Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Még nem olvastam vissza! A férjemnek munkahelyi balesete volt de hál Isten viszonylag könnyen megúszta. Csonkolni kellett az egyik ujját. Bocsi,hogy undi vok de ez van. Hazaengedték mert nem kellett ujjpercet levenni "csak" a körömig vették le. Egész nap azért izgultunk,h megmaradjon az ujja. Itthon fog boldogítani az is lehet,h hónapokig. Legalább lesz idő gyereket csinálni :D ha még nincs :D nahát ezért nem voltam ma
Bogárka:bepótolom!
henó
 
 


henó: úristen! mi történt? akkor ezek szerint viszonylag a lehető legjobban úszta meg!? nem semmi!
jobbulást és hajrá baba!!!!!!


ígértem képet. csináltam is ma az anyóséknál. íme:

Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Henó: Jézus, hát de, hogy történt???????Mit dolgozzik???Melyik kéz ill ujj????
Akkor most a körmét vették le vagy a körméig???És altaták vagy, mi?????Huuu szegénykém...Apósomnak amúgy a középső ujján is csak az első perc van meg, a köv nincs és körme sincs...Bocsi...Amúgy étterembe mindig beégett ezzel, mert bedugja az ujját, és jó látható bányászik :oops: :roll: :lol:
csip-csip18
 
 

 
 

Kati, szép a pocid nagyon szééép:D

Henó :shock: :shock: :shock: jobbulást az uradnak!

Lányok, én egy akkora balfék vagyok...ügyeskedtem a borotvával, mert ugye holnap doki :oops: , hát és sikerült magam jól megsérteni ott :oops: és úgy beszartam, hogy mondom vérzek, vége a mákocska-boldogság-story-nak, mire rájöttem, hogy csak a bőröm, ahol a borotvával megsértettem....pfff...az uram meg 8x elküldött pisilni, hogy biztos nem más, de jelentem nem, mert nagyjából 3 pici csepp (mint amikor az ember megvágja a lábát, aztán rak rá papírzsepit) volt, nem kifele folyt, csak ahogy odaérintettem a wc-papírt, ahol fájt...szóval értitek...
huh....elég durva volt...nekem lassan el kell kerülnöm a fürdőszobát, mert hol a wc-tetőről esek le, hogy a borotvával találkozom....

Ja és délután mikor szundikáltam, álmodtam..mostanában mindig álmodok, de akkora ökörségeket...általában valaki meg akar ölni...nagyon jó...már többször keltem arra, hogy az uram ébresztget, hogy ne kiabáljak álmomban...pffpff :oops:

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Csip. Megoldódott már apácskával a harci helyzet?;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati: jajj de sokat nőtt a pocid,annyira szép!!!
Igen rosszabbul is járhatott volna,veszélyes üzemben dolgozik. Egy 20 mázsás lánc esett rá :( Megyek is mert kib....ul fáj a fejem!mindenkinek jó éjt
henó
 
 


bejni:nem tudnál a szomszédba bekéredzkedni a fürdőbe???? csak óvatosan, te lány!!!
én hasonlóan jártam egyik nap, pont, amikor megmondták, h mélyen tapad a lepényem és arról faggatózott a nő, h nem volt!van-e vérzésem.én büszkén jelentettem, h nincs.
erre itthon kinyomkodtam egy benőtt szőrszálat onnan lentről és nem foglalkoztam vele, majd a következő pisilésnél egy pici csepp vér fogadott. rögtön elkapott a frász, de gyorsan visszatekertem a dolgokat és jót bosszankodtam...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát gondolkozom rajta, hogy innentől csak szülői felügyelettel megyek a fürdőbe:D:D:D Így akár mehetek ugye egyedül is;)
Amúgy hihetetlen, hogy néha milyen "ügyességeket" tudok összehozni:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Csip,Bejni:köszi,erőműben dolgozik,karbantartóknál. A körméiig levették vagyis lecsapta a lánc :(
henó
 
 


henó: akkor csak én nem látom, h nőtt, mert én minden nap látom :wink:
ápolgasd a férjecskédet!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, szerintem is nagyon nőtt a pocakod:D:D

NA de most már alvás:D puszkó!

