Új privát üzeneted érkezett!

franci, képeeet!

Lanyus? úgy izgulok érted!!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Gergő

Kép

Kép

Kép

Kép
franci
 
 


Az a második kép Franci nekem kell :D Istenem olyan zabálni való :D
csip-csip18
 
 

 
 

Kismamik kérésére mentek a képek.
Csak az első 2 van 2006-ból. A 3-on állt fel először. És olyan büszke volt magára. Sajnos ez már nem az a pillanat.
A 4. nyáron készült.
franci
 
 


Csip!
Elküldjem???? :lol: :lol: :lol:
Azon már egy kicsit kikupálódott. Felszedett magára egy kicsit. Az elsőn elég gizda. Gergő sajna 30 nappal hamarabb született, és még csak 5 napos volt.
Most is zabálni való még.
franci
 
 


nagyon tetszik :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


[quote="franci"]G írta:franciergő


de ééééééédes picurka 8)
belani
 
 


Hoztam én is Dávid képeket :D :oops:

fél órásan 8)

Kép

Kórházban

Kép

Az első hét itthon

Kép

1-2. hónap :D

Kép
belani
 
 


Ani!
Nagyon kis drága volt. Igaz nekem még most is picike Dávid.
franci
 
 


Nagyon szépek a gyerekeke mindegyik!
Olyan jó mikor ilyen picik!Így is jó csak olyan hamar megy az idő!
Lánykám nem alszik!Azt mondta ma nincs kedve!
Ez van! De mi lesz még estére!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina!
Hamarabb nem tudod este lefektetni? Gergő, ha délbe nem alszik 7-7.30 között elalszik. Még mostanába is.
franci
 
 


De franci azért mindenben van valami jó is!Este előbb alszik! :lol:
Csak teljesen felborul minden ezért nem szeretem! :cry:

Kismamik hol vagytok?


Lanyus mi a helyzet?

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


de gyönyörűek ezek a gyerekek!!!!!!
nekem gergő nem tűnik nagyon meggyötörtnek, ahoz képest, h hamarabb jött.

dávid milyen picike! szinte elveszik a kiságyban! nagyon aranyosak és helyesek!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]d írta:@ka(ti)ávid milyen picike! szinte elveszik a kiságyban!

pedig nagy baba volt :D
köszike amúgy :)
belani
 
 


na megyek szüksége van rám! :lol: Talán kezd fáradni!De már nem alszik! :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Jaj ez a Dávid is mikor 1 hete van othon és az első két kép.HÁt teljessen rosszul vagyyok az ilyen sztár képekről a keze a szájánál, istenem :D na nekem aztán lesz már 1000 darab képem majd a picikéről :D

Lina: kismami 3 jeletkezzik :D Édes lehet a lánykád...Lehet picit lekellene fárasztani, hátha akkor elszik van esetleg enni??? :D Mien jó tanácsokat tudok adni, mi???Mit ha Te em tudnád ?!?!? :D :D :D

Bogarka: hol vagy???Ma még nem is voltál Nálunk?!?!?!

:cry:
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]J írta:csip-csip18aj ez a Dávid is mikor 1 hete van othon és az első két kép.HÁt teljessen rosszul vagyyok az ilyen sztár képekről a keze a szájánál, istenem :D na nekem aztán lesz már 1000 darab képem majd a picikéről :D


csip, sokkoljalak? :D
Dávid 14 hónapos és 6 napos, eddig 9300 db kép van róla. És ez csak a mi képünk! Bátyámék meg apumék is fotóznak folyamatosan Dávidról :D :lol:
belani
 
 


Aranyos vagy csip!!!!!!!! :lol:
De most már tényleg lépek!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


ja igen, akartam még mondani... bejelentkeztem végre a saját-régi/új dokimhoz... akihez jártam az első terhesség alatt is (csak nem nála szültem m szabin volt)... és nov. 15-én megyek délután.

