Új privát üzeneted érkezett!

belani: ennyire késői lenne? biztos vagy benne? azért te most majdnem négy hét csúszásról beszélsz! a lényeg, h minden oké és a 12.hétig biztosan lesz több uh is és azok alapján tudni fogjátok a korát, hisz addig még nagyon pontos az uh.

gabi: de jó, h jelentkeztél!!! dobjál te is pocis képet. nekem nincs nagy hasam. több ismerősömmel együtt babásodok és nekik sokkal nagyobb. nálunk van helye, mármint nagy a csípőm, tud terjeszkedni.
örülök, h alakul az étvágyad!!! kilókkal hogy állsz? mikor mész legközelebb dokihoz???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a fertőzés miatt már "nyugodt" vagyok, mivel látott a dokim és tudom, h jó kezekben vagyok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: ennyire késői lenne? biztos vagy benne? azért te most majdnem négy hét csúszásról beszélsz! a lényeg, h minden oké és a 12.hétig biztosan lesz több uh is és azok alapján tudni fogjátok a korát, hisz addig még nagyon pontos az uh.

igen, ennyire késői.
mensi szerint már a 9. hétben lennék, de kerek egy héttel ezelőtt a doki azt mondta, max 4., nagyon max 5 hetes lehetek.
és azt is tudjuk, mikor készült a baba :oops: (szept. első 7végéje), ezért is mondom :D

okt. 13-án a dokim másik rendelőjébe megyek, ahol a legspeckósabb készülékkel van felszerelve a rendelő.
remélem, akkor már MINDEN JÓT látni fogunk! :D

most nagyon optimista vagyok.
szeretném ezt a babát.
egészségesen megszülni.

punktum. :D :wink:
belani
 
 

 
 

belani: ÉS MEG IS FOGOD EGÉSZSÉGESEN SZÜLNI EZT A BABÁT!!!!!
Dávid kistesóját!!!! :lol:
én is 13án megyek egy másik doki rendelőjébe!!!! biztosan szerencsés nap lesz mindkettőnknek!!! hányra mész? én 8.30ra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: ÉS MEG IS FOGOD EGÉSZSÉGESEN SZÜLNI EZT A BABÁT!!!!!
Dávid kistesóját!!!! :lol:
én is 13án megyek egy másik doki rendelőjébe!!!! biztosan szerencsés nap lesz mindkettőnknek!!! hányra mész? én 8.30ra.


ÁMEN!!! :D

bizony, szerencsés nap lesz. punktum :wink: mindkettőnknek!

én 9:20ra megyek :)


ja, még azt nem írtam, hogy: szept. 21-ei tesztem negatív lett, tehát nem lehet nagyobb a baba, mert akkor már kimutatta volna a teszt a terhességet.

a pozi teszt csak 28-án lett.
belani
 
 


Szijasztok!

Látom, babásodunk :D Belani, hatalmas gratula, és tényleg nem lesz semmi baj, a rutascorbin majd megfogja a bébit :)

Én húzok suliba :( pussz mindenkinek, nem tudom, mikor jövök...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ilyen hírek mellett nem lehet dolgozni: :D :D :D

Belani,
Nagyon örülök. Jól meglepet a kis pocaklakó. Gondolom téged is. A vérzésre figyelj!!! Nem játék. Progit valahogy pótolni kell. Nem tudom hogy a gyógyiban amit kaptál van e. Ha nincs egy kis palástfű tea is segíthet.
Dávidnak jobbulást.

Kati,
Szép a pocid! Az enyém is picike volt. És??? Legalább nem lesz csíkos.
A kolléganőmnek ikerbabákkal is pici volt a pocija. Még a télikabátját is be tudta gombolni, semmi nem látszót kabátban rajta. A babák 35-36 hétre születtek, és 2,2-2,4 kg-ok voltak.

Jeanner,
Kitartást a sulihoz.
Felfázás hogy van?

Gabi,
A terhes torna a világ legjobb dolga. Legalábbis terhesen ezt éreztem.

Lanyus,
A nagy könyv szerint 3 nappal peteérés előtt kell a lány babához akciózni. Lassabbak, de életképesebbek mint a fiúk. De ezek csak esélylatolgatások. A ciklus.hu is ez alapján számolja.

