Új privát üzeneted érkezett!

húú csajok milyen jókat eszünk ma!!! eddig mindegyiket imádom. sajnos úgy tűnik a töltött káposzta nem szeret mindet, mert a hétvégén az volt és irtózatos gyomorégésem lett, pedig imádom.
ma halászlevet főzök aranygaluskával.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, az is szuper :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok
Nagyon szep fotokat tettetek fel, latom Kati ma megy ultrahangra, maj irjal!!! Amugy gyros-t fozok ma, meg vettem hozza felkesz pitat. Es persze csinalok Tzaziki martast is.
Hat az en gorbem sem tul jo, most nezegettem, mi csak jovo honaptol kezdjuk az akciot, de jo lenne, ha addigra beallna a dolog.
Bejni gratula a laptetohoz! :lol:
Latom nem egyedul gyurunk harmadikra, szia Egcsi es Heno!!
En is hasznaltam Lh tesztet, es nekem sosem mutatta ki a napokat, meg abban a honapban sem, amikor terhes lettem!!!
Neked Heno hany evesek a gyerekek? Fiuk-lanyok?
malna5
 
 

 
 

Málna, nekem is ez a bajom az ovu teszttel, vagy mutatja, vagy nem, de peteérésem meg tuti van, különben mitől menne fel a hőm? Mindig belázasodom ciklus második felére? Am szerintem nálam most is készül valami, mert fázom reggelente...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Mindenkinek
Jeanner - en hagytam a fenebe az ovutesztelest, elkezdtem reggel agyban merni a hot (honaljban), szepen egy negyzetracsos papirra ravezettem es total jol latszott az a nap, amikor ovu volt.
A babatervezok-on elmagyaraztak hogy kell ertelmezni, de nagyon egyszeru es nagyon megbizhato, terhes is lettem pitt-patt.
(6 honapig probalkoztunk elotte). Ekkor derult ki, hogy az ovum eleg koran, a 10-11-12.napon van, emiatt nem sikerult korabban.
Most szaladok, iszok egy cickafarkot, hatha megjon mar vegre!!!!
malna5
 
 


Málna, én is hőmérőzök ;) de nekem 15-16-17. napon van ovum általában... szóval lassan aktuális lesz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy nem jöttem de éjszakás voltam,meg csütörtöktöl vasárnapig megint az leszek...
Nagyon szépek az esküvöi fotok,én is teszek fel...én sem akarok kimaradni...
Kép Kép Kép Kép

majd még jövök mindenképp,csak jönnek anyumék Szombathelyröl,és hozzák az uj kutyust!!!
Vendég
 


Lanyus, igazán szépek vagytok!!!

Milyen új kutya?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Egy kiis boxert kapott anyum,mert a másik kutyát valószinű valaki elvitte tölük,ugyhogy hogy ne legyen egyedülkapott egy csaj boxert:)
Mayát :D :D :D
Majd teszek fel róla is kéoet
Vendég
 


De szupi :) azt hittem, nektek lett kutyusotok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


itt a kiskutyus ,nagyon cuki volt!!!!


Kép
Vendég
 


Amugy nálunk semmi nics,amint tudjátok megjött,ennek nóegy részt örülök mert annyi ismerös mondta hogy fogamzásgátló után meg sem jött nekik vagy össze vissza,de ugy látszik nálam odabent minden okés,ugyhogy ennek egy részt örülök.
Majd nekiállunk ebben a hónapban még jobban ,nem adjuk fel,ugyis jönni fog.
Túl szép lett volna ha még elsöre sikerül is a baba.De majd jön.
Azt szeretném ha decemberre már babás lennék és akkor azt találtuk ki hogy a nagyszülök karácsonyra egy bekeretezett ultrahangképet kapnak akkor tudják majd meg,hogy mami-papi lesznek!!! :D :D :D :D