viszont amin megrökönyödtem: 1,5 éve még 6ezer volt a terhesgondozás nála, mostmár 10ezer :shock: :shock: :evil: na mindegy. úgyis visszajön az a pénz (egészségpénztár)
belani
 
 


Belani: pffffffffff az nem semmi, 10 ezer...Nálam 8000 ezer, de akkor láttom vannak Nálam magasabb katagóriás árak, és még Én hittem, hogy az Én orvosom sok :shock: :? :roll:
csip-csip18
 
 


Jeanner:????????????????????????????
csip-csip18
 
 


Bejni: ha olvasol, hülyeségeket a neten Én egy akkora valagba rugást adok, hogy azt soha nem felejted el!!!!!
Csak szólok előre ezt veheted fenyegetésnak ám :D
csip-csip18
 
 


Uncsi uncsi uncsi, nincsenek a szoliban :roll: :roll: :roll: Remélem majd 5 től jönnek, egyszerre vagy 100-an.... :roll: És akkor meg pöröghetek.... :roll:
csip-csip18
 
 


Jaj hova letettek már????????????????????????????
csip-csip18
 
 


hupsz..csiiiiiiiiiiip...ööö nem olvasgatok...öööööö :oops:
Na jó, mégis:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Mondom Én úgy valagba billentelek, hogy megállj csak!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Megszületett párom egyik legjobb legrégibb barátjának a kislánya, és egyszerűen nem telek be vele, annyit nézzem őket iwiw-en, annyira könnyes a szeme az apukának, hogy csak na, zokogott állítólag :D
Isten olyan boldog a képen, hogy csak na :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


csip:D:D:D
gratula neki:D:D:D
Jó, majd besorakozok a popón billentésért...:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: tényleg nem mindent elhinni, amit leírnak!!!! hallgass csak a megérzéseidre és nyugodj meg. mindjárt csütörtök!!!

jeanner: merre jársz?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip: A kombinált teszt eredményét kaptam meg sms-ben. Vagy is a kódot, amivel meg tudtam nézni. A tarkóredőt azt megmondja a doki. És neked kell majd a papírra írnod. Vagy is nálam az volt. Most meg picit be vagyok tojva, mert az egyik legnagyobb vizsgálat előtt állok.
Kati: Akkor szerintem még nem éreztem keményedést csak puffadást.
Lányok annyira aranyosak a gyerekeitek. Egyszerűen csodálatosak. :)
Remélem Lanyus és Jeanner is jól vannak!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: érthetetlen vagyok ma nagyon...de mit írtál te a papírra????Hogy hány mm a tarkóredő?nektek emnnyi volt kismamik?????
csip-csip18
 
 


gabi: dehogy vagy betojva!!!!! minden a legnagyobb rendben a babáddal!!!!!! hiszen sokat mocorog, meg jók az eddigi eredményeid!!! ez most sem lesz máshogy!!!!
nekünk nem kellett felírni semmit.

nekem azt hiszem a tarkóredőm 1,7 mm volt :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziasztok!

Nagyon cukik a gyerekek!

Bejni, nyugodj meg, és azért bizti ami bizti menj el még1x a dokidhoz!!!

Franci, még nem tudom mikor indul nálunk a babyprojekt, minden a nov. 22-ei vizsgán múlik.
Ma megkaptam a behívót: nov. 22. hétfő írásbeli, nov. 24. szerda 1 óra szóbeli!!!! :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Mi van:::

Lanyus ill. Bogrka hol vagytok????
csip-csip18
 
 


sziasztok!

egy két kép Nóriról:
hát kicsi babakori nincsen most kéznél, de ez pár hónapos, a másikon pedig egy éves. :)

Kép Kép

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Kemeim jelentettek, Csipp hianyol!! :D :D :lol: :lol: :lol: Itt vagyok Draga!!! Csak lasitott uzemmodban nyomom!!:):) Veled mizus? En meg felig nyalogatom sebeim a mensi miatt de mar tul vagyok rajta csak megis uuuuutalom. grrrrr!!!! Neked hanyinger?

