Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Köszi az érdeklődést! Nem, még nincs szuri, az elsőt jövő hét szerda este kell beadnom magamnak. Nagyon izgulok előre is.

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Hahh.... laptetőm lett:)))

Van egy kis fejlemény nálam: ma fel kell hívnom Szakács doktort, mert jelentkezett egy kis maszatolás:((( a fogigátló szedése alatt. Volt valakinek ilyen?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Beszéltem Szakács doktorral, azt mondta, semmi gond:))
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok!

Bodzássüti, nekem is volt a long protokolnál, de nem okozott gondot, Vass doki szerint is előfordul. Szerdán akkor kezdődnek az izgalmak, de jó! A szurik miatt ne aggódj, menni fog, ha jól "összecsíped" a hasad, szinte nem is érezni. Nagyon szorítok!

Kisbaby, Bari, tudjátok már mikor lehet ismét ringbe szállni?

Etus, mi volt az uh-n, láttad a kis szívüket?

Zafír, neked mikor szoríthatunk?

Ephi, gratulálok!

Dóri, jelentkezem vasárnap.

Mindenkinek szép hétvégét!
Min
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok bár elég ramaty állapotban kb 1,5 hete olyan iszonyú hányingerem van, de nem ám csak reggel egész nap. Nagyon rossz. Semmit nem kívánok enni állandóan liftezik a gyomrom. Ráadásul a szagoktól is teljesen rosszul vagyok. Főznöm, pedig kell ami kínszenvedés. Ephi, Etus? Ti megúsztátok ezt?Nem gondoltam, hogy ez ennyire nagyon rossz érzés nekem sose volt. Ti mikor mentek a védőnőhöz, mert nekem Vass doki azt mondta most menjek a védőnővel találkoztam ő meg azt mondta, hogy csak a 10. héten. A labor vizsgálatokra is kaptam beutalót, de azt mondta a körzeti orvos, hogy oda is csak a 10. héten menjek...most akkor?
Bodzássüti a szuri miatt ne izgulj meg lehet szokni ügyes leszel! Én mindig úgy csináltam, hogy teljes nyugalom legyen bementem egyedül egy szobába becsuktam az ajtót és a babára gondoltam..

Bari, Kisbaby mikor kezdtek van már vmi újság?

sziasztok Dóri
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bari, Kisbaby végtelenül sajnálom! De csak optimistán, van mindig legközelebb !Ne adjátok fel:)!!

Dóri:
Háááttt rossz híreim vannak... az első negyedben csak ez lesz. Hányinger reggel délben este, hányinger erős illatra, hányinger reggel ha felkelsz. De túl lehet élni :]] úgy a 11-12. héten már nem lesz annyira vészes... próbálj meg nem gondolni a szagra.. nehéz elmagyarázni, de nem gondolni rá..mert én így szoktam csirkét pucolni.. nem gondolok a szagára... meg igyekszek tempózni.. sippsupp és minden kész...

minden egyebet elég a 10-11 héten elkezdeni, addig szerintem pihenj sokat és igyál rengeteg vizet..ásványvizet:) 12. hétre szokták mondani, hogy akkor kéne, de szerintem elég a géndiagnosztikára koncentrálni akkor... Szóval elég elkezdeni a 10. héten...12.-re minden kész lesz aminek addigra kész kell lennie:)
Nálam a menetrend elsőnek háziorvos, aztán védőnő, háziorvos, nőgyógyász és megint háziorvos... ( ehh sok vérvétel, meg ha nem teccik neki a vérvétel akkor azért még elküld vérvételre. EKG, belgyógyászat... van itt minden mint a rossz boltban :)))

Mindenkinek megy a DRUKKKKKKKK!!!!!!!!

EPhi
ephi
 
 


Sziasztok!

