Új privát üzeneted érkezett!

Hellobello!

Megjöttem az orvostóóóóóóóól! 8)
Bébikémmel minden rendben!!!
És a dokim múltkor elszámolta!

A bébi ma 2 cm-es (crl) :D
És 8+3 vagyok ma 8) 8) 8)





matatás lent alul:
hát bevallom, engem baromira nem zavart egész terhesség alatt hogy vizsgálgattak mindig. ez a dolguk, és nekem is ez a kötelességem, hogy megvizsgáltassam magam és a babámat, hogy minden rendben-e, így már abszolút természetesnek hat az egész.

szüléskor amikor az ügyeletes doki megvizsgált, aki nő volt, és nem kell mondjam, nagyon FURA volt. úgyh nálam szóba sem jöhet egy női nődoki... valahogy nem tudom elképzelni :oops:

és most bocsi, de ez saját vélemény:
őszinte leszek. én úgy vagyok vele, hogy ha feszélyezve megyek be a nőgyógyászomhoz, akkor nem teljes mértékben bízom meg benne, és ilyenkor orvost váltok. amikor Dávidot vártam, semmi feszélyezés-félés-stb. nem volt a vizsgálatokkor, és ez szerintem nagyon fontos!

szüléskor: hát, akkor meg már baromira nem érdekelt, ki hogyan vizsgált meg, csak az, hogy épségben kibújjon a bébike :D


csip.
NAGY DRUKK HOLNAPRA! :D
kiváncsi vagyok, a te terhességedet hány hetes-naposra becsülik :wink:

ja, ha már tünetek:
nekem most szinte semmi tünetem nincs :shock: pedig amikor Dávidot vártam, qva szarul voltam kb. a 14-15. hétig... most meg semmi (koppkoppkopp)...
talán azért mert most kislányunk lesz?!?! :roll: :oops: :lol:
belani
 
 


Sziasztok!

Szépen beindultatok.............

Bogarka: szerintem legyen a tiéd :!:
Amúgy mikor majd babás leszel, akkor nem tudod majd egy harival bekapni a tányér kaját :D

Anna most alszik. Képzeljétek, kibújt a bal felső szemfoga, és szinte meg se érezte most. Legelső fogánál még hányt is, jól be is voltunk sz*rva, hogy mi van ezzel a gyerekkel. Azóta már szépen megeddződtünk. :D Egyre több mindent mond. A jobb lábáról meg állandóan leveszi a zoknit, aztán úgy rohangál a szobában.....nem értem miért jó így :?: :?: :?: :D :roll:

Jövőhéten szerda, vagy péntek a nem várt menzim napja........mert mostanában megint csak 26 naposak voltak a ciklusaim, mint mielőtt Annával estem teherbe.
Vendég
 


Belani: az igen, már a 8 hétnél jársz, de jóóóóóóóóóóóóóóóóó

Kislányt szeretnétek :?:
Vendég
 

 
 

[quote="citrin"]B írta:citrinelani: az igen, már a 8 hétnél jársz, de jóóóóóóóóóóóóóóóóó

Kislányt szeretnétek :?:

bevallom, nekem nagyon mindegy, csak TÉNYLEG EGÉSZSÉGES legyen!!!

de férjem kislányt szeretne, ha már van egy fiú :lol:
belani
 
 


Belani: waaaaooooooo, amúgy Én nekem is sok volt a petezsák méreted a Crl-hez képest :)Kicsit gyanús volt :) De így már minden oké :)
Jujjj nem semmi 2 cm CRl jaj de jóóóóó :D Örülnék Én is ha elmérték volna az enyémet :) Remélem jó nagyra nő picikém holnap:)
jaj Istenem de jó úgy örülök, hogy minden rendben volt :) Jaj de jóóóó

Nagyon várom Én is a holnapot :) vajon mekkora és mit mondanak igen hány hetes vagyok pontosan :) És mennyit nő ill. nő a picike 1 hét alatt :)
csip-csip18
 
 


CSIP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sajna nem látok rajta semmi változást!!!!!!!!!!!!
Ugyan olyan szinű,csak az hohy fáj,és furán mert nekem sosem fájt még...
de akkor miért fáj vajon a petefészkem,ilyen kis görcsszerüen???alig érzem de érzem mert ezt sem szoktam tapasztalni.
lehet fogi után most alakul át odabent????
Azért nem tudok viszonyitani ezekhez az érzésekhez,mert 2 évig ilyet nem tapasztaltam.(fogi alatt)
Azelött is max annyit hogy megjött,semmi fájdalmam nem volt se elött se utána,csak egy kis cickó feszülés..ennyi.
Ugyhogy ha azt vesszük szerencsés vagyok,hisz olyan sokan szenvednek azokon a napokon...

