Új privát üzeneted érkezett!

Bent van a karácsony is! :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


gondolok rád este jeanner!+++++++++++++++++++++++++++

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


többiek hol vagytok?????

Nem jó magamba dumálgatni!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 

 
 

lépek mert nincs senki!
Majd még be nézek!


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Jeanner nagyon szorítok neked!!! +++++++++++

Köszi mindenkinek a bíztatást!
Remélem apának tényleg igaza lesz! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok..megint volt egy icipici (nagyjából 5mm-nyi) barnás folt a tisztaságin...grgrgr...gondolom a tegnapi uh...bár fájdogált a hasim délután...remélem semmi baj nem lesz...mert most két hétig nem lát doki...pedig semmit sem csináltam csak barátnőmmel menyasszonyi szalonoztunk..szóval ücsörögtem, és fotóztam...:( félek:(
Visszatért a cicifájás..:)
Amúgy nátha még burjánzik...remek..
na futok tovább, eü-re csak egy pár pillanatra jöttem..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ja, üdv Chamomille!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem hiszem el, hogy pont tegnap délelőtt óta nem tudtam jönni.........nagyon sokkolt Csip története. Gondolom most egy darabig nem néz fel ide, de azért sokat gondolok majd rá, és remélem hamar rendbejönnek a dolgai. Puszillak Csip
Vendég
 


Gabi: Neked gratulálok Lia Viktóriához, nagyon szép neve van a kislányotoknak.

Jeanner: kitartás az esti UH-hoz, és kíváncsian várom az "adatokat", híreket :D

Belani: örülök hogy minden ok veled :!:

Ma este átjönnek hozzánk nővérem gyerekei, meg húgom is itt lesz. Addig még sütök kakaóscsigát, és pizzát is, úgy hogy megyek is. Mindenkinek szép hétvégét, vigyázzatok magatokra :!:
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.07 18:11-kor.
Vendég
 


Chamomilla, üdv köztünk!!!! Ja és gratulálok a gyerkőcökhöz is, meg az orvosihoz is. Adhatnál tippeket, hogy kell kisfiút összehozni?

Nekem a Jónás nem jött be. Fiút írt de Nóri lány lett.

Bejni, jobbulást és a hétvégén pihenj sokkal többet!!! Mond meg Apának jár egy kis kényeztetés neked, ágyba reggeli meg ilyesmi. :)

Rekus, ezerrel mennek a drukkok. Mikorra nem várod a mensit???

Jenner, mielőbb gyere a jó hírekkel!!!!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


jeanner: már csak két óra és láthatod, amit kell!!!! nagyon szorítok nektek!!!!!

rekus: ha apa biztos benne, akkor tök jó!!!! akkor én hiszek neki :wink: +++++++++++++++

chamomille: üdv köztünk. gratulálok a két fiadhoz!!! és a kitartásodhoz, akaratodhoz, h orvosit bevállaltál. én mindig vágytam rá, de soha nem éreztem magamban ekkora szorgalmat. pedig anno két főiskolát végeztem egyszerre, meg most megy a harmadik, de a következő félévet tutira halasztom, mert akkor képtelenség lenne egy szopós babával órákra járni.
remélem sikerül nektek a jónás!!!! én személy szerint nem hiszek benne, de nektek azt kívánom, h sikerüljön!!!!!

bejni: kérlek pihenj!!!! jó lenne lemondanod az egész délutános programjaidat és pihenned. vigyázz nagyon magatokra!!!!!!!!!
pattanásaim nekem is voltak, de csak amolyan alattomosak, amiket nem lehetett sem kinyomni, sem semmit kezdeni velük. de elég hamar elmúltak és most olyan az arcom, mint a babapopsija. nagyon élvezem. a szőreim viszont nagyon nőnek, pedig én szőke vagyok és nem vészesen szőrös. eddig kb 5 hetente jártam gyantázni, most pedig 3!!! éééééés!!! a hasam durván megszőrösödött, szerencsére csak amolyan szőke pihés, de elég fura! de biztosan a hormonok. nekem szerencsére a hajammal nincs bajom. mondjuk nemrég vágattam le rövidre, így nem is feltűnő.

rekus: hogy vagy??? remélem elmúlt a lelki bajod és minden rendben veletek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok! Csak gyors bekukk. Megvolt a szülinapi köszöntés,most ment el a család de mindjárt jönnek a barátok. Jeanner szorítok neked nagyon de tudom,h minden rendben van! Bejni:Nem ördögöt a falra festeni,tudom,h veled is minden ok!!!Nyugi! Chamomilla: Üdv köztünk! Holnap jövök!
henó
 
 


Ninike: Nov.6 körül lenne esedékes a mensi.
A félelmeim ellenére nagyon vágyok még egy kisbabára. Ricsi sürgősségi császáros volt és jó lenne ha a második babával nem így alakulna.