Ma reggel voltam vérvételen, sajnos 838-ra emelkedett a HCG-m így már tuti,h méhen kívül van a babánk :cry: .
A kórházat megtagadtam, mert sem Dévisz sem Paragi doki nem látott semmit, így bízom benne,h annyira pici még,h nem csinál bajt...de állandó felügyelet alatt leszek egész hétvégén.
Hétfőn mennem kell újabb vérvételre, drukkoljatok légyszi,h hétfőig haljon el a baba és ne kelljen kórházba mennem műtétre.
Ha műtét lesz akkor 3 hónapot kell várnunk. Ha elmegy a baba, akkor januárban mehetünk csak,mert államinál 90 napnak el kell telnie... :(

Drukk mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


ÓÓÓ! Barikám! ez rémes! Nagyon sajnálom! Szorítok Neked!

Köszi Dóri a tippet, majd megpróbálom!
A hányinger, émelygés nagy rossz lehet, de azért nagyon szeretnék már egy kicsit én is émelyegni (ha érted, mire gondolok:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nem jelentkeztem az elmúlt napokban, mert rengeteg munkám volt, és próbáltam megemészteni a történéseket.

Bari,
Sokat gondoltam rád, most olvasom, hogy mi volt. Nagyon sajnálom! Most már tényleg azért fogunk neked drukkolni, hogy legalább műtét ne legyen :cry: Nem is tudok most mit írni.... Veled érzek.

Dóri,
Kitartás, azt nem írom, hogy tartózkodj amennyire lehet a szagoktól, mert főznöd meg kell.. Remélem enyülnek a panaszaid, és nem tartanak a 12.hétig.

Ildi,
És Te? Minden jól halad?

Bodzássüti,
De jó! Már jövő héten szurik? Onnantól kezdve már elég izgalmas lesz, meg gyorsabban telik az idő :D

Zafír,
Puszi neked is, bocs, ha már százszor leírtad, ugye jövő héten mész?

Ephi,
Köszönöm az eddigi bíztatást neked is, már jól vagyok, csak előre nézek.

Etus, írtad, hogy minden ok, nagyon örülök, gyere majd a történésekkel!

Csajok, én kedden este abbahagytam a gyógyszereket, tegnap este már meg is jött. Ez jó, mert ha elmúlik már megyek is vissza Vass doktorhoz, hogy megbeszéljük a továbbiakat.
Ha megengedné, én a következő ciklusban 28 nap múlva indulnék is újra. Rajtam nem fog múlni, az biztos. :D :D Nekem azt mondta régebben, hogy itt a Cirisben nem kell 3 hónapot várni.

Puszi nektek!!!
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Barikám, mensihozó drukkok!!! Nagyon sajnálom.. annyira drukkolok Neked!

Baby, remélem, hogy TE is jobban vagy!

Sok volt a meló, most olvaslak Benneteket vissza.
Hystero megvolt, túléltem :) Nem találtak semmit.
Most még kis gondolkozás, mikor lenne optimális a kezdés.

Bodzássüti, hogy vagy, hol tartasz?
Dora, nem próbáltál borsmenta-teát, keksz rágcsálást? Vagy ez sem segít? Remélem, hogy gyorsan túl leszel ezen a kellemetlen időszakon!

Kismamik?

Drukk lányok, kismamik, akciózók, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Zafír!

Ügyes vagy! Ugye nem volt annyira borzasztó?
Remélem, hogy hamarosan kezdetek Ti is!

Mindenkinek nagy ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nem :). Ti hol tartotok? Mennek már a szurik?

BARIKÁM! DRUKK NEKED, remélem, hogy jól vagy! Várlak a hírekkel és kitartás!

Kismamik, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok csajok!

Bari mi van veled? :cry: Hogy veled mik történnek! :(

Majd holnap este visszaolvaslak benneteket, mert olyan sok minden történt veletek!

Nálunk az van, hogy Uh-on egy pici szivecske dobogott múlt héten.
A másik állítólag felszívódóban van. :(
Sajnáljuk nagyon, mert már örültünk, hogy ikrek lesznek.
Természetesen így is boldogok vagyunk!! :D :D

Puszi nektek sok!
etuspocok
 
 


Etus!

Sajnálom, hogy nem lesznek ikrek:(( de persze mindennek megvan a maga előnye is: így több helye lesz a babának a pocakban:))

Barikám!

