Új privát üzeneted érkezett!

Bogarka! Az Isten értessen sokáig! Remélem ma már tudok jönni!
henó
 
 


Kép BOGÁRKÁM NEKED :)
csip-csip18
 
 


Hát Én, hogy utálom a bugyogómat :lol: :evil: Azt hiszem ezeket ki is fogom dobni a kukába, nem mosom ki és tartom meg,nem kell nekem rossz emlék ezekről a bugyikról :D az a fránya a barna, nem sok....de most is taliztam vele a wc-papíron!!!!!
csip-csip18
 
 

 
 

Na ezt jól megírtam! Szal Isten éltessen /helyesebben/ sokáig! Nem bírtam kihagyni nehogy hülyének nézzetek :) Remélem jobban leszel,vegyél be vmi gyógyszert.Nem vagyok gyógyszerpárti de ilyenkor jó,ne hagyd elrontani a szülinapodat.Micsi ma? Párod otthon van?
henó
 
 


Csip:A legfontosabb a nyugalom!Tudom,h nehéz.Nézd meg A TITOK filmet. Már lehet,hogy elküldötök vele a francba de ilyenkor sokat segít. Látta valaki?
henó
 
 


henó! Én nem láttam, de a múltkor nekem is írtad, és már tervezem a letöltését (hoppá, inkább legális megvételét;) )

Csip!! Ízi van....nem lesz gond!!!!! csupa +++++++++++++++++++++++, bizti csak most kellene megjönnie..és így jelez a szervezet...amúgy tök furi, én csak a tisztaságin találkoztam barna urasággal, wcpapíron nem...de szerencsére ma még elkerült teljesen...biztos a diplomaírás jót tesz neki:D:D:D:D(na azért még nem vittem túlzásba, csak bogárka rám parancsolt, és a szülinaposnak mindent:D:D)
De Csip! Nem lesz gond!! Amúgy vagyok ám msn-en is, ha hiányoznék, csak rejtettben:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


sáláláláááá ..a múlt pénteki zh-m 5ös lett:D:D:D Most jött róla emil :D:D:D Subidubi:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


basszus, kitakarítottam a fürdőt, mert azért néha muszáj...pfejj...azt hiszem a tisztítószer szagát nem bírom...pedig eddig semmi bajom nem volt vele, és nem is hagytam annyi ideig, mint szoktam, mert csípte (és még mindig csípi az orrom)..pfejjpfejj...ez azt jelenti, hgoy többet nem kell takarítanom?:D:D:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni gratula!! Nem fogod megbánni ha legálisan megvásárolod a filmet! :wink:
henó
 
 


Az amwayes loc-t javaslom,környezetbarát és jó. Nem feltétlen jó terhesen azt a sok vackot szagolni még ha nem is avgy tőle rosszul.Súrolni meg közönséges durva sót ajánlok. Vagy takarítson azurad :)
henó
 
 


Bejni!
Gratulálok!
Én azt hiszem egyszer kaptam 5-t…… :oops:

Bogárka!
Jobbulást!

Csip!
Nem lesz baj! Holnap megnéz doktor bácsi és minden jó lesz. Pici barna tényleg nem baj. Csak nem szabad nem törődni vele.
Az emlékeztetőket meg dobd a kukába. Majd keresünk neked valami akciósat.

Én olvasom a Titkot. Legálisan letöltöttem. Azt hiszem….
franci
 
 


köszke:D
Uram + a Wc mosás két külön fogalom:DD:D: Eddig egyetlen egyszer csinálta meg, kb két hét veszekedés után:D:D:D NEm éri meg...viszont tegnap tök magától felporszívózott és elmosogatott..hoppá:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni nagy gratula! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Itt vagyok :) jaj na jó, nem is mondok már semmit...elkerülöm nagy ívben a wc-t szerintem már....Majd holnap az Uh-néni megmondja a JÓT!!!!
csip-csip18
 
 


Csip nyugi!
Semmi kép nem tudsz ma orvoshoz menni?

