Új privát üzeneted érkezett!

Természetesen értetek is megy a drukk jeanner!

Én is hülyére aggódom magam csipiék végett!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Megyek altatni a lánykámat és jövök!
Remélem addig a kismamik is jelentkeznek!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Nekem sem megy ki a fejemből csip,na persze Bejninek is megy a drukk! Köszönöm mindenkinek a szülinapi köszöntést! Régen rakatm fel képet,abba is Franci te segítettél mert nem bírtam eléggé lekicsinyíteni. Majd du megpróbálom ha nem megy segítséget kérekkkk! :) Jeanner:persze ,hogy megy a drukk neked is!!!
Ja és Franci a próféta szóljon belőled! Úgy legyen! Úgy lesz!Eddig is szedtél clostit vagy csak most először?
henó
 
 

 
 

Jeanner!
Érted is fogunk izgulni, és drukkolunk 1000-el.
Most néztem mikor mész pontosan a dokihoz. Ez komoly hogy este 9-kor????

Hajrá Lina! :)

Henó!
Gergő is clostis. A májusi elment baba is. Most ez a második hónap. Aztán remélem lesz még egy, és nem teszi gallyra a méhnyálkahártyámat.
De hogy utána mi lesz???? Remélem ezen nem kell gondolkodnom. :wink:
franci
 
 


Franci::oops: :oops: :oops: Hjajj asszem lemaradtam,boccsesz,nekem júliusban ment el spontán a menszivel :?
henó
 
 


Franci:miért írod,hogy reméled lesz még egy?Ha most összejön nem kell tovább szedni a clostit nem?
henó
 
 


Franci, én csak azon aggódom, hogy maradok addig fenn!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Henó!
Nem maradtál le semmiről, nem nagyon reklámoztam.
Remélem nem kell többet szednem a bogyót. Csak kicsit aggódom mert most valamiért szerintem nem volt elég vastag a nyálkahártya, több szokott lenni, és a mensi is.

Jeanner!
Előbb írni is akartam, de gondoltam nem idegesítelek az alvással. Főleg hogy te korán kelő vagy.

Csajokkal mi van???? Ünnepelnek??????
franci
 
 


Nagyon eltűntek!!!! :(

Franci, szerintem olyan izgatott leszek, hogy ott nem fogok tudni aludni, utána meg mindegy lesz, majd alszom hazafelé, meg hát másnap szombat lesz ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Győzelem már fél órája alszik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A csajokkal mi van?
már tiszta zizi vagyok!!!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Sziasztok!
Hála Istennek nálunk minden rendben van. :D :D Szépen fejlődik a piciként, jó a szíve, a csontjai, a koponyája, zárt a gerince. Nincs elváltozás az arcán. :D :D Ééééssss amit még megtudtunk, hogy nagy valószínűséggel lány!!!!!!!! :D :D :D :D Úgy hogy Lia Viktória lakik odabent. :D :D Nagyon boldogok vagyunk. Persze a kisfiúnak is ugyan így örültünk volna, de mindig is szerettem volna egy kislányt.
Csip: Remélem már jobban vagy, és meg tudott nyugtatni a doki és jól vagytok mindketten!!!
Bejni: Remélem ti is jól vagytok.
Kati: Nagy valószínűséggel a házidokim fog elküldeni terhelésesre. A védőnő 53,5 kg-t mért, én itthon 55-t szoktam.
Köszönöm a poci dicséreteket. Nagyon édesek vagytok lányok. :oops: :oops: Már azért hízom rendesen.
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi gratulálok a kis lányhoz!
És hogy minden rendben van! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Köszönöm Lina. Ügyi vagy, hogy elaltattad Rékát. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: de jó!!!! gratulálok!!!!!!! az eredményekhez főleg és a kis nunishoz is!!!! és nagyon aranyos vagy, h mégis jöttél az este előtt!!! kutyusod is szép már???
hajrá vásárolni!!!! most ajánlom a tekkót! nagy babaruha kiárusítás van. irtó aranyos cuccokkal!! és olcsó. a felsőket kedden 1400ért vettem a 3at.

henó, franci, lina: ti is hamarosan babásodtok, majd csak figyeljétek meg!!!!!!

csip, bejni: gyeretek lányok!!!!

jeanner: persze, h neked is nagyon megy a drukk holnapra!!!!!! egyébként jól érzed magad/magatokat???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Gabi, mondtam én, h lány ;) ilyenben sose tévedek ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én már ezt nem értem mi van a többi KISMAMIVAL?

