Új privát üzeneted érkezett!

laptetőőő, már megint!!! bejni? szeretnéd? :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


igen:D:D:D kérem-kérem:D:D:D holnapra bespájzolnám:D köszi

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


én is holnapra gondoltam, de úgy is minden oké!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

reméljük...nagyon izgulok..szerintem tuti nem fogok aludni éjjel, pedig már most is elborulnék ide a padra...
juj megint jobban fáj a pocikám...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi Kati!
Igen kis husi volt úgy hívtuk hogy a kis szumó bajnok!Mert a szemei nem is látszódtak!/3900g és 56cs volt/!
Hát a talpán legyen az a fiú aki meg áll mellette!Rettentő akaratos!
Nehéz vele ha a fejébe vesz valamit!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


lina: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


lina: az nem baj, h önálló akarattal rendelkezik, de majd megbeszéljük, ha az én lányom is veri a földet, mert toporzékol, mert más az elképzelése, mint az enyém... :roll: :shock: :roll: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Most hívott apum....

Kicsi leültem a seggemre...kivagyok...szarul esett....
Apum azt mondta, így(telefonba): "hogy fejbe vágott a hír"
Nem tudom, de szarul esett, hogy ezt mondta, mondjuk lehet csak Én érzzem, de a hangán halottam, hogy még mindig furi vagy nincs megbarátkozva ezzel.... :cry: :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Csip :( nálunk is lesz, én már most készülök rá lelkileg...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip még barátkoznia kell a gondolattal hogy a kicsi lányából érett felnőtt nő lett és persze rövidesen egy csodálatos anyuka!
Ez nálunk is így volt!Nagyon féltett!De most annál nagyobb az öröm mert a pici unokája imádja!Papuskának hívja!

Kati már hál Istennek ezt a földre verősdit talán elnőttük!De a 2 éve dac korszak az kegyetlen!Rengeteg türelem kell majd!Bár nem minden gyerek egyforma!

Jeanner írtam privit a táblázat végett!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Lina, már be is tettelek!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát nem tudom, de most ne esett ez valami jól.... :cry:
És jött az esküvővel is...Meg anyós viselkedésével is... :oops: Tököm tele van....

Az ember is, nem lehet megbeszélni vele az esküvőt, ő sem tudd dönteni meg stb...nem hajlandó semmit sem...
Rá is tettem a mobilt...

Sms-t most kaptam: ne vedd el a meglepetés izét. el foglak venni..

Nem bírom ezt a hormont.... :cry:
csip-csip18
 
 


Nyugi csip!Minden oké lesz!Csak dúlnak benned a hormonok!
Ne idegeskedj! csak pozitívan! :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi Jeanner!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Nem vagyok ideges, csak csurog a könnyem :) és nem áll el :D meg inkább boszant, de az sem, vagy nem tom, na mind 1.... :roll:
csip-csip18
 
 


Csipp, nyugi, minden rendben lesz! Miutan nem tengenek Benned tul a hormonok, tudod..nevetve fogjatok ezeket a torteneteket meselni a majd akkor hazasodo, babasodo barataitoknak! Gondolom nehez kordaban tartani az erzeseket, ilyenkor vedd elo a piciked tegnapi fenykepet es maris megnyugszol. Nem tapasztalatbol irok ugyan de sztem ez hatasos ellenszere a faranya hormonoknak!! :wink: :wink:
Apukadnak meg emesztenie kell a tegnapi esemenyeket, mindkettotoknek nehez most ebbol a szempontbol de ez csak a szeretet miatt van.

Nalunk is lesz nagy amulas ha majd jon a gyerkoc bar en mar honapok ota keszitem a szuloket, szoktam mondani, "majd amikor mar itt a baba ugyanis rajta vagyunk" stb. Keszitem Oket mert kiakadnanak de rendesen Ok is. Foleg az apam! :D :D :wink:
Vendég
 


Csip, apukád most vesztette el a pici lányát, aki mindig is a 2 évesként élt a képzeletében :) idő kell neki, amíg feldolgozza ;)

Hormonokat sajnálom, emberedet pláne, az enyém is ilyen volt... na, aztán csak jó lett :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajszik egy kicsit le pihizek mert dög vagyok!
Majd délután vagy este benézek!

És csip nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Jeanner figyu, lattam, hogy vezeted a hodet a Fertilty Friend-en..ezert fizetni kell, mert amikor raleptem, mintha valami 30 napot emlegetne....??
koszi
malna5
 
 


Ja, nem, annyi a bónusz VIP :D persze ha akarsz minden csúcsszuper szolgáltatást, akkor fizetni kell, de ez csak így tök ingyen van :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


na, lányok, hazajöttem az egyetemről...csoporttársaim hazaküldtek, mert hogy "kurva szarul nézel ki, beteg vagy, menj haza" vagyok:D hát mondjuk komolyan olyan álmos vagyok, hogy az durva....
pedig még tanulni akarok...

