Új privát üzeneted érkezett!

Ááááááááááááááááááááááááááá basszus, mindenkinek van laptetője, csak nekem nem jön össze :lol:

Bogi, mi 3-4et, majd látjuk, mit hoz az élet :)

Mitől véreztél?

Am én is iszok még hébe meg hóba palást teát, ártani csak nem árt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Bejni! Gratula az uh-hoz!

Jeanner nekem sem volt soha laptetőm! :oops:

Lánykám Dórát néz és így van időm olvasgatni benneteket! :lol:

Nem kell aggódnotok ha most nincs tünet!
Én a 6-dik héttől a 22-ig a róka komával harcoltam és mindig győzött! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 

 
 

Lina, én remélem, nem fogok, magamnak drukkolok :lol: :lol: :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én is neked jeanner!

Csip hogy vagy?

Bejni merre jársz?

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


jeanner: a palástfűvel a 9-10 hét után csak óvatosan!!! már nem emlékszem miért, de ha neten rákeresel elmondják!!!
még előttem is van egy hatalmas hasú vizsgaidőszak!!! januárban még megcsinálok párat, aztán halasztom a következő félévemet.

lanyus: nekem nyerő tesztet vegyél!!!!!!!!!

lina: hogy álltok?
rékus nem kívánkozik ki ebben a szép napsütésben?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nagyjából csak UHig terveztem inni esetleg még egy csészével, de nem iszom minden nap, csak alkalmanként, mióta tudom, h babát várok, azóta ittam egyet, meg előtte a ciklus alatt 2-t.. :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lina: jól vagyunk, csak a mai nap olyan semien :? szenvedek a fáradtságtól, nagyon...Lehet a hányingert jobban viselném :) Vagy a hromon kilengéssel jobba menni az idő :)

Huuu holnap minden zárva lesz???Tesco is Lanyus????
csip-csip18
 
 


Nem igazán pedig az udvaron kész játszótere van!
Azt mondta reggel amikor vásárolni voltunk hogy "anya nagyon hideg van és fúj a szél és a hintám is fázik " :lol: És hogy Dórát akar nézni!

Amúgy délután mindig sétálunk nagyokat!Olyan 1-1,5órát!Még télen is és nem baj ha ötkor sötét van! :lol:

A babával meg úgy vagyunk ha sikerül akkor öröm ha nem hát várunk!
Meg most nehéz is lesz mert apa megy Lengyelo.-ba nov.8-tól és csak karácsonyra jön haza!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Linus, nem irigyellek, rossz lehet, h csak ketten vagytok!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip, én ma még csak szomjas se vagyok annyira, ez nagy öröm nekem :lol: tegnap én is szenvedtem az álmosságtól!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát én "már meg szoktam"csak Rékusnak lesz rossz!Mert mindig apa viszi fürdeni!És utána még nagyot játszanak!
De majd valahogy meg leszünk!Majd jövök többet és akkor nem leszek "egyedül"! :wink:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Jaj el is felejtettem mondani hogy ma be mentünk az oviba,mert a nagynénim az óvónő és beszélni akartam vele!És Réka már út közben mondta hogy én ide nem megyek be mert anya te ott fogsz hagyni!Rémes volt!
Már előre félek mi lesz áprilisba!Nehéz lesz az elválás! :roll:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina, az nagyon nehéz mindig, de majd megszokja... hidd el, meg fogja szeretni!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


lina: addigra még sokat fog nőni és "komolyodni". és lehet, h hiányozni is fognak neki majd a gyerekek a játszótársak. de biztos izgalmas menet lesz!!! :D

az álmosságot jobb, ha megszokjátok! nekem nagy szerencsém volt, mert 1ig volt munkaidőm, utána huss haza és olyan jókat aludtam. mostanság már nem anniyra nyomasztó! szóval fel a fejjel, vége lesz ennek is. sőt! tegnap aludtam délután és éjszaka már 3kor fent voltam. először én, majd amikor vissza akartam aludni, akkor a gyerekem... aztán én nyertem, de legalább egy órát forgolódtam, így próbálok ma nem aludni, mert szörnyű volt az éjszaka.
most átsétálok az anyósomhoz.

mindnekinek jó étvágyat az ebédhez!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most jött át hozzám levette a felsőjét hogy ő trikóba lesz!
Mond miért hát azért anya mert leöntöttem!
És most trikóba nyomja!Tiszta édes!Még jó hogy befűtöttem a cserépkályhába! :lol:
Rá kell beszélnem hogy öltözzünk fel! 8)

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina: egyem meg de okos :D Hogy tudja :D Szegénykém :(

Jelentem ettem, :) most fáj a fejem :D hurrá :D
csip-csip18
 
 


