Új privát üzeneted érkezett!

Kati, hát Nóri most nyaral a Mamiéknál, én meg tanulok ezerrel. De nagyon-nagyon hiányzik, pedig még csak tegnap ment el, és még egy hétig odalesz! :(
Egyébként köszke jól vagyunk. Ha átmegyek nov. 24-én mindenből (5 tárgy) és sikerül az írásbelim. Akkor szabad az út a babinak. :) Ami pont jól jön ki, mert úgy számoltam, hogy 23-án lesz pé. és akkor a 24-ei együttléttel jók az esélyeink kisfiúra. :)
Bár néha úgy érzem mégis inkább még egy kiscsajt szeretnék.... :)
Szóval ennyi. :)

Ja és remélem nem fogok hányni mint Nórival.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


bejni: augusztusig dolgoztam, most táppénzen vagyok, közben itthonról dolgizgatok, vagyis külföldi fordításokat csinálok.
nem akartam, meg a férjem sem engedte, h kisgyerekeket emelgessek, fejlesszek, meg össze szedjek valamit. de a lepényem miatt így is, úgy is leállítottak volna. így maximálisan a pihenés és a tanulás van.
te hogy állsz???

ninnike: sikerülni fog!!!! tudod teljesíteni a tervet tanulásilag? elhiszem, h nóri hiányzik!!!! én meg fogok őrülni, ha nem lesz velem a gyerekem. már most is hiányzik, amikor nem mozog.


képzeljétek! tegnap elolvastam a heti adatokat és kiderült, h már 30cm körül van a kislányom. hihetetlen, de lekezdtünk számolgatni és tényleg!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Chamomilla: Lenne kérdésem hozzád. Privit küldtem, mert nem akarom itt egyik kismamira sem ráhozni a frászt.

Látom mindenki szorgalmasan tanul a hétvégén. Nagyon helyes. Tessék okosodni! :D
Ördögfi most alszik. Így most én is tudok egy kicsit pihizni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 

 
 

Kati, hát kb. igyekszem teljesiteni a napi kijelölt penzumot, de egy kis csúszás mindig van. :)
De nagyon remélem minden ok lesz, mondjuk az a baj, hogy nagyon nagyban bizottság függő is a dolog. :(

Kicsit enyhit a hiányon, hogy minden nap beszélünk telefonon. Iilyenkor elmeséli mi történt vele. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ninike: hajráááá!!!! kitartás!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


köszi!!! na azt már látom ma sem fogok végezni amivel kéne. Már 2x aludtam bele a választási rendszerekbe. :( :( :( :(

na mindegy, kárpótlásul Apa ma elvisz vacsizni. :D :D :D :D :D

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ninike sebaj...
én meg kemény 1847 karaktert írtam ma...(elkezdtem vesézgetni az illetékeket, amit tv-ből lehet)..már csak 67080 karakter és kész is:D ez nagyjából egy 10 perces munka ugyebár:D(oké most csak próbálom optimistán felfogni a dolgot...)

kezd javulni a nátha:D Már kapok levegőt:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ninike, kitartást! Tudom, milyen rossz, amikor nincs itthon a gyerek, enyémek is sokat vannak nagyszülőknél, de az vigasztal, hogy imádnak ott lenni!

Kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, mindenki tanul, csak én nem :D holnap sem fogok, az tuti, a barátnőm hétfőn reggel megy el...sőt ma este kicsit kirúgunk a hámból....de még nem ért ide, lekéste a vonatot...
chamomilla
Pécs
 
 


rekus, válaszoltam 8)
chamomilla
Pécs
 
 


halihó!!!!

