Új privát üzeneted érkezett!

Csip,ajaj,nem jó hír a gyomorégés és a hányinger:-( pihenges,én is most dőlök le,mert hulla vagyok,szombaton korán kelni, agyhalál...Teszt;-) sajna nem kaptunk medált,mert csak buzi nagyok voltak:-(
Főztem,meg vezettem,bevásároltunk, süti is félig kész,ja meg mosogattam. Szóval most 1kis pihi,utána folytatom:-D
Kati,grat a kislányhoz:-D
Ninike a segítséged szívesen venném,köszi:-D
Többiek?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ébren vagyok :) Tudtam aludni vagy inkább pihenni, mert mikor elaludtam kalapácsoltak és ügy e most is és végig hallottam azért is kelltem már fel, hogy a kurva anyát most az egyszer már Én is beszólok, hogy mit kalapácsolnak szombat délután....Hozzám még akkor is bekopogtak, mikor a húst klofoltam :evil: na mondom akkor most Én is kedves szomszéd leszek....Na felöltözés, indulás, mondom várok, hogy hallom-e még a lépcsőházban...hát nem :) na mondom helyes, akkor elöbb is neki vághatam volna :D
Hát persze, hogy van hányinger és ég a gyomrom talán a pockom nem fáj már, de derekam nyilal....tettem ide mes kekszet(ismeritek???))))huuu nagyon finom mézes :D na nem valami jó ize van most annak :shock: :roll: Na de bekaptam 1 2 szemet....Most is még ágyban vagyok, egyszerűen kinem bírok mozdulni, még a bablevest sem voltam képes feltenni....aztán este jönnek Apácska haverjai,hát hadd ne mondjam, hot kupi van....De Én MÉG NEM MOZDULOK KI AZ ÁGYBÓL :oops: :roll: :lol:
csip-csip18
 
 


Hello!
Csip: Ismerős érzés, hogy nem bírsz felkelni sem. Én 3 hónapig éreztem ugyan ezt. Most már azért jó. :wink: Petefészek fájdalmam nekem nem volt, csak ilyen menszi szerű fájdalmam, de az többször is. Főleg amikor rendszerint meg kellett volna jönnie. Aztán elmúlt. Ez normális ha fájdogál, növekszik a méhed, húzódik minden odabent.. Én oldalt alszom és néha már az is kényelmetlen mert furán húzódik a pocim. Hányingerhez kitartást, sajnos mást nem tudok tanácsolni. Talán a gyömbér üdítőt.
Kati: Örülök, hogy minden jó volt a 4D-n. Várjuk a képeket a kislányodról.
Nevek már régóta megvannak: Lia Viktória ha lány és Áron ha fiú.
A 18. hetes genetikai nálam 20. héten lesz, nem tudom miért így jött ki. Jövőhét kedden megyünk a magán rendelőbe és utána gondolom rá egy hétre a kórházba. Ott már látnia kéne a nemét, de meg kell, hogy mondjam nem igazán töri magát a doki....
Mindenkinek szép hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Málna, jogász vagyok pont adóügyi területen. :)
Ja és azért kell várnunk még, mert le kell szakvizsgáznom a baba előtt. :(

Csip, kitartást a hányingerhez! Jobbulást! A gyömbért én is ajánlom rá!!!

Kati, nagyon kíváncsi vagyok a képekre, várjuk őket!!!

Gabi, örülök hogy elmúlt a hányingered!

Vigyázzatok magatokra ebben a szutyok időben.

Na húztam vissza tanulni.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!!!!

Oké köszönöm,persze tudom hogy vissza kéne venni,de nehéz.
Minden reggel müszak elött megfogadom hogy nem fogok hajtani,és most is ki vagyok dögölve ,leszakad a lábam meg a hátam.nem is értem hogy fogom én ezt birni terhesen!!!!!!
Föleg hogy látom Csip is otthon fekszik,ha lesznek ilyen napok,hogy magyarázom meg?????

Nah mindegy majd akkor törödök vele,ha aktuális!!!!

Nálam a várható teszt akkor jövö hét vasárnap!!!remélem csikosodunk majd!!!!!

