Új privát üzeneted érkezett!

:wink: :wink: semmi gond, én minden tapasztalatot szívok magamba mééééééééééééééééélyen, mert az az igazság, hogy eléggé parázok... ugyanis semmit nem érzek, csak az álmosságot, az meg most itt mindenki mást is gyötör, szóval elég para, de másfelől meg megnyugtat, mert ha bármi baj lenne, azt érezném :D

Laptetőt köszi :D :D :D remélem, használ :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszönöm a laptetőt!!!!!!
Vendég
 


Bejni, hol van mar tenyleg?? Remelem csak unnepel valahol es minden rendben!!!

Jo reggelt Lanyus, jot aludtal? Mikor tesztelsz? A 10 erzekenysegu mar tuti kimutatja, meddig varsz? Vasarnapra nem varod, hetfo reggel?
Vendég
 

 
 

Hahó Bogarka!:neked megjött már???
henó
 
 


Bejni hol vagy? Már tűkön ülök! :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Sziasztok
Bejni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bogarka te mikor tesztelsz?
Es te Heno, vegul mikor csinalod meg a masodikat? Megvarod a mensi NEM VART idopontjat?
Jeanner jobban vagy mar? Mennyi Magne B-t kapkodsz? Kicsit lazits, es ne ugrabugrizz, ha nem muszaj.... Meddig fogsz tancolni?
malna5
 
 


Malna, Heno, nekem nincs szuksegem tesztre mert meg fog jonni. Meghozza vasarnap vagy hetfon. Ha nem igy lenne, nagyon meg lennek lepodve.

Ti mikor teszteltek? Heno, ellovod holnap vagy megvarod mig kimarad egy nap?
Malna, Te?

Bejni, gyere!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Itt vagyok, bocsi, csak vezetni mentem utána, mert egy órával később hívtak be!:S

Szóval 3,3 mm-es petezsák (ami még lapos...ez nem tudom , mit jelent, mivel nem mondta, hogy rossz, gondolom nem gond)
Gép szerint töltött 5. hét, doki szerint 4,5..jövő hét csütörtökön megyek megint uh-ra..
Rákszűrés is meg volt...

De most nagyon beszartam...mert az előbb, amint hazaértem elmentem pisilni, és egy pici barnás folt volt a tisztasági betéten:( mindjárt sírok:(ez most mit jelent?:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni ne sirj, ha terhesen vegzik a rakszurest teljesen normalis, mert a mehnyak verbo es erzekeny!!!!A baratnomnel is ez volt, el fog mulni! Pihi!
malna5
 
 


Huvelyi volt az UH, vagy hasi?
Bogarka!! Malna nem tesztel, hanem korhazba megy holnap ...jajj-jajj de felek. De csak 1 napra, utana huzas haza es mar a kovetkezo honaptol remelem engedelyt kapunk...
malna5
 
 


hát már elmúlt..egy picike folt volt csak a tisztaságin...de nagyon beszartam....mert erre nem készített fel a doki, csak annyit mondott, hogy ne legyen házasélet, hogy ne buzeráljuk a babót:D Ja meg hogy mélyen(hátul) tapadt (tapad éppen) meg...

De akkor ne aggódjam magam halálra a barnás folt miatt?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


hüvelyi uh volt..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ne aggodj! a bnomnek egyb ol szolt is a doki a vizsgalaton, hogy elofordulhat. Orulok, hogy jol vagy, mikor megy legkozelebb?
malna5
 
 


Engem is most hívott a barátnőm, és ő is azt mondta, hogy ez teljesen normális..de azért tényleg mondhatta volna a doki...no, de akkor nem aggodalmaskodom...:)

örülök a kis 3,3mm-emnek:D

Jövő hét csütörtökön megyek megint uh-ra, addig növeszteni kell...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: NAGY még halk gratula!!!!!! eddig ezek jóóók!!!! jó helyen is tapad a drága! a barnázással ne foglalkozz. vagy az uh, vagy a kenetvétel az okozója-ez tuti.
tudtál koncetrálni?????

jeanner: te se "parázz", mert tudod te, h nem kell-ez csak a természetes aggódás. miután én teszteltem a pozit, nekem is minden tünetem elmúlt az álmosságon kívül. ez nem baj, örülj neki. mondjuk sokszor én is kívántam volna valami rosszullétet(most megint lehet elküldeni a francba! :wink: ), h jelezzen a szervezetem, h egy élet növekszik bennem és változik a szervezetem, de nem volt, csak a hasfájás, ami szintén elmúlt, vagy megszoktam!!!!!
úgyhogy nyugi!!!!-de tudod te!

málna: holnapra egy NAGY kalappal kívánok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:D Köszi:D akkor most gőzerővel koncentrálok, hogy növögessen:D