Holnap 11:15 az időpont, amikor izgulni kell értem(értünk..)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: meglesz!!!!!!! izgulás, drukkolás, meg amit csak szeretnél!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++
nagyon szorítok! aludj jól! (bár úgy sem fogsz :P :wink: )

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Henó
Párod ujja! :shock: Gyors felépülést neki! Basszus....

Kati
Szép pocak! :D

Bejni
Hajrá doki! holnap benézek mi az újság! :wink:

Nálunk semmi újdonság. Ja de igen, lecseréltük a kocsit nagyobbra. Ha nem jön a gyerök, akkor jól megszívjuk, mászkálhatok kisbusszal vagy 5 évig. :roll: Anyós elrepült, a szüleim meg itt vannak. Tanulás ezerrel, mint mindig, néha nagyon tele van vele a hócsukám. :roll:

Mindenkinek üdv! Drukkoljatok, hogy ebben a ciklusban babásodjak, akkor júliusi gyerek lenne, abból már van kettő, van gyakorlatom. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Bejni, megy a drukk mára!!!!!!

Csip, apával kibékültetek? :roll:

Henó, ez nagyon durva!!!!!! Jobbulást neki!!!!!

Kati, nagyon csini vagy :) Én tuti tök bálna leszek...

Nekem ugye nem sikerült dokit szereznem, most nem is tudom, mit csináljak, akit párom nagyon akar, az meg csak magánrendel... teljesen el vagyok kenődve, az Isten sem akarja, h dokihoz menjek...

Elmúlt a hasam, már nem fáj, először én is azt hittem, hogy vége a love-story-nak, de mivel a fáradtság meg a folyamatos, rettentő szomjúság még megvan, és a hőm is magas, ezért gyanítom csak a sok MgB6 meg a nyugi, amit magamra erőltettem segített ilyen sokat... :) remélem legalábbis, de mindegy, mert ha nem, akkor sem tudok mit csinálni, ha csak idegeskedek, attól sem lesz jobb...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Itt vagyok:-D
Éjszaka nagyon nehezen aludtam el,de gyanítom köze volt még ahhoz is,hogy a külsős konzulensem jól lefikázta a szakdoga vázlatomat..grr.. Elég dühös lettem..de ez van,legalább új kihívásaim vannak,és ugye úgy szép az élet,ha zajlik..:-D
Gyerekek 2perc múlva kezdődik a földkerekség legunalmasabb órája..UTÁLATOS!
Jeanner,tök jó,ha nem fáj már a pocakod,lehet én is kipróbálom ezt a vitamint..
Ja,reggel csináltam tesztet,gondoltam frisset is viszek:-D szerencsére szép élénk a második vonal:-Djuj már nagyon izgulok.
Remélem nem alszom el ezen a "remek" órán.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,ismét itt...ma este megyek utoljára éjszakára...utána meg 3 napot itthon leszek!!!!!!Jupiiiiiii!!!!

rengeteget irtatok,de nagyjából átnéztem mindent!!!

Kati nagyon ari a pocakod!!!!!!
Jeanner semmi gond nincs ott van,jó helyen van!!!!!és marad is !!!!!!!!!!!!
Bejni ,drukk a dokihoz,csak nyugodtan...légy vele szeben nyitott...nah ez kétértelmű de érted mire gondolok!!!!!

Nálam semmi,bimbó még mindig fáj,de már kevésbé,aaszem ez a piri jele lesz!!!
Látod Csip nálam nem tudod(tudtad) megparancsolni!!!!!
Nem merek tesztelni,félek hogy nem azt látp amit szeretnék,igy meg ha megjön hétfön-kedden akkor megjön.De olyan szomorú leszek ha piri lesz!!!!!!!!!!Már most is el vagyok kenödve,mert nem érzek semmi biztató jelet!!!!!
jaj csajok,tényleg el vagyok kenödve...pedig még csak ez a második hónap hogy próbálkozunk,mi lesz ha nem jön össze,ha mindig csak reménykedek és várok............én szeretnék egy kis picúrt belölem meg apából!!!!!!!!!!!!!NAGYON NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Lanyus, hát nem is tudom, bnőm ma reggel tesztelt pozit, azt hitte, neki is meg fog jönni, de azért miért ne... és erős + lett neki :D ez egy termékeny hónap... :wink:

Na, én beindítok valami körtelefont és szerzek jövő hétre egy dokit :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


lanyus, drága: ha nincs jel, az is jó jel!!!!!!annyira édes vagy, h így akarod, de tényleg nem a világvége, ha ebben a hónapban nem. de ez még nem biztos!!!!!! amíg nincs piri, addig t5essék pozitívnak lenni!!!!!!!!! -tudom, könnyű nekem, de ez nem így van!!!! ezeket átéltem és kb így, ahogy te. de azt se felejtsd, h itt a leginkább a bűvös negyedik hónap volt a nyerő!!!! de te lehetsz kivétel, mert még NINCS piri!!!!
most gyorsan főzz valamit, majd feküdj le aludni, aztán irány a munka, csinálj sok-sok finomságot, aztán három nap relax!!!!!!!!!!

bejni: NAGYON drukkkkk!!!!!! anyám, nem semmi, h te még suliba mentél előtte! szakdoga vázlatot lesz@rni most! majd holnaptól foglalkozol vele, legalább nem magadat figyeled, hanem töröd azt az okos buksidat!

egcsi: mennek a drukkok!!!!!! nektek ez lesz a negyedik hónap? suli a nagyfiúnak? jól megy? neked a suli?

mi ma reggel 1,5 órát a gyerekem "bohóckodását" figyeltük. csak úgy hullámzott a pocakom! édes volt. ahol hullámzott, ott megbökte a férjem és erre kidugta valamijét a másik oldalamon. haláli volt, majd egyszer csak bealudt, jelezve, h menjünk már a dolgunkra!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner, gratulalok a Baratnodnek es remek, egyutt tudtok babazni!!! Ezt az egiek akartak igy! :D :D Dehogy leszel balna! Felejtsd is el de gyorsan! :wink:

Bejni, el ne aludj!!:):) Mikor mesz dokkerhoz??

Egcsi, milyenek a juliusi babak? Cukik, nem?:) En juliusra gyurtam volna de asszem nem fog osszejonni.:( Sanszos.:( Sot, tobb, mint sanszos.:(
Vendég
 


jeanner: ha "csak " minél hamarabb a papír kell, akkor miért nem mész el a központi dokihoz, ha nem akarsz még magánba menni?
ne aggódj! bizti minden oké, csak a sors akarja úgy, h akkor menj, ha már van szívhangotok is!!!
rókakomával hogy vagy?
ne beszélj zöldségeket, dehogy leszel bálna. én kezdek most bálnásodni, de én számítottam rá, mivel elég széles csípőm van, így tud terjeszkedni a pocim oldalra, meg mindenfelé. de ez van, imádom így is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


szia bogi! hogy vagy ma?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most nekem mennem kell. ma brassóit csinálok. (azt szereti a férjem, mert hús+krumpli :twisted: :twisted: :twisted: )

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Na úgy néz ki,még nem alszom,de egész órán nyomkodtam a telefonom,hogy fenntartsam az érdeklődésem.
Bogárka 11:15-re van időpontom,már nagyon izgulok,hányingerem is lett,de szerintem csak az izgatottságtól.
Lanyus,nyugi van,jó lesz ez a hónap a Tied is lehet még:-D Bízunk benned:-D
Kati,juj Brassói az finis:-D
Jeanner,hajrá doki:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jó reggelt...

Én isi itt, tegnap kapott még egy adag sodert az Én párocskám :oops: De jött értem a szoliba, de megmostam a fejét aztán levett a lámbamról, a kis szemét :lol: Nem tudtam tovább durcizzni....Nem lehetett vele veszekedni :D Na mind 1 elveszekedtem magammal....
De tegnap baromi szar volt, ez a hormon :roll: :roll: :roll:
Ma meg itt vagyok 12 ig, aztán körmözzöm és írány spuri haza, főzés és PIHI :D


Bejni: jujjjjj mikor indulsz???????????????
csip-csip18
 
 


Sziasztok! Nekifogok hátha sikerül írni,kis főnök itt bohóckodik az ölembe :) Bejni:nyugi minden rendben lesz,várom a híreket :) Lanyus: Hasonló dolgon megyünk egyszerre keresztül.Én ugyan így éltem meg pedig már nekem van 2 gyerkőc.Miután 11. dpo-n csináltam egy negatív tesztet kicsit nyugodtabb vagyok.áááááááááááánem bírja tovább folyt..
henó
 
 


Nyah, kipofozkodtam egy időpontot, de azt is csak úgy sikerült, h azt mondtam, vizsgálatra mennék... nem mondtam, miért... hihetetlen... :evil: mindenhol azzal jöttek, h "várjunk a 8. hétig", v "várjunk a 12. hétig!" ezek hülyék??????? 8. hét még ok, bár mindenhol azt írták, h a méhen kívüli miatt nem ajánlott, de a 12. hét????????