Bejni,
Jó vezetést! Hogy megy? Hol vezetsz?

Csip,
Merre vagy?
franci
 
 


[quote="franci"]B írta:francielani,
Nagyon örülök. Jól meglepet a kis pocaklakó. Gondolom téged is. A vérzésre figyelj!!! Nem játék. Progit valahogy pótolni kell. Nem tudom hogy a gyógyiban amit kaptál van e. Ha nincs egy kis palástfű tea is segíthet.
Dávidnak jobbulást.


köszi!

nem tudom van-e benne progi, de 3 különböző orvos is azt mondta, úgymond nem kell addig ezzel foglalkozni, amíg nincs görcs és erős vérzés.

nálam a barnázás/vérzés csak a wcpapíron látszódik, mikor megtörlöm magam, de ott is hálisten csak minimálisan, sőt, lekopogom az utóbbi 2 napban szinte alig volt :)

de köszi a tippet.

gondolom nem árt ha elkezdem inni(?)
úgyh ma veszek is :)
belani
 
 


Sziasztok....

Franci: itt vagyok :D

Belani: na szép kis teszt, majd ha lesz szívhang Én akkor Gratulálok, addig mennek a drukkok :D

Én jól vagyok ma baromi nehezen kelltem fel...tegnap főztem egy keveset, de enni nem ettem nagyon, mert végén semmit nem kívántam volt: lecsó, gombapöri, gulyásleves, borsófözelék :D
Ma szoli melo...Héétfőn orvos már bevagyok zsonga..
Tegnap azt álmodtam, hogy kislányom van...elmeséltem a páromnak aki, nagyon de nagyon fiú párti, hát nagyon nem barátkozzik meg azzal, hogy lánya is lehet, ő csak fiú képes csinálni-mondja....hát el vagyok keseredve, hogy nem akar megbarátkozzni a kislány gondolattal :( amúgy ha kislányról beszélünk, akkor ezt nem csinálhat azt nem csinálhat, szerinttem, féltené, de nagyon, nem fiuzhat, nem mehet buliba majd meg ilyenek..hát nehéz küzdés vár rám gy káttom...Remélem hamer megtudjuk majd a nemét, és lesz ideje felkészülnie mire megszületik....Nem sokára orvos, HÉtfőn :D Holnap vagy Pénteken meg jönnek a bútorok :D
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]S írta:csip-csip18ziasztok....

Franci: itt vagyok :D

Belani: na szép kis teszt, majd ha lesz szívhang Én akkor Gratulálok, addig mennek a drukkok :D


köszi a drukkot :D

én így mondanám ezt a mondatot :D "na szép kis teszt, mikor lesz szívhang Én akkor Gratulálok, addig mennek a drukkok "
bocsi a javításért, de én már csak ilyen OPTIMISTA vagyok :D :P

az én férjem kislányt szeretne, így a fiú után.
nekem tök mindegy... CSAK egészséges legyen! :D

te hétfőn mész?
wow!
izgi jövőhét lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
belani
 
 


Nem értem, most mit javítottál, igazándiból :D

Akkor most látot petezsákot???Mekorra volt???13-mész????Az is izgi :D Én igen 10 én megyek az első uh-ra :D
Már csak 5 nap, vagyis 4 mert a Hétfőt nem számolom, mert már megyek :D
csip-csip18
 
 


Jaj láttom már :D igen igazad van teljessen :D Reggel van még :D
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]A írta:csip-csip18kkor most látot petezsákot???Mekorra volt???

látott, bizony. 3 nap alatt majdnem 3 mm-t növekvő petezsákot :)
belani
 
 


[quote="csip-csip18"]J írta:csip-csip18aj láttom már :D igen igazad van teljessen :D Reggel van még :D

:lol: :lol:
belani
 
 


:D De mit mondot, mekkora volt a petezásk???Illetve akkor pontosan hány hetes napos voltál???