én most keltem fel!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hello lányok!
Voltunk tegnap este a trófeába, nagyon jól éreztük magunkat. Ettem rendesen, csak az a baj, ha sokat eszem egyszerre úgy megnő a hasam és puffadok. De azért igyekeztem enni. :D Ma meg voltunk a piacon, venni akartunk dísztököt de nem volt. :twisted: Pedig minden évben kifaragja a párom és olyan szép. Hát idén most nem lesz. Aztán sütöttem fini palacsintát, bevágtam párat. :oops:
Terhesvitamin: Hát én már február óta szedem. (Gravidát) Nekem semmi bajom vele, e mellett szedek még folsavat, magnéziumot, kálciumot. Úgy hogy el vagyok látva. De kell, mert pl tegnap elfelejtettem az esti magnéziumot és éjjel olyan lábgörcsöm lett, hogy csak na.
Jeanner: Örülök, hogy minden oké, a képeket én sem látom sajnos.
Kati: Milyen nagy lánykád van már. :)
Bejni: Remélem már nem fáj a pocid.
Az elején nekem is többször fájt, volt néha görcsöm is, de nem erős, csak éreztem. Most már nem görcsöt érzek, hanem hogy húzódik és főleg alvás közben. Biztos összenyomom szegényt, aztán jelzi, hogy na anya most már nyújtsd ki a lábad. :lol:
Köszönöm lányok a név dicséreteket.
Mindenkinek nagyon szép hétvégét!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: örülök, h jól éreztétek magatokat!!!!
igen, már mindenhol kezdem érezni a babámat, de hipp-hopp te is fogod. sokszor én is gondolkodok, h jó-e, h oldalt fekszek és felhúzom a lábaimat, de hanyatt sem jó, mert olykor begörcsölök, így marad az oldalt.

én holnap nem leszek, mert megyünk temetőzni.pár száz kilóméter van előttünk. remélem jól fogjuk bírni, de miért ne bírnánk...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Csak a képeket dobom fel gyorsan, mert mindjárt felébred a férjem, aztán megint cirkusz lesz, h gépezek...

http://kepfeltoltes.hu/view/101029/csim ... es.hu_.jpg


http://kepfeltoltes.hu/view/101029/csim ... es.hu_.jpg


Rohanok is, kedden jövök, puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blogomba írok bővebben, oda szabad ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jenner, nagyon szépen látszik a Babácskád!!!

Mindenkinek aki temetőbe megy, kitartást!!! Marha sokan vannak az utakon.

Tegnap mi is voltunk vacsizni, Apa elvitt a Szerájba. :) Nagyon finom volt a kaja. Ennyit a diétámról.
Viszont képzeljétek tegnap mértem magam, és 3 kg minusz, és tartósan. :)

Úgyhogy már csak 3 kg kell az eredeti súlyomhoz. :)


Mindenkinek kellemes napot. Húztam tanulni, aztán majd megírom hogy haladtam. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jó reggelt!

jeanner, ismerős szitu a férjem is utálja ha gép előtt ülök...de én a facebookon 8) szépen látszik a béb, gratulálok!!!

ninike grat a fogyáshoz. én meg híztam 2 hét alatt 4 kg-ot, úgyhogy mától aztán..............ennyit számít ha nem mozgok, azonnal jönnek fel a kilók, utálom utálom utálom!!!

gabika, trófeáért írigy :wink: terhesen a régi babanetesekkel oda szerveztük a talikat, amikor 40 kismami bevonult, olyan klassz volt :D

ka(ti), óvatosan az utakon!

nálunk mindenki alszik, jó sokáig fent voltunk éjjel...kicsit iszogattam is, de nem esett jól. Fáj is most a fejem
chamomilla
Pécs
 
 


Kati: Már én is sokszor érzem a tündérkét. :D Már oldalt fekve is sőt állva is. Szerintem nekem azért tartott annyi ideig míg megéreztem, mert mellső falon tapad a lepény és az valamennyire leárnyékolja a mozgást. Háton én nem tudok sajnos aludni, úgy hogy nálam is marad az oldalt. Kitartást a temetőzéshez.
Jeanner: Nagyon szépek a képek. És nagyon jó az uh gép. :wink:
Chamomilla: A trófea nagyon jó. Csak én nem tudok annyit enni, hogy megérje. :D
Ninike: Gratula a - kilókhoz. Nagyon ügyes és kitartó vagy.
Mostanában már én is mozgok, felülök a szobabiciklire és tekerek. Most 3 km-nél járok. De fokozatosan emelem a mennyiséget.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi a gratut!

Am nem tudom mi van, már ezt sem akarta betenni :( na mindegy...

Gabi, azt honnan lehet tudni, hogy hol tapadt meg? mondjuk elülső falon érzem, fenn, és valóban fenn van, de inkább a hátsó falon, ahogy értelmeztem a dolgot...

Ninike, nagy grat a fogyáshoz!!! Én bezzeg csak hízok, csak hízok...

