire állatneveken futnak, mondjuk az effajta megszólítás rám amúgy is jellemző.
Kisbaby, szerintem jól döntöttél, drukkolok, hogy a jövő év meghozza a babát!
Zafír, ti is kezdtek jövőre?
Bari, hogy vagy? Neked is a január lesz a hónapod?
Ephi?
Dóri, este összeszedem magam és írok mailt (az utóbbi napokban rettenet fáradt vagyok, és rengeteget alszom), jövő héten remélem, találkozunk.
Puszi, mindenkinek!
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Az a helyzet, hogy az égvilágon semmit nem érzek. Sem fizikailag, sem érzelmileg. Biztos nem lesz ez mindig így, de most ez van. Nem tudom, hogy ez jó vagy nem jó....

Most élvezem a pihenést:))

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, ígéretemhez híven küldöm a babaragacsokat!
Vigyázz a 2 kis babókára! Remélem jövő héten megörvendeztetsz minket azzal,h ott kapaszkodnak a babókák!

Kép Kép

Dóri, amit a genetikáról írtál, nos a kolléganőm is volt a Cirisben a genetikusnál és egy az egyben így írta le Ő is. Gratula a fiúcskákhoz!

Kisbaby, most elmentek természetgyógyászhoz? vagy pihentek csak?

Oroszagár, neked hányadik lombikod volt?

Zafír, örülök,h néha azért jössz :wink:

Velem minden OK, várom pirit. Közeledik, vagyis remélem,h azért fájdogál a hasam :lol:
Dec.3-án megyünk Déviszhez papírokat egyeztetni, aztán remélem január vége fele start.
Múlt héten elmentem önszorgalomból megnézetni a TSH-t. Ajánlották,h nézessem meg,mert ha határérték felső határán van, akkor az nem túl jó a megtapadáshoz.
Hétfőn megkaptam az eredményt és 1,330 lett :lol: (ref.tart: 0,400-4,000 ) szóval ez is jó. Azért majd havonta ránézetek :wink:

Szép estét!

Puszi,
Bari
bari6
 
 


Szia Bari!


Köszönöm a babaragacsokat! Ma már dolgozom, persze nem emelek fel semmit és csak ülök vagy állok, ha le kell hajolnom valamiért, inkább leguggolok.... Már arra gyúrok, hogy milyen hiperérzékeny tesztek tömkelegét fogom megvenni, mert tuti, hogy nem bírom ki péntekig:)))

Időről időre érzem, hogy szurkál a hasam, néha nyilall, olyan fura érzés, de úgy gondolom, hogy ez még a stimu hatása... vagy szerintetek?

A TSH-ról nekem is azt mondta Szakács doktor, hogy a normál érték alsó határa fel kell szorítani, mert az segíti a beágyazódást. Azt hiszem, hogy 2 alattit mondott, de még az is lehet, hogy még alacsonyabbat. Nekem ezért kellett Euthyroxot szednem. Pontosabban most is kell.

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Most voltam a dokimnál hát a laborom nem lett vmi fényes. Vasat kell szednem, kalciumot, magneB6, C vitamint és a vizeletemben is találtak vmi bacit szóval tenyésztést kért a doki. Ennek nem örülök a vas meg ezek annyira nem érdekelnek azt gondolom a babáknak úgyis jut elég mindenből(legfeljebb én nem bírom:))csak a baci miatt félek nehogy feljebb kerüljön, mert abból viszont baj lehet...
Meg a császárral sem kecsegtetett azt mondta mivel ez a 3. lesz nekem az már nehéz ügy. Azt mondta a 38. héten meg szeretné csinálni, mert jobb lenne ha nem maguktól indulnának el, hanem feltudnának készülni és engem is rendesen fel készítenének. Nekem úgy tűnt kicsit tart a dologtól. Tudtam eddig is, hogy 3 császár nem egyszerű, de eddig senki nem mondta, hogy félnem kell tőle...most kicsit betojtam az a helyzet...mégse kéne itt hagyni az uramat 5 gyerkőccel :wink:
Na majd meglátjuk. Mindenesetre nem vagyok megnyugodva.

Süti: ragacsok ezerrel..