Amúgy megkérdeztem a dokit, tényleg normális a hasfájás:D azt mondta olyan menzi szerűek, azok jók:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: ő tudja a dolgát!!! te magadra figyelj és foglald el magad és miatta ne aggódj!!! tudod, lesz még 30 éved aggódni! :wink:
jövő hétre rá sem fogsz ismerni! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, ne aggódj, van elég elfoglaltságom:D pl. válaszoltam most a diplomamunka miatt a konzulensnek, meg tanulok a holnapi zh-ra, aztán holnap vezetek, hazamegyünk..szóval van itt program:D
Ja, meg ma este még az Uram vacsizni akar vinni, hogy ünnepeljünk;)

Juj, meg képzeld/képzeljétek! Megmutatta nekem az uh képet...hát nekem rögtön a Jóbarátok Rachel-e jutott eszembe:D Ugyanis olyan lelkesen mutogatta az orvos, hogy van látja, megmérte meg minden, én meg néztem-néztem, bólogattam, mosolyogtam, de fogalmam sem volt, mit kellett nézni:D:D:D hiába mutogatta:D de remélem már jövő héten látni fogom.
Amúgy jó fej az orvosom:D Ma jöttem rá:D Vicces volt, mikor kiderült, hogy miért mentem, első kérdése: ez most jó hír, vagy rossz?:D Hát mondom inkább jó, nem? Jó azt mondja persze, csak ,hogy tudja hogy kell hozzám állnia..de nagyon kis aranyos volt:D Szóval egyenlőre maradok nála ez tuti:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy most nem tudok visszaolvasni, de mozgalmas napunk volt. Voltam a bankba átíratni a nevemet a bankkártyámon, aztán vettem pár nagyon édes baba rucit. :D :D
Tegnap többször is érzetem a babót, olyan jó érzés volt. Ma nem, mert rengeteget sétáltam és a közben még nem érzem őt.
Bejni: Nagyon jó hírek ezek!!!!! Gratulálok!!!!!
Szép estét kívánok mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Bejni, béke van, ne aggódj!!!!! :) pici barna nem gond... sok barna a gond :) de ha baj lenne, mondta volna a doki :)

Jövő heti UH-n lehet már szívhang is lesz, de izgi!!!

Kati, én csináltam ma délután 2 tesztet (k***a x-epil megint negatívnak indult), h megnézzem, erősödött-e, de sokat erősödött, a one minute (mosolygós DMes) meg azonnal pozi lett, még C nem is volt...

Kép

Kép

Most már am bánom, h nem egyből vigyorit vettem...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni, gratulalok!!!!:):):):)
Vendég
 


köszkösz:D
Jeanner:D Én is ilyen tesztet csináltam reggel, hogy frisset vigyek a dokinak:D PErsze nem kérte:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok!

Bejni, nagyon nagyon gratulálok!!!!!!!!!

Jenner, szerintem nálad is minden ok!!!

Malna, egy kalappal holnapra!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Malna, miert mesz holnap???? A legjobbakat, kitartas!!!!!
Vendég
 


jeanner: én mondtam, h minden oké!!!! hamar itt lesz a csütörtök!!!!

bejni: hidd el, jövő héten még a (NEM LÉTEZŐ) szemeit is kéknek fogod látni és ő lesz a legszebb. vigyed apácskát is magaddal majd!!! nálunk is így volt, h apa nem látta soha, ha ismerős mutogatta az uh képeit, h mit is kell nézni, de most már, vagyis az első szívdobogástól tudta, h milye micsoda a gyerekének. hidd el, más a sajátod!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ninike! Majd elfelejtettem! A KEt-könyvnek utána érdeklődöm..nekem tuti nincs, de hátha az ismerősök között valakinek igen!
és köszi a gratut!

KAti:Jaja, gondoltam, hogy viszem apapofát...:D

málna, hajrá holnap! Tényleg mi is lesz?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok -ugysem tudok aludni, szoval hiszteroszkopia a vizsgalat neve, kis kameraval bekukucska es megnezik a mehem formajat es foleg a mehszajat, hogy milyen allapotban van... Furcsa, hogy pont nalam van ilyen gond, mert mindket lanykam csaszaros volt...
Allitolag ez lehet vele-szuletett is, oroklott is...nem tudom, hogy ott helyben osszevarrja-e, de a lenyeg, hogy utana egy hettel meg fog jonni a piri, es remelem megkapjuk az engedelyt probalkozni....
Es akkor en is felteszem az osszes tesztemet, es NAGYON BOLDOG LESZEK!!!!
Remelem semmit nem erzek majd, mert elaltatnak 15 percre. Egyenlore elegem van a korhazakbol....
Jeanner, Bejni, Csip , Belani, Kati es Gabi nagyon vigyazzatok magatokra, (remelem egy kismamit sem hagytam ki- ha igen elnezest- Pihenes!!!!
Bogar te miert mondod ilyen biztosra, hogy nem vagy babas? Barmikor lehetsz!
Heno csinalsz tesztet? Lanyus izgulok erted!
Lanyok ugy elbucsuztam, mintha legalabb 1 honapra mennek....
szoritsatok....
malna5
 
 


Jeanner :)
Gratula!!!!! Szép erős csíkok! :D

Bejni
Növesztgesd a kis babszemedet, jövő héten már szívhangja is lehet. :)

Málna
Drukk!!!!