De csajok öszinte leszek,egyre jobban félek a munka miatt,mi van ha a nagy terheléstöl nemtudok majd terhes lenni???
Vagy ha terhes leszek nem fogok ártani a babának ezzel a környezettel???
Sokat kell emelni,tegnap is nem volt kemencés este igy a dagasztóval én mentem vetni,mondtam is neki szeremncséd hogy egyedül avgyok mert ezt nem csinálnám,mégis 10-15 kg emelek és bizony pont hassal emelek...
Kicsit tartok emiatt,vagy szerintetek kérjem ki orvos tanácsát,lehet hoigy fölöslegesen aggodom.
Persze ha terhes leszek,visszafogom magam,de sajnos mindent én sem tudok megelözni,mégis csak a munkahelyem...
Vendég
 


Tényleg édes :)

Én megkérdeznék erről egy dokit... ő talán okosabb...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
A mai napon is fájt a fejem. Soha nem voltam fejfájós, tényleg vennem kéne omegát hátha segít. Egy élő időjárás jelentés vagyok. :D :D
Megjött a toxo eredménye, negatív, még nem estem soha át rajta, úgy hogy vigyáznom kell. De furi, mert én nem vagyok az a nagy higénia mániás és hát volt régebben olyan is, hogy véletlenül belelépett a Panka a földes lábával a számba.... A lényeg, hogy most ne kapjam el a többi meg nem számít.
Kati: Oltással hogy állsz?
Lanyus: Tündéri a kiskutyu. Szerintem is kérdezd meg a dokit, hogy biztos nem árthatsz a korai szakaszban a terhességnek. Szép ajándék lenne az uh kép. :) Én is valahogy így terveztem, hogy majd az első uh kép után mondjuk el, de hát közbeszólt a rosszullét.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


hahó lányok?

Tud valaki valami nagyon jó autósiskolát BP-en? Mert ez a csigajogsi...hát...a KRESZ ugye meg van, de mindenkitől csak rosszat hallok, és az oktatók...hááát...rákerestem az egyikre a neten..borzasztókat írnak..a másikat felhívtam..legkorábban 2 hét múlva vállal..aztán mikor elkezdtem azt mondták 5 hét alatt kezemben lesz a jogsi...3 hetet kellett várnom a KRESZ-viszgámra..+2 hét mire az oktató foglalkozik velem..az már alapból 5 hét, ja és azt mondja nekem: az egyáltalán nem biztos, hogy 9 óra után le tudom tenni a rutin-vizsgát..hát basszus..azért van h megtanítson, nem azért, hogy már az első találkozás előtt elvegye a kevem...
grr..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok!!!

itt vagyunk!!!! úgy vagyunk, hogy nem tudunk többet, mint a múltkor!. a gyerekem a mai uh-on hátat fordított és úgy mocorgott, h megállíthatatlan volt. semmit nem látott a lába között. vagyis nagyajkakhoz hasonlót, meg vagy kukit, vagy köldökzsinórt. azt mondta, még mindig nem meri kimondani, mert a lányból még lehet fiú, de ha kimondja, h fiú, akkor az már nem lehet lány.
de a méretei és a "viselkedése" alapján tutira lány. anyukája génjei.
először a fejét mérte, ami 4 cm és ez alapján 17+3 nak írták, de utána megmérte a combcsontját, ami 3,2 cm volt és ez 18+6nak felel meg.
de minden belefér korának. egyébként mindene megvan, mindene a helyén.
holnap jelentkeznem kell egy kórházi uh-ra biztos, ami biztos alapon, h lássanak másik géppel, másik orvos is.

a lényeg, h minden oké.

sajnos képet nem tudok tenni, mert megint videot kaptunk, de én bevallom, h semmit nem látok rajta, pedig mutogatta, h ez a lába. mondom neki, h értem én, meg látom, csak nem tudom, h honnan hova megy. Laughing

16án bepótolom a 4d-s képekkel.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lanyus: szerintem is beszélj a dokiddal! én úgy gondolom, h azonnal veszélyeztetett leszel, amint kiderül és fel kell menteni a munkakörből, vagy táppénzre kellene menned de a dokidat kérdezd meg.

gabi: sajnálom a fejfájást! én is most akarok omega 3at elkezdeni szedni. állítólag a babák okosabbak lesznek! mondjuk úgy tűnik az enyém már elég "fifikás".
oltást az én dokim ellenzi, így nem oltatok. és úgy tűnik tavaly is nagyobb volt a füstje, mint a lángja. te???

bejni: holnapra megkérdezem neked az unokatesóm egy nagyon jó helyen tanult vezetni két éve pesten egy szupi oktatóval pár hét alatt. ne félj, a rutint simán meg lehet tanulni, ügyes lány vagy te!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="bejni"]h írta:bejniahó lányok?