ölelésDóri
ndora77
 
 


Szia Dóri!


Huhh! Ez a labor tényleg ijesztő lehet, de szerintem azért nem kell aggódni, mert éppen a további problémák elkerülése végett csinálják ezeket a vizsgálatokat.

A császár miatt meg esetleg kellene konzultálhatnál másik dokival is. Szerintem no para, minden rendben lesz. Ezek a babák hozzátok akartak érkezni és túl lesztek minden nehézségen!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: köszönöm a biztatást..tegnap eléggé elkenődtem. Nem emlékszem, hogy korábban lettek volna ilyen gondjaim(öregszem).
Meg arra sem emlékszem, hogy ennyit aggódtam volna mindenen:(Én is gondoltam rá, hogy kéne esetleg másik orvoshoz isi mennem...vhogy nem bízom ebben a nőben, de nem tudnám megmondani miért. Tegnap olyan szétszórtnak tűnt. Elkértem a Cirisből a rákszűrés leletemet és odaadtam neki erre nem telik el pár perc megkérdi: rákszűrést csinált már nekem????mondom most adtam oda a leletemet...szóval nem tudom. Lehet h. megkérem agárt, hogy vigyen el egyszer a dokijához...hátha. Bár ffi én meg azokat nem nagyon csípem(legalábbis nőgyógyászként).Na jó befejezem már az aggódást.

Veled mizu? hogy vagy?tesztel kapcsolatban én azt mondom nem érdemes mást venni csak clearblue-t igaz, hogy drágább mint a többi, de szerintem bőven megéri. Én helyedben vennék 1-2 sima cb-t mondjuk vasárnapra meg hétfőre és egy digitálisat keddre!

A digitális olyan szép amikor pozitiv(és biztosan az lesz)és utána még pár napig lehet nézegetni nekem olyan jó volt újra meg újra megnézni...

ölelés: Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti, továbbra is drukk-drukk! Nekem is volt 10-es tesztem, de szerintem azok nem túl jó minőségűek, egyetértek Dórival, szerintem is cb-t érdemes venni, utólag így gondolom, de nekem is volt mindenféle.

Bari, drukkolok hogy január végén kezdhessetek! Első lombik volt, illetve előtte, kb. veled egyszerre volt nekem is egy túlstimu, de vmi csoda folytán (40 tüszőmből egyből sem lett ciszta) egy pirit kellett csak várni és indulhattunk újra. Nálunk csak lombik jöhet szóba, tavaly mindkét petevezetőmet kivették, mert használhatatlanok voltak.

Lányok, nekem is megjött a Down-szűrés eredménye 1:14.000-hez az esély, hát nem olyan szép, mint Dóriék eredménye, bevallom, jobbat is vártam, bár lehet, hülyeség. Fura, hogy nem tartottam tőle, erre jön egy negatív eredmény és elbizonytalanít. Nagyon várom a jövő heti 4D-t, remélem, attól megnyugszom.

Szép hétvégét mindenkinek, puszi!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippeket! Az érzésekről csak annyit, hogy időnként szúr meg nyilall, tegnap mindkét oldalon, ma már csak a jobbon. Az éjjel egy fordulásnál olyat, hogy fel is ébredtem rá. Ja és éjjel minimum 3szor voltam pisilni. Ennek megfelelően szarul is aludtam. Reggel felhívtam a háziorvosomat, mert az egyoldalúság miatt aggódtam, hogy nem méhen kívüli-e, de megnyugtatott, hogy nálam nem lehet az elzáródott petevezetők miatt és különben sem jelent semmit.

Ami a teszteket illeti, vettem egy Gábrielt és két nem tudom mit, 10-es érzékenységűek. Vasárnap már merjek tesztelni? Nem korai?