Remélem Kati hogy igazad lesz!

Gabi szép neve lesz a pici lánynak! :wink:
A tiedének is Kati! :wink: (ezt már akartam írni egy pár oldallal arrébb is)!

Jeanner amúgy jól vagy? És biztos nem leszel álmos mert majd az izgalom dolgozik benned! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Köszönöm kérdésed, a reggeli hányásokat és a túltengő savamat leszámítva remekül vagyok :D ja, meg tágulok, mint állat, az fáj néha, de ennyi :)

Igen, én is úgy gondolom, hogy fogok annyira izgulni, h nem leszek álmos :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi!
Gratula a kiscsajhoz. Nagyon szép neve lesz.
A pocakod nagyon édes.

Kati, legyen igazad!!!!

Jeanner!
Az a doki szerint akinél a Gergőt szültem, ezek jó dolgok. De én akkor nem igazán ezt éreztem.
franci
 
 


Sziasztok!

Két hírrel jöttem, az egyik gyönyörű, a másik tragédia..
Kezdem a rosszal. Csipem drága nem jön...egy darabig biztos, nemrég tolták ki a műtőből...azt mondta, most lelkileg erősödni akar, de majd pár sorra betekint, ha hazaengedték:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

A jó hírt következő hozzászólásba, ennyit megérdemel...

b.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Franci, én nagyon nagyon sok kismamával és anyukával beszéltem az elmúlt 2 hétben, és mindenki mást mondott, szerintem nincs 2 egyforma terhesség... :) én bízok benne, hogy minden ok, aztán ha mégsem, akkor meg így jártunk, de miért ne lenne... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni, azt lehet tudni, mi történt? :( Annyira sajnálom :( :cry:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: tudod mit mondok!!! lesz ez még rosszabb is, de kárpótol majd egy gyönyörű baba mindezekért!!! és igen, ezek a jelek jót jelentenek.
nekem a savamra a háziorvos adott egy jó tippet. egyel több párna! banálisnak tűnik, de nálam bevált. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bejni erre nem tudok most írni semmit egyszerűen nem megy.............. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Igen???? Na, kipróbálom!!!!! De nekem a kávé nyomja fel, vis már minden :( korpás kekszet eszek, mert am szorulásom is kezd lenni, de attól si rosszul vagyok, a teáktól is, a gyümölcsöktől is... mindentől :( csak víz és sajtos szendvics vagy sajtburger :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


hát én ennyire kaptam felhatalmazást...úgyhogy...majd jön és gondolom ha lesz ereje elmeséli..:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


:( értem...

És mi a gyönyörű hír? :D (nem mintha nem tudnám :roll: )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


No de, most muszáj a jó híreket is megosztani!

Szóval az úgy kezdődött, hogy tegnap már teljesen bepánikoltam, hogy te jó ég, már elmúltak a tünetek..nincs barna(ami ugye nem is baj), a cicim sem fáj annyira, a pocim sem olyan vészes, mondom szarban lesz a haza..ehelyett:D 7mm-es petezsák, benne már a szikhólyagocskával:D:D:D Mint kiderült azért kellett most visszajönnöm (és nem két hét múlva), mert ha nem lett volna a zsákban a szikhólyag, akkor méhen kívüli...még jó, hogy ezt a múlt héten nem mondta, halálra aggódtam volna...
2 hét múlva kell visszamennem (mint az aláírásomban is látszik), addigra már szívhangocskát várunk, ha minden rendben lesz( csak hogy az orvost idézzem, azért "ha", mert ilyenkor még nagyon esendő fennáll az esélye mindennek, vigyázni kell magunkra, de most minden rendben!!):D
5+3 hetes vagyok a mérés alapján, amúgy én 5+4-nek számoltam magam, azt mondta az orvos, az 1 napos eltérés nem gáz, teljesen normális, minden rendben! Ja és nagyon szép volt a petezsák:D Most már kapásból észrevettem mit kell nézni, meg láttam benne a pici hólyagot is:D:D királyság! Apácskát nem hívattuk be (bár megengedték), mivel még nem volt szívhang (túl picike még a terhesség ehhez), és nem akartam addig kitenni a hüvelyi uh okozta stressznek:D Persze egy kicsit morcos lett, de így nagyobb lesz az öröm...
Kaptam Utrogestan-t, napi 2X1-et kell szednem és 2 hét múlva is kell íratnom, azt mondta...szóval még jó, hogy említettem a barnázást...
Amúgy nagyon boldog lennék, ha tudjátok..:(

