Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


jeanner: leemelem a kalapomat a kitartásod előtt. azért apának elmondod ma? sztem kiugrik a bőréből!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Én kis szégyenlős gyermekem. :D :D :D :D
Jeanner: Az nagyon jó, ha iszol!!!! Kell a folyadék.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

jaj Gabi,nagyon cuki,igy is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeanner milyen kis sunyi vagy,hát el sem árultad volna nekünk!!!!De nagyon örülök én is!!!!!!!!!!!!!!!!

Tényleg baba-bumm van,már nem sokan vagyunk akik nem azok.

Bogarka,Én...és még ki????
De majd hétvégén...eljön a mi napunk!!!
Vendég
 


Gabi, viccesen látszik a háta :lol: 4D-n voltatok már?

Kati, együtt csináltuk a tesztet, úgy volt, csak reggel fogjuk, de hazajött a drága :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus, hát úgy legyen!!!!! :D :roll: drukk megy részemről, ebben biztos lehetsz!!!!! ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


gabi: édes a "háta". jó nagy már a te lurkód is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lanyus: el ne szomorodj!!! itt még sokan nem kismamik! málna, lina, franci, citrin, bogi, meg még biztosan van, aki nem jutott eszembe!!!! de ti islesztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeanner: neked is ez a bűvös negyedik hónapod?????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem, nekem ez a bűvös 4. hetem :D nagyon picurik vagyunk még...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: Még nem voltunk 4D-n, december elejére terveztem, de valószínűleg, ha nem mutatja meg magát jövőhéten akkor benevezek egyre. :lol:
Kati: Igen már növöget a kicsike. Pocid nődögél?
Lanyus: A hétvégére nagyon szép erős csíkos tesztet kívánok!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Megyek elteszem magam holnapra. Aludjatok jól lányok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi Gabi a jókivánságot!
Nah megyek készülödni,mert 9kor indulok melozni!!!holnap reggel majd jövök!!!!
Aludjatok helyettem is!!!!!Pusz
Vendég
 


gabi: a pocim, mintha most megint stagnálna növésileg. de lehet, h csak én látom így. majd holnap teszek fel képet és eldönthetitek.
addig amíg még nem jelentkezel be a 4dre, próbáld meg megfigyelni, h mikor mocorog viszonylag sokat a babád, mert az enyém végig aludta a 40 percet is, mert pont reggel mentünk, amikor az én drágám alszik. nekünk mondta a doki, h ő 25 hét körül szokta ajánlani, de nem bántuk meg!!!! hajrá!!!

jeanner: én próbálkozós hónapra gondoltam, mint negyedik! :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Na hát én vagyok még akinek nincs pozitív tesztje !!! Ma vagyok 11.dpos egy reggeli negatív teszttel de még azért reménykedem. Nekem ez a bűvös 4. hónap és ma először laptatő :D Jeanner:Ez fantasztikus!!!!!!!!!!! Halk gratula és nagyon örülök! Tesz veszes a teszted a 10-es érzékenységű? Gabi: A lényeg,hogy minden ok. Tényleg lehet,hogy egy szégyenlős kiscsaj lakik a pocakodban :D Kati: Köszönöm a biztatást,reggel teljesen lemondtam róla. Jó,hogy van egy kis remény még.
henó
 
 


Bogarka:Elalszik a kis főnök és írok neked! Legalábbis remélem elalszik mert még nagyon aktív :D
henó
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................

Leesett!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, bűvös 4. hónap volt ez, beléptem én is a 4 hónaposok társaságába :D

Nem, DM-es 25-ös :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: jó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!! meg van bocsájtva, ma ez a te napod!!!!!!! apa is irtó boldog, ugye????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


henó: neked is lesz még pozi teszted!!!!!! ne aggódj, te tudod, h tudsz olyat produkálni!!!!!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, szét vagyok esve, megyek is aludni, muszáj, hulla vagyok, aztán nem lesz reggel teszt :D

Apjok is örült, mint állat :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, Apjok is orult, mint allat!-ez tok jo mondat volt Toled! :lol: :lol: :lol: A reggeli teszted is tedd am fel ide!!:)
Es tuneted volt vagy Teged is meglepett siker? :D
Vendég
 