Hogy vagy?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Szia Bari,

Bocs, hogy beleszólok, de tudtommal 1000-es érték alatt nem látni semmit uhuval. Szóval ha emelkedik az érték, az még azt is jelentheti, hogy ott van Bogyó, jó helyen, méhen belül, csak még nagyon kicsi a terhesség, ezért kicsi a HCG érték, de ahogy nő, látni fogják uhuval is. Egyébként az érték tökéletesen szépen emelkedik. Ha méhen kívüli lenne, tudtommal sokkal drasztikusabban emelkedne. Olvass ennek utána, és ne add fel, simán jó lehet még ennek a dolognak a kimenetele! Inkább kérdezz erre rá Dévisznél vagy bárkinél, mert ha most emiatt abbahagyod a gyógyszereket, amik támogatják a terhességet, és fenntartják a hormonszintedet, el is vetélheted a babát, ha ott van méhen belül!!!

Minden jót, szorítok Neked!
soteangel
 


Barikám, gondolok Rád! Drukk!!!

Etus, gratula a pici dobogó szívhez! Nem is tudtam, hogy ikreket szerettél volna :)

Bodzássüti, mi újság? Hogy vagy?

Baby?

Soteangel, üdv közöttünk!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem, hogy már holnap be kell adnom az első szurit. A maszatolás kicsit erősödött, most pecsételés:((( elég kellemetlen.
Használt valaki közületek Suprefactot? Voltak mellékhatások?

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Bari, én még most sem hiszem el, mi történt. Igazából még most is reménykedem, hátha a doki nézte el. Nagyon szorítok, hogy ha muszáj, akkor úgy legyen, ahogy szeretnéd. Jelentkezz majd.
Zafír, akkor nemsokára ti is kezdtek. Ez nagyon jó :)
Etus, gratulálok :D
Bodzássüti, kezdődnek az izgalmak, olyan gyorsan repül majd az idő a punkcióig. Én használtam suprefactot, meg több mindent kipróbáltam, mert kétféle protokolom volt, de nekem egyik gyogyitól sem volt semmi bajom, a menzesz előtt sokkal ingerlékenyebb szoktam lenni, mint a szurik alatt, amikor is szelíd voltam, pedig a férjem nagyon készült rá, hogy hisztis leszek. :D Szerintem csak egy borzalmas szer van, ez pedig a crinone hüvelygél, de ezt akkor kapod, ha siker van, így kibírja az ember, de szerintem utálatos egy dolog (szerencsére vasárnap már búcsút intettem neki). Hajrá, csak ügyesen a szurikkal, de menni fog :)
Kisbaby, te lehet, h már beszéltél is Vass doktorral. Mi újság? Remélem, hamar kezdhettek, de ha idő kell a szervezetednek, akkor persze jobb türelemmel kivárni.
Mi jól vagyunk, illetve jól elvagyunk róka komával, és főleg sok émelygéssel. Remélem, ez jó jel arra, h jól érzik magukat a babák :)
Puszi mindenkinek :D
oroszagár
 
 


Sziasztok!

csatlakozom Ildihez akarom mondani Agárhoz a Crinon az tényleg rosszabb minden szurinál annyira egy gusztustalan dolog, hogy még..A szuriktól nekem sem volt semmi gondom még maga a beadás sem volt olyan szörnyű mint amilyenre emlékeztem. Én a császárok után kaptam a fenekembe méhösszehúzódást segítő szurit na az sokkal, sokkal rosszabb volt(csak akkor már ugye kit érdekel??)
Én is a Suprefactal kezdtem aztán jött a Puregon mellé és a végén az ovitrelle(tüszőrepesztő)vigyázat a fele fecskendő levegő..én a másodiknál vettem észre..
Bari remélem körülményekhez képest jól vagy nagyon szurkolok, hogy különösebb baj nélkül megúszd. Azért amit Soteangel írt az elgondolkodtató..

Drukk mindenkinek, szurikönnyítő is!

Ildi remélem hamarosan jobban leszünk..mer én nagyon kínlódom..
ndora77
 
 


Köszönöm Lányok!

Azért kérdeztem, mert valakinél olvastam egy blogban. hogy a Suprefact alatt az egész klimaxot végigélte 3 nap alatt (hőhullám, görcsök, ingerlékenység, stb). Köszi, hogy megnyugtattatok.