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina: nagyon aranyos vagy :D De mikor este 10 ig melozom :D
csip-csip18
 
 


Akkor csak pozítívan csipem minden ok!
És jó lesz holnap!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


hali hó! hol vagytok lányok??????????????????

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Szia Lina! Én itt vagyok de sajna csak olvasgatni van időm mert a csöppem szétszedi pillanatok alatt a lakást ha nem nézek rá.Ha van időd írhatnál röviden magadról,én nem emléxemrád! Neked babaprojekt?
henó
 
 


Hello Mindenki!

Bogarka, boldog szülinapot!!!!!!!

Csip, nyugi nyugi. Menj el dokihoz hogy megnyugodj, de tuti minden ok!!! A barnázás nem gáz. TErmészetes. Nekem Nórival komoly vérzésem volt, és mégis minden ok volt!!! Szóval csak nyugi és sok pihenés!!!

Bejni, kitartást a szakdolihoz!!! Tudunk valamikor holnapra vagy péntekre időpontot egyeztetni könyv ügyileg? Elmegyek érte ha nem tudunk napközben talizni, akkor este.
Köszi-köszi!!!! Meghálálom! Ja meg odaadnám amiket találtam neked anyagokat. Nem sok de azért valami. :)
Ja és nagy drukkok az uh-ra!!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Itt vagyok Lina...

Csak bealszom itt a melohelyen....Ez a utsó 3 óra, mostanában a szenvedés, úgy látom :cry: :? :( Ki vagyok, már mennék haza, a szarnak kell este 10 ig nyitva lenni....

Elfáradtam fáj mindenek, pihennék már :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Voltam ma védő néninél, meghallgattuk a pici szívét, fel is vettem a telefonommal, úgy hogy bármikor meghallgathatom. :D :D 150-et vert. Holnap meg uh!!!!! Már csak 1-et kell aludni. Ja és átléptem a félidőt. Már csak 20 hét van hátra. :D :D
Teszek fel poci fotót. Kép

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, nagyon cuki a pocid!!!! Nagyot nőtt a múltkori kép óta. :) Hát nekem az az érzésem nálatok is kislány készülődik. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Csip: Ne izgulj a barnázás miatt! Tuti nem lesz baj! Szerintem azért jó, hogy mész uh-ra holnap mert legalább meg tud nyugtatni a doki. Amikor kórházban voltam, akkor egy lány feküdt mellettem, azt hiszem a 34-35. héten volt, de sokat feküdt a terhessége elején, mert vérzett. De ő tényleg vérzett, nem csak barnázott. És szerencsére megmaradt a babója. Úgy hogy fel a fejjel tuti minden ok!!!!
Bejni: Holnapi uh-hoz egy kalappal!!! Tisztítószerek szagát én sem bírom, főleg amiben ecet is van..
Bogarka: Nagyon Boldog Születésnapot! :D :D
Kati: Mikorra kaptál időpontot az elmaradt helyett?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ninike: Köszönöm. :oops: Hát lehet holnap kiderül. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: Te holnap hány órára mész????Köszi ari vagy :D Remélem ajánlom neki, hogy minden oké legyen :wink:
Szerintem fiú lesz, neked....Nagyon kiváncsi vagyok már :D

Remélem holnap mind 3 jó hírrel jövünk!!!!!!!!Kötelező!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip: 9-re megyek, de csak délután tudok feljönni a netre, mert még délelőtt viszem a kutyumat kozmetikushoz és ott maradok vele. De igyekszem majd jönni!
Tuti mind a hárman jó hírekkel jövünk!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


N az jó akkor Te kezded aztán Bejni és Én!!!!

Szerintem mi is Bejnivel, csak du. jövünk...Jó hírrel bizony :wink:
csip-csip18
 
 


sziasztok!!!

gabi: nagyon helyes a pocid!!! neked sem annyira nagy. szép a bőröd is és csinos vékony vagy! súlyban, mit mért a védőnő? sikerült beszélni vele a cukros dologról? kitől kapsz beutalót? még az jutott eszembe, h a háziorvostól is kérhetsz, mert egy sima beutaló,amin a cukorterhelés van x-elve.

sajnos elutazik a dokim, de mondta, h a kollégájához bemehetek, ha baj van. de a keményedéseim, huss elmúltak.(kopp-kopp) jövő kedden már rendel, de úgy néz ki, akkor dolgom van, de ha lesz még keményedés, akkor bemegyek hozzá, ha nem akkor kivárom a cukros eredményt és azzal megyek a 24.héten.
egyébként megnyugtatott, h normális, valószínű, h gyengébb a méhem, ami alkati. idő kellett neki a változást megszokni.