Heno, okes! Kisfonok utan jovok en! Ertem en! :lol: :lol: :D :D
Vendég
 


Bogarka:Á ki kell kapcsolnom a gépet! Reggel jövök! :D :D :D
henó
 
 


Jeanner:-Dnyiháá tudtam,hogy nem bírod reggelig:-D tudtam hogy neked is pozi lesz:-Dlábujjhegyen ugrálok:-Dszupcsi:-D és pont 1idősek vagyunk babaügyileg:-DBeszarok,hogy kibírod novemberig a dokit. Jó türelmes vagy. Amúgy szép erős a második csík,kétség sem férhet hozzá:-Dlegalább neked nem kellett izgulni,mint nekem,hogy ott van-e a 2.:-D
Gabi nem semmi a babód,hogy mindig elfordul:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jeanner:-Dnyiháá tudtam,hogy nem bírod reggelig:-D tudtam hogy neked is pozi lesz:-Dlábujjhegyen ugrálok:-Dszupcsi:-D és pont 1idősek vagyunk babaügyileg:-DBeszarok,hogy kibírod novemberig a dokit. Jó türelmes vagy. Amúgy szép erős a második csík,kétség sem férhet hozzá:-Dlegalább neked nem kellett izgulni,mint nekem,hogy ott van-e a 2.:-D
Gabi nem semmi a babód,hogy mindig elfordul:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Reggeliről nem hoztam képet, mert lógott teszt bele :DDDD a nedvszívó réteg félig ki volt fordulva, de megcsináltuk, alig akart felnedvesedni, de még így is + lett :lol: csak halványabb, mint a tegnap esti :lol:

Most beszéltem az üzemadminkkal, h adjon már néhány gyakorlati jótanácsot, azt mondta, mágnes kapuval kapcs. csak akkor kapok felmentést, ha hozok orvosi papírt, h babát várok, így lehet mégsem várok olyan sokat, emellett, h megint csak 6 órát sikerült aludnom, ismét csak erősíti a gondolatot, h dokihoz kellene mennem... szóval nem tudom, mit csináljak, Bandesz elvileg most beszél a doktor ismerősünkkel, akinek vannak kapcsolatai a Margitban, ahogy a Juditot ismerem, jövő csütörtökön ott kezdek :lol: lehet, h lesz már szívhang, lehet, h nem, sajna foggggggalmam nincs, mennyi idősek vagyunk :(

Köszi szépen a drukkot mindenkinek! Nálunk megkezdődött sajna az esti hányinger úgy fest, meg a reggeli/délelőtti fejfájás, innen is gondolom, hogy csak nagyobb a babánk, 5+2 talán... de fogalmam sincs, mindegy majd a doki megmondja... mindegy, a tünetek már 5. hetet sejtetnek, ahogy az esti teszt erőssége is, 25-ös teszt volt... na mindegy...

Amúgy egy csomó aggályom támadt hirtelen:

Mennyi folsav kell a babának?
A Gravidában csak 0,8 mg van, az elég?
Mennyit kell aludnom? 6-7 óra vajon elég? (talán 8at még ki tudok sajtolni a napomból...)
Vajon a rázkódó mozgások már ilyenkor is károsak? Beszéljek a tánctanárommal, hogy az ugráló mozdulatokat hanyagolnám?
Mit egyek, mikor és mennyit? Persze vannak éhségrohamok, de alapból semmit nem kívánok és jellemzően éhes sem vagyok... :(
Most akkor a kávéval mi legyen? Így, hogy a hCG teszt is + lett, leteszem a déli kávét, ez egyértelmű, de reggel mennyit szabad inni? Az egy csésze nem gáz?

Na, szóval ilyeneken agyaltam hajnalban, mert VUK miatt már nem nagyon tudtam aludni :( ha valakinek vannak érdemi ötletei, nyugodtan ossza meg!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Morning....