Bárcsak már én is az undormányos hüvelygélnél tartanék:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikánkról sajnos még semmi jó hír....
Kórházban van, emelkedik a HCG-je, de még nem látják a babót. DRUKKOLJATOK neki velem együtt, hogy mielőbb túl legyen ezen a borzasztó helyzeten.... kész vagyok teljesen.... :(

Talán szerdán lesz új hír felőle, akkor lesz uhu...

BARI, gondolatban veled vagyunk!!!! KITARTÁÁÁÁÁÁÁÁS
zzafir75
 
 


Zafír, köszi a híreket, én is nagyon sokat gondolok rá, néztem a dévais fórumot is.
Bari, veled vagyunk!
oroszagár
 
 


ÓÓÓ! Szegény Bari!

Drukkolunk Neki!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, ne add fel! ott lehet az a pici! csak várat magára, biztos szégyenlős:)

etuspocok:
gratulálok a picihez:)

Mindenkinek megy a drukkkkkkkkkk ezerrel:)

Ephi
ephi
 
 


Nekem is egy nagyon kedves Dévai fórumos sorstársunk küldte a híreket, mégegyszer köszönjük neki!

Nagyon sokat gondolok én is Barikánkra, ma is miatta kukkantottam be. Ez szörnyűséges lehet, belegondolni is rossz. A sok megpróbáltatás után .... :cry: Nem is tudom, hogy én hogy bírnám ezt idegekkel...
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Most kukkantottam be, mert egész nap nem volt egy szabad percem sem.

BARIKÁM!!!! Én is nagyon nagyon veled vagyok, szorítok, hogy jó helyen fejlődjön a kis bogyód!

Zafír, látom túlvagy a hysteron, tök jó, hogy nem találtak semmit :D
hogyan lesz tovább?

Etus, Gratulálok én is a picihez!!

Bodzássüti,
Akkor holnaptól jönnek a szurik, innentől tényleg annyira gyors minden, pikk pakk meglesz a beülti :D és akkor újra együtt szurkolunk :D

Ildi, Dóri,
puszi nektek is, még nem beszéltem Vass doktorral, mert holnap fog elmúlni a mensim, jövő hétre fogok bejelentkezni valamelyik napra. Annyira szeretnék a következő ciklussal indulni, de nem tudom mit fog mondani.
Most próbálok addig is nagyon egészségesen enni, meg elmegyek talpmasszőrhöz, akkupunktúrára, azt hallottam ezek hatással vannak a hormonháztartásra.
Nekem az első stimunál magas volt az FSH szintem, nem is érett meg, csak 2-3 tüszőm. Ezért próbálom ezekkel egy kicsit helyrehozni.

Ja, egyébként ez a crinone gél ez tényleg undormányos, komolyan, én úgy örültem, hogy nem kell szuri a beülti után, de most inkább azt választanám, mint ezt...

Puszi
kisbaby
 
 


Lányok!
Tud valaki hírt Bariról? Annyira izgulok érte....

Nálam a legfrissebb fejlemény, hogy megfázott a vesém. Kicsit megijedtem, hogy nem véletlenül petefészek cucc, amit érzek, de a háziorvosom megnyugtatott, hogy csak a szokásos vese-macera. Először valószínűleg a temetésen fáztam meg, utána pedig ráerősítettem az ircsiben.
Este szúrok először:) vagy inkább :(

Ha tud valaki Bariról, feltétlenül ossza meg velünk!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megígértem Barikának, hogy írok Nektek róla: ma ismét megnézték, továbbra sem láttak semmit odabent, sehol, sem méhen kívül, sem belül. A hcg szintje megint nőtt de már csak 1300-ról 1450-re. Holnap csinálnak neki egy küretet, mert arra gyanakodnak az orvosok, hogy a méhen belül "volt" a terhesség, csak nagyon korán elhalhatott, így nem látszik uhu-n. Amennyiben a hcg szintje a pénteki vérvételből jelentősen csökkenni látszik, haza is engedik! Ha nem jönnek a további körök... de erre nem is gondolunk, azt hiszem Ő sem! A holnapi nap azért még elég nehéz lesz számára, bár egészen "jól" van, mármint a kedve egész jó, a helyzethez képest, pedig tudom min megy most át és nagyon nem könnyű!!!!
Remélem a hétvégén már otthon fog lábadozni!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Kriszto, köszönjük a híreket, hihetetlen, hogy Bari ezekben a nehéz pillanatokban még ránk is gondol.

