Új privát üzeneted érkezett!

olyan rossz kedvem lett most hirtelen,és a petefészkem is még mindig fáj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A srácot közösen rugjuk tökön!!!!!!!!
Vendég
 


Mondtam Én nem nyerem el :D De mien édes vagy Gabi :D köszönöm elraktam zsebbre a Tetőt :D
csip-csip18
 
 


Hisztis rnyának érzem magam most!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mint mikor megjön elötte be vagyok hülyülve,most teljesen olyan hangultaom van.És férjpofa is bármit csinál belekötök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

lanyus: nyugi, nem kötöszködni:D mondom én :D :D :D
nem lesz piri PARANCSOLOM!!!!!AZ EGYEDÜL JÓL MEG A PARANCSOLÁS NEKEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


bezony! CSip nekem is parancsolt, és nincs piri:D:D:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Nem lesz piri.

lanyus: nekem megnőtt nem sötétedett (még a mai napig sem) de piszokul érzékenyek voltak. hason alvás kilőve (most már a pocim miatt, mert akkor beindul a bébike.) nekem még a pattanásaim is kijöttek, de 1-2 nap múlva visszavonulást fújtak.
ne aggódj, ez már úgy is eldőlt!!! :wink:


most délután elmentünk egy kőcentrumba, ahol kiválasztottuk a külső köveinket. olyan gyönyörűeket találtunk. a párkányunk ugyan olyan csokibarna lesz, mint a tetőcserepünk, meg a lábazatunkra is egy hasonló, kissé fényben megcsillanó barnás követ rakunk, és ilyen megy a garázs és a bejárati ajtó köré is teljes magasságban. gyönyörű. jövő héten kezdik a szigetelést és mire az készen van, addigra megérkeznek a kövecskéink is. már nagyon várom.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ne felhívtam a gyereket...elfelejtette haza hozzni a gépet :evil: na most már mind 1...Holnap lesz minden jó :D:D :D :D :D
csip-csip18
 
 


holnap extra jó lesz minden a szívhang után:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Úgy ahogy írod :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Mielőtt elmentem fogdokihoz elolvastalak benneteket de nem volt időm írni. Annyi mindenre akartam válaszolni de mire ide értem elfelejtettem. Most ha elolvasnám megint nem lenne időm írni. Nagyon köszönöm mindenkinek aki drukkol nekem! Vigasztal azért,hogy nem egyedül izgulok. Nagyon szurkolok én is mindenkinek!Húhh hát én is nagyon ki vagyok már. Most tény, hogy nagyon bele éltem magam. Félek a holnapi teszteléstől mert ha nega azt még bemagyarázhatom magamnak,hogy nem mutatta még ki a 11.dpo-n. Viszont jó lenne nem beleélni magam jobban,mag ha pozi lehet örülni. Fáj a cicim rendesen de ez már a mensi előjel is lehet. Ilyenkor már össze lehet téveszteni.......áááááááááááá......megőrülök én is. Na majd meglátom, hogy ébredek.Lanyus:köszi,tök édi vagy ,h feltetted az ovu teszteket de tényleg csak jóstesztelést csináltam.Azt is csak 1-et mert annyi maradt itthon. Remélem nem is kell többet vennem!Egyébként sztem is tök megbízható a pé meghatározására. Bogarka:később írok neked de most már mennem kell altatni. Illetve annyit,hogy simán lehetsz minden előjel nélkül is babás.Nem mindenkinél vannak tünetek. Sőt sztem inkább az a ritka ha ilyen hamar vannak,mert általában az elmaradt mensi után jelentkeznek! Meg is vagyok lepődve, hogy ennyien érzik rajtam kívül a petefészküket. Idáig mindenki furán nézett rám mikor mondtam,hogy én így vettem észre az előző két terhességet. Húúú mennem kell Csip:+++++++++++++
henó
 
 


Henó: viszont Neked is :D

Nekem is egy pici elkezdet fáj elöl a pocakom :( Biztis az izgulás már bennem van :)
csip-csip18
 
 


Heno, koszi a biztatast, jol esik! Vegulis barmi lehet! Neked is drukk holnapra!!! Nagyon varom mit lesz az eredmeny!!!!! Majd irjal!

