Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Én úgy gondoltam, hogy csütörtökön-pénteken meg hétvégén otthon maradnék, de hétfőtől azért van dolgom bent sőt, utána is egész héten. Nem végzek fizikai munkát, az irodában pedig fel tudom akár polcolni a lábam, persze, ha nem tárgyaláson vagyok éppen. Állítólag sokat kell pihenni, de ez nem azt jelenti, hogy feküdni kellene végig. Azt mondják az okosok, hogy sajna nem ezen múlik.
Nagyon nagyon drukkolok az egyetlenkének, de azért csütörtökig még van idő...
Tényleg, Bari, Te nemsokára tesztelsz? Mikor is? Okt. 6-án?
Tiszta izgi, nagyon szurkolok :o
Etus, mi a helyzet veled, hogy vagy?
pusz
kisbaby
 
 


Hahó,

Barikám drukkkkk! Nem tudom, hogy miért a histeroscopia jön, de az jön. :roll:
Baby, drukkok egyetlenkének, pihizésben szerintem teljesen igazad van!

Etus?

Bodzássüti, ölelés Neked is!
zzafir75
 
 


Kisbaby! A laptető hozzon szerencsét! Holnap már csütörtök van:)))

Barikám drukk ezerrel!

Tegnap voltam UHU-n, vérömleny nagyjából felszívódott, úgyhogy ettől lehetne indulni. :))) ez a jó hír. A rossz viszont az, hogy a párommal beszéltem tegnap és jelenleg nincs abban a lelkiállapotban, hogy kezdeni akarna:((( Megértem őt, de azért nagyon csalódott vagyok. Majd még próbálok vele beszélni, de nem akarom nagyon passzírozni, mert annak általában rossz vége van. Csak már az én türelmem is véges....

Ölelés!
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok,
Tényleg, most én voltam laptetős, de az előzőnél Bari!
Hozzon mindkettőnknek szerencsét :lol:
Várom én is holnapot nagyon, majd megírom mi volt.
Bodzássüti, örülök hogy rendben vagy, ez jó hír, de a másik nagyon nem. Picit mérges is vagyok ilyenkor, annyira együtt érzek veled. Igen, ehhez két ember kell, nem lehet egyedül intézni a dolgokat. Próbálj vele beszélni, próbálj meg úgy érvelni, hogy neked testileg, lelkileg összehasonlíthatatlanul nagyobb tortúra az egész, mint neki.
Leszámítva persze az anyagiakat, de az mindkettőtöket érint.
Az én párom is nehezményezte, hogy miért kell már megint bejönnie a klinikára.... (egyszer spermavizsgálaton volt és vérvételen, utána meg a punkciónál volt ott). Szegény. Majd ha ráérek sajnálni fogom :D

puszi, és ne hagyd annyiban, persze csak finoman......
kisbaby
 
 


Szia Bodzássüti,

Most hogy olvasgatok az előzményekben, látom, mit írtál régebben, bocsi, így már megértem miért tart a párod az egész tortúrától.
Szurkolok neked, hogy megnyugtasd, és rávedd h kezdjetek minél előbb :lol:
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, örülök,h a vérömleny felszívódóban van :lol:
Érthető most a párod viselkedése, hisz az Anyuját veszíti el. Ők másképp dolgozzák fel ezeket, de bízom benne,h belátja majd hamar,h sajnos ez az élet rendje. Bízom benne,h rájön,h csak TE vagy neki és a közös babátok aki születik majd, így lesztek egy család. Biztos lassú folyamat lesz, de remélem révbe értek hamarosan! :wink:

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

KISMAMIK, megadrukkok!!!!!!! +++++++++++ Hogy vagytok amúgy? Remélem, hogy mindenki kicsattan az egészségtől!!! :):)

Bodzássüti, sajnálom, de muszáj türelmesnek lennünk. Kitartás!

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkot mindenkinek!
Az éjszakám nem volt tökéletes :( fájt a hasam és alig aludtam...amúgy minden OK velem!

Kisbaby, hatalmas drukk mára, bár szerintem már kismami vagy :lol: Gyere majd!!!

Etus, hol vagy? Volt UHU???