Bari, veled vagyunk! Gyors gyógyulást neked!

Bodzássüti, vigyázz magadra, te is gyorsan gyógyulj meg. Gondolok rád este 8-9 között.
oroszagár
 
 


Kriszto! Köszönjük a híreket!
Szegény Bari! Vele vagyunk most is persze holnap is!

Köszi Oroszagár!
Majd gondolok Rád én is este és érezni fogom az erőt:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kriszto, nagyon köszi a híreket, pusziljuk Barikánkat és drukkolunk neki! Tényleg aranyos tőle, hogy ránk is gondolt :)
Tőled pedig, hogy hozod a híreket.

Nem tudom, de akkor ezek már jobb hírek, nem?

Bodzássüti, tüszőnövesztő drukkok és hajrá szuri. Maganak megy?

Baby, drukk, hogy mielőbb kezdhess!!!

Pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Baby, én is örültem, hogy hallottam a szuri kiváltó gélről. De ahogy írod... mondjuk még csak sejtéseim vannak, hogy vajon mit is kell vele csinálni..... :oops:

Hogy vagytok?

BARI, DRUKKDRUKK, mielőbb hazajöhess! :)

Dóri, jobban vagytok?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!

Zafír arra vagy kiváncsi, hogy magamnak adom-e be? Igen. Az az igazság, hogy viszonylag aktív életet élek, kétlakiak vagyunk, ráadásul a pesti agglomerációban, elég nehéz lenne megoldani, hogy minden nap találjak egy orvost, aki este 8 és 9 között beadja a megfelelő szurit.
Szóval egyenlőre magamnak.
Tényleg nem volt vészes, a tű legalább fele olyan vékony, mint a trombózisgátlós, úgyhogy a szúrás nem rossz, csak utána csíp és viszket. Ráadásul az étterem mosdójában adtam be magamnak és nem volt elég kezem, hogy a bőrömet csípjem, a tűt nyomjam és még a ruhámat is tartsam, így a ruha ráhajlott és vakon nyomtam, azt sem tudtam meddig kell.... De én egy hős vagyok!:)))

Kérdés - biztos butaság - most már növesztjük a tüszőket? Most még meg fog jönni a fogigátló után? vagy most hogyan lesz?

Barinak nagy drukk mára!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Én úgy tudom, a tüszőket majd a puregon növeszti, addig (most néztem utána, mert már elfelejtettem) még amikor abbahagyod a fogigátlót meg fog jönni, de amikor megjön, akkor már szinte rögtön indul is a puregon (ha te is azt kapsz). Amit kaptál "menetrendet", azon látszik, hogyan ütemezték. Gratulálok a szúráshoz, én is a lehető legbizarrabb helyeken voltam néha kénytelen beadni, nagy úr a muszáj :-) Én a 22. napi suprefactomnál értem volna el kb. a leszívásig, csak sajnos nekem le lett fújva, mert túl sok tüszőm lett, de ne aggódj, Vass doktor is meglepődött, hogy milyen hevesen reagáltam, ez ui. nem jellemző.
A gélről csak annyit, hogy senkit nem akartam ijesztegetni vele, rém egyszerű és könnyű a használata, nagyon praktikus, meg hatásos, meg minden. A gyenge pontja a szervezetből való kiürülése, de ezt nem is részletezem, mert ma még szerencsére csak enyhe hányingerem volt :-)

Bari, sokat gondolok rád, drukkolok.
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Köszi szépen!
Az én menetrendemen még nem látszik ez, mert most még csak annyi van rajta, hogy 20-tól Suprefact és 28-án UHU, a többit majd utána kapom meg. Az egyetlen gyógyszer ezen kívül az euthyrox, amit már kiváltottam, de még nem kell szedni. Úgyhogy a továbbiakat még nem tudom.