Tud valaki valami nagyon jó autósiskolát BP-en? Mert ez a csigajogsi...hát...a KRESZ ugye meg van, de mindenkitől csak rosszat hallok, és az oktatók...hááát...rákerestem az egyikre a neten..borzasztókat írnak..a másikat felhívtam..legkorábban 2 hét múlva vállal..aztán mikor elkezdtem azt mondták 5 hét alatt kezemben lesz a jogsi...3 hetet kellett várnom a KRESZ-viszgámra..+2 hét mire az oktató foglalkozik velem..az már alapból 5 hét, ja és azt mondja nekem: az egyáltalán nem biztos, hogy 9 óra után le tudom tenni a rutin-vizsgát..hát basszus..azért van h megtanítson, nem azért, hogy már az első találkozás előtt elvegye a kevem...
grr..


Én a Padlógáz Autósiskolába jártam, még 3-4 éve. Budán (Flórián tér), és Pesten (Keleti pu.) is van sulija.
Teljesen meg voltam velük elégedve!
belani
 
 


[quote="@ka(ti)"]a írta:@ka(ti) lényeg, h minden oké.


dejó!!!!! :D
belani
 
 


belani: köszi szépen!!!

képzeljétek, mióta hazaértünk érzem a hasamon kívülről is a rúgásokat!!! fantasztikus!!! persze senki nincs itthon!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziasztok!

Gabi, sajnálom a fejfájást! A nyavalyás frontok!!!

Kati, örülök, hogy jó volt az uh. Na majd kíváncsi leszek Apa mit fog szólni a kis rugdosóshoz, hogy ő is érezheti most már.
Nálunk nagy volt a meghatódás.:)

Lanyus, mindenképp beszélj a dokiddal!!! Egyébként csak mondom, hogy amennyiben úgy érzed a baba veszélyben lenne, a dokitól kérsz igazolást, hogy terhes vagy, és a munkáltató köteles olyan munkakörbe áthelyezni, ahol tuti nincs veszélyben a baba illetve a te egészséged. Ezt bármikor kérheted.
Bocsi, nem akarok beleugatni.

Ja nem tanulok sehol, még mindig szakvizsgára készülök. :(

Kellemes estét mindenkinek!
Ja és már megint megfáztam.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


jujuj, Kati:D Neked is viccesen fog hullámozni a pocakod, mint a barátnőmnek:D:D jaj, köszi, hogy megkérdezed az uncsitesódat! Ja és tényleg kis fifikás a kisfickó/csajszi!

Belani neked is köszi!

ninike, kitartást, és lehet, hogy igényelném a segítségedet a szakdolihoz!

