Új privát üzeneted érkezett!

kiskönyv: bugyi-irattartóval bekötve :)

Várandós Mamák Tanácsadója c. könyv hátulján kupon: mellyel ingyenes termékminták vehetők át a 3. harmadban.

mi volt még?

ja, szívhang után 2 igazolás: egyikkel háziorvoshoz mész a beutalókért, a másikkal a védőnőhöz.

és most újra link...

Kép
belani
 
 


[quote="bejni"]b írta:bejnielani én látom!

Jeanner, én is decemberben akarom lenyomni a vizsgáimat...:D


ohh, érdekes, én nem. na újra bent van :lol:

vizsgák: nekem nagy része jan-ban lesz, asszem, jó lesz majd 20-23 hetesen lejárni Egerbe :lol:
belani
 
 


Bejni a zh-hoz megy +++++++++++++++!

Csip meg kívántam tőled a csokit!Most azt majszolom!

Réka alszik ez most hamar ment!

És igen mindig legyen nálatok a kismama papírok!Fontos lehet!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 

 
 

igen, ezt aláírom, mindig mindenhova vinni kell a papírokat.

Tök gázul néz ki ez az új kiskönyv. Nórival még egész másképp nézett ki, szép színes volt, meg képek benne, meg táblázat meg egy csomó infó. :) De az ingyenes cuccba már akkor is tök jókat adtak. :)
Bejni, ++++++++++ a zh-ra!

hát nekem lehet 2 szakvizsga fog bele esni, már ha most elkezdünk próbálkozni, de mint már írtam ez még nem százas. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Szaisztok,csak egy gyors irás,apával egerbe utazunk ugyhoigy teszt kilöve,anyóséknál nem tom megcsinálni,mindig engem lesnek ha ott vgayunk :oops: :P :P :P :P ugyhogy max hétfö,ha addig nem lesz piri.nah megyek mert apa nem tudja miért irok!!!!!cupp lányok!!!!!!!!!!
Vendég
 


jaj lányok...megint sárgás-barnás folt volt a tisztaságin:( kezdek aggódni...:S

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Nagyon ronda a kiskönyv!Rékával még kicsi babás volt!
Már ezen is sporólnak!Nevetséges! :twisted:

Bejni:Ne idegeskedj!Minden ok!Ha nem tudsz megnyugodni hívd fel a dokit akinél tegnap volttál és kérdezz rá!De nyugi szerintem semmi gond!Kicsit ha tudsz majd pihenjél!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


ma az egész napom rohanás...lehet, hogy ezért van...fene sem tudja...próbálok relaxálni..de nem megy így..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="bejni"]j írta:bejniaj lányok...megint sárgás-barnás folt volt a tisztaságin:( kezdek aggódni...:S


ne aggódj! nem szabad! nyugi te csaj! -tudom, könnyű mondani.

a szervezeted így reagál a terhességre, ugyanis kb. most lenne időszerű az újabb mensi. NYUGIIIIIIIII!
(a dokit is felhívhatod, úgy legalább nyugodtabb leszel a hétvégére!!!)
belani
 
 


a kiskönyv tényleg borzalmas. 2008-ban is ugyanez volt. most reménykedtem h újra babás lesz.

anyumnak is még szép színes, babás terheskiskönyve volt, amikor a húgomat várt 1997-ben... szemetek, ezen is spórolnak :evil:
belani
 
 


Na, lányok, bejnike el, zh-t írni:( Nincs kedvem, de ha most nem indulok, tuti elszunyálok...:(

Sziasztoook!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, nyugi ez normális, még kb. 1 hónapig bármikor lehet barnázás, ez természetes. Nincs baj vele.

gyerekek, valami gáz lesz a gépemmel. Ezerrel zenél. :/
nagyon furcsa hangja van :?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike, kalapács lehalkítja :lol: amúgy melyik gép?

Bejni, NE IDEGESKEDJ!!!!!!! én ha felhúzom magam, mindig begörcsölök, így megy a ssssssssssssssszúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúússssssssssssszááááááááááááááá ezerrel, akármilyen nehéz is!!! És CSAK SZÉP!!! dolgokra tessék gondolni, pici babaruhákra, dobogó szivecskékre, és nem hülyeségeken rágódni!!!!