Áhhh ezt nem hiszem el, Te kis sunyi disznó :D :D :D jaj, de undi vagy, még tegnp írni akartam Neked egy sms (Jeanner), csak lement a pénzem :( De Én is tudtam sejtettem :D :D :D :D
nem mondok semmit, de tudod, mit mondanék :wink:
Szeriintem akkor menj orvoshoz :)

Válaszolok egy két kérdésre :)

Folsav:3 mg kell napi 1 szer...Ez a legfontosabb!!4nem azt mondta, hogy nincs a vitaminomban elég, szóval kiváltottam a patikában és szedek még hozzá nai 1 darab 3mg -at :)

Rázkodás: Én elvagyok még a futástól is tiltva...nagyon óvatosan csináljak mindent tegnap kihangsúlyozta, főleg ilyenkor 5-6-7 hetes kor körül!!!!!!A legfontabb, hogy figyelj magatokra!!!!

Evés: szokszor és keveset ajánlott, akkor nem lesz hányinger, és nem fog a gyomrod égni, nekem nagyon elkezdet a napokban...3 óránkénti kicsi evést javasolt!!!!

Alvás:: jó kérdés: délutáni pihi az jó :) De szerintem 7-8 óra az jó...

Káve: Én 3in 1 iszom, de nem bírom meginni ma már, egyaltalán nem ment le...Hát napi egy nem árt, keveset és nem erős feketét, mert akkor az bocsi"kaki is nehezzen fog menni"inkább tea azt mondta lehet reggel azt is....

Remélem tudtam segíteni, Nekem is pont tegnap mondta el még ezekt a dolgokat....

Citrin: komolyan mondom, lementettem a kislányos gugázos képet, és pityeregtem, hogy-hogy megcsókolgatnám azt az édes buksiját, mikor még 2 cumi is a szájából kilóg :)

Lanyus: Nem elkeseredni, lehet még bármi, 37.0 remélem marad még egy pár napoig és az szuper lenn :) Amúgy folyással úgy vagyok ahogy Bejni, de most szerencsére semmi :)

Bogarka: Te, hogy vagy??Tünetek??? Hétfőre nem várod????

Gabi: wháááá, basszus,, hogy rohadna meg, hogy ilyen volt nem is voltatok sokat, cuki a kép, Én is kislányt mondok...4D mikor????

Henó: Drukkolok, neked egy pozi teszt miatt :wink:

Bejni: Drágám, hogy vagyunk??Holnap Csüti, jujjj nem fogok tudni alukálni!!!Na most ÉN várom az sms-t :D de izgi lesz :)

Jaj remélem nem maradt ki senki...Annak ölelés...
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Jeanner:nagyon nagy halk gratula nektek!
Szerintem beszélj a tánc tanároddal és ne ugrálj!
A kávéval úgy voltam hogy az elején nem tudtam meg inni.Utána meg már nem is akartam!
Én csak a terhesség alatta centrum maternát,a magnéziumot és vasat szedtem!
Henó:Még nekem sincs pozi tesztem!De majd sorra kerülünk mi is! :lol:
Kati:Mi Rékire is sokat vártunk/5év/ de nagyon bízom hogy a második előbb jön!
:lol: Nem szeretnék nagy korkülönbséget!Meg jó lenne ha 35 évesen már két babucim lenne!

Majd napközbe is benézek mert ma nem dolgozom!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Csip, köszi a gyors felvilágosítást :D :D :D :D

Nem vagyok ám sunyi, rohantam a pozi teszttel, csak sokszor jártam már úgy, h talán terhes vagyok, és megjött... :( na ezt nem akartam :D

Hát jó, akkor csak beszélek a Szilvivel, muszáj lesz, nem akarom, h baj legyen, annyit nem ér az egész...

Meg akkor reggel majd teázom :) annyira úgysem vagyok fáradt, vagyis de, csak hát azon meg a kávé nem segít...

Aham, nekem is volt egy olyan megérzésem, h kevés a 0,8 mg, mindegy, most vagyunk a legfontosabb stádiumban, veszek este én is egy dobozzal, aztán ha elfogy, majd csak a gravidát szedem tovább, akkor már annyira úgyse fontos...