Ugyhogy nincs ötlet.........de remélem az lesz amire gyanakszunk.
Vendég
 


Lanyus: nekem is fáj napok óta a petefészkem, néha már arra gondolok hogy esetleg be van gyulladva, de akkor meg lázam is lenne gondolom, ami nincs.....hát nem tudom
Vendég
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: waaaaooooooo, amúgy Én nekem is sok volt a petezsák méreted a Crl-hez képest :)Kicsit gyanús volt :) De így már minden oké :)
Jujjj nem semmi 2 cm CRl jaj de jóóóóó :D Örülnék Én is ha elmérték volna az enyémet :) Remélem jó nagyra nő picikém holnap:)
jaj Istenem de jó úgy örülök, hogy minden rendben volt :) Jaj de jóóóó

Nagyon várom Én is a holnapot :) vajon mekkora és mit mondanak igen hány hetes vagyok pontosan :) És mennyit nő ill. nő a picike 1 hét alatt :)


itt a babaneten van várandós naptár, minden hétről infok.
laptető, és a menüsor alatt kis narancssárga fehér karikák :D én ott szoktam olvasni, meg van egy jó könyvem még :)

http://www.konyvkolonia.hu/konyv/terhesseg-hetrol-hetre
belani
 
 


de nekem nem ugy fáj hogy majd megörülök hanem máshogy.
2 napja volt egy olyan mintha ujra peteérés lenne,ezért este ráerösitettünk,hozs azt mondták itt hogy ez lehetséges!!!!
Petefészkem bizti nincs begyulladva,volt már az más érzés volt!!!!
Vendég
 


Lanyus: jól tettétek, biztos ami biztos.........


Jeanner mi van veled :?:
Vendég
 


Megmértem most a höm kerek 37 fok.
De csip nem felejtem el reggel is megmérem!!!!
Vendég
 


Citrin köszi :P :P :P
Max ha nem baba akkor egymást élveztük :oops: :P :P
Vendég
 


Lanyus: így van :D

Nekem is 37 a hőm napközben, a reggelit nem tudom megnézni. De Csip, amúgy ez mennyire számít, milyen következtetést lehet levonni belőle Lanyus esetében, ha megméri a reggelit :?:
Vendég
 


Citrin a számból vetted ki a szót????Szóval Csip???

Nemsoká megyek mert apafej elvisz egyet sütizni,de nekem nincs kedvem sütihez ,inkább fagyihoz :shock: :D :D
Azt mondta szeretne egyet sétálni,meg sütizni!!!!!!!!!!!
Jaj imádom!!!!!!!!!!!

Nah majd jövök késöbb addig remélem Csip is megirja ezt a dilemmát ami a höm körül van????!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na vagyok Ám :)

Szóval a reggeli hőből, meg lehet állapítani, hogy terhes az ember vagy semm, persze, csak akkor, ha...és nem 100%...Ha tudjátok vagyis mértétek már egyszer az a biztos...Az embernek van egy alaphője....a ciklus elején...P.é kor esik a a hő ált.2-3 tizedet és onnantól kezdve megemelkedik vagyis az alaphő főlé kell mennie, akkor meg volt a p.é...ha ez van fent van min.2 hétig( ez a luteális fázis 12-16 nap között)akkor lehet arra gyanakodni, hogy terhes az ember...Én pl.éreztem reggelente, hogy nem alapszinten meleg a testem...És mértem, de nem egész hónapban, hanem csak a második felében... rágöröcsolés miatt....Tudtam, ha nekem fent van 37.2 és marad akkor ott van valami, na nekem még feljebb ment ennél is 37.4 volt a hőm....Ha 37 felett van egy jó pár napig az jót jelent...a rossz viszont az, hogy leesik akkor menzi is lesz belőle, lehet akár aznap is mikor leesik a hő....
Remélem valahogy azért érthető voltam, de Jeanner jobban megtudná írni :)
De mutatom az Ciklus.hu görbémet, mert olvastm, hogy sokan vagytok ott....

