Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
mindjárt visszaolvasok.

megjártam a védőnénit. 2,5 kilónál járok. és meglátott a védőnéni és nagyon megdicsért, h szépen gömbölyödök.
nagyon izgultam a vizeletvizsgálatnál. és amikor mondja, h tökéletes, akkor mondom, h jó, mert a múltkor volt benne valami. erre ő: ja! azok rosszak voltak azok a tesztek. volt, akinél vért mutatott.
vérnyomásom megint a béka segge alatt. 90/60. és ittam egy 3in1 et reggelihez.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Franci, Csipp, jol irjatok!!

Jeannaer es Lanyussss!!!!!!!! Bujjatok elooo!!!!! Hianyoztok!!!! Ugye, minden rendben.

Franci, igen, rossz ez a seb nyalogatas, nade tudod, lesz ez meg igy se!!! :wink: Mindennek meg van a maga ideje, Nalunk nem most, oka van ennek is, mint mindennek. Joooo ez iiiiiiigy!!! Babazunk meg mi is!!:):) :wink: Tudjak Ok, mikor kell jonniuk!:)

Csipp, BlackBerryben van feher is meg asszem wifis, nagyon szep szertintem. Vagy ez sem tetszik? Mondjuk arban nemtom mennyi. Az LGnek is van feher teloja nemtom wifis e de talan igen. Persze az dominal gondolom a legjobban. Errol sajnos nincs infom.:( Bar az LG nem lehet draga. Meg persze lehet keket szeretnel. En feheret akartam ezert tudom ezeket csak. Jol mutat rajta a szep korom.:) Ez csak vicc de egyebkent is szep, mutatos es csajos.:):)

Bejni, hogy vagy ma? Poci? Hod? Merted ma? Remelem jol vagy, sokat gondoltam Rad!
Vendég
 


franci: képzeld, én ma kaptam cukorra beutalót. két hét múlva megyek, de nálunk nagyon barátságos. reggelizni kell itthon rendesen (mindenkinek a lelkiismeretére van bízva) és utána pont egy órával kell menni a vérvételre. így állapítják meg a cukrot.
igen, ma megyek délután a dokkerhez.
gergő miket kapott a szülinapjára?
szegényke végül megnyugodott? vagy vissza kellett menned az állatkával?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Kati!
Nagyon örülök hogy rendbe volt a vizeletvizsgálat.
Nálatok király a cukor vizsgálat. De én azért lazán reggeliznék, és teljes kiőrlésű kenyeret ennék.
A vérnyomásom nekem is nagyon alacsony volt. Egyszer meg is kérdezték hogy fent vagyok e még? előtt majdnem elaludtam a váróba, pedig csak 10 percet ültem ott.
Megnyugodott Gergő,miután megígértem délután veszek egyet, az oviba, aki éjszaka is bent alszik.
Szülinapjára nyomdát, Thomasos tortát, horgászós játékot, pókemberes pólót, és Micimackós laptopot kapott, és már egész ügyesen használja.

Bogárka!
Nekem is a fehér telók tetszenek. De végül piros lett az új, még tavaly.
Két év után sajnos már elég mélyek a sebeim. Főleg úgy hogy a most összejön, mire szülnék, a kettecském két éves lenne. Hármaskával meg már 30 hetes terhes lennék.
franci
 
 


én piros párti vagyok telefonban. 3 éves a noki 6230am(azt hiszem ez a típus), de vettem nemrég egy új pirosat. samsung lafleur és útálom!!! senkinek nem ajánlom, egyedül csak a kamerája viszonylag jó, de egyébként egy nagy kalap sz@r.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hát én is vagyok!
Tegnap esténk igen jó volt!Hétkor fürdettem és a kis szaros csak este kilenckor aludt el!Azt hittem meg örülök!Miből vannak ezek a gyerekek!?Futott ugrált meg ilyesmik!Kész voltam!Ma meg a vásárlásnál olyan hisztit le vágott!Mindenki csak minket nézett!Még jó hogy ismernek minket!És tudják hogy Réka nem ilyen!
Sok volt!Talán ez az idő is!

Örülök hogy mindenki jól van!

Jeanner merre vagy?
Lanyus?????????

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


most csináltam. nem jók a fényviszonyok, de rajtam is egy sötétkék felső van.