Zafír, Bodzássüti, nektek mielőbbi kezdést!!!

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre csak elkezdődött a suli és ilyenkor nagyon sűrű lesz az élet itt nálunk. Nekem szept. 3-án pénteken volt a leszívás és 6-án hétfőn a beültetés. 11 petesejt volt mind a 11 megtermékenyült, de hétfőre 5 jó maradt és kettő szuper így úgy döntöttünk(igaz csak 1-et szerettünk volna), de végül a két legjobb ment vissza a pocakomba. Igazán azért is akartam írni nektek, mert olvastam a tesztelés dilemmátokról és sztem érdemes én többet is csináltam, meg az Ildi is akivel együtt voltunk a leszíváson és tartjuk azóta is a kapcsolatot. Tehát a beültetés hétfőn volt, pénteken teszteltem és negatív lett, de azután hétfőn is(beülti után 1 héttel)és már nagyon halványan pozitív volt kedden pedig már egyértelműen. Ildinek is. Engem nagyon megnyugtatott és könnyebb volt a várakozás a pénteki vérvételig. Aztán hál'istennek a vérvétel is igazolta a terhességet. Múlthét pénteken volt uh és már 10-10mm mindkét baba nekem és Ildinek is. Vass dr. pedig azt mondta, hogy most nagyon jól sikerült mindenkinél beágyazódtak a babák akik mostanában voltak beültetésen. Jövő hét pénteken ismét uh elméletileg akkor már dobogó szíveket is látunk.
Remélem sikerült bíztatást adnom és nagyon szurkolok mindegyikőtöknek.

sziasztok Dóri
ndora77
 
 



upsz, nem ide akartam :oops: de ha már így sikerült, akkor bemutatom a cicánkat :lol:

bari6
 
 


Dóri, nem semmi!!! Kösziiii ezek aztán a jó hírek! 2 babó is :lol: :lol: :lol: Remélem követem a példádat! Jaj azt hiszem jó napunk lesz ma is :lol:

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Dóri, de jó hogy ilyen pozizív hírekkel jössz, köszönjük! Szuper! És mindkettő megtapadt? Annyira jó! :D :D
Nekem is mondta Vass doki, hogy most sok kismami van. Én is kipróbálom a tesztet sztem a vérvétel előtt :D Volt még vmi jel esetleg? Cicifájás, ilyesmi....?
Bari,
Irtó aranyos a cicád, nekünk egy tündéri kiskutyánk van, imádjuk.
Etus? Van fejlemény? UH?
Én már itthon pihizek, reggel visszakaptam egyetlenkémet :D
Vass doktor szerint szuper embrió minden szempontból, 8 sejtecskés, és gyorsan osztódik. Ezen nem fog tehát múlni a dolog...Úgyhogy terhes lettem :D :D így fogom fel, mert másként nem lehet hozzáállni. október 11-én kell mennem vérvételre.
Puszilok mindenkit,
Kisbaby
kisbaby
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem tüntem el olvastalak benneteket csak valahogy összeszaladtak a dolgok. :lol:

Dóri gratulálok a babákhoz!!!! Szuper!

Bari bírod még tesztelés nélkül, bár én sem teszteltem vérvétel előtt. Egyébként nekem is fájt a hasam. Észrevettem, hogyha nem pihenek akkor többet fáj. Édes nagyon a cicátok. Nekünk is van 7 db. Itt születtek nálunk az irodában.

Bodzássüti remélem, hogy a sors megsegít benneteket és mihamarabb túl lesztek ezen a nehéz időszakon.

Kisbaby gratula a mai naphoz!!! Nagy nap ez a mai! :lol: :lol:

Zafír te annyira drága vagy, hogy mindenkinek drukkolsz!
Már nagyon szeretnék neked drukkolni!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nálunk az a helyzet, hogy holnap kell mennem Uh-ra. Megnézzük mi a helyzet. Szerintem minden nagyon rendben van!!! Fő a pozitív hozzáállás!!! Ha végeztem írok nektek!!