HOLNAPRA MINDENKINEK NAAAAAGY DRUKK!!!! SOK-SOK POZITÍV ENERGIÁT KÜLDÖK MINDENKINEK!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nah hátt itten vagyok én is.Olvastalak ma benneteket csak nem tudta írni de most megmondtam a fiúknak ,hogy senki ne szóljon hozzám,elegem lett ma belőlük! Úristen bele se merek gondolni, hogy apa még mennyit lesz itthon!ááááááááááááá
Na de csak annyit akartam írni,hogy mindenkinek megy a drukk holnapra! Csip,Bejni,Gabi +++++++++++++++++++++++!
Lanyus jól eltüntél! Remélem minden ok!?
Kati:keményedésre az én dokim a magnesolf port írta,abba 2 féle magnézium van, aszonta jobb mint a magne b6. Az se biztos pontosan írtam a nevét de néz utána ha újra keményedne.Persze nem fog:-)))
henó
 
 


Hali Csajok!

Mindenkinek megy a drukk! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jó reggelt...Én már fent vagyok, nagyon szarul vagyok...Tegnap mire haza értünk és elmentem a wc-re már volt vérzésem egy pici...Este semmi...Most meg a wc-papír tele volnás vérzés nem tom mivel...Megvárom a 8 órát és hívom az orvost, hátha bent van a kórházban és betudok hozzá menni mielöbb!!!!!!!
Félek nagyon!!!!!!!DE jól kell lennie Picikémnek!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Csip nem lesz semmi baj!++++++++++++++++++
De ha bent van a doki akkor menj be!
És lehet hogy szigorú pihenést fog előírni!!!!!!!!!!!!!!

Heno: 30 éves leszek december 10-én.Van egy 2,5lánykám!
És kb.1,5éve próbálkozunk a tesóval!(eddig sikertelenül)
de remélem nemsokára pozi tesztel jövök én is!

Gabi aranyos a pocid!

Csip csak meg nyugtatásként írom neked ezt!
Én 16 hetes voltam amikor barnáztam ás kicsit véreztem is!
Be mentünk a korházba és kiderült hogy a baba meg rugott egy kisebb ért és az vérzett!Meg Nött a méhem is és talán azért!

De szerintem neked meg most lenne meg és biztos úgy jelentkezik!
Ugyhogy nyugi van!!!!!!!!! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


ndulok most a kórházba vár az orvos!!
csip-csip18
 
 


Csip++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Én meg kelt a lánykám!!!!!!!!!!!!!

Majd jövök!!!!!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


csip! szívből drukkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


egcsi: de jó, h jöttél! mesélj néha magadról is, ne csak a mi lelkünkkel foglalkozz!!! hogy álltok? már ti is élesben. nagyon drukkolok neked is.++++++++++++++++

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én még visszafekszek, vagyis még ágyban vagyok, mert nagyon hamar keltem, mert rosszat álmodtam. vagyis inkább képtelenséget.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip nagyon szorítok értetek!!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok

Gabi: szép poci, nagyon lányosnak tűnik.........várom az eredményeket :D

Csip: látom már mész is a dokihoz +++++++++++++++++
amint tudsz írj hogy mi volt, nagyon izgulok értetek

Lanyus tényleg nagyon eltűntél, remélem jól vagy :!:

Rólam annyit, hogy ma megjött, nem is vettem tesztet. Megfogadtam hogy csak akkor veszek tesztet, ha nem jön meg. Úgy hogy hajrá következő hónap. :wink:
Vendég
 


Drukkolok Mindenkinek aki ma látogatja meg a nőgyógyászát.
Gyertek minél hamarabb a jó hírrel.
franci
 
 


Csip ha végeztél írj!Sokat gondolok rád és küldöm a +++++++++++++++++++++++++++!