Csipp, nem aZideg van Benned hanem egy baba! :lol: :lol: Nyugi kismami, csigaver! Minden rendben lesz! A pocak meg ha faj az a jo legalabb tudod, hogy novekszik picur! :wink:
Vendég
 


Basszus ilyen egy hülyét mint én. Fürdés után felmászjam a wc tetejére,mert a szekrény tetejéről kellett vmi, természetesé leestem,mert csúszott a talpam.. Próbáltam puhán pottyanni,de ahogy tompítottam az esést,hogy ne zöttyenjek,ahogy érkezek,de az oldalam így is jól megrántottam:-(remélem nem okoztam bajt a butaságommal:-(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni,ejnye-ejnye,szokj hozzá,hogy baba van a pocidban és nem mászkálhatsz wc tetőkre. Vigyázzzz rá nagyon!!! Szegénykém jól megijedhettél!
henó
 
 


Kész vok! Annyira várom a reggelt! Csak meg kéne csinálni a tesztet! Végülis Bejni neked is kimutatta már a 10 dpo-n én holnap leszek a 11.-en. Na meg az érzékenysége is 10-es a tesztnek! Legalább nem élem bele még jobban magam...........habár ....ennél jobban?Jóccakát mindenkinek
henó
 
 


Henó,tényleg nagyon, az uram is jól letolt..többé nem mászok sehova..grr.
Bogárka, Csip holnaqa drukk.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Mármint Henó és Csip nektek mennek a drukkok:-D De Bogárka neked is természetesen.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Henó szuper lesz minden holnap! Bizony kimutatta már 10-en. Remélem neked is ott lesz a második csík,szívből kívánom! Aztan remélem több teszted is van,hátha neked is kell a bizonyosság-tesz;-). Minden jó lesz holnap! Két csík neked,csipnek szívhang, Gabinak kiderül,hogy kék vagy rózsaszín. Remélem csütörtökön pedig petezsák nekem:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="csip-csip18"]M írta:csip-csip18egtudtam valamit, ma volt ez csaj Uh-n és képzlejétek 4 mm Crl azt mondták neki, hogy ma 6 hetes 2 napos...Én nekem meg azt mondta az orvos, hogy CRL: 5 mm 6 hetes, de nem inkább 5 nek felel meg..., de a neten is jobban írják a 6 héthez az 5 mm CRL, remélem akkor elnézzte a táblázatot, és több vagyok 1 héttel :)
Szóval most aztán végképp izgatot vagyok, mennyi lehetek :) jaj de várom a holnapot:D


csip, a mm-ek nem teljesen 100%asok.
úgy értem, egyik doki mérhet 5, másik mérhet 6 mm-t, attól függ, hova teszi az uh-n a mérést :) kicsit zagyva lett, de biztos érted :D

és hogy még egy összehasonlítási alapon legyen-mondjuk lehet h már nem olvasod...

Dávidnál: 4 mm-es bébinél 6+1 voltam
Most: 8.6 mm-es bébinél 6+6

no para :wink: 8)
tuti minden rendben lesz!!! várjuk a híreket.
belani
 
 


[quote="bejni"]H írta:bejnienó szuper lesz minden holnap! Bizony kimutatta már 10-en. Remélem neked is ott lesz a második csík,szívből kívánom! Aztan remélem több teszted is van,hátha neked is kell a bizonyosság-tesz;-). Minden jó lesz holnap! Két csík neked,csipnek szívhang, Gabinak kiderül,hogy kék vagy rózsaszín. Remélem csütörtökön pedig petezsák nekem:-D


NOHÁT!
izgi hetünk van megint :D

drukk akkor mindenkinek, akinek kell!!! 8)
belani
 
 


sziasztok!Kooppppp! Tök negatív! Habár fél óra elteltével láttam egy halovány 2. csíkot sztem mert nagyon akartam látni. Húhh de caaarrr! :( Tuti nem fogok hinni a testemnek többet jól átb..ott! :twisted: Pedig a mellem is fájdogál 1 hete meg a petefészkem is ahogy kell :( menjen a p....csába!!! Lanyus,Bogarka drukkolok nektek!Bogarka:látod vannak tünetek és mégse,aggodalomra semmi ok :D Kicsi fiam úgy veri a klaviatúrát,h csak na,biztos szeretne üzenni vmit :D
henó
 
 


Bejni: most már tuti,hogy ha egyszer 2 csíkos lesz én is csinálok többet,már csak azért is brrrrrrrrrrrrrrrrr
Csip: húhh de várlak,mikorra is mész?
[b
Jenner: Mi van már veled? hiányzol innen nagyon :) [/b]
henó
 
 


Henó!