Viszont eléggé fáj a fejem, remélem, nem mellékhatás hanem csak szeles idő, meg a hidegfront....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Szia Bodzássüti, ne haragudj, nem megróni akartalak, csak nekem már az elején kiosztottak mindent :-) De ahány ember, annyi stimuláció, és ez a jó, mert mindenkinél más válik be. Én az euthyroxot nem ismerem. Remélem, a fejed csak a fronttól fáj, és hamar elmúlik majd. Nekem szerencsére semmi rossz hatás nem volt, pedig, mint írtam, túl is stimuláltak. Kívánom, neked se legyen :-) Nekem a 6. héttől jöttek a rosszullétek, amik mára már elég hevesek, de megbeszéltem a babákkal, hogy kibírom, nem gond, a lényeg, hogy szépen fejlődjenek.
Puszi
oroszagár
 
 


Szia Oroszagár!

Ugyanmár, nem vettem megrovásnak.... Meg még az is van, hogy Te Vass doktor-os vagy, én meg Szakács doktoros és lehet, hogy ez adta a különbséget.... vagy Szakács doktor úgy gondolta, jobb lesz nekem lépésről-lépésre leírni, mert amilyen széllel-bélelt vagyok, csak a következő lépésig fogom fel a dolgokat:)))
Az euthyrox a pajzsmirigy hormon-termelést hivatott lenyomni. Nekem volt már túlműködésem, meg is operáltak vele, és most jók a hormonszintek, de Szakács doktor azt mondta, hogy a beágyazódást az alacsonyabb hormonszint jobban segíti, úgyhogy lenyomják egy kicsit.

A fejem most már elmúlt, remélem, hogy tényleg csak a front volt. Bár az az igazság, hogy a fogigátlótól is fájt, meg amúgy is észrevettem, hogy hormonálisan eléggé befolyásolt vagyok fejileg. Mindegy, legyűrjük azt is....

Hmmm... nagy sóhaj.... bár már én is ott tartanék ahol Te... amúgy a hányinger tényleg szar, úgyhogy nagyon együttérzek Veled....

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Reggel furcsa dolog történt velem felkeltem és vmi olyan fura érzés volt, de nem tudtam mi az aztán rájöttem: NINCS HÁNYINGEREM!!!
Kis dolognak tűnik, de annyira annyira jó...tökre élvezem.
Tegnap voltam az új nőgyógyászomnál( a régi sajnos akinél eddig szültem az szült és otthon van még a babával:(de ajánlott egy másik női dokit és nagyon kedves tényleg.
Szóval tegnap láttam a picurkákat 20mm-ek és már egész emberi fazonjuk van:) jó sokáig nézegettük őket és érdekes volt, hogy az egyiket hüvelyi uh-on láttuk jobban a másikat meg sima hasin...
A tegnapi az egy nagyon jó nap volt meg a mai is(hányingermentes)
Bariról nem tudtok vmit?
Bodzássüti gratula a szurihoz, ugye nem is olyan szörnyű?!

pusszD
ndora77
 
 


Sziasztok!

Már megint újabb fejlemény van... ma reggel a pecsételés-maszatolás totál átváltott mensesbe.... illetve csak az első pisilésnél és a hasam is pont ugyanolyan érzés, mintha mindjárt megjönne. Amúgy most mintha alábhagyott volna. Felhívtam Szakács doktort, azt kérte, hogy várjunk és hívjam vissza este. Azt mondta nem tragédia, legfeljebb csúszunk egy kicsit.... Nem akarok csúszni!!!!!

Volt valakinél ilyen?

Bariról valamilyen hír?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Jaj Dóri!

Bocsánat, csak annyira el voltam foglalva magammal, hogy nem is reagáltam Neked! Tök jó, hogy elmúlt a hányinger! Tényleg szuper!

A Suprefact valóban nem olyan szörnyű.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt Barika műtétje. Egészen jól volt, fájt picit a pocija. Ma kiderül a vérvétel után, hogy hogyan tovább, szorítsatok Neki tovább Ti is! Később jövök, ha lesz hírem a mai fejleményekről! Most itt, nálatok zugolvasó lettem.... :oops:

Legyen szép napotok és mindenkinek sok jót, szorítok Nektek is, hogy jöjjenek sorra a babák!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Szia Kriszto!