Bejni: Basszus, képzeld otthon hagytam az Uv-lámpát :( Így csak holnap tudlak megcsinálni :(
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]: írta:csip-csip18D De mit mondot, mekkora volt a petezásk???Illetve akkor pontosan hány hetes napos voltál???

csip, ejnye, nem olvasol :lol:

lentebb van, de leírom neked :wink:

szept. 28. pozi teszt, este 7,6mm-es petezsák.
okt. 1., Margit kórház, 9mm-es petezsák.

mivel még pici terhesség, nem tudta a pontosan kort megállapítani, saccolt, kb. 4 hetes voltam akkor.

és mivel tudjuk, mikor "csináltuk" (hű, de fura szó :roll: ), így tényleg nem lehet nagyobb.

:D


(amikor Dávidot vártuk, a legelső uh kb. 3-4 hetesen történt, akkor egy 4mm-es petezsákot láttak)
belani
 
 


Olvastam, de lusta voltam vissza nézzni most :) Értem...Érdekes...Mikor Én az elözővel voltam...10 mm petezsákot, 4 hetes 3 naposnak mondtak...és nálam semm volt akkor még szikhólyag se szívhang...
csip-csip18
 
 


Csip,
Örülök hogy megvagy!!!
A kajaundornak is. Az jó jel.

Csip, a következőket ne olvasd....



[size=7]Belani,
Nem megijeszteni akarlak, de májusban én is véreztem. Sajnos velem se foglalkoztak. És sajnos elvetéltem. Hétfőn még volt egy petezsák, csütörtökön meg már ömlött belőlem a vér. Akkor már nem lehetett segíteni.
Bocsi hogy leírtam, nem ijesztgetni akarlak, csak figyelmeztetni egy kellemetlen példával.
Teát tessék inni, még ha rossz ízű is.
[/size]
franci
 
 


[quote="franci"][ írta:francisize=75][size=7]Belani,
Nem megijeszteni akarlak, de májusban én is véreztem. Sajnos velem se foglalkoztak. És sajnos elvetéltem. Hétfőn még volt egy petezsák, csütörtökön meg már ömlött belőlem a vér. Akkor már nem lehetett segíteni.
Bocsi hogy leírtam, nem ijesztgetni akarlak, csak figyelmeztetni egy kellemetlen példával.
Teát tessék inni, még ha rossz ízű is.[/size] [/size]


franci, "köszi" de ezt most nagyon nem kellett volna :roll:

velem foglalkoztak, mindhárom orvos. mindegyik azt mondta, amíg ilyen pici a "vérzés", ennyit tehetünk... ráadásul mindegyik nyugtatott, hogy látott már pici "vérzés" mellett is megmaradt terhességet, egészséges babát.

nem értem, miért kell lelombozni a másikat, ha ennyire pozitívan áll a dologhoz?
nem vagyok tapasztalatlan. 3 orvosnál voltam. tisztában vagyok a dolgokkal.

azzal is, ha nincs baba, mi vár rám, mivel megkérdeztem.

1 hónapja meg a sógornőmék veszítették el a babát, mert nem volt szívhang.

na mindegy.
belani
 
 


Franci: nem olvastam, köszi, hogy oda írtad 8) :wink:
Átlapoztam...
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]F írta:csip-csip18ranci: nem olvastam, köszi, hogy oda írtad 8) :wink:
Átlapoztam...


én meg "köszönöm" hogy leírta nekem.

tudtam, hogy nem szabad még elmondanom. de hülye voltam.
tudhattam volna, hogy lesz negatív vélemény.
nekem nem erre lett volna szükségem... :roll:


bocs.
de ki örül ilyen véleménynek és figyelmeztetésnek? SENKI.
belani
 
 


Csip: mikor Annával voltam várandós, fiút álmodtam ....
Vendég
 


Citrin: igen ezt hallotam, hogy kislányal álmodsz fiú lesz, ha fiúval lány...Én 2 szer álmodtam kislánnyal, és akkor nem ébredtem fel meg semmi...egyszer kisfiúval és akkor rögtön kivert az ágy és kinyílt a szemem..Milyen érdekes... :shock: :roll:
csip-csip18
 
 


Belani: fel a fejjel, maradj optimista, mindenki más eset. :D ahogy látom szépen fejlődik, és ez a lényeg.
Franci biztos nem ezért írta neked, csak rosszul jött ki...abszolúte bebiztosítottad magad 3 dokival :!:
Vendég
 


Lehet egy bunkó paraszt vagyok. Ez van. De NEKEM jó lett volna tudni a progihiányról előre. Nem a vetélés után 3 hónappal egy meddőségi dokinál….. És 3 doki hajtott el a francba…. :arrow:
franci
 
 


Na, itt vagyok!:D

Megint forronganak a kedélyek! Ejnye-bejnye!:) Mindenki nyugodjon meg, a babásoknak egészséges babájuk lesz, a többiek pedig nemsokára babásodnak:D Egészen biztos!