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati jó a kép!Szép a pocid!És gömbölyödik rendesen! :lol:
Jaj ma takarítanom kellene!Nincs semmi kedvem!
Nálunk nagyon hideg van!Ez a Bakony közepe talán azért?
Be is fütöttem!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Csip hol vagy?
:lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Ezt még le kell írnom hogy jártam!
2 hete vettem a teszveszen Rékának overállt.ma rá adtam kiváncsi voltam milyen!Hát éppen határ eset! teljesen ki vagyok !Néznem kell neki másikat!mert csak ezen kívül egy van!és itt nálunk igen hidegek és nagy hó szokott lenni!Pedig 104-es!most majd adhatom el!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Franci, megertelek, nehez lehet. Sajnalom.:( Nalunk is december lesz 2. eve a sikertelen probalkozasnak. Sajnalom ami tortent es kivanom a mielobbi babasodast Nektek!!!

Lina, ne is torodj, ha bamulnak amikor hisztizik esetleg a kislanyod. Az O gyerekeik is voltak ilyenek. Akinek meg meg nincs gyereke az meg had` bamuljon, majd az Ove is lesz ilyen is! :wink: :wink:

Kati, szep pocsi, szep poci!!:)

Csipp, gyere mar csicseregj Nekunk valamit!!!
Vendég
 


Hello lányok!
Holnap én is rakok fel poci fotót, mert akkor fogom lefényképezni. :D
Megyek védő nénihez holnap, én az eredeti súlyomhoz képest 1,5 kg-t híztam, egyébként a 48kg-hoz képest 5-6 kg-nál járok. De azt végül is így is úgy is felszedtem volna, mert elvesztettem a folyadékháztartásomat, meg lementek az izmaim.
Kati: Nagyon cuki a pocid. Jó fej a dokid. :D :D
Csip: Majd írd meg, hogy milyenek a leleteid.
Franci: Csütörtökön megyek dokihoz. Viszont azt nem tudom, hogy ki fog beutalni erre a terhelésesre.. Lehet, hogy el kell majd mennem a háziorvoshoz.
Lina: A Bakonyban gondolom hűvösebb van, mint itt Pesten. De a levegő is sokkal jobb! Kitartást a takarításhoz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


A levegő biztos hogy tisztább mint pesten!
:lol:
Én szeretek itt lakni!De pestet is szeretem!Kis gyerekként rengeteget voltam fent!(nyaraltam)

Nem szokott hisztizni de ma teljesen kifordult önmagából! :shock:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


gabi: aki eddig adta a beutalókat az biztos fog adni a cukorra is. ne aggodj.
te is nagyon vékony vagy, ezért nálad sokkal több kiló várható. én nem vagyok vékony. 70 ről indultam a kiskönyvben, most vagyok 72,5. és voltam közben 69 is.
már akartam mondani, h hozzál pocakképet!!!

meg a többi kismami is. belani, neked már biztosan jól látszik, mivel második.

egyébként azt hiszem az van, h 10 kiló az, amit felszed az ember és le is ad. abból 6-7 marad a kórházban 3-4 körül pedig hozzuk haza. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hallottátok, h a kékesen megmaradt a háztetőkön a hó?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Én 26kg híztam a tehesség alatt!Elején semmit mert roka koma gyözedelmesskedett!De utána jöttek rendesen fel!Most már talán 5-6kg feles van rajtam!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Másodiknál már óvatosabb és rutinosabb leszek!(remélem) :oops:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


húúúú! de akkor te is vékony vagy, nem? én esküszöm, h mindent megeszek, amit megkívánok. este pizzát rendeltünk és én be is vágtam az egészet!
végre, legalább terhesség alatt van szerencsés alkatom...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Itt vagyooook, csak főzök:D Tócsni lesz gombapaprikással, ezt kívántam meg vezetésről hazafele, de már éhes vagyok, és olyan lassan készül:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hát hogy vékony az túlzás!Kereken 60kg kezdtem az egészet!
Most úgy 66kg kb!De lehet több is de kevesebb nem!ja és 166cm vagyok!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


megyek takarítani de onlány maradok!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


lina: jó takarítást!!! nekem ma semmihez nincs hangulatom. csak tespedek a kanapén és olvasgatok.

bejni: az finom lesz nagyon!!! egyébként hogy vagytok???


