Új privát üzeneted érkezett!

Én Én Én Én ÉN KÉREM SZÉPEN STIPI STOPI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HOLNAPRA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


:D:D:D
na.. felhívtam, 21-e 11:15...pfejj--pfejjj..pfeeeeejjj:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


oké! felezzetek bejnivel!!!!

dejó, dejó!!! akkor ez a hét megint izgalmakban teli lesz!!!!

bejni: kíváncsi vagyok, mit fog nálad látni!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Kati, hát még én...amúgy nem mennék még, ha az Uram nem erőltetné..meg ugye a rákszűrés már úgyis esedékes lenne...

Bizony, izgalmakban teli hét...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


21 én???Jujj de jó :D
csip-csip18
 
 


Nah megjöttem,meg is föztem.
Töltött paprikát csináltam,irtó fini és édes lett :P :P :P

Csip!!!Holnap megmérem reggel,csak neked!!! :D :D :D

Kati igen hétvégére nem várom....

Azért nem bizom ezekben a jelekben mert emlékezzetek 1 hoja is fájt a cicim,meg barnáztam,de baba sehol sem volt!!!!
Vendég
 


jaja csip, 21-én...ennek örömére rámjött a hányinger..:S

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


lanyus: :wink: :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


bejni: ez jó jel! mondom én, akit szerencsére elkerült!!!! hányinger monnnyon leeeeee!!!!
itt gyönyörűen kisütött a napocska.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hát lemondhatna tényleg...basszus...
itt meg teljesen beborult:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni!!!ne parázz a dokitól.
Én például,nem mondom hogy imádok hozzá menni,de semmi feszélyesség nincs bennem ha mennem kell hozzá.
Az elsö nögyógyi vizsgálatomat is ö csinálta és csak hozzá járok bármi van!!!!
Birom a pasit ,mert jófej,mindent elmagyaráz neeókem mit látok most épp az ultrahangon!!!
2 éve volt pont egy olyan szitu hogy mentem irtani gyogyit,(fogi)
és ugye megvizsgált,és mondta hogy ha gondolom menjek haza kapjam el a páromat,mert lát egy szép petét :P :P :P :P
Jót nevettem...én erre öööö de azért jöttem hogy fogit irassak!!
Erre ööööö: jah akkor majd pár év mulvba szoljon és ujra megnézzük!!!!
én szeretek nozzá menni,biztonságban érzem magam!

Volt egy komoly példa is!!!4 éve volt mikor at exemmel jártam még.Folymatosan baj volt ott lent,fájt,gyulladt volt...
Elmentem hozzá ,és ö fejtette meg a bajom.
Engem bizony csalnak és a partner valószinű a lánytol össze szedett valmit és folyamat megfertöz.
Igy bukott le az ex.......
Vendég
 


pfpfpfpfpfff....Lanyus ilyet...komolyan...az exek elmehetnek a francba!!

Én nem szeretem kifejezetten a dokimat..nekem is ő csinálta az elsőt...de úgy nagyjából semmit sem mondott...bár ultrahangozni még nem ultrahangozott...
De lehet, hogy csak a helyzet kiszolgáltatottságából gondolom, hogy rossz arc:D Mert azt hiszem egyszer már volt segítőkész is:D
Amúgy gáz vagy sem, nekem női orvosom van...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


lanyus: húúú, de csúnya történet!!!
én sem érzem magam feszélyezve a dokimnál. meg ő nem is az a "matatós "fajta, így terhesség alatt. nekem csak a legelső volt hüvelyi uh, azóta csak hasi van.
amikor a múltkor mentem hozzá a bajommal, akkor persze megnézett és mondta, h legközelebb úgy készüljek, h kell neki méhszáj-vizsgálatot csinálni. de nem érdekel, mert elbeszélgetjük, meg magyaráz, meg ilyesmi.

szóval, bejni: nee aggódj, neki darab-darab és bízz benne, nehogymáááá mindig stresszesen menj hozzá!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bejni: ez miért lenne gáz!? sok nő esküszik rájuk! én is az ellentáborba tartozok, de attól még nem gáz. én ott lennék beparázva.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