Nekem is a második csíkom olyan halvány volt, hogy el kellett futnom Csip-hez szakmai megbeszélésre:D Van még remény!várj egy pár napot és tesztelj újra...bár 10-es érzékenységűvel már simán lehet, hogy akár holnap is kimutatja!!!

Csip! Épp rád gondolok:D:D Biztos már hallod a kis dobogó szívet!:)

Gabi, rád is gondolok!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


képzeljétek!
elaludtunk. nem állítottunk telefont. a párom 8ra ment tárgyalni, még szerencse, h csak ide a városba, de fél8kor riadtunk fel. gyorsan vasaltam neki inget nadrágot, ő pedig 2percet töltött a fürdőben és 8 előtt 8 perccel elindult. én pedig egy bögre kakaóval visszafeküdtem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


henó: ez még csak a 11.dpo!!!! nem vagyunk egyformák, nem egyformán termelődik a hcg sem. szerintem nekem majd csak a 15 dpon volt pozi. és lassan erősödött. a párom már azt mondta, h kidobja az össze tesztemet, mert csináltam reggel, délben, este...

bejni: mit rejtegettek a szekrény tetején, h a te magasságoddal nem látod és nem éred el azt. tessék vigyázni magadra!!!!
para-anya. leírom honnan jött, mit jelent. most utoljára csak neked aztán nem foglalkozok tovább a dologgal.
a másik topicba írok és ott neveztek el, mégpedig akkor, amikor már azt kérdzetem, h kell-e, jó-e a szívhang-figyelő készülék. ekkor írták, h ne figyeljek minden rezgést, meg moccanást, mert bedilizek. zárójelben írom, h megvettem és nem bántam meg, kb 9.héttől hatalmas megnyugvás minden este a picim szívét meghallgatni.
ha VALÓDI para-anya lennék, akkor nem hiszem, h konditerembe jártam volna, meg fürödtem volna a balatonban, meg spinningelnék stb. ez csak egy NÉV, ami nem hiszem, h fedi az igazi tartalmat. és nem gondolom, h túlzásba viszem az aggódást. tény, h minden jelre figyelek és megjegyzek, de ennyi.
majd kíváncsi leszek, ti milyen kérdéseket fogtok itt feltenni, amin sokan jót "nevetnek, nevetünk", h teljesen normális. és ez így jó, mert ezért van ez a fórum. és nincs lelkiismeret furdalásom, h én bárkinek is a negatívumokat adnék csak át. csiptől elég szar volt olvasni, h ő is itt lenne, ahol én. miért vagyok jobb helyzetben? semmiért. én most azon izgulok, h eljussunk a 26.hétig, mert akkor már van esélye az ember lányának életképes babát szülnie. sokat aggódok, de rengeteg az öröm is. és ha csak aggódnék és sírnék itt, akkor lenne jogos, h csip folyamatosan "így" beszél, ilyeneket beszól, de nem panaszkodok, nem szorulok védelemre. igazából nem muszáj nekem ide írnom.
te vigyázz magadra és tényleg ne lepődj meg, ha holnap még nem lát semmit, mert korán vagy. de jó eséllyel lesz egy szabályos petezsákod.
bocsi a regényért!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Aranyosak vagytok de Bejni nekem még annál is halványabb volt,hogy szakmai megbeszélés tárgya legyen :( Sztem csak a teszt ahogyan szineződött fél óra után,addig nem is volt rajta semmi. Kati: Te is csináltál a 11.dpo-n tesztet? azért halványan kijött nem? pláne,hogy 10-es a tesztem! Deked milyen volt?ha még emlékszel rá :)
henó
 
 


Jajj Kati ne mondj már ilyeneket,hogy nem muszáj neked ide írnod! A legjobb családban is előfordul! Sokan vagyunk itt és mindenki feszült! Sztem tök jó ez a fórum és megér annyit,hogy túllépjetek ezen a hülye nézeteltérésen!!!
henó
 
 


henó: igen, csináltam és full nega volt. semmi csík, akárhogy fordítottam.
aztán a 13.on csináltam 20 assal és halványka, majd egy nap múlva sszintén 20assal halványka. aztán 1-2 nap múlva reggel 10es qupidoval viszonylag simán, jól látható csík.
és itt kezdtünk elgondolkodni, h nekem volt egy második pém. és így is elég lassan termelődött a hcg. sokat gondolkodott a gyerkőcöm... :D
ne idegeskedj, két nap múlva újra próbáld. én egyébként a viszonylag tünetmentesek táborába tartoztam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


heno: leginkább csip hsz-aira gondoltam, h nem kell reagálnom, mert titeket nem hagynálak itt. vele nem jövünk ki és ami nem megy, azt nem kell erőltetni...
én eddig is mindenkit bátorítottam és együtt örültem mindenkivel. és ez így lesz ezután is.