Oroszagár! Én nem tudom, minek kellene lennie a Down-eredménynek, de ez az 1:14000 elég nagy szám. Úgy értem végül is csak két gyerkőc van, nem? Vagy ez hülye felvetés?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, én ugyanúgy voltam, mint te most, péntek leszívás, szerda beülti, és hétfőn teszteltem először, akkor nagyon halvány pozitív lett. Persze ez egyénenként más, illetve a babák számától is függ. A lényeg szerintem, hogy ilyenkor a negatív teszt nem egyenlő negatív eredménnyel, ennek tudatában szabad csak tesztelni.Ha pozitív örülünk, de ha nem akkor sem bánkódunk, mert semmit nem jelent. A vérvétel lesz az igazi, az meg szép pozitív eredményt ad majd!
Nagyonszorítok!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Oroszagár gratula a szűréshez sztem teljesen jó eredményetek lett. Nem tudom számít-e, de azt hiszem az értékelésnél az előzményeket is figyelembe veszik nekem pl azt, hogy már van 3 egészséges gyermekem lehet, hogy ez is növelte az arányt..annyi mindenből tevődik össze, szerintem nektek is annyira minimális a kockázatotok nem érdemes ezért aggódni.
Süti én teszteltem már pénteken is az azért volt jó, mert tudtam hogy nagyon kevés az esély, hogy már + lesz viszont ha az lett volna akkor tök jó. Nem lett az, de azt gondoltam sebaj még nem is lehet..szóval amíg nem lett pozi mindig azt mondtam magamban még korán van. Erre hétfőn megjelent halványan a 2. csík...ami neked is megfog. Szerintem viszont semmi nincsen abban ha korábban is tesztelsz.Persze úgy is lehet nézni, hogy pénz kidobás, de ilyenkor kit érdekel???Férjem is kérdezte, hogy mennyi volt az a sok teszt..de nem volt mérges különösebben.

ölelés, drukkok Dóri
ndora77
 
 


Hát igen, a tesztek ára már elenyésző ahhoz képest, amit eddig fizettünk:)))

Lehet, hogy megpróbálom a vasárnapi tesztet, mert az még csak beülti + 4 nap, elég kevés. Amit ti mondtatok az 5 illetve 7 nap volt... majd meglátom, mennyire leszek izgatott:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Képzeljétek, barátaink most várnak a Ciristől hcg-eredményre, illetve most is már tegnap óta! Úgy jártak, mint Kisbaby! Betelefonáltak, és azt azt ígéretet kapták, hogy utánanéznek!!!! Utánanéznek?????? Ez azért bizalomromboló rendesen. Hú, nagyon mérges vagyok!

Muszáj volt ezt leírnom, mert teljesen kiakadtam. Remélem, összekapják magukat, és más nem jár már így!

Bodzássüti, drukkolok nagyon, hajrá tesztek, de főként hajrá babák!
oroszagár
 
 


Basszus! Ez gáz! pont erre várni ilyen sokat.... Szegények!
bodzássüti
 
 


Igen, és az a baj, hogy idővel erre rámehet a bizalom, ha elkeverik a leleteidet (akkor a sejtjeidet hogyan bízd rájuk???). Fél három óta keresik az eredményt. Ez elkeserítő, és hát persze nem utolsó sorban stresszes. Hú, forrongok.
Ilyen klassz dokik jobban működő rendszerben kéne dolgozzanak, mert a beléjük vetett hit is csorbul az efféle hibákkal.
oroszagár
 
 


Igen, de azért sajnos akárhol előfordulhat, mert mindehol emberek dolgoznak és így hibázhatnak is. Csak persze ezek a hibák sokkal súlyosabbak, mint amikor én elütök egy tételt egy számlában, pedig éppen úgy csak egy rossz mozdulat....

Már jártam úgy, nem itt a Cirisben, hogy a laborleletemet összekeverték. A háziorvosom megnézte és megállapította, hogy annyira szar eredmények, hogy tuti nem az enyém. A szegény másik meg örült a jó eredménynek....

Amúgy ők már csináltak tesztet otthon? Vagy tényleg most kellene megtudniuk?
bodzássüti
 
 