képzeljétek! most egyezkedtem egy csajjal, aki készít a babaszobába szebbnél szebb figurákat hungarocellből. a kiságy fölé, meg a másik falra is. már láttam a munkáját, de nagyon kíváncsi leszek a miénkre.
mivel micimaci a fő motívumunk a szobában, mert a kiságyunk olyan, így lesz benne az összes szereplő, meg pillangók, meg szuvárvány, meg gombák, meg méhecskék, meg napocska, meg felhő, meg fűcsomók és a baba neve is meg lesz és összesen 10-11ezret kell csak fizetnem majd. már nagyon várom!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Lina, hozzánk is átjöhetnél takarítani:D

Kati, jól vagyunk köszi, most már csak sárgás folyásom van:D szerencsére a pocakom sem fáj annyira, valószínűleg hat a magnézium...hason azért nem szívesen fekszem...de itt főleg a cici-front ami bekavar..ugyanis nagyon-nagyon fájnak...:D De hát ezzel jár...Ja és még mindig izgulok a csütörtök miatt!

Na ebéd elkészült:D Nyami...
Amúgy én is lusta vagyok..diplomát kellene írni...de még nicns kedvem..ja és tegnap már fél 9 után elszundikáltam:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


úgy látom, ma senki nem túl aktív. az idő teszi. én most megyek lenyúzatom magam, aztán jövök haza, zuhany és megyek a dokihoz.
majd jövök.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziaa! Majd írj, hogy mi volt!!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati írj mi volt! :lol:

Csip merre vagy?
Jeanner és a többiek?

Ebéd és újra altatom remélem sikerül!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


laptetőt akarok!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Csip körmözik, ilyenkor nem nagyon szokott jönni...a többieket nem tudom...
Lina, Te otthon vagy a lánykáddal?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Igen itthon vagyok főáállásu anyuka vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Majd leírom hogy miért!!!!!!!!!!!

Csak előbb elaltatom! :wink:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Hajrá!!
Juj akkor neked érdemes lenne tényleg most babósodni:D és akkor tovább maradhatsz otthon:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Kismamik és leendő kismamik. Hogy álltok H1N1 oltással.
Amikor én a Ricsit vártam még ez nem volt a porondon. A sima influenza elleni oltást én anno, nem vettem fel.
Igaz még nem vagyok babás, de érdekelnek a vélemények.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Siker!Alszik!!!!!!!!!!!

Na akkor kezdem!

Igen jó lenne ha sikerülne a második!
Legalább jövő év április26-ig!Azért mert ahol dolgoztam/dolgozok/Az egy multi cég és sajnos meg vette tavaly egy Zalaegerszegi anya vállalat ami most jövő márciussal teljesen elviszi!Én ott egy" kis fönők" voltam!Na nem ez a lényeg!Hanem hogy ha addig sikerülne akkor mindent úgy kapnék mint Rékánál!(pénzt gondoltam itt).Mert sajnos az sem utolsó szempont egy családnál!Ha nem jön össze addigra akkor lép érvénybe a második tervünk.
Az meg úgy néz ki hogy mivel 10éve voltam(vagyok ott)így meg kapom a végkielégítést meg ami jár!És a nyarat még itthon töltöm (persze munkát közben keresek)És szeptembertől élesben remélem dolgozni fogok!
De akkor már még egy évet várni kell (mert ugye 365napot kell dolgozni)Ha újra gyesre akarok menni!
Azért csak szeptembertől mert itt nálunk az oviban 1hónap nyári szünet van és nem tudom Rékát elhelyezni!(szüleim is dolgoznak még apósom meg már kicsit öreg hozzá!Anyósom meg meghalt sajnos)!
Hát remélem érthető volt amit írtam!
Most csak barátnőm kávézójában szoktam besegíteni(4órában)ha kell!Akkor Rékára párom unokatesója vigyázz ő egyetemista és akkor nincs órája!Ha még is akkor anyummal van!

H1n1:Mi tavaly beoltattuk magunkat beleértve Rékát is!
Na már most ennek is van oka!
1.Apa rengeteget van külföldön!Meg most is utazik majd.és nagyon féltünk hogy hazahoz valamit!
Én nem tudtam volna magamnak meg bocsájtani ha én le vagyok oltva Réka pedig nincs és valahol elkapja!
2.Nagy család vagyunk szerte A VILÁGBA!És év végére ugye mindenki haza jön!Meg sokat eljárunk ha az időnk engedi mindenfelé!

Már a védőnő is felhívott hogy szeretnénk-e és valószínű hogy igen!