Én nem vagyok kivánós, az baj? Csak álmos, egyre jobban... hiába, minnyá 3 óra... :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ninke: az nem jó :(

Bejni: egy kalappal, menni fog az a zh!!!!!!

Lina: hajrá csoki :D Én most egy jó kis jegyes kávét innék :D Nyamiiiiiiiiii

Kiskönyv: Nem lehet beköt valami színessel amúgy???Én azt fogom csinálni, ha lehet, ha nem lehet...
Jövvőhéten Hétfőn már tudok időpontot kérni Én is védőnőtől :D Hurrááá :D
csip-csip18
 
 


Csip, már be lettél utalva? WoW!!!! :D :D :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


én lassan lépek csajok-kismamik! :D
megyünk anyósomékhoz vidékre, van ugyan ott net, de a hegyekben olyan lassú, így sosincs türelmem az ottani netezéshez :lol:

jó baba-éspocaknövesztést, apára ugrást, pozitesztelést-ki mit akar/szeretne!

pusza!
belani
 
 


Anita, cupp, jó hétvégét!!!!

Én is lépek, anyum vár, hétvégén én sem leszek, mindenki vigyázzon magára!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

visszaértem! jó sokat termeltetek!!! ügyesek vagytok!

bejni: nehogy aggódj, meg idegeskedj!!!! nem szabad! amíg nem görcsölsz, addig nincs baj-szokták mondani! biztosan a szervezeted mensizne! de nem sikerül, mert ott dobog benned egy életecske!!! ha attól megynugszol, hívd fel az orvosodat.
mikor vizsgázol vezetésből?
zh-hoz egy kalappal!!!

lanyus: legalább kiderül a hétvégén, h jön, vagy nem!!! jó utat!!!

belani: nekem is ilyen kiskönyvem van, de itt adnak hozzá egy elevites cuki mappát. szerencsére A/5-et, amibe félbe hajtva minden belefér, és még a táskákba is belefér, így az használódik, nem a kiskönyv és az aranyos.


nálunk a belgyógyászati kivizsgálásra nem kellett beutaló, hanem csak a kiskönyv. a háziorvos csinált egy ekg-t, meg vérnyomás, meg meghallgatott. kikérdezett a családi betegségekről. én a 11.heti uh előtt voltam nála.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Na mindenki lelép???Egyedül maradok ma???? :cry:

Belani: vigyázz magatokra Te is :D

Bejni: Hajrá zh, még mindig :wink:

Jeanner: Te mit csinálsz anyúdéknál????csak átmész???
Igen Kedden kell mennem a leleteimért(mert voltam már vv és vizelet leadás)és ezzel írány a védőnőhöz, akit Htfőn kell hívnom :wink:
Hihetetlen :D De jóóóóó

Gyertek ne hadjatok itt :( Itt vagyok este 10-ig :(
csip-csip18
 
 


jeanner: anyuddal kibékültetek?
neked is kellemes hétvégét! mi holnap kertészkedünk. fákat ültetünk. már várom nagyon!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: nekem is ilyen kiskönyvem van, de itt adnak hozzá egy elevites cuki mappát.

nálunk a belgyógyászati kivizsgálásra nem kellett beutaló, hanem csak a kiskönyv. a háziorvos csinált egy ekg-t, meg vérnyomás, meg meghallgatott. kikérdezett a családi betegségekről. én a 11.heti uh előtt voltam nála.


nekem Gravidás mappám van, azt még Dávidterhességkor kaptam :D

belgyógyászatra nekünk se kell, de ekg-ra igen,a zt nem csinálja meg a háziorvos :evil: külön menjek, külön várakozzak, brrrrr :evil:

na, léptem.

páááááááá
belani
 
 


belani: jó utat nektek is!!! kiskönyv legyen nálad!!! 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip ha én jó leszek ?