Most kellene megtudniuk. Egyébként igazad van, nem is az a baj, ha hibázik valaki, hanem hogy ha nem korrigál. Szerintem ha azt mondom, hogy 3 körül telefonálunk, akkor kutya kötelességem 6-ig odaszólni, hogy elnézést, de csak holnap lesz eredmény, vagy akkor sem, mert vmit elszúrtunk, vagy nem szúrtunk el semmit, de rajtunk kívülálló okok miatt. Ez a korrekt. Az hogy várod, aztán este lesz, este 8-kor már csak nem csörögsz rájuk, másnap is várod, aztán délután odacsörögsz és azt mondják utánanéznek, de két órával később megint rájuk csörögsz mert akkor már tényleg kezdesz megőrülni - ez nem korrekt. Akkor mondják azt, hogy a napokban keressük, vagy azt, hogy vmi hiba van, ne aggódjon, amint tudjuk, hívjuk. Csak minél több idő telik el annál kevésbé hisz az ember a kifogásokban.
Na de nem akarok már mérgelődni, csak nagyon sajnálom őket, és ilyenkor fontos, hogy a páciens úgy érezze, törődnek vele. Mindenesetre remélem egyedi eset volt, és mindenki levonta a tanulságokat.
Bodzássüti, köszi azért az együttérzést, nagyon szurkolok neked továbbra is és várom izgatottan a teszteredményeket. Emlékszem, legszívesebben toltam volna a napokat, gondolom, ezzel most te is így vagy. De már itt a hétvége, jövő héten pedig minden kiderül:-))
Puszi + babaragacsok !
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Süti, gratula a két babóhoz, azért próbálj meg jó sokat pihenni!
Nagyon nagy az esély, főleg, hogy 5 napig elvitték Őket :D
Szóval: lelkiekben mindkét babára készítsd magad :D :D

Ildi, ez annyira sz@r érzés, tényleg, velem is ezt csinálták.. persze, mert elküldik a vérvétel eredményeit más laborba, nem Ők vizsgálják a vért. De azért erre figyelniük kell, bevallom, én is megrendültem egy kicsit. Jaj, gratulálok az eredményhez, ez jó eredmény, úgy tudom én is:)

Zafír, Bari, puszillak Titeket, de jó, hogy írtok! Akkor mi Januári brigád leszünk?
Bari, járok talpmasszőrhöz, aki azonnal mondta, hogy nagyon alacsony a hormonszintem, és így a lombik sem fog sikerülni :cry:
Nagyon fáj..Próbálok nagyon egészségesen étkezni, szedek gránátalma kapszulát, e vitamint, DHEA-t, meg más vitaminokat.
Elmentem endokrinológushoz. Most megyek majd vissza hozzá, de a leleteimen látom, hogy az TSH értékem 3,38!!! Ezt azonnal le kell vinni, így nehéz lesz megtapadás. Csináltattam inzulin rezisztenciás vizsgálatot is, ott minden ok. A többi hormon értékem már most sokkal jobb, mint amikor a lombikot csináltuk, januárra nagyon jó eredményeket szeretnék produkálni.

puszi mindenkinek, Dóri, neked is:)
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Oroszagár! Igen, teljesen egyetértek Veled! Az a minimum, hogy telefonálnak a megadott időben, még akkor is, ha nem tudnak semmit. Csak ez általában nem így van, mert valahogy senki nem akar felelősséget vállalni semmiért. Most éppen az üzleti partnereimmel vagyok hasonló cipőben: késnek a szállítással már lassan 3 hete és nem reagálnak az emilekre, nem veszik fel a telefont. Lapítanak. Ettől tényleg begurulok.

Köszi Kisbaby! Igyekszem bízni, de most valahogyan nem megy. Ma még mindíg érzem a szúrást a jobb oldalamon, fogalmam sincs mi ez, de elég idegesítő. Még az is lehet, hogy megint a vesém fáj, mert homokom van, az is hasonló. Bár a napi 2 litert folyadékot lenyomom.

Ma letört vagyok és szomorú....Jó lenne már tudni valamit, de persze tudom, hogy még nem lehet.

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássütim, hatalmas DRUKKOK és kitartás! Az érzéseid totál ismerősek nekem is, nagyon ki voltam készülve minden egyes tesztelés előtt, hogy vajon igen, vagy nem? Mi a helyzet?
Szúrkál a poci, ez most jó, nem jó? Fáj a cici, nem fáj? ... Nekem mindig azt mondták, hogy a vérvétel napján teszteljek, mert az előbbi negatív eredmények csak elveszik a kedvet. HIGYJ és BÍZZ, nagyon nehéz még az elején, de fő a pozitív gondolkodás!
Hamarosan megtudod az eredményt! NAGYON DRUKkOLOK.
Tesztek kapcsán csatlakozom az előttem lévőkhöz, a CLEARBLUE a legjobb.