Ja lányok, egy kis extra csemege :
http://home.sch.bme.hu/~csapszi/eskuvo/

Esküvőnk dióhéjban:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Majd össze esek a fáradságtól de mivel megígértem,h írok itt vok. Ma egész nap kandalló után szaladoztam,szeretnék egyet mert k drága a gáz és én meg úgy is itthon vok. Na meg hangulatos is. Ez a 4-es megfogott,nekem ebben a hónapban lesz a negyedik próbálkozás a babóval :D Úgyhogy Jeanner a próféta szóljon belőled! kb 2 hét és akció van!:D Szia Málna! Szóval már 3 -an vagyunk akik hármaskára gyúrunk. Tök jó :D ! Két fiam van. Vendel 8 éves és Botond 11 hónapos! Annyira vágytam egy kislányra, de ma reggel úgy ébredtem,hogy talán fiú legyen ez is. :) Botkókám úgy mosolygott rám reggel,hogy ááááááááá,leírni sem tudom,annyira cuki! Szal mindegy csak jöjjön !Neked, gyerekek??? Kati: Azt mondják,hogy a lányok szégyenlősek :D ! Annyira jó neked ,hogy érzed a mocorgást. Ennél fantasztikusabb érzés nincs a világon!Én is alig várom! Ha milliomos lennék szülnék még vagy 5 gyereket :lol: annyira jó!
Hát az lh tesztet én 2 hónapban csináltam ,sztem tök jól mutatta a pé-t. Az elsőben 14. napon volt pozi a teszt ami ugy e azt jelentette,hogy 15.napon volt pé. Meg is jött rá 14 napra,azaz 29 napra mensziztem abban a hónapban. A köv hónapban 19.napon lett pozi azaz 20.on volt pé és meg is jött rá 14 napra azaz 34-re. Furi volt a 29 napos ciklus mert idáig mindig 32-35 napra mensziztem. Ez tuti a rágörcsölés miatt volt. Azt hiszem most nem fogok görcsölni. Habár nagyon vágyom rá de lefoglal most a fogyókúra. :D Meguntam már malacnak lenni! De aztán utána nézek ennek a hőmérőzéses dolognak,már nem tom,hogy is van ez, van 10 éve h hőmérőztem. Ugye azzal csak utólag tudod,hogy mikor volt pé-d? Na pá csajok! Mindenkinek szép napot holnapra!
henó
 
 


Sziasztok!

Henó, hát úgy legyen, drukk megy neked... (am ha ténylegesen nem fizikailag védekezést nézzük, nekünk ez a 4. hónap, de ugye mi hőmérőzéssel védekeztünk, így én nem így számolok...)

Kati, nagyon szuper, hogy minden ok!!!! :)

Bejni, gyönyörűek voltatok, nagyon jó kis videó :) Nekem a tánctanárom valami nagyon jó suliban tanult, de meg sem tudom neked kérdezni, hol, mert most utaztak Rómába...

Gabi, fejfájást ismerem, én antifrontot szedek rá (a cseppet), de azt ugye kismamáknak nem lehet... én szerintem terhesen meg fogok őrülni...

Belani, am mesélj már, suli milyen?

Ninike, ez milyen szakvizsga?

Hát, nekem most beállt a hőm stabil 36,1re és kirobbanthatatlan, úgy döntöttem, hogy a mai meg a holnapi napot még rászánom (szeretem nagyon a férjem minden irányból, csak a suli miatt hulla vagyok általában, mire hazaérek...), aztán ennyi volt... lesz ami lesz... pont most néztem a ciklus.hu-t, nagyon aktívak voltunk, köv. hónapban majd valahogy ügyesebb leszek, mert ez így nagyon fárasztó... a babák miért nem gondolati úton keletkeznek? :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok....

Szépek a képek :)
Köszi aki írta ezt az apasági nyilatkozat dolgot, nem tudtam, hogy fizetős :shock: De jó, hogy mondtátok, így lehet csak egy polgári lesz, vagy valami :) Köszi :)

Jeanner: talán Te írtad a 12 kerületet, azt hiszem máshol is van hogy, nem kell fizatni :) vagy minimális összeg van...köszi neked is :)

Bejni: Menj a Spuri suliba, nagyon jó, és hamar is végzel, tudok több jó oktatót is akár már most tudok mobil számot adni és akár jövőhéten tudnál szerintem kezdeni is...
Közel is van!

Nálunk Hétfőn este felfedeztem, hogy elől a 3-4 fogam között egy luk van...Na hát kaptam érte lebaszarintást a páromtól, hogy nem vigyázzok magara mg stb...Mondom, persze, direkt csinálom......Aztán Kedden telefonáltam, hogy mi legyen?Mondta az orvos, hogy persze mehetek és kaphatok érzéstelenítőt, csak mondjam, hogy kismama vagyok De mégis félek azért!!!!Ti voltatok ilyen korán fogorvosnál???Volt valakinek a korai terhességénél fogtömés???
Aztán megbeszéltük, hogy Szombaton lesz kis buli nálunk Vasárnap meg végül megrendeljük a bútort ahogy ide feltettem olyan lesz és kész!Jó lesz Ami 1 hét múlva Vasárnap érkezzik, és közben kitaláltam, hogy akkor elötte lévő nap jövőhét Szombatról van szó, akkor meg átrendezzük és átfurjuk a szekrényeket, illetve, megtudtam győzni a páromat, hogy az egyik ismerősünk felragasztja nekünk a díszlécet mind 2 szobában Szóval végre a végére érünk a lakás utsó szépítéséhez, felújításához amit alig várom, és akkor köv Hétfőn meg orvos Szóval sürü lesz a jövő hétvége, de izgalmas Most hétvégén meg buli és csavizás
Ezek vannak :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Még mindig meló van ezerrel, de talán már csak az október lesz ilyen húzós. Tegnap délután már olyan voltam mint egy zombi.