Kati: Köszi, most jobban érzem magam. Kicsit sok volt: a meló, apa lelkének ápolása, a temetés intézésének, a gyerek és a többi napi dolog .... :roll:
Nállatok, hogy áll a ház szigetelése?


Jeanner: Már nem kell sokat várni, hogy 9 legyen! Gondolok rád!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


rekus: az anyagunk itt van, ma már a ragasztó is megérkezett, de a mester még egy hétig nem jön, mert nem halad az előző munkájával. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

örülök, h jobban vagy!!! miért volt sürgősségi császárod? hanyadik héten?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hamarabb végeztem, visszaolvasok!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni, irgum, meg burgum!!!!! Így hogy fogunk együtt szülni????

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jenner, ne húzd már az idegeinket!!!


Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


jeanner!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ezek szerint minden rendben veletek, mert szülésről beszélsz!!!! ugye??? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, csak vigyázz a gyantázással!!! A múltkor olvastam valamelyik kismamában, hogy a 3. trimeszterben beindíthatja a szülést.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Na, ennyire tudtam visszaolvasni, most kicsit gyorsan én, aztán pizza, aztán ágy :D

Már a kádban álltam, amikor hívtak, h a doktornő nincs, mert sürgősségi szülésre ment, de helyettesítik, megyek-e... mondtam, h mindenképpen!!! Jó, mert akkor mehetek 1/2 9re... vis 8ra is igazából... esetleg 1/2 7re? Mondom, 1/2 7 csodás!!!!

Na, odaértünk, bejutottam, elmondtam a dokinőnek mi van, megvizsgált, azt mondta gyönyörűen zárt a méhszájam, ilyet még nem is látott, aztán behívta apát, megkukksoltuk a babsit, hát ennyit láttunk:

Kép

Kicsit közelebbi kép a csimbiről:

Kép

Látszik a buksija is már :) Nagyjából Bejnivel vagyunk egy idősek, szívhang még nekünk sem volt, nov. 10én kontroll :) de azt mondta a dokinő, h minden annyira szabályos, h nem lehet semmi gond :)

Magnéziumra rákérdeztem, azt mondta, ha indolkolt 3*500mg-ot szedhetek, az a max. de nyugodtan szedjek többet mint most, ha úgy gondolom..

Na, futok, csak ennyit akartam!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jeanner 2010.10.29 19:20-kor.

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


gratulálok, gratulálok!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


jeanner: tök jóóóó hírek ezek!!!!! főleg, h minden rendben van!!!! és így is lesz tovább is!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ninike. mindenfélét hallani. pro és kontra is van. ebben spec nem hiszek. nekem annyi ideje gyantázzák mindenemet, h már teljsen érzéketlen vagyok olyankor.
és a csajom most is teljesen megnyugodott, elaludt, miközben engem nyúztak.
de azért köszi!!! tényleg!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát annyira mondta a dokinő, h semmi baj nem lehet, h elhiszem neki :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: nanáááááá, h semmi nem lehet!!!!! és most ehhez a dokihoz fogsz járni, vagy maradsz az eredetinél?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


helloka!

JEANNER!
nagy gratu! örülök nektek :D

chamomille!
üdv köztünk :D
gratulálok a két fiadhoz, nekem is van egy kisfiam.
az orvosihoz meg sok sikert! nem semmi vagy hogy gyerekek mellett ezt is tudod csinálni!

csip!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
belani
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok ezen az oldalon és nem szoktam nagyon amúgy sem így fórumozni, de úgy érzem, hogy itt az ideje, hogy elkezdjem.
A lényeg: férjemmel babát szeretnék. Bár még nem próbálkozunk, de gondoltam kellene szednem valamilyen terhes vitamint.
Megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy szedjek-e valamit, de azt mondta, hogy nem szükséges csak egyek sok gyümölcsöt és zöldséget. Ja és amíg nem próbálkozunk fogyjak le vagy 10-15 kilót.
Napjainkban a csapból is folyik a terhesvitamin reklámja, előnye.... stb.
1 hete ezen rágódom, hogy mi legyen.
Nektek volt tapasztalat a vitamin mellett vagy ellen?
Mi a véleményetek?
Előre is köszi a válaszokat!
baloghandi
Budapest XV. kerület
 