Kismamik, pocaksimik! Dóri, ennyire elvarázsolt a nődokid? Oroszagár, miért keseredtél el a Down eredményen? Ez tök jónak néz ki :)

Nem semmi a HCG eredmény-mizéria. Nekem ez is új, eddig szerencsére, mi még nem tapasztaltunk ilyet. Legkésőbb négykor mindig hívtak... ez nagyon kellemetlen lehet, mikor az ember már annyira várja azt a bizonyos hívást....

Baby, Bari, puszik - puszik
zzafir75
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti! Kismama vagy, nem kesereghetsz! :evil: Fogsz még érdekeseket érezni a hasadban, mindenféle nyilalást, húzódást, meg le sem tudom írni miket. Azt se feledd, hogy a felturbózott szervezetünk is mindenféle tüneteket produkál, ami egyébként nem lenne, de most teljesen normális. Az én petefészkeim még 7 hetesen is óriásiak voltak. Igyál sokat, mérgelődj a beszállítókon, de ha a pocakodra gondolsz, legyél boldog és büszke, mert ott bent kapaszkodnak már a babáid :-)
Én úgy voltam vele, amíg nem bizonyítják az ellenkezőjét, addig terhes vagyok, és mivel bennem még ilyen eddig nem játszódott le (szegény petéim elzárva éltek és élnek), örülök neki nagyon.Fel a fejjel, sikerülni fog, vagy már sikerült is, csak még idő, míg kiderül. A babáid most okosabbak nálunk, ők már tudják, mi lesz :D
Hajrá Sütibabák!!!
oroszagár
 
 


Köszönöm a bíztatást Lányok!

Igyekszem:))) Jó lenne benézni egy kicsit és megtudni mi történik odabent:))) Hogy ezt még nem találták ki....

Ölelés! Szép hétvégét!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: Igen ez a a legnehezebb időszak szerintem. A szurkálással,itt fáj, ott érzem szerintem is igaza van Agárnak ami rendesen egy "sima"terhességnél fel sem tűnik azt mi mind felfedezzük magunkon. Nekem a korábbi terhességeimnél az első 12 hétben szinte semmi tünetem nem volt nem fájt, nem volt hányingerem talán kicsit bizserget a hasam alja, de akkor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok.Azt gondolom teljesen normális, hogy egyrészt jobban is figyelünk hiszen tudjuk, hogy van miért..másrészt azért elég rendesen felpiszkálják hormon ügyileg a szervezetünket. Én is nagyon szerettem volna belesni mi történik odabenn, de ez már szerintem mindig így lesz amíg meg nem születnek most is legszívesebben állandóan őket nézegetném, hogy mozognak e, ver a szívük, nőnek e.Szóval fel a fejjel minden oké már nemsoká kiderül, hogy megkapaszkodtak a babócáid..

Zzafir: Igen nagyon úgy tűnt most a legutóbb nem igazán van a helyzet magaslatán. Azt még elfelejtettem írni: megkérdezte vagy kétszer, hogy akkor most hányadik hét is???mondtam neki 13...13 erre mikor eljöttem tőle nézem a leletet amit adott simán ráírta 12 hetes ikerterhesség..na kösz. Az uh is olyan fura volt megnézte őket, de nem mért semmit vagy ilyesmi csak úgy rájuk nézett, hogy megvannak e.....najó nem ragozom szóval elgondolkodtam h. esetleg nem kéne e más nődoki után néznem....



Drukkok süti, ölelés mindenki Dóri
ndora77
 
 


Kedves Lányok

progesteron streuli 25 mg-os ampullák (70 db), illetve Utrogestan és Duphaston eladók.

Ha érdekel, kérlek írj a vreka1@yahoo.com címre

Mindenkinek sok szerencsét kívánok

Kép
kikka
 
 


Sziasztok!

Ma reggel csináltam egy tesztet, de persze negatív lett.... azért ez még tényleg korai volt.