Bejninek autósiskola:
Csigásokat kerüld el. Szarok! És még kedvesen fogalmaztam.
3-sor buktam meg a forgalom vizsgán.
Aztán elmentem a Dekmárhoz. Az Őrsön vannak. Én az ifj. Dekmár Tamáshoz jártam. A barátnőim is nála vizsgáztak.
Ja és utána egyből levizsgáztam. A második alkalom után bejelentet vizsgára.
franci
 
 


Csip, én végigtelefonáltam a környéket, XII. ker. kivételével mindenhol fizetős, 20-60.000Ft, de azért hívd fel őket te is, hátha...

Környék alatt értsd: VI. ker, V. ker, IV. ker., XIII. ker, VII. ker, VIII. ker., III. ker...

Jó bulizást, de azért vigyázz is magadra!

Franci, sajnálom a sok munkát, bár most itt is akad... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip!
Nekem volt olyan doktornő aki még feltétel esetén se adott szurit.
akinél legutóbb voltam, az meg azt mondta nincs belőle baj. Kicsit adnak, nem ártalmas. azt mondta hogy többszörös adag kell hogy baj legyen.
A kismama magazin a holnap megjelenő számában foglalkozik: a Jön a baba, házasodjunk? témával. Beszkennertem. Küldesz egy e-mail címet és már küldöm is.
franci
 
 


Jeanner: köszi :) a XIII kert.nézztem azt mondták menjek majd be személyessen :)

Franci: küldöm :)
csip-csip18
 
 


Csip, na erre kíváncsi leszek... :roll:

Amúgy egy esetlegesen hasznos link:

http://www.eskuvoportal.hu/index.php?id=20

Nem tudom, ez mennyire up-to-date még...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip!
Elküldtem!
franci
 
 


Köszönöm :)
csip-csip18
 
 


Elolvastam :wink: Dönteni nem tudtam :)

Jeanner: jó link láttam már, de nagyon sok mindent nem tudtam meg, csak a címeket meg hol van helyileg anyakönyvi hivatal...no meg árakt semm.....Ja amire szükségem va az jó :)
csip-csip18
 
 


Csip, nekünk azt hiszem van otthon egy kis könyvünk, esküvő kiállításon adták, benne van az összes anyakönyvi hivatal, árak, minden, megnézem este, hátha megvan!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="csip-csip18"][/quote]

csip!

én annakidején ezt az oldalt nézegettem sokat, ugyan nem írnak árakat (asszem), de elég sok infot meg lehet tudni egyes ház.kötő termekről

irányítószámot kell beírni és kiadja.

http://nagyvofely.hu/termek
belani
 
 


Jennaer: köszi :)

Bejni: neked is :) megnézzem :)
csip-csip18
 
 


[quote="bejni"]J írta:bejnia lányok, egy kis extra csemege :
http://home.sch.bme.hu/~csapszi/eskuvo/

Esküvőnk dióhéjban:)



JAJDESZÉÉÉÉÉÉÉÉPEK VOLTATOK/VAGYTOK!

Nagyon jól sikerült! :D tök jóóó 8) :wink:
belani
 
 


[quote="belani"] írta:belani
[quote="bejni"]J írta:bejnia lányok, egy kis extra csemege :
http://home.sch.bme.hu/~csapszi/eskuvo/

Esküvőnk dióhéjban:)



JAJDESZÉÉÉÉÉÉÉÉPEK VOLTATOK/VAGYTOK!