Nem tudom hogy ez a terhességi teszt milyen érzékenységü!!!!Mikyennek kell lennie ami kimutatja akkor,mert erre az van ráirva hogy a kimaradt mensi után.
Vendég
 


Csip, baszki, nálunk az utcát túrták..lepihentünk (Uram is,mert szolidáris lélek:D:D) és nekiálltak ütvefúrózni az utcán...azt hittem kimegyek, hogy b.sszák meg!no de mindegy, úgyis fel kellett kelni, mert a sütike magától nem készül:D De már meg is van:D MAjd rakok fel képet:D
REmélem már jobban vagy!!

Lanyus, én 20-as érzékenységű tesztet vettem, ennél érzékenyebbet csak neten tudsz rendelni! 20-as pl: gravi-hcg, medi-lab, corax..az első kettőt patikában tudod venni, az utóbbit DM-ben.
Szerintem is vissza kellene fognod magad...mert simán lehet, hogy már bent van a mazsola, és nehogy túlemeld magad:D Látod nálam is milyen jó, hogy vigyáztam, szerintem valami belső hang szólt...

Holnapra drukkoljatok, hogy ne legyen piros nap...

Ninike! Kitartást a szakvizsgához, és majd akkor értekezzün a diploma ügyében, pár ügyirat jól jönne, persze anonimizálva, de úgy, hogy a halál megállapításától-egészen az adó megállapításáig, mert az elmélet már jól megy, viszont kell majd gyakorlati példát is írni...:D

Na, most megyek mert halomban áll a vasalnivaló...ajajaj..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ja még annyit Lanyus, hogy a legtöbb tesztre ez van írva, az enyémre is ez volt...azt nézd, hogy milyen érzékeny:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Oké,oké!!!!!!!!!!!!!!!!!!HOLNAPTÓL TARtALÉKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De a fönöknek TI magyarázzátok meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P

Nekem ilyen a tesztem: Wondfo terhességi teszt!!!
tesv-veszen vettem de nincs a paprijára irva hogy milyen érzékenységű.... hmm ez érdekes..............

Bejni te is vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!
Remélem mi is .....

Mindenkinek jó éjt!!!!
Holnap este megint itt leszek!!!!!!!!!!!!!!Puszi nektek!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Jajj Bejni hát már ,hogy lenne piros nap! Kismama vagy,a kismamák meg nem menstruálnak! Ne is gondolj ilyenre! :) Sajnálom Csip,de azért irígyellek! Lanyus én 23-án teszetlek,asszem az szombat. :) Húúhh izgi :D Gabi,k9öszi a drukkot! Na meg mindenkinek köszi aki gondol rám. Húhh akkor most 3-an vagyunk akiknek nagyjából egyszerre derül ki:Lanyus Bogarka és Én :D Kati:alig várom a képeket! Nagyon boldog lehetsz!
henó
 
 


itt vagyok az ígért képekkel:

1. kép: a lánysága. (én sem látom igazán, de a doki szerint igen!

Kép

2. kép: a picike szíve nekünk dobog gyönyörűen. apa itthon vallotta be, h megkönnyezte!

Kép

3. kép: itt kézzel-lábbal integet nekünk:

Kép

4.kép: itt pedig köszön nektek is itt a fórumon :lol:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bejni: csak kijavítalak! bocsi. lehet patikában is venni 10-es érzékenységű tesztet. én is azt vettem, mégpedig azt hiszem Qupido a neve. ez 10es érzékenységű.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nézem az X-faktort és nagyon jó.
Ninike: Kitartást a tanuláshoz.
Bejni: Ne gondolj ilyen butaságra. Még jó, hogy nem fog megjönni!!!!!! Viszont ne ijedj meg, ha fájdogál a pocid, nekem is fájt rendesen, mint amikor meg akar jönni, de még sem.
Kati: Nagyon helyes a kislányod!
Lanyus: Drukkolok, hogy neked se jöjjön majd meg!!!!
Henó: Drukk neked is megy!
Szép vasárnapot mindenkinek és jó éjszakát.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


szia gabi! mi is nézzük és a lányomat be is nevezhetném a megatáncba, mert végig ugrálja. :lol:
most vettük észre, h már látszik a hasamon, ahogy mocorog, ha csak egy trikó van rajtam. édi baba. :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Én is tv-zek X-faktort nézzem :lol: Nekem jobban bejönn, mint a megasztár....
Ki tetszik nektek???Nekem Norbi, nagyon humorós és most is jó volt és még Vica is...
Itt van az Ember 2 haverja, ettünk együtt babalevest aztán gyprsban elmosogattam és kidöltem az ágyba...fáj picit a fejem...és minndjárt elalszom, már megint :)