Csip..kitartááás!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


juj de jó...kaptam egy mosolygós fejet:D:D:D remélem a szívecske is odakerül hamarosan:D (babanet táblázat, jeanner blogjában)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jeanner: majd kijavítod, h nem elevitet szedek, hanem hipp natal-t. és magnerot-ot.
köszi!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jajj a kis butoska"Én" észre semm vettem...Mondom mért írod Te azt, hogy neked van :) a táblázatban Bejni...Megnézzem nem értettem , megit elolvastam amit írtál szívecske???Mondom kibe vagy te szerelmes a táblázatban?!?!?!?...huuuuuuu :oops: Jujjj aztán másodjára esett le, hogy wháááá mi is az a szívecske :D :D :D buta buta buta :D :D :D
Hát Engem is elkapot a fáradtság :D

Na akkor hajrá mindenki kedjétek a smile aztán love :D :)
csip-csip18
 
 


:D:D:D:D csiiiip:D::D
mondjuk én is gondolkoztam rajta, mire rájöttem:D:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: ezek a kosok, mi????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


ja, nehéz felfogásúak:D:D:DD:

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jujj találtam egy kis bögrés levest daragaluskás :D Kicsit ez jót tett nekem :D
csip-csip18
 
 


nekem meg az uram csinált meleg kakaóóóót:D:D:D de már meg is ittam:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Én meg háztatási kekszet nyomok még be :D
csip-csip18
 
 


én pedig olyan jót aludtam, h ti itt sorban írtátok, h álmosak vagyok, h én is az lettem és ledőltem és csak egy órát, de nagyon jól esett. :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jók vagyunk:D:D aztán majd gyúrunk a ki fog gyorsabban hányni címre:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


én még mindig nem aludtam:S...most épp tb-t tanulgatok..de inkább szórakoztatom magam:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ti fogtok nyerni!!!!!!!! én drukkolok nagyon!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Az biztos :lol: :lol: :lol: De nem Én kezdem, remélem :roll: :wink:
Mit stzólszu, nem indítottod ezt a sors Bejni???? :wink: :lol: 8)
csip-csip18
 
 


Engem is :lol:
csip-csip18
 
 


Amúgy én is úgy nézzek ki, mint egy agyonvert kutya...Tizsta vörös a szeme, a sírástól :oops: a fáradtságtól meg karikás :D
csip-csip18
 
 


a szemem nekem is karikás:D

sírni meg nem szabad!!

amúgy szerintem én indítottam:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ezt a fárdtságot az idő is teszi, az tuti! most ébredtem, és egy pár percig jól is voltam, de megint álmos vagyok, hogy kinéztem az ablakon!

most azt találtam ki, h elmegyek a zöldségeshez és tököt fogok sütni. sütőtököt. úgyis tele van c-vitaminnal. meg hát imádom is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jaj én nem szeretem a sütőtököt...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="@ka(ti)"] írta:@ka(ti)n pedig olyan jót aludtam, h ti itt sorban írtátok, h álmosak vagyok, h én is az lettem és ledőltem és csak egy órát, de nagyon jól esett. :D


:lol: :lol: én is most keltem fel, aludtam 1,5 órát 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
belani
 
 


sziasztok!

hú mennyit írtatok!!!!!!!!!!!

Jenner, gratulálok a babócához!!!!
Gabi, Belani, Csip és aki még uh-n volt, mindenkinek gratulálok!!!!

Jenner, már kértem ugyan, de egyszer majd bekerülhetek a táblába? :)

Úgy látom én leszek az utsó aki itt babás lesz. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike, nem TE, En! :lol: :lol:
Vendég
 


Ninike, elfelejtettelek... :oops: :oops: :oops: ég a pofám!!!!

Visszakereslek és beírlak, ezer bocsi !!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én ma aludtam a vonaton, kb egy órát, de olyan kipihenten ébredtem!!!

Aztán begörcsöltem a metrón, nagyon rossz volt, utána még egy darabig rosszul voltam, meg éreztem, h folyik belőlem valami (szerencsére csak fehér szmötyi és csak picike...), hát ne tudjátok meg, mit éltem át, mire hazaértem... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, meg központi utasításra vettem egy csomó gyümit, meg csírákat, folsavat, meg mindent, szóval király vagyok :)

Bejni, te hogy ilyenkor még tanulni???

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na jól van, szófosást befejezem, megyek főzni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, még annyi, h a kib***tt doki nem vette fel a telefont, így elvileg csak jövő utáni héten jutok el dokihoz, mert akit szeretnék szülésznek, az csak akkor rendel, de nem is akkor, mert suli, szóval csak 3 múlva megyek dokihoz előre láthatóan :cry:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Most asszem egy kicsit mérges vagyok... ja, Bandesz is vár a metróra, 7re hazaér, lehet a vendégek hamarabb ideérnek mint ő, de tulajdonképpen az ő vendégei, áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,felrobbanok!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem vagy egyedül,Én is kitépném a haját embernek.....
Kibaszot telefont nem volt képes felvenni, hogy felhívjon ma du 2 óta...hívom beszéltünk és még ő pampog nekem, és mondja, hogy valamit intézz a t-mobilba, mit hívom már megint???2 óra 2 szer beszéltünk 20 msp, mert mindig nem ért rá....na most küldtem neki egy szép szerelmes sms-t........
csip-csip18
 
 


no, én is elaludtam:D:D ennyit a tanulásról..
jaja jeanner, muszáj lett volna, mert pénteken zh...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?