Most karácsonyos vonalzót keresek. :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Sziasztok! De kár, hogy sokan elmentek. Én is nagyon tanulós időszakban vagyok, vagyis lennem kellene, de nem megy. Utálom! Úgyhogy elhatároztam, hogy naponta csak egyszer jövök fel ide (pedig már függő vagyok), és akkor megírom, ment-e a napi adag. Hátha ez hajt. Szóval -17. nap indul, éjszaka jövök.
craven
 
 


Craven: Én most ezt nem értem amit írtál :oops: :cry:

Lina: persze :) Gyere :D mesélj :D
csip-csip18
 
 


Malna remelem jol van a korhazban!!!!!
Vendég
 


Na meg jöttünk a sétánkrol!
Majd meg fagytam!Most meg itt harabdálja a kezem vagyis csak akarja! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


hali hó!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Itt vagyok :D

Jó hideg van az biztos :D
csip-csip18
 
 


hát Jenner, igen megoldaná a kalapács. De akkor nem jövök többet, mert hát ez a netes gépem. :)

Craven, a hétvégén én is tanulok ezerrel. Napi kb. 15 tételt kéne megtanulnom. Remélem menni fog!!!

Nórinak és Apának vettünk csizmát! :) Végre kaptunk ami jó lett. :)

Gyerekek, rohadtul hideg van kint.
Ma volt egy nagyon aranyos sztorink az oviban: mondtam az óvónéninek hogy megyünk csizmát venni. Erre kérdezte Nóritól hogy miért veszünk új csizmát? Azért mert hideg van és kell a meleg csizma, vagy mert jön a mikulás és abba teszi az ajándékot. Erre a lányom közölte, hogy "nem azért..... hanem mert kinőttem a piros csizmámat..." (a tavalyit). Úgy nevettünk. Két választási lehetőséget adott az óvónéni, erre Nóri kitalált egy 3. indokot. :)

Bejni, zh? Remélem már minden ok ott alul, és meg is nyugodtál.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok rám kérlek,hogy nem jöttem egész nap! :oops: Kicsit lelkiismeret furdalásom van,hogy tarjátok bennem a lelket meg drukkoltok én meg eltűnök. 3 gyerekem lett apával :( Borzasztó! Még a gatyáját sem tudja egyedül begombolni,sztem ki fog bukni előbb-utóbb. Ma biztosítást meg ilyesmi papírdolgokat intéztem,remélem kapunk egy kis pénzt ha már ez történt. Végigolvastam amit írtatok de nem tudok mindenkinek válaszolni.Mindenkinek nagyon köszönöm aki gondolt rám ,aranyosak vagytok. A kismamik vigyázzanak magukra sulisoknak hajrá tanulás tesztelőknek++++++++++++++++++++
henó
 
 


Ja és ma akartam tesztelni de tegnap este megjött :( Persze csalódtam,de leginkább a testem jelzéseibe. A mellem még mindig fáj pedig menszi előtt 2 nappal már nem szokott :shock: nah mindegy. Megnyugodtam és nem vagyok miatta szomorú,egyszerűen tudomásul vettem,hogy nem akart most hozzánk bébi jönni. Babázok így is még úgyhogy annyira nem carrrr. Mondjuk szeretném,hogy 2 évnél több ne legyen közöttük,ehhez még van 3 hónapom. Apa kb addig lesz betegszabin,ráérünk úgyis :lol: jócccakát
henó
 
 


Bocsi Csip az érthetetlenségért. Szóval, november 8-án vizsgázok, addig van még 17 napom. Soknak tűnik, de valójában az anyaghoz képest kevés. Szétosztottam az oldalakat napi adagokra, és azt kívánom esténként ide beírni, hogy sikerült-e, hátha hajt.
A mai adag teljesült, de van benne egy kis csalás, mert ma csak ismételnem kellett az elmúlt 4 nagy anyagát. Szóval holnaptól indul az igazán nagy meló. :cry:
craven
 
 


4 nagy = 4 nap. Fáradok.
craven
 
 


Sziasztok!

Csak átfutottalak titeket :oops:

Kati, mi nem is voltunk haragban... összemorgunk néha, de ennyi... :)

Csip, csak jöttem meg mentem, a horkolás elleni orrspray-t vittem apumnak, és hát beszélgettünk egy kicsit...

Craven, hogy vagy?

Henó, mensit sajnálom :(

Nálunk semmi nincs, egy újabb eseménytelen nap, reggel már a kávétól sem voltam csak egy kicsit rosszul... de nem hánytam ki... unalmas terhesség lesz :lol: de a hőm biztatóan fenn van, így nem aggódok (igen, azóta is lelkesen mérek, onnan biztosan tudni fogom, ha baj van [de úgy sincs!!!])