Köszi :) puszi!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok,nemrég értem haza melobol,és gondoltam irok párat!!!!!

Hát az este elég gyorsan lement,és mindenkinek feltünt hogy belassitottam!!!!
Megigértem,és tartom!!!!!!!
Amugy nem volt smmmi,nagyon fájt a fejem,meg hulla fáradt voltam,azért ennyire ez nem szokott megviselni!!!!
KÉRDÉS!!!!!
Ki szed itt femibion magzatvédöt?????
Normális hogy nagyon fáradékony és ingerlékeny vagyok töle?????????
Feltünöen fáradt vagyok!!!!!!!

Amugy cicibimbó még mindig fájdogál,pocim már egyáltalán nem.
Megnézem a höm majd ha felkeltem,de ugy érzem ez nem a mi hónapunk!!!!

Na h megyek fürödni,meg enni meg alukálni!!!!Délután jövök!!!!!

Látod jeanner hirtelen neked is mennyi olyan kérdésed van amit mi is feltettünk Bejnivel,més akkor morcogtál velünk!!!De sponygát rá....Mi kicsit korán kezdtük el kérdezni óvatosságból!!!!

Henó jelentem még én sem tapasztaltam magamnál pozi tesztet!!!Sajna :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Lanyus, bennem nagyjából tudatosult, hogy valami olyasmi fejlődik bennem, amiért hatalmas felelősséggel tartozom, de persze előre nem akartam nekiállni óvatoskodni, mert hatalmas pofáraeséseim voltak már ebből :( egyébként sem morcogtam, csak aggódtam ;) de felejtsük el tényleg!

Én nem femibiont szedek, de a cicibimbi fájás jó jel, nekem is így kezdődött, a hasam még sehol nem volt, csak a beágyazódás közepén tartottunk :) asszem pont egy 2 hete már éreztem, h valami nem az igazi... bár, még mindig azt mondom, azt sem tudom, mennyi idős terhes vagyok, szóval így nehéz számolni :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na akkor, hol is kezdjem????Hosszú lesz már láttom és érzzem :wink:

Szóval Hétfő este, jött értem apácska, nemtom de morci nyügös fáradt volt....Ja ráadásul beszólt nekem, hogy mért melegítőben melozom???Na és megmondtam, neki, hogy nehogy már ne dolgozhassak, egy fekete melegítő naciban és egy normális hosszú ujjú felsőben...ezen besértődtem, hogy beszólt, és ezáltal nem is beszéltünk....

Kedd reggel, 7 re állítottam az orát, de már 6 óta a wc-t nyomtam :lol:
Erre 7 kor fogj magát és bemegy a fürdőben és elkezdi lenyírni a haját és borizzni meg stb...na mondtam neki, nem neked kellene készülni... 20 perc alatt kész lett Én meg persze kapkodhattam, öltözés indulás, mondja a kutyának:maradsz. Mondom, mert????Le kell vinni sétálni Én utána nem jövök haza, megyek körmözzni, hát vágott ez nem tetszik pofa nekem...Mondtam neki, nem kellett volna ma bemenni a fürdőbe szarakodni...mert akkor időben lennénk, ez volt már fél 8 kor...Na elindulunk és nem a Máv kórházba indult, hanem a Honvédba...Mondom, hova mész???(normális hangon)rám nézz a kórházba, de mondom a Mávba kell...Én nem azt mondta, mondom okoska, ott voltam a Mávban is mikor volt a mütét, de a Honvédban mondja...na mondom jó okoska, vedd az irányt a Máv felé...Hát az kurva jó(még neki ált feljebb, hogy a Máva kell menni) mert ott nem tudd leparkolni, mondom, mért ne tudnál, okoska mikor megmütötek akkor volt parkoló hely, most meg nincs???Vagy mi????Akkor normálisan mondtam, hogy semmi gond kiszállok a sarkon és Te tudsz menni dolgozni...
Na nem kell mondaom, hogy nem tudtunk helyet választani annyi volt, végül a járdán állt meg, hogy 1 m se kelljen sétálni a kórházig :)