Íme: http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 60000_.png

Nekm szerintem...Szept.3-4 között lehetett p.é...mivel rá 14 napra lett pozi a tesztem :)

Remélem érthető volt valamenniyre :)
csip-csip18
 
 


Bejni:???????????????
csip-csip18
 
 


Belani, gratula 8+3-hoz!:)
Engem sem zavar ha matatnak bennem. A noi dokit azert nem tudom elkepzelni mert ha no er hozzam az olyan dolog nalam, hogy egesz eletemben pasik keze volt bennem hihi, egy noi ujj, fura lenne! :lol: :lol: Irigyellek, hogy nem volt tuneted, barcsak nekem se lenne.
Jo ez a konyv, el is mentettem magamnak, legyen mibol mazsolazni!:)

Citrin, koszi a lapteto dolgot!:) Legyen az enyem!:)
Annacska edes lehet. A zoknit lehet azert veszi le mert most fedezi fol a tappancsait? Hogy ott is erez..vagy nemtom de cukker lehet!! Edes pofa! :wink:

Csipp, holnap nagy drukk. Most nem tudom lesz e lehetosegem gondolni Rad mert ha jol emlekszem 8ra mesz, itt ez meg csak 7 ora es talan meg csicsizni fogok. Gyere majd meselni!!! Biztosan minden rendben lesz! Csipp, arrol mit tudsz, hogy beagyazodaskor leeshet a ho? Errol mar ezer felet olvastam. Van ahol azt irjak felmegy a ho beagyazodaskor a mittomen milyen hormon termelodese miatt, van ahol pedig azt irjak, hogy hoeses tapasztalhato.

Lanyus, azt kb. tudod mennyi az alaphod? Nekem egyebkent mindig trifazisos a gorbem de meg sosem voltam babas.
Vendég
 


Bogarka: én szerintem fel kellene menie, de ez nem biztos...

Megtudtam valamit, ma volt ez csaj Uh-n és képzlejétek 4 mm Crl azt mondták neki, hogy ma 6 hetes 2 napos...Én nekem meg azt mondta az orvos, hogy CRL: 5 mm 6 hetes, de nem inkább 5 nek felel meg..., de a neten is jobban írják a 6 héthez az 5 mm CRL, remélem akkor elnézzte a táblázatot, és több vagyok 1 héttel :)
Szóval most aztán végképp izgatot vagyok, mennyi lehetek :) jaj de várom a holnapot:D
csip-csip18
 
 


Csipp, tok jo most neked! Nagy az orom!!!!!!
Vendég
 


Most igen, mert reménykedem :wink: De holnap már megtudom a tutit :D
csip-csip18
 
 


Ja és lehet ma meg kész lesz a számítógép is :) Írt a csávókám eamilt, hogy majd este 7 körül hív :) Juppppiiii
és akkor remélem oda visszi anyuékhoz, szóltam is már neki :)Hogy mennek oda, és átveszi :) Este meg elmegyünk érte és odaadom apácskának :)

Bejni: hol vagy???nem is írtad, hogy elmész Te lány...ne ijeszgess engem!!!!!!!!Hogy csak így eltünsz Nékem......
csip-csip18
 
 


Csip: de jó hogy írtál! Értem persze, tök világos.........
Most megint megmértem a hőmet, mert úgy érzem mintha lázas lennék, és 37,4 lett. Lehet én is megmérem reggel ......
Ha meg lesz a gép, majd írd meg hogy mit szólt hozzá a párocskád, kivi vagyok :D
Holnapra +++++++++++++++++

Bogarka: lehet hogy éppen felfedezésbe van a lánykám. Képzeld, általában azért is veszi le a zoknit, hogy kiszedje a szöszöket a lábújjai közül. Aztán egyik nap fogta magát, és betett a nagylába újja és "mutató" lábújjai közé egy kis keksz darabot. De ahogy látom, most is ezen van :D :D :D :D
Vendég
 


Citrin, ezen annyira nevetek!!!! Felolvastam Apanak, dol a nevetestol!! Rettento edes lehet a lanyod! Imadom igy ismeretlenben is! Nyomjal csak Neki helyettem egy nagy cuppanosat arra az edes kis pofijara!! na es a talpacskajara!!!! :D
Vendég
 


Csipp, drukk a gep sikerehez!! Na, es a Tiedhez!! Apat mostansag nagyon sok mindennel megorvendezteted!!!! :D
Vendég
 


Na de ezt csak reggel szabd mérni, mert ilyenkor akármitől felmehet, még ha ugrálsz is attó is, ám!!!

Reggeli hőmérést úgy kell csinálni, hogy ma este lerázod aa hőmérőt és reggel nem is kelsz ki asz ágyból z az első dolgod, hogy megmérd!!!Még anniy, hogy lehet szájban hónaljban(nem a legjobb) és hüvelyi-ez a legpontosabb és legjobb!!!Tudom elöször Én is fujtam, de aztán ha mgas volt ott, hát inkább ott mértem :) :) :)

Nem hívot még a src :( De 7 körül mondott, szóval még belefér :)

Nem hiszem, hogy este már gép közelben leszek :( De holnap mindenképp megírom mit szólt a géphez, ha ma még megjönn :)
csip-csip18
 
 


Az Citrin: folyik a könnyem olyan édes akánykád :) megeszem, teljessen igaza van Bograkának :)
Tudjátok Én kis koromban hogy hívtam ezt???gugázás :D :D :D :D :D


Na Bejni: :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok,megjöttem.
Voltunk fagyizni,meg sütizni is :oops: :oops: :P :P :P :shock: :shock: :shock:

Joghurtos áfonyát ettem,meg kaptam oroszkrém tortát,meg kastéytortát... :shock: :shock: :P :P

Amugy nem történ t semmi..