:D nekem az nyugodtabb érzés...hogy nem férfi előtt kell kitárulkozni...
hát én mindig mindenen stresszelek:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


egy újabb para-anyuka????????!!!!!!! üdv a klubban!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem tudom én meg ugy vagyok vele,hogy egy nö lehet akár k..ö..cs..ö..g. is mert hiszen tudja hogy milyen fájdalmaid lehetnek,és ugy gondolja ha ö kibirta te is kibirod fájdalmocsill. nélkül...nem tudom.....
Én anno csak férfi nögyogyiba gondolkodtam,fel sem merült a nöi.
Vendég
 


Bejni: nem para anyuka...ehez szerintem köze nincs....csak egyszerűen, nem szereti, ha ott lett csinának vele valamit...és teljesen egyetértek vele, amúgy Én sem csipázzom, pedig Én orvosom is rendes jó fej meg fiatal, mindent elmond...jobb érzés nekem is, hogy nő elött vetközöm le, és nem egy férfi motokszkál meg....
Nem Bejni????

Nem szabad para anyának lenni!!!!!!Ne tessék ilyet írni!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kinek ez kinek az :) Nem lehetünk egyformák :) Az a lényeg, hogy végezze jól a dolgát :)
csip-csip18
 
 


Kati, bezony...beléptem a klubba...
Tudom Lanyus, hogy akár így is lehet, de én akkor még nem azon gondolkoztam, hogy szülés, hanem hogy jaj most le kell vetkőzni valaki előtt...persze most már én is izgulok, de nem akarok nagyon orvost váltani..kivéve ha nagyon köcsög lesz, de akkor meg Csip-éhez megyek:D Ugye csip?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


oksa, akkor nem paramami, csak nem szereti a matatást! Amúgy ez tényleg igaz...de ettől függetlenül még izgulni fog, hogy minden rendben legyen (mármint én)..:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Igen lehet jönni :D Izgulás természetes :D Én is izgulok és más is fog majd :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok! Most nem tok visszaolvasni,termeltetek rendesen :D Reggel elkeseredtem mert csináltam egy ovu tesztet. Maradt még egy és úgy gondoltam hátha jelez vmit. 10.dpon vagyok de tök halvány a 2.csík alig látszik. Nem tom mennyire lehet hinni neki? Valakinek tapasztalat? Este jök,most mek fogorvoshoz :? Bogarka laptető!!!
henó
 
 


csip: nem kell mindig besértődni ezen, h paraanya. és látod, bejni beismerte, elvállalta. ez azért nem takarja teljesen a jelentését. vagyis amit jelent nem az. na mindegy!!! itt senki nem az az igazi paraanya, de azért én igen, sokat aggódok, mert nem úgy indultunk, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, meg szerintem ez egy normális viselkedés az aggódás. ha valódi paraanyák lennénk nem írkálnánk itt, mert már rég a pszichiátrián lennén azoktól, amiket a neten lehet olvasni, egyik másik ember billentyűzetéből.

persze, h mindenki útálja ha túrkálnak benne, de nem mindegy, h feszélyezve vagy-e, ha meglátod a dokidat. én nem vagyok, meg lanyus sincs. ha bejnit feszélyezi, akkor lehet, h a bizalommal van egy kis baj. -EZ ISMÉT AZ ÉN VÉLEMÉNYEM? EZZEL SENKIT NEM MEGBÁNTANI AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Egyet értek Katival,lehet nem bizol meg benne és ezért rossz a gondolat!!!
Én bekockáztatnék egy váltást ,ha ilyen lenne!!!De ezt én mondom!!!
Mindegy,ezt neked kell eldönteni odabennt de nem lenne jó ha minden egyes alkalommal igy várnád a vizsgálatot.
Pedig vár rád nem egy két nödokis vizsgálat!!!!!
Én biztos alig fogom várni hogy mehessek vele a hirrel!!!Meg utána hogy ézzük hogy is fejlödik!!!!!
Bejni ,szerintem gondold meg!!!!
A TE érdeked kell nézned!!!!!Mi támogatunk,csak mindenki Kati is leirta meg én is mit gondol!!!!Jót akarunk.
Vendég
 