Puszillak benneteket sokszor!
etuspocok
 
 


Kisbaby küldöm neked a babaragacsot :lol:

Kép

Etus, drukk holnapra :lol: és várunk majd!!!

bari6
 
 


Sziasztok Lányok!

Micsoda szuper hírek! Nem is tudom, kinek gratuláljak:))) Úgy látszik megindult a babagyár:)))
Köszönjük, hogy megosztjátok, mert reményt ad nekünk, várakozóknak...

Nálunk a hír az, hogy anyósom tegnap délután elment... Isten nyugosztalja!

Lányok, megy a drukk és a babaragacs mindenkinek!

Ölelés!
bodzássüti
 
 



Bodzássüti,
Én is csatlakozom Barihoz. Őszinte részvétem.
kisbaby
 
 


Bari,
köszönöm a babaragacsot :lol:

Küldenék én is neked, de nem tudom, hogy kell, ígyhát akkor szóban drukk neked. Már csak pár nap, nem?

Etus, gyere holnap hogy mi volt, de bizos minden ok.

Nekem meg fájdogál a hasam picit. Nem nagyon, de azért érzem, hogy volt ma valami.

Puszi
kisbaby
 
 


Köszönöm lányok!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Bodzássüti nagyon sajnálom a történteket, de mindenkinek jobb így. Idővel majd könnyebb lesz!
A Nagymamám mindig azt mondja, hogy "Az idő a legjobb fizető. Mindent meghoz és mindent elmos".
Majd egy édes kisbaba kárpótol benneteket mindenért.

Voltunk ma Uh-on. Minden nagyon szuper! Jelen állás szerint 2 petezsák van. :lol: :lol:
2 hét múlva újra kell menni Uh-ra, akkor már szívhang is lesz.
Nagyon izgi, hogy akkor most mindkét lencsike megmarad-e.
Majd az idő eldönti!!! :lol: :lol:

Remélem jól vagytok!
Bari szerinted fogsz tesztelni?

Írjatok mi van veletek!

Puszi nektek sok!!!
etuspocok
 
 


Etus, ezek szuper hírek!!! Nektek is 2 babóóóó jupiééééé
Érzel valamit? Kapsz még progit?

Én egyenlőre nem tesztelek, próbálom kibírni :wink:

Mára is jutott jó hír :lol: :lol: :lol:

bari6
 
 


Barikám kitartás, hogy kibírd vérvételig. :lol:

Duphastont kapok 2x1 -et és Crinone hüvelygélt.
Hogy mit érzek? Különösebben semmit.
Időnként érzem a hasam, meg éjszakánként érzek egy kis mellfeszülést.
Bízom benne, hogy a hányinger elkerül messzire!!! :lol: :lol:

Te érzel egyébként valamit?

Puszillak sokszor!
etuspocok
 
 


Etus,

Gratulálok!!!! De jó! Gondoltam ma rád, hogy mi volt az uh-gon.
Én is kérdezem, hogy hogy érzed magad?

Bari,
Te hogy vagy, pocid? Az enyém fájdogál, különösen, ha nem fekszem, akkor.

puszi
kisbaby
 
 


Etus, most frissítettem, látom, h már válaszoltál is
kisbaby
 
 


Sziasztok lányok!

Bodzássüti, őszinte részvétem! Párod hogy van?

Dóri, Etus, Bari, Baby, hatalmas DRUKKOK! Micsoda babásodás, és milyen szuper hírek???? HALK GRATULÁK!

Bari, nagyon drukk, hogy vidd tovább a babás vezérvonalat, szorítok nagyon!
Etus, szuper, hogy két kis petezsákocskád van, már én is alig várom, hogy ránk mikor jut a sor a szívhangocskák figyelésénél, és akkor majd Ti drukkoltok nekem, remélem, hogy hamarosan!!! :)
Baby, drukk az erős kis egyetlenkének, pihenj sokat és csak pozitívan!!!
Dóri, Neked és Ildinek is gratula!

Ti egyébként meddig tervezitek az intézetben a terhesgondozást? Maradtok végig?

Puszimuszi mindenkinek, Bodzássüti, hamarosan mi következünk, ÖLELÉS
zzafir75
 
 


Sziasztok!

De jó! Szuper hírek!