most megyek, mert mennem kell kecskemétre ügyeket intézni, meg akkor már megyek vásárolgatni is egy kicsit... juhééééé!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, értem:D Szerintem is zárjuk le a témát:D
Szekrény tetején volt illatmentes tisztasági betét, mert eddig kamillásat használtam, de valahol olvastam, hogy inkább azt ne..és gondoltam akkor levadászom...persze szólhattam volna az uramnak, de mikor előtte valamit kérdeztem, morcos volt, mert éppen dolgozott, szóval gondoltam megoldom magam is...hát legközelebb nem gondolkozom...
Jaja, Kati, nem élem bele magam, hogy bármit is fog látni, de hátha;) ja és csüt megyek;)

Na, ebben a pillanatban írt csip:
Láttak és hallottak! 7,5 mm-es élő baba, hasi ultrahangon:D
jipiii:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziaszokt,én is megjöttem!!!!!
Csip amit feladtál 2házi 2 feladatot megcsináltam.
Szájban: 36.9
Hüvelyben 37.0

Mind kettöt megcsináltam hogy biztosra menjek!!!!!

Bár nem tom számit de de 3 óra körül mindig kelek pisilni,igy akkor megszakad az alvás.Mindegy majd jössz és megmondod mi is ez a hö...
Amugy mellfájás megszünt,de bimbóérzékenység maradt!!!!és még a petefészkemet is érzem mintha fájdogálna,de egészen apró fájdalmak!
Hát ez van velünk...
képzeljétek már meg is föztem mára.... este meg mehetek éjszakára melózni,jaj mikor lesz már péntek reggel 6????utána 3 napot nem megyek!!!!!!!jupiiiiii
Vendég
 


Csip, gratulálok nagyon nagyon!!!!

Többieknek mennek a drukkok egész hétre!

Heno, szerintem még várj, és tesztelj majd újat pár nap múlva! :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Csipp, hatalmas gratula!!! :D :D :D :D :D Gyere meselj, mit erzel odabent? A foldon vagy meg 2 labbal, vagy csak 1 labbal? Biztosan nagyon happy vagy!!!!

Bejni, Neked is drukk!! Majd a dokkerhoz! Ha mast nem is, annyit legalabb meg fogsz tudni, hogy jo helyen van beagyazodva a kis draga! Ma mesz vezetni? Suli?

Citrin, lanyod mit alakitott meg tegnap, ma a kis tappancsaival? :D Edes lehet, nem tennel fel fotot? Legy szi!!!!

Heno, csinalj meg tesztet, van akinek csak 12-13 dpon van halvany csik! Koszi a biztatast ujfent de en mar tutira tudom, hogy itt nalam nincsen senki. Van egy tipikus mensis jelem es ez ma mar be is koszontott, ugyhogy nekem hajra november!:)
Vendég
 


Amit elfelejtettem még irni a hömhöz .
Tegnap este ota erösebb a folyásom is,pedig nem szokott.
Vendég
 


Csip gratula!!!!!!!!!
Vendég
 


Csip: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, de jóóóóóóóóóóóóóó :D :D :D :D
Majd gyere és mesélj, mi volt, hogy érezted magad :!:

Bogarka: Ma még csak 3* vette le a jobb lábáról a zoknit :D Mindjárt keresek képeket róla amit felteszek.............

Lanyus: az nem baj ha felkeltél egyszer, utána még aludtál 1 órát biztosan, ugyi???? Én viszont alig tudtam aludni, de azért megmértem szájban 36,8 volt, és hónaljban mértem meg 37 volt.
Mindegy, most nem fogom már méregetni........ Mikor Annával terhes lettem, a 6-7. napon volt kicsi vérzésem, akkor tapadt meg a kicsike. Most ezt figyelem majd, csütörtök péntek magasságában, ez is egy árulkodó jel....
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.07 18:16-kor.
Vendég
 


Itt vagyok megint!