Tegnap délután annyira-annyira fájt mindenem, főleg volt egy erős nyilallás lefelé, az nagyon rossz volt. A háziorvosom azt tanácsolta, hogy feküdjek, mert a lefelé irányuló érzések nem jelentenek jót. Ma reggelre elmúlt, de dél tájban újra kezdődtek, igaz, nem olyan erősen, mint tegnap, úgyhogy most punnyadok. Az nem árthat....

Ölelés
bodzássüti
 
 


Hááát Lányok! Dühös vagyok és ezt gondoltam, megosztom Veletek!

Ahogy írtam, fura fájdalmaim voltak tegnap egész nap és mai is csak, kevésbé. Addig kutakodtam a neten, míg kiderítettem, hogy a nyomorult Crinone-nak ezek elég szokványos mellékhatásai, csak a magyar oldalon és használati útmutatón ezek nem szerepelnek. Tök jó, mi? Elrontották a tegnap estémet és a mai fél napomat is.
Mindegy, most sokkal jobban és pozitívabban érzem magam, holnap reggel újra hőmérőzöm és tesztelek is egyet. Remélem, már valami kis haloványat láthatok a második csíkból is:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, örülök, hogy megnyugodtál. Nagyon szurkolok, hogy már holnap legyen csík! Nekem nagyon halvány volt, mint egy fantomcsík, lehet, az is volt akkor még, csak már láttam, mert látni akartam. Hidd el, hogy minden oké, az a csoda, hogy a szervezetünk kibírja ezt a lombikkal járó gyógyszerdömpinget.
Várom a híreket! Drukkolok nagyon!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Oroszagár! Remélem, hogy követem a példádat:))) Ma hajnalban teszteltem egyet, negatív lett. Visszafeküdtem és másfél óra múlva mentem ki újra, ránéztem az otthagyott tesztre és ott volt egy nagyon-nagyon halvány második csík is. Ez 20-as erősségű teszt volt. Most azon parázom, hogy esetleg már a tegnapin is ott volt és nem erősödik, csak azt azonnal kidobtam, meg hogy ennyi idő elteltével is jó az eredmény?

Amúgy nagyon boldog vagyok, mert ilyet még soha-de-soha nem láttam.:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Szia Bodzássüti, üdv a paraklubban :D
Na ezért vettem én végül digitálisat (azzal először szerdán teszteltem). Mert ugyan szerintem a negatív teszt sosem lesz kétcsíkos (sok tapasztalat alapján), azért ráírják mindegyik tesztre, hogy pontosan x perc után nézd meg. Szerintem ott van a csík, azért is írtam tegnap este, hogy az enyém is iszonyat halvány volt, nehogy rendes csíkot várj,, percek múlva kicsit láthatóbb, de még úgy is halvány.
Nagyon szorítok, hajrá babák!
oroszagár
 
 


Bodzássüti, hajrá zebra!!!! Az én tapasztalaton is az volt,h 10-es erősségűvel kezdtem a 9. napon (nekünk nem blaszto baba volt) és írják azt a fránya 3-5 percet és nekem is mindig a idő lejaratakkor volt halvány csík és száradás után erősödött meg. Egy jó pár napig így is volt, aztán meguntam a 10-es tesztet és csinálta, 20-as erősségűt, ami jóval hamarabb kiadta a második csíkot. A CB-ről ne is beszéljünk. Csatlakozom Oroszagárhoz és Dórihoz a legnagyobb élmény a CB :lol:
Üzenet a pocakodnak :wink: : Szóóóóval hajrá babókák, kapaszkodjatok Sütikébe :!: :!: :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bari6 2010.11.22 10:49-kor.
bari6
 
 