Ja és a kolleganőm, tegnap itt felejtett, fél tábla csokit :D hupsziiiii, nem járt jól, sajnos nem tudok neki nem-et mondani, annyira szerette volna, hogy megkostóljam :D Így gy picit fel is ébredtem :D
csip-csip18
 
 


Ma elterveztem hogy takarítok de semmi kedvem az egészhez!
Ébédeltetni és altatni kellene de nem akar!
Én meg nagyon fáradt vagyok!És fázok!
Remélem lappang bennem valami nyavaja! :twisted:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Laptetőt akarok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Na, meg is van az időpontom a 12. heti genetikaira 8) nov. 18. 9:15, Margit kórház :D

A köv. dokilátogatás (nov. 24.) az meg nem biztos, mert nagyon úgy tűnik, orvost váltok, oda meg már 8-a körül szeretnék menni :)

csip, ejnye, megeszed mások csokiját úgy hogy nekünk nem is küldesz? :lol: pedig még az ablakot is kinyitottam, hátha fénypostával küldesz :lol: :lol: amúgy milyen csokit ettél?

én 1 órával ezelőtt befaltam egy csokis kakaóscsigát, +ebédemet :oops: :oops: :oops: hogy mit fogok enni délután, passz :D

(fél4 körül irány anyósék, dejóóó :D )
belani
 
 


nah végeztem a filmel.....az új Rémálom az Elm utcában néztem meg....nagyon fosa...os volt!!!!

Nah indulok tesztért,aztán jövök!!!!!!!!!!
CSIP igen minden zárva kivéve ilyen maszek mini abc-et,pl ujpesten az arsennálal szembeni éjjel nappali!!!!!!
Vendég
 


Belani: akkor pontossan mennyi lesz???Nov.18-án????
Jujj de izgi :D Mondjuk még odébb van :( Elött nem is mész dokihoz már akkor???
Lehet amúgy már láttni akkor a neműket, barinöm mind a két fiánál megmutata a fütülösét a 12 heti uh-n :D

Jaj Én ám irigy vagyok :oops: :lol: Hát egy fél tábla is kevés nekem :lol: Múltkor ő ette meg a rudimat :D
csip-csip18
 
 


Szerintem amúgy Én most vagyok pont 7 hetes....Mert Kedden mondták, hogy 7.5mm az jóval betöltött 6 hetes....
De vannak olyanok ahol azt írják már a 7mm Crl az is már 7 hetes....
csip-csip18
 
 


na végre vissza adtam rá a felsőt és ebédel!/karfiol levest/ :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: akkor pontossan mennyi lesz???Nov.18-án????


ezt nem értem.

tervezem h megyek előtte, 8-ai héten, de attól függ, van-e időpontja a dokinak (visszamennék uahhoz a dokihoz, akihez Dáviddal jártam, így SOTE II. lesz majd a mi kórházunk :D ), de ez majd hétfőn délután derül ki, akkor kérek időpontot.

Dávidot a 12. heti genetikain tudtuk meg hogy Dávid lesz 8) :lol: :wink:


crl 7mm, az bőven 6 hetes terhesség! nekem 7.6mm-re mondták hogy 6+6.
belani
 
 


[quote="belani"] írta:belani
[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: akkor pontossan mennyi lesz???Nov.18-án????


ezt nem értem.


asszem leesett. terhesség korára kérdeztél?

nov. 18-án 12+6 leszek :D


milyen érdekes, állandóan Dávid leleteivel hasonlítom össze a mostani bébi méreteit...stb.
Dávidnál 12+5-nél voltam a genetikain, akkor volt 7 cm a bébi :D
belani
 
 


Belani tetszik a vonalzód!

Többi kismami nem rak fel? :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


[quote="lina*30"]B írta:lina*30elani tetszik a vonalzód!

köszi :)

nem irigyellek téged :( jó sokáig lesz távol a férjurad :(
belani
 
 


Belani: igen, arra értettem :D

crl 7mm, az bőven 6 hetes terhesség! nekem 7.6mm-re mondták hogy 6+6.

Igen 7.5mm volt :D Szóval inkább 7 hetes már majdnem, mint 6 hetes...Azért gondolom, hogy ma már vagyok 7 hetes :D
Dávidnál ez, hogy volt???Mennyi voltál ilyenkor???