 


Jeanner: Hatalmas gratula nektek! Örülök, hogy minden rendben van! :D

Kati: 9 nappal túlhordtam a Ricsit. Így beindították a szülést. Egy ideig rendben is volt minden, de Ricsi szívhangja nagyon leesett és már mentünk is a műtőbe. Csalódás volt számomra, hogy császárral végződött a dolog. (Nagyon nehéz a felgyógyulás belőle.) Lelkileg is nagyon nehéz volt ez az időszak,mert a párom anyja és nővére "elítélt" amiatt, hogy így alakult a dolog.
Na mindegy ez a múlt. A lényeg, hogy Ricsi is egészséges és én is!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Baloghandi: Én a kisfiammal is szedtem terhesvitamint és most is szedek, hogy babát tervezünk. A gyümölcs és zöldség is kell, de szerintem csak azzal nem tudsz mindent a szervezetedbe bejuttatni, amire szüksége van.
Sokan mondják, hogy a terhesvitamintól nagy súlyú babák születnek. Amikor Ricsit vártam (a túlhordás miatt dec.20-jan4.) voltam korházban. Sok babát láttam és sok anyukával megismerkedtem, úgyhogy szerintem nem befolyásolja a vitamin a baba súlyát.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Csak éppen vissza tudtam olvasni...

Kati, nekem ő az eredeti dokim :lol:

Na, rohanok, mert kapok, ha netelek, tanulnom kell!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt! Hú de sokat írtatok :D én nagytakarításban vagyok, délután jön egy barátnőm Pestről, jó lenne, ha rend lenne addigra.....
ha már nagyon unom jövök kicsit.

Amúgy nem tudom miért 1970-et ír ki :shock:
chamomilla
Pécs
 
 


csak gyorsan annyit, én vitamin ellenes vagyok, enni kell sok gyümit, zöldséget, ha erre nincs lehetőség, akkor ajánlott. Folsav mindenképp. Fogyni tényleg érdemes előtte, hogy ne másszál el nagyon. Mondjuk pont én mondom, mindkét fiúval rengeteget híztam, (48-ról 68, másodiknál 52-ről 80 kg)mondjuk le is adtam, senki nem mondaná meg hogy valaha mekkora voltam, de akkor enyhén szólva gurultam...és iszonyú nehéz volt leadni.
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jeanner, mit csináltam, hogy nem fogunk együtt szülni?:) Rosszalkodtam?:) Amúgy én nem látom a képet:( Valamiért nem jeleníti meg:(:(:(:( Nagyon szomorúúúú!

Nem mondtam le a tegnap délutáni programokat, már meg is bántam, mert a pocakom jelzett, fájdogált egész végig...ajaj...
De most 3 napig ki sem kelek az ágyból csak ha nagyon muszáj:) Ma jöttek anyósomék, valami rokonlátogatásra kellett volna menni, de én kihúztam magam..mondjuk a nátha miatt érthető is:D Szóval most egyedül döglök, megy a Garfield a háttérben, ágyba reggelit kaptam reggel...:D És mindjárt nekiállhatok a diplomának újból!de jó...ja még főzni azért fogok, csirkepörit, barna rizzsel...:DRemélem fincsi lesz:D

Kati, nekem is ilyen kis alattomosak ezek a pattik..remek.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


baloghandi, üdv közöttünk...fogyni nekem is kellett volna, de mazsika szerencsére jött, úgyhogy most már nem lehet...mivel a mozgásról teljesen le vagyok tiltva..eléggé izgulok...
Amúgy én Elevitet szedek, de lehet miután elfogy ez a dobozzal, másikra váltok, mert mióta ezt szedem 5kg tuti feljött rám...pedig igyekszem odafigyelni arra mit eszek..
Én még szedek folsavat, és vasat(bár ezt inkább a hajamra, mert eléggé elkezdett hullani mióta pozi a tesztem..), néha magnéziumot(ha nagyon fáj a pocakom), meg utro-t...tisztára mint egy öregasszony...egy maréknyi bogyó...pfpfp...de ez van..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Chamomille
Üdv a csapatban! Nekem is két fiam van, a nagyobbik 6, a kicsi 3. Mindketten júliusiak. Tényleg bátor vagy orvosi mellett harmadikat vállalni, de hajrá! :D