heno: én sok olyat olvastam, h az ovu nem mutatott semmit, de a hcg igen. erre na alapozz.
ha ennyire kíváncsi vagy és van otthon teszted, lőj el egyet.
bejninek már a 9.dpon pozi lett. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Huuuu lányok annyira jó, hogy ilyen aktívak vagytok. :D :D
Csip: Mizu???????????
Mi megvagyunk, nagyon mozgalmas hétvégénk volt ezért nem nagyon jöttem. Babócát mintha már többször érezném. Jó nagyon. Holnap megyünk uh-ra már nagyon várom, 4 hete nem voltam és még az afp-t sem tudom. Bár az lehet, hogy jobb is....
Annyira örülök, hogy már ennyi kismama van itt. És egyre többen leszünk!!!!! ++++++++++++++
Bejni: Hányingernek üzenem, hogy nekem már nagyon a begyemben van, úgy hogy féljen tőlem, odamegyek és megkapja. :lol: :lol: Csütörtökre meg minden jót!!!
Kati: Nagyon cukik a baba rucik!
Heno: Drukk ezerrel!!!!!!!!
Lanyus: Neked is megy a drukk.
Ninike: Nóri jól van?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csip: Bocsi azt hittem ma mész. De akkor egy napon megyünk. :D :D Csak én negyed 5-re.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Henó ovu tszt,én is kipróbáltam ,van is itt fent pár kép...mindjárt rakok mikor milyen volt..

Ez mikor még csak kezdödhetett a dolog...

Kép

Ez pedig mikor peteérésem volt....
Kép


Én ebben a hónapban próbáltam elöször,mert ajándékba kaptam...nekem eddig pozitiv volt...sőt megcsináltam rá 4-5 napra mert 1 db megmaradt (kiváncsiságból) és 0 eredmény jött ki ugyhigy megbizhatónak gondolom!!!
Vendég
 


Kati: Drága, Én most nem besértődtem , csak ki nem állhaton ezt a "hülye"szöveget, ne haragudjál már...Azért, mert neked nem így indult, nem kell rögtön megírni, hogy paraanya, mert pont ő ettől lesz az és MÁS IS!!!!!!!!!

ez azért nem takarja teljesen a jelentését. vagyis amit jelent nem az.

Mért szerinted akkor, mit jelent, jót????????

Szerintem nem ilyet kellene írni, hanem inkább biztatni és írni, hogy minden rendben lesz!!!!!Nem aggódni meg ilyenek, nem pedig azt, hogy Neked nem jól indult és Te azért vagy ilyen!!!!!És ilyet írsz.....

És kurvára nem sértődtem meg, csak most ahogy Nekem ezt leírtad felment rendesen a pumpám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És lehet má
s semm értékeli ezt a Paraanyás dolgot, főleg akinek volt már rossz élménye , mint pl.Nekem meg Jeannernek.....
csip-csip18
 
 


lanyus: henó arra kíváncsi, h bejött-e már valakinek a jóstesztelés az ovu teszttel. amolyan terhességi teszt-elő.
én nem próbáltam. van akinek igen, van akinek nem működik.

gabi: neked is megy holnapra a drukk!!! a védőnők nálatok nem kapják meg az eredményt? nálunk ők mondták meg. egyébként tutira rendben van. miért ne lenne?!
és oda nem mész doki előtt? én mindig délelőtt védőnő, délután doki. védőnéni mér, meg pisizik, aztán doki.
nagyon szorítok, h megmutassa magát! nagyon kíváncsi vagyok!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csip: rajtad kívül senki nem "ezt" az oldalát látja. bejni rögtön helyeselt!
ha én folyamatosan negatív lennék, akkor nem bíztatnálak itt, PÉLDÁUL TÉGED is. nem gondolom, h az vagyok.

neked nem sok humorod van, ezek szerint. de nem is muszáj nekünk egymással beszélgetni, mert én bármit írok, te rögtön kiélezed, meg leszólod, meg hasonlók.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Lehet nincs humorom,igen majd ha ott tartok ahol Te akkor lesz, ha tudom, hogy minden rendben lesz és menni fog!!!!
De addig nem kell és nem akarom Én semm bevonzani a para anyukás dolgot!!!!!!!!!Mert már sikerült!!!!!!Nem kell belőle több!!
csip-csip18
 
 


hello mindenki!

Akik ultrahangra mennek, azoknak egy hatalmas nagy kalappal!!!!