Bejni, jobban vagy? lenyugodtál?

Futok, megírom a házimat, mert muszáj...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok,jó reggelt,itt vagyok.
Köszi mindenkinek a bíztatást,de tegnap elég csúnya dolgok futottak át az agyamon, és nagyon félek, hogy csüt már nem fog látni semmit a doki:-( amúgy nem tudtam neki telózni,mert vonatoztunk,aztan meg hazajöttünk a szülőkhöz,és itt a falnak is füle van:-S. Remélem,h a hétvégén pihizek,és akkor már nem lesz folt(tegnap egész nap rohantam,gyanítom köze volt ennek a folthoz..)
Ja,a zh könnyű volt, szerencsére, szóval most lehetne diplomát írni. Ninike,majd egyeztetnünk kell!:-)
Henó:-(
Jeanner,ma hogy vagy? Nekem még mindig cici-poci fájás van.
Csippentyűm,mi a mai program?
Lanyus,drukk!
Mindenkinek jó tanulást!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, de pont ezen nem szabad agyalni!!!! Csütörtökön már pulzálás is lesz, és pont... ez egy öngerjesztő folyamat, minél idegesebb vagy, annál biztosabb, h barnázol.. sétálj nagyokat, beszélgess anyósékkal, PIHENJ!!! Kapcsolj ki!!! Muszáj! Fiatal vagy, egészséges vagy, ott a baba, mi lenne a baj?

Én jól vagyok, cicim nem fáj, csak a hasam, feszül, mint állat, gondolom nyúlik... most a magnézium sem sokat ér, bár lehet nélküle rosszabb lenne... álomkór tapossa a nyakam, de muszáj tanulnom, mert nyakamon a vizsgák, szal minnyá megyek is. Meg most ilyen hullámokban hányinger van, bár legalább a reggeli kávé maradt... :D most a szívhangra koncentrálok nagyon, hogy úgyis van, és akkor úgyis lesz! :lol:

Puszillak drága, és tényleg ne agyalj hülyeségeken!!! Jusson eszedbe, h a vetélés esélye kevesebb, mint 15%, ami NAGYON KICSI!!!!!! ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jó reggelt!

bejni: nyugika van!!!! de ha megnyugtat, akkor beszélj róla, mi úgy is eloszlatunk minden kétségedet, mert AZÉRT VAGYUNK ITT!!! pihikézzél sokat. egy-két pohár palástfűtea lehet, h jó lenne...

jeanner: nem emlékszem, h írtam volna, h rosszban lennénk :wink:
tanulj te is szorgalmasan. a következő félévet halasztod? vagy még szülés előtt lenyomsz pár vizsgát?
szerintem van esélyed szívhangra, de pulzálásra mindenképpen. te is pihenj és növeszd jó nagyra a babádat.

craven: sajnálom a mensit, de legalább neked is helyre állt a szerevezeted.
ez a 3 hónap pont jó lesz nektek!!! sajnálom és rengeteg kitartást kívánok a férjednek!!!


tegnap este nem voltam jól. nagyon szúrt a bal oldalam. nem görcsölt, csak egyszerűen szúrt. apa jó későn ért haza, de hozott kínait, amiből csak egy kis tésztát ettem és folytattam az alvást. ma már jobban keltem, nincs semmi bajom. (kopp-kopp) szerencsére a picikém is sokat mocorog!
lányok! ez annyira jó érzés! mindenkinek minél hamarabb kívánom!!! én kb mostanság fogom fel, h valaki él bennem és felelős leszek egy életért, akitől igazi családdá fogunk válni!!! (sajnálom, későn érő típus vagyok :lol: ) szóval ez egy csoda!!! de már várom a végét, h a kezemben fogjam! de már kifelé megyünk belőle.
elég a lelkizésből....
én ma valamilyen levest csinálok, meg fánkot sütök.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! A reggelit mellőzhettem volna, mert majdnem kidobtam a rókát...még szerencse, hogy anyám felküldött diplomamunkát írni:D
Szóval most itt szenvedek az ágyamon...jujuj...nagyon rossz...