Csip, nem para, én buziztam el a dolgot, szal most viseljem a következményeket...csak izgulok, mert az oktatóm szeret élcelődni, és hátha beszól, hogy szöszi (mert így hív) elbaltázta a körmét:D:D:D ezért kellett volna ma...de kibíírom:D

Gyerekek, ehhez szóljtaok hozzá! 10-kor keltem...nagyon durva...ja és már fél 10kor aludtam....szívem szerint már 8kor lefeküdtem volna...tisztára ki vagyok merülve
és tegyem hozzá, nem érzem magam kipihentnek...no mindegy...jaj tanulnom kellene még vezetés előtt...ajaj....nincs kedvem:D mármint tanulni..vezetni van, csak halálfélelmem van a 10-zel való száguldozástól, 20-nál meg ver a víz:D:D


Franci: mazsoláknál vezetek, a virágpiac mögött..egyenlőre még nem mondanék véleményt, túléltem én is, az oktató is, meg a többi mazsola is az első alkalmat:D szerintem ez nem rossz hír...de még nagyon félek a volán mögött, meg meglepő, hogy mennyi mindenre kell figyelni..

belani! Ne aggódj, csak továbbra is pozitívan, meg lesz az a baba! hiszen már csak egy hajszál választ el tőle:D


jeanner! mindjárt hétvége! hogy érzed mensi ügyileg magad? Ugye nem lesz? Drukk megy ezerrel!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: ragaszd le addig :D mondjuk az még jobban feltünik majd neki :D
Örülök, hogy ilyen vidám vagy :D
Na nem semmi, tavasz fáradtság vagy más ???:D :)
Ma mikor mész vezetni???
csip-csip18
 
 


:D ja, nem tudom mi van velem, mostanában jó kedvem van:D semmi sem tud kizökkenteni, pedig még ex is jelentkezett (mindig eltalálja, mikor épp boldogság van..), és mégis :D:D
Nem tudom mi ez a fáradtság érzet...pedig semmi olyat nem csináltam amitől le lehetnék merülve...tegnap csak vezettem, meg babáztam...de mire kiértem a barátnőmhöz, le akartam fordulni a székről:D közölte, hogy ha meg lenne ágyazva, azonnal lefektetne alukálni:D:D szóval reméljük máááás, és nem tavaszi fáradtság:D

2-re megyek...huhuh..:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Bejni vigyázz ne éld bele magad!
Most szeptember minden jelét produkéltam a terhessgnek...barnázás fáradság,mell de szerintem ez csak a tudatalatti ami csinálja, nagyon ritka hogyha összejön elsöre!!!!!
Én is azt gondoltam bizony abbahagyom és egyböl jön majd,aztán teltek a napok egyre jobban kötödsz valamihez ami még ott sincs...
Persze legyen ugy hogy te terhes leszel ...csak mondom nekem is fájdalmas volt a koppanás,hogy itt már nem én irányitok hanem valaki más...

Kati,semmi program itthon esz a fene...ilyen idöben semmihez nincs kedvem...majd hétvégén megyünk anyósékhoz majd ott jól elkényeztetnek :P :P :P :P

Akkor ezzel a ciklus huval jól befürödtetm,kicsit fura ,mert akkor nem nagyon van esélyem arra hogy rengeteg fiú után a családba(páromnál csak fiúk vannak)
végre egy kislány érkezzen... :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


köszi a támogató hsz-eket!

franci akkor ennyire jól ismered a palástfűt? én anno csak cickát ittam. megyek ma le, viszem le fiamat az orvoshoz, nagyon nem akar gyógyulni :( úgyh beszaladnék a patikába venni teát.