Bejni, akkor lassan kiderül mi is van odabent. :D
Nekem férfi dokim van, de szerintem a legjobb doki a földön. Odafigyel mindenre, mindent elmagyaráz. Mikor én épp kiborultam, akkor a férjemnek mondta el, hogy legalább egyikünk felfogja. :)
Iszonyatosan alapos. Nekem előtte volt női dokim is, de nagyon nem volt megelégedve vele, szószerint lesz*rta mi van velem.
Szóval nekem a férfi jött be.

Gabi, köszi kérdésed. Jól van, kicsit hisztis. De ezt annak tudom be, hogy mostanában keveset lát a tanulás miatt hétvégente. De egyébként vidám, és szereti az ovit. És nagyon szépen fejlődik. Bár tudja melyik a jobb és bal keze. Mondjuk elvonatkoztatni még nem tud, de gyakoroljuk ezerrel. Ja meg a foglalkozásokat tanuljuk. Az már nagyon megy hogy ő óvodás. Anyáét apáét még nem sikerült megjegyezni. (jogász meg informatikus) :)
hát ennyi. :)

Jah és ma felhívtam az oktatási bizottság titkárságát: kiderült egy héttel későbbre tettek mint kértem: nov. 22-én lesz az írásbelim, és azon héten szerdán v. csüt-ön a szóbelim. :?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Csip-csip, a lányomnak is dec. 3-án van a szülinapja!!! :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


azért nem komolyan mondod, h miattam vagy "megijedve"? egyszer te is fogsz itt tartani. én pedig szeretnék sokkal előrébb tartani. legalább 6 héttel. de mindig ki kell tűzni egy célt és ha sikerül, egy újabbat. neked most a következő mérföldkő a holnap, aztán a 12.hét, majd a 19-20, majd a 26, majd a 36.
ez az élet rendje.
ha tényleg így tudnék hatni az emberekre, már nem itt tartanék... :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


JAJ Csajok!!!!!!!!!Ne csináljátok már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan rossz kedvem lesz ha itt is veszekedés megy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan jól összecsiszolodtunk már, nem veszitek észre hogy ez már mássabb dolgo,minden nap ide járunk elmondani a bunkat-örömünket!!!!Net-barátokká váltunk!!!!!!!!!!!!

NE LEGYEN HARAG!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ninike: nagyon ügyi a gyermeked! a jobb és balt, lehet, h még motorikusan tudja, de az már jó alap. (nem is kell még ebben a korban-ez csak iskolára kell, h kialakuljon)
"elvonatkoztatni", úgy kell, h először a saját testén tudjon tájékozódni, majd onnan megyünk ki a térbe, mert minden tárgy körülöttünk lévő helyzetét magunkból kiindulva, magunkhoz viszonyítva fogunk meghatározni először. majd innen megyünk a síkra, majd közben jöhet a jobb és bal.
a lényeg, h ne erőltessétek, mert megkavarodhat. most sietek, ha van kérdésed, szívesen írok még.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Heno, en is probaltam mar ovuval jostesztelni de nem jott be. Erosodott a csik megis a terhes teszt negativ lett. Allitolag a mensi kozeledtet, kezdetet is jelzi. Kinek ezt, kinek a hcg-t, valtozo. Szoval....total 2 eselyes, a legtutibb ha csinalsz egy hcg-t. Holnap ugyis 11. dpo-s vagy!:):) Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csipp, mizus hanyingerrel?

Lanyus, Neked is nagyon drukkolok!!!

Jeanner, merre vagy? Megjott piri vagy lehet orulni? Irjal valamit, legalabb annyit, hogy jol vagy, nincs baj, csak idod keves!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bogarka köszi a drukkot!!!!
Jövö hét vasárnap csinálok tesztet ha meg nem jön!!!!!!

Addig várok,és figyelek:)
Vendég
 


Lanyus, okes!:) :D
En is vasarnap-hetfore nem varom. Ha nem jon meg en kedden tesztelek. Elobb tuti nem!!