Gabi, akkor minden rendben? Takaroredod? Biztosan okes minden, szepen novekedtek!! :):):):)

Ninike, milyen kedves arcod van! Es edespofa a Nori baba!! Falat! De lehet Oket szeretni, Istenem!!

Franci, Gergo edes!!!:):):) Szep!! Huncut srac! :wink:

Belani, jo ez a montazs!! Szepek vagytok!! Szep csaladod van! Gratulalok!
Vendég
 


Ninike,a könyv miatt majd értekezzünk. Amúgy nagyon cukik vagytok:-)
Meg az összes feltöltött babakép édi:-)
Lányok! Apát hogyan lehet bevinni a vizsgálatra? Mert hátha lesz már pulzálás,és már mondta férjpofa,hogy elkísérne:-)
Élet az anyaméhben-t nézek:-Dépp az egypetéjű ikrekről szól,nagyon érdekes,nézzétek meg!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: úgy, hogy megkérdezzed az orvosodat :D és ált.azt mondják, hogy jöjjön...de elöbbmegnézz Téged aztán behívja őt is....De készítsd fel, hogy hüvelyi lesz :D Mert az Enyém arra nem jött volna be :D

Bogarka: jól vagyok :D Hányinger, nincs :( Jobban-nyugodtabb lennék ha lenne :D vagy egy kis hormon kilengés...nem szeretem amikor nincs semmi bajom :cry:
Rendben van minden tudom és bíztatok, de valamikor amikor semmi tünetet nem észlel az ember elkeseredik :(
csip-csip18
 
 


Ninike: nagyon arik vagytok a képen :D
csip-csip18
 
 


bejni: már én is láttam azt. nagyon izgalmas. apa ennek a filmnek a végén, amikor premier planban mutatják, h szül a nő, ekkor gondolkodott el azon, h be akar-e jönni a szülőszobára.
persze megbeszéltük, h annyit lát majd, amennyit ő akar, így hajlik arra, h bejön.
ez orvos függő, h hüvelyire beengedi-e az apukát. nálunk bent volt. nem is kérdeztünk, csak együtt bementünk, bemutatkozott a dokinak és azóta mindig együtt megyünk.
sajnos holnap nem, mert dolgozik. és úgyis nemrég látta ő is a 4dn.

ninike: helyesek vagytok. nóri is gyönyörű baba és kislány.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati cuki a pici képed:-)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


köszi!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Én nem láttam még :? Majd megnézzem Én is valamikor :D

Holnap megyek a leleteimért....Megy körmözzöm, jaj úgy mennék már Én is Uh-ra...De hol van az még...Ez nem igaz....
Valamikor jó valamikor meg előjönn és akkor rossz, és türelmetlen az ember...Mért van ez???? :roll: :oops:
....na most elkapott megint a rossz kedv is....jönne inkább a hányinger vagy gyomorégés, de ez rossza kedv, nem jó....
Remélem apácska nem sokára beér már értem, és eltereli a gondolataimat.... :roll:
csip-csip18
 
 


Biztos el is fáradtam azért is vagyok nyűgöcske most :roll: Meg néhol ez a szurkálás is minek??!!!
Idáig meg voltam nélküle is :(

Na jó megyek, mert csak teljesen padlóra teszem magam itt....