a málnalevél teát ismerem. a palástfű ehhez hasonló? mármint az elkészítése és a fogyasztása???


bejni mikorra NEM várod? :D
belani
 
 


okt 17-re nem várom..

lanyus nem élem bele magam:D Mellem nem feszül, meg semmi ilyesmi...a petefészkem fájdogál, de majd meglátjuk..amúgy ha jól emlékszem Ti csak egy hónapig pihentetek fogi után...nekünk ez 4 volt...szóval remélem ez számít:D
Ettől függetlenül jó a kedvem, miért ne lehetne? Jó lenne ha sikerülne, de ha nem, akkor majd legközelebb...persze amikor kiderül, hogy mi van, vagy nincs, biztos nehezebben fogom fel..de egyenlőre még így van...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: helyes :wink:
csip-csip18
 
 


Belani,
Csak le kell forrázni, valaki ízesíti mézzel, egy kis citrommal. És hatásos. Főleg ha most nincs is panasz. Napi max 2 pohár. Az első 12 hétben ajánlott.
És nem paráztatni akartalak, szépen növöget a pociban Dávid kistesója. :)

Bejni,
Lehet hogy sokat aludtál???
Én még most is félek a volán mögött, főleg parkolni utálok. Ja és a főutakat ne csípem, pl: Hungária, Nagykőrösi.

Lanyus,
Anno valamikor én 2 nap után produkáltam minden terhességi tünetet. Még a kaja is visszajött. Persze még kellett fél év mire Törpikém összejött.
Ja, és a mi családunk lányos család, anyumék 3 vannak lányok, lány unokatesóim vannak, férjem unokatesójának 4 lánya van. Unokatesóm babája lány lesz…. Nekem FIAM van.
A barátnőim meg figyelmeztettek, lehet csak fiam lehet. :D
franci
 
 


franci
köszi az infot. a mennyiséggel nem voltam tisztában. az elkészítésével kapcsolatban... 5-10 perc áztatás elég? vagy nem is kell?

őszinte leszek, de sztem tudod, nagyon rosszul esett... de mostmár mindegy.
a múlt hetem nagyon gázosan telt ezügyben, csak 3 napja vagyok ilyen optimista pocaklakó ügyben... de addig... még anyuméknak is elmondtuk, pedig nem akartuk még... ha bármi baj van, készüljenek fel, hogy Dávidra kell vigyázni. de nem lesz baj. ezt már eldöntöttem :D

bejni
lustálkodj, amíg megteheted :wink:

vezetés
én imádok, imádtam. körút, kőbányai út, autópálya...stb., viszont a parkolást a mai napig utálom :lol: pedig már vagy 4 éve vezetek.

terhességi tünetek
talán egy kis hányinger van most, más nem.
mikor Dávidot vártam, akkor sem egyből jelentkezett. megcsináltam dec. 16án a pozi tesztet, és jó ha csak jan. elején kezdett előjönni, ez tuti, mert emlékszem, a szilveszteri bulin semmi bajom nem volt. Úgyh volt vagy 2-3 hét a pozi teszt és a terhességi tünetek megjelenése között. Nekem émelygés volt anno, nem tudtam semmit enni, viszont a rókakoma az egész terhesség alatt csak 1x látogatott meg... Ami brutális volt, az a cicifájás... még a melltartót sem bírtam elviselni magamon, és fürdés után a törölközés... borzalmas volt. Annyira fájt.
belani
 
 


Belani,
Tudom, és BOCSI.
Csak tudod, az ember néha olyan hogy akiket kedvel, azt szeretné megóvni a bajtól.
Kicsit áztatni kell a teát.

Terhességi tünet:
Gergővel: Az émelygés kb a szívhangtól volt. Aztán jött 7-8 héttől a rosszullét.