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na és mikorra?????Végül hova mész akkor????
csip-csip18
 
 


Most láttom 29-én :D hány óra??? :D
csip-csip18
 
 


21:00... a magándokimhoz, mert kiderült, már nem úgy rendel, mint régen, ezért nem vették fel, mert senki nem volt benn...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem semi este 9-re menni, jézusom van még orvos aki olyankor rendel a magánban???Az enyém 6 ig van... :shock:
csip-csip18
 
 


Jeanner:hová jelentkeztél be végül is?Bocsi lehet lemaradtam. Csip:ma hányinger? Én mikor terhes voltam mindig rögtön ennem kellett ha felkeltem és akkor rendben vtam. Egyébként szörnyű hányingerem lett.Kati: Aktív ez a pici lány :D nem is olyan soká szaladhatsz utána.Bogarka:jó reggelt :D ma mindenképp írok :D nem jött még meg ugye? Hozott a férjem tegnap 2 tesztet az egyik enyém a másik barinőmé,egyszerre kezdtünk el próbálkozni,múlt hónapban egy napon jött meg mind2nek. Késik neki 2 napja sztem tuti terhes,nem szokott neki. Tök jó lenne ,egy napra lennénk kiírva
:) Nekem holnap kell megjönni. Tegnap este úgy fájt a mellem,hogy alig bírtam elaludni.Menszi előtt egy héttel szokott ugyan de egy két nappal már egyáltalán nem.Na meg nem ennyire. Úgyhogy ha most becsap a testem soha többet nem hiszek neki.Nem beképzelem mert lemondtam róla a negatív teszt után. :lol: Viszont nem örülök enek a tesztnek amit hoztak nekem,gabriell 25-ös. Holnap megcsinálom,14.dpo-lesz sztem ki kell,h mutassa,főleg ha ezt a mellfájást hcg csinálja. :wink:
henó
 
 


Hát, úgy fest :lol: :lol: :lol:

Mindegy, kiváncsi leszek, addigra már nálunk is betöltött 6. hét lesz, akármelyik irányból is nézem... remélem megvizsgál, bár ez Erika nagyon rendes, ha kérem, biztosan megcsinálja...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

Henó, sajnálom ami a férjeddel történt!!!! Jobbulást neki!!!

Jenner, semmi gond, egyszer majd csak bekerülök a táblába! :)
Ja és mennek a drukkok a dokihoz! Kérünk ám uh képet majd!

Kati, nagyon cuki a pocakod. Szerintem sokat nőtt az előző kép óta. :)

Bejni, drukk a dokihoz!!! Ja, és gyere rögtön aztán mesélj.
Ja és lenne még egy kérdésem. Nincs véletlenül egy közig. eljárásjogi könyved amiben hatályos ket magyarázat van? A szakvizsgához kéne kölcsönbe pár hétre. Csak mert a szakvizsga könyvet még nem adták ki. A törvény maga meg szerintem kicsit karcsú a vizsgára. :)
Köszi!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Henó: huuu akkor holnapara nagy drukkk :D Kiváncsi vagyok, és akkor tessék ám jönni :D Mostanában nem a hányinger van gondom, hanem jobban a hormonok jöttek elő.... :roll: :roll: :roll:

Jeanner: kíváncsi leszek, mit mondanak hol tartasz majd...

Bejni: szerintem tuti már ott ül a váróban :D Egyem a szívét biztos izgul és szerintem egyedül ment...jaj, nagyon kiváncsi vagyok :D itt a mobilom a kezemben :D
Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D
csip-csip18
 
 


Egyedül még rosszabb, én is nagyon drukkolok neki!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lehet most hívták be... :D Hát igen, mert ha még ott van valakivel, akkor tudnak beszélgeti, de ha nem :shock: Lassaban telnek a percek :x :?
Már nem bírok ülni sem, hány hetes lesz, mit saccolsz Jeanner????
Mit gondolsz???Szep.16 volt utsó menzije, ha jól emlékszem :D
csip-csip18
 
 


5+0 :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nekem szept. 13 volt az első menzinapom, mi vagyunk 5+3, jóóóóóóóóóóóóó, tudom, csaltam :roll: de így könnyű számolni :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


csalóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És szerinted van már valami a monitrorn????Mit gondolsz????
Szerintem kevesebb, Én 4 hetes pár naposnak mondom....