Cham, mit ünnepeltetek?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszönöm szépen Mindenkinek a hozzászólást! :)
Először fogyok egy kicsit, aztán újra beszélek a dokival. Lehet, hogy azért nem akarta, hogy most elkezdjem a vitamint, mert nehezebb lefogyni tőle.
baloghandi
Budapest XV. kerület
 
 


köszi a gratulációkat! azért még a maradék 3-at lekéne adnom, jó lenne a vizsgára beleférni a kosztümbe. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi, én a helyedben inkább kismami tornát csinálnék. Tudtommal bringázni nem szabad terhesen. De kérdezd meg a saját dokidat, hogy engedi-e. Nekem az enyém nem engedte.

Vár a tanulás.... :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :? :?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Kati
Jövő héten csak röppentyűk vannak, de elég az...még 6 hét aztán szünet január közepéig. A következő félévem csak fele ilyen nehéz lesz, úgyhogy beleférne a reggeli émelygés, a kívánósság és egyebek. Jöhetne már ez a bónuszgyerek. 8)

Ninike
Na, abba én is belealudtam volna. Nekem a hétvégére az izmok vannak memorizálni és egy két kedves gennyképző baktérium.... Akarsz cserélni? :D

Jeanner
Irigy-irigy... Mikorra vagy kiírva? Bocs, ha már írtad, lemaradtam. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jeanner: Nálad még nincs méhlepény. Az a 12. hétre fejlődik ki. Addig a babódat a szikhólyag táplálja, ami a 12. hét után elsorvad. Egyébként a doki állapítja meg az uh alapján hogy hol tapad. De csak akkor van gond, ha a szülőcsatornán tapad, különben mindegy hol van.
Ninike: Én úgy hallottam lehet, de azért rákérdezek. De nem viszem túlzásba és nem is gyorsan tekerek. Járok egyébként tornára is.
Egcsi: Hogy vagytok?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok.
Jeanner a doki tuti megmondja hol tapadt meg a minimanó:-) nekem pl. A hátsó falon:-) amúgy hogy-hogy mocorog?azt hittem előbb szívhangocska van;-)
Lanyus?
Nálunk ma semmi extra nem volt. Elmentünk vásárolni,pocakocska nem örült annak,hogy nem pihi van,lett is icipici barnás folt..aztán főzőcskéztem,ebéd után szunyókáltunk:-) majd vasaltam,közben a tegnap felvett X-faktort néztük:-) Nálunk sajnos a temetőzés kimaradt,mivel 180km-re vannak..de voltunk misén,szóval kicsit kárpótolt..Most pedig pihi van..puszi mindenkinek.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Szijasztok!

Nem tudom, a farkát valahogy kinyújtotta, eskü hogy láttam, hogy megmozdult, és nem az UH gép szórakozott velem, egy helyben tartotta a fejet a dokinő, mert magyarázta, mi micsoda...

Gabi, tudom, h nincs méhlepény, és nem is azt mondtam, h baja van a babának, meg sz*r helyen van, csak nekem nem mondták, hogy van :D

Egcsi, nem vagyok kiírva, nem volt szívhang még... de nagyjából június 27-28, így számoltuk...

Na megyek, mert mennem kell!!!

Pussz nektek!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni, azt hiszem több ágynyugalom kellene neked!!! Én a helyedben most se suliba nem mennék se vezetni. Főleg hogy a vezetés azért csak stressz-helyzet, még ha nem is érzed úgy.

Na tegnap sem haladtam túl jól. Ma délelőtt 10 tételt kéne megtanulnom. Hajrá... :? :? :? :?

Jenner, szerintem nem te láttad rosszul. Annak idején a doki mondta nekem, hogy ez még igazi mozgás, de valahogy úsznak odabent, meg persze mozognak a méhvel együtt.