Baloghandi
Üdv! Ha eszel sok gyümölcsöt és zöldséget akkor csak a folsavat pótold. Nekem ezt mondta a régi dokim. :)

Jeanner
Gratula! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


itt vagyok kicsit 8)

egcsi, akkor majdnem egyidős gyerekeink vannak :D

bejni, de ennék én is csirkepörit! Imádom. Én még nem tudom mit főzök, elvileg nem kéne semmit, mert anyós küldött tegnap ebédet és hozzá sem nyúltunk...csak ha vendég jön, akkor illene vmit. Habár Kriszta barátnőm lelkemre kötötte, ne csináljak kaját, mert diétázik...rörökké ezen kínlódunk :D

jeanner, te mi jót tanulsz? nekem is kéne tanulnom, de majd holnap..vagy hétfőn. Anatómia zh lesz pénteken, jájjjjjj.

Ninike: én hiszek a Jónásban, a második baba előtt hallottam róla először és úgy jött össze Marci. Igazából akkor derül ki, hogy működik, ha peteéréskor nincs sex, csak Jónás napokon, ráadásul nekem mensire esett. Nekem erre a hónapra lányt ígér, de azért próbálkozunk pé előtt is, mindent bevetek egy kiscsajért

Ka(ti): a közgázt meg a bioszt én is párhuzamosan végeztem el levelezőn a nagyobbik fiam mellett. Simán ment. Az orvosi talán azért nem olyan egyszerű, mert eleve a tananyagmennyiség irreális néha...no meg csak nappalin lehet csinálni. De annak idején nem vettek fel, ezért mentem bioszra. Nem bánom, hogy elvégeztem, mert így azért kaptam sok felmentést, meg könnyebben veszem az akadályokat. Szorgalmam már nekem sincs nagy.....sőt...de legalább agyam van hozzá, ez a szerencsém:))))) És te mit tanulsz?

na mennem kell, mert a kicsi nyafog, majd jövök még
chamomilla
Pécs
 
 


sziasztok!

én szedtem Nórival vitamint és nem lett nagy súlyú baba. Ráadásul főleg az elején mivel folyamatosan hánytam muszáj is volt, hiszen gyümi szóba sem jöhetett nálam, mert a vitaminon meg a vízen semmi sem maradt meg bennem. :( hát ez van. Én most szedek vitamint, egyik nap elevit, másik nap femibion. Mondjuk kell is mert Nórival a terhesség meg a hosszú szoptatás alatt pajzsmirigy elégtelenség alakult ki nálam. De szerencsére vitaminnal rendbe lehetett hozni. :)

Bejni, sok sok pihenés a hétvégén!

Jenner szolidarítok, ma és a kövi napokban tutira tanulok én is.
Nórit elvitték a Mamiékhoz!!! Egy hétig nyaral. :( Jaj, már most úgy hiányzik!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Chamomilla, egy kérdés ha a peteérést nézem, akkor már a pé. napján összejött baba is fiú lesz, vagy csak ha utána??? Ezt valahogy sosem bírtam megjegyezni.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jenner, a másik topikban majd ránézel a görbémre? Köszke!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ninike, valószínűbb pé napján a kisfiú! Régebben csináltam egy blogot, az volt a címe, hogy babaproject.freeblog.hu , rengeteg látogatója volt és nagyon sok kismaminak összejött Jónással a bébi.Idő hiányában inaktiváltam a blogot, de bizonyos tartalmakat átmentettem egy feltöltés alatt álló honlapomhoz. Reményeim szerint pár hét alatt elkészül, csak annyira nincs időm rá :( Találsz infót a témában : www.biobaba.ucoz.com
Jó tanulást neked is :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


konkrétan itt van néhány cikkem

http://www.biobaba.ucoz.com/publ/babaproject/10
chamomilla
Pécs
 
 


üdv köztünk baloghandi!!! vitaminok! én május végén estem teherbe, de már előtte is szedtem az elevitet, mióta abbahagytam a fogit január óta. a dokim se nem javasolta, se nem ellenezte. annyit mondott, h nyáron be lehet vinni a vitaminokat, de nem csinálok kárt, így ha megnyugatat, szedjem. májusig elevit, majd váltottam a hipp natalra, mert az folyékony, könnyebb lenyeln és van benne jód is, ami fontos és máshogy elég nehéz bevinni. mióta ősz van, azóta a dokim is javasolja a vitamin utánpótlást, de csak minden másnap.
egyébként most kezdtem magnéziumot szedni, mert elkezdtem keményedni. napi 2v3, ahogy érzem magam, de éjszakára mindenképpen, mert akkor volt drasztikus.
két hét múlva megyek dokihoz, akkor fog írni d-vitamint, ami a baba csonerősödéséhez kell, de ezt is csak téli kismamiknak, mert nyáron elég a napsütés.