A cickod az hogyan faj? Erzekeny? En 9.dpo-n vagyok ma de semmi tunetem nincs. Hetvegen volt mindjart megjon erzesem de ez eleg eros volt, le is kellett ulnom. Mara elmult, semmi bajom.
Vendég
 


Ne veszekedjetek!!!!
Kati: Tök jó, hogy már a pólódon keresztül is látható a mozgás. :D Nálunk sajnos a védőnő nem küld el sehova. Ha akarok vérképet, akkor el kell mennem a háziorvoshoz. A kötelező vizsgálatokat a doki intézi és hozzá megy minden eredmény. A védőnő csak beírja az eredményeket. Úgy hogy sajnos három felé kell szakadnom. Védőnőhöz jövőhét szerdán megyek majd, de ma is találkoztam vele, mert ő tartotta a tornát, sőt haza is hozott utána, mert erre volt dolga. :D
Lanyus: Nem fog megjönni. :wink:
Ninike: Cuki lehet, ahogy a foglalkozásokat sorolja Nóri. :) A vizsgákhoz meg majd megy a drukk!!!
Bogarka: Hogy vagy?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, koszi jol vagyok, az "izgalmakat" leszamitva, megjon e?! :wink: :? Probalok nem foglalkozni vele de amint ide jovok meg szep, hogy azonnal figyelem magam!! :lol: :lol:
Latom, olvasom, Nalad is minden rendben!! Poci foto kerek!! Tegyel fel! Biztosan sokatt nott a kis vicik-vacakkad:) odabent! :D
Ja, olvastam a valasztott neveiteket, nagyon szep hangzasuk van, lesz!! Nagyon jo valasztas! Az Aron nev favoritom de uram 2. neve Aron es nem engedi majd ezt a gyereknek. :? :? :twisted:
Vendég
 


Köszönöm Bogárka a név bókokat. :oops: Nekem is nagyon bejönnek ezek a nevek. Nagyon drukkolok, hogy zebrás legyen a teszted. :D Poci fotót még a 17. héten tettem fel, majd jövőhéten csinálok megint, de akkor is tuti feltöltöm ígérem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Bogarka_ hányinger nincs most, de épp eszm szóval gondolom utána előbukkan...Derekam fáj egy picit most :(
csip-csip18
 
 


Gabi, tettel fel pocifotot? Lemaradtam. :oops: :oops: :oops: Biztosan nem jottem 1-2 napig.:(:(:( Varom a 18.at.:):):) Addig vigyi magadra!!!:) :wink:

Csipp, jaj ne mar, hogy megint hanyingered lesz.:(:( Figyu, egyel aprankent. Na, mondom ezt en aki egy harapassal eszi meg a tanyer etelt. :P En tuti nem birnek keveset, kicsiket enni es 3 percenkent lenyelni 3 kanal levest de hatha Neked megy! :wink: :D
Vendég
 


Bogarka!!!

Olyan érdekesen fáj......nah ezt jól megmondtam.........
SZóval: az egész mellbimbóm olyan hozzá ne érj modom fál :oops: :oops: :oops: :lol:
érdekesen,máshogy fájt amikor a megjövös mellfájás volt,kicsit fájdogált,de mellbimbómat egyáltalán nem éreztem hogy fájna,ez az ezelötti hónapban volt legelöször,meg most!!!!
Ezért mondtam hogy nem merek semmit csinálni mert 1 hónapja is fájt a cicim de baba nem volt!!!!
Lehet átalakultam.De tény sosem fájt a mellbimbóm!!!!

Jah és fel van dagadva a mellem is...
Jobb peetfészkem megörijt...fáj...

neked hogy fáj a melled???
Vendég
 


Lanyus ez nagyon jó jel :) Esetleg nem tünik fel az, hogy nőt az udvara???Vagy sötétedni kezd a széle??
Nekem inkább a széle érzékeny, ha pl.megcsípem :) utána zsong eg jó darabig, és a mellbimbóm, meg picit vöröses-piros, mintha égne :)
Remélem valamit tudtam segíteni :wink:
csip-csip18
 
 


Lanyus, tudom nem akarod elkiabalni de en nagyon orulnek annak ha a mellemen ilyet ereznek. A petefeszked is faj!! Drukkolok nagyon!!! huuuuu de izgalmas!!!!
Nekem sajna semmim nem faj. A mellem picit feszul de ez tipikus mensi elotti feszules, semmi rendkivulit nem tapasztalok se mell, se has tajekon.:(
Vendég
 


nama`megint lapteto!! Ki keri?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?