Szép Éjszakát, vigyázzatok magatokra!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip: A kérő lapot kellett nekem kitölteni, amit a kombinált teszthez kellett kitölteni. De szerintem ez kórházanként változik. A lapra rá kellett írni a tarkóredő vastagságot, meg, hogy hány kiló vagyok, mert valami kérdőív volt, hogy dohányzom-e, volt e down kóros a családban, első terhesség-e. De sajnos van olyan kórház, ahol ez 28 ezer forintba kerül. Nálunk hála az égnek tb finanszírozott volt.
Kati: Így van nem lesz semmi baj. Nekünk is pont ugyan annyi lett a tarkóredő, mint nektek. :D Szerintem én valahol nagyon lemaradtam, de nem úgy volt, hogy Zsófitok lesz. :lol:
Ninike: Tündériek vagytok a képen.
Bogarka: Most megyünk majd genetikaira, reméljük minden oké lesz.
Bejni: Simán bemehet ő is. Jaj én is láttam az élet az anyaméhben-t. Annyira jó. Már vagy két éve láttam először és akkor is szerettem volna már terhes lenni. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: Értem köszi, hát remélem a Mávban nem kell érte fizetni majd!!!!
Azért 28 ezer :shock: el kérik érte szépen az árat, mit ne mondjak :shock: :roll:

Nekem még 5 hét a 12 heti uh-ra...Fuuuuuuuuuuuuuu, majd megélem azt valahogy :oops:

Na nem panaszkodom...

Mentem is...kiteregettem a türcsiket.....Nem szeretek itt lenni 10 ig...senki nem jön és Én úgy látszik ilyenkor depizzek még be is.....
Hát jó dolog ez, mit ne mondjak, pont ebben a pár órában...jönnek elő ....de este kipihennem magam...és reggel már jól kellek fel, mint akinek semmi gondja :D
csip-csip18
 
 


gabi: de zsófi volt a név, de nem éreztük miénknek valahogy, ahogy hangoztattuk, így megtaláltuk a bogit és azóta imádjuk.
értem végre milyen papírt mondasz. nálunk azt a doki töltötte ki. vicces volt, mert neki is nemrég született babája és van a papíron egy olyan kérdés, h történt-e orvosi behatás a fogamzás körül. annyit mondott, h amikor a saját gyerekéét töltötte, akkor elgondolkozott, h mit is jelöljön be... :oops: :lol: :oops: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Megjött apácska :D Ez már öröm, de a kedvem még mindig nyügős :? :(
csip-csip18
 
 


Sziasztok, remélem holnap lesz időm jönni....

De lehet megyünk Nekem mobilt venni, csak kérdés még, hogy melyik lesz, mert nem nagyon van ami tetszik, és wifis...csak fekete van Én meg azt nem akkarok :(

Szóval passz....

Szép Estét :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Látom ma mindenki sokáig alszik.

Gergő dicséretet köszönjük!

Bejni!
Tényleg ne olvasgass semmit. Majd a doki megmondja a tutit.

Kati!
Nagyon szép neve lesz a lánykának. Nekem az egyik kedvencem, sajna a férjemnek nem tetszik.
Látom a dokihoz is kaptál időpontot. Minden rendben lesz veletek!

Gabi!
Mikor mész dokihoz? Nem rossz az a vizsgálat, csak kicsit aggodalmas. De ne izgulj!!!
A rossz vizsgálat az a vércukor vizsgálat. A barátnőmet hülyitettem milyen finom, utána felhívott hogy jön át és hozza a cukros lötyit.

Ninike!
Gyönyörű a lánykád!
Drukk a vizsgákhoz.
Ha 22-én levizsgázol, akkor pont pé körül leszel.

Bogárka!
Én is a sebeimet nyalogatom. Ilyenkor olyan rossz….

Csip!
Kipihented magad? Ha eddig még nem volt komolyabb rosszulléted, szerintem már ne is számíts rá. Kicsit örülj neki hogy elkerül. Nem valami jó naponta 3* hányni, és 4 kg-t ledobni.

Lina!
Réka hogy aludt?

Jeanner????
Lanyus?????

Reggel én vittem a fiamat az oviba, általában apa szokta. Mindent odapakoltam, de az alvós álatka otthon maradt. Alig tudtam szegényt megvigasztalni. Még azt is megígértem hogy veszek egyet délután és az majd beköltözik az oviba. Ne kelljen hurcolászni. Pedig otthon van vagy 1000 db szőrpamacs, de azokat nem lehet bevinni.
franci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?