A párom hullámzóan van... hol jobb, hol rosszabb... de gondolom, mindenki így van ezzel ilyen helyzetben. Úgy értem, látványosan nem omlott össze, de azért belül biztosan.

Az, hogy ránk mikor kerül sor, nem tudom, de az az igazság, hogy én már elvesztettem a türelmemet és azt hiszem, hogy feladom. Most éppen elfogyott nálam a készlet pozitív gondolkodásból. Különösen akkor nehéz, amikor mindenkinél ennyi jó hír van! Félreértés ne essék, nagyon örülök Nektek, Lányok, csak nagyon szeretnék ebbe a körbe én is beletartozni. Tudom, hogy ebben a helyzetben ez borzasztóan önzőnek hangzik és biztosan az is. De a közös életünkben már annyi rossz volt, annyiszor volt, hogy fel kellett adnom a saját céljaimat, hogy éppen várnom kellett arra, hogy Nála történjen valami, hogy most már tényleg türelmetlen és önző vagyok. Belülről érzem a sikolyt, hogy mikor már végre....

Ölelés mindenkinek és megy a drukk és babaragacs!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nekem is fájdogál a hasam és a cicim, de ezek simán lehetnek a utrótól meg a duphastontól :? legalábbis nekem ezt mondták.
Az igazat megvallva a cicimet én is este érzem jobban, egyszer volt,h úgy hasogatott,h csillagokat láttam.
Én szedek magneB6-ot,h ne görcsöljek, naponta 3x2 szemet

Köszönöm a drukkot mindenkinek és persze én is drukkolok nagyon mindenkinek!

Zafírom, nagyon szurkolok,h tényleg hamarosan mi izguljunk majd érted!

Bodzássütim, írtam privit ;) Kérlek ne add fel, egy barátnőm mondta mindig,h LESZ EZ MÉG ÍGY SE!!! :lol: :lol: :lol:

A kismamiknak és a kismami jelölteknek, tehát mindenkinek :lol: csodálatos hétvégét kívánok!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Babaragacsok minden kismaminak!

Bodzássütim, ne add fel, hamarosan mi következünk és belépünk a körbe! Bízom benne, hogy hamarosan kezdhettek és akkor minden jóra fordul!

Ölelés, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Drága Bodzássüti!
Köszönöm, hogy így szorítasz értünk! Azt gondolom, nem Te vagy az önző. Tanácsot nehéz adni, mert nem ismerem az összes körülményt.
De nagyon, nagyon szorítok érted, hogy a párodnak ugyan olyan fontos legyen a baba, mint neked. Most nagyon nagy gyászban van, érthető. Mégis: tovább kell lépni, és a leendő babára koncentrálni, mert ez az élet rendje. És ebből nem szabad engedni, nincs kifogás.
Hajrá, csak ügyesen, finoman, biztos megérti a párocskád. És nem feladni!!
Puszillak!!

Bari,
Nekem csak a beülti napján, meg utána fájt a hasam. Ma már semmit nem érzek, csak hányingerem van, gondolom a progi pótló gyógyszerektől. Neked mikortól fájdogált a hasad?
pusz
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Édesek vagytok! Köszönöm! Majd meglátjuk, hogy mi lesz.... ma beszéltem vele, azt kértem, hogy gondolja át holnapra, hogy elkezdjük-e, vagy sem, mert én nem szeretnék tovább halogatni. Szerencsére nem vágta be a durcit és nem mondta, hogy egyáltalán nem akarja az egészet. Felvetette azt is, hogy esetleg halasszuk januárra a dolgokat, szóval úgy érzem, hogy maximum januárig halasztanánk. Nem örülnék ennek sem, de legalább nem örökre.... azért még a január is belátható távolság, ráadásul nekünk most tényleg nagyon húzós időszak jön a munkánkban. Szerinte jobb lenne ezt az időszakot előbb letudni és utána nyugodt körülmények között kezdeni. Szerintem meg nem, mert ugyan tényleg sok lesz a munka és tényleg stresszes is lesz, de legalább a gondolatokat lesz ami lekösse, és nem fixálódom annyira az agyalásra.
Mi illatszerrel és ajándékkal foglalkozunk, úgyhogy valóban ez a csúcs-szezon, január meg ilyen szempontból nyugi-béke. Mi a saját üzletünket csináljuk, tehát a munkahelyi stressz nem az a fajta, amikor egy idióta főnök vagy hülye kollégák idegesítenek. Ez inkább pozitív stressz, mert látod, hogy a munkádnak van eredménye, ellentétben az év többi részével.