Benji??????Merre vagy???

Csip reggel jövök és irom menniy lett,szóval akkor hüvelyben a legjobb,de a szájban lévő is jó!!!!

Szép jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kati, köszi az infót. nem erőltetjük neki, magától tanulja. Én csak mindig mondom aztán ragad rá. Egyenlőre a testrészein gyakorolunk. :) jah meg vezetés közben szokta mondani hogy most merre kanyarodjunk. :)
Meg a le-föl, alatt-fölött van témán. :)

A holnapi uh-khoz mindenkinek egy kalappal!!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Lanuys: igen a hüvely!!TESSÉk JÖNNI akkor :)

Jujjj itt van már BEJNI


Hee heee hee hee

Mindjárt uh..nem fogok tudni aludni akkorák a pupilláim, hogy csak na, megyek egyet bulizznni :)
csip-csip18
 
 


Ninike: elraktuk a drukkokat :)
csip-csip18
 
 


na na na na na BEJNI na na na na na

Szerelmes lettem Te beléd :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit betalált a dili most :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Jaj mondjátok, hogy hívni fog a srác...nem hívott még :(
csip-csip18
 
 


ittttttt vagyooook!:D
CSak órára kellett mennem, aztán nagyon késésben voltam, azért nem írtam..

De látom közben kisebb világháború játszódott le itt!

Szóval!
Kati, Te pontosan mit is értesz paraanya miatt? Mert én
úgy értettem, hogy izgulós, de nem úgy, hogy jaj ez tuti rossz lesz, meg az tuti rossz lesz...

Lanyus, ha ez segít: nekem a mellbimbim van megdagadva, meg ahhoz nem kellene hozzáérni mert fáj...
Petefészkem nagyon nem jó...főleg most hogy jöttem haza...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ja, és szerintem csipnek van humora;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Tudtam tudtam tudtam, hogy jössz, gondolhattam, hogy órád volt...Hisz múlthéten is így voltál valahogy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Van igen köszönöm aranyos vagy :oops: csak néha dull a hormonom :lol: Néha meg pörgés van, mint pl.most is.... :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


ÉN AKAROM A KÖVETKEZŐ OLDALON MEGNYERNI A LAPTETŐT, HARCOLOK ÉRTE, HOLNAPRA BEKELL GYÜJTENEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


MÉG MINDIG NEM SIKERÜLT, NO MÉGEGYSZER....

CSAK NEKEM KELL??????

LAPTETŐ NEKEM
csip-csip18
 
 


NEM IGAZ :) :) :) :)
csip-csip18
 
 


:D:D:D:D:D:D hajrá csip csak keményen:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


NA JÓL VAN AKKOR BEFEJEZZEM, NEM IGAZ MÁR :shock: :roll: :shock: :roll:

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

MÁSNAK???????????????????????


NEKEM KELL LAPTETŐ
csip-csip18
 
 


nem olyan egyszerű ám elnyerni egy laptetőt:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


MOST MONDD MEG?????????

EZ HIHETETLAN MÁN!!!!!!!

TETŐ TETŐ TETŐ LAPTETŐ
csip-csip18
 
 


Na ezt már nem hiszem el, hidd el, nem nekem jr majd ki :)
Már tele írtam egyedül ezt az oldalt, és nem nyertem egy kicsike



!!!!!!!LAPTETŐT!!!!!!!
csip-csip18
 
 


KÉSZ FELADTAM :cry: NINCS NEM JÁR ÚY LÁTSZIK NEKEM :cry:
csip-csip18
 
 


És még a srác semm hívot még, na most már kezd megint jönni a jó kis hormonom :oops: :lol: Úgy látszik este mindig kijár nekem....ez a jókedv....
csip-csip18
 
 


basszus, a srácot tökön kell rúgni!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jaj casjok,minek laptető,igy is minden okés!!!!!
Vendég
 


Ma barátnőztem, jó volt dumcsizni egy kicsit.
Jaj még mindig éhes vagyok, pedig már vacsoráztam. Lehet engedélyezek magamnak még egy szelet kenyeret. :lol:
Mindenkinek szép estét kívánok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Laptető! Átadom Csipnek. :D :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?