Nagyon jól sikerült! :D tök jóóó 8) :wink:


basszus, ezt nem hiszem el.

BEJNI, nem is ismerlek titeket, de itt bőgök, látván az esküvőtöket :oops: :oops: :roll: :cry: :D olyan szép volt!
belani
 
 


köszi:D:D örülök, hogy tetszik:D nekem is nagyon:D
csak nagyon izgulok a templominál, mikor a szöveget kellett mondani:D ki volt száradva a szám:Dde amúgy jó:D
gondoltam nektek is jó kedvetek lesz tőle:D

köszi mindenkinek a sulival kapcsolatos segítséget!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani:D:D köszi:D:D mindenki sírt..és a hosszú film még durvább:D mikor az elhunyt nagyszülőknek küldjük a meghívót..mint a záporeső mindenki...én is...meg az öcsém..fú az nagyon durva volt..el kellett búcsúznom a testvéreimtől..az öcsém (23) úgy zokogott...még sosem láttam így sírni, főleg nem tömeg előtt..na akkor én is rázendítettem..meg öcsém haverja ott volt segíteni, ő is mondta, hogy akkor tudott volna :D
köszi, hogy tetszik:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Na, kellett emlegetned a halott nagymamát, most már én is sírok! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


hupsz:D bocsi..de annyira szerettük őket, muszáj volt megemlékezni róluk..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Mindegy, már párom is sír :D :D :D

Oda se neki, én am is gyúrok most a sírásra, szóval tessék csak picsogós dolgokat leírni :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Tényleg, nem tud valaki valami jó sírós filmet ajánlani?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]T írta:jeannerényleg, nem tud valaki valami jó sírós filmet ajánlani?


sírós film most nem jut eszembe.

de van egy gyönyörű film, a napokban néztük meg.
will smith játszik benne, és az akkor kb. 7-8 éves kisfia (jaden smith).

A Boldogság Nyomában

ill. ugyancsak jaden smith-es film, meg Jackie Chan is játszik benne, de szerintem nagyon jó lett! utálom JC-es filmeket, meg magát a színészt sem csipázom, de ez a film nagyon ott van!!!!
Karate Kid.
belani
 
 


A Karate Kid nem nagyon hat meg, de azt hiszem a Boldogság nyomában talán meg is van :) meg a K-pax amit nagyon szeretnék már egyszer újra megnézni... anno 1 hónapig bőgtem utána is... :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]A írta:jeanner Karate Kid nem nagyon hat meg, de azt hiszem a Boldogság nyomában talán meg is van :) meg a K-pax amit nagyon szeretnék már egyszer újra megnézni... anno 1 hónapig bőgtem utána is... :lol:


aha, najó, megyek. letöltöm ezt a k-pax-ot :D
belani
 
 


SZiasztok
Alig gyoztem utanaolvasni annyit irtatok tegnap ota. Csip, en voltam a 6.heten fogorvosnal es megcsinalta erzestelenito nelkul, mindig megallt, amikor felemeltem a kezem.
Azt mondta, hogy ha nem gyokerkezeles, kar kockaztatni.
Heno, igen csak utolag tudod meg, mikor volt pe, igy a homerozes azoknal a legjobb, akiknek szabalyos a ciklusuk. Nekem is az VOLT. Most meg nem akar megjonni. Tudtok valami varazslatot, hogy megjojjon? Sajnos nem lehetek terhes, augusztusban szultem meg a kisfiam es azota teljesen felborult.
malna5
 
 


Malna: mért nem lehetnél terhes???semmi semm kizárt, manapság már....Nem tudom mivel jöhetne meg jó kérdés.... :roll:
csip-csip18
 
 


Kerdezhetek valamit? Akinek volt mar vetelese, azoktol. Ez normalis, hogy az elso megjott 29 napra, de a masodikat mar 32 napja varom? Erzem a hasam, de semmi. Azelott pontosan 25 naponkent volt. Most ilyen ossze-vissza lesz? Vagy csak az elejen?
Koszi
malna5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?