Bejni: nem lesz piri, ne izzélj már, mert irgum-burgum lesz!!!!!Ott van mazsika :)

Kati: cuki a lányzó, bár ez első képen, nem láttom jól :)

Ninike:köszi a tanácsot

Gabi: hogy vagy???
csip-csip18
 
 


csip: ott én sem látom, amit kellene, de a doki elég meggyőzően magyarázott és mutogatott, így elhittem neki! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati juj,de helyes:-DAmúgy nekem 4patikában közölték,hogy nem létezik 10es érzékenységű teszt,pedig név szerint kerestem:-D de bizti Te megtaláltad a titkus zughelyet:-D
Gabi:a héten elég durva mensi-előjelesen fájt a pocakom,de szerencsére ma már nem:-D viszont tegnap besz.rtam,mert jobban hullik a hajam,de remélem,h csak éppen hajat cserélek. Ja meg pattik jöttek ki a fejemen:-S :-)
Henó,oksa negatív gondolatok félrerakva:-)
Lanyus,vigyázok magunkra:-) lépkedni is csak lábujjhegyen merek,nehogy baj legyen:-) Jaja pozitívan tessék hozzáállni,és hajrá zebrateszt:-),meg Henó, Bogárka,Ninike,Jeanner nektek is! Jóccakb

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Csip,oksa:-D semmi piri:-D
Én south parkot nézek:-D
Kati,én sem látom az első képen,de akkor nyugodt vagyok,hogy nem én vagyojk extra műveletlen:-D
Ja,képzeljétek,bekreppeltem a hajam:-Dszép lett,jó dúsnak tűnik:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jó rehggelt! Más 6óta nem tudok csicsikálni,olyan ideges vagyok a mai nap miatt,hogy ne legyen baj. A pocikám is megint fájdogál:-(
Ráadásuk izgulok a keresztelő miatt is,mert a múltkor a baba,ha 1méternél közelebb mentem,iszonyatos visításba kezdett, pedig 1 héttel korábban még legjobb barik voltunk,kacagott meg minden. Remélem ma jó passzban lesz:-)
Na mindjárt csörög az óra..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni! Mennyi idős a baba? Mert van egy időszak, mikor bárki felveheti, visszamosolyog az illetőre, talán olyan 3-6 hónapos koráig. Aztán 6 és 9 hónap között már tart az idegenektől, csak anya kell neki, mert ugye vele van a legtöbbet.
Ma lesz a keresztelő?
Ne tessék idegeskedni :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Jó reggelt...

Bejni: ne idegeskedj!!!Nem lesz semmi baj :wink: Piri meg nem közeledik feléd vagy 9 hónapig....Azért van görcs,láttod, mint a lányok is írták, hogy a szervezet, azért tudja, hgogy Most KELLENE megjönnie, de NEM FOG :wink: írj majd mien volt a keresztelő :)
Ja én tegnap Kikába elmentem és megleptem magam egy éjjeliszekrénnyel, amit vagy 3 órán át szereltem , és nem sikerült össze rakni...végén rájöttem 4 csavar nem jó hozzá....de van itthon ma kijavítom, mert tegnap már éreztem, hogy kezdek mérgelődni rajta :D
csip-csip18
 
 


Na mindenkinek mennek a drukkok!

Bejni, mennek a drukkok,de tuti nem jon meg a piri. :) Majd keresek anyagot, bár most mindent le kellett küldeni irattárba,m ert költöztünk. Úgyhogy majd most várnod kell, amig megint lesz ilyen ügyünk, de majd igyekszem kérni neked anyagot.

Kati, nagyon édes a Kislányod!!!! És cuki ahogy integet!!!