Fél 9 kor behívtak, remegett kezem lábam öklendeztem szédültem stb....
Nem kérdeztem meg, hogy bejönne, úgy voltam vele, ha szólítanak vagy jön vagy sem, eldönti, szólítottak egyből felállt és bejött....
Megismert az uh-néni, kérdezte, hogy vagyok, mik a tünetek stb...
Hasi uh...Egyből abban a pillanatban megtalálta és láttam, hogy dobog...nem mondtam semmit, csak mosolyogtam és az uh csaj is, mondja Kitti na ez dobog és kijelenthetem most magának, hogy igen ő egy élő embryo :D akkor rá tette a hangot kb. 15 msp aztán oda kiabáltam apácskának, hogy hallottad, és a csaj még egyszer rákapcsolat vagy 10 msp...de miután kijöttünk a párom panaszkodot, hogy kevesett hallota :D Egyből hívtam orvosomat, pont ügyelt és felmentem hozzá, megmutattam, és közölte Gratulálok a szülöknek :) De vigyázzni tessék még...és akkor volt pisi vér leadás rögtön....jövöhéten mehetek z eredményre...és úgy, hogy 4 hét után talizzunk, aztán mégsemm, mert múltkor, nem vette le a tenyésztést, és ezért megyek hozzá 8-án, de akkora kell már a kiskönyv is :) Az orvosnál ez volt :)
Akkor már nagy kő esett le apácskáról :) meg nyugodtot és egyből akart venni kaját és ücsit is... :)

Aztán este átjött apu anyu, anyós após....Na ez nem úgy sült el, ahogy szerettem volna...Mert van egy bunkó anyósom....
Átjöttek és nem tudták, hogy itt lesznek, anyuék és a lépcsőházbn elkezdett a párommal vitatkozni, hogy anyumék, hogy-hogy itt vannak erről nem volt szó...hogy ezt mért???Mert épp ő és após fasírtban vannak, azért mert vettek egy kocsit Hétfőn és nem tudják elintézzni a parkolást és após közölte, hogy akkor a melohelyén fog állni az autó, és ezen anyós besértődött, meg, hogy még nem vezette, szóval fasít van....bejöttek após kurva aranyos örült apuéknak ő puszival köszön amúgy anyáéknak...anyós az orra alatt köszönt, na akkor már eldurrant az agyam, hogy ilyenkor mért nem tudd felnőtt módjár viselkedni, és félre tenni a bajukat....10 perc után jött be addig a párommal kint a konyhában beszélgetett, ez is egy bunkó dolog....na bejött és leült a letávolibb helyre....na apum be is találat:D Mi van Ildikó beteg vagy??? :D :D Jót kacagtam :D Humoros egy apum van...Halkan oda válszolt, nem . Apu mondja neki, ülj a papa meléé vagyis após mellé, nem nem nem jó ez itt neki, nem kell a közelsége...pffff, nagyot nézztünlk, egy felnőtt, mondom....akkor már anyu rászólt apámra, hogy hdj akkor őket....