Tudom sok ellen vélemény van és mindenki saját maga dönti el hogy adja vagy sem!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Sziasztok
Na megjottem, jol esett, hogy keresgeltetek :D
Minden rendben van, a mutet meg sem kottyant, es kiderult, amit eddig is tudtunk. (gyenge belso mehszaj) DE..probalkozhatunk a jovo honaptol, mert azon kivul minden eredmenyem tokeletes!!!!
Bejni, a barnazas eleg gyakori, en 2 hetet barnaztam, nem is keveset. De pihentem is am!! Ez a palastfu erdekelne,,, Kati te irtad, hogy ittad a terhesseg elejen?
Es a 9. hettol egyszer csak lealltal?
Lanyus, meg nem jottetek vissza? Tesztelj maaaaar!!!
Heno ne busulj, jon az a bebi hamarosan!
Bogi veled mi van? Teszt, vagy Mikulas?
Gabi varjuk a pocak-kepet!!!
Csip neked a legjobbakat a vizsgalatra! Most 5 napig nem leszek gepkozelben, de utana jelentkezunk. Itt most van suliszunet es kicsit elutazunk pihizni.
malna5
 
 


Málna örülök hogy sikerült a műtét és hogy ilyen hamar belevághatok!Drukkolok!
És jó pihenést! :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lányok merre vagytok???????????

Délután már nem tudok jönni! :cry:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


na lépek csinálom a dolgom!lehet hogy még benézek ha tudok!
Addig is jók legyetek!!!!!!!

Kismamik vigyázzatok magatokra!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Kati: Drukk a dokihoz!! :D :D
H1N1: Én nyáron még úgy voltam vele, hogy biztos beadatom, de egyre több olyan infót hallok, amik az ellenkezőjéről győznek meg. Én is beoltattam magam tavaly és ha nem lennék terhes idén is beadatnám. Azt hiszem 6 hónapos korig nem adják be a kisbabáknak és amit a kisbabáknak nem szabad azt a kismamáknak sem elvileg. Meg anyósom az ANTSZ-ben dolgozik és ismeri az egyik embert, aki részt vett az oltóanyag elkészítésében és ő sem ajánlotta... A védőnőm sem díjazza. A dokim még nem mondott semmit, azt mondta térjünk vissza rá ha idősebb terhes leszek. Úgy hogy még nagyon tartózkodom. Talán a tavalyi oltóanyag még hat valamit...
Nehéz kérés ez. Mondjuk nem fogok tömegbe menni, és ugye nem is dolgozom, úgy hogy ez megoldható.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kérés helyett kérdést akartam írni.
Ja és még azt is elfelejtettem, hogy Amerikában élnek a rokonaink és ott tilos kismamákat beoltani. Úgy hogy tényleg nem tudom mi tévő legyek. Bízom a Jó Istenben. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


halihóóó!

juhúúúúúú, tök heppi vagyok! :D
sikerült Apát rábeszélni a drágább, ámde jobb vizsgálatra, így ráadásul 2 nappal előbb is megyek a 12. hetire! :D
ugyan nem ingyenes (mint a Margitban), 30ezer Ft, de a legprofibbak vannak ott 8)

Dávidnál is ott csináltattuk (Istenhegyi géndiagnosztika), és már a 12. heti uh-n megmondták hogy fiú lesz! Hát, ebben reménykedem most is, hogy talán megtudjuk, hogy talán kislányunk lesz 8) :D
belani
 
 


Malna örülök, hogy minden rendben van.

Gabi, Lina: köszi a H1N1 infót.

Belani: Örülök, hogy sikerült meggyőzni a párod a vizsgálattal kapcsolatban. Végül hogy döntött? Be megy veled a viszgálatra?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


[quote="rekus84"]B írta:rekus84elani: Örülök, hogy sikerült meggyőzni a párod a vizsgálattal kapcsolatban. Végül hogy döntött? Be megy veled a viszgálatra?

persze, ez nem kérdés :) mindenképpen ott akar lenni :)
direkt úgy kértem időpontot h ne sokat hiányozzon munkahelyről :D (reggel 8-ra megyünk, kb. 9-re végzünk, 10-fél11re meglesz az eredmény is!)
belani
 
 


mindjárt visszaolvasok.