Puszi mindenkinek! Vár a tanulás!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok! Kati:annyira édes a kiscsaj:-)Még mindig emlékszem mindkét terhességemnél mikor először megláttam a fiúkat 4d-n.:-)
Csip:mit szólsz a tegnapi x-faktorban Wolf Kati alakításához? Sztem annyira k jó volt,hogy libabőröztem végig. jajj csajok marhára nem akartam beleélni magam de annyira erősödnek a tünetek:-)nem akarok csalódni:-(
henó
 
 


Ninike:veled mizu?leírnád röviden :) Ti mióta próbálkoztok?
henó
 
 


Bogarka: ment a privi! Málna: Te megkaptad a privit amit küldtem?
henó
 
 


Henó:nem semmi volt, de nekem az elöző, mikor a házban voltak, és beválasztották a 12 közé, az még nagyobb alakítás volt az a szám,de ez semm volt rossz :D És még, jogy örült és ugrált :)
Mikorra nem várod??????
csip-csip18
 
 


Csip:péntekre nem várom,9.dpo-n vagyok,holnapután lehet dobok egy tesztet,nem fogom sztem kibírni. nem akarom még jobban belélni magam ha mégsem lenne pozi.10-es tesztem van itthon annak már ki kell ,hogy mutassa sztem. Láttad az interjút Wolf Katival a cool-on?Tök szimpi a csaj,de már nem is emlékszem előző fellépésére.
henó
 
 


henó: megy a drukk neked is!!! na, ugye, h lehet 10es tesztet kapni!!! (hallód bejni?! :wink: :D :wink: )

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:köszike a drukkot! a tesz-veszen rendeltem a tezstet 15 db 1830 volt postaköltséggel,sztem tök jó
henó
 
 


Sziasztok!!!!

Elöször is Gratula KATINAK!!!!!!!Meg az Ö Zsófijának!!!!!!
Annyira aranyos...már igy is...mi lesz ha kibujik,elolvad töle mindenki!!!!

Csajok!!!!!!!!!!!!!!KÉRDÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ESküszöm nektek tegnap olyan érzésem volt mintha peteérésem lenne!!!!
Teljesen fel voltam dgadva a petefészkemnél,és ugy fájt mint mikor peteérésem vaN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez mitöl lehet,vagy mi lehetett??Lehet mensi elöjel?????
Ma már nem fáj annyira de még mindig fel van puffadva...ilyet még nem tapasztaltam eddig...nem tudom mi lehet!!!!
Hátha ti tudtok valamit tanácsolni!!!!

Köszi a drukkot, maradok pozi,de nem hiszem hogy babásodnék.
Semmi elöjel nincs...semmi.
ísajnos
Vendég
 


Sziasztok!

Kati, én tudom, hogy lehet kapni:D:D Csak nálam az összes patikus balfék volt:D:D:D És közölték, hogy hülye vagyok;) De igazából lényegtelen, mivel a 20-as is kimutatta:D

henó..hajráááá!

ninike: meddig kellene várni?:D Mert nekem lassan el kell kezdenem írni...úgy nagyjából október elején...khmm...szal nem vagyok késésben;)

Citrin, most 5 hónapos a baba!

Csip:D:D:D jelentem még nincs piri;) reméljük, akkor 9 hónapig semmi;)

A keresztelő nagyon jó volt, ma jópasszban volt a baba, vigyorgott rám, úgyhogy tudtam a keresztvíz alá fogni; meg később is szórakoztattuk:D Meg a barátnőm nagyon jókat főzött, a sütimnek is nagy volt a sikere, púpra laktunk;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni! felejtsd már el pirit!!! nálad nem kopogtat! egy jó darabig.

lanyus: lehet van a ciklusban még egy péd. de ne keresd a terhes tüneteket. nekem sem voltak. attól még lehetsz babás!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, hát nem olyan egyszerű elfelejteni, ha az ember hozzá van szokva:D De már igyekszem;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ezeket még ígértem, aztán nem traktállak titeket képekkel...

alul van a pihe-puha takaró, rajta a ruhák az első képen. a kiszoknik, azok mai szerzemények.
a második képen a pléd hálózsákká alakítva.

Kép
Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja, itt egy kép:D:D a keresztelőről;) Kép

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Juj, Kati, nagyon cukik ezek a babaholmik:D
Nekem tuti messziről el kell majd kerülnöm a babarészleget, mert hajlamos vagyok mindent megvenni, amibe beleszerelmesedek majd..;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


beji: te vagy, aki a babát tartod?

most már, h tudom kislány lakik a pocakomban, rettegjenek a bababoltok!!!!
most már ami megtetszik, azt megveszem. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nah megnéztem a terhességi tesztet 25 ös érzékenységü,akkor az szar ugye???veszek helyette másikat ami 10 érzékenységú.Bocsi csajok de én ehhez nem nagyon értek mit mekkora hányas...