Remlem írj majd 12 ige...Mert Én addig vagyok itt gp közelben azt körmözzöm :roll:
csip-csip18
 
 


Szerintem petezsák...

Mire mi megyünk, már minimum pulzálásnak lennie kell, jövő hétfőn töltjük a 6. hetet :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni merre van???

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lányok! Felvilágosítást kérek! Látom, hogy Bejni rengeteg tesztet ellőtt, pedig még nem is ért el a menstruációs ciklusa végére. Azokon a teszteken, amiket eddig én vettem, az volt, hogy az elmaradt menszesz másnapjától használható. El vagyok maradva. Hogy is van ez? Tesztneveket kérek! :shock:
craven
 
 


20as teszt (pl. corax) már mensi előtt 2 nappal mutatja, de a többi is, mindegy, mi van rajta!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip:igenis értettem :D cici poci fáj és nem mensisen :D
Craven:tök mind1 ,h mi van a tesztre írva. Az érzékenység a lényeg meg,hogy mikor volt a beágyazódás. A beágy. 7-12 napig eltarthat és utána termelődik a hcg,ez mindenkinél más,. Én a tesz-veszen redeltem 10-es érzékenységű hcg tesztet,gyógyszertárba ált.20 és 25-ek vannak. De van egy fajta 10-es is nem jut eszembe a neve,bocs. Én úgy gondolom nem nagyon számít mert ha elkezd termelődni a hcg azt már a 25-ös is mutatja. Te hol tartasz?
henó
 
 


Bejni, hol vagy máááááááááááááááááááááááááááár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ninike:Köszi átadom neki. :D nekem sem lesz piskóta az elkövetkező pár hét. Tegnap a kisfiam fürdette ma reggel meg én öltöztettem fel. :?
henó
 
 


craven: ez tényleg sok mindentől függ. egyénenként változó, h mikortól kezd termelődni a hcg. amikor a 10es teszt kimutatja reggel, akkor már általában másnap már a 20as is, mert ha egyzser elkezd termelődni a hcg, akkor naponta duplázódik egy ideig. egyébként 10 es gyógyszertári teszt az a qupido, de nagyon kevés helyen lehet kapni. nekem szerencsém volt, mert kecskeméten pont lehet az egyik patikában kapni.

jeanner: neked akartam jó tanácsként írni, h ha lehet, a magne b6ot redukáld le, vagy ha tudod, akkor hagyd is el. elég ami a sima vitaminokban van, mert ha neked is előjönnek ezek a fránya keményedések, akkor nem nagyon tudsz rá mit szedni, mert azért annak is van egy szedési limite. ha fájdogál a hasad, akkor próbálj meg egyszerű cetebe c-vitamint. nemek is ezt javasolta a dokim és el is múlt a kezdeti hirtelen hasfájásom. és benne is van a tájékoztatójában, h érfal erősítő hatása van a folyamatosan felszívódó c-vitaminnak.
tényleg nem akarok belep....ni, de nekem ezek jöttek be és nem tömtem magam szintetikus vitaminokkal. most pedig muszáj volt elkezdenem szedni a magne b6ot :(

bejni: hol vagy??????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nekem egy másik kismama javasolta, akinek ugyanígy fájt, mint én, h magnézium (nem magne b6ot szedek), 250mg (napi felnőtt bevitel 100%-a), és neki attól elmúlt... szerencsére nekem is :D :D aztán majd megkérdezem a dokit, hogy ő mit javasol, de nagyon sok kismamának azt ajánlják, hogy magnézium...

C vitamint is szedek, meg sok C vitaminos kaját eszek, de nekem nem segített :( :( se tünetileg, se hosszabb távon :( :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: oké, ha neked ez vált be...-csak gondoltam leírom az én tapasztalataimat. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


megint laptetőőő nekem!
jeanner a tiéd 29-ére! meg lanyusé!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?