Valaki kérdezte (Kati, talán :roll: 8) ), ez volt a második hónapunk próbálkozva, ha a decembert nem számolom. Mindkét fiam júliusi, de a személyiségük ég és föld. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok....

Én is vagyok....Picit fáradtan, tegnap jöttem mentem egésznap így nem volt pihenés a számomra, hogy nem unatkoztam jó is volt a kedvem és hányinger sem talált meg, mert sokat sétáltam :D

Bejni: nagyon jó az a 3.3 mm, de szerinetem is az orvos mondja jól meg a koradat és inkább 4 hetes, mint 5 lehetetsz, de ugyis pontosítják még ezt, egypárszor még mész és akkor már látják összetudják hasonlítani és a pontosat megtudod, ha nem akkor majd a 12 heti uh-bizti :D
Nekem a 10mm petezsákra, mondta, hogy betöltött 5 hét...de lényegtelen :D ott van és tessék növeszteni :D Fürdőt elkerülni :D

Malna: drukk neked :wink:

Henó: Hogy van apácska???Lelkileg????

Bogarka: Miujság feléd???Hogy vagy???

Lanyus: helyzet???Kedv???Tünet???

Jenner:de szp a teszted :D tetszik :D

Ninike: Nálatok miujsi????

Gabi: muti muti muti mit vettél!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csiiiip:D:D Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D
De olyan kis picikeeee még a bébibogyóóó...remélem most már szépen növöget..a fürdőt meg sajnálom, mert imádok pancsikolni...és én a zuhanyozásnál is bedugom a dugazt..de akkor ezt sem szabad?

Juj annyi izgulni valóm van..:D

MA zh délután..hát nem sok mindent tudok még..és most sincs kedvem tanulni, valaki seggbe rúghatna:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


halihó!

bejni, drukk mára! :D

örülök a szép petezsáknak!
érdekes ez a mérés. nekem spec 7.6 mm-esre mondtak 4-5 hetest, ami a későbbi uh-n mért méretekkel megegyezett.

málna! drukkolunk :wink:

jeanner, ezek nagyon szép pozi tesztek! :D

vá, többre nincs időm, sorry, mármint visszaolvasni, fél óra múlva irány védőnő, addig meg kell etetnem Dávidot.
ma megkapom a terhesgondozási kiskönyvemet is, remélem most babásat fogok kapni! :lol: :lol: :P

kismamik, PIHIIIIIIIIIIII!!!
belani
 
 


Sziasztok!

Mi rohamos növekedésnek indultunk benn, már nem tudom begombolni a nadrágomat, most bandázsra vadászok :( az a rész, ami a szeméremdomb és az úszógumi között van nagyon szépen növekedni kezdett, nem látványos, meg más tutira észre se venné, csak azt mondaná, hülye vagyok, de oda esik a nadrág gombja, és nem tudom bekapcsolni :lol: meg simire is érződik :) Örülök neki, teljesen biztos vagyok a szívhangunkban :) Tudom, h hülye vagyok, de sokat dob a lelkiállapotomon, h még mindig mérem reggel a hőmet, elindult még fentebb, ma már 36,8 volt, ennek is örülök :)

Bejni, és tutira veszem minimum a pulzálásod mire jövőhéten mégy!!!! :)

Csip, örülök, hogy nincs hányingered, nekem is csak ébredési van szerencsére :)

Most rohanok, mert ma nagyon sok meló lesz!!!!!

Puszi nektek!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani: jujj, de jó, akkor gyere és meséld el milyen a könyv :)
Igen Én is ezt írtam, hogy érdekes, ez a mérés...De valóban majd később fog stimelni úgy is :wink:

Bejni: nincs mért izgulnod :wink: Menni fog az :wink:
csip-csip18
 
 


Csipppp, sziiiiaaa, koszi, hogy erdeklodsz!:):) Jol vagyok, en pirire varok, tegnap mar 1 tizedet lentebb ment a hom, ma pedig meg egyet szoval nalam max. vasarnap be is koszont.
Teged ma is keruljon el a hanyinger!!!!! Es vigyazz magadra! A hormonoknal meg tudod, babafotot elo es maris elmulik az ingerlekenyseg!:)
Mindenkinek szep napost!
Vendég
 


Ja, HENO, TESZT???????????
Vendég
 


Sziasztok,vége az éjszakának,ma már az ágyikómban alszok éjjel ....