Köszi a híreket! További javulást kívánunk Barinak!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Hazaengedik ma!!!! Leesett a hcg-je 500 körüli értékre! Biztosan jön majd hozzátok!

Puszik

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Jaj de jó!!!!!!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Ez nagyon jó hír, Bari hazatér!!Otthon hamarabb rendbe jön az ember.
Gyógyulást és kitartást kívánok neked Bari!!!
Bodzássüti: Nekem nem volt vérzés egyáltalán...akkor véreztem utoljára amikor abbahagytam a fogigátlót és egyből megjött aztán 4-5 nap múlva el is múlt mint rendesen. Sem előtte sem utána nem véreztem.

Sziasztok:D
ndora77
 
 


Köszi Dóri!

Szerintem nálam az a gond, hogy túl későn kezdtem el szedni a fogigátlót. Még "lánykoromból" emlékszem, hogy a nőgyógyász azt mondta, azért kell a ciklus első napján elkezdeni, mert akkor nem lesz ilyen. Most meg a harmadik nap este vettem be az elsőt, merthogy harmadik napos UHU-ra voltam hivatalos.
Szóval szerintem ez a gond és így szerintem az egész egy hónapot megint tolódik.
Nos, ha ez így van, akkor a beültetés-leszívás a létező legrosszabbkor fog megtörténni, ráadásul a karácsonyt is végig lehet izgulni...
Szóval most kicsit elkeseredtem.
bodzássüti
 
 


Bari, mielőbbi gyógyulást neked, sokat gondolok rád.

Kriszto, köszönjük a híreket.

Dóri, úgy örülök, hogy jobban vagyunk :D, bár lesz ez még jobb is (reggel én egy kicsit azért elkiabáltam).

Bodzássüti, ne aggódj, én annyira hozzászoktam, hogy tolódott a babásodás, hogy minden hónapról tudom, miért akkor jó teherbe esni, szülni, stb. Ráadásul életed legszebb karácsonyi ajándékát kaphatod, és augusztusban /szeptemberben fogsz szülni, amik gyönyörű hónapok, télire pedig már bekuckózhatsz a babával/babákkal :D Persze amíg nem tuti, addig ezt a ciklust sem temetném!
Igazad van, én is mindent megadtam volna ezért a hányingerért, és ha rossz is, bánni nem bánom. Amit viszont szeretek, az a meghatódás, amúgy is bőgős voltam ,most még bőgősebb lettem, de az nagyon jól esik.

Nagyon szurkolok lányok, hogy mindenki hamar várandós legyen. :D
És úgy is lesz.
Szép hétvégét :D
oroszagár
 
 


Köszi Oroszagár!


Aranyos vagy! Majd 6 és 7 között kell hívnom Szakács doktort és akkor megmondja mi az ábra.... Máskor olyan gyorsan telik az idő, most meg piszok lassan....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, mi újság? Mit mond Szakács dr?

Bari, remélem már otthon pihensz, és gyűjtöd az erőt. Vigyázz magadra!
oroszagár
 
 


Sziasztok,

Látom közben a fejlemémyeket,

Barikám, hát akkor túl vagy a műtéten :? Jobbulást kívánok neked!!

Kriszto, üdv közöttünk, köszi a híreket :D

Bodzássüti,
Látom, elkezdted a szurikat, jaj, ez a fránya vérzés... sajnálom, de még nem biztos, h csúszol, írj, hogy mit mondott Szakács doktor.

Ildi,
tényleg, ezzel én is így vagyok, hogy minden hónapban meg tudnám magyarázni, hogy miért is jó pont most most teherbe esni :D
Én már az injekciók alatt is viszonylag könnyen pityeregtem :D Persze, a hirtelen hormon változás miatt..

Zafír,
puszi neked is, remélem Ti is mihamarabb kezdtek,

Felhívtam a klinikát, jövő hét pénteken magyek vissza Vass doktorhoz megbeszélni a továbbiakat. nagyon remélem, hogy mihamarabb kezdhetünk mi is :)

pusz
kisbaby
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?