Új privát üzeneted érkezett!

halihó!

na, jöttem én is.
későn értem haza, és Dávidot is levittem orvoshoz.

dokinál:

szabályos petezsákban 8.6 mm CRL-ű élő embryo, szabályos szikhólyaggal, szívhanggal.

grav. s. 6+6 8)
szülés: 2011. június 2. (névnapom!!!)

védőnőhöz már okt. 22-n megyek, a kiskönyvemért :)

NAGYON ÖRÜLÖK!!! :D :D

Kép

Kép

köszi a drukkokat :)
belani
 
 


Jujjjj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULÁLOK!!!
csip-csip18
 
 


És a petezsák mekkora volt azt nem nézzte meg????
CRL: 8.6 mm jujj és már látszik belöle valami, amúgy a képen :D tök jó :D
csip-csip18
 
 

 
 

[quote="csip-csip18"] írta:csip-csip18s a petezsák mekkora volt azt nem nézzte meg????
CRL: 8.6 mm jujj és már látszik belöle valami, amúgy a képen :D tök jó :D


köszi :)

d= 2.95 cm

ez a petezsák mérete :)
belani
 
 


Bejni: már csak neked kell jönnöd a jó hírrel, hogy sikerült a rutin!!!
csip-csip18
 
 


Jujj még anniyt írj már meg Belani, hogy hasi vagy hüvelyi volt?????
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]J írta:csip-csip18ujj még anniyt írj már meg Belani, hogy hasi vagy hüvelyi volt?????

hüvelyi.

a hasi leghamarabb a 12. heti genetikain van :wink: (legalábbis a legtöbb helyen)

ráadásul most a másik rendelőjébe kellett mennem a dokinak, mert ott a legkorszerűbb uh gép van, és azt akarta, hogy tuti lássuk a bébit :D
belani
 
 


Értem, de van aki hasin is csinálja és ott is lehet láttni amúgy...Nekem volt hasim....
Na az jó, Én is azért megyek a kórházban, mert ott jobb az Uh gép..jajj most teljessen bezsongtam :D Jaj én is mennék :)
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"] írta:csip-csip18rtem, de van aki hasin is csinálja és ott is lehet láttni amúgy...Nekem volt hasim....
Na az jó, Én is azért megyek a kórházban, mert ott jobb az Uh gép..jajj most teljessen bezsongtam :D Jaj én is mennék :)


hüvelyin jobban lehet látni, de ha már a hasi is szépen kimutatja, akkor ott gond nem lehet!!!
belani
 
 


Kati: Akkor nagyon drukkolok, hogy vándoroljon gyorsan arrébb!!! Az egyik lánynak levált egy része a méhlepényének, befektette a doki, de már kiengedték és szerencsére nincs semmi bajuk egyiküknek sem. Nekem mellső falon tapad, lehet, hogy e miatt sem érzem a mozgását még, mert a lepény teljesen leárnyékolja a babát. :D
Pihenj sokat, aztán miután megszületett újra lehet kondizni. :) Egyébként mikorra vagy kiírva?
Csip: A gofri nekem is eszembe jutott a napokban, hogy kéne enni, fogok is csinálni, csak anyuék most festették a konyhát és felfordulás van. Aztán meglátjuk mennyire jó ízűen tudom majd enni, nálam nem lehet tudni. Tényleg Csip te kislányt vagy kisfiút szeretnél?
Belani: Nagyon gratulálok a névnapi ajándékodhoz. Annyira kis helyes. :D
Bejni: Drukkkkkk!!!!!!!!!
Lanyus: Egyértelmű, hogy a baba a legfontosabb. Utána lehet még eleget dolgozni...
Franci: Hogy vagy?
Rekus: Nagyon sajnálom, hogy most ilyen rossz periódusodat éled. Nagyon sok pozitív energiát küldök!!!!
Mindenkinek ++++++++++++++

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: Hát Én nálam a 10 kisfiú és a kislány 9 es :D a Páromnál 10-es fiú és 10-a fiú :lol: Nagyon azt hiszi, hogy csak fiú gyermeket tudd csinálni,meg kell barátkoztatnom ezzel a gondolattal, hogy nuncis is lehet, de egyenlőre nem akarja elfogadni :oops: :(

Bejni: mi a tök van máááárr????
csip-csip18
 
 


Ha kiderül, hogy kislány, akkor rá kell jöjjön, hogy ő lányt is tud csinálni. :lol: :lol: Csak rajtuk múlik a pici neme! És biztos vagyok benne, hogy ha máskor nem is, de amikor először a karjában fogja tartani a csöppséget, aki mondjuk legyen lány, akkor el fog olvadni! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hát igen... :lol: 8)
csip-csip18
 
 


no hazaértem:D:D:D
nyihihiii:d
megvaaaan:d
kihúztam az y-t, meg a hűtőfolyadék ellenőrzését:D faszari..aztán az y-nál olyan kicsire vettem az ívet, hogy imádkoztam, hogy kiférjek..de kifértem:D

Vizsgabiztos már a vége előtt mondta, hogy ne izguljak meg van...
ja és tényleg remegett a lábam, de nem fulladtam le:D
vizsgabiztos kiszállt, oktatóm úgy leb.szott...azt mondta, hgoy a forgalom nem lesz meg, ha ennyire izgulok..jogos..de azért szarul esett...mert mondhatta volna, hogy ügyes kislány vagy valami:D
mindegy, holnap már megyek is a forgalomba..:D:D úgyhogy most már tényleg midnenki rettegjen:D

köszi a drukkokat!

Belani, szuper hír!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni :D :D :D Hát kemény szívű azért ez az oktató!!!!
csip-csip18
 
 


nem baj, akkor is szeretem:D megtanított annyira vezetni, hogy elsőre meg lett a rutin:D sőt közölte, hogy október 27-et megcélozzuk a forgalmira, mert ő úgy fog tanítani, hogy addigra sikerülnie kell:D:D:D:D

szóval jófej ám, meg jószívű, és csak szeretetből "ver":D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Az biztos, jól írtad :D :D :D Szeretettből ver :D :D :D Helyes....
Msn!!!!!
csip-csip18
 
 


felvettél? mert nekem nem jelez..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


na, még mindig nem érkezett meg a felkérés...hát miééért?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok!

belani: szívből gratulálok!!!! és fantasztikus, h a névnapodra vagy kiírva!
mi szülésnek a február 22-t jelöltük meg még az elején, de én gyúrok a febr. 14-re nagyon. és már most van esélyem a programozott császárra is. a lepény miatt és a szemem miatt is rezeg a léc. így megbeszéltük a dokival, h lehet kívánságnap egy bizonyos intevallumon belül. (de azért jobb lenne mindenki szempontjából a spontán természetes szülés)

bejni: ujjujj!!!!! megyek hétfőn suliba pestre. mely utakon vezetgetsz majd??? :lol:
egyébként nagyon gratulálok ám!!!!! nagyon ügyi vagy!

csip: már csak 6..... és te is hozol képet!!!

gabi: simán lehet, h a mellső fali lebeny miatt nem érzed még, meg azért, mert fiú van a pocidban, akik majd csak a 20. hét körül mocorognak érezhetően.-nagy átlagban.
engem ma délben nem nagyon hagyott a babócám aludni. akkorákat küldött belém!!!!

mi ma nem kaptunk, de megígérem, h szombaton a 4d után hozok nektek sok-sok képet a kiscsajunkról!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, szerintem Budaörs felé vesszük az irányt, és oda is csak du 5kor:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kati: csak 5 nap, mert a kedd már megyek azt nem számolom :D az nem számit :)
csip-csip18
 
 


csip: akkor is 6ot kell aludni!!!

bejni: én 4ig vagyok suliban, majd készülök a baby outletbe, oda budaörsre, de lehet meggondolom még!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, szerintem is gondolkodj el a dolgon:D:D De ha egy mazsola (szó szerint) szerencsétlenkedik előtted egy piros peugeot 206-tal, akkor nem ledudálni, én vagyok:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: én annyira aranyos vagyok a tanulókkal! egyszer én is voltam tanuló és ezt nem felejtettem el!!!! ha dudál egy fekete ford fiesta, akkor nem ledudál, csak én köszönök!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szia Kati!!!!

Miért rezeg a léc a szemed miatt????
Enyém - 6.75!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Belani: öröm volt olvasni a híreket rólad, rólatok :D Tudtam hogy így lesz +++++++++++

Bejni: gratulálok a sikeres vizsgához. Tényleg gyorsan túl leszel így rajta. A húgom is most tanul vezetni, még előtted elkezdte az első órát, de rutin vizsga még nem volt. Hetente kb 2x megy..........nagyon gáz.
Vendég
 


lanyus: azért, mert először megműtöttek egy látáskorrekciós műtéttel. nekem 4,5 volt. aztán minden happy volt pár évig, majd lett a látóidegemen egy ödéma, egy látóideg gyulladás, amit csak kikezeltek és néha-néha 2-3 évente visszatér, de nem tudnak mit csinálni vele. és a szülés az egy fizikailag megerőltető dolog és, akinek szemészeti problémája van, annál sanszos. de majd január elején a szemész és a szülész összedugja a buksiját és megbeszélik, h mi legyen.
(nálad is van esélye, legalább is beszélni fogtok róla-szerintem, mivel ennyire rossz a szemed)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ez nem jó,persze azért a látásom sem szeretném elvesziteni.
SAjnos nekem 7 éves koromtól rossz a szemem.
23 évesen állt be igy alakult ki a jobb-bal 6.75.
NAgyon rossz,mert ha nincs benne a kontaklencse szó szerint nem látok semmit,kiszolgáltatott egy helyzet tud lenni.
Akkor ezellen nem nagyon tudok mit tenni.
Vendég
 


lanyus: ezt az orvosodra kell bízni, legalább is én egyik verzió mellett sem fogok kampányolni. amit javasol elfogadom.
el is hiszem, h nem látsz. én sem láttam és meguntam a kontaktlencsét és a szemüveget, ezért döntöttünk a műtét mellett, amikor 19 voltam. meg kiszámoltuk, h 4 év alatt visszahozza a műtét ára a kontaktlencse és a folyadék az árát. 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:D oksa, majd figyelem az autókat...

Bizony lányok a szemmel vigyázni kell, én is hallottam...
mázli, hogy magamon a szememmel legalább meg lehet elégedve..:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: az enyémek is szépek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem baj, nekem az már csak 5 nap :) 5 éjszak, nem tom de nem számolom a hétfőt, már annak :)

Na elkapott rókakoma...de még Én vagyok a gyüztes, de nem tom meddig még :?

Szép estét, megprobálok még takarítani :roll:
csip-csip18
 
 


Kati,úgy gondoltam az enyém jók:-D Bár ha belegondolok, szépek;-)
Csip: mindjárt letelik az a pár nap:-Djuhéj:-D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Voltunk a Tescoba és annyi tündéri ruci van ott. De még nem tudjuk a nemét, úgy hogy nem tudtam venni neki rucit. De ha megtudom beszabadulok oda és felvásárolom a készletet. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kati: Hát lehet, hogy kiskrapekom van. :D Te mennyit híztál eddig?
Csip: Te vagy az erősebb, a róka elmehet a sunyiba!!!! Már csak 5-öt kell aludnod, nekem meg 6-ot.
Bejni: Nagyon nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek jó éjt kívánok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


gabi: én hétfőn a tekkóban vettem egy pihe-puha overállt. olyan macis unisexet, de még készülök oda én is.
most híztam 1kg-ot a kezdéshez képest, mert először fogytam.
jelentem, megvolt az első keményedésem! elég félelmetes. :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Balani!
Csodaszép kis babóka! Nagyon édes!

Gabi!
Köszi, kevésbé fáradtan mint tegnap. Amúgy meg sajna gürizek.
Sikerült pár kilót visszaszerezned? Gondolom az elején lement pár kiló.
Gergőnek rucikat én még most is rendszeresen a tescoban veszem. Nagyon jók.

Bejni!
Gratulálok!!!!
Nem semmi a csóka hogy 27-én már forgalom vizsgát szeretne.

A szemre szülésnél tényleg vigyázni kell. Nyomásnál jól össze kell szorítani különben bevérzik.
franci
 
 


Kati: Milyen érzés volt a keményedés? Azt hiszem nekem még nem volt ilyen. Szerencsére. Én most tartok ott, ahol kezdtem, de tegnap felálltam a mérlegre és 55-öt mutatott, majd leesett az állam. Hát mondom ez tuti nem mér jól, ennyit nem zabálok, hogy ilyen gyorsan felszedjek ennyit. Aztán este is megmértem magam akkor már 53-at mutatott. Úgy hogy csak bezakkant, vagy sok ruha volt rajtam. Tegnap mintha éreztem volna bent valami mocorgást. Annyira jó volt. De csak hanyatt fekve érzem, úgy meg nem igazán tudok meglenni, mert iszonyat fáj a derekam.
Franci: Igen a tesco-s rucik jó minőségűek és szerintem a kisbabákra való body-k is praktikusak, mert nem hátul gombolósak, hanem belebújósak.
Csip, Belani, Kati: Ti hol fogtok szülni?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


[quote="gabi85"]C írta:gabi85sip, Belani, Kati: Ti hol fogtok szülni?

Vagy János, Vagy István vagy Margit kórház :D

tescos babarucikat én is nagyon szeretem!!!
belani
 
 


sziasztok!

gabi: én szolnokon szülök. örülök, h kezded érezgetni!!!! én pont 18+1 voltam, amikor konkrétan belém rúgott. addig csak pukkanásokat éreztem. és én is csak hanyatt.
keményedés. hmmm. :roll: az olyan, mintha egy izom-összehúzódás lenne és a hasam olyanra keményedett, h 1cm-t sem tudtam hanyatt fekve benyomni kicsit rémisztő volt, de állítólag meg kell szokni és normális egy bizonyos számig. nem fájdalmas, csak furcsa. olyan 20mp-ig tartott.

ma vettem két újabb bodyt. olyan szupi anyaguk van. itt nálunk a bababoltban. az egyikre azt mondta az anyósom, h fiús. :shock: kék-narancs virágok vannak rajta. szerintem cuki és már herótom van a rózsaszíntől.

franci: hogy van gergő? ovi? nem beteg?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati!
Én nem adnék a fiamra virágmintás ruhát. Szerintem az lányos. :roll:
Gergő kezd takonykóros lenni. Tele az orra, este pici hőemelkedése van. Melegebb a keze az átlagnál. Ezért sajna ma nem megyünk úszni. Lesz miatta bőgés, de legalább az orra is tisztul.

Szerintem a baba mocorgás érzését nagyon befolyásolja, hogy hol a lepény, mert az sokat felfog, és a hasfal vastagsága. Nekem nagyon vékony a hasfalam, hamar is éreztem a rugdosást. De cserébe olyan kicsi hasam volt, hogy ha borogattam volna elmúlt volna. :lol:

Gabi!
Nagyon jók azok a csónak nyakuak. Bár van aki még azt is utálja felvenni.
franci
 
 


Bejni, mizus mensiileg?
Erzel valami furat, tesztet esetleg csinaltal?
Vendég
 


khm:D:D:D bogárka...jó hogy rákérdeztél...úgy is most terveztem színt vallani...szóval..khm...inkább mutatom:
Kép


:D:D:D...szóval most izgulás van...hogy nehogy nekem mikulás látogasson, ilyen zebráknál...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Banyek, Anya, Te babas vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez zebra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! GRATULACIOIM!!! Es igy elsore!!!! Aszta!!!!!! Latod, mondtam en, hogy Neked konnyen fog jonni a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most aztan mar vigyazz Magadra!!! Ez parancs!!! :wink: :D
Es meselj!! Erzel valamit?? Cickok erzekenyek? Szorulas? Mittomen akarmi?? Mondddd, monddddd, ugy orulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Vendég
 


Bejni!
Ez terhességi teszt????? Jól látok???? Azta....
franci
 
 


:D:D:D:D azért még nem iszom a medve bőrére...de 9 (összeszámoltam) pozi teszt után lassan lehet elhiszem..
de egyenlőre még a csodálkozás fázisában vagyok...
ööö hogy mit érzek...még mensi előjeleket..illetve a pocikám fájdogál...ma egész nap bal oldalon...hányinger kerülget, de inkább betudom a rengeteg csípős paprikának amit megettem az elmúlt 3 napban:D
Vigyázok bizony...edzeni sem mertem lemenni..az uram már érdeklődik is, hogy na, elfogyott a lelkesedés? persze nem mondok semmit...de frászkarikát fogyott el, csak nem merek ugrabugrálni...mert már hét elején is rosszul esett a futás (ahogy írtam is)...
Cickóm tegnap nagyon fájt..ma nem vészes:D
De igazából fogalmam sincs mit kellene érezni...:D
Most még nagyon félek, nehogy elmenjen spontán a baba:( mert ugye vasárnapra nem(most már nagyon nem!!!) várom...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


franci..az:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni!
Ma reggel csináltad a tesztet? Mind a 9-et?????
Vasárnap még 3 nap, hamar kimutatta. Mikor volt péd?
Hányinger tuti a paprikától van!!!!
Nagyon jó!!!
franci
 
 


nem ma csináltam:D azért ennyire nem vagyok elvetemült..:D
kedden kezdtem el...
jaja hamar kimutatta...pé 2-3-a körül volt...szóval mondhatni k.rva hamar....

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


éééés egy laptető;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?