Na húztam, vár az alkotmány. Asszem feltuningolom magam egy kis banánnal. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


sziasztok!

jeanner: nálunk is volt ficánkolás, ami valóban a méh mozgásához és a lebegéshez köthető. és lehet az is, h pulzálgatni kezdett.
később arra kell figyelni, h ne legyen az, mint nálunk, bár még ez sem a legrosszabb a lepénnyel, h mélyen tapadó. az a lényeg, h ne lógjon rá a méhszájra, mert akkor nyomhatják egymást, ami főleg az anyukára veszélyes.
az én tündérkém most kezdett vándorlásba. egyszer itt rúg, egyszer ott, de sajnos nagyon úgy érzem, h a lába van lent. de még foroghat pár hétig.

bejni: nagyon pihengess, mert a vérzés, barnázás nem játék a terhesség alatt. építs le minden programodat és tényleg csak feküdj, amíg megteheted. és szerintem kellene látni egy dokinak is a héten, mert 11-e még messze van.

gabi: szerintem nem lehet baj, h tekersz, amíg a doki nem tilt le. és ilyen a torna? hova jársz? hányan vagytok? milyen eszközökkel tornáztok?
elárulod a vezetéknevedet? a lia miatt érdekel. annyira tettszik. és illik hozzád!!!

ninike: hajrá, menni fog az a tanulás!!! és már csak egy hónap!!!


mi szerencsésen megjártuk a tegnapi hosszú utat, egészen jól bírtuk. valahogy érzik a gyerekek, h nem a megszokott helyen vannak, mert szinte alig mocorgott a picikém, majd amikor hazaértünk, beindult és szinte reggelig csak táncolt, most pedig alszik.
pisiléssel is kibírtam-amitől nagyon féltem, h nehogy benzinkúton kelljen, de mindig beiktattunk egy-egy rokont. hazafelé már 3szor keményedtem, de tényleg jól bírtuk. azért örülök, h vége van!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Az a baj, ninike, hogy már így is annyit fekszem, mint még soha, és már nagyon szégyellem magam...tiszta lustaságban érzem magam...
Amúgy elárulnád, hogy hova akarsz fogyni? Tök vékony vagy...
10 tétel délelőtt? Az vad...nekem olyan maximum 5 szokott menni ennyi idő alatt...de neked hajrá!

Én most spagettit főzök:D Nyaminyaminyami:D Apácska kirándul, nekem meg diplomát kellene írni..mintha lenne hozzá kedvem...pedig most már nagyon muszáj lenne...:S Juj annyira semmi kedvem...No de majd ha megfőztem muszáj lesz valamit alkotnom...

LANYUS?

Jeanner:D Én elhiszem, csak még ilyet nem hallottam:D REméljük már legközelebb nekem is ficereg, már nagyon várom a következő találkozást..de olyan messze van még...még 10 nap..persze tudom, hogy gyorsan fog telni, főleg ha a diplomáról van szó...de akkor is....

Csipem drága, ha olvasol, remélem már jobban vagy!

puszka:Berni

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: menni fog!!!!!!!!! kitartás!!!!!!!!!

képzeljétek, ma el kell döntenem a babakocsit, holnap megyünk pestre, de csak egy-két helyre lesz időnk és ott megvesszük a kocsit.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


tudtok segíteni, valami outlet, vagy nagyker, vagy nagy választékkal rendelkező helyekben????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]t írta:@ka(ti)udtok segíteni, valami outlet, vagy nagyker, vagy nagy választékkal rendelkező helyekben????

az elmúlt 1-2-3 évben ezeken a helyeken fordultam meg, és mindegyik nagyon jó bababolt!

http://babaszafari.hu/ (itt az autósülést vettük)

http://www.minimano.hu/ (itt utazóágyat)

http://babaholmiolcson.hu/ (itt vettük meg a legtöbb dolgot, többek között a babakocsit)

http://babyoutlet.hu/ (itt meg az összes ruhát, amit még vennünk kellett Dávidnak)

az összes helyen rengeteg sok babakocsi van, főleg az utolsónál.

a honlapokon csak a töredéke van fent (főleg az utsónál), ha mentek valahova ezek közül, akkor először a babyoutletet ajánlom! ott tényleg MINDEN van, ki is lehet próbálni.

a Brendont nem mondom, hisz úgyis tudod :D
de én drágállom, hiába sok babakocsi van, ugyanolyat megkapsz máshol jóval olcsóbban.
belani
 