Na végül hoztuk a pezsit, mondván a kocsira kocintunk, erre mondja a párom állj,akkor, szeretnék nektek gratulálni(közben potyog a könnye)nagyszülők lesztek jövőre Júniusban...Após egyből zokogot, mondom zokogot, apum lemereveted...anyú meg mi mi micsoda???biztos???Párom elmodtam mégegyszer érthetően :) anyunak megeredtek a könnyei, amúgy csak nézzet anyós, meg persze elvolt a kocsi dolgaival....
Apu azért nagy sokot kapott...Mondja apósnak hallod Ferikém nagypapa leszel...De apunak ez pici fájdalom, mert mégis a kicsi lánya....de öröm is...de mégis picit elkeseredett, hogy nem kislány vagyok már, és hogy szülő leszek, elköltöztem nem ott lakuk velük, neki ezt nagyon nehéz feldolgozzni....Tudtam, hogy majd beszélnem kell vele....na anyu mondta(páromra nézve és apósra nézzve), hogy erre rákell gyújtani, mert nagy volt itt az izgalom, erre anyó, fuuu basszsu azt hittem ki vágom mint macskát szarni a lakásból....
Nem gondoljátok majd, hogy itt az unokám és Ti mellett meg a büdős bagót szívni fogjátok...Na anyám jól nevelt felnőtt létére nem mondott semmit, ezen meg is lepődtem, mert Én biztos beszóltam volna neki, finomon ami lehet nem finom lett volna :D
Anyós ment wc-re...Apuval ketten maradtunk és megragatam a pillanatot, mellé ültem, tudni kell apu rám nézz és bele lát a lelkembe nagyon, el is kap a sírás, hogy mennyire tudja érzzi az érzéseimet, még most is könnyezem....
Ennyit mondtam neki, apu Én őt szeretem és szeretnék vele boldog lenni és a gyereket is szeretnénk...rám nézzet nagyon könnyes szemmel, és mondta, jól van tudom érzzem legyetek boldogok és szeressétek egymást és a gyereket is úgy ahogy ÉN téged és gratulálok...jaj potyog a könnyem....most is ahogy megírtam....
Éssssssssssssssssssssssss
De akkorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
KELLLLLLLLL el9tt valami esküvő :shock: :lol:
n kimentem anyuval is váltottam pár szót, picit rosszul esett neki, hogy nem szóltam leglább neki, de úgy látszik ez vált be is így kellett lenni, elfogadja, elmeséltem neki a tól zs ig minden és végül a bulinak este 11 kor lett vége :)

Ja westendbn megérkezett apácska iphone 4 tegnap 5 kor átvettük, 7 kor megjött a gép is neki, nem hitte el, pont kuyát sétáltttunk:D mikor hozták:D ja a nagy izgalomban meg nem volt rá töltve a windows7 szóval az mi tettük rá....

Szóval mondhati, nem semmi egy nap volt tegnap, piros napos ünnepek lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Az idő a legkevesebb,most az a lényeg hogy örülj a babónak és vigyázz rá nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És persze MAGADRA+!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csip!!!!
Én végigbögtem,nagyon meghatódtam...én ilyen átérzös lányka vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyom megható lehetett!!!!!!!!!!!!!!!Jaj még mindig potyog a könnyem!!!!!!!!!!!!!!!
Nah szóval gartula a szülöknek és a nagyszülöknek egyaránt!!!!
Vendég
 


Csip, ez nagyon szép story volt!!!!!! Én is ilyesmire vágytam mindig is, de nálunk nem divat a meghatódás, szóval az egyetlen, aki valszeg sírni fog, az én leszek :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csipp, ez meghato volt meg nekem is pedig en nem mai csirke vagyok mar, sok mindent megeltem de Neked sikerult elerzekenyitened! Gratulalok a Babohoz, a Parodhoz, Apukadhoz, mindenhez, legyetek nagyon boldogok! Puszi!
Vendég
 


Jeanner, Nalunk is valami olyasmi lesz, hogy aki bogni fog az en leszek!! Meg nagyanyam, talan! :D
Kavet ihatsz, napi egyet ha jol esik. Bar ahogy "elnezlek" nem fogod Te azt tudni meginni! :lol: :lol: :D
Vendég
 


Bogi, egyelőre szerencsére nincs vele gondom, bár a gyomrom megint a torkomban... szóval kezd gyanússá válni, h tényleg szept. 27én esett a nagy eset :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép És íme ő a Picike :)

Beöltött a 6 hetes CRL:7.5mm :)
csip-csip18
 
 


Szept. 27? Akkor mar valoban javaban hanyingeres lehetsz. 5 hetes tuti vagy, drukkolok a szivhanghoz de szeritnem meg lesz!!! :wink: :wink: :D :D Jajj, Jeanner, ugy orulok Neked!!!!! Nem hiszed el, ill. ha hiszed, ha nem, valamelyik nap olvastam a blogod ami lenyugozo, nagyon szepen irsz, na, mindegy, szoval olvastam a blogod es azota tobbszor is eszembe jutottal, hogy Jeanner de jo volna, ha ez a honap csikozodna! Es tessek!! :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Csipp, de jooo!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Es de picike!!!! :D :D Ahhoz mar eleg nagy, hogy hanyingered legyen. :D :D Jajj, de jo Nektek csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csip, hát ez csúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúcs :D de nagy már!!!! és milyen gyorsan fog nőni!!!!!