Ja, kicsit náthás is lettem, szóval most fekszem, mivel semmilyen gyógyszert nem vehetek be...még neocitrant sem az első trimeszterben..tea és orrcsepp maradt..

Jeanner, persze, hogy megy holnapra a drukk..de ha még nincs szívhang, ne izgulj hiszen egy héttel lehetsz nálam idősebb, szóval az még normális lesz:D De kívánom hogy legyen!

Gabi, juj kisláááány:D::D:D szupeeer:D

Ja, amúgy nincsenek nagyon tüneteim, most cici csak érintésre fáj, meg egy icipicit a poci..néha megszédülök, meg néha hányinger, de nem vészes, egyik sem folyamatos...a fejem egy kicsit fáj, de ez a nátha miatt is lehet..Ja és engedélyezték a kávét:D:D Igaz, csak egyet, de akkor is:D Ja és mozognom nem nagyon szabad..szóval most orvosi utasításra henyélhetek:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Köszönöm csajok a gratulációkat. :oops: :oops:
Panka jelentem már teljesen tiszta.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Bejni:ezek nagyon jó hírek!És hamar eljön a következő uh. is!
És pihenjél sokat!Hamar gyógyulj meg a náthából! :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Bejni, ez nagyszerű!!!! Akkor henyélj csak és gyóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóógyulj :D nekem a torkom fájt, én nem úsztam meg a fél panadolt, belázasodtam, de jobban lettem, minden ok most :D

Nem tudom, valami szívhangra azért számítok, de ha nincs, 2-3 hét múlva majd lesz :) (szerintem pont 1-2 nappal csúsztatok le ti is a szívhangról/pulzálásról...) De azért izgulok ám én is! Vajon ki lakik odabenn, vagy lakik-e valaki.... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:D Szerintem is 1-2 nappal csúsztunk le...de legalább az kiderült, hogy most minden rendben:D:D
Jaja lustálkodok rendesen...persze diplomát azért írhatnék..hiszen az így ágyikóból is megy..no majd mindjárt!

Holnap bizti minden rendben lesz, de este 9???????Ez komoly...hát nekem akkor már csörög a pizsi:D:D:D:D Mostanában alig tudok fent maradni...már az Uram is mondta...mint egy kisbaba, annyit szundizok..

Lina:D köszi:D Remélem is hogy jó hír...:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, én is 8-10 órákat alszom, de az adrenalin majd ébren tart :D

Lett volna lehetőségem jövőhéten normálisabb időpontban, de akkor suliban leszek, esélytelen, vagy utána való héten, de akkor meg már az SZTK-ba akarok menni, bár lehet várok vele még egy hetet...

Ja, akartam mondani, nálunk apa mindenképpen be akar jönni, ha ketté szakad a világ is, akár lesz szívhang, akár nem! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


itt is be akart volna jönni...pedig mondtam neki, hogy csak akkor ha lesz valami izgalom..ezért lett durci...de bent a dokival meg az asszisztenssel beszéltük, hogy ezért még nem érdemes, nehogy csalódjon..hát így is csalódott...:D kicsit lelkiismeretfurdalásom van emiatt..sőt nagyon..mert végülis miért ne láthatta volna...lehet hogy azt akartam, hogy még egy kicsit maradjon csak az enyém:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


:D :D :D én is mondtam apjoknak, h matatás lesz, nem nagyon szeretném, ha bejönne... nem értette meg... olyan fejet vágott, mint egy szomorú spániel... szóval most azzal nyaggatom, h de nem biztos, h lesz szívhang! De ő biztos benne, h lesz, olyan nincs, h nem lesz! na én ezért nem örülök neki, h bejön, de mindegy, ez van... :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kiborultam,a francba Csipet annyira sajnálom! :( :( :(
henó
 
 