Lehet volt peteérés akkor ma elkapom apát........... hátha ez egy jel:)
:P
Vendég
 


Kati, igen:D:D:D az a kis barna csajszi meg az anyuka:D

LAnyus, hajrááááááááááá:D:D:D De csak úgy, hogy ne jöjjön rá miért is történik a dolog;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: tényleg olyan jogászos vagy! nagyon csini, jól áll!

lanyus: hajráááá! ha bírsz egy nappal tovább várni a teszteléssel, akkor ne vegyél újat, mert kb 1 nap különbséggel ugyan úgy működik a 10 es is és a 25ös is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Lanyus:Nekem mindkét terhességemnél szinte peteéréstől fájtak a petefészkeim.Az elsőnél még orvosnál is voltam,mikor azt monda a doki,minden rendben de nem lát babát. Rá két hétre kiderült,h 6 hetes terhes vagyok. A másodiknál már nem mentem vele orvoshoz hanem csináltam egy tesztet:-) Ne miattam érjen azért csalódás ha mégsem vagy babás de azért nekem gyanús vagy :D Én holnapután dobok egy tesztet sztem akkor leszek a 11 dpo-n. :shock:
henó
 
 


most megyek az anyósékhoz vacsorázni, mert ott hagytam a reggel vásárolt körtéket, meg van finom husi ebédről.
ma még jövök.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, köszi :oops: :D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


henó hajrááááá pozi teszt:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Nem tom kicsit furi hogy egy hónapban kétszer érik a petém??!?!!!??!!!

9én meg most??!!!??!!!???!!!
Nah mindegy!!!!
25-26 án kell nem megjönnie!!!!!!!!!!
Vendég
 


lanyus: nem győzöm ismételgetni magam! nekem a második petécském itt kaparászik a hasamban!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nézzétek az rtl-t. charlie és a csokigyár. egy szuper film. én megyek is. jó éjt!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Juj, én is mindjárt megyek és nééézem:D:D:Dnagyon kedvenc filmem, még jó, hogy felveszem, szóval éppen nem maradok le semmiről:D
Amúgy Kati, milyen érzés, ahogy mocorog? Mindig kíváncsi voltam rá..

Lanyus! Szerintem is lehet ott még bármi..nekem is fáj folyamatosan...:D;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hello Lyanykak!!!! :wink:
Na, mi a nagy hacacareee? Latom mindenki izgul!!:):)
Bejni, orulok, hogy jol vagy, remelem el is kerul messzire minden tunet! A keresztelon tenyleg jogaszos vagy:)! Jol all a baba!:)

Lanyus, hat lehet, hogy baba van, drukk!!

Nekem semmi tunet. Tegnap ota olyan mindjart megjon erzesem van de addig meg 7-8 nap van. Ma pattanasok jelentek meg az orromon, allamon es a homlokomon. hat, mit kepzel??? Raadasul pattik pe-kor es mensi elott 1-2 nappal szoktak ramkoszonni. Na de ma mit akarnak azt nem tudom. Lehet megint pe-m van Nekem is? Akkor aztan tenyleg kezet foghatok Lanyussal!:) :D :D

heno, megneztem a Wolf Katit, elkepeszto hangja van. Jobb, mint az eredeti. -marmint amit enekel.

Csipp, Te hogy vagy, hanyinger?
Vendég
 


A Szirota Dzsennifer bent van meg? Most hallgattam meg nemtom, akarmelyik produkciojat de a szam is tatva maradt. Olyan hangja van...., hogy meg!!
Vendég
 


hahó!

ma én vagyok az első!!!!
nem tudtam aludni, mert ahogy nyújtózkodtam, mocorogtam az ágyban bekeményedett megint a hasam. pedig már két napja nem volt. azt hiszem elkezdem szedni a magnéziumot.

bejni: milyen érzés? hmmm. nem tudom leírni. szuper. főleg most, h már mozog a hasfalam is. vicces. nekem először csikis volt. van olyan, hogyha úgy rúg este, akkor felnevetek és a férjem nem tudja, h megbolondultam-e, vagy mi van?!
de még 15-16 hét és te is érezheted.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?