Bodzássüti, DRUKK DRUKK ezerrel!!!!!!! +++++++++++++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a drukkokat! Nagyon jól esik. Ma egyébként a mindjárt megjön érzés van soron. Ami ugyebár több okból sem lehetséges:))) Ráadásul azért másmilyen, mert a mindjárt megjön-érzés, amikor valóban megjön, ennél erősebb és folyamatosan fennáll, most viszont jön-megy, úgy értem, hol érzem, hol meg nem.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a drukkokat! Nagyon jól esik. Ma egyébként a mindjárt megjön érzés van soron. Ami ugyebár több okból sem lehetséges:))) Ráadásul azért másmilyen, mert a mindjárt megjön-érzés, amikor valóban megjön, ennél erősebb és folyamatosan fennáll, most viszont jön-megy, úgy értem, hol érzem, hol meg nem.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Kíváncsi vagyok, Ephi milyen babát vár, mert különben egyelőre fiús fórum leszünk. Hepehupa és Dóri után a mai 4d alapján az én hasamban is két kis pasi van, illetve verekszik (szintén az uh alapján) :D
Bodzássüti, drukkolok továbbra is nagyon, és rettentő kíváncsi vagyok, Szakács doktor "miket(kiket) tud", mert úgy tűnik, Vass doki fiúkban nagyon erős :D Persze a férjem nagyon örül, ő 1 fiút mindenképp szeretett volna, nekem meg mindegy volt :D
Puszi mindenkinek!
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!


Gratulálok a fiúkhoz!
Nem tudom, Szakács doktor lányos-e vagy fiús, nekem szinte mindegy, bár én azért valahogy lányos mamának képzelem el magam:)))

Ettől függetlenül bárminek, ami humanoid és egészséges, annak örülnék. Most még nem merem elkiabálni, mert megint megnéztem a tesztet és bizony nagyon-nagyon halvány, szinte csak érzem, nem látom.
Most felszerelkeztem két sima cb-val, de digitálisat nem kaptam.

Holnap próbát teszek a medilabbal megint és egy cb-vel. Remélem, az már erősebb lesz.

Ma egyébként dél tájban mintha elvágták volna, úgy múltak el a tüneteim és azóta nagyon jól érzem magam. Sem fáradt, sem nyűgös, nem vagyok, boldognak érzem magam.
Remélem, okom is van rá.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon drukkolok, de ott lesz az a csík. Nekem szerdára erősött meg látványosabban, a hétfő-keddi közt igazából nem volt nagy különbség, inkább csak én láttam.
Érdekes, én mindig azt éreztem, hogy fiús anya leszek, de nem hittem igazán benne, mert nem nagyon hiszek a megérzésekben. Azért most átfutott az agyamon, hogy ha jók a megérzéseim mégis, és felébrednek és megszülöm a Cirisben maradt babákat is (ami tervben van), akkor lehet, hogy 5 fiam lesz:-))))))) Ajjaj:-))))))
Nagyon várom a holnapi tesztet! Babaragacsok!
oroszagár
 
 


Hűha! 5 fiú, azért az már nem lenne semmi:)))

Jelentkezem holnap reggel!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Huh, ennyi fiút, de valljuk be, kell is ennyi nőhöz.

Mi akik még babóka nélkül vagyunk reméljük potenciális kislányokat hozunk a világra és máris lesz kihez házasítanunk :lol: :lol: :lol:
Na...a viccet félretéve...a statisztikák szerint több kislány születik mint kisfiú amire Ti most rácáfoltok, viszont a múltkor olvastam,h az ICSI-s babáknál 100 ICSIből 51 kislány és 49 kisfiú születik míg a rendes IVFnél több a fiú :lol:

Oroszagár, Dóra nálatok ICSI vagy sima IVF volt?

Bodzássüti, gyere majd reggel amint tudsz, drukk!!! Ami a tüneteket illeti ezek lehetnek mind-mind jó jelek, de azt szokták mondani,h ne keressünk semmit :lol:

Ami Szakács doktor "közreműködését" illeti nem lombikos babák terén tudom, h több a lány :lol:

Ephi, Zafír???

Hepehupa, Te már nem is jössz ide sohasenemtöbbé :cry: Ha olvasol minket, add át puszimat Tofunak! Remélem minden OK veletek!!!

Pusza mindenkinek!

Bari
bari6
 
 


Bari, mi Dórival a statisztikát erősítjük, sima ivf és fiúk :)
Mondjuk logikus, mert a pasi smermák az elején ügyibbek, az icsi-nél meg kb 50-50 %, hogy mit/kit választ a genetikus :)
Hajrá lányok, a január a lánybabáké lesz :-)))))))
Bodzássüti, úgy izgulok, de ott lesz már holnap a csík!
oroszagár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?