Csip jelentem nem jár egy lábbal sem a földön:D:D:D

Bogárka!
Bizony ma megyek vezetni, 2-re, egyetemen is voltam, most értem haza:D Már vásároltam is, mert este a fiúknak (Uram haverjai) nagyot főzök:D:D Szerencsére nem nálunk, hanem másnál:D:D:D De muszáj nekem csinálni, már kikötötték a fiúk:D:D:D Valószínűleg, mert én nem szoktam részeg lenni, míg fő a kaja:D:D:D MEg most már amúgy sem iszizek ugyebár..Chillisbab lesz:D:D Jó sok csípőssel, megőrülök érte:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Citrin, kesz vagyok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Kosziiiii!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Maris szebb a napon es meg a napocska is kisutott!!! :D :D

Lanyus, drukk. Figyu, sztem, bar nem akarlak felbuzditani csak magan velemeny, hogy ha fogi gatlo utani hormonhaztartasod rendezodese lenne ez az egesz attol meg nem lenne erzekeny a mellbimbod...en nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


citrin:D:D:D:D Ez beszaráááás:Dnagyon cuki:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, most latom, irtal!! Szoval Csipp lebeg!!! :lol: :lol: Masnak ehhez bizonyos szerek kellenek. :lol: :lol: :lol: Jo neki, Te is hamarosan ateled ezt az erzest!!! :D :D :D :D :D :D :D

Chillis bab sok csiposselllll.....nyami!! Megveszek a csiposert!!!!!!!! Biztosan jot fozol!! Es a haverok meg fogjak tudni a nagy hirt? Vagy vartok meg a dokkerig?
Vendég
 


Reméljük bizony, hogy hamarosan én is így érzek!
Áh még nem akarjuk (illetve hogy pontosítsak, az Uram nem akarja), hogy megtudják...pedig én mindenkinek elmondanám:D:D:D:D:D
Ja és azért nem szabad elmondanom, mert hogy nehogy szóljanak a szüleinknek...pfff 180km-re vannak a szülők, és egyik barátunk sem beszélget velük...szóval nem értem...az eljegyzéssel is ez volt...addig nem mondhattam senkinek, amíg otthon meg nem tudták...szerintem hülyeség........nagy hülyeség!!!
Bár a dokit még azért én is megvárom...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati:Nah,meg is nyugodtam!:-)Ha jól értem azt hitted csak,hogy 11.dpo-n vagy de valójában ha volt későbbi pé-d akkor még nem voltál annyi.? Nekem tuti nem volt később vagy ha volt is akkor sem lehetek attól terhes.Köszönöm a biztatást! hátha
Bogarka: Sajnálom. Hajrá november!!! Csinálok majd de várok pár napot,nem akarom csak úgy látni a csíkot h forgatni kelljen.Lehet majd pénteken vagy szombaton.
Csip: Gratula,tök jó!!!
henó
 
 


Heno, meg barmi lehet! Ha nincs mensis tuneted, akkor meg foleg!:)

Bejni, mennyi gond van a pasikkal!! :wink: :) Kivancsi leszek Nalunk mi lesz majd. A szuloknek mikor jelentitek be? Doki utan?
Vendég
 


Köszi Bogarka...annyira szeretném ha valaki a pocimba lenne.
De annyira nem érzem...........
Reméljük hétfön nem lesz piri.
Szerintetek mikor teszteljek???szombat v vasárnap???

Citrin édes a babó nagyon!!!!!Föleg az a szöszölös kép :P :P :P :P
Vendég
 


szülőknek majd ha minden rendben lesz, jó helyen van meg minden, akkor is csak karácsonykor gondoltuk:D
jaja, sok baj van a palikkal!

Lanyus, én nem bírnék magammal, és már tuti csütörtökön rápipilnék egy csíkra:D de ismerünk engem, nem a türelmemről vagyok híres:D sőt én már ma is megtenném, de ez még tényleg korai...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Citrin:jajj de édes a kislányod :D drukkolok neked is nagyon!!
henó
 
 


Szijasztok!

Csak bekukk, és futás tovább!!!

Kismamáknak gratula!!!! Bejni, neked már nagyon régen akartam, csak vártam, mikor jelented be, aztán meg elborítottak melóval :(

Csip, éljen a szívhang!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem mindenki jól van, futok tovább, majd igyekszem többet jelentkezni, csak most valahogy minden összejött...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus: Hát abból kiindulva anmit Kati is írt nekem 13.dpo-előtt sztem ne csinálj. Az neked mensi előtti nap ugye? Én csak akkor csinálnék,nem jó türelmetlennek lenni látod a példámat!Ha nem ebben a hónapban majd a következőben,nyugalom!Tudod,hogy melyik nap fogant igaz? :D
henó
 
 


Ja, és bocsánat mindenkitől, de ennyit normálisan visszaolvasni teljesen esélytelen :oops:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?