én nem jártam sajnos szerencsére. van szolnok környékén egy kisbaba, aki elhívta a dokibácsit a rendelésről. amikor beálltam a parkolóba, akkor csöngött a telefonom, h el kellett mennie a dokinak szülésre
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

és fel fog hívni mindenkit és egy hamarabbi időpontot fog adni, mint jövő kedd.
remélem, h könnyű szülés lesz és egy csodálatos baba fog a világra jönni. én pedig mérgemben, amiért bekocsikáztam vettem egy pár babaruhát a tekkóban, meg bevásároltam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ezek az új szerzemények:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


málna: nagyon örülök, h minden rendben veletek és jó pihenést kívánok! merre mentek???

rekus: mi nem oltatunk. nekem ellenzi a dokim. és én bízok benne.

lina: hajrá kistesó!!! van még a mai világban olyan, h végkielégítés??? ezen meglepődtem...

belani: ez mennyivel jobb ez a vizsgálat, mint amit mi csináltattunk kombinált teszt?
nálunk is megmondják a 12 hetin, de csak a kisfiúkat, mert a kislányok kisajkai pont úgy néznek ki még az elején, mint a kisfiúk heréi, amikor még nincsenek leszállva. ezért mondják később a kislányokat. a heréknek is van idejük a 22.hétig leszállni, de a fütykös az jól kivehető a jó uh-okon, már elég hamar. szóval ha mégsem mondanak semmit, akkor van esélyetek(nagy) kiscsajra!!! drukkolok nektek!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

először is köszi a bókokat!!! :)

H1N1: én tuti nem adatom be magamnak. Múlt télen beadattam, és egész télen egyik betegségből a másikba estem. Szinte egész télen be volt gyulladva a torkom.

Kati, nagyon cuki a pocifotód!!! És nagyon szépek a rucik.

Bogarka, jól gondolod, pont akörül lesz peteérésem. Nov. 24-én megyek a szóbelire, elvileg pont az nap lesz peteérés. Vagy 23-án már nem is tudom. De a lényeg, hogy mivel kisfiút szeretnénk, vagy aznap este, vagy másnap bepróbálkozunk. :oops:
Na persze mint írtam, feltétel a sikeres vizsga!!!!!

Bejni, írok privit. Megadom a számom és írd meg mikor jó neked és hol. Ja és jó étvágyat a kajához!!!

Gabi, nagyon kíváncsi vagyok a kövi uh-n kiderül -e mi lesz nálatok, mármint fiúcska v. lányka. :)

Szerintetek, ha ma fájt az oldalam, és ma volt olyan tojásfehérjés a váladék, akkor ma vagy holnap lesz pé.?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Belani: A géndiagnosztikai központ az tényleg nagyon jó. Egyik barátnőm is ott volt és ő is csak pozitív dolgokat mondott.
Kati: Nagyon sajnálom, hogy nem tudott fogadni a doki, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy én is lehetnék az a kismama aki szül. Nagyon tetszenek a rucik.
Ninike: Valószínű, hogy most lehet péd, de én sajnos erre nem tudtam alapozni, hogy nekem mikor van, mert nekem vagy 3-4 nappal előbb jelentkezett ez a nyúlós trutyi mint ahogy pém volt. Szóval szerintem mindenki más.
Rekus: Remélem jól vagy.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: hát persze, h lehetnék én is, aki éppen szülök és akkor jó, ha ott van a dokim. meg is néztem a naptárban, h jövőre febr.14-e, amikor szülni szeretnék, az pont kedd és akkor rendel a dokim magánban... :roll: :roll: :roll: persze, ezt majd a gyerekem eldönti.

szülessen csak meg az a baba minden gond nélkül és engem meg majd megnéz egy másik napon a doki. úgyis minden rendben!!!

holnapra jó védő nénizést!!!! te is már a 20.hetet töltöd. aztaaaa!!!! gratulálok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Most értem haza...hát elkapott a róka...egyenlőre még felül vagyok, de fekszem...és semmi sem jó..ja és sírtam is egy sort...csakúgy...mert kellett..és a fejem is fáj, nyűgös vagyok...

H1N1-tavaly oltattam, semmi bajom nem lett, csak bedurrant a helye, de hamar elmúlt..most még nem tudom mi lesz, mazsitól függ..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


csippenet még dolgozol?
Jeanner, hol bújkálsz?
Lanyus drága, nagyon izgulunk érted, gyere!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


lapitető:D de ezt most megtartom magamnak az uh-ra...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?