Mi végeztünk a vásárlással!

Valamit kellene csinálnom!
:roll:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Csip: Nagyon szorítok nektek! Gyere mihamarabb a jó hírrel!
Lina: köszi,h megírtad. Réki is nehezen jött össze? Van valami problémád vagy csak egyszerűen nem jött eddig? Lh tesztet használsz ugye? Mintha írtad volna. :o Én az utóbbi 3 ciklusban használtam. Jól működött csak a babó nem jött. Most nem lesz akció csak pozi lh másnapján így hátha összejön. Gondolom nagyobb az esély ha pont pé-kor erős katonák vannak készenlétben! :)
Citrin:Nem jöhet mindenkinek ugyan abban a hónapban össze! Hajrá nekünk november! :D
Kati:pihengess csak úgysem fogsz sokáig :lol:
Gabi:húhh de csinos vagy,nekem ez sose sikerült én midig bálna lettem :(
Franci:mi újság veletek?
henó
 
 


Heno: Nem tesztelek nem akarok görcsölgetni ebbe már belefáradtam!
Réka is nehezen jött össze de nem volt semmi bajunk!Csak így alakult!Bele fáradtam a dokikba!Sokat jártunk Réka előtt most még nem akarok!Bízok a természetben és a testembe!

Lanyus hol vagy?

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Henó Drága!
Ez a baba is várat magára? A nagy fiadra sokat vártatok, igaz?
Velem semmi különös, szedem a clostit. Gyorsan be is vettem, majdnem kimaradt.
Jövőhétem megyek uhura.
Férjed jobban van?
franci
 
 


Franci: Úgy tűnik de azért még nem estem kétségbe,egyrészt azért mert csak négy hónapja próbálkozunk és elsőre majdnem össze is jött másrészt meg azt is el tudnám fogadni ha nem lenne, hisz már van két gyönyörű fiam. De tudom,hogy lesz! Leginkább apa miatt aggódtam mert vele volt gond annak idején,5 évre estem teherbe. De mivel 4 hónapja pozi tesztet csináltam így biztos,hogy apával is rendbe van minden. Így nem aggódom. Mondjuk most magam miatt egy kicsit mégis. El kellene mennem dokihoz mert még mindig feszít a petefészkem nagyon mintha terhes lennék. Annyira ugyanúgy fáj,hogy csináltam is most menszi után egy tesztet de persze negatív lett,úgyhogy cisztára gyanakszom. November elejénél hamarabb viszont nem tok dokihoz menni,addig majd meglátjuk mit mutat az lh teszt. Nekem is jövő héten lesz pé-m úgyhogy hajrá!
Lina:Megértelek,hogy belefáradtál ,én is 4 évig folyamatosan dokihoz jártam az első gyerek előtt. Nem mennék én sem többet,nem is mentem volna a másodikért sem. Ha már 1 van más a helyzet sztem úgy vagy vele, hogy ha jönni akar úgyis jön.

Ma van a kicsi fiam szülinapja ma 1 éves :D
henó
 
 


Bogarka: hahó szülinapos! remélem jobban vagy!? :)
henó
 
 


Heno BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT a kis fiadnak!

Csipem merre vagy?
Kérlek jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Henó!
Isten Éltesse Sokáig!
Nincs képed róla és a nagyról?
Megértelek! Én se rohangálnék dokikhoz ha lenne spontán pém. De nekem olyanom sajna nincs. :(
Kiváncsian várom a jövőhetet. Nekem is valamikor jövőhét végén lesz. Aztán majd együtt növögetnek a babák. :)
franci
 
 


Csip, Bejni, drukk megy!!!!!

Gyertek, és írjátok meg, mi volt, mert hülyére aggódom magam!!!!

Bejni, gratula az 5öshöz, látod én megmondtam ;)

Én holnap megyek UHra este, én is kérhetek majd drukkot?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?