 


belani: de kedves vagy!!!!
köszönöm, pont ezeket a helyeket találtam meg a neten is és vszínű, h az utolsóba be is nézünk holnap, mert a honlapon is találtam jót, ami tettszik.
ti hogy vagytok? növöget a pocaklakód? dávid?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner: Szerintem tuti láthattad. Én is láttam mozogni már az elején, az egész gyerekem pulzált. :D Na meg az uh gép sem mindegy, hogy milyen, mert nálunk annyira nem jó, ezért inkább csak paca volt a bébykém. :lol: De olyan gyorsan baba formát öltenek.
Biztos jó helyen lesz a méhlepény. :wink:
Kati: Én is ugyan ezeket tudom ajánlani, mint Belani, a baba szafariban fogjuk megvenni az ágyat, a babakocsit a minimanoba vettük. Az elefániba is érdemes benézni, meg esetleg a Bippa bababoltba. Ez egy elég kicsi üzlet, de nagyon sok akciós dolog van.
Tornára a Sztk-ba járok, csak simán tornázgatunk, nincs semmilyen sportszer. Van egy torna rész, egy hüvely torna rész, aztán meg a relaxáció. Mindez 200 Ft. :lol: :lol: A vezetéknevünk Kőnig és így lesz Kőnig Lia Viktória. :D
Bejni: Tök normális, hogy most pihizel sokat. Vannak olyan emberek, akiket jobban megvisel a terhesség. Pl én, nekem is iszonyat sokat kellett feküdnöm. Amikor elengedett a doki, azt mondta az otthoni ágyamat úgy tekintsem, mint a kórházi ágyamat... Pihenj amennyit csak tudsz.
Belani, Bejni, Jeanner: Ti már gondolkodtatok neveken???

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtatást!!!! Akkor csak nem én vagyok a hülye :D

Bejni, pihenj nagyon sokat, nem magad miatt, a baba miatt!!!

Nálunk most a Léla a nyerő, vagyis nálam, Anna Léla, de a férjem meg ráizgult az Illangóra, szóval passz, h mi lesz... de a Lia nekem is annyira tetszik!!!! :D

Belani, jól vagytok?

Én most húzok főzni, mert lassan kezdek nagyon éhes lenni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi, mi a lánynevekkel állunk hadilábon, fiúnév már megvan, csak ez a fránya második név... nagyon szeretnénk, de olyan sok jó van... na mindegy, csak meg tudom győzni a férjem, hogy ez a Léla jó lesz... Rékát akartunk először, de az nem bizonyítottan magyar, akkor volt a Ríka, de az meg olyan parasztosan hangzik, és akkor innen lett Léla, egyébként lelket jelent, nekem nagyon tetszik :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 



Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


gabi: GYÖNYÖRŰŰŰŰ neve lesz a kiscsajotoknak, biztosan büszkén fogja majd viselni!!!
a ti kocsitokhoz van hordozó? milyen is? úgy emlékszem, h cam.

jeanner: nektek sem hétköznapiak a kiválasztottak, de szépek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja! mi nem adunk második nevet. nekem van, de nem is szeretem, meg csak a bonyodalmakat szokta okozni ügyintézéskor, meg így, h férjhez mentem és felvettem a férjem nevét is... hát nem könnyű!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!
nekem most ment el a barátnőm, hulla vagyok. És ma nekem is neki kell állnom a tanulásnak :cry: :cry: :cry:

A Brendonnak van outlete, mi ott vettünk meg egy csomó babaholmit, amikor a kicsivel voltam terhes!
chamomilla
Pécs
 
 


gabi, mi meg Királyok vagyunk :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


én sem adnék második nevet, még 1-et is olyan nehéz volt találni. Fiúnevet meg különösen nehéz volt nekem, egyik sem tetszett igazán. Mondjuk én a saját nevemet sem szeretem....
chamomilla
Pécs
 
 


Jeanner: Nagyon szép ez a név és még soha nem hallottam. Nagyon jó. :D Mondjuk nekem a Réka is nagyon tetszik. És ha fiú akkor mi lesz a neve. Bocsánat lehet, hogy már írtad, de lemaradtam. :oops:
Kati: Nekem is tetszett nagyon ez a kocsi. Van kék színben mintákkal, de az inkább fiús, nekem azt jött be nagyon. Kár, hogy ilyet rózsaszínbe vagy más színben nem készítettek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: és elég nagy, maga a kocsi? én úgy látom, létezik pirosban is. kéket én sem vennék.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Chamomilla: Akkor ugyan az csak magyarba. :D :D
Kati: Köszönjük, remélem tetszeni fog neki. :D Igen Cam comby family. Van hozzá minden, de hát elvárható ennyi pénzért...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


én pedig papp vagyok!!! királyok, papok, csupa történelem...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, a Bogi név nagyon szép!