Palástfű-tea:

A palástfű segít menstruációs zavarok, fehérfolyás, alhasi panaszok, hormonzavar és a klimaxos rosszullétek esetén, a kezdődő pubertás időszakában kedvezően hat a női szervezetre, cickafarkkal együtt alkalmazva. Hogyha fiatal lányoknál a menstruáció orvosi gyógyszerelésre sem áll be a havi rendszerességre, cickafarkkal keverve a palástfű (egyforma mennyiséget véve mindkettőből) egyenesbe hozza a dolgot. A palástfűnek összehúzó hatása van, igen gyorsan gyógyít, ugyanakkor használják vízhajtóként és szíverősítő szerként is, sebláz, gennyező sebek és elhanyagolt fekélyek esetén is. A női nemi szerveket, mindenekelőtt a méhet erősíti, így az anyaságra való felkészülés, valamint szülés előtt és után alkalmazható haszonnal.

Szülés utáni sérülések, nehezen szülő nőknél alhasi petyhüdtség esetén, koraszülésre hajlamos nőknél terhesség megtartásában, a méhszalagok megerősítésében igen sokat segít a palástfű. A harmadik hónaptól palástfűteát kellene fogyasztania minden olyan nőnek, akiknek ilyesfajta problémái vannak.

Vetélés: A vetélés megelőzésére a terhes nő az első trimeszterben igyon palástfű teát, így megelőzhető az embrió kilökődése.

Az ezüstös palástfű különösen elhízás ellen jó. Naponta 1-2 csészével elég meginni, hogy kedvező hatását kifejtse.

Teaként: 1 teáskanál palástfüvet leforrázunk 2-3 dl vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, majd kortyonként fogyasztjuk. Napi 2-3 csésze ajánlott.

Fürdő: 0,5 liter vízben forraljunk fel 4 evőkanálnyi palástfű levelet, majd szűrjük le, és a főzetet adjuk a fürdővízhez. Fehérfolyás, menstruációs fájdalmak, változókori panaszok esetén ajánlható.

Jó tudni: naponta 2 csészénél több palástfű-teát ne fogyasszunk, mert károsíthatja a májat! Lázzal vagy vérzéssel kísért hasmenés esetén forduljunk orvoshoz.
franci
 
 


Bejni!!!Szivböl kivánom legyen igy,tényleg!!!
Csak tudom nekem milyen csalódás volt!!!!
Sokan mondták az ismik közül hogy pont azért mert hamar probálkozunk fogi után ,hamar esek teherbe,és valahogy beleültették a fülembe!!!!
És mikor elkezdtem barnázi majd kiugrottam a börömböl,és két nap mulva pedig megjött...

Remélem baba zaklat odabennt és azért vagy fáradt ... szívből kivánom!!!!!

Ajánlom egy gólya hozzánk is kopogtasson!!!

Pároméknál húzos nagyon,anyujánka csak fiutestvére van,apuja 5 en fiuk,majd a párom testvére is fiu,és az ö gyerekei is fiuk!!!!
Nálunk az én részemröl vegyes,mindnhol 1 lány 1 fiu,de ami érdekes mindehol a fiú az idössebb,nah jó 2 helyen a lány,de 7ből 5 helyen fiúval indultak!!!!
Asszem eszélytelen vagyok...
Vendég
 


Hát nálunk az van, hogy a párom családjánál, anyós 2 fiú szült....anyuméknál... :D
Mamám 3 lány...Abból anyu 2 lányt ÉN és tesom... :)
Keresztanyum...1-1 lányt és ők is 1-1 lány :D és egyedül a nagynénimnek van 1 fia :D :D :D
csip-csip18
 
 


Ja és apukáméknál a mamám, 1 fiút aput :D és 1 lányt :)
csip-csip18
 
 


Na gyors megyek fözök estére apának valami gini kaját,aztán jövök ha addigra nem hal meg a gép,mert valamiért 5 percenként ujra kell inditani,asszem valami vírus!!!

Jók legyetek,semmi harc ne legyen ,itt mindenki támogatja és szereti egymást!!!OIlyan jó csapapt vagyunk!!!!!!ne már csajok,nem kell viszálykodni!!!
Örüljünk a babásodásnak!!!!
Vendég
 