chamomille: én egyszerre végeztem a tanítóit, meg a gyógypedadógusit(értelmileg akadályozott terapeuta és pszihopedagógus tanári szakokat) és most phd-t csinálok a gyógypeden. szertetnék majd kutatómunkát végezni.

jeanner: bogi nagyon gratulál, csak nem volt ideje este jönni, de bátorkodtam megosztani vele a szuper híreidet. tanulgassál csak szorgalmasan. lassan nekem is nagyon kellene, de ...

bejni: jó, h ki tudtad húzni magad a programok alól, nektek most pihengetni kell!!! a pattik pedig elmúlnak. :wink:

ninike: nóri? hogy vagytok ma?én úgy tudom, h pé napján nagyobb az esély a fiúra. mondjuk mi tutira az extra pém napján voltunk együtt és kiscsaj ficánkol itt.

málna merre vagy?

egcsi: vizsgáid, suli?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Jeanner, mit csináltam, hogy nem fogunk együtt szülni?:) Rosszalkodtam?:) Amúgy én nem látom a képet:( Valamiért nem jeleníti meg:(:(:(:( Nagyon szomorúúúú!

Nem mondtam le a tegnap délutáni programokat, már meg is bántam, mert a pocakom jelzett, fájdogált egész végig...ajaj...
De most 3 napig ki sem kelek az ágyból csak ha nagyon muszáj:) Ma jöttek anyósomék, valami rokonlátogatásra kellett volna menni, de én kihúztam magam..mondjuk a nátha miatt érthető is:D Szóval most egyedül döglök, megy a Garfield a háttérben, ágyba reggelit kaptam reggel...:D És mindjárt nekiállhatok a diplomának újból!de jó...ja még főzni azért fogok, csirkepörit, barna rizzsel...:DRemélem fincsi lesz:D

Kati, nekem is ilyen kis alattomosak ezek a pattik..remek.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


na, ezt meg miért küldte újra?:DD

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati, ha nem vagyok illetlen, had kérdezzem meg. Te most akkor phd-zel és nem dolgozol? :D Mert az tök jóóó:D az én Uram is phd-zik, meg mellette egyetemi projektekben dolgozik...ő szereti...bár most hogy jön a baba, elkezdett gondolkodni, hogy keres valami olyat, amivel még többet keres (pedig ezzel is jól kap...)...
Reméljük tényleg elmúlnak a pattik...

Lanyus?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ka(ti), Gratulálok neked! Szép szakma, amit választottál.

Amúgy Marcinál én is Hipp Natalt ittam néha.

rekus84, kísértetiesen emlékeztet a szülésed az enyémre. Nekem mind2 császár volt :cry: Így már nem is tervezem, hogy a 3. sima szülés lesz. A 2.-nál még volt remény, de nálunk ugyanez volt, leesett a szívhang, azonnal műtő, altattak....de még mindig jobb volt, mint a spinál a nagyfiamnál. Ha eszembe jut, el is megy a kedvem a terhességtől :(
chamomilla
Pécs
 
 


bejni, az én férjem is Phd-ni akar, ő is az egyetemen dolgozik.. Anno a közgázon jöttünk össze. Azzal bosszant, nehogy már csak én legyek doktor.....de mondtam neki, az orvos az igazi doktor és kész :P persze csak szivatjuk egymást, de levelezőn tőlem azt tanul, amit akar, nappalira nem engedem, elég ha én kínlódok vele.
chamomilla
Pécs
 
 


amúgy milyen érdekes, minden terhesség olyan más. A nagyfiamnál 20 hétig annyit hánytam, mint még soha. Még infúzió mellett is, a víz is kijött belőlem, végig kórházban voltam. Aztán mintha elvágták volna, zabáltam is rendesen, ezért is sikerült a 18 hét alatt 20 kilót felszedni. A kicsinél keveset hánytam és már az elején jó étvágyam volt, így jött fel a közel 30 kg. Amúgy a 2 gyerek is annyira más, a nagy finnyás, olyan mint egy csontváz, a kicsi meg egy golyó mindenevő. Jó, nem egy apjuk van....(ez a második házasságom)de akkor is hihetetlen, mennyire mások, anyjuk egy van :oops:
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?