Gabi,Bejni :D örülök a jó híreknek!
henó
 
 


Nagyon sajnálom azt, ami csip-el történt!!!!! :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


henó, én is kiborultam...:(:(:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: csipnek üzenem, h kitartás. meg nem is nagyon tudok mit írni!!! nagyon szomorú lettem. :cry: :cry: :cry:
nagyon várjuk ide vissza, majd adunk neki erőt a folytatáshoz mi is, bár most nem biztos, h ránk van szüksége.
(én biztos vagyok benne, h nekem sok-sok erőt adtak itt a másik topicban a lányok!!!, de mindenki más, tehát sok erőt és jobbulást kívánok nekik!)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedig jeanner, tuti hogy lesz matatás..rákszűrést leveszik, meg megtaper, hogy minden jó-e..szerintem arra be sem engedik:D:D De én nem akarom kedvét szegni:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Lánykám még mindig alszik!
Lanyusal mi lehet nem tudjátok?

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Kati, köszönjük, átadom..
írtam is neki gyorsan!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni:gondolom....de Bejni te most nem borulhatsz ki,neked ott a picikéd,rá kell koncentrálnod! Nem csúszhatsz szét!!! ...tudom....de akkor se!
henó
 
 


bejni: neked viszont NAGYON örülök!
tényleg pihengessél! jó, h kaptál duphastont. én is azt kaptam és a 12-14 hétig kell szedni. nekem 3x2t kellett.
meg iszogathatod a palástfűt is, ha van még otthon.
úgy örülök nektek!!!!
apa nem maradt le semmiről, de megértem. és örülj, h ilyen!!! ez annyira jó érzés. imádom én is, h apa annyira várja mindig, h lássa.
hajrá szakdoga írás, apának pedig főzés, mosás, takarítás... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát, én is kiborultam, mert nem telt el úgy nap, h ne gondoltam volna rá, meg ugye minden... :cry: :cry: :cry: el sem tudom képzelni, h mi történhetett, mert minden olyan szép volt... én is csak annyit tudok írni, hogy mielőbbi lelki felépülést kívánok, bár ez tudom, h most édes kevés :cry: :cry: :cry:

Bejni, nem tudom, mi lesz, hát holnap majd minden kiderül, mindent mondtak már, majd ott leszünk és megkérdezem :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati:D Utrogestant kaptam, de gondolom a hatása ugyanaz...jaja gondolom nekem is olyan sokáig kell szedni, mivel mondta a doki, hogy mikor legközelebb megyek, akkor is feltétlenül szóljak,, hogy írjon:D De ha ez kell a picikének, akkor ez kell:D Van még egy kis palástfű, szerintem amúgy az segített, mert tegnap már nem volt semmi barnázás, meg ma sem:D Reméljük tényleg nem maradt le apácska:D
Bezony....tényleg menjek írni..mindjááárt..tényleg...

Henó...igen, igyekszem, csak azért eléggé beárnyékolja az örömöt...

Jeanner:D Hát nagyon kíváncsi vagyok:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, én is, elhiheted.... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én teljesen magam alatt vagyok!Annyira de annyira vártam hogy jön és szépeket mond!
:cry:
És ezt nem tudom fel fogni!
Bejni ha beszélsz vele üzenem neki hogy kitartás és mi előbb várjuk majd vissza! :cry: :cry:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


bejni: bocsi, nem figyeltem, h utrot kaptál. elvileg ugyanaz, csak egyik doki erre, másik arra esküszik. a lényeg, h kell és hazsnálni fog. egyébként, azt mondta a dokim, h "rosszat" nem lehet vele csinálni, mert ha felesleges, akkor egyszerűen csak kipisili az ember és kész.
iszogassad csak délben a teácskát. szerintem vehetsz még egy adagot is és még 1-2 hétig ihatod.
és tényleg gondolj a babádra és ... na mindegy, ilyenkor ez úgy sem megy...
jó szakdoga írást!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Azt írja, köszöni szépen az együttérzést...hát szegényem, nagyon maga alatt van...:(:( mondjuk egy percig nem csodálkozom...
én aggódtam, mikor 1kor még nem kaptam tőle sms-t...:(:(:(
De most már muszáj mindennek rendben lennie..több ilyen nincs! És pont..és ha lesz laptetőm, most már csip-é!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?