Sziasztok
Atmentem zug-olvasoba, annyi jo hirt olvasok, hogy csak kapkodom a fejem! a vegen en leszek itt egyedul, aki meg probalkozik.
Belani, nyugodj meg! Ugyanezt ateltem amit te, ugyanigy vegigolvastam az osszes tanacsot, remhirt, amikor barnaztam 2 teljes heten at a 4.-tol a 6.-ig.
Tudtam, hogy terhes vagyok, de csak a 6.utan jutottam el ultrahangra es minden rendben volt.
Egyre kevesebb, majd halvanyabb lett es meg is szunt szepen.
Termeszetesen nem vagyunk egyformak, a palastfu tenyleg jo, es ha nagyon verzel, vagy faj a pocid menj is a dokihoz, de a lenyeg, hogy pozitivan!!!! Nagyon szurkolok ertetek!
Csip, mar nagyon kivancsi vagyok, hallod-e majd a szivet (vagy sziveket)!
Bejni mikor tesztelsz? Nekem amugy meg semmi tunetem nem volt hetekig a teszt utan sem, de megint azt mondom, mindenki mas....alkat.
(Utana meg ugy hanytam, mint a lakodalmas kutya 2 honapon keresztul)
Sajnos mi meg nem kezdhetunk. Mehtukrozest akar a doki, hogy lassa a mehemet belulrol is. Szerintem csak idohuzas es minden rendben van velem, de nagyon bizok benne, tudom, hogy igaza van es en vagyok turelmetlen.
Decemberig varni kell.
malna5
 
 


[quote="malna5"]S írta:malna5ziasztok
Atmentem zug-olvasoba, annyi jo hirt olvasok, hogy csak kapkodom a fejem! a vegen en leszek itt egyedul, aki meg probalkozik.
Belani, nyugodj meg! Ugyanezt ateltem amit te, ugyanigy vegigolvastam az osszes tanacsot, remhirt, amikor barnaztam 2 teljes heten at a 4.-tol a 6.-ig.
Tudtam, hogy terhes vagyok, de csak a 6.utan jutottam el ultrahangra es minden rendben volt.
Egyre kevesebb, majd halvanyabb lett es meg is szunt szepen.
Termeszetesen nem vagyunk egyformak, a palastfu tenyleg jo, es ha nagyon verzel, vagy faj a pocid menj is a dokihoz, de a lenyeg, hogy pozitivan!!!! Nagyon szurkolok ertetek!



Sajnos mi meg nem kezdhetunk. Mehtukrozest akar a doki, hogy lassa a mehemet belulrol is. Szerintem csak idohuzas es minden rendben van velem, de nagyon bizok benne, tudom, hogy igaza van es en vagyok turelmetlen.
Decemberig varni kell.


jaj de drága vagy málna! köszi! hát igen, ilyen történetek kellenek most nekem :D az tök jó h elmúlt! nekem is elmúlt (kopp-kopp-kopp), az utóbbi 2-3 napban szinte semmi nem volt, még barnázás sem :D de azért a palástfüvet ma elkezdtem... sztem tök jó íze van :D

Sajnálom, hogy neked/nektek még várnotok kell, de a doki sztem biztosra akar menni, a legjobbat akarja neked, hogy lássa, tényleg egy szép méhbe fog beköltözni a bébi :D
Ne keseredj el! :wink:
belani
 
 


Nem hiszem, hogy több szivecskét hallunk majd, mert sehol nincs a családban ikrek :) De megelékszem bőven, ha egyet is hallok Hétfőn :wink: :lol: :wink:
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]N írta:csip-csip18em hiszem, hogy több szivecskét hallunk majd, mert sehol nincs a családban ikrek :) De megelékszem bőven, ha egyet is hallok Hétfőn :wink: :lol: :wink:


AZT ELHISZEM!!! :D :D :D

nálunk van pici esély ikrekre, mivel férjem nővérének ikerlányai vannak :)

bár asszem akkor van inkább nagyobb esély, ha a nő családjában fordult elő ikrek.

de nekem is elég egy dobogó szívecske!!! :wink: :wink: :wink:
belani
 
 


Ja, nem azért mondtam lanyus..csak nekem pl. a dokim mondta, hogy ha várunk, jobb lesz...de majd kiderül...ezen most nem stresszelek, mert akkor meg rágörcsölök...