Gabi, a Lia is szép meg a Viktória is.

Lánynevekkel nekem sem lett volna bajom anno, de a fiúnevek :roll:

Nekem meg úgy fáj a fejem, ez a 2 napi ereszd el a hajam....már öreg vagyok én ehhez. Nem ittam sokat, tényleg csak 1- 2 pohárkával, de sokáig fent voltunk, beszélgettünk, filmet néztünk....tegnap este sütit sütöttünk. Fáradt vagyok...és semmi kedvem a zsigerekhez.

A barátnőm Pesten fogorvos, én is a Semmelweisen kezdtem, csak átjöttem Pécsre, a párom itt kapott állást, meg amúgy is ő pécsi, a család miatt sokkal könnyebb. Ő nagyon jó barátnőm, és tartjuk a kapcsolatot, általában ő jön hozzánk, neki még nincs családja és ilyenkor kicsit kirúgunk a hámból.

Babakocsi, szerencsére nekünk minden megvan, nem fogok venni szinte semmit. Mondjuk babakocsit lehet, ha összejön a kislány, mert kék Graco van, meg még a nagyobbik fiamé is megvan, almazöld-kék Pierre Cardin. Mintha új lenne, csak soha nem szerettem, mert baromi nehéz volt, erre nagyon oda kell figyelni hány kg a kocsi, első gyereknél nem gondoltam még ilyenre, hogy hpá néha meg kell emelni és levinni a lépcsőn pl. De olyan babakocsi árak vannak hogy hihetetlen....

Mostanában lesz peteérésem, úgyhogy nagyon izgatott vagyok :D
chamomilla
Pécs
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: de kedves vagy!!!!
köszönöm, pont ezeket a helyeket találtam meg a neten is és vszínű, h az utolsóba be is nézünk holnap, mert a honlapon is találtam jót, ami tettszik.
ti hogy vagytok? növöget a pocaklakód? dávid?

nincsmit! :)

mi jól vagyunk, köszi! :D
minden OK, Dávid még picit beteg.
Pocakom nyillal, szúr, fáj, de ez ezzel jár 8) nem aggódom (annyira :lol: ), szedem a magnéziumot...
belani
 
 


[quote="gabi85"]B írta:gabi85elani, Bejni, Jeanner: Ti már gondolkodtatok neveken???

olyannyira, hogy már meg is van, jó rég óta :oops: :D
Nóra vagy Zsombor, bár most felmerült a Dominik, mint fiúnév, de ezt egyelőre férjem leszavazta. :D
belani
 
 


[quote="@ka(ti)"]h írta:@ka(ti)ttp://babaszafari.hu/spd/unas_508999/TiTi_Triton_Phoenix_Red_3in1_multifunk

most éppen őt szeretem!!! :lol: :lol: :lol:


ugyanilyen titi babakocsit szeretnék én is, de nem tudom, férj belemegy-e... perpill 2 babakocsink van, így lehet hogy elutasító lesz a válasza :lol: :lol: :lol:

amúgy egy ismerősömnek van ilyen titi-je, ő meg van vele elégedve!
belani
 
 


Hm..nálunk még nincsenek nevek... illetve nekem vannak, de férj mindig csak azt mondja hogy ez nem jó, az nem jó, mert hogy ez meg az jut eszébe róla...szóval nálunk ez még vitatéma, gyanítom még legalább 7 hónapig és két hétig az is lesz...
De nekem lánynévben nagyon tetszik az Anna, Annabella...fiúban: Balázs, Bálint, Dávid...

Amúgy fekszem...ma egész nap nem csináltam mást...kivéve a spagettit...már meg is ettem..nagyon finom lett:D volt még hozzá tegnapról hideg almaleves:D Nyaminyami.
Ki mit főzött?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ez a brendon outlet, mi itt tudtunk venni sok jó dolgot:

http://www.babyoutlet.hu/Default.aspx
chamomilla
Pécs
 
 


bejni, én petrezselymes krumplit, fehérboros gombamártással, vajban párolt csirkemellel. És csináltam keksztekercset 8) Bármi mást, csak ne anatómia :D

neki kellene állnom, de olyan nehéz az erek lefutása, hogy jájjjjj
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?