Ezt adták vagy te fotóztad?

Bogi, köszönöm a dícséretet :) igyekszem :) igen, nagyon sokan agyalnak rajta már, h milyen jó lenne, ha babás lennék, én meg pont azon agyaltam, h ezt a gyerek témát át kéne gondolni, erre nem összejött? :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bogi, tessék csatlakozni hozzánk!!

Ez mindenkire vonatkozik!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jó reggelt!!!!

jeanner: ihatsz kávét, ha bírod. de max csak egyet és ha lehet ne éhgyomorra. az intenzív, mondom intenzív ugri-bugrit hanyagold, a mozgást nem kell. azt szokták mondani, h nem a terhesség alatt kell elkezdeni, de aki előtte is csinálta az folytassa. sokat segíthet a szülésnél. persze orvosi kontroll mellett. én most a lepényem miatt pár hétig hanyagolom, aztán ha rábólint a doki, akkor folytatom.
evés: egyetértek az előttem szólókkal. sokszor keveset. és majd te kitapasztalod, h mi jó, mi nem. sokan nem bírják a hagymát, én imádom és a kislányom is. ez csak egy példa, de tényleg te fogsz rájönni. gyomorégésre lehet szedni a renni antacidumot. de ha bírod nélküle, akkor biztos jobb, de ez kismamáknak van.
dokihoz menj el, h a mágnesektől kapjál felmentést. arra tényleg vigyázni kell. nekem van egy ismerősöm, aki röntgen-asszisztens és már 4. hétben a terhesség gyanújával kiírták tp-re.

gabi: tegnap kérdezted. én már teljes táppénzen vagyok. januárban kiveszem az az évi szabadságomat, februárban pedig elmegyek a tgyás ra. így, ha vissza akarok menni dolgozni nem kell megvárni, h még a szabimat is kivegyem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner: kaptam az utsó pillanatban, mert elfelejtettem annyira nézztem, ekkor már nem uh-zot, csak láttam hogy, van lestoppolva, és akkor gyorsan mondtam, hogy megkaptom-e és mondta ha szeretném :D amúgy így picike a picike nagyon :D de nem így mérte le hanem akkor pont hosszában volt :D mint egy ufo a drágám :)
csip-csip18
 
 


:D de akkor is édes :D

Délután nekem is fel kell hívnom a dokit... kár, h a férjem suliban van, am tutira hétfőn mennék...

Ez már hasi UH volt?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

hűűűűű, nagyon sokat írtatok :D

csip, bejni, jeanner, nagyon örülök nektek!!! 8)

én is hoztam egy képet, itt már 2 cm-es a babóca (bár elég pocsék uh géppel csinálta :? )

Kép

és egy pocakfotó, 8 hetes, azé látszik a puffadás-felfúvódás :? :(

Kép
belani
 
 


Belani, ez csodás!!!!!! :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]B írta:jeannerelani, ez csodás!!!!!! :D :D

köszi :)

csip elolvastam azt a hosszú hsz-edet, bár nemigazán értettem, de asszem a lényeget kiszűrtem :D elpityeredtem én is, szép napotok lehetett, viszont anyósod fura egy figura :shock:

mi 7végén mondjuk el anyósoméknak, valszeg pénteken vacsinál.
többieknek meg a vasárnapi ebédnél :D
belani
 
 


Belani: az a pocakfotó, jujjj de jó :lol: :lol: :lol: cukika :lol:
És a babóca is cukika :wink:

Jeanner: igen nekem ez hasi uh-val volt :wink:
csip-csip18
 
 


csajok, lehetne egy kérésem? :oops:

odaírnátok az aláírás részbe h mikor mentek dokihoz ésvagy uh-ra???
annyian vagyunk, nehéz megjegyezni, és tiszta égő h mindig megkérdezem :oops: :lol: :lol:

thx.
belani
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?