Jaj lányok..én imádok vezetni, de a büdös életben nem fogok megtanulni:D:D legalábbis úgy érzem, hogy nem brillíroztam ma a rutin pályán...nem is mondta az oktatóm egy szóval sem, hogy akkor bejelent vizsgára jövő hétre...hát rossz hír...de ez van...most beszéltem öcsémmel, hogy derítse már ki nekem otthon be lehet-e menni a rutinpályára hétvégén egy kicsit gyakorolni...mert nem lenne rossz, ha valamikor végeznék ezzel a feladattal is....

Azt hiszem egy kicsit elkenődtem...

Málna: tegnap utána olvastam, azt írják a 12-14. napon érdemes legkorábban tesztelni, mert akkor mutatható ki a hcg már vizeletből is, szóval még nem tesztelhetek..ma pont egy hete álltunk rá a babaprojektre...szóval ha az elsőből megfogant, akkor legkorábban jövő hét szerdán-csütörtökön érdemes...de ugye nem bizti, hogy az elsővel rögtön célba értünk, ha meg megvárjuk a többit, mire eltelik a 12-14 nap, már hétvége is lesz, addigra meg ugye nem várom a mikulást..szóval akkor elképzelhető, hogy megvárom,, hogy jön-e vagy sem a miki....

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jaj holnap Csütörtök remélem meghozzá a bútorok, mivel Hétfőn vissza szoltam a csajnk, hogy mi lenne, ha Csüt.mennék érte, mondta megprobálja, hátha addig megcsinálják :D jó lenne :DMert akkor én is ott lennék, és láttnám, ha valami nem jó, de remélem mindent jól megcsináltak rajta :D soha nem voltam még így, hogy bútort rendeltem...ráadásul kettőt, és egyforma húzat és eléggé megis bonyulítottuk az egészet :) Holnap 10 kor kell telefinálnom, hogy meghozták-e drukkoljatok, mert ha Pénteken hozzák Én nem tok ott lenni, mikor a párom átveszi, és jó lenne mág ott leellenörizzni, hogy minden stimmel-e olyan-e minden rajta, ahogy akartuk, és egy férfi, ha Pénteken megy és nincs ott a párja, Én, tudom, hogy ő nem úgy nézzi át a dolgokat, ahogy Én, és nem is foglalkozzik vele annyit amennyit Én....
csip-csip18
 
 


Csip! Ott lesz holnapra a bútor! Én tudom! És nincs apelláta..

Juj lányok, most elkeseredtem...mensi előjeleket érzek...pedig még másfél hét van addig...de most valahogy úgy érzem:( Hát ez rossz hír:( Nem kifejezetten vagyok boldog:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni:nincsen menzi tünet!!!PUNKTUM!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Bejni, nyugi. Mensi elott ebben a stadiumban meg nincs konkret terhes vagy nem terhes tunet. Szoval, mivel meg nincs hcg a szervezetedben ezert nem produkalhatsz semmilyen terhes jelet csak a megszokott mensi elojelek lehetsegesek. Miutan elkezd beagyazodni akkor valtozik at mensi tunetbol terhes tunetbe a dolog. Ne logassd azt a kis csinos orrocskad. Ha mensi jelet is erzel ez meg termeszetes, nem tudja meg a szervezeted, hogy kis megtermekenyult petesejt vandorol a mehed fele. Ez 7-8 nap, eztan kezd agyazodni es agyazodas 4.-5. napjan jon a hcg es eztan csak a terhes tunetek. Remelem ertheto amit irtam. Nyugi, meg barmi lehet!! Ezert a mensis tunet most meg mas nem is lehet. A szervezeted mensire keszul, most meg megegyezik minden a premestruacios szindromaval. Varj csak turelemmel. Ha pedig megsem baba, akkor sincs semmi baj!!! Puszillak!
Vendég
 


Hát csajok, mindenkinek küldök sok sok +++++++++++++ :!: :!:

Én most hulla fáradt vagyok, segítettem nagyimnak 10 mázsa fát a helyére pakolni. Még jó hogy nem kezdtük el a babaprojektet, mert akkor .... na 111.
Még a kis Annácska is segített, persze csak apró darabokat adott nekem, de közben hatalmasakat nyögött hozzá, hogy milyen nehéz. :D :D :D :D
Vendég
 


Ez a laptető hozzon mindenkinek szerencsét, leginkább a jövő hétre ++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?