Jah Nov.8-ai héten még értem........szóval 11 hetesen még a 12 heti elött ??!!! :D

Huuu nekem is nehez ment amit írtál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


altatok és jövök!Ha el nem alszom én is!!!!!! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Dávidnál: 2009. 01. 05-én szívhang, 6+1 voltam. És crl: 6mm
Utána baba crl: 22mm, akkor 9+1 :D
(korai időszakban ez a két értékem és időpontom van, utána a genetikain voltam már csak, akkor 12+5, crl 68 mm)

Jaja, igen, még a 11. héten megyek a kiválasztott orvoshoz, hogy még lásson a genetikai előtt.
belani
 
 


Lina, én még nem, ki sem vagyok írva... :lol:

Most írt a főnököm, hogy írt neki Bristol, hogy kellene felvenni mellém valakit segítségnek :lol: én majdnem visszaírtam neki, hogy vagy helyettem :lol: de hagy sokkolja a hír majd 3 hét múlva, kivárom :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Olyan rossz am, h idebenn nem látom a vonalzók nagy részét :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


terheskiskönyvem bekötve 8)

muszáj. a régi is annyit lett hordva, hurcibálva, használva, hogy még bekötve is már szakadozott a végefelé :lol:
belani
 
 


Belani, mivel kötötted be? :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ezt hány hetesen adják? szívhang után? vagy hogy?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

Mindenkinek drukk az uh-khoz!!!!

Jenner, drukkolok hogy így is maradj és messze elkerüljön a rokakoma. :)

Kati, te mikor mész legkozelebb a dokihoz?

Csip, nálunk semmi újság. Még nem próbálkozunk. Minden attól függ átmegyek-e a vizsgán nov. 22-én, illetve nov.24-25-én. :?:
Szóval még várunk.
Nekem Nóri decemberi, de nem szeretnék még egy őszit vagy tél elejeit. Sok gond volt az ovival.

A tesztelőknek mennek a drukkok!!!!

Bejni, mizujs? zh hogy sikerült???? Köszi hogy megkérdezed! Max. nov. végéig kellene és csak kölcsönbe! Köszi
!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


a kiskönyvet a védőnő adja, ha van szívhang utána küld el a doki hozzá. Aztán járhatsz havonta..... (nem sok értelme van)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jeanner: igen ha az van már a leleteden írva:hogy: élő embryo, szívműködés látható, és CRL:...

Ezek után küldd el a nőgyógyász a helyi, hozzád tartozó(utcától is függő)védőnőhöz :)

Belani: jujjj de jó, hogy ezt így leírtad, én pont 9 hetesen megyek :D jujjj akkor már 22mm lesz a drágám???Atya ég:D De várom :D

Kérünk Ám már képet a kiskönyvedről:D :D :D Kérlek :D


SÜTTTTTTTTTTTTT A NAPOCSKKKKKKKKAAAAAAAAAAA :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Mi elvileg betöltött 8 hetesek leszünk, amikor elmegyek a fogadott doktorbácsihoz 8) de ez pénteken úgyis kiderül, attól függően megyek a Margitba, hogy mit mond a magándokim :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Itt vagyok! Eddig vezettem, ezért voltam eltűnve...de mindjárt megint el leszek, mert megyek zh-t írni:S

Semmi kedvem, mindjárt elalszom(:(:(:(:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, ZH-hoz drukk!!!! Májusban én is így írtam ZH-t, csont nélkül meglett!!! Hasonlókat kívánok neked is!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ahhoz nem lenne rossz, ha tudnám az anyagot:D:D

Amúgy írtátok, hogy beleesik a vizsgaidőszak a babázásba..nekem kettő is..mert ugye most majd a dec-jan, utána meg államvizsgák..de azt még majd meglátom...lehet, hogy 2 most, 2 októberben..attól függ, hogyan viselkedünk;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


És egy tanács még: ezentúl mindig legyen nálatok egy mappában az összes terhességgel kapcsolatos lelet, igazolás, vérképes cucc, uh, terheskiskönyv... bárhova bármikor mész, neadjaisten(!!!) rosszul leszel a tömegnyomor metrón, aztán jó, ha ez van nálad, végszükség esetére :wink: :wink:
belani
 
 


Na, most tök kiokosodtam... :D köszi belani :D

Bejni, szintén zenész... ráadásul nekem decemberben 3 nap alatt megy le a vizsgáim 95%-a... nem lesz egy leányálom...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]N írta:jeannera, most tök kiokosodtam... :D köszi belani :D

Bejni, szintén zenész... ráadásul nekem decemberben 3 nap alatt megy le a vizsgáim 95%-a... nem lesz egy leányálom...

basszus, ti látjátok az előző hsz-em???
amiben a kép van a kiskönyvbről stb...

mert én nem.
belani
 
 


juj de szuper:D

jajmár...háziorvoshoz is kell menni?:D Remek...nekem az ide 180 km...mindegy, még úgysem aktuális, előbb legyen szívhangunk...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani én látom!

Jeanner, én is decemberben akarom lenyomni a vizsgáimat...:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


nyertem egy laptetőt:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?