Mit gondoltok? Számít a sikeresség szempontjából?

Ölelés és drukkok!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, szerintem lehet abban valami, hogy egy nyugisabb időszak talán kedvezőbb lenne a rajtolásnak... Eleve az elfoglaltságok miatt, UHU, vérvétel, punkció, beülti - nem tudsz tejes gőzzel dolgozni. Másrészről a hormonok miatt az ember ilyenkor kicsit fáradékonyabb, ingerlékenyebb, szóval... lehet azért a januárnak több előnye is.
Nekem mondjuk a munkaterápia beválik, akkor kevésbé görcsölök a kezelésen, de azért nem biztos, hogy egy ilyen hajrás szezonban bevállalnám a kezelést. Örülök, hogy max. január és kezdés, tudom, mi NŐK ebben nagyon türelmetlenek vagyunk.

Ölelés, pocaksimik, DRUKKOK!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!

Igen, biztos van előnye is.... csak olyan messze van! Én is úgy gondolom, hogy nekem segítene a munkaterápia. Ami az elfoglaltságokat illeti, szerencsém van, mert én 10re járok dolgozni, úgyhogy előtte sokmindent el lehet intézni. Na persze, ha időben felkelek:)))

Nálatok akkor max. januári kezdés lesz? Jól értettem?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

A párom ma azt mondta, hogy kezdjük el!:)))) Úgyhogy szerdán mennem kell megint harmadik napi UH-ra. (boa) de most még ennek is örülök!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!!
De hát ez nagyon szuper hír! :D :D
De jó! Gondoltam ám, hogy rászánja magát előbb-utóbb, de hogy ilyen hamar... Akkor mostantól együtt izgulunk Veled is.
Kihez fogsz menni?

pusz
kisbaby
 
 


Bodzássüti, jupiéééééééé :!: :!: :!:
Nagyon örülök, huh akkor ez most már beállítás lesz???

Pusza

bari6
 
 


Köszönöm Lányok! annyira boldog vagyok... (tudom, hogy most gyász idején nem lenne szabad, de már majdnem három éve küzdök ezért, sőt, ha úgy vesszük már inkább 5....)

Kisbaby! Szakács doktorhoz megyek, eddig is hozzá jártam.

Barikám! Nem tom mit jelent a beállítás :oops: Most még csak az egy hónap fogamzásgátló lesz. Erre gondoltál?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Bodzássüti annyira örülök, hogy mégis elkezditek!!!!! :lol: :lol:
Gyász ide vagy oda azt sajnos nem szabad elfelejteni, hogy az élet megy tovább és ha valamiből kevés van ezen a földön akkor szerintem az az IDŐ. Olyan gyorsan elrepülnek az évek és ha minél többet szeretnél a gyerekeiddel tölteni akkor bizony időben kell kezdeni.
Nagyon sok sikert kívánok Neked előre is és kitartást!!!!!!

Bari Te most mész pénteken vérvételre ugye?
Hogy érzed magad?

Kisbaby és Te hogy vagy? Érzel vmit?

Zafír az idő neked dolgozik! Lassan Te is kezdhetsz!!! :lol:

Puszi nektek sok!
etuspocok
 
 


Bodzássüti, a beállítás az mikor a gyógyszeres lapot kapod meg :) de akkor te longos vagy :) húúúú, remélem Karira nektek is lesz majd ajcsi a fa alatt :lol:

Zafírom, Te jössz! Apaeredmények JÓK lesznek és indulhattok ti is :!: :!: :!:

Pusza mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Köszönöm Etus!:)))

Igen, Barikám! Azt mondta Szakács doktor, hogy mivel jók a hormoneredményeim, longos leszek. Ezt egyenlőre nem tudom még értékelni, mármint nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz... de azt mondta, hogy ez az alapeset.