Köszi a bíztatást! Nagyon kedvesek vagytok!
Jeanner:D Igyekszem, pihikélek! Nem is tudtam, hogy ilyen kicsi az aránya a vetélésnek:D de jó:D Neked jó tanulást, nagyon szorgalmas vagy, hogy már most tanulsz a vizsgáidra...:D
Kati ezt a palástfű dolgot majd kipróbálom, de most per pillanat nincs itthon ilyesmi..majd hétfőn veszek, vezetés után..Amúgy jövő hét után megyek belőle vizsgázni, mert az oktatóm már igen pörög, hogy vizsgázzak már, de én még nem érzem magam felkészültnek...
Amúgy tök elhiszem, hogy még csak most kezded felfogni a dolgot..szerintem nekem is nagyjából akkor fog eljönni a pillanat, hogy most már elhiszem, amikor már izeg-mozog:D

Jaj az Uram olyan kis cuki, most már mindig kap a pocakom is jóéjt és jóreggelt puszikát:D ja és ma reggel azt mondja nekem, jó reggelt kicsikém, aztán ad a pocaknak egy puszit, és jó reggel kicsikém:D:D:D hogy vagytok ma reggel?:D:D:D:D Tök aranyos volt:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, ez edes a ferjedtol!!:):) Boldog lehetsz!
Nekem is amikor meg a pasim lazban egett gyerek ugyben es keplekeny volt megjon vagy sem akkor azt mondta, hogy szemeitekbe nezek!:) Ma mar nincs ez es hasonlo aranykopes mert ugyis mindig megjon. Ma is megjott szoval nalunk megint jon az uj remeny de mar ezzel is tele a padlas. :cry:
Vendég
 


na lányok, úgy feltosztam magam agyilag, itt bőgök..komolyan anyámon kiborulok...mert gondoltuk meglepetésből elvisszük őket vacsizni, mert 25. házassági évforduló volt a héten, erre természetesen kiborult, hogy nagypapát (aki nem mellesleg alkoholista) miért nem visszük, meg így meg úgy, és különben is miért nem máshova(itthonra) szerveztük, mert a másik helyhez kemény 6 km-ert kell autózni, és akkor nem ihat mindenki egy pohár bort...faszom már komolyan, jó mondom akkor átszervezzük ide...nem neki így nem kell, elege van belőlem meg a hangnememből...erre kiborultam és megmondtam a véleményem...hogy faszán lehet nekik örömet és meglepetést okozni...utálom, hogy mindig ez van...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bogárka:( :shock:

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, nyugi-nyugi
sok bosszantó dolog van és most a hormonok is dolgoznak. szóval minden érzékenyebben fog érinteni!
Oksi majd egyeztetünk. Találtam egy két anyagot neked. Ezek ilyen belső leírások. Azt megkérdezhetem ki a külső konzulensed?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ninike! 2009-es könyvem van, ennél frissebb még nincs az egyetemen...az kell?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


szia Bejni!

jaja, 2009-es az tökéletes. Csak azért kéne, mert én még annó áe-t tanultam és ahhoz van csak magyarázatom, viszont a szakvizsgára tutira nem lesz elég csak a törvény.
Köszi!
Majd írd meg mikor és hogyan tudnád odaadni. :)
Köszi! Ja és írtam privit!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok lányok!
Régen nem voltam, csak mindig volt valami dolgunk, vagy mentünk valahova. Most X-faktor alatt van időm írni. :D :D
A mai napon volt egy kis émelygésem megint, de szerintem ez azért van, mert front van.
A rosszul levőknek jobbulást!
És mindenkinek +++++++ tesztet!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok...
Én is itt vagyok, csak egyszerűen olyan nehezen tudok kikelni az ágyból, hogy az csak na :D
Tegnapról nem beszélve...

Nem tuodok még vissza semm olvasni :( Majd holnap pótolom!!!!

Puszi :D

Bejni: Nőőőőő az a Mazsika :D BIZTOS!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip! Köszi a bíztatást, meg az smseket is..most sikerült végre beszerezni palástfű teát, úgyhogy mindjárt iszom is egy bögrével...ja és megfürödtem, és már ágyban vagyok...szarul vagyok...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, jobbulást kívánok!!!!!! Csak nyugodtan legyél, és ne idegesítsd magad!!! Jobbulást még1x!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


bejni: mit jelent, h sz@rul vagy? remélem csak kimerültél és féradt vagy. kitartás, holnap pihenj ha meg tudod oldani. vigyázz magatokra!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?