Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Anikó!!

Neked is nagyon szépen köszönöm az információt és a tanácsodat . Egyre jobban tetszik ez az oldal . Ahogy említetted írtam a Békéscsabai topikba . ( köszönöm hogy szóltál )

Azt esetleg nem tudod hogy a Gyulán hány ilyen szoba van? Nem tudom miért de valami azt súgja nekem hogy ott kell lennem a Baba-Mama szobában . :) érdekes , pedig még nem is szültem :):)
Na szóval most , nem jut eszembe más kérdés amit esetleg feltehetek neked.
De ha lesz írni fogok , és akkor már a Békéscsabai topikba , ahogy említetted .
Köszönöm azért a tanácsodat , nagyon sokat jelent ez nekem.

Minden jót és jó egészséget
Üdv .: Lina89 :D
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 


Sziasztok!!
Köszönöm , hogy szóltatok , hogy itt vagytok!!
Ma megyek méhszáj vizsgálatra , remélem minden rendben lesz .
Ha lesz valami fejlemény , vagy kérdésem , akkor írok majd nektek . Minden jót kívánok mindenkinek!!! És jó egészséget :):):)
Ja van olyan köztetek , aki nemsokára szülni fog??
Sziasztok
Üdv.: Lina89
 
 

 
 

Szia Lina!
Mindjárt írok neked privit.
Puszi
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Szia Anyko!!

Lehet hogy hülyének fogok tűnni de nem látom , hogy hol lehetne megnézni a privát üzit?? Légyszi írd már meg , mert el szeretném olvasni az üzidet :):):):):):):):)
Köszike , szia
 
 


Szia Lina!

Dehogy tartalak hülyének. Én már öreg vagyok a babaneten, persze, hogy mindent tudok. Segítek, jó?
Amikor belépsz ide, tehát bejelentkezel a társalgóba, akkor legfelül van egy kis rész. Ott van, hogy nincs privid ( vagy van privid ), kedvenc topikod, profil, segítség, új téma indítása, stb...
Itt rékattintasz arra, hogy van privid ( vagy nincs privid ). Ott jelenik meg a levelem.
Szólj, ha sikerült vagy nem. De biztos megtalálod így.
Amúgy ha be vagy jelentkezve az oldalra, akkor rákattintasz a társalgóra és ott nem kell bemenni a lakóhely szerint-i menübe,hanem a a társalgóban legalól lesz ami topikunk. De küldtem linket is, hátha úgy egyszerűbb lesz.

Puszi és várunk már nagyon.
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Szia LIna!

Nem sikerül megtalálni a topikot? Nem ment át a link? Nagyon várunk már!

Anikó :)

Kép

KépKép
 
 


Szia Lina!

Boldog nyuszit kívánunk!
Kellemes húsvéti ünnepet!

Kép

Anikó és a többiek!

Kép

KépKép
 
 


sziasztok!
Én most csatlakoztam a baba netre és el kellene a segítség!
Nekem még nincs babám , de nagyon szeretnénk, de találnom kellene egy normális orvost aki tényleg segítene, oda figyelne rám , mert sajnos elég komplikált eset vagyok(véralvadásgátlót szedem)
Aki tud segíteni , segítsen Köszönöm gabi
dgabi01
Sarkad
 
 


Sziasztok!
Most regisztráltam erre az oldalra és egy kicsit tapasztalatlan vok még.Légyszives segítsetek nekem.Hol tudok termékeket feltenni eladásra?
 
 


Sziasztok! :)
Most csatlakoztam még csak ide....:) És hát én is Békés megyei vagyok mégpedig orosházi! :)
És nagyon úgy néz ki hogy igencsak jön a babóca....:)
Valakinek van tapasztalata az orosházi nőgyógyászokról? :)
Mivel én egy tündéri és lelkiismeretes doktornőhöz járok 3 éve (petefészek ciszta miatt 3 havonta! ) De ha tényleg baba van a dologban nála nem lehet még szülni....:(
Válaszotok előre is köszi :)
encykeee91
encykeee91
 
 


Sziasztok új vagyok itt :) és Orosháza vonzáskörzetéből :) holnap töltöm a 9. hetet :)
zerika88
Kardoskút
 
 


Sziasztok. Én is orosházi vagyok, de még csak most várom az első babócánkat :)

 
 


Sziasztok :)
Nagyon régen írtatok ide.
Aktív a csoport:?
ivett08
Orosháza
 
 


Sziasztok! csatlakozhatom? Én Békéscsabán élek

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
berny89
Békéscsaba
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: