Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bejni :)

Jövök majd igérem :) Mikor jöösz hozzám???Majd írd meg, mikor gondoltad :)
Én is megyek majd tornára vagy nem tudom, valamit sportolni, ha már lehet...12 héttől, addig Én nem mertem megmondom az öszintét...mert nem lehet nagyon ugrálni, emelgetni és Én inkább kihagytam....
csip-csip18
 
 


Bejni, futopadon seta siman belefer, bicajon is tekerhetsz. Kati aki tudod szokott ide irni neha, O is teker es gyalogol, nem gond. Most meg csinalhatsz barmit, ha pedig kiderul, hogy terhes vagy, ott a teszt akkor meg at tudsz allni. A felulest ja, azt hagyd ki, majd ha mar ott a teszt, most meg csinalhatod nem befolyasol.
Vendég
 


oksa:D Akkor menek és futok egy kört:D:D

Csip, csüt vagy péntek? hm? ha dolgozol?!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Jo futkarozast!! Mennyit szoktal futni? En 50 m utan kidolok, pufff! Nem birok futni pedig regen futo versenyekre jartam, talan megutaltam es ezert van most ez az ellenszenv. En ugralokotelezni szoktam minden nap 45-50 percet. Persze van amikor kihagyok. hihi
Vendég
 


sziasztok!

izgalmas hét kezdődött, egy szép hétfői nappal, HAJRÁ CSIP! várjuk a híreket :D

nekem 2 nap múlva nődoki vizsgálat, izgulooooooooooooooook :D :oops:
belani
 
 


Köszi Belani :) Igen szép és jó napra ébredtem Én is :) Te meg ne izgulj, minden rendben van és lesz is :D öllelek :)
csip-csip18
 
 


Belani ne izgulj!!!! :) minden ok lesz :)

Bejni, én nem akarom terhesen sem abbahagyni a táncot, kivéve ha a doki azt mondja, erős babának ki kell bírnia (persze nem mindent, félre ne értsetek), de pl. a futást nem nagyon ajánlják x.-edik héttől, mert vetélést okoz...

Csip, én nem igen leszek gép előtt, de ha megírom a telszámom, dobsz rám egy sms-t, h mi volt? Nagyon izgulok ám érted, de este edzésem lesz :(

Bogarka, úgy értve furcsa, h túlléptem a teaivászati 3 hónapot, és csúcson van az ösztrogén szintem... tudom, h ezért kemény a cickóm is :) mindegy, majd köv. ciklusban :) most egy darabig nem teázok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


bogárka: bevallom, hogy az esküvő óta egy métert sem futottam, meg is látszik a lerakódott zsírmennyiségben...de fénykoromban 3km-erig jutottam...most szerintem 1,5 lesz:D:D vagy 10 méter és meghalok...majd este kiderül, mert tervezem, hogy akkor elmászok..persze majd meglátjuk:D:D

Csip, közben rájöttem, hogy holnap is jó, meg csüt meg péntek...szerdán rutin, de délelőtt végülis oké, mert itthon úgysem tudok vezetni...juj majd szurkoljatok!
meg mindjárt megyek vezetni..ajaj...:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: ok akkor jó a holnap is :) Vagy Csüti....

Jeanner: küldd várom persze priviben :) és írok igen
csip-csip18
 
 


Csip! Telszám ment!

Bejni, én fénykoromban 10 kilómétereket futottam le, de hol van az már!!! :D én holnaptól akarok futni, ma edzésen vagyok, sötétben éjjel már nem rohangálok... de ennyi mozgás kell... majd meglátod, megszokod és nagyon jó lesz :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Ebben a ciklusban nem lettem terhes, túl szép is lett volna már az első hónapban. Elhatároztam, ha legközelebb is megjön, arra fogok gondolni, hogy nem baj, legalább egy hónappal előrébb vagyunk a ház törlesztésében, a tanulmányaimban stb. Egyébként féltem is egy kicsit a teherbeeséstől, mert annyira idegbeteg voltam az elmúlt hetekben, hogy azon agyaltam volna a terhességem alatt, hogy nem okoztam-e ezzel maradandó károsodást a babában. Úgyhogy mostantól semmi idegbetegség!!! :roll:
craven
 
 


jójó..de én csak fél évet futottam ám:D:D szóval én a 10 km-ert a büdös életben nem fogom tudni abszolválni:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jeanner: elmentve akkor :)

Craven: sajnálom, de nem szabad idegeskedni(mondom Én:)) de tényleg Én is probálok elszámolni 10 ig meg nyugtatni magam, nem egyszerű, mert az embernek vannk problémái, és ilyenkor aztán meg nem jó....inkább sírj egyet vagy egyél meg egy jó nagy szelet csokit :wink:
csip-csip18
 
 


Csip!
Csuriban az ujjam!
franci
 
 


Csip! Köszi, aranyos vagy... Én is nagyon kíváncsi vagyok a mai napi programod fejleményére.
craven
 
 


Bejni, akkor kussolok :D én asszem 2 évig futottam, a végén versenyre is akartak vinni, de én elvből nem járok ilyen helyekre...

Craven, szerintem a nagy agykontrollt kezd azzal, hogy kiürítesz minden ilyen hülyeséget a fejedből.. ha ideges vagy, ha gyógyszert szedsz, ha megiszol egy pohár bort, ha bármi, ez legalább a 8. hétig nem árt a babának, mert köldökzsinór sincs... aztán majd ráérsz utána aggódni érte, mert ez addig csak felesleges öngerjesztés...

Ja, és sírni jó, egyet értek Csippel!!! Ha magadtól nem megy, be a DVD lejátszóba egy jó nyálas filmet és hajrá!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:D:D

Csip: holnap is jó kettőtől:D szal mikorra tudsz fogadni?

Most jöttem vezetésből...háttöööö...kötve hiszem ezt a szerdai sikert...de akkor én is kiürítem az agyam, és rágyúrok arra, hogy sikerülni fog!

Amúgy a sírás tényleg megkönnyít! hajrá!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: holnap még rád irok, mert nincs itt a naptárom, de szerintem 80% jó :)
ok???Vagy még ma este irok ide :D
Lassan megyek majd jövök, 5 kor váltanak le, most már izgulok rendessen :)
csip-csip18
 
 


csip, oksa, akkor majd írj! Aztán hajrá szívhang! Nagyon izgulunk mi is:D:D
Juj olyan boldog estétek lesz:D:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


szerintetek szaunázni lehet ha esetleg már bent van a baba? mert ha este elmegyek futkozni, ott van szauna használat az árban..és nem tudom, hogy be merjek ülni, vagy sem....

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Craven, ne is idegeskedj, ki akar olyan helyre leszuletni, ahol idegeskednek? Senki. Nyugi, majd megoldodik minden ha jon a kis lelek!Drukkolok!!!!

Bejni, szaunazhatsz! Meg nem artasz semmit. Meg ugy elj, mintha nem lenne bent senki, kulonben nem fogod birni. Ne gorcsolj ra, csak elj, a baba meg majd jon, ha ugy latja jonak. :D :D :wink: Ne tegy ugy, mintha mar lenne bent valaki, ez a fontos. Csak lazan es akkor gyorsan jonni fog!!!! Drukkkkkk!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!

CSIPNAGYON NAGYON VÁRUNK A JÓ HIREKKEL, ÉS A SZÍVHANGGAL!!!!!!!
Vendég
 


Csajok,ideje belehúzni,igy hogy fognak a lúrkoink egymással játszani?????
Mindekinek belehúzni,ez parancs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apával mi is megszerettük tegnap egymást... :wink:

Amúgy peteérés jelek már teljesen eltüntek pedig elvileg ma van ...de nem fáj,nem puffedt semmi...lehet már túl vgayunk rajta!!!!!

Ilyenkor amúgy érdemes még próbálkozni...vagy baba szempontjából már esélytelen???
Vendég
 


Csajok,ideje belehúzni,igy hogy fognak a lúrkoink egymással játszani?????
Mindekinek belehúzni,ez parancs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apával mi is megszerettük tegnap egymást... :wink:

Amúgy peteérés jelek már teljesen eltüntek pedig elvileg ma van ...de nem fáj,nem puffedt semmi...lehet már túl vgayunk rajta!!!!!

Ilyenkor amúgy érdemes még próbálkozni...vagy baba szempontjából már esélytelen???
Vendég
 


Lanyus, ez jo kerdes. Errol mindenki mast mond es mast is olvasni. Van ahol azt irjak, hogy pe utani 24 oraban meg megtortenhet a fogamzas, van ahol, sot ez a valoszinubb azt irjak, hogy a petesejt 6 max. 12 orat eletkepes vagyis alkalmas a fogamzasra. Az a legtutibb ha kilokodeskor mar ott varja a katona!:) Csak hat fene se tudja ez konkretan mikor van. :? :?
Vendég
 


Csippp, nagyon gondolok Rad! Gondolunk Rad!!! Annyira kivancsi vagyok milyen konnycsorgas kozepette fogsz irni Nekunk!! :wink: :D
Vendég
 


Bogárka oksi, csak most azért izgulok, mert nem akarok szegénynek a hülyeségeimmel kárt okozni:D De akkor innentől csak úgy megyek előre és pont!

Lanyus! Bizony bele kell húzni...nálunk most férjpofa annyit dolgozik, hogy mire befejezi a munkát, már rég alszom:( úgyhogy most nem nagyon nyomulunk...bár az elmúlt két hétben kisnyuszisat játszottunk:D:D Meg úgyis mindjárt mensi, és nagyon(NAGYON) nyűgös vagyok! Hisztisrinyapina....:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Na, akkor hisztisrinyapina :D elore!! :D Es drukkoljunk Csippnek mar dokkernal van! huuuude izgi most Neki!!!!!!!
Vendég
 


Csip: nagyon várom én is a jelentkezésedet :D
El se mozdulok a gép elől addig :wink: nem engedem ide apát
Vendég
 


:D:D:D Jajaja, előre!

Én drukkolok:D:D

Még mázli, hogy külön gépünk van, ezért nem kell aggódnom, hogy arrébblököd:D:D (mármint az uram, nem csip:D)

jaj, valaki seggbe rúghatna, hogy menjek el edzeni:D:D Mert kezd elmenni a kedvem..még lehet, hogy 9ig ötször meggondolom magam:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


nem járt véletlenül valaki az Astoria Fitness Centerbe?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, emeld fol a valagad kesenyam es indulas van futni! Mire hazaersz itt lesz Csip is!!! Nyoooomaaaaaas!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


csak mert kíváncsi vagyok milyen (ezt az előbb akartam leírni, csak elfelejtettem:D )

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


de csak 9től mehetek:D mert akkortól van a pázmánybérlet:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


terhesség alatt nem szabad szaunázni! a meleg vérbőséget okoz, ami vetéléshez vezet. ugyanebből az okból kifolyólag sem ajánlják a terhesség alatti fürdést.

én így tudom.
sztem inkább vigyázz, nehogy baj legyen ;)


persze, ha nincs baba ( :( ), akkor lehet szaunázni! miért ne? az egyik legjobb dolog :)
belani
 
 


CSIP!
VÁRUNK NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PERSZE JÓ HÍREKKEL :D :D :D :oops: :oops:


ugye értem is így fogtok izgulni szerdán? :oops:
csak mert olyan jó dolog ha valaki(k) izgul a másikért... ráadásul a terhességemet igencsak kevesen tudják, rokonok közül is csak anyum és apum
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára belani 2010.10.11 17:36-kor.
belani
 
 


belani, köszi:D:D akkor most inkább kihagyom a szaunát, kockáztatni nem kell, aztán majd vasárnap kiderül, hogy beborul...vagy lassan lehet tesztelni is...áh nem akarok csalódni:D ezt a pár napot már csak kibírom...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani, igen így fogunk izgulni:D De te miért is mész szerdán? Már neked is ott a kis pocakmocak?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="bejni"]b írta:bejnielani, igen így fogunk izgulni:D De te miért is mész szerdán? Már neked is ott a kis pocakmocak?:D


öööööööööö :roll: :oops:
igen, 2 hete teszteltem. mármint holnap lesz 2 hete. de már mondtam :oops: :wink:
belani
 
 


jaj most olvasom:D Kisbabód lesz? :D:D:D Hát én erről lemaradtam...vagy már elfelejtettem? szégyen-gyalázat...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="bejni"]j írta:bejniaj most olvasom:D Kisbabód lesz? :D:D:D Hát én erről lemaradtam...vagy már elfelejtettem? szégyen-gyalázat...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


megyek, gyermekem hisztis :roll:
belani
 
 


nyaj,csúnya gonosz én:(
No de akkor most mesélj, hogyan is jött ez össze nektek ilyen hamar?:D vagy mióta vagytok rajta a tesóügyön?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


okok, jó csitítgatást..:D
és druukkk:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="bejni"]n írta:bejniyaj,csúnya gonosz én:(
No de akkor most mesélj, hogyan is jött ez össze nektek ilyen hamar?:D vagy mióta vagytok rajta a tesóügyön?:D

hát, ööö, nekem van/volt a pco-jellegű betegségem.
kezelés alatt jött össze.
amúgy febr. óta próbálkoztunk.

28-án pozi teszt, azon a héten semmit nem láttak még, pici volt a terhesség.

2 hét múlvára kaptam időpontot, mondván, akkorra már tuti lesz szívhang. és az most szerdán lesz :)

bocsi, tényleg lépek....................................
belani
 
 


jaa, hogy már február óta..huh..akkor türelmesek vagytok..
persze menj csak:D Én szórakoztatom saját magam:D(velem van tele az oldal)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: most hogy "mondod", nekünk is van 2 gépünk, csak a másik naggggggggggggggggyon lassssssssssssssúúúúúú, de azért imádom.........
Vendég
 


merree jáááááááársz csiiiiipppppppp? Nem ám egész este a szívhangot hallgatjátok:D Meg a képet nézegetitek:D Nem elvonni tőlünk az infóóót:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hát akkor katonáknak kiadva a feladat,de tényleg nem tom mikor is volt pontosan,a biztonság kedvéért minden másnap bujtunk össze,a aktonák ereje miatt!!!!
Majd meglátjuk!!!!
Már nem görcsölök rá,majd jönnek a tünetek,ha meg nem akkor,lezs majd olyan hogy bárcsak ne érezném...


BAlani!!!!!Szurkolunk szerdán,nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz szívhang!!!!!

Bejni,én is mennék edzeni d olyan lusta vagyok,pedig én 6 évig fociztam ,meg jazz balettoztam,de nem nagyon vágyom ennyi munka után ami 8 óra talpalás utána még hogy fussak vagy ugráljak!!!
Megvettem Rubint Réka: Bombajó kismam dvd-ét ,elkezdem azt aztán legalább megformáz mire idö van!!!!!
Vendég
 


na, látod citrin:D oda kell vonulni:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Belani: ahogy Bejni is írta, szorítunk Neked is
Meggyógyult már a kisfiad??????????
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?