Barikám! Mikor tesztelsz?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Drukk a kismamiknak, hogy vagytok?

BABARAGACSOK, Barikám, hamarosan Te is tesztelsz, drukk, Baby Nektek is!!!

Bodzássüti, de jó hírek, hajrá, hurrá!

Nálunk szerintem már csak jövő évben lesz kedzés. De ki tudja...


Pocaksimik, puszi
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!:)))

Holnap délelőtt megyek 3. napi UHU-ra és remélhetőleg beindul a gépezet:)))
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

De jó, hogy így beindultatok :D
Etus, tulajdonképpen jól vagyok, nem görcsölök, néha érzem a hasam, nagyon fel vagyok puffadva. Más nincs, ma vagyok ET.+5.napon, dolgoztam ma már, de csak óvatosan.

Zafír,

Köszi a drukkokat, mihamarabb kezdjetek!!!!

Bari,
Drukkok neked is, Te tesztelni fogsz, vagy vérvételre mész?
Dévisz megvárja, míg a tesz kimutatja?

Nekem jövő hét hétfő a vérvételem időpontja, egy örökkévalóság.

Puszi lányok,
Kisbaby
kisbaby
 
 


Kisbaby!
Nem irigyellek, nagyon hosszú így a várakozás! Te akarsz előtte már tesztelni?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Dévisznél úgy van,h reggel teszt, utána teló neki és elvileg berendel,h megnézzen minket. Ő 21 napra csináltatja a tesztet, nem szereti,ha korábban tesztelünk...

Drukk mindenkinek!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Barikám!

... és benned nem dolgozik a kisördög? :lol:
bodzássüti
 
 


Sziasztok !

Bodzássüti, nem hiszem, hogy fogok tesztelni előtte, na jó max. vasárnap :D
Most különben is sz@rul vagyok, tisztára olyan, mintha most azonnal megjönne a mensim. De nem fog!
Holnap gyere, hogy mi volt!

Bari, lehet, igaza van Dévisznek ebben, az a biztosabb, ha ráhagy igy kis időt. Nálunk már ET+11.napon vérvétel van, ezért gondoltam, hogy max. előtte egy nappal tesztelek, mert még előbb nagyon korai lenne. Bár, Nórinak 9. nap kimutatta, igaz, ikreket.
Nekünk meg egyke van bent :D

Most mesélte egy barátnőm, ikrei vannak, Kaális volt, hogy volt ott egy 40 körüli csajszi, 1 babót kapott vissza. Háát az uh-gon meg szóltak neki, hogy most meg kettő van bent :D A kis sejtecskéje kettévált, és ennek már 3 éve, megszülettek az egypetéjű kislányok :lol:
Aranyos, nem?

Jó éjszakát nektek!
kisbaby
 
 


Ez tényleg aranyos történet:)))

Persze, hogy nem fog megjönni, kapaszkodik Ő rendesen odabenn!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, voltál ma? Mi volt, mesélj...
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Igen, voltam ma, megvolt az ultrahang és a biztonság kedvéért egy vérvétel is. Remélem, hogy a hormonjaim most is rendben vannak, vagy esetleg még jobbak:)))

Egyenlőre megkaptam a fogamzásgátló adagomat és a Suprefact (?) injekciómat, amit majd 20-tól kell beadnom esténként, utána pedig 28-án kell mennem megint UHU-ra.

Megkérdeztem Szakács doktort, hogy a múltkori rossz hormoneredményhez képest az esélyek javultak-e szignifikánsan és azt mondta, hogy igen, most minden rendben, csak az elzáródás van akadályként nálam.

Most csak ennyi, majd még inzulinos tűt kell beszereznem az injekcióhoz. Kicsit meglepődtem ezen, mert azt hittem, hogy előre betárazott, csőre töltött cucc lesz, de nem. Nem baj, megint erőt kell vennem magamon, hogy megszúrjam magamat, ráadásul hasba döfjem magam... de én egy hős vagyok és megoldom:)))

Ölelés mindenkinek! és természetesen megadrukkok!
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?