Rengetetg meló volt este,dupla mennyiséget kellett termelnünk mint általában,mert holnap nem vagyunk nyitva,igy mindenböl dupláztunk....hát jól elfáradtam...ráadásul ma semmiképp nem tudtam elkerülni az emelgetést,ugyhogy ha esetleg van bent valaki csoda lenne ha maradna... tényleg sokat emeltem,ráadásul ugy hogy még a nyakam is meghúztam... kezdek félni hogy ez igy tényleg semmi jóra nem vezet,hisz lehet megtapad de a sok erölködéstöl elmegy...
Nem tom,bár az is igaz ha eközben megmarad,bátran tudok mellette dolgozni...Majd meglátjuk!!!!!

Bogárka: nem merek teszetelni,mert semmi tünetem nincs az égvilágon semmi...már a bimbófájás is lemúlt.
Ugyhogy szerintem nem tesztelek...valószinű megjön.

Málna,aranyos vagy hogy izgulsz értem!!!!!!!!Nagyon jól esik!!!!!!!

[/b]CsipHelyzet : hát semmi nincs ,semmi az égvilágon...elmúlt minden a pocim sem fáj,kicsit a derekam de az valószinű a hajolgatás meg emelgetés!!!!
kedv: sz@r nagyon,letört vagyok...
Tünet:0 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jah amugy hétfö -kedd a bűvös dátum!!!!!Nem merek tesztelni...kimutatná a mai ha lenne valami vagy még korai!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
csajok tényleg igaz ha babát szeretnénk nem szabad meleg vizbe ülni?????
Vendég
 


Lanyus, forróba nem szabad, melegbe lehet!!!!! (ezt mondtam, h azért nem kell fázni :lol: ) én is jó meleg tusokat veszek esténként, mégsincs semmi bajunk :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Viszont párodat is kíméld a forró víztől, öli a spermákat!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner,párom részéröl nem lesz gond,utálja a meleg fürdöt ö még télen nis csak langyosba fürdik,én viszont kimondottan a forrót szeretem/szerettem... :cry:
Vendég
 


Hát, a nagyon forró állítólag nem tesz jót, mert vérbőséget okoz, a szülészek is óva intenek tőle... :cry: :cry:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner te milyen tesztet vettél patikában ami 10 érzékenységű????vagy dm-ben?
Vendég
 


De!!!!!! Ha összejött/jön a baba, akkor nem sokáig kell ezt nélkülözni, meglátod, annyira el leszel foglalva a baby-vel, hogy fel sem tűnik, hogy elszállt az a 9 hónap :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus, én 25össel teszteltem, de ha elfogadsz egy jótanácsot, DM-ben vegyél 2 vigyori fejű one steppet, nagyon megbízhato, és mensi előtt 2 nappal már mutatja a babát (azt hiszem, Bejninek is mutatta, de erről ő tudna bővebbet mondani), aztán ha véletlenül negatív lenne, a másikat meg tudod csinálni a nemvárt napján, akkor már tuti + lesz!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Itt írja, h hogy szaporodik a hCG:

14 DPO - 48 mIU/ml (17-119 mIU/ml)
15 DPO - 59 mIU/ml (17-147 mIU/ml)
16 DPO - 95 mIU/ml (33-223 mIU/ml)
17 DPO - 132 mIU/ml (17-429 mIU/ml)
18 DPO - 292 mIU/ml (70-758 mIU/ml)
19 DPO - 303 mIU/ml (111-514 mIU/ml)
20 DPO - 522 mIU/ml (135-1690 mIU/ml)
21 DPO - 1061 mIU/ml (324-4130 mIU/ml)
22 DPO - 1287 mIU/ml (185-3279 mIU/ml)
23 DPO - 2034 mIU/ml (506-4660 mIU/ml)
24 DPO - 2637 mIU/ml (540-10,000 mIU/ml)

De ugye ez függ attól, h milyen hosszú a luteálisod (nekem 12 napos)...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, vagy tudod mit vegyél még esetleg? Coraxot!!! Az 20as, bár a vigyori meg megbízhatóbb...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


köszi jeanner!!!szerinted érdemes igy elötte csinálni??? még jobban letör ha meglátom az 1 csíkot... :cry: :cry:
Vendég
 


Mikorra nem várod?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Amúgy, amíg nem jön meg, addig nincs para!!!

Bár én könnyen beszélek, peteérés után egy héttel már tudtam, hogy terhes vagyok, csak nem mertem elhinni :lol: :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


hétföre
Vendég
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



EZT MOST MEGTARTOM HA NEM BAAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?